:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Komunikaty policji , Gmina Przytuły swojego dzielnicowego - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 18/04/2019 13:54

Sierżant sztabowy Emilian Trzciński będzie pełnił swoją służbę na terenie gminy Przytuły. Dotychczas gminy Jedwabne i Przytuły "przyporządkowane" były tylko jednemu funkcjonariuszowi. Rozdzielenie obu rejonów ułatwi mieszkańcom kontakt z dzielnicowym, a już niedługo uruchomiony zostanie Punkt Przyjęć Interesantów.

Podczas dzisiejszego (18.04) spotkania z wójtem gminy Przytuły Kazimierzem Ramatowskim, komendant miejski policji w Łomży nadkom. Marek Sienkiewicz oraz kierownik posterunku w Jedwabnem asp. szt. Dariusz Kondracki przedstawili nowego dzielnicowego gminy Przytuły.

Sierż. szt. Emilian Trzciński pełnił będzie swoją służbę na terenie miejscowości: Bagienice, Borawskie, Chrzanowo, Doliwy, Gardoty, Grzymki, Kubra-Przebudówka, Mieczki, Mroczki, Nowa Kubra, Obrytki, Pieńki Okopne, Przytuły, Przytuły-Kolonia, Przytuły-Las, Stara Kubra, Supy, Trzaski, Wagi, Wilamowo.

W Przytułach niedługo zostanie uruchomiony Punkt Przyjęć Interesantów, gdzie dzielnicowy będzie mógł przyjmować mieszkańców podczas pełnionych dyżurów. Ułatwi to kontakt z dzielnicowym, zapewni profesjonalną obsługę i poszanowanie prywatności osób oczekujących pomocy od policji.

Wcześniej gminami Wizna i Przytuły, a po otwarciu posterunku w Wiźnie - gminami Jedwabne i Przytuły "opiekował" się tylko jeden policjant pierwszego kontaktu.

fot. KMP Łomża

lomza

Gmina Przytuły ma swojego dzielnicowego komentarze opinie

 • gość 2019-04-18 14:36:31

  Za piątkę Kaczyńskiego zapłacimy z własnych kieszeni , najmocniej dowalą klasie średniej. Hucznie zapowiedzianą »piątkę Kaczyńskiego« sfinansują uczciwie i ciężko pracujący Polacy. Likwidacja OFE i przekazanie środków na indywidualne konta emerytalne, z których pobrany podatek ma na starcie wzmocnić budżet w 2020 r. o ok. 19 mld. zł. Wiecie, że Morawiecki chce tzw "opłaty przekształceniowe" tj DANINY I HARACZU dla rządu ? Polacy będą mieli wolny wybór, gdzie ulokować pieniądze z OFE - czy przenieść je na Indywidualne Konta Emerytalne, czy do ZUS - oświadczył Morawiecki. Transferowi do IKE będzie towarzyszyć pobranie opłaty przekształceniowej. Jak podkreślił Morawiecki, rząd w swoim modelu, domyślnie, zakłada, że obywatele będą chcieli pozostawić te pieniądze w IKE. Model zakłada - jak podkreślił - że od pieniędzy pozostawianych w IKE pobrana zostanie "opłata przekształceniowa". Dodał, że opłata przekształceniowa ma wynieść 15 proc. zgromadzonych oszczędności w OFE. 15% HARACZU !!!!! Tajny plan rządu! Nie będzie 13. emerytury. Te 888,25 zł dodatkowego świadczenia, to tylko JEDNORAZOWA przedwyborcza kiełbasa PiSu. Choć w nazwie dokumentu mówi się, że jest to „jednorazowe świadczenie pieniężne dla emerytów i rencistów w 2019 r.”, niektórzy politycy partii rządzącej sugerowali, że jeśli PiS wygra wybory parlamentarne, trzynastka może być wypłacana seniorom także w latach następnych. Tymczasem okazuje się, że Ministerstwo Finansów takiej możliwości nie przewiduje. „SE” dotarł do dokumentu o planach budżetowych, jakie każdy rząd musi przedstawić Komisji Europejskiej. Z publikacji resortu Teresy Czerwińskiej jasno wynika, że wśród wydatków budżetowych na najbliższe lata uwzględniono zerowy PIT dla pracowników przed 26. rokiem życia, obniżenie kosztów pracy i stawki PIT z 18 do 17 proc. O trzynastej emeryturze, na którą budżet ma przeznaczyć prawie 11 mld zł, ani słowa!... haha liczą, że ciemny lud to kupi ?

 • gość 2019-04-18 14:47:08

  Dzielnicowy to niech w nocy patroluje bo od 8 do 16 to wszyscy Ludzie w pracy to będzie sam siedział i się nudził ...aaa czym ten dzielnicowy z Jedwabnego był zajęty że na Przytuły nie miał czasu ? ... aaaa od " pierwszego kontaktu" to Obywatele i Obywatelki posiadają telefony i na dodatek z funkcją nagrywania i głosu i obrazu , więc nikt nie musie jeżdzić do dzielnicowego aby powiedzieć że pies pękł i łańcuch uciekł, bo przeceż bez świadków lub wskazania nocnego złodzieja to raczej dzielnicowy nie odnajdzie bo przecież w nocy będzie spał zamiast w nocy stać na straży porządku

 • gość 2019-04-18 14:57:44

  czy policjant musi mieć co najmniej 10 - 20 kg nadwagi ? czy policjant z 20 kg nadwagi jest w stanie zdać testy sprawnościowe ?

 • gość 2019-04-18 15:27:19

  ZLIKWIDOWAĆ małe Gminy : po primo to takie małe Gminy to powinny być zlikwidowane ! w Małym Płocku , Przytułach czy Zbójnej budżetu wystarcza tylko na opłacenie pracowników Urzędu Gminy i Oświaty , a drogi gminne wyglądają tak samo jak w Średniowieczu , a po zlikwidowaniu Urzędu Gminy byłyby pieniądze i na drogi i na inwestycje , REFERENDUM bo wójt to wniosku sam nie łoży aby Ludziom było lepiej

 • Gość - niezalogowany 2019-04-18 17:34:05

  To ten lysy?

 • Gość - niezalogowany 2019-04-18 17:35:20

  to ten lysy?

 • gość 2019-04-18 18:33:50

  rozumiem że te patrole to będą odbywały się w nocy ?

 • Gość - niezalogowany 2019-04-18 21:39:14

  Oj wydarzenie !!!! Zabrali z Posterunku w Jedwabnem teren Wizny, do nowego Posterunku w Wiznie, więc ten który do tej pory obsługiwał Wiznę musial dostać Przytuły bo inaczej trzeba byłoby go zwolnić. Proste.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-18 23:03:01

  Przytuly jest najbiedniejsza gmina w polsce. Pozniej turosl hihi

 • gość 2019-04-18 23:03:21

  Jedwabne powinno zostać podzielone na okoliczne gminy Radziłów, Przytuły, Piątnica, Wizna. Może w końcu zaczęło by się tam coś dziać

 • gość 2019-04-19 02:56:23

  Jaka szprycha szybkiej kolei do Łomży i dalej na mazury ? Chyba w czache bo zdrowo myślący doskonale wie jaki jest aktualny stan gospodarki oraz to ,że na razie o budowie tego portu lotniczego nie ma mowy bo sama koncepcja tego portu jest ostro krytykowana przez ekspertów jako nieopłacalna a co dopiero mówić o budowaniu jakiejś szprychy z tego powodu na zadupie Polski. Pomyślcie kto wam wybuduje w przeciągu najbliższych lat całkiem nowa linie kolejową o parametrach szybkiej kolei podczas gdy do dzisiaj na centralnych trasach kolejowych Polski Pendolino pomyka ledwie 200 km/h i to tylko na krótkich odcinkach. Taka trasa powstanie ale dopiero po wybudowaniu portu lotniczego i to dopiero jak będzie na to zapotrzebowanie a wiec gdzieś za 20 albo i więcej lat. Tak wiec mamy do czynienia z pewną bujda na resorach stworzoną na potrzeby pisowskiej kampanii wyborczej. Bo kiedyś to będzie w końcu ale w takie perspektywie ,że jedno pokolenie łomżyniaków wymrze zanim to zobaczy na własne oczy. Natomiast tutaj mamy do czynienia z realną rewitalizacją na która były zaklepane znaczne pieniądze w kwocie 38 milinów wywalczone przez poprzedni zarząd po latach. Pieniądze zajumał obecny pisowski zarząd i przeznaczył na inne linie kolejowe w białostockiem według starej zasady ,że Łomża to trzeci świat i nas tylko zaorać toi pisowszczyki nas zaorali. Te kwota to prawie 2 miliony na każdy kilometr trasy z Łomży do Śniadowa co dałoby szanse na budowę nowoczesnej linii przystosowanej do predkości 120km/h i przewozu cięzkich towarów. Taka linia po Via Baltica byłaby kolejny dla Łomży oknem na świat w perspektywie realizacji 2 najbliższych lat bo tak zakładano. A to podniosłoby atrakcyjność miasta dla inwestorów a jednocześnie dałoby nam połączenia osobowe z cała resztą kraju , największym portem kontenerowym w Gdańsku oraz międzynarodowym lotniskiem w Szczytnie. W tej sytuacji lepszy wróbel w garści niż skowronek na dachu. Ale poprzez zabranie w bezczelny i bezpardonowy sposób tych znacznych pieniędzy nie będzie ani wróbla a na bank nie będzie wydumanego skowronka. Przy okazji wyszło szydło z worka. Bo jak to pisowskie nieudaczniki nic dobrego nie zrobią a więcej zepsują w ten oto sposób sami się odkryli tym posunięciem pokazując ,że naprawdę żadnej kolei tu nie będzie a jest tylko pierdolenie o Chopinie na potrzeby zbliżającej się kampanii wyborczej. Czyli sprzedaje się ciemnemu ludowi szyprychową kiełbasę wyborcza podczas gdy drugą ręka po cichu zabiera znaczne pieniądze o które łomżyniacy walczyli przez lata. I tak pisowcy zaorali nam Łomży przy okazji odkrywając nam swoje prawdziwe oblicze i stosunek do naszego miasta. A od nas teraz zalezy czy pozwolimy sobie na robienia z nas baranów i kolejny raz na nich w wyborach zagłosujemy czy w konću powiemy "spierdalać"

 • gość 2019-04-19 10:47:20

  kiedy będą automaty do segregacji i skupu plastikowych i szklanych butelek i puszek ? !

 • Gość - niezalogowany 2019-04-20 17:28:06

  Zycze wszystkim takich średniowiecznych dróg jakie ma gmina Przytuły. Gminy dużo bogatsze muszą wiele nadrobić aby takie mieć. Także hejterze, zapoznaj się najpierw dobrze z faktami i komentuj

 • Ludzik - niezalogowany 2019-04-21 23:53:19

  Niby najbiedniejsza gmina a w czołówce pod względem inwestycji, drogi, oczyszczalnie, solary, świetlice wiejskie, termomodernizacje, place zabaw itp. Brawo i tylko pozazdrościć mieszkańcom

 • KONFEDERACJA - niezalogowany 2019-05-21 13:00:55

  KONFEDERACJA to Polska Racja Stanu ! ... REPARACJE od Niemiec to no najmniej 8 BILIONÓW DOLARÓW ! 8.000.000.000.000 : ... 6.000.000 zabitych Polaków 1.000.000 $ za każdego zabitego = 6 BILIONÓW DOLARÓW ... i co najmniej 2 BILIONY za ZNISZCZENIA ! razem 6.000.000.000.000 +2.000.000.000.000 = 8.000.000.000.000 $ słownie 8-osiem BILIONÓW dolarów ! bez podanie KWOT tzw " lucrum cesans" - to co nie zarobione z powodu strat , gdyby nie Wojna to Polska dzisiaj miała by 60.000.000 Obywateli i byłaby POTĘGĄ GOSPODARCZĄ !

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Projektant-Doradca Klienta w

Jeżeli Twoim powołaniem jest praca z klientem, potrafisz dobrze odczytać jego potrzeby i zaoferować właściwe rozwiązania, to zapraszamy Cię do..


Zobacz ogłoszenie

Działki osiedle Wschód Łomża

Sprzedam działki w Łomży na osiedlu Wschód o powierzchni 1330 m2 i 1311 m2 . Działki przeznaczone są na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną -..


Zobacz ogłoszenie

Firma Roletix zatrudni osoby

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy osoby na produkcję: rolet, żaluzji, moskitier, plis oraz innych osłon okiennych. Praca polega na..


Zobacz ogłoszenie

Firma AXO z Jeziorka zatrudni

Firma AXO poszukuje osoby na stanowisko: KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Wymagania: - doświadczenie w pracy w księgowości, - praktyczna znajomość zasad..


Zobacz ogłoszenie

Balony z helem , dekoracje

Chcielibyśmy zaoferować państwu atrakcje weselne, jesteśmy liderem na rynku , Balony z helem dekoracje weselne balonami !!! Robią naprawdę duży..


Zobacz ogłoszenie

CHCESZ SPRZEDAC AUTO DZWOŃ MY

Skup aut od 500 do 15.000zl przeprowadzamy w sposób profesjonalny i bezpieczny. Finalizując transakcję odkupu samochodu jako priorytet stawiamy..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam AUDI a6

Audi A6 2.7 TDI Qatro.licznik wskazuje 187000km,ale rzeczywisty przebie to okolo 280000km.Samochod z automatyczna w bardzo dobrym stanie skrzynia..


Zobacz ogłoszenie

Kupie Auta osobowe terenowe

Kupię auta osobowe terenowe lub dostawcze, auto może być w pełni sprawne, uszkodzone, wymagające remontu. Dobrze płacimy za auta zadbane od..


Zobacz ogłoszenie

SPRZEDAM DOM 185M2 Z DZIAŁKĄ

Sprzedam dom 185m2, stan surowy z działką 11.41 ara. Dom znajduje się w Łomży w bardzo cichej,spokojnej okolicy. Na dole znajduje się kuchnia z..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez mylomza.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GLOBALISTA.EU Marek Norowski z siedzibą w Łomża 18-400, Cisowa 14

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"