:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Gm. Wizna! Pożar setek bel siana w byłym pegeerze [VIDEO i FOTO]

Portal mylomza.pl 11/04/2019 00:08

Płoną bele z sianem zgromadzone pod wielką wiatą na terenie byłego kombinatu rolnego we wsi Sulin-Strumiłowo na terenie gminy Wizna.

Straż pożarna zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego dostała tuż po godzinie 22. Zadysponowano kilka jednostek straży pożarnej. Po przybiciu na miejsce zdarzenia okazało się , że pod wiatą byłego PGR-u w pali się co najmniej dwieście bel z sianem. Pożar zniszczył wykonane z eternitu poszycie dachu.

lomza

Gm. Wizna! Pożar setek bel siana w byłym pegeerze [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • Mmm2567 - niezalogowany 2019-04-11 00:50:12

    Dziwny zbieg okoliczności, że w krótkim odstępie czasu to już 3 pożar w gospodarstwie rolnym.. czy policja zakłada, że w tym przypadku może wchodzić w grę podpalacz ???

  • Gość - niezalogowany 2019-04-11 06:26:41

    Policja to taka jednostka za którą lepiej samemu złapać na gorącym uczynku aniżeli na nich liczyć

  • Gość - niezalogowany 2019-04-11 07:40:49

    Zawsze w stronę PRZECIWNĄ niż Łomża, Bronowo i Bozejewo ! Przypadek ?

  • Smiech na sali - niezalogowany 2019-04-11 08:24:42

    Dlaczego Nikt się nie zajmie w Wiźnie tymi podpaleniami, jak nie bele to trawa i tak w kółko . Po co w Wiźnie ten Posterunek. Dlaczego OSP Wizna wyjeżdża samotnie to tego rodzaju Zdarzeń.

  • gość 2019-04-11 08:25:49

    Panie Administratorze jakie kilka jednostek ?

  • julian - niezalogowany 2019-04-11 09:47:09

    Policja niech zajmie się podpaleniami traw na fortach w Piątnicy

  • Qwerty - niezalogowany 2019-04-11 11:22:17

    Dokładnie.....Forty w Piątnicy czy to nie zasługa samych strażaków osp?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-11 12:30:26

    Góra zamkowa w Wiznie! !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-11 12:35:00

    A statystyki się nabija . Rywalizacja o strażaka roku 2018/19 .

  • Gość - niezalogowany 2019-04-11 12:41:37

    Z Nowogrodu strazaki roku skończyli w Gradach lub Czerwonym Borze

  • Zizna - niezalogowany 2019-04-11 12:50:21

    Znowu te pastuchi ?

  • Klopsu - niezalogowany 2019-04-11 18:11:38

    Mr. DETerminacja działa na całego. (za grube dymy krecicie :)

  • KUKI - niezalogowany 2019-04-11 18:51:37

    W Wiznie się dzieje. Gora zamkowa, stodoła, bele z sianem, pustostan. Nie pierwszy raz coś się dzieje w krótkim czasie. Mam nadzieję że to kwestia czasu w ustaleniu, komu się nudzi!!!!!

  • Osp - niezalogowany 2019-04-11 22:13:10

    Dysponować Bronowo i Bozejewo na teren Wizny i się skończą pożary . Przecież konkurencja nie może mieć więcej wyjazdów od zDETerminowanej Wizny.

  • Bronowiak - niezalogowany 2019-04-11 22:25:18

    Ale ty głupoty piszesz aż zygac się chce przedmówco.

  • Gość 007 - niezalogowany 2019-04-11 22:38:05

    Qwerty żal cię po cholere strażak z osp ma podpalac trawę na fortach w Piatnicy a Policja jest za każdym jednym razem zapraszam polataj po tych fortach i zagas jak się pala o 2 - 3 w nocy. NIEPOZDRAWIAM

  • Qwerty - niezalogowany 2019-04-11 23:40:52

    Za darmo tego nie robisz. Kasa plus rywalizacja z Wizna o ilość wyjazdów. Kiedyś skończycie jak w Nowogrodzie podpalacze

  • Osp psp - niezalogowany 2019-04-12 06:31:46

    Osp Wizna ma za mocne plecy w PSP Łomża. I robią co chcą, wystarczy posłuchać w Wiznie ludzi co tam sie wyprawia.

  • gość 2019-04-12 08:34:28

    napisz co sie wyprawia tutaj i tak jestes anonimowy :D :D :D

  • Reksio - niezalogowany 2019-04-12 11:05:05

    Mogę się założyć ze po tym artykule i komentach będzie ze 2 tyg spokoju z durnymi wyjazdami OSPi. Brawo internauci!! W nas siła i moc.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-12 23:24:06

    A wy qrrrrrrrwa nie macie papierów na drwala !!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-13 09:09:03

    Jak można narazić kogoś na takie straty? Oby jak najszybciej złapano ta osobę, niech odpowie za swoje zachowanie!

  • gość 2019-04-16 21:26:26

    BOLI DZIUMBLA ZE BRONOWO WYJEZDZA ZA DUZO RAZY WIEC MUSI NADROBIC. DZIUMBEL DO PSYCHOTERAPEUTY

  • gość 2019-04-16 21:28:33

    NIEDŁUGO SAM BEDZIE JEZDZIŁ BO KTO WYTRZYMA Z PSYCHO

  • Gość - niezalogowany 2019-04-17 13:56:02

    Dziumbel to ten wszechwiedzacy ? Jak on psychologa przeszedł?

Dodajesz jako: |