:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Freestylowe piłkarskie triki promują jubileusz 10-lecia łomżyńskiego MOSIR-u [VIDEO]

Portal mylomza.pl 21/05/2019 19:04

Posłanka, prezydent Łomży, jego zastępcy, radni i dyrektor łomżyńskiego MOSiR-u wraz z pracownikami wzięli udział w dynamicznym klipie promującym jubileusz 10-lecia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży. Koniecznie zobacz jak radzą sobie w freestylowych trikach z piłką!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży został utworzony uchwałą Rady Miejskiej z dnia 27 maja 2009 roku. Z okazji jubileuszu mieszkańców czeka szereg atrakcji. Będzie sportowo i piknikowo, a do tego pojawią się różne wyzwania!

Wielka impreza odbędzie się już 24 maja. Stadion Miejski w Łomży zamieni się w strefę piknikową, atrakcji i wyzwań, a na koniec reprezentacja Łomży zmierzy się z Reprezentacją Artystów Polskich.

- W tym dniu przygotowaliśmy wiele wydarzeń adresowanych do różnych grup społecznych z naszego miasta, ale w tym dniu przede wszystkim chcieliśmy również podziękować wszystkim organizacjom, stowarzyszeniom, klubom sportowym, prywatnym firmom i indywidualnym osobom, które na co dzień  z nami współpracują, za wkład, w rozwój łomżyńskiego sportu, za pomoc w organizacji różnego rodzaju imprez - mówi dyrektor MOSiR Andrzej Modzelewski.

lomza

Freestylowe piłkarskie triki promują jubileusz 10-lecia łomżyńskiego MOSIR-u [VIDEO] komentarze opinie

  • gość 2019-05-21 19:23:20

    o curwa ale kyrk

  • gość 2019-05-21 19:37:54

    całkiem nieźle zrobione do czasu gdy zobaczyłem ta posłankę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • gość 2019-05-21 19:54:05

    łola boga, poślica rzuciła piłką a prezydentowi udało się jakimś cudem odbić ze trzy razy gałę - ciekawe ile dubli przy tym wykonali ?

  • gość 2019-05-21 20:09:51

    No i gitara.

  • gość 2019-05-21 20:19:19

    Mroczki, maseraki...jakie miasto takie gwiazdy...

  • RADNY - niezalogowany 2019-05-21 20:26:01

    Wy GAMONIE NAWET BIEGAĆ NIEUMIECIE i KANAPKI WAM W SZKOLE ZABIERALI ;-)

  • gość 2019-05-21 20:37:56

    jak zwykle hejtują ciecie co nigdy w życiu nic nie osiągnęli. Gwiazda w necie pi...da w świecie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-21 20:53:48

    Pan dyrektor wykorzystuje każdą okazję, żeby się polansować, na filmiku towarzystwo wzajemnej adoracji pasione za publiczne pieniądze

  • Kibol - niezalogowany 2019-05-21 20:55:56

    Coście zrobili z Łomżyńskim Klubem Sportowym?! dalej się kompromitujcie i żonglujcie przy pustym stadionie do swoich wyborczych klipów. Tylko na murawę uważajcie bo nie wolno po niej biegać.

  • Gośćkkk - niezalogowany 2019-05-21 21:11:48

    Kolega z Orlika najlepszy...

  • mieszkaniec - niezalogowany 2019-05-21 21:37:53

    i to jest spor,t piłka nożna tylko szkoda że olrika na bernatowicza nie było

  • gość 2019-05-21 21:51:08

    Pan Dyrektor w pantoflach po murawie biega? Nie szkoda trawy? Zawodnicy ŁKSu już kilka razy w tym roku nie mogli wchodzić na boiska z błahych powodów a tu proszę.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-21 22:01:34

    Co za łby

  • taaaa - niezalogowany 2019-05-21 22:07:37

    ale żenujące, nieudana próba skopiowania czyjegoś pomysłu działa na niekorzyść całego MOSiR-u

  • Tutu - niezalogowany 2019-05-21 22:08:29

    Wszystko fajnie gdyby ten filmik byl wlasnym pomysłem a nie kopiuj wklej z youtube pewna klasa z Łomży zrobila taki filmik kilka lat temu nawet ta piosenka jest identyczna żałosne. Zapraszam do obejrzenia sobie filmiku sprzed 4 lat Prezentacja IIIA pg8 Łomża. Troche więcej kreatywnosci a nie kradniecie czyjes pomysly i promujecie sie nimi.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-21 22:35:08

    To dla Chrzanowskiego nic nowego. Caly czas korzysta z pracy innych. Zadnych swoich pomyslow!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-21 22:40:09

    Chrzanu na calego wzial sie za promocje SWEJ poslanki Niedlugo spod Lomzynskiego Jelonka wyskoczy!!! Jesienia i tak nie zaistniejesz!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-21 23:13:40

    Sami koledzy i znajomi wzajemnej adoracji :) od najwyższego po najniższe ciecie cieszące aię że sprawią radość dyrekcji.Oby tak dalej :) Karierowicze hahahahaha

  • Lilka - niezalogowany 2019-05-21 23:30:40

    Książe najlepszy :-)

  • gość 2019-05-22 00:02:19

    Nie najlepsza Monika, która z rzeki Narew wyskoczyła

  • gość 2019-05-22 00:19:18

    klawo wykonane

  • gość 2019-05-22 00:33:52

    Waldek ma żonę i piątkę dzieci. Oboje są bezrobotni. Ciężka sytuacja prawda? Waldek ledwo skończył podstawówkę, a później posiedział trochę z kumplami na ławce, bo co miał robić? Waldek jest leniwy, do ciężkiej pracy nie pójdzie, a dobrze płatnej nie dostanie bo nie chciało mu się uczyć. Ale Waldek nie jest głupi. Wziął ślub z koleżanką i narobił dzieci. Państwo Kowalscy DOSTALI na początek mieszkanie socjalne, bez czynszu oczywiście, DOSTAJĄ również co miesiąc 1100zł zasiłku dla bezrobotnych, 2000zł z 500+ i 500zł zasiłku socjalnego, bez dodatków. Z pomocy społecznej i Caritasu DOSTAJĄ ubrania, jedzenie, węgiel, sprzęt RTV i AGD, pomoce szkolne dla dzieci i kolonie oraz zajęcia pozaszkolne. Waldek nie robi nic, bo nie musi. Czasami jak znudzi mu się przepijanie z kolegami nie swoich pieniędzy to pojedzie na kilka miesięcy do Holandii na sadzonki, gdzie niewiele robiąc DOSTANIE 1000 euro miesięcznie. Oczywiście na czarno. Jego żona jak się bardzo nudzi to zajmuje się robieniem paznokci i fryzur koleżankom, oczywiście też na czarno, oraz sprzedawaniem znajomym nadwyżek wszystkiego co DOSTAJĄ z Caritasu, albo tego czego nie potrzebują a i tak dostają. Dzięki nowemu rządowi Waldek nie płaci podatków bo wzrosła kwota wolna, od przyszłego roku będzie miał darmową opiekę medyczną mimo że nie jest ubezpieczony, a w przyszłości emeryturę obywatelską mimo że nie płaci składek. Waldek czasami lubi pośmiać się z tych którzy sponsorują mu życie a po piwku nawyzywa ich od złodziei. Waldek wie na kogo będzie znowu głosował..."

  • Gość - niezalogowany 2019-05-22 05:41:17

    Atakuje cię Krynicką bo się boicie, że Waszego Kołakowskiego odeśle w niebyt polityczny.

  • RR - niezalogowany 2019-05-22 06:23:29

    A BISKUP GDZIE JUZ NIE WOŁAJOOO MOZE KINO BY POŚEIECIŁ ALBO INNYCH PRZESTEMPCOW BIZNES WYPROMOWAŁ ...

  • Piorunnn - niezalogowany 2019-05-22 06:25:03

    ODDAJTA TRAKTOR DLA SŁAWKA W. bo LADA DZIEŃ ON BEDZIEEE

  • Gość - niezalogowany 2019-05-22 06:49:11

    Fajne. Ładne obiekty sportowe ma Łomża.

  • POznaniak - niezalogowany 2019-05-22 07:55:40

    Hahahaha

    "Wszystko fajnie gdyby ten filmik byl wlasnym pomysłem a nie kopiuj wklej z youtube pewna klasa z Łomży zrobila taki filmik kilka lat temu nawet ta piosenka jest identyczna żałosne. Zapraszam do obejrzenia sobie filmiku sprzed 4 lat Prezentacja IIIA pg8 Łomża. Troche więcej kreatywnosci a nie kradniecie czyjes pomysly i promujecie sie nimi."

    Rozumiem, że to był wasz autorski pomysł ? Pffff . . . A co z komplikacją od Joga Bonito ? Czyli filmik sprzed 12 lat z Ronaldinho w roli głównej nie stanowił waszej inspiracji ? :)

    Łatwo krytykować, ciężej coś zrobić :)
    Dla MOSiR-u brawa, za przedstawienie obiektów i części pracowników znikomym kosztem ;)

  • Gość - niezalogowany 2019-05-22 08:27:16

    I już wiadomo czym się zajmują panowie w pracy.
    Powinni jeszcze dograć zawody na wrzucanie papierków po cukierkach do kosza z odległości. Znani są z tego. W tych zawodach w gabinecie u Mariuszka uczestniczy jeszcze pan brako.

  • MM - niezalogowany 2019-05-22 08:27:38

    LOVE p.Krynicka Jak zwykle Cudnaaa

  • Gość - niezalogowany 2019-05-22 08:28:08

    A ceny za śmieci i ciepło w górę. A państwo posłowie, prezydenci, dyrektorzy się bawią. Brawo panie prezydencie. Niech pan kopie tę piłkę i w dupę mieszkańców Łomży. Jak są tacy frajerzy, to powinien pan jeszcze więcej podwyżek zrobić. Trzeba mieć się za co bawić. Koncert jeden pan zrobi, a ciemnota będzie płaciła za to w podwyżkach ciepła, śmieci, a za chwilę i wody. Jak ciemniaki, to niech płacą i się cieszą tym, że zamiast pracować zajmujecie się zabawą za publiczne pieniądze

  • Gość - niezalogowany 2019-05-22 08:29:28

    Wstyd. Zamiast pokazać dzieci i młodzież, to kolejny lans za pieniądze mieszkańców Łomży

  • gość 2019-05-22 08:36:58

    jakoś nigdy nie widziałem tych panów żeby grali w piłe na poziomie nawet 4 ligi żenada

  • Gość - niezalogowany 2019-05-22 09:27:44

    Lans na bulwarach których niechcący dokończyć, było im na przykościelnej łączce pograć

  • gość 2019-05-22 10:02:45

    muzyka dynamiczna a oni jakby sztywno i nie w rytm czyli drętwo

  • Tutu - niezalogowany 2019-05-22 10:14:00

    POznaniak nie nie byl nasza inspiracja pierwszy raz slysze ze istnieje taki filmik. I az z ciekawosci obejrzalam go i nie widze zadnego podobienstwa z naszym filmikiem. Moje zdanie jest proste na ten temat jesli Mosir chce sie wypromowac to niech uzyja wlasnej mózgownicy a nie czyis pomyslow.

  • gość 2019-05-22 11:07:21

    Pierrrrrrrrrrrrrdooooooooooooooooooolone malkontenci w du... byli i gów.. widzieli,
    wyluzujta się, czy to Miasta wina, że mata mózgi zryte
    BRAWO PREZYDENT ! BRAWO MODZELEWSKI ! Pani Poseł SUUUPER KOBIETA na jesieni ma mój głos

  • gość 2019-05-22 12:17:18

    takie tematy z rzucaniem i podawaniem piłki to już kilka lat temu były

  • gość 2019-05-22 12:44:34

    Dlaczego na kosiarce nie siedzi najbardziej zasłużony pracownik na stadionie Pan Andrzej G.?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-22 15:34:16

    Wszystko fajnie . Tylko dlaczego impreza jest w piątek. Ludzie pracują !!!!

  • gość 2019-05-22 18:17:17

    Takie proste pytanie: czy MOSiR posiada prawa do utworu użytego w oficjalnym spocie promocyjnym na 10 lecie czy generalnie jak ktoś robi w Łomży takie produkcje to nie trzeba przestrzegać prawa autorskiego? Może się czepiam...kasa w mieście jest to może i parę setek tys. złotych się znalazło na wykorzystanie tegoż zacnego dzieła muzycznego.

  • Sara - niezalogowany 2019-05-22 23:22:44

    Prezydent porusza się zwinnie jak kociak jeszcze jest młody jak na swoje lata , oceniam go o dychę młodszego duchowo i wyglądowo.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 08:30:35

    Kociak z parkinsonem

  • gość 2019-05-23 21:04:38

    Kociak z parkinsonem. Padłam! Powiedzcie jedno- to, że pokazuje się dyrektor i pracownicy- zrozumiałe, to że radny i prezydenci- no niech będzie, pod miasto MOSiR polega, ale pani posłanka (w szpilkach do piłki) jest w filmie, bo...?

  • Kobietka - niezalogowany 2019-05-24 22:00:12