:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Gwiazdka z Nieba 2019 [VIDEO]

Sztuka, Gwiazdka Nieba [VIDEO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 17/01/2019 08:03

Już po raz 19. w Kościele Ojców Kapucynów w Łomży mogliśmy posłuchać bożonarodzeniowego i zimowego koncertu "Gwiazdka z Nieba". W wyjątkowy nastrój wprowadziła zgromadzonych Magda Sinoff wraz z grupami wokalnymi dzieci, młodzieży i dorosłych. Koncert był  połączony z akcją charytatywną na rzecz świetlicy Promyczki.

W środę Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprosił wszystkich chętnych na dziewiętnastą edycję koncertu "Gwiazdka z Nieba", który tradycyjnie odbył się w Kościele Ojców Kapucynów. Tegoroczny koncert wykonała Magda Sinoff razem z grupami wokalnymi dzieci, młodzieży i dorosłych. Piosenki o tematyce bożonarodzeniowej i zimowej wprowadziły zgromadzonych w wyjątkowy nastrój.

- Przygotowaliśmy utwory w stylu gospel, w stylu folkowym, gramy je z wyśmienitymi muzykami - mówi wokalistka.

U Ojców Kapucynów mogliśmy usłyszeć m.in. "Pierwszą Gwiazdę" grupy TGD oraz tytułową piosenkę akcji Betlejem w Polsce. Magdzie Sinoff towarzyszył zespół muzyków w składzie: Grzegorz Sekmistrz - piano, Przemysław Kamiński - gitary, Artur Pawelczyk - gitara basowa i Tomasz Swajda - perkusja.

Tegoroczny koncert połączony był ze zbiórką środków na rzecz świetlicy Promyczki mieszczącej się przy kościele Ojców Kapucynów.

lomza

Gwiazdka z Nieba 2019 [VIDEO] komentarze opinie

 • ... - niezalogowany 2019-01-18 22:00:10

  irek ogarnij się jako człowiek dobrej woli i pomnik "KEFASA" skrusz doprowadzając relikwie po "s a n t o s u b i t o" do aktu żalu jakim "KEFAS" łzawił taki cud wypłynął ze skały z opoki z religijnego kamienia z pierwszego Kefasa pociekła "woda życia" i nie był to jakiś p i e p s z o n y teatrzyk "animatorów" wewnątrz kościołkowej "kultury" przekraczającej próg nadziei zło dziejów chwały chrystusowej z którymi Bóg na jedynie krzyż pański dla niego to krzyż cierpienia dla a ks.skórwysynów to krzyż święty nietykalny

 • ... - niezalogowany 2019-01-18 21:54:19

  ... może dlatego le p i e j widział mur wielkiej r z y m s k o k a t o l i c k i e j o b ł u d y większy od muru b e r l i ń s k i e g o który pozostał po ż e l a znej k u r t y n i e tu zaś kurtyną teatru "politycznego" była i jest r e l i g i j n i e pod s y c a n a znieczulica jedyna alternatywa to brać tabletki ?

 • ... - niezalogowany 2019-01-18 21:48:10

  irek i ty możesz pomóc weź jakiś kilof i obal piedestał pomnika świętości kultury upadłej jak sam pontyfikat wielkiego JPII podsumowany w drodze krzyżowej na koloseum gdzie temat zaniedbany podjął późniejszy następca papieża polaka który po maturze nie chodził na kremówki ...

 • irek - niezalogowany 2019-01-18 19:35:18

  gościu, czy ty nie widzisz jak jesteś popaprany? może jednak weź te tabletki? choć nie wiem, czy tobie może jeszcze cokolwiek pomóc. w każdym razie słów brakuje.

 • Tadeusz Bronak - niezalogowany 2019-01-17 13:51:37

  najważniejsza z wartości stosowanych przez dyrekcje stróżów wartości katolickich to dbałość o wizerunek zewnętrzny i robienie dobrych uczynków na pokaz np integracja z niepełnosprawnymi nie przez wspólne bytowanie ale przez wysyłanie kartek z życzeniami za pośrednictwem delegacji która raz na rok przybędzie z jeno godzinnym programem artystycznym ot i cała ta integracja na poklask by sobie plusa postawić na liście dobrych zachowań

 • o pedofilii w polskim Kościele - niezalogowany 2019-01-17 13:39:35

  JÓŻ po raz 19. w Kościele Ojców Kapucynów w Łomży STARANIEM MIEJSCOWYCH UCZONYCH W PIŚMIE mogliśmy posłuchać bożonarodzeniowego i zimowego koncertu "Gwiazdka z Nieba". W wyjątkowy nastrój znieczulicy katolików przy modlitwie gorliwych jak poganie kościół stał się sceną teatrzyku słowno muzycznego lirycznych uniesień a nie o takie uniesienie się rozchodzi kiedy słychać wołanie sursum corda no ale do tego trzeba ludzi dobrej woli zamiast widzów podziwiających wytwory upadłej kultury - kultury upadłej do wyrazu symboli w funkcji sztuki o rozmaitej wartości artystycznej bez której kultura ludzka może przetrwać odwrotnie już nie im bardziej była wzniosła uprawa sztuki dla sztuki tym niżej kultura ludzka upadała i tym bardziej rosło sacrum kapłanów "DOMU NIEWOLI" przy którym umacniała się szatańska władza KULtury Anty Chrysta ps ks.POGROMCOM WARTOŚCI KATOLICKICH których nauczają w swoich szkołach katolickich na trzeźwy rozum pilnując się by zachować cmentarne milczenie przypominam !!! słowa ks.Kardynała Stefana Wyszyńskiego prymasa tysiąclecia plus LOBBYSTY na konklawe lobbującego na rzecz ks.Karola który stał się papieżem Janem Pawłem drugim tak samo świętym jak Św.Inkwizycja cyt:. "Jeżeli najbardziej niewinne i bezbronne dziecko nie może czuć się bezpiecznie w jakimś społeczeństwie, wówczas już nikt bezpiecznie czuć się w nim nie może!" Alleluja !!! "zmartwychwstał" problem wasz ? on nigdy nie umarł mimo starań apostolstwa Kościelnej mentalności by problem "umartwionych na modlitwie" umarł śmiercią naturalną "poprawcie mnie jak się mylę" problem staraniem kurii JPII-ego uzyskał status jak Duch Św. był ale niewidoczny było go czuć a nie było go widać powszechnie w kościele powszechnym widzieli ten problem nieliczni "i jeszcze" w Kościele „Nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak nielicznym”

 • ECCE PROBLEM jakim namaszczony - niezalogowany 2019-01-17 13:08:05

  Hucznie i na trzeźwo! Ot były balangi bezalkoholowego apostolstwa miłości ptfu trzeźwości by Kościół zamknął gębę na kłódkę i ks.biskup czuł się swojsko idąc w tango na ponad sto par i żadna para pary z gęby nie puściła psując "wielką tajemnicę" świętemu Kościołowi ŁOBUZÓW ptfu PATRIOTÓW świętym milczeniem - NA TRZEŹWY ROZUM - dbających o świąt a nietykalny wizerunek obrońców autorytetu ks.pedofilów

 • ECCE PROBLEM jakim namaszczony - niezalogowany 2019-01-17 12:49:40

  "Myślę, że najważniejsze w skutecznej walce z pedofilią jest znalezienie sojuszników. Niestety, nie można polegać na dobrej woli przedstawicieli Kościoła." Dodał jednak, że widzi postęp. "W 2010 roku Kościół zaprzeczył, że wiele przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci przez księży miało systemowy powód. Teraz wreszcie uznają, że instytucja sama ponosi odpowiedzialność i istnieje potrzeba zmiany w samej strukturze Kościoła, aby lepiej chronić dzieci. I że konieczne jest prawdziwe dociekanie przeszłości." Opowiadając o trudnościach swojej pracy, Katsch przyznał: "Problem polegał na tym, że kościół nigdy nie zgłosił przypadków pedofilii w swoich szeregach samodzielnie, ale tylko przyznał to, co mogliśmy mu udowodnić. Ta postawa musi się zmienić. Niektórzy biskupi to zrozumieli i teraz sami domagają się niezależnego śledztwa i chcą otworzyć na nie swoje archiwa." Niemiecki badacz podkreśla, że w pracy bardzo pomaga fakt, że istnieje coraz większa świadomość tego, czym jest wykorzystywanie seksualne. Co sądzicie o tych słowach?

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Sprzedam BMW e46 318d

SRZEDAM BMW e46 318d 2003r 2.0 diesel 118 km po LIFCIE Bardzo dynamiczny a za razem najoszczędniejszy silnik Wyposażenie: *Komputer *Alarm..


Zobacz ogłoszenie

Skup Aut Łomża i okolice

SKUP AUT OSOBOWYCH, TERENOWYCH I DOSTAWCZYCH . Sprawnych , bądź wymagających naprawy. Najwięcej PŁACIMY za auta zadbane od pierwszych właścicieli...


Zobacz ogłoszenie

Firma AXO z Jeziorka poszukuje

Poszukujemy osoby z wykształceniem średnim lub wyższym związanym najlepiej z żywnością (technologia, chemia, towaroznawstwo, produkcja). Umowa o..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom

Ogłoszenie prywatne bez pośredników. Cicha, spokojna okolica, bardzo dużo zieleni. Sprzedam dom jednorodzinny, wolnostojący z poddaszem użytkowym,..


Zobacz ogłoszenie

Praca Szwecja 6000- 6500 PLN

Szukamy osob do pracy sezonowej w Szwecji. Praca przy zbiorze jablek i gruszek. Okres pracy: od lipca do konca pazdziernika lub od polowy..


Zobacz ogłoszenie

Praca w lodziarni BETITO

Poszukujemy osoby chętnej do pracy w lodziarni BETITO. Oferujemy: - pracę w młodym zespole i miłej atmosferze , - elastyczne godziny pracy, - pracę..


Zobacz ogłoszenie

Firma Roletix zatrudni osoby

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy osoby na produkcję: rolet, żaluzji, moskitier, plis oraz innych osłon okiennych. Praca polega na..


Zobacz ogłoszenie

W centrum Łomży, w nowym

Nowe mieszkanie, nowo wyremontowane, w centrum Łomży (róg Wiejskiej i Kolegialnej). Powierzchnia całkowita mieszkania to ponad 65 m2. Niski..


Zobacz ogłoszenie

Skup Aut Osobowe terenowe

Kupię auta osobowe terenowe lub dostawcze, auto może być w pełni sprawne, uszkodzone, wymagające remontu. Dobrze płacimy za auta zadbane od..


Zobacz ogłoszenie

sprzedam samochód VW Passat

Okazja !!! VW Passat w bardzo dobrym stanie technicznym, B6, X.2007, 326 tys. km, diesel 1,9 TDI, srebrny metalik, cena 16000 zł(do negocjacji) tel...


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam elektryczny wózek

Sprzedam elektryczny wózek inwalidzki w bardzo dobrym stanie. Więcej informacji udzielam telefonicznie.


Zobacz ogłoszenie

Firma Roletix zatrudni

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy osobę na stanowisko Przedstawiciela Handlowego ds. Sprzedaży Hurtowej. Do podstawowych obowiązków..


Zobacz ogłoszenie

Malarnia proszkowa

Nasza firma świadczy usługi malowania proszkowego różnego rodzaju elementów: przęsła ogrodzeniowe, bramy, stal, aluminium, felgi, maszyny, ramy..


Zobacz ogłoszenie

Doradca Klienta

Firma Edukacyjna poszukuje osobę na staż z możliwością stałego zatrudnienia na stanowisko Doradcy Klienta. Wymagania: - komunikatywność, -..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez mylomza.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GLOBALISTA.EU Marek Norowski z siedzibą w Łomża 18-400, Cisowa 14

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"