:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Gwiazdka z Nieba 2019 [VIDEO]

Sztuka, Gwiazdka Nieba [VIDEO] - zdjęcie, fotografia
17/01/2019 08:03

Już po raz 19. w Kościele Ojców Kapucynów w Łomży mogliśmy posłuchać bożonarodzeniowego i zimowego koncertu "Gwiazdka z Nieba". W wyjątkowy nastrój wprowadziła zgromadzonych Magda Sinoff wraz z grupami wokalnymi dzieci, młodzieży i dorosłych. Koncert był  połączony z akcją charytatywną na rzecz świetlicy Promyczki.

W środę Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprosił wszystkich chętnych na dziewiętnastą edycję koncertu "Gwiazdka z Nieba", który tradycyjnie odbył się w Kościele Ojców Kapucynów. Tegoroczny koncert wykonała Magda Sinoff razem z grupami wokalnymi dzieci, młodzieży i dorosłych. Piosenki o tematyce bożonarodzeniowej i zimowej wprowadziły zgromadzonych w wyjątkowy nastrój.

- Przygotowaliśmy utwory w stylu gospel, w stylu folkowym, gramy je z wyśmienitymi muzykami - mówi wokalistka.

U Ojców Kapucynów mogliśmy usłyszeć m.in. "Pierwszą Gwiazdę" grupy TGD oraz tytułową piosenkę akcji Betlejem w Polsce. Magdzie Sinoff towarzyszył zespół muzyków w składzie: Grzegorz Sekmistrz - piano, Przemysław Kamiński - gitary, Artur Pawelczyk - gitara basowa i Tomasz Swajda - perkusja.

Tegoroczny koncert połączony był ze zbiórką środków na rzecz świetlicy Promyczki mieszczącej się przy kościele Ojców Kapucynów.

<

Gwiazdka z Nieba 2019 [VIDEO] komentarze opinie

 • ... - niezalogowany 2019-01-18 22:00:10

  irek ogarnij się jako człowiek dobrej woli i pomnik "KEFASA" skrusz doprowadzając relikwie po "s a n t o s u b i t o" do aktu żalu jakim "KEFAS" łzawił taki cud wypłynął ze skały z opoki z religijnego kamienia z pierwszego Kefasa pociekła "woda życia" i nie był to jakiś p i e p s z o n y teatrzyk "animatorów" wewnątrz kościołkowej "kultury" przekraczającej próg nadziei zło dziejów chwały chrystusowej z którymi Bóg na jedynie krzyż pański dla niego to krzyż cierpienia dla a ks.skórwysynów to krzyż święty nietykalny

 • ... - niezalogowany 2019-01-18 21:54:19

  ... może dlatego le p i e j widział mur wielkiej r z y m s k o k a t o l i c k i e j o b ł u d y większy od muru b e r l i ń s k i e g o który pozostał po ż e l a znej k u r t y n i e tu zaś kurtyną teatru "politycznego" była i jest r e l i g i j n i e pod s y c a n a znieczulica jedyna alternatywa to brać tabletki ?

 • ... - niezalogowany 2019-01-18 21:48:10

  irek i ty możesz pomóc weź jakiś kilof i obal piedestał pomnika świętości kultury upadłej jak sam pontyfikat wielkiego JPII podsumowany w drodze krzyżowej na koloseum gdzie temat zaniedbany podjął późniejszy następca papieża polaka który po maturze nie chodził na kremówki ...

 • irek - niezalogowany 2019-01-18 19:35:18

  gościu, czy ty nie widzisz jak jesteś popaprany? może jednak weź te tabletki? choć nie wiem, czy tobie może jeszcze cokolwiek pomóc. w każdym razie słów brakuje.

 • Tadeusz Bronak - niezalogowany 2019-01-17 13:51:37

  najważniejsza z wartości stosowanych przez dyrekcje stróżów wartości katolickich to dbałość o wizerunek zewnętrzny i robienie dobrych uczynków na pokaz np integracja z niepełnosprawnymi nie przez wspólne bytowanie ale przez wysyłanie kartek z życzeniami za pośrednictwem delegacji która raz na rok przybędzie z jeno godzinnym programem artystycznym ot i cała ta integracja na poklask by sobie plusa postawić na liście dobrych zachowań

 • o pedofilii w polskim Kościele - niezalogowany 2019-01-17 13:39:35

  JÓŻ po raz 19. w Kościele Ojców Kapucynów w Łomży STARANIEM MIEJSCOWYCH UCZONYCH W PIŚMIE mogliśmy posłuchać bożonarodzeniowego i zimowego koncertu "Gwiazdka z Nieba". W wyjątkowy nastrój znieczulicy katolików przy modlitwie gorliwych jak poganie kościół stał się sceną teatrzyku słowno muzycznego lirycznych uniesień a nie o takie uniesienie się rozchodzi kiedy słychać wołanie sursum corda no ale do tego trzeba ludzi dobrej woli zamiast widzów podziwiających wytwory upadłej kultury - kultury upadłej do wyrazu symboli w funkcji sztuki o rozmaitej wartości artystycznej bez której kultura ludzka może przetrwać odwrotnie już nie im bardziej była wzniosła uprawa sztuki dla sztuki tym niżej kultura ludzka upadała i tym bardziej rosło sacrum kapłanów "DOMU NIEWOLI" przy którym umacniała się szatańska władza KULtury Anty Chrysta ps ks.POGROMCOM WARTOŚCI KATOLICKICH których nauczają w swoich szkołach katolickich na trzeźwy rozum pilnując się by zachować cmentarne milczenie przypominam !!! słowa ks.Kardynała Stefana Wyszyńskiego prymasa tysiąclecia plus LOBBYSTY na konklawe lobbującego na rzecz ks.Karola który stał się papieżem Janem Pawłem drugim tak samo świętym jak Św.Inkwizycja cyt:. "Jeżeli najbardziej niewinne i bezbronne dziecko nie może czuć się bezpiecznie w jakimś społeczeństwie, wówczas już nikt bezpiecznie czuć się w nim nie może!" Alleluja !!! "zmartwychwstał" problem wasz ? on nigdy nie umarł mimo starań apostolstwa Kościelnej mentalności by problem "umartwionych na modlitwie" umarł śmiercią naturalną "poprawcie mnie jak się mylę" problem staraniem kurii JPII-ego uzyskał status jak Duch Św. był ale niewidoczny było go czuć a nie było go widać powszechnie w kościele powszechnym widzieli ten problem nieliczni "i jeszcze" w Kościele „Nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak nielicznym”

 • ECCE PROBLEM jakim namaszczony - niezalogowany 2019-01-17 13:08:05

  Hucznie i na trzeźwo! Ot były balangi bezalkoholowego apostolstwa miłości ptfu trzeźwości by Kościół zamknął gębę na kłódkę i ks.biskup czuł się swojsko idąc w tango na ponad sto par i żadna para pary z gęby nie puściła psując "wielką tajemnicę" świętemu Kościołowi ŁOBUZÓW ptfu PATRIOTÓW świętym milczeniem - NA TRZEŹWY ROZUM - dbających o świąt a nietykalny wizerunek obrońców autorytetu ks.pedofilów

 • ECCE PROBLEM jakim namaszczony - niezalogowany 2019-01-17 12:49:40

  "Myślę, że najważniejsze w skutecznej walce z pedofilią jest znalezienie sojuszników. Niestety, nie można polegać na dobrej woli przedstawicieli Kościoła." Dodał jednak, że widzi postęp. "W 2010 roku Kościół zaprzeczył, że wiele przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci przez księży miało systemowy powód. Teraz wreszcie uznają, że instytucja sama ponosi odpowiedzialność i istnieje potrzeba zmiany w samej strukturze Kościoła, aby lepiej chronić dzieci. I że konieczne jest prawdziwe dociekanie przeszłości." Opowiadając o trudnościach swojej pracy, Katsch przyznał: "Problem polegał na tym, że kościół nigdy nie zgłosił przypadków pedofilii w swoich szeregach samodzielnie, ale tylko przyznał to, co mogliśmy mu udowodnić. Ta postawa musi się zmienić. Niektórzy biskupi to zrozumieli i teraz sami domagają się niezależnego śledztwa i chcą otworzyć na nie swoje archiwa." Niemiecki badacz podkreśla, że w pracy bardzo pomaga fakt, że istnieje coraz większa świadomość tego, czym jest wykorzystywanie seksualne. Co sądzicie o tych słowach?

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

DRUKARKA ELZAB ZETA 1800 ZŁ.

Drukarka fiskalna ELZAB Zeta to drukarka z elektronicznym zapisem kopii paragonów. Dedykowana jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Ze..


Zobacz ogłoszenie

Fotobudka na wesele,komunie

Wynajmij Fotobudke na wesele,urodziny , imprezy okolicznościowe. Mamy jeszcze wolne terminy na 2019 rok. Numer tel:606257277..


Zobacz ogłoszenie

Skup Aut Łomża i okolice

SKUP AUT Łomża i okolice.OSOBOWE, TERENOWE I DOSTAWCZE . Sprawnych , bądź wymagających naprawy. Najwięcej PŁACIMY za auta zadbane od pierwszych..


Zobacz ogłoszenie

wykonam drewnianą architekturę

Wykonam drewnianą architekturę ogrodową (altany, wiaty, stoły, ławy, domki dla dzieci, huśtawki itp.)


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT OD 500 DO 10.000ZŁ

SKUP AUT OD 500 DO 10.000ZŁ SKUP AUT SKUP AUT WSZYSTKIE FORMALNOŚCI W 20 MINUT! *BEZPŁATNA WYCENA *BEZPŁATNY DOJAZD DO KLIENTA *NAJWYŻSZE..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnię do produkcji

Zatrudnię osoby z doświadczeniem lub bez do produkcji ogrodzeń betonowych. Wysokie wynagrodzenie. Praca w Konarzycach. Więcej informacji udzielę..


Zobacz ogłoszenie

Geodeta, mapy, wytyczenia,

Mapy do celów projektowych, wytyczenia budynków, pomiary realizacyjne, geodezyjna obsługa inwestycji budowlanych, pomiary inwentaryzacyjne, usługi..


Zobacz ogłoszenie

Toyota Corolla E12 1.6 Benzyna

Auto z polskiego salonu w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Jestem 2 właścicielem od 11 lat i przejechałem 113 tys. km. Obecny stan..


Zobacz ogłoszenie

Majsterkowicz - złota rączka.

Zatrudnimy MAJSTERKOWICZA w wieku 30-45 lat do stałej pracy 5 lub 6 dni w tygodniu. Oferujemy 17zł netto na start. Po 3 miesiącach przeszkolenia..


Zobacz ogłoszenie

Hydraulik

Hydraulika komplexowa - całe budynki od a do z - jak i stare intalacie modernizuiemy - kotły stare wymieniamy - z każdego materiału wykonuiemy..


Zobacz ogłoszenie

KUPIĘ AUTA

Kupię auta osobowe,terenowe,dostawcze.Zarejestrowane w Polsce lub do rejestracji Zainteresowani jesteśmy kupnem każdego samochodu niezależnie od..


Zobacz ogłoszenie

Montaż Przydomowych

Nasza firma zajmuje się montażem przydomowych oczyszczalni ścieków wiodących producentów. W naszej ofercie znajdują się najnowsze rozwiązania..


Zobacz ogłoszenie

Skup Aut Łomża i okolice

SKUP AUT OSOBOWYCH, TERENOWYCH I DOSTAWCZYCH . Sprawnych , bądź wymagających naprawy. Najwięcej PŁACIMY za auta zadbane od pierwszych właścicieli...


Zobacz ogłoszenie

Praca w agencji turystycznej

Jeśli dużo się uśmiechasz, lubisz kontakty z ludźmi, obsługa komputera nie ma dla Ciebie tajemnic, to szukamy właśnie Ciebie na stanowisko doradcy..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam mieszkanie 61m2 Łomża

Sprzedam mieszkanie 61,5m2 do własnej aranżacji. Polecam Państwu przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 61,5m2. Budynek znajduje się na osiedlu..


Zobacz ogłoszenie

Skup Aut Łomża i okolice

SKUP AUT Łomża i okolice.OSOBOWE, TERENOWE I DOSTAWCZE . Sprawnych , bądź wymagających naprawy. Najwięcej PŁACIMY za auta zadbane od pierwszych..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez mylomza.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GLOBALISTA.EU Marek Norowski z siedzibą w Łomża 18-400, Cisowa 14

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"