:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Prezydent Łomży, Filharmonia wciąż droga - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 24/05/2019 07:26

Po raz kolejny żadna oferta nie mieści się kwocie, którą zamierzało przeznaczyć miasto na III część II etapu przebudowy i rozbudowy Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży.

Zamawiający poinformował, że na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć 9,8 mln zł, czyli tyle, ile w przypadku ostatniego postępowania, które również nie przyniosło rozstrzygnięcia.

Wpłynęły wtedy dwie oferty: Firma MK-BUD z Białegostoku zaproponowała 17 047 135,80 zł i 60-miesięczny okres gwarancji, a białostocka spółka MERX aż 19 948 623,92 zł, również z gwarancją na 60 miesięcy. 

Tym razem oferty ponownie złożyły te same firmy. MK-BUD zaproponował dokładnie tę samą kwotę, ale MERX zaproponował cenę niższą, bo "tylko" 18 500 000,00. To prawie 1,5 mln zł mniej niż poprzednio, ale gwarancja obejmowałaby tylko 36 miesięcy. Obie firmy zadeklarowały, że zamówienie wykonają do 2 listopada 2020 roku. 

lomza

Filharmonia wciąż za droga komentarze opinie

  • gość 2019-05-24 13:15:35

    9,8 mln + kredyt = dokończenie inwestycji. Filharmonia ważniejsza niż park JPII.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 14:39:02

    I ten syf wokół ARIMR

  • gość 2019-05-24 21:48:15

    Panie prezydencie proszę zakończyć budowę Filharmonii to przynajmniej jedna inwestycja będzie zakończona w mieście a nie wszystkie zaczęte i niedokończone...............Filharmonia najważniejsza w mieście.

  • gość 2019-05-25 17:53:46

    za te pieniądze co jóż wydane i jeszcze ma kosztować to zepchnąć i postawić od nowa

  • Czebu - niezalogowany 2019-05-27 23:18:45

    A ja uważam inaczej. Uważam, że oszukują naszego prezydenta miasta Łomży Mariusza Chrzanowskiego. Czego prezydent by nie ogłosił, to zawsze im jest za mało pieniędzy. To są ceny zaporowe, aby nie sprzedać usług budowlanych. Mam wrażenie, że ktoś chce wykończyć finansowo nasze miasto. W mojej ocenie tym inwestycjom powinno przyjrzeć się Centralne biuro korupcyjne. Mam wrażenie, że w tych firmach są przekupni ludzie.

    Panie Prezydencie Mariuszu Chrzanowski nie dać się oszukiwać!

  • Czebu - niezalogowany 2019-05-27 23:20:03

    Małe sprostowanie: Centralne biuro antykorupcyjne.

  • gość 2019-05-28 09:51:54

    jakby to była harmoniafila budowana w imię hierarchii wartości JPII miała by poparcie obrońców autorytetu ...filów lepszego sortu i kasa lepszego sortu by się znalazła na tak wspaniały pomnik darów hierarchicznych jego ekscelenci można by na scenie było nawet zdobić ruchomy ołtarz z kamienia młyńskiego a marmur zaimportować z Chin to starczyło by nawet na kaplicę w kuluarach i zaplecze ratownicze z jakąś karetką pogotowia ... technicznego o innych cudach nie wspomnę przez miłość chrześcijańską do jego ekscelencji kulturze ludu nakazującą miłosierdzie ks.anty Chrystusom pastwiącym się w tym co ludzkie nie boskie - agape satanas

  • gość 2019-05-28 10:08:31

    "poprawcie mnie jak się mylę" „Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali” "poprawcie mnie jak się mylę" „Być człowiekiem sumienia to znaczy wymagać od siebie, podnosić się z własnych upadków i ciągle na nowo się nawracać”. "poprawcie mnie jak się mylę" „Nie ma wolności bez solidarności! Dzisiaj wypada powiedzieć: nie ma solidarności bez miłości - więcej! - nie ma przyszłości człowieka i narodu.” "poprawcie mnie jak się mylę" "Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli" i dlatego dawno temu doszło do rewolucji i dlatego rewolucja odrzuciła religijną prawicę z całym dobrodziejstwem inwentarza który POwrócił jak efekt jojo ... w historii kościoła która "idąc śladami" ... świętych swoich "fałszywych proroków" krzywym kołem błędnym kołem historii ... MORZE nawet kamieniem młyńskim się stoczy ... do punktu wyjścia

  • gość 2019-05-28 10:14:22

    Jehowy kto cię zrobił?

Dodajesz jako: |