Gwiazdka z Nieba już po raz 18 u Ojców Mniejszych Kapucynów [VIDEO i FOTO]

Kultura, Gwiazdka Nieba Ojców Mniejszych Kapucynów [VIDEO FOTO] - zdjęcie, fotografia
19/01/2018 08:17

Można byłobny powiedzieć, że "Gwiazdka z nieba" jest już pełnoletnia. W kościele Ojców Kapucynów bowiem już po raz 18. odbył się koncert zorganizowany przez prowadzącą zajęcia wokalne w MDK-DŚT Magdę Sinoff, którego zadaniem, oprócz rozrywki przy wspaniałej muzyce, jest wsparcie prowadzonej przy parafii świetlicy "Promyczki".

Każdego roku w kocercie "Gwiazdka z nieba", obok młodych wokalistów - wychowanków Magdy Sinoff z MDK - DŚT, występuje gość specjalny. Gwiazdą tegorocznej "Gwiazdki..." była znana ze współpracy z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej wokalistka Agnieszka Gorączkowska.

Agnieszka Gorączkowska w 1996 roku wieku 19 lat debiutowała na deskach amfiteatru Opolskiego wykonując piosenkę Ewy Bem „ Powrotna Bossa-nova". W międzyczasie uczęszczała do szkoły muzycznej II st. na ulicy Bednarskiej w Warszawie, a kilka lat później dostała się na wydział wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

Swoje życie na prawie 15 lat związała z chrześcijańskim chórem TGD (Trzecia Godzina Dnia) w którym była solistką i nagrała 6 płyt, oraz równocześnie związała się zawodowo z Mieczysławem Szcześniakiem z którym współpracuje już blisko 12 lat. Obecnie razem z mężem Rafałem Gorączkowskim absolwentem Akademii Muzycznej w Warszawie na wydziale fortepianu, oraz współzałożycielem popularnego zespołu Goya pracują nad wspólną solową płytą.

Współpracowała z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej, min. Ewą Bem, Grażyną Łobaszewską, Januszem Panasewiczem, Ireną Jarocką, oraz przy różnych produkcjach telewizyjnych z całą plejadą polskich gwiazd jak Golec uOrkiestra, Piotr Cugowski, Anna Maria Jopek czy Krystyna Prońko.

Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorelacji z tego wyjątkowego koncertu.

Gwiazdka z Nieba już po raz 18 u Ojców Mniejszych Kapucynów [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • .... - niezalogowany 2018-01-19 17:52:50

    i tak oto kościół stał się z jednej strony świątynią obłudy a z drugiej ostoją bałwochwalstwa gdzieś pośrodku wpisuje się scena na występy pozbawione Ducha Bożego

  • darekk - niezalogowany 2018-01-19 17:42:32

    też mam takie zdanie Tris - dzieciaki zaśpiewały lepiej od tej gwiazdy a te 5 dziewcząt zaśpiewało niesamowicie. Ich głosy były idealnie zsynchronizowane i przez moment myślałem ,że to dawne Filipinki.

  • Tris - niezalogowany 2018-01-19 16:15:08

    Byłam, widziałam. Dzieciaki fajniejsze niż zaproszona gwiazda :) ale generalnie koncert klimatyczny, pogodny, ciepły. Pani Magdo- jest moc!

  • Liderem Apostolstwa Jezusa (pe - niezalogowany 2018-01-19 14:01:09

    @ Rumcajs w cztery litery kopnięty. "Nie mogę tutaj nie wyrazić bólu i wstydu, jakie odczuwam w obliczu nienaprawialnych szkód wyrządzonych dzieciom przez sługi Kościoła". powiedział Franciszek "Chcę dołączyć do moich braci w biskupstwie, gdyż słusznie jest prosić o wybaczenie i wspierać ze wszystkich sił ofiary, a zarazem musimy zobowiązać się do tego, aby to się nigdy nie powtórzyło" - dodał. pytam się kogo czego Ojcami są Kapucyni w Kościele Matki Bożej Bolesnej skoro w Łomży jest ten którego niema zarazem ... ... taki cud bycia i niebycia jednocześnie w przeciwieństwie do tego który JEST bo JEST w tym mieście niczym persona non grata !!!!!!!!!!

  • Nauką Jezusa zwanego Chrystuse - niezalogowany 2018-01-19 13:26:07

    @ darekk według nauczania Pawła Apostoł Narodów co w Liście do Kolosan nakłania aby podczas oczekiwania na przyjście swego Pana śpiewać i to ma niby świadczyć że od samego początku Kościół Chrystusowy przeżywał Eucharystię jako spotkanie wielkiej radości ???????? W imię J e z u s a czytam w imię Prawdy Objawionej i cyklicznie z a t r a c a n e j w wielkiej tajemnicy wiary zapytam retorycznie czy to znaczy że kto nie śpiewa w imię p o ż ą d a ń arcy kapłanów ten nie jest chrześcijaninem ??????? ps Krystyna P a w ł o wicz w ostatnich dniach czyniąc apologię interesu zjednoczonej prawicy powołała się na to takie trochę C U R V A(wł)nauczanie Pawła dla niepoznaki zwanego świętym tak samo jak święta inkwizycja robiąc najazd na Ks.kardynała Nycza w imieniu obłudnych "krzyżaków" (oni też ze radością i śpiewem dobywali krzyża jak kibole kija) tych którym Szaweł w roli Pawła (drugiego też) nakazał Pożądanie obecności Krzyża na wieki wieków amen ... bo dobry lewak to lewak ukrzyżowany ... ... a idealny katolik to taki który "śpiewa" jak z nut powtarzając kanonicznie pieśni twórców i strażników religijnej propagandy im głośniej tym lepiej by nie było słychać cudzych myśli a tym bardziej rozważań nie rozważnych !!!!!!!!!

  • Nauką Jezusa zwanego Chrystuse - niezalogowany 2018-01-19 13:13:22

    @ darekk kto śpiewa dwa razy się modli a to dobra droga do tego by obłuda była dwa razy większa gdyż jak mówi Pismo Święte a zwłaszcza natchnione wprost w mowie Syna Bożego obłudnicy są gorliwi na modlitwie jak poganie a to cecha katolików gdyż kultura katolicka ma te same podłoże co cechy i właściwości kultur nie chrześcijańskich w tym znaczeniu robienie z kościoła takiej sali koncertowej to nic innego jak świętokradztwo gdyż to muzyczne s a c rum gorliwych obłudników dwa razy bardziej niż poganie na modlitwie profanuje Życie Boże na ziemi tej Ziemi splądrowanej logiką twórców i strażników "Instytutu D z i e ł B o ż y c h" którzy A.D. 2000 na stałe wpisali to zdanie „Jeśli kto miłuje, ten śpiewa” w trzecie wydanie „Wprowadzenia do Mszału Rzymskiego” opublikowane przez Kongregację Kultu Bożego i Sakramentów r e l a tywizując Nauczanie J e z u s a Nauczyciela Narodów uznała że Śpiewanie jest znakiem radosnego wzruszenia serca - mówi „Wprowadzenie” według nauczania Pawła Apostoł Narodów

  • Nauką Jezusa zwanego Chrystuse - niezalogowany 2018-01-19 13:11:27

    @ darekk kto śpiewa dwa razy się modli a to dobra droga do tego by obłuda była dwa razy większa gdyż jak mówi Pismo Święte a zwłaszcza natchnione wprost w mowie Syna Bożego obłudnicy są gorliwi na modlitwie jak poganie a to cecha katolików gdyż kultura katolicka ma te same podłoże co cechy i właściwości kultur nie chrześcijańskich w tym znaczeniu robienie z kościoła takiej sali koncertowej to nic innego jak świętokradztwo gdyż to muzyczne s a c rum gorliwych obłudników dwa razy bardziej

  • Me - niezalogowany 2018-01-19 11:44:47

    biedny ten emdek od jakiegoś czasu, oj biedny.....

  • darekk - niezalogowany 2018-01-19 11:01:57

    byłem polecam coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Doskonale wykonane utwory przez młodych adeptów sztuki piosenkarskiej wsparte doskonała akustyką wnętrza kościoła. Atmosfera niesamowita , piękne cudowne dźwięki , wszystko dopracowane w detalach. Kościół kapucynów świetnie się do takich koncertów nadaje z powodu niebywale doskonałej akustyki wnętrza. Tam dźwięk płynie wibruje zawieszony w przestrzeni aż po sklepienia nawy. Pani Magdo dzięki za wspaniałą robotę i dokonały pomysł tej Gwiazdki z Nieba. Kto nie był lub przegapił niech załuje.

  • kibic - niezalogowany 2018-01-19 10:36:57

    Hej, jest fajna inicjatywa odnośnie pomocy drużynie ŁKS. Pokażmy, że jesteśmy z nimi! https://zrzutka.pl/z/razemtworzymylks

  • Rumcajs w cztery litery kopnię - niezalogowany 2018-01-19 09:53:26

    Gdy Jehowy nie grasuje wszelka dziatwa się raduje.

  • Rumcajs w cztery litery kopnię - niezalogowany 2018-01-19 09:53:20

    Gdy Jehowy nie grasuje wszelka dziatwa się raduje.

  • Rumcajs w cztery litery kopnię - niezalogowany 2018-01-19 09:53:17

    Gdy Jehowy nie grasuje wszelka dziatwa się raduje.

Dodajesz jako: |