:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Gmina Śniadowo: Śmierć na Via Baltica. Mężczyzna odebrał sobie życie

Kronika kryminalna, Gmina Śniadowo Śmierć Baltica Mężczyzna odebrał sobie życie - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 19/09/2019 14:50

Ciało około 60-letniego mężczyzny zostało odnalezione dzisiaj w nocy (19.09) w okolicy miejscowości Konopki Stare. Było niedaleko miejsca, gdzie wycinane są drzewa pod budowę trasy Via Baltica, czyli drogi ekspresowej S61.

Według informacji przekazanych nam przez prokurator Karolinę Szulkowską, zwłoki zostały ujawnione po północy w miejscowości Stare Konopki (gm. Śniadowo), niedaleko miejsca, gdzie budowana jest droga Via Baltica. To mężczyzna w wieku około 60 lat. Śmierć nastąpiła w wyniku zamachu samobójczego. - Wykluczyliśmy na obecnym etapie postępowania udział osób trzecich w zdarzeniu - przekazuje prokurator rejonowa.

Jutro mają być wykonywane czynności polegające na oględzinach zwłok.

Według naszych nieoficjalnych informacji powodem targnięcia się na własne życie mogły być problemy z uzyskaniem zapłaty za ziemie, które przejęto pod budowę nowej drogi. Pracownicy najpierw mogą rozpocząć pracę, a dopiero potem dokonywana jest wycena gruntów. 

zdj. ilustracyjne

lomza

Gmina Śniadowo: Śmierć na Via Baltica. Mężczyzna odebrał sobie życie komentarze opinie

  • gość 2019-09-19 15:01:22

    brawo pis ludziom zabrać ziemie i nie płacić albo grosze to samo było w Augustowie ludziom dali grosze i odcięli pola

  • gość 2019-09-19 15:31:27

    to wszystko przez pis

  • Michu - niezalogowany 2019-09-19 15:35:32

    .To jest nienormalne, najpierw grunty powinny być wycenione i wykupione a dopiero potem powinny się rozpocząć prace.

  • Eh - niezalogowany 2019-09-19 15:52:37

    Bo to są kur....y pisowskie a nie ludzie!!! JEBEM... KUR...ACE

  • Eh - niezalogowany 2019-09-19 15:53:39

    Bo to są kur....y pisowskie a nie ludzie!!! JEBEMTE KUR...ACE

  • Gość - niezalogowany 2019-09-19 16:20:35

    Co wy pierdolicie o pisie A to za nich droga została zatwierdzona podziekujcue po

  • Jerzy Wnorowski - niezalogowany 2019-09-19 16:27:34

    Smierc na budowie. Zly czy dobry omen ??

  • Leoś - niezalogowany 2019-09-19 16:49:27

    A poseł Kołakowski, jako twarz Via Balticy karmi wyborców sloganem - ZAWSZE BLISKO LUDZI ...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-19 16:50:03

    Ale wy macie zryte berety, ustawę o wykupie ziemi pod drogi uchwaliło PO

  • gość 2019-09-19 17:27:54

    rodzina przeżywa dramat a komentujący uprawiają politykę. Sumienia ludzie nie macie? olejcie politykę tak jak Was politycy , bądżcie ludźmi

  • gość 2019-09-19 18:24:25

    a co to pis nie ma rączek nie może coś zmienić zrobić dla dobra ludu ?

  • gość 2019-09-19 18:30:33

    PO to zło i poszło by w końcu w... z Polski !

  • Gość - niezalogowany 2019-09-19 19:06:18

    Ludzie przestańcie pieprzyć głupoty co pis kazał mu się wieszać.ziemia warzniejsza od życia nie siejcie zamęntu.

  • Krowiarz. - niezalogowany 2019-09-19 19:18:30

    Chciał się nachapac,nie mógł się pogodzić z losem i kwota którą miał dostać.ludzka pazerność nie zna granic.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-19 19:39:35

    Poprostu człowiek jest zdolny do wszystkiego, kiedy zabiera mu się połowę dorobku, więc prosiłabym tu nie mówić o "pazerności". W obliczu tej tragedii jest to nie na miejscu.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-19 19:45:29

    Ty Krowiarz lepiej idź z krowami gadaj a po ludzku się nie wypowiadaj

  • Gość 123 - niezalogowany 2019-09-19 21:21:17

    Większość się wypowiada co ma wiedzę blisko żeru bądź niema jej wcale zachowajcie te mądre komentarze dla siebie ...

  • gość 2019-09-19 21:35:19

    Pis moze zmienić każdą ustawę w ciągu dwóch dni ,także nie pi.przyć że to wina PO.Ustawy chroniące d.py polityków są za twierdzane błyskawicznie,dla o ludzi na wsi PIS nie dba...

  • gość 2019-09-19 21:38:10

    Ja pierdziele,niedawno lemingi z PiS zapewniali że via Baltika to zasługa PIS,a teraz to zasługa Platformy....ahahahhahhhahhahhaahahahhaah

  • Gość - niezalogowany 2019-09-19 22:03:09

    Ludzie, Wielka Tragedia dla rodziny, a wy się licytujecie kto winny!!! Zero komentarza na tą znieczulicę, która panuje w waszych głowach, przecież te komentarze docierają do rodziny!!! Czy to tak trudno przemilczeć?!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-19 22:09:03

    Lew. ctwo to jednak zaraza i choroba, całe te ustawy o gruntach uchwaliło wasze kochane Peło z pesselem.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-19 22:30:21

    Jakoś twoja dobra zmiana pajacu tego nie zmienia

  • gość 2019-09-20 00:30:35

    PO-PISOWSKIE CWELE DOPROWADZIŁY DO NIEJEDNEJ TRAGEDII W DOMACH POLSKICH ORAZ WYGNANIU ZA GRANICĘ!!!!!!!!!!

  • Gośćss - niezalogowany 2019-09-20 02:02:01

    Ci co zwalaj to na PiS to po pierdole cy. Ludzie leczcie się aby nieskonczyc jak ten gosc. Gość miał słabo psychikę. Ziemia była dla niego ważniejsza niż życie. Nie zgadzał się z pewną koleją życia. Skończył źle ale to był jego wybór.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-20 07:15:06

    Jak można mówić że on popełnił samobójstwo przez PiS kurwa ludzie to jest jego decyzja. A po pierwsze grunty zostały wykupione już dawno i nagle jak zaczęli budowę to on postanowił popełnić samobójstwo. Chore ludzie ogarnijcie się dopuścić PO do władzy to wam więcej da napewno chyba zabierze

  • gość 2019-09-20 07:30:45

    Zniszczyli dobrego chłopa i wprowadzili rodzinę w żałobę .Jak by nie można było zapłacić za ziemię i wszystko by było dobrze teraz rodzina będzie jechać i widzieć to miejsce i tę drogę przez którą nie żyje ich ojciec ,dziadek,syn ,kuzyn .

  • gość 2019-09-20 07:37:13

    współczuje rodzinie tego bólu.... !

  • gość 2019-09-20 08:41:21

    Łomżyńskim Lewakom droga się nie podoba

  • Gość - niezalogowany 2019-09-20 09:04:17

    Jednak ludzie to sa po*ni do bólu.. Człowiek targnął się na życie. Rodzina w żałobie, a wy się licytujecie, ktora to partia jest lepsza gorsza i ktora zawinila.. Politycy osiagneli to, o czym juz dawno mowiono. Skloconymi ludzmi latwiej rzadzic i sami sie zagonia. Az strach myslec w jakich czasach zyjemy.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-20 10:15:06

    Ludzka zawiść nie zna granic.
    Opanujcie się i postawcie w identycznej sytuacji.Pozwólcie rodzinie w spokoju przeżywać żałobę.

  • gość 2019-09-20 10:37:16

    WIELKI BÓL WSPÓŁCZUJE RODZINIE.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-20 10:40:32

    Współczuję bardzo mocno rodzinie a co do wykupienia gruntów to wielka ściema. Drogę budują tylko nikt rzeczoznawcy nie widział i o pieniądzach nikt nie mówi .

  • gość 2019-09-20 10:46:55

    kokp\'

  • gość 2019-09-20 12:57:43

    Grunty nie są wykupione...tak rządzi PIS,ogarnij się klakierze,Krzywdzą ludzi,niedługo to i w sądzie się nie odwołasz bo jedyny sąd to będzie Pan Kaczyński

  • gość 2019-09-20 13:02:56

    Weż lemingu PISowski przeczytaj najpierw artykuł .Grunty nawet są nie wycenione a ten gada o tym że są wykupione....klapki na oczach bo on tak jest zakochany w Jarosławie ...PiS ma w d.pie rolników.

  • ar2r - niezalogowany 2019-09-20 14:02:25

    Ustawa o wykupie ziemi to dzieło PO.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-20 14:03:57

    Hallo hallo to her opozycja nazywa rolników i ludzi z małych miasteczek ciemniakami, buraka i itp.
    To opozycja stworzyła ustawę o gruntach w takiej formie i blokuje PiS..
    Rozdwojenie jaźni macie.. Nie u dawajcie troski.
    Żałosne te wasze podrygi...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-20 14:06:27

    Hejt trole z Peło atakują.
    Wy przecież nienawidzicie Polaków.
    Kochacie tylko polskie pieniążki.

  • Zorro - niezalogowany 2019-09-20 14:49:59

    W gm sniadowo sepc ustawa zadziała jeden rolnik odebral sobie życie ta ustawa jest tak jak za Stalina lub Hitlera chłopie masz tyle do powiedzenia co żyd za okupacji na urząd gm sniadowo nie licz oni lubią tylko balowac dwaj Michały jeden duży drugi mały nie pomogo. O zapłacie za ziemie prawdopodobnie będzie coś wiadomo w marcu rolnicy nie podawajmy się przeżyli nasi dziadkowie rodzice Stalina Hitlera i my przezyjemy to zaraze.

  • gość 2019-09-20 16:17:38

    Halo ,halo tu ziemia co nas obchodzi jakieś PO? PIS ma większość w parlamencie i może w ciągu dwóch dni uchwalić ustawę korzystną dla rolników...ale po co?ważne są tylko stołki i posadki dla kolegów.

  • gość 2019-09-20 17:50:15

    Zamiast gadać o polityce, proszę o modlitwę. Rodzina

  • Gość - niezalogowany 2019-09-20 20:39:20

    Ludzie zginął człowiek dla rodziny to jest wielka tragedia. Najszczersze wyrazy współczucia

  • Gość - niezalogowany 2019-09-20 20:52:28

    Dajcie spokoj z tymi głupimi komentarzami bo to żal aż czytać te głupoty dorośli ludzie a jak dzieci.Czlowiek zmarł i teraz to modlitwa i wyrazy współczucia dla rodziny

  • Gość - niezalogowany 2019-09-20 21:18:32

    Odeszłeś cicho i bez pożegnania jak ktoś kto nie chce swym odejściem smucić jak ktoś kto wierzy w chwili rozstania że ma niebawem z dobrą myślą wrócić

  • JesteścieZalosni - niezalogowany 2019-09-21 18:30:19

    Dziwcie się później że jesteśmy dymani jak debile jak kłócicie się jak stado owieczek "PO JEST WINNE!" "NIE BO PIS!" Przykro mi się na to wszystko patrzy, większość z was ma zapewne ponad 30lat i nie potrafi poprawnie pisać po polsku a wypowiada się na temat polityki! To jest conajmniej żart i kpina! Skumajcie jeb ane barany że ważne jest to że człowiek dyma człowieka, nie ważne z jakiej partii!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-21 19:15:33

    Je bać PO

  • gość 2019-09-21 21:33:54

    Współczuje rodzinie. Moje kondolencje. Co do wykupu ziemi to i PO i PiS robią to samo. Zachodzą i robią wywłaszczenie a potem ochłapem we właściciela rzucą. Przez moje pole też ma iśc Via Baltika i jakoś nikt się nie pokwapił by wycenę ludziom ich gruntów podać.

  • gość 2019-09-22 09:21:23

    Zastanawia mnie czy jak u was w rodzinie by sie cos takie wydarzyło czy też byście siedzieli z nosem przed monitorem czy telefonem i pisali swoje glupie komentarze. Do czego wam PIS czy PO jest w tym temacie potrzebny? Jak wy byscie sie czuli na miejscu rodziny jak by sie licytowani pod artykulem na temat kogos z waszej rodziny czyja to wina i czy zaplacili czy nie. Nudzi sie to domem sie zajac dziecmi a nie pie....dolic glupoty.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-22 14:18:04

    Umowa na via baltica już była dawno podpisana,jeszcze za nim pis objął rządy. Nie bronie nikogo,ale w tym przypadku zawiodła ludzka psychika. Mamy rząd jaki mamy,jedni nie lepsi od drugich a pieniądze nie są w życiu najważniejsze
    Szkoda człowieka

  • Gość - niezalogowany 2019-09-22 14:18:57

    Umowa na via baltica już była dawno podpisana,jeszcze za nim pis objął rządy. Nie bronie nikogo,ale w tym przypadku zawiodła ludzka psychika. Mamy rząd jaki mamy,jedni nie lepsi od drugich a pieniądze nie są w życiu najważniejsze
    Szkoda człowieka

  • Gość - niezalogowany 2019-09-22 19:49:59

    Wy gnidy jebane ze by nie pis to by wasz huj wasz wziol pajace











    Ty t

  • Gość - niezalogowany 2019-10-01 20:16:38

    Po prostu karma wraca do rodziny Ch. Cały swój majatek budowali na krzywdzie i nieszczęściu innych i teraz powoli , ale sukcesywnie będzie to wracało do nich. Waldemar Ch wraz z synami już nie jedno życie mają na sumieniu ,a teraz los upomina sie o swoje. To z pewnością nie koniec bo bezeceństwa jakich sie owi "rolnicy-hodowcy " dopuścili wprost wołają o pomstę. Życie toczy sie dalej i powoli odda z nawiązką złe czyny.

Dodajesz jako: |