:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

GROM CHALLENGE! Pobiegli w morderczym biegu [VIDEO i FOTO]

Portal mylomza.pl 14/09/2019 22:19

Ponad 200 zawodników wzięło udział w kolejnej edycji morderczego biegu na poligonie w Czerwonym Borze. Trasę GROM CHALLENGE - SIŁA i HONOR liczącą około 25 km usiano przeszkodami naturalnymi, sztucznymi. Na uczestników po drodze czekała lodowate zbiorniki wodne, trzęsawiska, zarośla, ścianki wspinaczkowe, „killing house", elementy toru specjalnego oraz dawna strzelnica GROM-u.

Oprócz biegu terenowego przygotowano również punkty, na których wymagano znajomość zasad udzielania bojowej pierwszej pomocy czy strzelania dynamicznego w sytuacji dużego zmęczenia.

O takie atrakcje zadbało kilkudziesięciu pierwszych żołnierzy jednostki GROM, którzy podobne testy przechodzili na poligonach w Polsce, tajnych ośrodkach szkoleniowych w USA i Wielkiej Brytanii. Oni są bowiem organizatorami legendarnego biegu. Miejsce imprezy jest symboliczne. Odbywa się ona w Czerwonym Borze, niedaleko Zambrowa, na - kiedyś tajnym - ośrodku szkolenia komandosów GROM-u, a obecnie Ośrodku Szkolenia Poligonowego GROM.

Zawodnicy muszą biec z plecakami, w mundurach, w butach ponad kostkę. Każdy musi mieć przy sobie kilkumetrowy odcinek liny. GROM CHALLENGE jest biegiem zespołowym. Startują zespoły dwuosobowe. Zawsze liczy się wynik zespołu.

Nowością w tegorocznej edycji będą I Mistrzostwa Grom Challenge i Direct Action w podciąganiu na drążku, w ważącej kilkanaście kilogramów, kamizelce bojowej Spitfire MK II.

lomza

GROM CHALLENGE! Pobiegli w morderczym biegu [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • gość 2019-09-14 22:35:56

    O i GR Nadzieja trochę kasy przytuliła.

  • Jerzy Wnorowski - niezalogowany 2019-09-15 00:49:26

    Brawo uczestnicy biegu. Wiele potu na cwiczeniach, mniej krwi w boju - mawiaja wiarusi.

  • bóg HONOR - niezalogowany 2019-09-15 07:07:48

    więcej prowokowania takich morderczych zjawisk to okaże się nadzieja (złodziejów chwały chrystusowej) bardziej jest potrzebna naszemu URBI et ORBI niż cywilizacja życia qui por quo cywilizacji płodności (miłości) w to co dobre i nie mordercze z a r a z e m w to co nie należy do cywilizacji morderczej cywilizacji militaryzmu ... a militaryzm to też faszyzm a faszyzm to hierarchia (wartości) której Jezus mówi APAGE SATANAS... żadne tam akcje ratunkowe żadnej taryfy ulgowej dla opętanych siłą nieczystą jak biblijny LEGION wierny swym grobom pobielanym przy których skorumpowany egzorcysta z orszakiem kapelanów czasu honoru pilnuje tego co ludzkie nie boskie

  • gość 2019-09-15 07:12:00

    ks. skorumpowany egzorcysto co dwom panom służysz Ewangelię trzeba głosić bezkompromisowo albo się zamknąć i iść do pracy do pogotowia

  • gość 2019-09-15 07:19:55

    @ Jerzy Wnorowski - niezalogowany 2019-09-15 00:49:26 powiedz czy wiesz co to znaczy sprzedać dusze diabłu ? pewnie nie wiesz to ci powiem w czasach kiedy rodziła się kultura chrześcijańska (nie mylić katolicka) krew była utożsamiana z duszą a żadne królestwo w tym czasie nie mogło się ostać bez krwi i potu i Jezus takiemu królestwu takiemu panowaniu mówi NON POSSUMUS nie tylko w kuszeniu na pustyni a do wiernych ideałom jakiej świątyni która to utrwalała mówił WY DIABŁA MACIE ZA OJCA i to taki uniwersalizm nie mający związku z chronologią tak jak skorumpowany egzorcysta z karetką zabezpieczającą to co ludzkie (i szatańskie z a r a z e m ) nie boże

  • Gość - niezalogowany 2019-09-15 07:41:03

    Szatan to pała

  • gość 2019-09-15 09:25:29

    gość 2019-09-14 22:35:56 "farma ... " ratowników tego wszystkiego do czego Jezus jak otwiera gębę z której dupy nie robi to grzmi jak g r o m z jasnego nieba "zbóż cie tę świątynię" uczone w piśmie (orwellowskie) świń tuszki ptfu zł duszki "poprawcie mnie jak się mylę" ale widać inne priorytety ma do spełnienia jech owy ... kubeł na fekalia (takie ow[o]ce) tych co przy swoim apostolstwie trzeźwości z gęby dupę robią porażając swą siłą nie czystą przy swoim "gówno prawda" "rządną krwi oddawanej z Chrystusem w kościele którego koncepcji ........ świńscy pasterze umacniający się przy grobach pobielanych (zob. biblijny LEGION vide "wypłyńcie na głębię" ) nie zrozumieli jak bóg przykazał (tak samo jak zrozumieli nieopatrznie dekalog) ............ by Kościół stał się ....... szpitalem polowym ... na polu "z a r a z y" stacjonującej pod krzyżem - "króla" "żydowskiego" - jak duchowni którzy tego krzyża żądali zamiast nawrócenia z własnej nie przymuszonej woli wykazując akt dobrej woli - правда ? ... a w konsekwencji nawet apostoł Judasz nie trzymał się tej Jech Owej świątyni jak wsza ogona albo skorumpowany egzorcysta w żądaniu oddawania krwi z Chrystusem z ryngrafem porażający myśleniem o tym co ludzkie nie boże ... Ks. Skorumpowany Egzorcysto "krew Jego na was i na syny wasze" ks.zkórwySyny w duchu teologii JPII głosząc ego Jezusa z karabinem którego jech owy JPII fałszywie uczynił twarzą teologii wyzwolenia zakazując odgórnie jej oddolnego propagowania co już samo w sobie jest sprzeczne z ewangelią Jezusa mówiącego kto chce iść za mną niech ... ruszy dupę z miejsca ruszając krzyż swój lędźwiowy ... by oddalić się od żydowskiej religijności wyniesionej z "domu niewoli" i aportem wniesionej do tradycji ... religijnej obrony oczy wiście do tego krzyża na jakim Jezus dokonuje intelektualnego eksodusu (vide. Jan 8, 32-31 taki re wers) Paweł z Tarsu nawrócił krzyż cierpienia "...na wieki wieków amen" i "niech będzie pochwalony ..." Paweł z Tarsu który akt wiary uczynił ważniejszym od aktu prawdy a drogę zbawienia zamienił w drogę upośledzenia a Jezus nie mówił "ja jestem drogą ..." wiarą i życiem Jezus nie mówił w dobrych zawodach wystąpiłem (kainowej) wiary ustrzegłem (2 Tm 4, 6-8) Jezus mówi ja się na to narodziłem i na to przyszedłem na świat aby dać świadectwo wiary ??? Cóż to jest prawda wobec wiary ... żądającej krzyża "...na wieki wieków amen" ?

  • ść - niezalogowany 2019-09-15 09:39:00

    Gość - niezalogowany 2019-09-15 07:41:03 IN VINO VERITAS i żadne apostolstwo trzeźwości trzeźwych jak (biblijna) świnia z całym biblijnym Legionem służb/y (mundurowych) przy swych "grobach pobielanych" skaczących z cmentarza na cmentarz tego nie zmieni !!!

  • ś ć - niezalogowany 2019-09-15 10:16:13

    ś ć silentium sacrum bo to wielka tajemnica wiary ... "głosimy śmierć twoją Panie i (cynicznie- wtrącenie) oczekujemy twego przyjścia w chwale" z ironią oczy wiście bo on cały czas przy nich krzyżem wisi "i jeszcze" narzeka ... mówi im "Rzeźnicy" świadectwo Ojca Świętego który nie został zaproszony na konklawe bo to był tylko Ojciec Pio najbardziej ze wszystkich w owym czasie pijących wino mszalne (spowinowacony) z Chrystusem

  • jecH owE jp2 - niezalogowany 2019-09-15 10:47:36

    Gość - niezalogowany 2019-09-15 07:41:03 .... łysa jak kapłani piramidy społecznej kapelani dolne ego i górne gego Egiptu za czasów Mojżesza w którym wiara góry nosiła ... góry kamieni biblijnych oczy wiście bo wiara góry nosi do granic absurdu wznosząc kapłanom świątynie (piedestały) kultu kultury tych co diabła mają za ojca (zob . J 8 44 vide IV-te et VI-uste dekalog por. Rdz 3 15- tron korony królów królestwa niechcianego) "Tak postępuje ..." ta (CURVA łać.) pokrętna jak biblijna żmija (NADZIEJA) «Źle nie zrobiłam» (vide Prz 30, 20-)

  • poko le nie jp2 - niezalogowany 2019-09-15 11:10:32

    je*H owE

  • Gość - niezalogowany 2019-09-15 11:53:21

    Nie palcie tyle

  • go - niezalogowany 2019-09-15 14:05:39

    Gość - niezalogowany 2019-09-15 11:53:21 a co dym inny od kadzidła komuś szkodzi ? Ap 15, 7/8 ... i cała góra bardzo się trzęsła. / ? Wj 19, 17-19

  • Elwira - niezalogowany 2019-09-15 15:30:52

    Cześć mili panowie, z tej strony Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć -- http://wyspakobiet.eu/elwira25

  • doktor - niezalogowany 2019-09-15 23:44:51

    Elwira ciebie to chyba psiuta swędzi?

  • doktor - niezalogowany 2019-09-15 23:47:23

    Elwira jehowy chętny!

  • Zdzichu - niezalogowany 2019-09-16 07:38:03

    Ty elwiro to portale żeś pomyliła kobito :D nie osmiszaj się! Księcia i tak nie znajdziesz bo ich co raz mniej!

  • Elwira - niezalogowany 2019-09-16 09:42:38

    Zdzichu jak ktoś się znajdzie proszę o kontakt na http://wyspakobiet.eu/elwira25 pozdrawiam

  • oooo - niezalogowany 2019-09-16 10:50:38

    doktor - niezalogowany 2019-09-15 23:47:23 noż kórwa nie dość że jech owy diabeł się w ornat ubrał w komunii z JPawłem drugim to gdzie ten jech owy diabeł (sam legalnie nie morze) to babę pośle ... z jehowym oczy wiście taka kórwa Tradycja jech owego kórwa Kościoła kształtowana staraniem doktorów co z wartością chrześcijańską mają mniej wspólnego niż Elwira ochrzczona w tym jech owym kórwa Kościele odnawianym staraniem "cymbałów brzmiących" pod krzyżem świętym swoim jak alfonsi w katolickim burdelu .... doktor jak nie masz pod ręka kaczki to weź kuła i wal z krzyża wal większą chwałę bogu i bliźnim ... bo o większej miłości to możesz tylko poczytać w piśmie świętym moli książkowych przy swojej makulaturze rozkoszujących się niezdolnością do skonsumowania żywego słowa

  • gość 2019-09-16 11:41:39

    Elwira - niezalogowany 2019-09-16 09:42:38 wyraźnie widać że jech owy JPII nie do końca właściwie nauczał miłości i odpowiedzialności za pewne tak samo nie do końca zrozumiał dlaczego mężczyzną i niewiastą stworzył ich a nie owcą i baranem ... jeh owego Pasterza doktora a nawet profesora jech owego Kościoła pod krzyżem świętym gorliwych na modlitwie jak poganie przy swoich grobach pobielanych

  • gość 2019-09-16 16:45:14

    doktor jak nie masz pod ręka kaczki to weź kubła i wal z krzyża wal na większą chwałę bogu i bliźnim ... bo o większej miłości to możesz tylko poczytać w piśmie świętym moli książkowych przy swojej makulaturze rozkoszujących się niezdolnością do skonsumowania żywego słowa

  • Mała czarna - niezalogowany 2019-09-17 14:04:10

    Szacun Panowie.
    Oby tak się skończyły czasy rurek dzięki Wam.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-17 14:31:54

    Brawo Panie i Panowie. Gratuluję Wam, jesteście zarąbiści

Dodajesz jako: |