:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dyrektor Andrzej Modzelewski najlepszy wśród dyrektorów w Polsce!

Łomża, Dyrektor Andrzej Modzelewski najlepszy wśród dyrektorów Polsce! - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
05/10/2018 15:35

Andrzej Modzelewski dyrektor MOSiR poprowadził wykład na temat zarządzania jednostką budżetową i zaprezentował łomżyńskie obiekty sportowe na Ogólnopolskim Forum dla Zarządców obiektów sportowo-rekreacyjnych w Kołobrzegu.

Zarządzanie obiektami sportowymi wymaga wszechstronnej wiedzy oraz odpowiedniego stylu zarządzania. W dniach 1-3 października odbyło się VII Ogólnopolskie Forum FIRIS dla Zarządców i Administratorów obiektów sportowo-rekreacyjnych. W konferencji udział wzięli przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskich Związków Sportowych oraz dyrektorzy ośrodków sportowych, w tym Andrzej Modzelewski - dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży. Podczas licznych dyskusji uczestnicy wymienili się spostrzeżeniami na temat sposobów zarządzania obiektami sportowymi. Omówione były także możliwości pozyskiwania funduszy na cele budowlane oraz remontowo-modernizacyjne z wykorzystaniem nowoczesnych odnawialnych źródeł energii.

- Dynamiczna rozbudowa obiektów sportowych w Polsce, wymusza konieczność nowego podejścia do gospodarowania tego typu ośrodkami. W debacie o rozwoju infrastruktury sportowo-rekreacyjnej poruszana była także rola informatyki w efektywnym zarządzaniu ośrodkami sportowymi – mówi Andrzej Modzelewski, dyrektor MOSiR w Łomży.

Kolejny dzień forum przeznaczony był na omówienie różnych form funkcjonowania jednostek miejskich. Wykład na temat jednostek budżetowych przeprowadził Andrzej Modzelewski, który na przykładzie MOSiR w Łomży szczegółowo omówił wady i zalety tej formy prawnej.

- Obiekty, którymi zarządzam uzyskały wiele słów uznania za wysoki standard. Takie spotkania i wymiana wiedzy są bardzo efektywne i wartościowe dla dalszego rozwoju naszego ośrodka w Łomży – podkreśla Andrzej Modzelewski.

Kongres zakończył się Mistrzostwami Polski w Piłkarzykach. Nasze miasto godnie reprezentował dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży. Rywalizacja była zacięta do ostatnich sekund rozgrywek. I miejsce na podium wywalczył Andrzej Modzelewski wspólnie z Bartłomiejem Pieńkowskim - dyrektorem MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej. Serdecznie gratulujemy najwyższego wyniku!

tekst i foto: MOSiR Łomża

Dyrektor Andrzej Modzelewski najlepszy wśród dyrektorów w Polsce! komentarze opinie

  • yyyy - niezalogowany 2018-10-12 15:26:21

    w końcu się szkolił po całej Polsce za pieniądze z podatków, darmową limuzyną to ten?

  • Never piss - niezalogowany 2018-10-08 11:04:27

    Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie tu prezydenckiego klakiera. Byle tylko jakiś etacik cieplutki dał. Ciekawe czy nie było tam zawodów w piczypolo na małe bramki bo też mógł wystartować i nawet wygrać i jeszcze w pluciu na odległość albo kłapaniu lewą powieką czy cuś takiego. Zdolniacha z tego dyrechtora i to wielka zdolniacha.

  • Never piss - niezalogowany 2018-10-08 11:04:24

    Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie tu prezydenckiego klakiera. Byle tylko jakiś etacik cieplutki dał. Ciekawe czy nie było tam zawodów w piczypolo na małe bramki bo też mógł wystartować i nawet wygrać i jeszcze w pluciu na odległość albo kłapaniu lewą powieką czy cuś takiego. Zdolniacha z tego dyrechtora i to wielka zdolniacha.

  • Dlatego trzeba zmian i Pani Mu - niezalogowany 2018-10-08 07:36:10

    W końcu kobieta zrobi porządek z tą całą kleptokracją i kumoterstwem, przeczyszczą się szeregi na stołkach

  • Sos - niezalogowany 2018-10-07 18:07:02

    Lulu masz rację tak samo jak wice nie mieli czasu na herbatki u biskupa....prawdziwi zarobieni menadżerowie.

  • lulu - niezalogowany 2018-10-07 14:23:00

    hahhaaa tytuł mnie rozwalił...prawdziwi menadżerowie nie mają czasu na udział w takich pseudo-wykładach

  • adela - niezalogowany 2018-10-07 13:42:58

    Facet poprawnie nie potrafi zdania wypowiedzieć

  • bk - niezalogowany 2018-10-07 11:31:07

    Jak zwykle zazdrosc. Za sukcesy trzeba chwalic. Wielkie chamstwo,nawet do wzrostu sie czepiaja.

  • Mrx - niezalogowany 2018-10-06 20:12:49

    Co wy piszecie za glupoty. Co to za dyrektor co za pieniadze z miasta jezdzi na szkolenia. Co on wniosl do mosiru? Kazdy ma go gdzies. Nawet nie umie sie wyslowic. Nigdy nie bylo tak dennego dyrektora za czasow mosiru.

  • Kobieta - niezalogowany 2018-10-06 16:53:29

    Te negatywy to chyba piszą osoby, które są za jakąś inną opcją polityczną? W końcu wykształcony człowiek z Łomży był na jakimś forum i został poproszony o przeprowadzenie wykładu na jakiś temat. To chyba dobrze??? Ludzie skąd ta fala hejtu?

  • HALOtoJA - niezalogowany 2018-10-06 16:04:04

    @ABW oficer, a ty się będziesz z tego posta tłumaczył niedługo.

  • Marta776 - niezalogowany 2018-10-06 15:42:51

    Powiem krótko. Pan Andrzej to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Mam mój głos w wyborach do Sejmiku.

  • Jaś Niemowa - niezalogowany 2018-10-06 11:23:24

  • ABW officer - niezalogowany 2018-10-06 11:02:33

    Ten pan się będzie niedługo w sądach tłumaczył i Święty Boże nie pomoże nawet w sejmiku!!!

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-10-06 11:02:07

    przyjdzie tyyyl i zrobi porządek tak jak ta pani zrobiła porządek w pisie?

  • tip - niezalogowany 2018-10-06 10:49:52

    Te wszystkie utopijne nagłe działania to agitacja przedwyborcza do sejmiku tego Pana, sport w Łomży to poziom marny,tylko pojedyncze kluby i osoby bez wsparcia Mosiru są godne podziwu,szkoda bo tak wiele można było...kadencja się kończy i grunt temu Panu pod nogami też...

  • Kim - niezalogowany 2018-10-06 10:43:02

    Artykuł propagandowy na poziomie Korei Północnej

  • ania12 - niezalogowany 2018-10-06 09:32:09

    Tylllllko mi ciebie żal.....

  • Minilot - niezalogowany 2018-10-06 08:46:23

    Nie juz nie wytrzymuje. Flip i Flap w natarciu. Sponsorowane artykuły. A na basenie syf.

  • Jozek - niezalogowany 2018-10-06 08:41:59

    Wdupołazy prezydenta w natarciu :P

  • Leonidas - niezalogowany 2018-10-06 07:45:35

    Malutki zrobił się teraz bezpartyjny A był w PO w komitecie Zgrzywy w PiS a teraz Kukiz śmieszny jest.

  • Leonidas - niezalogowany 2018-10-06 07:42:10

    Manipulacja i kłamstwa mylomza.pl nie ma granic. Pseudo dziennikarze piszą o najlepszym dyrektorze ale nie w zarządzaniu jednostką ale w piłkarzyki!

  • JarosławK - niezalogowany 2018-10-05 22:45:12

    „Łomża znalazła się na 8. miejscu wśród 48 miast na prawach powiatu rankingu "Sukces Kadencji", organizowanego przez prestiżowe Pismo Samorządu Terytorialnego "Wspólnota". To ogromny awans w porównaniu do poprzedniej kadencji. Wówczas gród nad Narwią został sklasyfikowany na 37. pozycji. Na całość rankingu składały się poszczególne podkategorie, w tej dotyczącej "sukcesu społecznego" miasto uplasowało się tuż za podium. Poprzednio była to 29. lokata.”.

  • ŁOMŻA-TUITERAZ - niezalogowany 2018-10-05 21:45:23

    kolejna nieudana próba skompromitowania Mariusza Chrzanowskiego… https://lomza-tuiteraz.blogspot.com/2018/10/sztucznie-wywoane-larum-podszyte.html

  • Heeeys - niezalogowany 2018-10-05 21:39:15

    Gardzę ludźmi którzy zwalniają innych niezgodnie z prawem, że też przełożony Modzela czyli jego kumpel Prezio nie wyciągnąć wobec niego konsekwencji. Mam nadzieję, że następny prezydent się zajmie tym malutkim.

  • giani - niezalogowany 2018-10-05 21:34:57

    https://xlomza.pl/wiadomosci/9886-kandydatka-pis-uzyla-znaku-graficznego-miasta-do-celow-wyborczych/

  • Galileo - niezalogowany 2018-10-05 20:21:19

    Łubudubu :-)

  • sand - niezalogowany 2018-10-05 20:00:11

    Pan Andrzej to człowiek z pasją, ze sportem związany od lat, sam wysportowany, mors, daje przykład młodym ludziom, pełen pozytywnej energii i otwarty na ludzi, współpracę. Podziw za wielkie zaangażowanie i czas jaki poświęca swojej pracy. Takich ludzi jak on potrzeba na każdym stanowisku jednostek budżetowych. Pan Andrzej jest uprzejmy i zawsze uśmiechnięty. Tak jak z zaangażowaniem pracuje dla MOSiR tak będzie pracował w Sejmiku. Potrzebny jest w Sejmiku by upomnieć się o pieniądze na rozwój Łomży o projekty, o szpital, który jest obrazem nędzy i rozpaczy. Wierzę, że wygra i wykorzysta każdą szansę na pozyskanie środków z Urzędu Marszałkowskiego. Trzymam kciuki, powodzenia!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-10-05 19:51:06

    Te paszkwile, które piszą dziennikarze portalu 4lomza są tak ohydne, że mam nadzieję, że Prezydent podejmie kroki prawne, aby powstrzymać ten zalew hejtu jaki płynie z tego portalu. Kłamstwa i pomówienia znajdują się niemal we wszystkich tekstach tego portalu, a które w jakikolwiek sposób dotykają Prezydenta lub osoby z nim współpracujące. Zachęcam Prezydenta do tego, aby wytoczył proces cywilny przeciwko temu portalowi, bo to co tam się wyrabia to nie tylko hańba dla dziennikarstwa jako takiego, ale zorganizowana podła działalność mająca na celu zniesławianie i pomawianie Prezydenta. Wskażcie mi chociaż jeden artykuł tego portalu który nie byłby wymierzone w Prezydenta a który dotyczyłby jego osoby!!!! Mam nadzieję że ktoś zajmie się tym usystematyzowanym niszczeniem ludzi jaki jest uprawiany na portalu 4lomza!!!!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-10-05 19:51:06

    Te paszkwile, które piszą dziennikarze portalu 4lomza są tak ohydne, że mam nadzieję, że Prezydent podejmie kroki prawne, aby powstrzymać ten zalew hejtu jaki płynie z tego portalu. Kłamstwa i pomówienia znajdują się niemal we wszystkich tekstach tego portalu, a które w jakikolwiek sposób dotykają Prezydenta lub osoby z nim współpracujące. Zachęcam Prezydenta do tego, aby wytoczył proces cywilny przeciwko temu portalowi, bo to co tam się wyrabia to nie tylko hańba dla dziennikarstwa jako takiego, ale zorganizowana podła działalność mająca na celu zniesławianie i pomawianie Prezydenta. Wskażcie mi chociaż jeden artykuł tego portalu który nie byłby wymierzone w Prezydenta a który dotyczyłby jego osoby!!!! Mam nadzieję że ktoś zajmie się tym usystematyzowanym niszczeniem ludzi jaki jest uprawiany na portalu 4lomza!!!!!!

  • sadsad - niezalogowany 2018-10-05 19:39:49

    Przecież jak przychodziłdo MOSiR to nie miał pojęcia o niczym... koledzy wszystko za niego robili

  • stokrotkam - niezalogowany 2018-10-05 19:27:28

    Psy szczekają, karawana jedzie dalej!:)

  • Marcinbylymosir - niezalogowany 2018-10-05 19:11:43

    Nie płakać tam i tak będzie nowy TYLektor i da wam tak w kość, że odechce wam się pisania na forach i nie będziecie więcej marudzić, żę odzież to za mała to za duża!

  • obsługa - niezalogowany 2018-10-05 19:08:06

    Tak Nasz dyrektor jest bardzo dobry i odkąd wywalił Elkie jest spokuj i porządek, nie chcemy nowego dyrektora

  • JustynkaMOSiR - niezalogowany 2018-10-05 19:04:13

    Panie dyrektorze cały MOSiR trzyma za Pana kciuki, jest Pan dobrym człowiekiem i to jest dla nas najważniejsze

  • Robercik33 - niezalogowany 2018-10-05 19:02:07

    W końcu będziemy mieli kogoś nowego w sejmiku a może i staży zostano, Olbryś, Piorunek wtedy będzie trzech radnych z Łomży zawsze to dla miasta lepiej jak jest swoich więcej. Ja osobiście głosuję za Modzelewskiego, przynajmniej przebojowy chłopak :)

  • Fryz - niezalogowany 2018-10-05 18:58:34

    To mi wydarzenie roku.

  • Monika29 - niezalogowany 2018-10-05 18:56:51

    Przynajmniej ktoś promuję nasze miasto na arenie ogólnopolskiej, co by to nie było to warte pokazywania się i chwalenia. Dla mnie większy czy mniejszy to na pewno sukces!

  • Społeczność SP5 - niezalogowany 2018-10-05 18:45:36

    Widać poziom tych zawistnych ludzi co piszą tak ohydne komentarze, wstyd Pani Agnieszko, że otacza się Pani takimi ludźmi, do sejmiku na panią głosowałam ale już więcej tego błędu nie popełnię!

  • Franek - niezalogowany 2018-10-05 18:42:12

    Brawo Andrzeju a te nieudaczniki co sami w życiu nic nie osiągnęli i nie osiągną niech szczekają tylko tyle im zostało :)

  • Zenon.W> - niezalogowany 2018-10-05 18:31:47

    Ludzie boją się tego TYllla ze on taki groźny z wyglądu. brrrrrr....cały mosirek trzesie gaciami jak wymiana dyrektora bedzie. a Tyllek umie wogole grać w pilkarzyki? co on wogóle umie??

  • akwi - niezalogowany 2018-10-05 18:29:53

    lepszy bedzie radny spalony przez solarium i malusi. kiedys trzeba bylo kotary na nogi rabczyńskiej montować....a dla tego tzreba będzie stołeczek jak dla niemowlaka ustawić lub podstawke jak dla prezesa...

  • akwi - niezalogowany 2018-10-05 18:25:51

    lepiej być dobrym w piłkarzyki niż dobrym w kłamstwie i wyrachowaniu jak co niektóre pieski swojej pani. ale pracowite jakie za kostke całą noc latają ... i czekają na pochwałę który lepszy pupilek. Amstafik czy ciułała.

  • ŁOMŻA-TUITERAZ - niezalogowany 2018-10-05 18:22:57

    Świetne pióro, to otwiera oczy na to co dzieje się w Łomży https://lomza-tuiteraz.blogspot.com

  • niemogęsięnadziwić - niezalogowany 2018-10-05 18:05:10

    Najlepszy w piłkarzyki...no to nada się do sejmiku....ale żenada...

  • Belferl - niezalogowany 2018-10-05 17:25:26

    Chrzanowski niech lepiej przegra

  • Bolesław - niezalogowany 2018-10-05 16:52:08

    Chrzanowski jak wygra to może wreszczie zrobi podsumowamie i wymienie tych swoich nieudaczników z pierwszego rozdania, a może to zrobi Agnieszka Muzykowa.

  • antyPiSlamista - niezalogowany 2018-10-05 16:38:51

    jaki najlepszy w zarządzaniu..?!, przecież został najlepszym piłkarzykiem, nie dyrektorem

  • Burza - niezalogowany 2018-10-05 16:29:53

    Mało ogarnięty on jest. Nie potrafi zająć się firma bo kampanię robi..... Lepszy tyl niż on!. Po pierwsze szacunek to podstawa a jemu tego brakuje.... Ile zapłacił MOSiR za to szkolenie pt"wygraj w piłkarzyki " co to nas obchodzi że on wygrał. Zapłacili za info to info poszło.....

  • Yousyejsj - niezalogowany 2018-10-05 16:23:28

    Znam Modzel i mogę powiedzieć że on się na taki stołek nie nadaje ale wiadomo ...kolega prezydenta

  • Tylko78 - niezalogowany 2018-10-05 16:22:55

    Kolesiostwo straszne, Modzel nie powin8en nigdy w dziwnych okolicznościach wygrać tego konkursu

  • Ostroł7272 - niezalogowany 2018-10-05 16:22:19

    Żona zwady znalazła u niego robotę hahaha co za przypadek hahahha

  • Andrzej PK - niezalogowany 2018-10-05 16:21:51

    Pracuje w mi się od kilkunastu lat i nigdy takiego kiepskiego i mało ogarnietego dyrektora nie było

  • Belferl - niezalogowany 2018-10-05 16:21:19

    Kiedy mały dyrektor się wytłumaczy z podyplomowego z pieniędzy miasta?????

  • Mariusz zly - niezalogowany 2018-10-05 16:20:55

    Kto pokrył koszty bezprawnego zwolnienia sprzątaczki z mosiru przez dyr. Modzelewskiego? Bo chyba nie on z własnej kieszeni ...Dla mnie takie zarządzanie to dno

  • Marietta74 - niezalogowany 2018-10-05 16:20:05

    Niech ten kurdupelek lepiej sprzątaczke z mosiru przeprosi co ja zwolnił niesłusznie

  • Chrzanowski nie chcemy Ci, idź - niezalogowany 2018-10-05 16:19:30

    Na czym on się zna? Na zarządzaniu? Zobaczcie jego oświadczenie majątkowe jak prowadził bar - jakoś mu to nie szło. Żeby nie był kolega chrzana to by dalej piwo nalewal.

  • dfyu - niezalogowany 2018-10-05 16:18:43

    Dyrektorze Modzelewski niech pan nie pozwoli żeby ten Tyl przyszedł na pana miejsce. Pracownicy się boją i ś a w szoku nie chca zmian. Bo teraz jest dobrze i normalnie. A ludzie mówią na miescie że TYl jakiś ma przyjśc do nas? czy to prawda? Jak wygra ta Pani??

  • Cosa - niezalogowany 2018-10-05 15:50:55

    Modzelewski co by o nim nie mówić ale na zarządzaniu się zna.

  • Alex. - niezalogowany 2018-10-05 15:48:24

    Brawo Panie Andrzeju. Wiedza zawsze się obroni