:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

I Łomżyńska Mila Charytatywna: Biegali specjalnie dla Justyny [VIDEO i FOTO]

Portal mylomza.pl 20/10/2019 15:32

- To co sie dzieje to jest dla mnie niesamowite. Nie spodziewałam się takiej ilości osób i takiej ilości życzliwości - mówi Justyna Korytkowska. Dzisiaj na Stadionie Miejskim w Łomży odbyły się charytatywne zawody pn. "I Łomżyńska Mila Charytatywna", z których dochód przeznaczony zostanie na pokrycie kosztów leczenia, rehabilitacji i powrotu utytułowanej zawodniczki do zdrowia.

Połowa pieniędzy uzyskanych z opłat startowych pokryje koszty organizacji imprezy, a druga połowa przeznaczona będzie dla Justyny, która przeszła już dwie operacje i chemioterapię. Wszystko przez nowotwór, zdiagnozowany w maju bieżącego roku.

- Zmęczyli mnie. Naprawdę mnie zmęczyli w tym szpitalu i te dwie operacje dały mi w kość - mówi Korytkowska. - Myślę, że nie będzie mi łatwo, ale są fizjoterapeuci, którzy stawiają mnie na nogi  i właśnie dzięki temu, że to dzisiaj jest organizowane, ja będę mogła normalnie wrócić do trenowania, bo wierzę w ich wiedzę. Wierzę w to, że pomogą mi z tym wszystkim co teraz mam na brzuchu - mówi Korytkowska.

"I Łomżyńska Mila Charytatywna" była propozycją łomżyńskiego środowiska sportowego, a frekwencja przeszła najśmielsze oczekiwania Justyny. Na Stadionie Miejskim w Łomży zameldowali się nie tylko sportowcy, ale także niezwiązani ze sportem ludzie dobrego serca. Dla najlepszych przygotowano puchary i medale, a czas w trakcie zawodów umiliła śpiewem Hanna Zlagodukh.

Co działo się na stadionie? Więcej w naszej relacji VIDEO.

lomza

I Łomżyńska Mila Charytatywna: Biegali specjalnie dla Justyny [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-20 16:22:04

    Fajna impreza,szczytny cel. Dużo zdrowia Pani Justyno.

  • Gosci - niezalogowany 2019-10-20 16:41:00

    Co to za afera z tą piłką od Prezydenta? Dlaczego nie można było jej licytować?ktoś się na kogoś gniewa? Za co?

  • sprinter - niezalogowany 2019-10-20 16:46:16

    'Dzisiaj na Stadionie Miejskim w Łomży odbyły się charytatywne zawody pn. "I Łomżyńska Mila Charytatywna", z których dochód przeznaczony zostanie na pokrycie kosztów leczenia, rehabilitacji i powrotu utytułowanej zawodniczki do zdrowia'

    O jakie leczenie chodzi? Na co pójdą te pieniądze?

  • Rudolf - niezalogowany 2019-10-20 16:51:07

    Chciałem wylicytowac piłkę, a nie mogłem nigdzie znaleźć licytacji. Prezydent wyszedł z inicjatywą, bo znalazłem to u niego na fb. Później czytam jakiś żałosny wpis lekkoatletki. O co tu chodzi?

  • Rudolf - niezalogowany 2019-10-20 17:10:35

    Z całym szacunkiem, ale to jakieś jaja

  • Gostek - niezalogowany 2019-10-20 17:59:54

    I o co tu chodzi? W wywiadzie około 1:45 Pani Justyna mówi coś takiego " że teraz widzi kto jest z nią....... I widzi też kto nie jest z nią nawet ze środowiska łomżyńskiego". Nie rozumiem. Pan Prezydent chce wystawić piłkę na licytację z podpisem WENTY. Są osoby które od razu deklarują chęć zakupu piłki i to nie za mała kwotę a Pani Justyna oświadcza że nie przyjmuje tej piłki. Oczywiście ma do tego prawo, ale po co ten komentarz że widzi kto jest z nią a jak kogoś nie ma na stadionie to już nie. No i nie od wszystkich przyjmuje pomoc. Śmieszne.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-20 18:11:04

    Jaką pomoc? Jaki rak? Niech się weźmie za robotę! Czy ktoś widział historię choroby tej dziewczyny??? Nikt ! Więc o zgrozo.. Pokaż historię tego strasznego raka, który został rano zdiagnozowany bo bolał a wieczorem go już nie było bo wycięli- to słowa Justynki. Ludzie nie ma na świecie kliniki co w ciągu jednego dnia bez żadnej diagnozy i pobrania wycinka usuwa nowotwór. Choćby to była Jsponia, Ameryka czy Szwajcaria. A teraz.. Przejdzcie się do kliniki onkologii i zobaczcie jak wygląda człowiek po chemioterapii i chory na raka, albo zobaczcie choćby na fejsie jak wyglądają ludzie , dzieci naprawdę chorzy na raka.

  • gość 2019-10-20 18:20:14

    mariusz gra z róznymi osobami i widać, że nie kazżdy kupi bajeczkę o piłce

  • Roman - niezalogowany 2019-10-20 18:23:04

    Też mi się wydaje jakaś nie jasna sprawa.

  • gość 2019-10-20 18:25:34

    co teraz zrobi mariusz z piłką?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-20 18:26:20

    Za reklamę Łomży nalepkami na swoim samochodzie ( a nich ich o to nie prosił) zarządali żona Justyna z mężem Andrzejem 150 tyś. od miasta i rady miasta ... Nie wyszło więc kolejny pomysł na siebie i łatwe pieniążki. Chwała dla Rady Miasta że się nie zgodzili na to.. Albo szkoda! Bo jutro ja bym się okleił herbem miasta Łomży i zarządał również pokaźnej sumki. Ludzie wiecie to było całkiem nie dawno. Takie to są teraz trici.

  • gość 2019-10-20 19:38:14

    Chrzanowski teraz piłkę przekaże komuś, komu potrzebna pomoc. Komuś kto pomocy naprawdę chce, a nie robi politykę na swoim zdrowiu.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-20 21:18:01

    Wreszcie Pani Benia pełen relaks że swoją miłością bez ukrywania się co powiedzą wyborcy katoliccy! Super para cały czas za. rączkę jak by się miało naście lat!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-20 21:21:27

    Bardzo niezłe Ciacho z Beni partnera!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-20 21:43:01

    W glowie sie nie miesci Justyna...i zlot ludzi dobrej woli weźcie przestańcie szlak mnie trafia jak widzę takie akcje... ile dzieci umiera na te paskudztwo i co to ok, co 2-3rodzina dowiaduje się że ktos zachorowal i ustawia sie w kolejce do leczenia ja pochowalam rodziców siostre brata przeżuty....w zyciu nie poszedł bym na taki spęd dla mnie to oni byli ważni a nie jakaś Justyna czy jakas inna gwiazdeczka. A co do cholery oni i wielu innych ludzi nie chcieli żyć bo co nie byli slawni znani

  • Gość - niezalogowany 2019-10-20 22:23:13

    Jacy sławni i znani?? Chyba że przebiegli i sprytni w swojej nikczemności.. Cynicznie obłudni. Żądamy opublikowania historii choroby i wyników badań skoro to temat publiczny i składkowy. Za pół roku będzie znowu krzyczeć że walczy o Olimpiadę.. i wyjazd do ciepłych krajów. Naprawdę jeżeli są tacy wspaniali i sama przeżyła taką "ciężką chorobę" to czemu nie był to bieg by pomóc osobie, która naprawdę potrzebuje pomocy w leczeniu nowotwora.. A myśli tylko o sobie,jakby tu się nasycić. Nie podziękuję we wdzięczności Bogu za zdrowie i pomoźe innym????

  • Gość - niezalogowany 2019-10-20 22:25:39

    Bo wycięcie wyrostka robaczkowego to nie rak! Stąd ból,szybka diagnoza i szybka operacja i tyle w temacie!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-20 22:28:27

    Czytam te posty i nie mogę siė nadziwić,jak takie rzeczy można pisać. Są jakieś granice nawet jak się kogoś nie lubi.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-20 22:52:01

    Ludzie skąd w was tyle zawiści i jadu. I pomyśleć że można być takim paskudnym człowiekiem.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-20 22:54:03

    https://www.narew.info/wiadomosci/18541,zabiegac-to-dziadostwo-justyna-korytkowska-byla-mistrzyni-polski-i-aktualna-rekordzistka-kraju-walczy-z-nowotworem

  • Gość - niezalogowany 2019-10-20 22:57:45

    https://www.google.com/amp/s/m.sportowefakty.wp.pl/amp/la/833301/musi-byc-silna-dla-swojej-rodziny-i-marzen-o-io-w-tokio-justyna-korytkowska-walc

  • gość 2019-10-20 23:13:32

    Benia Love

  • Gość - niezalogowany 2019-10-21 00:29:22

    Ach Bernadeta, Łomża straci na tym że Pani nie wygrała.Za dużo was było z Łomży i głosy się podzieliły. Szkoda

  • gość 2019-10-21 06:36:15

    benia będzie wiceprezydentem brawo mariusz

  • Gość - niezalogowany 2019-10-21 07:42:09

    Jadu pewnie ma sie paskudnym czlowiekiem tez mozna byc zycie tego uczy wlasne historie mozna by powiedziec ze uodparniaja i jest sie bardziej znieczulonym na bol i chorobe 2 czlowieka

  • Gość - niezalogowany 2019-10-21 07:42:45

    Jadu pewnie ma sie paskudnym czlowiekiem tez mozna byc zycie tego uczy wlasne historie mozna by powiedziec ze uodparniaja i jest sie bardziej znieczulonym na bol i chorobe 2 czlowieka

  • Gość - niezalogowany 2019-10-21 07:43:25

    A co to za tajemniczy Pan przy Pani Poseł?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-21 08:49:02

    Jest to skrywana od wielu lat miłość.

  • gość 2019-10-21 09:06:21

    To pokazało Mi tylko jedno, że Ci ludzie wykorzystają każdą okazję do zarobienia pieniędzy. Wykorzystywanie własnej choroby, którą w dodatku udało nam się już wyleczyć po to by zorganizować dla siebie zbiórkę charytatywną! To co najmniej nie moralne. Teraz pewnie za zebrane środki kolejna wycieczka zagraniczna i 60 państwo zwiedzone przez Korytkowskich za publiczne pieniądze!

  • gość 2019-10-21 09:47:28

    Bura i arogancja bije od tej osobniczy dalej niż biega

  • gość 2019-10-21 12:18:08

    Można prosić o informację ile zebrano? Oraz czy środki ze zbiórki zostaną pomniejszone o podatek od darowizny ? Czy będzie publikacja oświadczenia w związku z rozliczeniem ?

  • gość 2019-10-21 12:20:24

    Widzę żę zdania są podzielone w komentarzach. Litosć na którą się liczyło, miesza sie z opinią tych, którzy znają widocznie tych Państwa. NIe ma co sie dziwić takiemu obuzeniu. Oliwy do ognia doleli sami Korytkowscy, którzy jeszcze bardziej ukazali te milę jako dziwną akcję, przyjmując od wszystkich suweniry na licytację, tylko od Prezydenta nie. Więc tu już mi śmierdzi strasznie obłudą. A czy był to rak czy nie to nie mnie oceniać tylko lekarzom, nawet jak był i jest już ok to dziwnie wygląda ta zbiórka, bo ja też przeszedłem grypę z powikłaniami i teraz serce słabe mam, ale czy to oznacza ze mogę też zorganizować zbiórkę żeby choć mieć kase na kardiologa prywatnie a nie czkanie pół roku do specjalisty ???

  • gość 2019-10-21 12:23:37

    Uważam że te zdarzenia stały się pretekstem do stworzenia czegoś, to jest ich sprawa. Do biegania ta pani i tak by wróciła, z UM jest wsparcie, tylko zastanawiam się jak teraz w oczy spojrzą Ci ludzie innym ?

  • Olek - niezalogowany 2019-10-21 12:33:11

    Nikt nie chciałby przechodzić tego co Pani Justyna, całe szczęście udało się i jest już zdrowa ? Opinia jest podzielona. Z prostych przyczyn , jeżeli jest już ok to po co to wszystko?? Żeby zbudować wokół siebie pewną otoczkę bohatera? Jeżeli natomiast będzie się budowało wizję ze może być jakiś nawrót itd. To trzeba brać pod uwagę że każdy z nas może zachorować w każdej chwili i nawet może nie mieć tyle szczęścia co Pani Justyna. To jest moje osobiste zdanie, miałem styczność z tą chorobą, gdyby coś takiego się zdarzyło, zorganizowałbym taką akcję ale pieniądze bym przekazał np. na hospicjum onkologiczne dla dzieci, przy okazji zrobił stanowisko z bazą dawców szpiku, żeby zachęcać ludzi do tej akcji i na dodatek bym postarał się o stanowisko, w którym można z kimś mądrym porozmawiać o profilaktyce. NICZEGO BYM NIE WZIĄŁ DLA SIEBIE, ALE Z WDZIĘCZNOŚCI BYM ODDAŁ WSZYSTKO - ŻE ŻYJĘ. Też mam dzieci i też rozumiem wiele spraw, ale ktoś tu jeszcze pisał o jakiejś piłce, więc jest to marnotrawienie pomocy i też się bym zastanawiał po co tak naprawdę to wszystko się odbyło. Z całym szacunkiem dla wszystkich. Pozdrawiam

  • gość 2019-10-21 12:46:59

    a o co chodzi z ta piłka od prezydenta????? Ona nie chciała jej przyjąć i jakieś żale wylewała???? gdzie to mozna zoabzcyć?

  • Generał - niezalogowany 2019-10-21 12:48:59

    Zawody "przebiegły" rewelacyjnie.
    Co do komentarzy:
    - Najgorzej w tej sytuacji zachowują się wyłącznie osoby, które umieszczają, te wstrętne komentarze. (Nie ważne czy macie rację, czy też nie) -Wstyd.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-21 13:58:22

    Dokładnie proszę napisać ile zebrano i co ile kosztuje.ile kosztuje leczenie,nie chcę być wscipsy ale tego wymagają szczegóły.

  • gość 2019-10-21 14:41:31

    te "wstrętne" komentarze są pokłosiem zachowania. Pretensje można mieć do siebie. Pozdrawiam. Choroba nie zwalnia z kultury i nie usprawiedliwia, jakby ktoś miał wątpliwości.

  • gość 2019-10-21 14:42:27

    Po zawodach trzeba też żyć i pokazać swoją twarz. Współczuję.

  • gość 2019-10-21 14:44:19

    ...euforia opadnie, co zostanie ? Do kogo Pan i Pani Pójdą o pomoc prosić ? Mam nadzieję że już nie do Prezydenta. Głupka z człowieka robić ? Rzeczywiści udały się zawody. Powodzenia. Marszałkostwo stoi otworem.

  • kara - niezalogowany 2019-10-21 15:35:43

    Trolling jest i w Łomży?... beznadziejne komentarze.... kto nie chciał pomóc to niech ...nie przeszkadza. Proste.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-21 19:22:28

    Chodzi o to że są chore osoby bardzo które nie mają takiej reklam.Taka prawda,pytanie co z innymi co też się leczą??

  • gość 2019-10-21 19:55:58

    Ciekawe dym o piłkę ,którą Prezydent dał na licytację ! Wow ,kurz zbierała to było trzeba się pozbyć. Wspaniale brawo! Ale przyjść i wrzucić własną złotówkę to ciężko. Regały czyścić łatwiej niż własną kieszeń opróżnić

  • Gość - niezalogowany 2019-10-21 21:01:44

    Polacy to ciekawy naród nic nie pasuje.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-21 21:03:53

    Pani Justynko mam nadzieję że nie czyta Pani tych komentarzy.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-21 21:52:08

    A byla pani posel z nowym facetem?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-21 22:05:07

    Jak wrzuciłeś jeden z drugim 10 zł. do puszki na stadionie, w co wątpię, to spytaj na co to zostało przeznaczone. Ale wara ci od moich pieniędzy. Daję na co chcę i komu chcę i ja nie żądam żadnych rozliczeń mojej darowizny.
    Dużo szczęścia p.p. Korytkowskim.
    Gratuluję udanej imprezy.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-21 23:10:12

    Dawaj na co chcesz! A ja krytykuję co chcę i kłamstwem się brzydzę!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-22 08:11:34

    Każdy jest mądry dopóki nie stanie sam oko w oko z taką choroba.
    Co do prezydenta to troll który udaje jaki jet fajny i empatyczny,a jest tylko tam gdzie może się pokazać.Im również zawdzięcza po części swoja wygrana o czym tez nikt nie powie.
    Co do Korytkowskichotelu całe życie pracowali na to co osiągnęli i wiele razy pomagali innym i pracowali charytatywnie.Dzięki nim wile osób osiągnęło mistrzostwa i mogło robić to co kocha i bywać na obozach na które nie stać ich rodziców.
    Ludzie spójrzcie na siebie i swoje żałosne życie w którym nic nie osiagneliscie.
    A do tych którzy również są chorzy i brakuje imi pieniędzy, bardzo proszę nikt nikomu nie broni zorealizować takiej imprezy w swoim imieniu i sam zobacz ile to zaangażowania potrzeba a później się wypowiadaj na co te pieniądze przekazesz

  • Gość - niezalogowany 2019-10-22 08:13:42

    A niech czyta niech wie ze nie kazdemu sie to podoba

  • Gość - niezalogowany 2019-10-22 08:14:10

    A niech czyta niech wie ze nie kazdemu sie to podoba

  • gość 2019-10-22 09:16:28

    Prezydent to uczciwy i dobry człowiek, nikomu nie odmówił pomocy przy organizacji imprez Charytatywnych. Pokazuje się gdzie może i wspiera gdzie może rożne inicjatywy, bo taką ma też pracę, jest ambasadorem Łomży, ale i też odpowiedzialność bierze na siebie za wszystkich urzędników. Wy drodzy Państwo widzicie tylko swój czubek nosa. Nie napisałabyś tak gdyby, rzucił większym groszem w waszą stronę, odejmując innym ? Wtedy to by nie był troll, a wspaniały prezydent, jak to w gazetce Pan Korytkowski zachwalał. Kto tu jest w takim razie dwulicowy. Brzydzę się taką postawą. Chorobę zostawiam w tyle, bo tu o ludzką postawę chodzi, a nie litość. Trzeba oddzielić te dwie sprawy, a widocznie ktoś nie umiał tego zrobić. Szkoda mi Was bo jestem przekonany że zaszkodziliście tym sobie bardzo mocno, zamknęliście pole do wspólnego działania, swoją głupotą i pychą. Podejrzewam ze teraz sami będziecie musieli sobie radzić. Ja bym tak w 200% zrobił na miejscu Rady Sportu, żeby zbojkotowała Wasz GEST. Euforia opadnie, pieniążki się kiedyś skończą. Niech młode kluby na tym skorzystają

  • PIŁKA - niezalogowany 2019-10-22 09:22:24

    Moja znajoma pracuje w urzędzie i widziała jak "Ktoś" przychodził do Prezydenta i płakał u niego w gabinecie. Więc jeżeli mówisz że prezydent to troll, to zapomniałeś dodać ten drobny szczegół, że też PSYCHOLOG SPORTOWCÓW, jednego z nich musiał wysłuchiwać jak na kozetce, sprawy życia, rodziny i oczywiście kasy. Widzę że już "Ktoś"stanął na nogi, rozmowy z Prezydentem pomogły, więc teraz można go pocałować w "PIŁKĘ". Tacy są właśnie ludzie. Okropni.

  • gość 2019-10-22 09:26:11

    O tym jest głośno w urzędzie i gdy pojawiał się sumka 500zł za piłkę, to pojawiał się nadzieja...ale zniknęła pod pantoflem.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-22 09:56:40

    Byla pani posel z mlodszym panem

  • Gość - niezalogowany 2019-10-22 10:20:13

    Niech ma młodszego to też Was boli

  • gość 2019-10-22 10:22:35

    Patronat był Pani Poseł, ciekawe czy Pani Bernadeta wie o tym cyrku z piłką ???

  • gość 2019-10-22 12:58:39

    Pobiegali a teraz pora wstać i żyć, otrząsnąć się. Spojrzeć z perspektywy "PIŁKI" . No i co widzicie ???

  • gość 2019-10-23 20:08:04

    Pierwsze wrażenie że była poseł przyszła z synem.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-24 10:16:14

    To nowy facet bylej posel poza tym za ladny dla niej

Dodajesz jako: |