:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dziecko odgryzło sobie język. Policyjny pilotaż do szpitala [VIDEOREJESTRATOR]

Portal mylomza.pl 18/10/2019 08:54

Wczoraj, tuż przed godz. 16:00, na krajowej "ósemce" doszło do nietypowego pilotażu. Policjanci z Białegostoku pomogli mężczyźnie, który wiózł swojego 5-letniego syna do szpitala. Dziecko odgryzło sobie język

Jak przekazuje policja, 5-latek podczas zabawy upadł i odgryzł sobie język.

- Ojciec chłopca w szpitalu w Ostrołęce został przekierowany do Białegostoku. Niestety utknął w korku - informuje Katarzyna Zarzecka z podlaskiej policji.


Pomogli mu policjanci, którzy zapewnili eskortę do białostockiego szpitala. Tam chłopiec otrzymał specjalistyczną pomoc.

[AKTUALIZACJA] KMP w Białymstoku udostępniła nagranie z eskorty policji wraz z relacją: 

Pomóżcie, musimy zdążyć do szpitala. Takich słów policjanci nigdy nie bagatelizują. Wczoraj też nie zawiedli. Tym razem pomogli mężczyźnie, który wiózł swojego syna ze szpitala z Ostrołęki do Białegostoku. Godzina 16.00, droga krajowa numer 8, trzykilometrowy korek na wysokości Choroszczy. Wśród stojących pojazdów również volksvagen, w którym znajduje się chłopczyk wymagający natychmiastowej pomocy. Z rozmowy z ojcem wynika, że 5-latek odgryzł sobie język w trakcie zabawy. Dyżurny błyskwicznie powiadamia patrol znajdujący sie w rejonie. Policjanci wiedzą, że liczy się każda minuta. Już po chwili, mundurowi lokalizują wskazany samochód, włączają tak zwaną "górę" i rozpoczynają pilotaż aż pod budynek szpitala w Białymstoku.

foto video: KMP Białystok

lomza

Dziecko odgryzło sobie język. Policyjny pilotaż do szpitala [VIDEOREJESTRATOR] komentarze opinie

  • gość 2019-10-18 09:18:49

    Czyli co - przyjezdza ojciec z dzieckiem do szpitala w Ostrołęce a szpital mówi "spadaj chłopie bież dziecko z urwanym językiem i zasuwaj do Białegostoku" Czy my kurva żyjemy w KONGO?

  • antyPiSlamista - niezalogowany 2019-10-18 09:26:41

    obywatel bez języka jest w sam raz dla państwa PiSlamskiego, nie będzie pyszczyć na nierząd

  • gość 2019-10-18 10:04:06

    gość 2019-10-18 09:18:49 a to Polska właśniue z pogoto wiem pod cymbałem brzmiącym przy krzyżu ks. remiza okazalsza niż logika - droga - życia

  • pieta - niezalogowany 2019-10-18 10:09:32

    utknął w korku ... dobrze że nie utknął w lawecie gdyż taki "pojazd ratunkowy" zapewne nie ma zaplecza technicznego utrzymującego "korytarz życia" w stanie gotowym na ekstremalne okazje ni z gruszki ni z piet ruszki

  • Gość - niezalogowany 2019-10-18 10:14:57

    Chory karaj bez komentarza

  • gość 2019-10-18 10:17:48

    Ze wszystkim trzeba jeździć do Białegostoku czy Ostrołęka czy Łomża lub Kolno.Złamanie ,skręcenie, szwy z niczym nie dają rady ,brak specjalistów. Zyjemy w 21 wieku i niedługo będziemy wyjeżdżać za granicę ze złamaniem.Tak miało być dobrze, leczenie w każdym miejscu w kraju i unii ,a to pokazuje jaka to ściema. Ludzi robią idiomów.Kochane nasze państwo Polskie...

  • cwania... - niezalogowany 2019-10-18 10:23:04

    @ gość 2019-10-18 10:17:48 żyjemy w biskupstwie i jesteśmy beneficjentami kultu kultury jech owego boga ....ctwa najciaśniejszego z akademików na ziemi tej ziemi "poprawcie mnie jak się mylę"

  • pytanie - niezalogowany 2019-10-18 10:24:35

    Orwell się kłania. Jesteśmy od lat (po przemianach 1989r.) traktowani jak zwierzęta - nas się doi, sprzedaje i gnoi. Czy zwierzaki mają darmowe leczenie?...

  • gość 2019-10-18 10:31:56

    Szok. Czy szpital w Ostrołęce nie mógł zapewnić transportu karetką do Białegostoku??? Może jakaś przychodnia na cito mogła to zlecić? Kosmos, pewnie wystarczyło trochę ludzkich odruchów i chęci. Ojciec w nerwach gnał z dzieckiem w panice po zakorkowanej przez budowy drodze.

  • A+++ - niezalogowany 2019-10-18 10:41:02

    gość 2019-10-18 10:17:48 i to będzie wyjazd do Król Ewca do szpitala polowego oczy wiście boska prawica zawsze i wszędzie kurwica inaczej nie potrafi czynić cudów na ziemi tej ziem jak tylko ekstrakcją bolączki swojej od której ją boli głowa i nie daje myśleć o tym jak mieć więcej ... również czasu na myślenie o tym "kto nas obroni" i organizowanie "maszynki do ..." sprawniejszego leczenia ...się mięsem armatnim

  • Aborcja Inaczej - niezalogowany 2019-10-18 11:09:09

    gość 2019-10-18 10:17:48 i niedługo będziemy wyjeżdżać za granicę ze złamaniem przykazania nie cudzołóż i zabijać ... żeby przeżyć i taki będzie kórwa cód staraniem "uczonych w piśmie" nosicieli dzienniczka - kalendażyka życia ... jak bóg przykazał już na krymie tak "poleczyli" ptfu połączyli czytam pojednali wiernych z bogiem uleczając swoją słabo Ś Ć

  • Sługm boRzym... - niezalogowany 2019-10-18 11:16:20

    gość 2019-10-18 10:31:56 ... "Jeżeli najbardziej niewinne i bezbronne dziecko nie może czuć się bezpiecznie w jakimś społeczeństwie, wówczas już nikt bezpiecznie czuć się w nim nie może!" ... "i jeszcze" niech ktoś powie że to nie są święte słowa ... to mu przysram prosto w .... oczy wiście jego własnym słowem bożym Bohu na Chwałę "lewactwu" na pocieszenie taki jech owy paraklet z krzyżem cierpienia przy dupie

  • gość 2019-10-18 11:46:43

    Czyli to prawda że służba zdrowia jest w tragicznym stanie.To bajki o tym że PIS odzyskał pieniądze od mafii vatowskiej.PiS zabrał pieniądze od szpitali i służby zdrowia i przekazał na 500+ i 13-naste emeryturki.

  • gość 2019-10-18 12:14:33

    gość 2019-10-18 11:46:43 tam "mafia VAT.owców" to miała takie obroty że musiał by być specjalny bank na obsługę takiej ilości drobnych ... fundacji ... piorących te "nawrócone" długi ... wdzięczności czynione "Bobu na chwałę" Ludowi na ... zamydlenie oczu ... po II wojnie budrzet Francji na odbudowanie "pomników utraconych" inteligencji wysłanej do lamusa pochłonął tak dużą część kapitału podatkowego że kiedy nastąpiła zmiana orientacji politycznej to Francuzi odetchnęli pełną gębą i stać ich było na "szklane domy" teraz się ktoś "zreflektował" jak im katedra skiepściała że to marnotrawstwo trzeba znowu "wskrzeszać" tym "sługom boRzym" bo to "wartość" sama w sobie takie "dobro" narodowe w skali cywilizacji łacińskiej przekraczające granice kultury chrześcijańskiej ... taka kultura europejska staraniem arcy pasterzy przekraczająca granice zdrowego rozsądku

  • john - niezalogowany 2019-10-18 13:03:57

    dobrze ze ucha sobie nie odgryzło hehe

  • Gość - niezalogowany 2019-10-18 13:14:39

    Faktycznie sie zbudziliscie Łomża od dawna umywa ręce i jescze gdzie perzed rzadami pisu co kolwiek by to nie bylo na bialystok odsylaja

  • Bolek Lolek II - niezalogowany 2019-10-18 13:30:57

    john - niezalogowany 2019-10-18 13:03:57 ale jak tu Rzyć kiedy język ... martwy ... jak stolec w dupie ...z gęby uczynionej tkwi jak krzyż ... w rowie i świeci światłem zgaszonym w "ciemnej dolinie" czarnej jak "święta ziemia" i jej kórwa naczelny elektryk z kwalifikacjami do samej Jasnej Góry

  • gość 2019-10-18 14:42:13

    TO SZOK JAK DZIAŁA SŁUŻBA ZDROWIA NAWET MAŁE DZIECKO ZOSTAWIONE BEZ OPIEKI !SŁUŻBA ZDROWIA JEST W TRAGICZNYM STANIE W POLSCE A ZWIĘKSZANIE CORAZ WIĘKSZYCH MILIONÓW NA NIĄ NIE POPRAWIA JAKOŚCI USŁUG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • gość 2019-10-18 14:44:47

    A mówili ,że szpital w Ostrołęce dobrze pracuje a tu proszę jaki skandal !

  • Gość - niezalogowany 2019-10-18 16:18:35

    Bolek Lolek człowieku chyba z psychiatryka dopiero cię puszczono idź lepiej się wypowiadaj piszesz takie farmazony że asz żal cię jak tego dziecka co cierpi .ludzie nie za PiS już te problemy ze służbą zdrowia były są i będą jakie 500+ i 13 emerytom okradają służbę zdrowia kto okradł i wyprzedał to za ządu tych baranòw Tuska i Komorowskiego a nikt w jedną kadencję nie naprawi tego co oni zrobili

  • gość 2019-10-18 17:07:04

    Cały ten Kraj to jedna wielka patologia i znieczulica, wszystko na pokaz kto by nie rządził. A niby taki katolicki .

  • Złote Usta II - niezalogowany 2019-10-18 17:13:16

    gość 2019-10-18 17:07:04 nie ważne czy w Polsce będzie jak bóg przykazał ważne by Polska była katolicka ... Goryszewski na progu wyjścia z PRL i wejścia do "egiptu" w jakim diabeł się w ornat ubrał i mandat sumienia narodu sprawuje

  • Gość - niezalogowany 2019-10-18 18:17:17

    Miałam podobną sytuację kilka lat temu. Dziecko miało zmiażdżoną dłoń.
    Wsiadlam w samochód i (kiedy jeszcze S8 była remontowana) jadąc do najbliższego szpitala (Zam) dzwonilam, że jestem już w drodze.
    Po przybyciu na miejsce od razu poinformowano mnie że "z takimi urazami to na Białystok trzeba jechać a nie tu".
    No masakra. Do szpitala w Zam mam 25km a do Białego- 60. Jasne było że pojade tam gdzie bliżej, bo liczył się czas. Tym bardziej, że osobówką jechałabym do Bialego godzinami. Udzielono pierwszej pomocy i karetką córkę przewieziono na B-stok.

  • gość 2019-10-18 18:31:39

    Gość - niezalogowany 2019-10-18 18:17:17 ludzie z własnym transportem ze szpitala w Łomży do kliniki w Białym zostali puszczeni ... z torbami ... i dzieckiem które połknęło coś z zabawki i miało kłopot z oddychaniem czuło jakieś coś w przewodzie pokarmowym w Łomży akurat na sor nie było drewnianej łopatki do oględzin gardła która by się maluchowi do paszczy zmieściła ... a była to pora roku kiedy już lodów na patyku w szpitalu nie było a szkoda bo łopatka morze by się i znalazła w tym sklepiku przed tym wielkim mosiężnym witaczem Sługi Bożego Wyszyńsiego

  • gość 2019-10-18 18:39:27

    Bogu niech będą dzięki że to nie była bateria bo by za wstawiennictwem Sługów Bożych Wyszyńskiego i II-ego Polaka Wielkiego nic nie zrobili dobrego ... co najwyżej kolejną "żywą cegiełkę" na "żywy pomnik" dzieci utraconych

  • gość 2019-10-18 21:32:56

    Lekarze nie idą leczyć tylko do Rządu się pchają do Sejmu i Senatu . Pogonić ich z Sejmu i Senatu do szpitali . Kopacz , Kosiniak , Arłukowicz , Karczewski i jeszcze ostatnio jakiś profesor się pokazał który zaczoł tłumaczyć że go chcą na Ministra i jeszcze jest wielu innych .

  • złotyCielc - niezalogowany 2019-10-18 22:15:43

    jak biskupi wrócą na swoje miejsce to wszystko wróci na swoje miejcie tylko kto tym biskupom miejsce pokarze skoro oni belkę mają w oku a z okulisty swojego zrobili cymbała brzmiącego jak miedź brzęcząca w KGHM Kojarzymy się z miedzią, ale jesteśmy też jednym z największych producentów srebra na świecie. Produkujemy również złoto. Dobrze czujemy się w tym otoczeniu - powiedział Marcin Chludziński, prezes KGHM Polska Miedź. Dodał, że jako istotna dla gospodarki, spółka chce być też odpowiedzialna za przestrzeń, w której prowadzi działalność. - Każda w s p ó l n o t a potrzebuje miejsca, s y m b o l u, które jest c e n t r u m tradycji i historii. Takim miejscem jest Z a m e k .... - Dla nas otwarcie wystawy biżuteryjnej jest czymś niezwykłym. To wstawa, której nigdy w polskich muzeach nie było. Prezentujemy ponad 500 dzieł sztuki wyrobów jubilerskich, złotniczych, które dotychczas nigdy nie były pokazywane razem. Ma przypominać o świetności polskiej monarchii wskazał Fałkowski W. dyrektor Zamku dawał świadectwo dalej mówił "Cenne wyroby jubilerskie przechowały się przede wszystkim w skarbcach zakonnych, klasztornych i kościelnych, często przetapiano je na akcesoria liturgiczne. - Dzięki temu ważne fragmenty sztuki jubilerskiej z tej epoki przetrwały" (przetrwał przetopione - trans substancja ???) Eksponaty zostały zwiezione do Zamku Królewskiego z klasztorów, kościołów i muzeów z całej Polski, ale również spoza kraju - w tym z Litwy. Wśród precjozów są sukienki z obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej z Jasnej Góry - diamentowa (po raz pierwszy opuściła mury Jasnej Góry) i rubinowa. Na każdej z nich znajduje się po kilkaset klejnotów. - Za klejnotami wkomponowanymi w sukienki Matki Bożej kryją się niezwykłe historie ludzi, którzy zostawili je w akcie wdzięczności, czy błagalnym - powiedział Marian Waligóra, przeor klasztoru na Jasnej Górze. ... taka kórwa belka ... DARMO DOSTALIŚCIE DARMO DAWAJCIE ...pozostaje śpiewać na Jasnej Górze "ociemniałym podaj rękę ...."

  • Aklamacja - niezalogowany 2019-10-18 22:24:32

    Produkujemy również zło to : "Dobrze czujemy się w tym otoczeniu" - ECCEł Marcin Chludziński powiedział na wystawie dóbr kultu kultury w (Zamku) Duchu boRzym z Boga i Ludzi robiących cymbałów brzmiących

  • złoTyCielc - niezalogowany 2019-10-18 22:31:57

    @ gość 2019-10-18 21:32:56 Sursum Corda odszczekaj jak wyżej ... subito !

  • Wpewnym mieście - niezalogowany 2019-10-18 22:40:41

    Fures privatorum furtorum in nervo atque in compedibus aetatem agunt, fures publici in auro atque in purpura .... Vos estis lux mundi ?

  • gość 2019-10-19 07:47:14

    Do złoTyCielc..Czy tobie idioto przyszło na myśl jak to by było gdyby nie było zadnej wiary w Boga albo żadnych zasad moralnych??Może nie wszyscy się stosują do 10 przykazań ale wiekszośc ludzi ma w sobie więcej dobra niż zła..Co do biskupów i kleru to ludzie powinni wytykać im co robią źle jeśli sa takie przypadki...Bo większość tych twierdzeń opiera się na plotach, nędznej jakości filmach i zmyślonych historiach

  • 666 - niezalogowany 2019-10-19 08:25:18

    @ gość 2019-10-19 07:47:14 mów do mnie cymbale brzmiący jak miedź polska morze lepiej zrozumiesz "Cóż to jest ..." Grzech Śmiertelny biskupów którzy ludzi sprowadzają na swój poziom i pokonują swoim kówrwa doświadczeniem Nauki Wiary robiąc Cymbałów brzmiących z Boga i Człowieka zarazem ... 666 ot i taka kórwa liczba to człowieka wychodzi z tego ich "słowa bożego" z tego ich "żywego słowa" pachnącego celulozą i zamkiem do którego klucz Piotrowy pasuje akurat do tego ich "męstwa" "rycerskiego" "PASA CNOT"

  • Aklamacja - niezalogowany 2019-10-19 08:30:17

    klucz Piotrowy pasuje akurat do tego ich "PASA CNOTY"

  • ReginaCieli - niezalogowany 2019-10-19 09:09:36

    ot i naszemu Urbi et Orbi z zamka wyszedł taki kórwa wielki ... Grzch ierwoRodny co OD "chrztu polski" "plącze się jak smród po majtkach" Królowej DO nadal modlących się o miłosierdzie dla nas i świata całego z a r a z e m ot taka kórwa Regina Mundi ...

  • BłogosławieniĆŚ - niezalogowany 2019-10-19 10:03:23

    ĆŚ albowiem oni ... "groby pobielane" 1 kwietnia 2005 Jan Paweł II ofiarował i poświęcił nowe złote korony dla obrazu Matki Bożej Królowej Polski i bałwochwalstwo rosło w siłę w duchu boRzym a duch umacniał się zło tem odnawiając oblicze ziemi tej ziemi ... Sprzedać dusze diabłu to to samo co się jemu ofiarować gratis ... diabeł nie miąłby z kupowania dusz większej korzyści zwłaszcza w kościele "ubogim" dla "ubogich" którzy mu i duszę przynoszą i jeszcze klejnoty oddając cześć opoce swojej hierarchii wartości ... Błogosławieni ubodzy z duchu albowiem ... Błogosławieni, którzy pragną...(J 19, 28)

    Trzeba naszemu Urbi et Orbi od nowa wyjaśnić boską komedię z przewrotnością błogosławieństw

  • gość 2019-10-20 12:47:28

    nikt w jedną kadencję nie naprawi służby zdrowia? Ale za kadencji PiS wzrosły długi szpitali zamykane są kolejne szpitale,wydłużyły się kolejki kilkaset procent.W Łomży do rehabilitacji kolejka wydłużyła się z dwóch miesięcy do trzynastu..Marszałek z PIS mówi że Polska ma najlepszą służbę zdrowia w Europie !Oglądaj dalej telewizję PIS dla głupków.

  • cyryl - niezalogowany 2019-10-20 13:00:12

    gość 2019-10-20 12:47:28 i znów "to pokolenie musi umrzeć" tym razem zjebana religijna prawica zrobi to w sposób humanitarny ... bo raz zdobytej władzy nie oddamy a wyborcy się "odwrócą" ... w grobie a "Malczyki" i ryby głosu nie mają pozostałym przez moment będzie wygodnie przy obronie terytorialnej z wolna nabierającej kształtu w duchu średniowiecznej "kultury chrześcijańskiej" ... utrwalanej dobrze znanymi metody

Dodajesz jako: |