Gwiazdy pożegnały wakacje [VIDEO i FOTO]

Imprezy, Gwiazdy pożegnały wakacje [VIDEO FOTO] - zdjęcie, fotografia
25/08/2018 06:07

Piątkowa impreza zorganizowana w ramach Łomżyńskich Wakacji przyciągnęła na muszlę koncertową liczne grono łomżan. Na scenie wystąpił Łukasz Łyczkowski z grupą 5 RANO, happysad oraz Michał Szpak. To przy ich muzyce mieszkańcy żegnali wakacje. O końcu lata przypomniała także pogoda, zsyłając na widzów prawdziwie jesienny deszcz. Organizatorzy gotowi na tę okoliczność rozdawali widzom parasolki.

Impreza zorganizowana w amfiteatrze przy ul. Zjazd rozpoczęła się tuż po godzinie 18:00. Jako pierwszy wystąpił finalista programu The Voice of Poland - Łukasz Łyczkowski, który przyjechał do Łomży razem z zespołem 5 RANO. Łukasz, określany jako "lubuski Ryszard Riedel" wprowadził publiczność w nastrój bluesa i rocka.

- Uwielbiam grać w nowych miejscach, macie piękny amfiteatr, nie mogę się na niego napatrzeć, marzę, żeby tędy zjechać na sankach, naprawdę - komentuje Łukasz Łyczkowski. Zawsze to jest nowe, dziewicze miejsce i o to tu chodzi, żeby grać w nowych miejscach, żeby poszerzać spektrum tych, którzy słuchają nas i dzisiaj chyba było dobrze, to wy mi powiedzcie czy było dobrze - dodaje artysta.

Po Łukaszu Łyczkowskim, scenę przejął znany publiczności zespół happysad, który zaprezentował łomżanom swoje najpopularniejsze utwory. Grupa happysad, założona w 2001 roku, może poszczycić się ponad tysiącem koncertów zagranych w Polsce.

- Liczba koncertów nie jest jakby celem samym w sobie, to znaczy bardzo przyjemnie się gra koncerty i tak dalej, sam fakt, że nie liczyliśmy ich do momentu kiedy się zorientowaliśmy, że może ich być rzeczywiście koło tysiąca... ale tak to nie, myślę, że te liczby to nie są istotne tak naprawdę - mówi Jakub Kawalec, wokalista happysad.

Gwiazdą tego wieczoru, był Michał Szpak, kontrowersyjny artysta, który szerszemu gronu publiczności dał się poznać dzięki udziałowi w talent show X-Factor. Po programie jego kariera błyskawicznie nabrała tempa, Michał m.in. reprezentował Polskę podczas Eurowizji.

W trakcie gościńca, wręczono także nagrody laureatom Konkursu Kulinarnego „Zasmakuj w Łomży”.

Przeszkodą dla publiczności mogła okazać się pogoda. W połowie imprezy Łomżę nawiedził deszcz, lecz wytrwali słuchacze zostali na muszli do końca. Niektórzy posiłkowali się parasolkami rozdawanymi przez organizatorów.

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji!

Gwiazdy pożegnały wakacje [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • Enej - niezalogowany 2018-08-25 21:28:12

    enej1 Może i zapatrzyłeś się na te pięty swojego pana i możesz mu je nawet wyszorować ale to nie znaczy że inni mają podobne zapędy. Faktycznie upodobałeś sobie figurę do dorastania. Językowo jesteście podobnie wymowni w stylu zastam i cuś tam cuś tam. A moja kandydatka nazywa się "Wolność od tandetnej propagandy".

  • enej - niezalogowany 2018-08-25 21:19:31

    hahah enej1 wal się na glebe i tarzaj ze smiechu po przeczytaniu własnych bredni ahahah

  • pani - niezalogowany 2018-08-25 20:16:24

    nie da ci tego ojciec nie da ci tego matka co moze dac ci dzisiaj na stolku podsiadka. Aga na prezydenta ua ua ua. dresiarze za panią, białe rekawiczki za panią.

  • enej1 - niezalogowany 2018-08-25 19:49:25

    Enej co ci powiem to ci powiem ale ci powiem. ty i twoja kandydatka nigdy nie dorosniecie do piet Chrzanowskiemu. Bo wlasnie to o czym pisales u niektorych jest fikcja i nie istnieje. a czlowiek z nieszczescia gotowy jest do roznych akcji zeby na siebie zwrocic uwage. ale co kto woli.

  • Never piss - niezalogowany 2018-08-25 19:47:27

    Forever PIS za rok gosciniec bedzie z alkoholem bedzie normalnie!!!! glosuje na chrzanowskiego Ale programu pincet plus na alkohol to chyba ten twój kandydat i partia jeszcze nie ogłosili? Czekasz że wszystko będzie za frii?

  • Enej - niezalogowany 2018-08-25 19:34:41

    enej1 nie pij już. Ty piszesz i za mnie i za siebie a później gadasz do siebie: coś mi się popier..ło, no coś mi się popier..ło. Nie zdradzaj też niuansów własnego pożycia małżeńskiego. Nam to jest głęboko obojętne jak ci się układa i czy wracasz czy nie wracasz do chaty i jakiego rodzaju zadowolenie czerpiesz z małżeństwa.

  • Never piss - niezalogowany 2018-08-25 19:29:05

    Lata 2015 - 2017 z oświadczeń majątkowych kandydatów. On: 143485,93 i 38998,91. 133894,32 i 44020,47. 144254,20 i 38055,81. Ona: 156853,35 i 60671,02. 141210,55 i 44253,90. 163684,99 i 62741,43. Pierwsze cyfry to oczywiście urząd a drugie to kasa z uczelni. Przed tymi stołkami on zarabiał 49560,95 z uczelni i 16022,34 plus 5545,17 z urzędowych a ona 56013,31 z uczelni i 70895,22 z innej pracy.Jeszcze się łudzicie że to o dobro mieszkańców chodzi?

  • enej1 - niezalogowany 2018-08-25 18:28:56

    hehehhe. twoja kandydatka tak szybko wyprowadza sie z rownowagi jak ty? to swietnie!!

  • enej1 - niezalogowany 2018-08-25 18:25:33

    enej. smieszysz mnie i nic wiecej!!! zonie w domu tez tak trujesz? to dlatego pewnie siedzisz przed kompem bo zyc sie z toba nie da :))) sa tez takie osoby ktore pracuja calymi dniami bo nie maja do kogo wracac. fikcja fikcja pogania.

  • enej - niezalogowany 2018-08-25 18:07:20

    jeżeli oczywiście nie masz problemu z czytaniem i zrozumieniem tego co sam piszesz ahahaha

  • enej - niezalogowany 2018-08-25 18:06:21

    hahah enej1 wal się na glebe i tarzaj ze smiechu po przeczytaniu własnych bredni ahahah

  • Gość - niezalogowany 2018-08-25 18:05:56

    Pseudogwiazdy pożegnały wakacje za kasę łomżyniaków którzy gremialnie żegnają obecnego prezydenta. Oczywiście bardzo ozięble żegnają oferując mimo wszystko darmowe pakowanie z ratuszowych wygódek.

  • Enej - niezalogowany 2018-08-25 18:03:49

    enej1 nie napinaj się tak bo ci żyłka pierdząca trzaśnie i smrodu narobisz. Kaligrafujesz już to kaligrafuj, trenuj może i pisanie ci z czasem wyjdzie.

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-08-25 18:00:04

    za rok gosciniec bedzie z alkoholem bedzie normalnie!!!! glosuje na chrzanowskiego

  • enej1 - niezalogowany 2018-08-25 17:58:20

    ale ty nie umiesz sie powstrzymac przed komentowaniem zastanej rzeczywistosci. chlopie nie odrozniasz dobra od zla? nie odrozniasz uczciwego zagrania od falszu ? to masz problem jak wiekszosc popierajacych panne zaradna. ale to wasz sosik gotujcie sie w nim razem.

  • enej1 - niezalogowany 2018-08-25 17:55:27

    enej pajacu nie tobie oceniac co ludzie lubia sluchac. tobie widocznie techno gra we lbie bo stylowa taka od ciebie zalatuje ze brak slow. bronisz wypowiedzi? masz problem z tym co czytasz? ------- to nie czytaj pajacu tylko sam wez te ksiazke i sie douczaj zycia i swiata.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-25 17:48:25

    Pseudogwiazdy pożegnały wakacje za kasę łomżyniaków którzy gremialnie żegnają obecnego prezydenta. Oczywiście bardzo ozięble żegnają oferując mimo wszystko darmowe pakowanie z ratuszowych wygódek.

  • Enej - niezalogowany 2018-08-25 17:45:21

    Według niektórych piszących to już i na takie tłukanice jakiś obowiązek chodzenia jest. Książkę poczytać burale a nie umpa umpa za publiczną kasę wysłuchiwać. Jak takie kuncerta mają być wykładnią dobrego zarządzania miastem to gratulacje. Niewiele wam trzeba. Kościół, tłukanica i piach nad rzeką i już intelektualny i prorozwojowy odlot miasta całego. W nicość.

  • akwi - niezalogowany 2018-08-25 17:19:04

    PAJACU. KOSCIOL MOZE POPIERAC KOGO CHCE!!!! CHRZANOWSKIEGO POPIERAL? CHYBA TAK, TYLKO CHLOP NIE WIEDZIAL JESZCZE O ICH WEWNETRZNYCH STERACH DLATEGO DALI MU NA ZASTEPCE MUZYK. A TERAZ MADRZEJSZY JEST O TO WSZYSTKO CO GO SPOTKALO OD TEJ PANNY I KOLESI I MEDIOW Z 4 LOMZA KTORE WCIAZ HEJTUJA WSZYSTKO CO PREZYDENTA DOTYCZY, ORAZ OD KSIEZY. KTO SIE NIE POZNAL NA SPECYFICE NASZEGO MIASTA JAK CHRZANOWSKI??? ALE ALE JESLI KOSCIOL POPIERA ZDRADE I PANNE KTORA ZA PLECAMI JUZ DAWNO USTAWIALA SOBIE DROGE DO FOTELA? TO TO MA BYC KOSCIOL? POPIERAC NIEMORALNOŚĆ I BRAK LOJALNOŚCI? DZIEKUJE ZA TAKI KOSCIOL -EK!!

  • niezależny2018 - niezalogowany 2018-08-25 15:00:59

    Jesienią głosuję za normalnością, którą gwarantuje Chrzanowski. Nie chcę, by Łomżą rządziła sfiksowana na trzeźwość i nielojalna Muzyk. Nie zagłosuję też ani na kandydata totalnej opozycji ani na kandydata postkomunistów. Chrzanowski jest gwarantem, że żadne grupy społeczne nie zostaną zapomniane w mieście. Dbał i o rodziny (wprowadził samorządowe becikowe) i o seniorów (darmowe empeki, karta seniora, rada seniorów, seniorada) i o młodych (łokery, młodzieżowa rada miasta, przeróżne imprezy kulturalno-rozrywkowe i sportowe). Wspierał też przez całą kadencję łomżyńskie kluby sportowe (ŁKS, MŁKS, mma, MKS Dwójkę Łomża i innych). Poza tym za jego kadencji Łomża idzie do przodu. Od lat nie było u nas tyle remontów dróg (Zawadzka, Szosa Zambrowska, Połowa, Sikorskiego, Poligonowa, Glogera, Stacha Konwy, Kopernika i inne, a wkrótce także Niemcewicza). A do tego remont Filharmonii, Hali Targowej, Park Jana Pawła II i budowa nowoczesnego dworca autobusowego. Jesienią wraz z całą rodziną głosuję na Mariusza Chrzanowskiego.

  • fertych - niezalogowany 2018-08-25 12:54:39

    Wczoraj na Muszli przy ul. Zjazd było tysiące słuchaczy. Dziękujemy Tobie Chrzanowski i oczekujemy kontynuacji w przyszłych latach.

  • liberty - niezalogowany 2018-08-25 12:45:25

    ZA CHRZANOWSKIEGO DZIEJE SIĘ BARDZO DUŻO. JEST TO FAKT BEZAPELACYJNY

  • merty - niezalogowany 2018-08-25 12:31:32

    Chrzanowski robi dużo dobrej roboty

  • Słowianka - niezalogowany 2018-08-25 12:24:56

    bezimienny pisarczyku : jakie gwiazdy ? ... były chmury i deszcz padał hahahaha

  • wasyl - niezalogowany 2018-08-25 12:24:28

    Chrzanowski moja babcia dla ciebie zdradzi swój pis

  • krycha - niezalogowany 2018-08-25 11:58:30

    Chrzanowski się nadaje. A ten gość co się pode mnie podszywa to zwykły ciul

  • krycha - niezalogowany 2018-08-25 11:38:20

    PRZEJĘZYCZYŁAM SIĘ POWINNO BYĆ : Chrzanowski się NIEnadaje ! TYLKO BORYSEWICZ !

  • krycha - niezalogowany 2018-08-25 11:36:10

    BORYSEWICZ PREZYDENTEM I WSZYSTKICH POGODZI

  • krycha - niezalogowany 2018-08-25 11:35:40

    Chrzanowski się nadaje. A ten gość co się pode mnie podszywa to zwykły ciul

  • krycha - niezalogowany 2018-08-25 11:35:06

    Chrzanowski się nadaje. A ten gość co się pode mnie podszywa to zwykły ciul

  • krycha - niezalogowany 2018-08-25 11:34:52

    JEDNO WARTE DRUGIEGO KTO MĄDRY GŁOSUJE NA PO

  • krycha - niezalogowany 2018-08-25 11:33:12

    OBOJE NIE NADAJĄ SIĘ NA TEN URZĄD

  • krycha - niezalogowany 2018-08-25 11:31:11

    FAKTYCZNIE A TO WSZYSTKO JEST POKŁOSIEM WYBRANIA MIZERNYCH ZASTĘPCÓW. SZCZEGÓLNIE TA MUZYK JEST CIENKA MERYTORYCZNIE A DO TEGO ROZSTRZEPANA.

  • krycha - niezalogowany 2018-08-25 11:30:53

    FAKTYCZNIE A TO WSZYSTKO JEST POKŁOSIEM WYBRANIA MIZERNYCH ZASTĘPCÓW. SZCZEGÓLNIE TA MUZYK JEST CIENKA MERYTORYCZNIE A DO TEGO ROZSTRZEPANA.

  • krycha - niezalogowany 2018-08-25 11:30:28

    FAKTYCZNIE A TO WSZYSTKO JEST POKŁOSIEM WYBRANIA MIZERNYCH ZASTĘPCÓW. SZCZEGÓLNIE TA MUZYK JEST CIENKA MERYTORYCZNIE A DO TEGO ROZSTRZEPANA.

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-25 11:30:11

    Dług rośnie, brak nowych inwestycji gospodarczych przynoszących wpływy do budżetu. Miasto się wyludnia, brak perspektyw rozwojowych powoduje ucieczkę z miasta młodych, zdolnych ludzi. Przy takim gospodarzu jak Chrzanowski w Łomży pozostaną niedługo tylko sami emeryci, a kto spłaci długi m.in. za organizowane przez Chrzanowskiego igrzysk dla pospólstwa? Nie pomogą nawet wszelkie imprezy organizowane przez Chrzanowskiego by ponownie zdobyć zaufanie mieszkańców i ponownie objąć fotel prezydenta! Mieszkańcy mają oczy otwarte i widzą co dzieje się w mieście za rządów Chrzanowskiego!

  • darekk - niezalogowany 2018-08-25 11:28:45

    największą słabością Chrzana jest jego dyletanctwo wynikające z "żółtodzióbstwa" i zdradzanego braku wykształcenia faktycznego co nie zmienia fakt nabrania nieco większej ogłady w czasie pełnienia funkcji, zatem pierwsze lata to była zwyczajna nauka taka, jaką przyszły pracownik pobiera na stażu, był ślepo wierny władzom PiSlamskiej mafii politycznej i kościelnej czarnej sile, urzędem i sprawami miasta kierował chaotycznie, często zmieniał decyzje, otoczył się ludżmi często bez wystarczajacych kwalifikacji-kompetencji, a także o wątłej reputacji (tragifarsa z esemesowym gońcem)... jednym słowem nie zasłużył na powtórny wybór, wręcz przeciwnie, POwinien odejść i zapaść się pod ziemię ze wstydu

  • Fałsz opol - niezalogowany 2018-08-25 11:27:29

    Mariuszek nie ma żadnych zasług dla miasta, nic pozytywnego nie zrobił, zwyczajnie był miernym prezydentem, dokonał zmian kadrowych w celu obsadzenia miejskich stanowisk kumplami i PiSlamistami, na dodatek w większości dyletantami, bez wymaganych kompetencji i wykształcenia... urząd kierowany przez niego wielokrotnie działał nieprofesjonalnie, zawalił kilka istotnych spraw przez co i kilka nietrafnych ekonomicznie decyzji miasto poniosło wielomilionowe straty (ogromny wzrost zadłużenia)

  • Alex. - niezalogowany 2018-08-25 11:25:10

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętność zarządzania. Dług rośnie, brak nowych inwestycji gospodarczych przynoszących wpływy do budżetu. Miasto się wyludnia, brak perspektyw rozwojowych powoduje ucieczkę z miasta młodych, zdolnych ludzi. Przy takim gospodarzu jak Chrzanowski w Łomży pozostaną niedługo tylko sami emeryci, a kto spłaci długi m.in. za organizowane przez Chrzanowskiego igrzysk dla pospólstwa? Nie pomogą nawet wszelkie imprezy organizowane przez Chrzanowskiego by ponownie zdobyć zaufanie mieszkańców i ponownie objąć fotel prezydenta! Mieszkańcy mają oczy otwarte i widzą co dzieje się w mieście za rządów Chrzanowskiego!

  • Fałsz opol - niezalogowany 2018-08-25 11:24:39

    Gościu, który podszywasz się tu pod innych internautów a jak nazwiesz to co ty robisz? Może tytaniczna praca?

  • Misia2 - niezalogowany 2018-08-25 11:23:22

    gdyby miejscowy kościół popierał kandydaturę Chrzanowskiego to na bank nie byłby narażany na tak wulgarny i wściekły atak trolli z internetowej medialnej grupy wzajemnych interesów i powiązań wspierających kandydaturę Chrzanowskiego. Wówczas te wpisy tych samych autorów tylko pod róznymi nickami brzmiałyby całkiem inaczej i bylibyśmi świadkami wielkiego szacunku i unieśien emocjonalnych obecnej ekipy samorzadowej wobec miejscowych eminencji.

  • Alex. - niezalogowany 2018-08-25 11:22:15

    Za kadencji Chrzanowskiego to miasto ożyło. Organizowany jest sylwester, latem są koncerty w ramach dni miasta czy też gościńca. Jestem młodym człowiekiem i cieszę się że mamy normalnego prezydenta a nie jakąś obłąkaną panienkę, która co najwyżej to Arkę Noego by ściągnęła.

  • zygmunt z bema - niezalogowany 2018-08-25 11:21:52

    gdyby miejscowy kościół popierał kandydaturę Chrzanowskiego to na bank nie byłby narażany na tak wulgarny i wściekły atak trolli z internetowej medialnej grupy wzajemnych interesów i powiązań wspierających kandydaturę Chrzanowskiego. Wówczas te wpisy tych samych autorów tylko pod róznymi nickami brzmiałyby całkiem inaczej i bylibyśmi świadkami wielkiego szacunku i unieśien emocjonalnych obecnej ekipy samorzadowej wobec miejscowych eminencji.

  • darekk - niezalogowany 2018-08-25 11:19:45

    gdyby miejscowy kościół popierał kandydaturę Chrzanowskiego to na bank nie byłby narażany na tak wulgarny i wściekły atak trolli z internetowej medialnej grupy wzajemnych interesów i powiązań wspierających kandydaturę Chrzanowskiego. Wówczas te wpisy tych samych autorów tylko pod róznymi nickami brzmiałyby całkiem inaczej i bylibyśmi świadkami wielkiego szacunku i unieśien emocjonalnych obecnej ekipy samorzadowej wobec miejscowych eminencji.

  • qdgy - niezalogowany 2018-08-25 11:19:27

    gdyby miejscowy kościół popierał kandydaturę Chrzanowskiego to na bank nie byłby narażany na tak wulgarny i wściekły atak trolli z internetowej medialnej grupy wzajemnych interesów i powiązań wspierających kandydaturę Chrzanowskiego. Wówczas te wpisy tych samych autorów tylko pod róznymi nickami brzmiałyby całkiem inaczej i bylibyśmi świadkami wielkiego szacunku i unieśien emocjonalnych obecnej ekipy samorzadowej wobec miejscowych eminencji.

  • ania12 - niezalogowany 2018-08-25 11:16:58

    gdyby miejscowy kościół popierał kandydaturę Chrzanowskiego to na bank nie byłby narażany na tak wulgarny i wściekły atak trolli z internetowej medialnej grupy wzajemnych interesów i powiązań wspierających kandydaturę Chrzanowskiego. Wówczas te wpisy tych samych autorów tylko pod róznymi nickami brzmiałyby całkiem inaczej i bylibyśmi świadkami wielkiego szacunku i unieśien emocjonalnych obecnej ekipy samorzadowej wobec miejscowych eminencji.

  • Mariusz zly - niezalogowany 2018-08-25 11:16:48

    Chrzanowski - zapamiętaj, gorszego prezydenta Łomża nie miała, już ta muzyk od Ciebie lepsza

  • darekk - niezalogowany 2018-08-25 10:46:20

    zobaczymy kto odpowie z Edukatora, ale to i tak pikuś w porównaniu z aferą zakupu hotelu na Wesołej, tam straty miasta będą trzy, cztery razy większe , a to już idzie na konto Mariusza

  • ania12 - niezalogowany 2018-08-25 09:51:46

    DZIEKI TAKIM LUDZIOM DUCHOWNYM JAK BRONEK I ZARADNEJ PANI ZE SNIADOWA MLODZI ZDOLNI LUDZIE, UCZIWI I LOJALNI SA WYKASZANI Z PARTII TYLKO DLATEGO ZEBY IM BYLO DOBRZE !!!!!

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-08-25 09:49:46

    CHRZANOWSKI DZIEKI BOGU WYWALILI CIE.. TERAZ MOZESZ DZIALAC NAPRAWDE DLA LOMZY!!!!!!!! JESTESMY ZA TOBA

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-08-25 09:48:14

    Dzieki Bronek i Aga ze dzieki wam Łomża nie ma nic do powiedzenia. Narzekaliscie ze Łomża rzadzi Białystok a teraz beda Suwałki i Toruń!!!!! Alleluja Zielina!!!

  • qdgy - niezalogowany 2018-08-25 09:46:03

    nie dla ...i co tak sie cieszysz tadzik i agniesia osiagneli sukces ...oni są bezwzględni...nie beda rzadzi lomzą to my wybietamy a nie suwalki

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-08-25 09:37:30

    CHRZANOWSKI ZOSTAŁ WYWALONY Z PISU

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-08-25 09:37:30

    CHRZANOWSKI ZOSTAŁ WYWALONY Z PISU

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-08-25 09:37:29

    CHRZANOWSKI ZOSTAŁ WYWALONY Z PISU

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-08-25 09:37:29

    CHRZANOWSKI ZOSTAŁ WYWALONY Z PISU

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-08-25 09:37:29

    CHRZANOWSKI ZOSTAŁ WYWALONY Z PISU

  • D.N.O - niezalogowany 2018-08-25 09:21:47

    po raz kolejny dziękuje władzom łomży że spytały nas o zdanie jakie "gwiazdy" chcielibyśmy ugościć w naszym mieście za nasze ciężko wypocone podatki. Nic tu sie nigdy nie zmieniło.

  • D.N.O - niezalogowany 2018-08-25 09:20:03

    po raz kolejny dziękuje władzom łomży że spytały nas o zdanie jakie "gwiazdy" chcielibyśmy ugościć w naszym mieście za nasze ciężko wypocone podatki. Nic tu sie nigdy nie zmieniło.

  • darekk - niezalogowany 2018-08-25 09:14:38

    wyspowiadam się bo zależy mi na Łomży, a to dlatego że tu się urodziłem, tu wychowałem i tu mieszkam. Dlatego chce uchronić miasto przed takimi osobami jak Muzyk, Borysewicz czy Janicki. Obecnie jedyną szansą na dalszy rozwój Łomży est Chrzanowski, dlatego z całą rodzina i znajomymi głosuję na niego!!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-08-25 09:14:37

    wyspowiadam się bo zależy mi na Łomży, a to dlatego że tu się urodziłem, tu wychowałem i tu mieszkam. Dlatego chce uchronić miasto przed takimi osobami jak Muzyk, Borysewicz czy Janicki. Obecnie jedyną szansą na dalszy rozwój Łomży est Chrzanowski, dlatego z całą rodzina i znajomymi głosuję na niego!!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-08-25 09:14:37

    wyspowiadam się bo zależy mi na Łomży, a to dlatego że tu się urodziłem, tu wychowałem i tu mieszkam. Dlatego chce uchronić miasto przed takimi osobami jak Muzyk, Borysewicz czy Janicki. Obecnie jedyną szansą na dalszy rozwój Łomży est Chrzanowski, dlatego z całą rodzina i znajomymi głosuję na niego!!!!

  • buractwo łomżyńskie - niezalogowany 2018-08-25 08:53:10

    hołota siebie wartych mało wartościowych ludzi wkłada tyle emocji i energii w kłamców politykierów żałośni jesteście i tyle warci co Wasi kandydaci

  • Zadowolony. - niezalogowany 2018-08-25 08:41:29

    Kołakowski na Prezydenta Unii Europoejskiej !!

  • ccc - niezalogowany 2018-08-25 08:30:07

    na zenku bylo wiecej osob

  • darekk - niezalogowany 2018-08-25 08:20:18

    jako zwolennik PiSu od zawsze jestem przerażony tym co się dzieje. Ludzi prawych i sprawiedliwych bez powodu spycha się na margines, a kogoś takiego, zdrajczynię (zdradziła osobę która ją politycznie stworzyła), niekompetentną (2 jej decyzje kosztowały MILION zł strat) bezczelnie się nam wciska!!!!! kto PiSowi podrzucił te kukułczej jajo????? przejedziecie się na tym.....zobaczycie....i piszę to z przykrością, bo popieram idee PiSu!!!! a wystarczyło poprzeć WASZEGO kandydata który od 14 lat LOJALNIE jest w PiSie!!!! Gdybyście go poparli to mielibyście swojego prezydenta w Łomży na kolejną kadencję!!!!!!! i to w pierwszej turze z rekordowym poparciem!!!!! a tak muzyk przegra tak jak przegrał już dwa razy Kołakowski w Łomży

  • darekk - niezalogowany 2018-08-25 08:20:18

    jako zwolennik PiSu od zawsze jestem przerażony tym co się dzieje. Ludzi prawych i sprawiedliwych bez powodu spycha się na margines, a kogoś takiego, zdrajczynię (zdradziła osobę która ją politycznie stworzyła), niekompetentną (2 jej decyzje kosztowały MILION zł strat) bezczelnie się nam wciska!!!!! kto PiSowi podrzucił te kukułczej jajo????? przejedziecie się na tym.....zobaczycie....i piszę to z przykrością, bo popieram idee PiSu!!!! a wystarczyło poprzeć WASZEGO kandydata który od 14 lat LOJALNIE jest w PiSie!!!! Gdybyście go poparli to mielibyście swojego prezydenta w Łomży na kolejną kadencję!!!!!!! i to w pierwszej turze z rekordowym poparciem!!!!! a tak muzyk przegra tak jak przegrał już dwa razy Kołakowski w Łomży

  • darekk - niezalogowany 2018-08-25 08:08:42

    @ enej czy mówienie o faktach to opluwanie??? chcesz powiedzieć że nie było afery z pomnieniem??? chcesz powiedzieć że nie było afery z edukatorem???? chcesz powiedzieć że tylko dwie decyzje Muzyk przyniosły miastu ok MILION zł strat???? to jest opluwanie czy mówienie prawdy???

  • gość 2018-08-25 08:01:13

    enej ona nie zrobi. Ona już robi. Takie rzeczy funduje że już modlitwa niedługo zostanie.

  • enej - niezalogowany 2018-08-25 07:59:56

    ten co powyzęj tak opluwa panią Muzyk to nie ja tylko jakiś pomiot intelektualny który się pod mój nick podszywa pod pod własnym nie ma odwagi publikowac.

  • gość 2018-08-25 07:57:48

    darekk To nie jest straszenie. To twoja nadzieja na spotkanie swoich, zostaniesz wtedy wyróżniony tak jak wyróżniane są osoby co im się DOJNA ZMIANA nie podoba.

  • enej - niezalogowany 2018-08-25 07:57:03

    a mnie jest przykro bo inaczej sobie tego Michała na żywo wyobrażałem . A on zwyczajnie spartolił ten koncert. Nagłośnienie czyli realizacja dzwięku to jeden wielki burczący bełkot i chyba jakiś głuchy dżwiękowiec to robił . Sam Szpak wiedziałem ,że ma specyficzny styl i wcale mnie to do wczoraj nie przeszkadzało . Po koncercie obdarł mnie ze złudzeń bo zachowanie , gesty to jedna przerysowana maniera i sodówa w głowie. Pierwsza piosenka to myślałem ,że Violetta Villas ożyła i już chciałem krzyczeć na cała muszlę ludzi ludzie cud!!!!!!!!!!!!!!!! Wykonanie utworów marna , bez życia , jakby bełkot narkomana który zużył juz ostatnią działkę i na nastepną nie ma. To kulenie się i burczenie gdzieś w kącie sceny to może sobie w domu uskuteczniac bo tu ludzie chcą go zobaczyć a nie podziwiać pokurczone pozycje bo to wyglada smiesznie i jest całkowicie niezrozumiałe artystycznie na takim koncercie. Swoich piosenek miał mało ,a ta eurowizyjna tak zaśpiewana i zrealizowana dzwiękowo ,że przypominało mnie to dzwięk supszczanej wody w sedesie a nie piosenkę która podbiła serca widzów eurowizji. W sumie jedno tu było dobre. Na żywo miałem okazję skonfrontowac fakty z mitami i mam nadzieję ,ze mimo wszystko nie rosnie nam kolejny sceniczny pustak.

  • enej - niezalogowany 2018-08-25 07:54:54

    @ gość uświadom nam jeszcze, co zrobi nam władza jeżeli będziemy ją krytykować???? NIECH LUDZIE TO USŁYSZĄ!!!!!!!!

  • Enej - niezalogowany 2018-08-25 07:54:25

    Według niektórych piszących to już i na takie tłukanice jakiś obowiązek chodzenia jest. Książkę poczytać burale a nie umpa umpa za publiczną kasę wysłuchiwać. Jak takie kuncerta mają być wykładnią dobrego zarządzania miastem to gratulacje. Niewiele wam trzeba. Kościół, tłukanica i piach nad rzeką i już intelektualny i prorozwojowy odlot miasta całego. W nicość.

  • darekk - niezalogowany 2018-08-25 07:54:04

    WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!! no nie wierzę!!!!!!!!!!! gość straszy nas że jak nie przestaniemy wypowiadać swoich opinii to zapuka do nas rano ABW tak jak za czasów PO!!!!! nie wierzę w to co czytam!!!!!!! w jakim my kraju żyjemy!!!

  • gość 2018-08-25 07:50:18

    Nie zadzierać z Zielińskim trole bo się doigracie. Służba czuwa, służba może a na koniec ci pomoże. Wybrać stomatolog czy protetyk?

  • serce miasta - niezalogowany 2018-08-25 07:48:46

    no nie przesadzajcie. jak na warunki atmosferyczne było naprawdę dużo ludzi i rozchodziliśmy się w świetnych nastrojach!!! Bardzo miłe zakończenie wakacji!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-08-25 07:46:40

    @enej święta prawda!!! dlaczego skompromitowany Zieliński ma przywozić nam prezydenta z Suwałk????? Powiedzmy mu zdecydowane NIE!!!!! NIE dla Muzyk!!!! ja na tego Zielińskiego też nie głosuję!!!!

  • br - niezalogowany 2018-08-25 07:46:18

    Na juwenaliach bylo wiecej ludzi ze wzgledu chociazby na pogode. Koncerty na prawde udane. Szkoda, ze ta pogoda nie dopisala, ale i tak bylo ok.

  • enej - niezalogowany 2018-08-25 07:44:45

    zobaczcie że w wymiarze mikro jest tak samo jak w wymiarze makro!!! w sprawy Polski mieszają się jakieś szemrane osoby z zewnątrz i tak samo jest w Łomży ludzie zewnątrz próbują nam wciskać kobietę ze Śniadowa która naraziła miasto na 1 000 000 zł strat!!!! nikt jej tutaj nie chce panie Zieliński!!!! jestem zwolennikiem PiS ale na Zieliniaka, ani na Muzyk nigdy nie zagłosuję

  • Matthias - niezalogowany 2018-08-25 07:42:18

    Durne Juwenalia z durnymi, polskimi raperami zebrały dwa razy więcej ludzi ... żal słów na obecne społeczeństwo.

  • darekk - niezalogowany 2018-08-25 07:39:40

    zygmunt masz rację, świat się kończy, Suwałki wybierają kandydatów na prezydenta Łomży!!! co oni wiedzą o Łomży???? My potrzebujemy prezydenta od nas a nie jakąś babę ze Śniadowa!!

  • darekk - niezalogowany 2018-08-25 07:38:12

    Świetne zakończenie wakacji!! byłem i było świetnie

  • zygmunt z bema - niezalogowany 2018-08-25 07:28:07

    Super!!!za Chrzanowskiego duzo jest wydarzen!!dziękujęmy..a nie chcemy zeby Suwalki wybieraly nam prezydenta z Lomzy do tego doszlo ze torun i suwalki mowią kto jest lepszy???dla nich nie dla nas...nigdy na muzyk nie zaglosujemy!!!!

  • oral - niezalogowany 2018-08-25 06:46:10

    A ja właśnie żegnam Łomżę. Bez żalu.

Dodajesz jako: |