:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Groźny wypadek motocyklisty [FOTO]

Region, Groźny wypadek motocyklisty [FOTO] - zdjęcie, fotografia
22/09/2018 13:07

Kierowca osobówki nie ustąpił pierwszeństwa podczas skrętu w lewo. Doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym motocyklem – to wstępne ustalenia przyczyn dzisiejszego wypadku do którego doszło na trasie Łomża – Kolno.

Policja o wypadku zgłoszenie dostała o godzinie 13:36.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem osobowym marki daewoo matiz, skręcając z trasy DK63 w ul. Grunwaldzką w Małym Płocku, prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo dla motocyklisty – informuje Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego KWP w Białymstoku.

Kierowcy to mężczyźni, którzy podczas zdarzenia byli trzeźwi. Z naszych informacji wynika, że motocyklista trafił do łomżyńskiego szpitala.

Na miejscu są policjanci i wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Droga jest zablokowana. Objazd odbywa się innymi ulicami Małego Płocka.

Groźny wypadek motocyklisty [FOTO] komentarze opinie

  • Ghhn - niezalogowany 2018-09-23 20:42:08

    Jaka ulica Grunwaldzka !? Nie ma takiej w Małym Płocku

  • heh - niezalogowany 2018-09-23 19:34:59

    i się doigrał do czasu

  • łon - niezalogowany 2018-09-23 17:57:32

    Głąb za kierownicą to i tira nie zauważy w lusterku.

  • asd - niezalogowany 2018-09-23 17:03:38

    Dla mnie sie un nie podobuje...

  • djjdhdjsjjssb - niezalogowany 2018-09-23 15:49:41

    Mądrale w moto ścigaczach rozpędzą się w terenie zabudowanym do 100km na godzine i oczekują że zwykły kierowca będzie miał refleks jak kubica i go zawsze zauważy i zdąży zareagować, to motorki jerzczą za szybko i niech oni uwazaja bo samochody sa wszędzie a nie na odwrót. Równie dobrze można powiedzieć żołnierzowi na wojnie uważaj no kule świstają wszędzie jak którą zobaczysz to się schyl bo ona ma pierwszeństwo.

  • motocyklista - niezalogowany 2018-09-23 13:10:57

    Przed głąbami i breloczek z boźą nie uchroni.

  • maestro - niezalogowany 2018-09-23 13:08:14

    Wymusił pierwszeństwo motocykliście - "dla motocyklisty" to po wieśniacku.

  • zeus kosmateus uczesany - niezalogowany 2018-09-23 13:05:07

    Motocyklista taki sam uczestnik ruchu jak każdy inny. Gdy skręcasz debilu w samochodzie to patrz w lusterka!

  • zdziwiona - niezalogowany 2018-09-23 11:27:14

    Jak to można wymusić pierwszeństwo DLA motocyklisty.Dla mnie jest to niepojęte!

  • kierowca bombowca - niezalogowany 2018-09-23 09:16:15

    "zeus kosmateus uczesany" - nie ubliżaj wieśniakom wieśniaku...

  • zeus kosmateus uczesany - niezalogowany 2018-09-23 06:38:35

    Wieśniak w Matizie i wszystko jasne.

  • Sliedziciel liudzi - niezalogowany 2018-09-23 05:55:06

    Dla mnie się podoba

  • Twój stary co cie karmił fajką - niezalogowany 2018-09-23 02:55:08

    Ale itak lepsze to niż tych kilku debili po dopalaczach piszących a Mariusz to to tamto i że odpowie a muzykantka to to tamto opłacony h przez komitety i nasze wasze pieniądze

  • Twój stary co cie karmił fajką - niezalogowany 2018-09-23 02:53:04

    Śmierdzi śledzikiem

  • fluk - niezalogowany 2018-09-22 20:52:30

    Pewnie na spotkanie z Guwinem lecieli

  • Rzal3 - niezalogowany 2018-09-22 17:15:15

    Dla motocyklisty????

  • Xcz - niezalogowany 2018-09-22 16:08:57

    Co wy piszecie jaka ulica Grunwaldzka ? Jestem mieszkańcem i pierwsze słyszę..

  • Go - niezalogowany 2018-09-22 16:07:21

    Nie widzisz , że informuje o tym pani Edyta z Białegostoku?

  • stary kuń - niezalogowany 2018-09-22 15:06:30

    "wymusił pierwszeństwo dla motocyklisty"? A po jakiemu to? Po białostocku?

Dodajesz jako: |