:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Hostel MOSiR przy ul. Zjazd zyskał nowe pokoje [FOTO]

Aktualności, Hostel MOSiR Zjazd zyskał pokoje [FOTO] - zdjęcie, fotografia
08/08/2018 05:52

Dotychczas biura MOSiR ulokowane były wewnątrz budynku hostelu. Przeniesione one zostały nieopodal do budynku stadionu miejskiego. Remont pomieszczeń w hostelu wykonują nieodpłatnie więźniowie Czerwonego Boru przy wsparciu pracowników MOSiR-u. Przybędzie 16 nowych miejsc.

W związku z zapotrzebowaniem na większą ilość miejsc hostelowych MOSiR postanowił przenieść swoją siedzibę z hostelu przy stadionie przy ul. Zjazd do budynku stadionu. Część zajmowanych przez biura pokoi już została wyremontowana.

Aktualnie część pomieszczeń po siedzibie MOSiR, przeniesionej na koniec lutego tego roku do budynku stadionu, jest już zaadaptowana dla hostelowych gości. Są to pomieszczenia po dziale administracyjno-gospodarczym oraz po dziale kadr. Obecnie oddane do użytku gości są dwa pokoje trzyosobowe oraz jeden dwuosobowy.

MOSiR powiadomił, że dzięki takiemu rozwiązaniu w lipcu zanotowano wzrost dochodów o 25 proc. w stosunku do lipca poprzedniego roku.

Kolejne pomieszczenia są w trakcie renowacji i będą oddawane sukcesywnie do użytku. Dawniej biura MOSiR graniczyły bezpośrednio z pokojami hostelu.

Hostel MOSiR przy ul. Zjazd zyskał nowe pokoje [FOTO] komentarze opinie

  • maglia los angeles galaxy - niezalogowany 2019-01-03 21:01:16

    billige fotballdrakter fotballdrakter barn billige fotballdrakter

  • bayern munich tröja - niezalogowany 2019-01-02 23:47:17

    fotbollströjor barn maglie calcio poco prezzo fotballdrakter barn

  • Fodboldtrøjer - niezalogowany 2018-12-05 22:09:25

    maglie calcio bambino fußballtrikots Billige Fodboldtrøjer Børn

  • fotbollströjor - niezalogowany 2018-12-04 05:06:36

    fotballdrakter barn maglie calcio a poco prezzo Billige Fodboldtrøjer Børn

  • fotbollströjor barn - niezalogowany 2018-12-03 06:59:00

    g0tl56 v7w0jfdgpn Billige Fodboldtrøjer 89b7erims oz803b1r xch2ers 9uwcnlg billiga fotbollströjor vfi1get5 cubw7di ayotw6r hcyrxn2p71 fußballtrikots fkwmxz a204q8

  • Gość - niezalogowany 2018-08-13 08:42:14

    Ciekawe czy nabór dziewczynek będzie bo pokoiki nie mogą stać puste.

  • Anna39 - niezalogowany 2018-08-09 06:02:02

    Co to jest za news??? W hotelu są nowe pokoje??? No normalnie niemożliwe...gdyby nie napisali to pewnie nikt by się nie domyślił.Kto to wrzuca??? Porażka...

  • Anna39 - niezalogowany 2018-08-09 06:02:02

    Co to jest za news??? W hotelu są nowe pokoje??? No normalnie niemożliwe...gdyby nie napisali to pewnie nikt by się nie domyślił.Kto to wrzuca??? Porażka...

  • Rambo - niezalogowany 2018-08-08 20:09:41

    Jak ku...a nieodpłatnie? A z czyich pieniedzy więzniowie są utrzymywani ze swoich czy Naszych czyt:podatnika. Redaktorzy tego poratalu to porażka.

  • Easy men - niezalogowany 2018-08-08 08:20:17

    O jakiś troll się dorwał do klawiatury. Jeszcze więcej tych komentarzy wrzuć. Od Agnieszki M. jesteś?

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:50

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:50

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:50

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:50

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:50

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:50

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:49

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:49

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:49

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:49

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:41

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:41

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:41

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:41

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:41

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:30

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:30

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:30

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:30

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:30

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:29

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:29

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:29

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:29

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:29

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:29

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:28

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:28

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:28

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:28

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:28

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:28

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:27

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:27

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:27

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:27

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:27

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:27

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:26

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:26

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:26

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:26

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:26

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:26

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:25

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:25

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:25

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:25

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:25

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:18:25

    Chrzanowski Mariusz już udowodnił w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:10:26

    Muzyk już udowodniła w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:10:26

    Muzyk już udowodniła w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 08:10:26

    Muzyk już udowodniła w ratuszu, że nie nadaję się do tej funkcji!

  • Anna38 - niezalogowany 2018-08-08 07:55:11

    No nie mogę. News dnia...serio??? Kto umieszcza takie informacje!?!

  • lazy 2 - niezalogowany 2018-08-08 07:47:41

    Aj dajcie spokój już z tym Chrzanowskim . Facet się nie nadaje na takie stanowsko

  • lazy 2 - niezalogowany 2018-08-08 07:47:41

    Aj dajcie spokój już z tym Chrzanowskim . Facet się nie nadaje na takie stanowsko

  • lazy 2 - niezalogowany 2018-08-08 07:47:41

    Aj dajcie spokój już z tym Chrzanowskim . Facet się nie nadaje na takie stanowsko

  • lazy 2 - niezalogowany 2018-08-08 07:47:41

    Aj dajcie spokój już z tym Chrzanowskim . Facet się nie nadaje na takie stanowsko

  • lazy 2 - niezalogowany 2018-08-08 07:47:41

    Aj dajcie spokój już z tym Chrzanowskim . Facet się nie nadaje na takie stanowsko

  • lazy 2 - niezalogowany 2018-08-08 07:47:41

    Aj dajcie spokój już z tym Chrzanowskim . Facet się nie nadaje na takie stanowsko

  • lazy - niezalogowany 2018-08-08 07:28:30

    Aj dajcie spokój już z tą Muzyk. Kobieta się nie nadaje na takie stanowsko

  • Brick - niezalogowany 2018-08-08 07:19:13

    Chrzanowski w odróżnieniu od Muzyk postępuje zgodnie ze swymi zasadami, które wyniósł z domu i to jest element który stanowi o jego przewadze nad tą kandydatką jak i pozostałymi kandydatami.

  • jony bravo - niezalogowany 2018-08-08 07:15:23

    Fałszywym ludziom mówimy NIE!!! Pani M. wiadomcia

  • MatyldaXD - niezalogowany 2018-08-08 07:12:37

    duze poparcie wsrod kolegów, kto uczciwy zatrudnia esemesem?

  • Josef - niezalogowany 2018-08-08 07:11:38

    Ale przeciwnicy atakują Chrzanowskiego. Myślą, że im coś to pomoże. Chrzanowski ma duże poparcie i nie wszystkim jak widać to się podoba

  • merkury - niezalogowany 2018-08-08 07:06:42

    Borysewicz? Muzyk? Ten z 4lomza? Nie dziękuję.

  • Ewaa44 - niezalogowany 2018-08-08 07:03:15

    Chrzanowski masz mój głos!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 06:59:37

    ile bedziecie na tę muzykową najezdzać i wybielać chrzana ? uduwodnił ze się nei nadaje do tej furnkcji !

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 06:59:37

    ile bedziecie na tę muzykową najezdzać i wybielać chrzana ? uduwodnił ze się nei nadaje do tej furnkcji !

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-08 06:59:37

    ile bedziecie na tę muzykową najezdzać i wybielać chrzana ? uduwodnił ze się nei nadaje do tej furnkcji !

  • DELL - niezalogowany 2018-08-08 06:59:35

    Przecież tak na prawdę Chrzanowski nie ma tutaj dobrego przeciwnika w wyborach i powinien spokojnie wygrać

  • hej - niezalogowany 2018-08-08 06:55:47

    Nie dla peowców i Muzyk. To najgorszy wybór

  • Merq - niezalogowany 2018-08-08 06:53:39

    Zawsze Pani M. może znaleźć pracę w kościele, w końcu dobrze się zna z biskupem, dzięki któremu zresztą jest kandydatką pisu. Ojciec Tadeo też pomógł

  • tom37 - niezalogowany 2018-08-08 06:49:52

    Muzyk chociażby przegrała w głosowaniu na fb z kandydatem PO. Nawet z nim nie potrafi wygrać, więc z czym do ludzi

  • rysiek - niezalogowany 2018-08-08 06:49:00

    teraz mniej komentarzy dodał troll. Dobre

  • rysiek - niezalogowany 2018-08-08 06:47:24

    Bienia_uk tobie też Muzyk kazała wklejać tak te komentarze jak Wiesio Łomżyca? Podobna ilość komentarzy

  • ejtykolo - niezalogowany 2018-08-08 06:44:13

    Ale melina :)

  • Brick - niezalogowany 2018-08-08 06:37:10

    I dobrze, miejsca noclegowe muszą tam być

  • pozdrawiam - niezalogowany 2018-08-08 06:35:27

    W miejscu najlepszej widoczności na płytę boiska zamist trybuny jakiś "rozgarnięty" projektant umiescił zbędny tam budynek. Po wielu latach szuka się sposobu na jego wykorzystanie.

  • euros - niezalogowany 2018-08-08 06:29:49

    Dobra decyzja Modzelewskiego

  • gówniany portal - niezalogowany 2018-08-08 06:24:06

    Jeden na drugiego tylko potraficie ujadać pajace z PiS i PO

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-08 06:16:09

    Wiesio to typowy marny haker od muzyki koscielnej......

  • rysiek - niezalogowany 2018-08-08 06:12:46

    czy może z peło jesteś? A może jesteś trollem z 4lomza?

  • rysiek - niezalogowany 2018-08-08 06:10:55

    wiesio więcej tego spamu. enter ci się zawiesił? Muzyk ci każe tyle komentarzy wklejać?

  • tony.m - niezalogowany 2018-08-08 06:09:42

    Skoro zanotowali wzrost dochodów, to chyba dobrze.

  • zbereznik - niezalogowany 2018-08-08 06:09:34

    Będzie gdzie robić bara bara z przygodną paniusią.

Dodajesz jako: |