:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Festiwal goli w Zambrowie. Derby dla Olimpii [FOTO]

Sport, Festiwal Zambrowie Derby Olimpii [FOTO] - zdjęcie, fotografia
10/03/2018 17:39

Aż siedem goli obejrzeli kibice na bocznym boisku stadionu w Zambrowie w rozegranym w sobotę meczu 18. kolejki III ligi pomiędzy miejscową Olimpią a ŁKS-em 1926 Łomża. O jednego gola lepsi okazali się gospodarze, którzy zasłużenie wygrali 4:3. Co ciekawe, wszystkie bramki padły po stałych fragmentach gry.

Olimpia objęła prowadzenie już w 4. minucie gry po bramce zdobytej przez Kamila Jackiewicza. Na 2:0 Olimpia podwyższyła jeszcze w pierwszym kwadransie za sprawą Michała Hryszko. ŁKS zdoał odpowiedzieć jednym trafieniem, za to bardzo ładnym po uderzeniu bezpośrednio z rzutu wolnego debiutującego w biało-czerwonych barwach (choć dziś na zielono) w meczu ligowym Eryka Rakowskiego.

Na tym strzelanie w pierwszej połowie się skończyło i zespoły zeszły na przerwę przy stanie 2:1 dla gospodarzy.

Po przerwie Olimpia ruszyła na ŁKS aby podwyższyć prowadzenie, jednak to ełkaesiacy cieszyli się z drugiego trafienia. Wyrównującego gola zdobył w 50. minucie Michał Kaput. Chwilę później było już niestety 3:2. Po faulu w polu karnym Pawła Lipca pokonał z 11 metrów Łukasz Grzybowski. ŁKS jednak nie składał broni i w 65. minucie po raz kolejny wykorzystał rzut rożny. Tym razem strzelcem wyrównującej bramki okazał się Melao. Niestety, na 10 minut przed końcem po raz kolejny Olimpia wyszła na prowadzenie, a bramkę na 4:3 zdobył Michał Kuczałek.

Do końca spotkanie biało-czerwonym nie udało się doprowadzić do wyrównania i mecz zakończył się zwycięstwem Olimpii.

Po meczu trener Krzysztof Ogrodziński nie miał zadowolonej miny i trudno żeby taką miał, skoro jego zespół stracił aż cztery gole po stałych fragmentach gry (w tym jednego po rzucie karnym).

- Ciężko powiedzieć coś o tym meczu, bo jeżeli się traci cztery bramki po stałych fragmentach gry, poczynając od 4. minuty meczu i dopuszczając do tylu stałych fragmentów, a wszyscy zawodnicy Olimpii, którzy wykonywali te stałe fragmenty, robili to idealnie. No i tak tracimy bramki. Strzelamy bramkę na 2:2 i za minutę tracimy kolejną bramkę na 3:2. Konsekwencja błędnego podania. Następnie idzie sytuacja, rzut karny. Powtórka z rozrywki. Tracimy bramkę u siebie też w 3. minucie, tutaj w 4., co ostrzegałem chłopaków, że tak nie możemy po prostu robić i tak grać. Mogę tylko chłopakom swoim powiedzieć, że walczyli, dali z siebie wszystko, mamy też problemy jeżeli chodzi o zmiany. Po kontuzji wchodzi Rafał Maćkowski, to jeszcze nie jest zawodnik do stuprocentowego biegania, ale taką mamy kadrę a nie inną. Tutaj jeżeli chodzi o zmiany drużyny przeciwnej było widać, że jest jakaś jakość. Gratuluję trenerowi, gratuluję drużynie przeciwnej - podsumował spotkanie na pomeczowej konferencji trener biało-czerwonych.

Olimpia Zambrów - ŁKS 1926 Łomża 4:3 (2:1)

Bramki: Kamil Jackiewicz 5, Michał Hryszko 15, Łukasz Grzybowski 53 (k), Michał Kuczałek 81 - Eryk Rakowski 22, Michał Kaput 50, Reinaldo Melão 65

Festiwal goli w Zambrowie. Derby dla Olimpii [FOTO] komentarze opinie

  • Tylko (J) - niezalogowany 2018-03-11 21:49:09

    A gdzie byli kibice? Się pytam gdzie byli kibice?!?! Hahaha w Łomży nie ma kibiców. Jest zagraja dzieciaków co krzyczeć i napinac się umie a jAK zadyma to się za Policyjnym plecami chowają.

  • greg - niezalogowany 2018-03-11 16:11:58

    Sparingi LKS-Lomza-Warmia Grajewo 2-1. Olimpia Zambrow-Warmia Grajewo 7-0. Przygotowania wiemy jakie byly,tak ze po 0-2 w Zambrowie,pilkarze udowodnili ze potrafia grac.Mimo porazki 3-4 strzelenie 3 goli w Zambrowie daje nadzieje ze ta druzyna,bedzie zdobywac punkty.Wszyscy nasi rywale sie wzmocnili.Czego dowodem ,moze byc remis Tura Bielsk P.w Aleksandrowie Lodzkim ale wczesniej zaliczyli rownierz remis z Olimpia.Walczymy !

  • kimbol - niezalogowany 2018-03-11 14:26:08

    Akcja wszyscy do Zambrowa zakończona pełnym sukcesem nikt nie pojechał

  • piknik rules - niezalogowany 2018-03-11 10:53:02

    a gdzie ci co wypisywali wszyscy do Zambrowa? za zdjęciach nikogo nie widać znowu wymówki typu staliśmy za ogrodzeniem lub nie wpuścili bo grali na sztucznym pikniki się wbili na trybuny :))))

  • Legion - niezalogowany 2018-03-11 09:33:45

    Białystok to chyba wies na Białorusi ?

  • obserwator - niezalogowany 2018-03-11 08:59:59

    prawie pół miliona daje miasto dla zarządu którego planem działania jest życie z dnia na dzień. Ta kasa jest przeznaczana na długi które sami zrobili w tej co teraz gramy IV lidze Wychowankowie MŁKS to siła która spadła seniorom z nieba tylko jeszcze trzeba wiedzieć co z tym zrobić? Szkoda chłopaków bo się będą tu marnować. Niestety poprzedni prezes zlikwidował i zaorał stary ŁKS a ten niby nowy ŁKS 1926 zarządza człowiek który był przez lata w zarządzie z poprzednim i robi dokładnie to samo. Przez takie działania Wszyscy odwrócili się od ŁKS i nie widać na horyzoncie żeby miało cokolwiek się zmienić W tym roku wybory to trochę manny z nieba spadnie i będzie za co rzeźbić tę figurkę z "brązu"

  • Antoś86 - niezalogowany 2018-03-10 20:59:24

    Niestety kasa robi swoje biedny ŁKS grający młodzieżą i wychowankami postawił się Olimpii niczym im nie ustępując naprawdę potrzeba niewiele przede wszystkim stabilizacji,ogrania i niewielkich wzmocnień brawo trener i chłopaki za ambicję i wolę walki tak trzymać a będzie dobrze Zambrów ma dzień dziśejszy to silna drużyna.

  • pks2000 - niezalogowany 2018-03-10 20:37:13

    O tak!

  • gur - niezalogowany 2018-03-10 19:41:28

    Zarząd lichy i to jest problem

  • Adam w - niezalogowany 2018-03-10 19:35:28

    Ile by nasi nie dostali to i tak zabraknie

  • botak - niezalogowany 2018-03-10 19:26:42

    Zambrów 660000 na drużynę

  • ŁKS ŁKS ŁKS!!! - niezalogowany 2018-03-10 18:21:17

    Po wyniku widać że chłopaki walczyli do końca. Brawo! BIAŁYSTOK MIASTO FRA(j)ERA!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-03-10 18:20:13

    Jak żyję takiego debila nie widziałem. To nagły przypadek i wymaga natychmiastowego leczenia. Chyba jakiś oddział psychiatryczny istnieje w Łomży. Debila w kaftan i do pokoju bez klamek!!!!

  • moj - niezalogowany 2018-03-10 18:15:44

    Niestety 4 liga (podwórkowa) po zakończeniu sezonu. Tłumoki nic nie umieją zorganizować Suwałki proszę jak ładnie wszystko prosperuje nie wspomnę Śledzi z Białegostoka.

  • aurora - niezalogowany 2018-03-10 18:11:52

    To nie troll tylko człowiek umysłowo chory. Prędzej czy później trafi do Choroszczy. Tak będzie lepiej dla niego i dla wszystkich.

  • zygmunt z bema - niezalogowany 2018-03-10 18:05:31

    widac ze przeciwnicy(przeciwnik) prezydenta to desperaci kopiowac tysiac razy jeden komentarz!!!he he redakcjo też oczekujemy że zrobicie z tym porządek bo miejsce dla takich trolli jest na marszach kodu

  • fiku miku - niezalogowany 2018-03-10 17:53:53

    Redakacjo wyrzucie tego trolla co wrzuca tysiące takich samych komentarzy!!!!!!

  • Kibic z Podlasia - niezalogowany 2018-03-10 17:53:50

    Białystok miasto lidera (J)

Dodajesz jako: |