:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Jan Olszewski przewodniczącym Rady Miejskiej w Łomży

Rada Miejska w Łomży, Olszewski przewodniczącym Miejskiej Łomży - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 21/11/2018 11:08

Jan Olszewski, kandydat zgłoszony przez Prawo i Sprawiedliwość został nowym przewodniczącym Rady Miejskiej w Łomży. Za Olszewskim głosowało 12 radnych. Jedyny kontrkandydat - Maciej Borysewicz otrzymał 10 głosów. Jeden radny wstrzymał się od głosu.

W głosowaniu wzięło udział 23 radnych. Oddano 23 ważne głosy. Jeden z radnych wstrzymał się od głosowania.

Jan Olszewski uzyskał wynik 12 głosów, Maciej Andrzej Borysewicz - 10 głosów.

- Dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyliście. Chcę powiedzieć, że ja będę przewodniczącym, który będzie dokładał naprawdę wielu sił, żeby rada pracowała efektywnie, w miarę szybko i bez zbędnych niepotrzebnych dyskusji - mówił Olszewski.

Na startującego z list Prawa i Sprawiedliwosci Jana Olszewskiego w wyborach do Rady Miejskiej 21 października zagłosowało 601 mieszkańców, co przełożyło się na wynik 8,03 proc. wszystkich oddanych głosów 

lomza

Jan Olszewski przewodniczącym Rady Miejskiej w Łomży komentarze opinie

  • kabotyni i dyletanci - niezalogowany 2018-11-23 11:53:13

    Sejmik i tamtejszy "cyrk" to mały pikuś ...w Piątnicy jest jeszcze większe QUI PRO QUO i KABARET w jednym ! :... Gmina Piątnica na 15 radnych : 8 PiS 3 PZl 3 W Służbie Mieszkańcom J.B. 1 KWWW U.D. i radni z PiS nawet nie wystawili swojego kandydata na Przewodniczącego Rady hahahahahah hahahahahahahahahahaha z 50 % : radnem no to jeszcze i niechby tam ... na Sesji zjeść pączka , ciastko , kawy się napić , ręce do góry tzn " zagłosować" ... nie wiadomo czy płakać czy śmiać się taniej byłoby zainstalować losowy automat do głosowania ........ do byłego wójt K.K : -po co wystawiasz kogoś takiego do reprezentowania Gminy skoro ani Tobie nie zrobił promocji i przegrałeś wybory , ani nie nadaje się na Przewodniczącego Rady, po co ? ! do radnych piątnickich z pod szyldu niby PiS : - po co kandydujesz do Rady Gminy skoro nie nadajesz się aby reprezentować Gminę w PEŁNI tak jak należy ? !... skoro sam uważasz że nie nadajesz się na Przewodniczącego Rady to tym bardziej nie nadajesz się aby kandydować do reprezentowania Gminy na żadnym szczeblu Rady !

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-11-22 11:13:01

    Radni Od cHrzanowskiego nie chcą mieć nić wspólnego ze zdrajcami. Wolą mniejsze zło i poparli Borysewicza. W Pisie też jest dwóch co popierają Chrzanowskiego. Mało tego w przyjaznej jest co najmniej dwóch a w bezpartyjnych jeden. Pis zostanie sam z Domasiem i paroma z przyjaznej. Reszta nawet na nich nie chce patrzeć. Uderzali w prezydenta całą kampanię i w radę bo oni przecież te uchwały przegłosowywali.

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:20:24

    Pierdol byka, a on bryka hahaha WIADOME BYŁO , ŻE PIS WYSTAWI SWOJEGO KANDYDATA, WIADOMO, ŻE OPOZYCJA WYSTAWI SWOJEGO, CI OD CHRZANA NIE CHCIELI SIĘ KOMPROMITOWAĆ, BO MUSIELIBY SWOIMI SZEŚCIOMA GŁOSAMI JAWNIE POKAZAĆ PISOWI SPRZECIW, - na 100% by nic nie ugrali, a tylko zaognili spór, co źle wróżyłoby na przyszłość współpracy w Radzie Miasta. Umiesz liczyć? wg ciebie PO skumała się z PiSem lub z Chrzanem i dała mu swoje 4 głosy hahaha - a kto w takim razie głosował na PO, skąd uzbierali te 10 głosów ? - może i Serdyński głosował przeciw PO ? PO CO PISAĆ BZDURY, ŻEBY SKOMPROMITOWAĆ BORYSEWICZA I PO ? PO NIE BRATA SIĘ Z PISIORAMI, POD KAŻDA POSTACIĄ - CZY TO Z PISEM CZY TO Z TYMI OD CHRZANA . PO NA KOALICJI Z CHRZANEM NIC BY NIE ZYSKAŁO, A I NIC NIE TRACI, - TYLKO STRACIŁOBY W OCZACH SWOICH WYBORCÓW, JAKBY DOSZŁO DO TAKIEJ KOALICJI ! Borysewicza przez 5 lat nikt w WORD nie ruszy, chroni go mandat radnego. Ewentualnie dla Kisiela coś znajdą .

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:20:24

    Pierdol byka, a on bryka hahaha WIADOME BYŁO , ŻE PIS WYSTAWI SWOJEGO KANDYDATA, WIADOMO, ŻE OPOZYCJA WYSTAWI SWOJEGO, CI OD CHRZANA NIE CHCIELI SIĘ KOMPROMITOWAĆ, BO MUSIELIBY SWOIMI SZEŚCIOMA GŁOSAMI JAWNIE POKAZAĆ PISOWI SPRZECIW, - na 100% by nic nie ugrali, a tylko zaognili spór, co źle wróżyłoby na przyszłość współpracy w Radzie Miasta. Umiesz liczyć? wg ciebie PO skumała się z PiSem lub z Chrzanem i dała mu swoje 4 głosy hahaha - a kto w takim razie głosował na PO, skąd uzbierali te 10 głosów ? - może i Serdyński głosował przeciw PO ? PO CO PISAĆ BZDURY, ŻEBY SKOMPROMITOWAĆ BORYSEWICZA I PO ? PO NIE BRATA SIĘ Z PISIORAMI, POD KAŻDA POSTACIĄ - CZY TO Z PISEM CZY TO Z TYMI OD CHRZANA . PO NA KOALICJI Z CHRZANEM NIC BY NIE ZYSKAŁO, A I NIC NIE TRACI, - TYLKO STRACIŁOBY W OCZACH SWOICH WYBORCÓW, JAKBY DOSZŁO DO TAKIEJ KOALICJI ! Borysewicza przez 5 lat nikt w WORD nie ruszy, chroni go mandat radnego. Ewentualnie dla Kisiela coś znajdą .

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:19:50

    Pierdol byka, a on bryka hahaha WIADOME BYŁO , ŻE PIS WYSTAWI SWOJEGO KANDYDATA, WIADOMO, ŻE OPOZYCJA WYSTAWI SWOJEGO, CI OD CHRZANA NIE CHCIELI SIĘ KOMPROMITOWAĆ, BO MUSIELIBY SWOIMI SZEŚCIOMA GŁOSAMI JAWNIE POKAZAĆ PISOWI SPRZECIW, - na 100% by nic nie ugrali, a tylko zaognili spór, co źle wróżyłoby na przyszłość współpracy w Radzie Miasta. Umiesz liczyć? wg ciebie PO skumała się z PiSem lub z Chrzanem i dała mu swoje 4 głosy hahaha - a kto w takim razie głosował na PO, skąd uzbierali te 10 głosów ? - może i Serdyński głosował przeciw PO ? PO CO PISAĆ BZDURY, ŻEBY SKOMPROMITOWAĆ BORYSEWICZA I PO ? PO NIE BRATA SIĘ Z PISIORAMI, POD KAŻDA POSTACIĄ - CZY TO Z PISEM CZY TO Z TYMI OD CHRZANA . PO NA KOALICJI Z CHRZANEM NIC BY NIE ZYSKAŁO, A I NIC NIE TRACI, - TYLKO STRACIŁOBY W OCZACH SWOICH WYBORCÓW, JAKBY DOSZŁO DO TAKIEJ KOALICJI ! Borysewicza przez 5 lat nikt w WORD nie ruszy, chroni go mandat radnego. Ewentualnie dla Kisiela coś znajdą .

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:19:50

    Pierdol byka, a on bryka hahaha WIADOME BYŁO , ŻE PIS WYSTAWI SWOJEGO KANDYDATA, WIADOMO, ŻE OPOZYCJA WYSTAWI SWOJEGO, CI OD CHRZANA NIE CHCIELI SIĘ KOMPROMITOWAĆ, BO MUSIELIBY SWOIMI SZEŚCIOMA GŁOSAMI JAWNIE POKAZAĆ PISOWI SPRZECIW, - na 100% by nic nie ugrali, a tylko zaognili spór, co źle wróżyłoby na przyszłość współpracy w Radzie Miasta. Umiesz liczyć? wg ciebie PO skumała się z PiSem lub z Chrzanem i dała mu swoje 4 głosy hahaha - a kto w takim razie głosował na PO, skąd uzbierali te 10 głosów ? - może i Serdyński głosował przeciw PO ? PO CO PISAĆ BZDURY, ŻEBY SKOMPROMITOWAĆ BORYSEWICZA I PO ? PO NIE BRATA SIĘ Z PISIORAMI, POD KAŻDA POSTACIĄ - CZY TO Z PISEM CZY TO Z TYMI OD CHRZANA . PO NA KOALICJI Z CHRZANEM NIC BY NIE ZYSKAŁO, A I NIC NIE TRACI, - TYLKO STRACIŁOBY W OCZACH SWOICH WYBORCÓW, JAKBY DOSZŁO DO TAKIEJ KOALICJI ! Borysewicza przez 5 lat nikt w WORD nie ruszy, chroni go mandat radnego. Ewentualnie dla Kisiela coś znajdą .

  • Kawaler - niezalogowany 2018-11-22 08:03:59

    Bardzo dobry wybór! Osoba odpowiedzialna i sumienna. Takich osób tam potrzeba a nie osób które mają jedynie donośny głos by zagłuszać/przerywać innym.

  • Obsellll2 - niezalogowany 2018-11-22 07:05:27

    Chrzan w ogóle nie rozmawiał z radnymi PiS to o czym Wy mówicie? On myśli że z Białego przyjdzie przykaz to chyba sami godzinę wykonają. Panie Prezydencie spotkaj się z tymi radnymi PiS i dogadaj się bo i tak Maciuś za rok Cię zdradzi i będzie walił w Ciebie.

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-21 22:53:44

    NIE CHRZAŃCIE BZDUR GŁOSOWANIE BYŁO TAJNE NIE WIADOMO, KTO , JAK GŁOSOWAŁ - po co wróżyć teraz z fusów, że ktoś zdradził, ktoś gdzieś przeszedł, po co pisać bzdury o Borysewiczu, czy o Domasiewiczu, Wojtkowskim ? ZA PARĘ MIESIĘCY WSZYSTKO BĘDZIE JASNE, PO PIERWSZYCH GŁOSOWANIACH W RADZIE MIASTA . - a o sześciu radnych z komitetu Mariusza zapominacie, jak oni głosowali ?

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-21 22:53:24

    NIE CHRZAŃCIE BZDUR GŁOSOWANIE BYŁO TAJNE NIE WIADOMO, KTO , JAK GŁOSOWAŁ - po co wróżyć teraz z fusów, że ktoś zdradził, ktoś gdzieś przeszedł, po co pisać bzdury o Borysewiczu, czy o Domasiewiczu, Wojtkowskim ? ZA PARĘ MIESIĘCY WSZYSTKO BĘDZIE JASNE, PO PIERWSZYCH GŁOSOWANIACH W RADZIE MIASTA . - a o sześciu radnych z komitetu Mariusza zapominacie, jak oni głosowali ?

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-21 22:53:24

    NIE CHRZAŃCIE BZDUR GŁOSOWANIE BYŁO TAJNE NIE WIADOMO, KTO , JAK GŁOSOWAŁ - po co wróżyć teraz z fusów, że ktoś zdradził, ktoś gdzieś przeszedł, po co pisać bzdury o Borysewiczu, czy o Domasiewiczu, Wojtkowskim ? ZA PARĘ MIESIĘCY WSZYSTKO BĘDZIE JASNE, PO PIERWSZYCH GŁOSOWANIACH W RADZIE MIASTA . - a o sześciu radnych z komitetu Mariusza zapominacie, jak oni głosowali ?

  • Onufry herbu Wczele - niezalogowany 2018-11-21 22:24:58

    Borysek posady nie straci, ba, może nawet zostać prezydentem placu egzaminacyjnego. Olbryś będzie łaskawy.

  • Zdradzony - niezalogowany 2018-11-21 21:40:36

    Obserwator Łomżyńskiej Sceny Politycznej, komentarz trafiony w 100%, brawo.Lizanie się po tyłkach z prezydentem to strzelenie sobie w tył głowy przez Borysewicza. Jeszcze niedawno walił w Chrzana jak w bęben, a teraz chce koalicje tworzyć. Ja głosowałem na Borysewicza razem z rodziną i powiem krótko, żałuje. Tak nie dyma się swoich wyborców. Następnym razem niech pan Kisiel panu nastuka 5 tys głosów, skoro jest ważniejszy od Nas. Dobranoc.

  • opozycja w radzie - niezalogowany 2018-11-21 19:28:42

    Za mało razem to tylko 10 radnych tj.6+4

  • PO już przegrało. - niezalogowany 2018-11-21 19:11:40

    Cuda. Platforma Obywatelska w koalicji z radnymi Mariusza Chrzanowskiego...Szkoda gadać to już po PO w Łomży.

  • senior - niezalogowany 2018-11-21 19:05:38

    Obniżenie pensji dla prezydenta i v-ce prezydentów to bardzo pilna sprawa na następnej sesji o 50 % bo bieda w Łomży i kredyty trzeba spłacać..........

  • Obserwator Łomzyskie sceny pol - niezalogowany 2018-11-21 18:51:28

    Borysek cwany Lisek Chciało sie byc przewodniczącym Rady na otarcie łeż , dogadał się z Chrzanem że bedą w koalicji tak jak z czerwonym Mietkiem a tu zonk , Domasiewicz farbowany lis najpierw PO teraz dla PiSu gra ale na takich małych ludzi nie należy stawiać bo pojdą zawsze za karierą . Co do Borysa to z WORD nikt go nie zwolni bo chroni go imunitet radnego 5 lat spokoju ale dla swojego kolegi Przewodniczącego PO niejakiego Cezarego trzeba u prezydenta posady szukać bo inaczej zielona łączka czeka PiS pogna precz z WORDu więc włazi w dupę Mariuszowi bo inaczej bida ... chyba PO sie rozpadnie bo ponoć nie wszyscy są zadowoleni w partii że układa się z Prezydentem ... oj po PO chyba w Łomży i co zrobią przyjaciele ze szkolnej ławy Maciek i Czarek ??? ... Zobaczymy jak daleko sie posuna dla posady ...

  • PoPoPo - niezalogowany 2018-11-21 17:46:49

    Po głosowaniu Maciek Borysewicz wygladał jak zbity pies. Widzisz Maćku po co Ci były te kombinacje i ustawki z Chrzanowskim? Dostałeś kolejna dobrą lekcję. Chciałeś wejść dla własnych korzyści w układ z byłym pisowskim aparatczykiem i jak to wyszło sam się przekonałeś.

  • Lekarz - niezalogowany 2018-11-21 17:39:03

    Brawo Radni!! Następny krok to obniżenie prezydentowi wynagrodzenia.

  • Obserwator - niezalogowany 2018-11-21 17:27:19

    Hejciarze, nie jedzcie na przewodniczącego bo to długoletnie wujt, to chyba ma jakieś doświadczenie.Asystował posłowi,no może nosił za nim teczkę. To bardzo ważne zadanie.

  • Doświadczony - niezalogowany 2018-11-21 17:10:54

    Jaka przyjazna Łomża ? Szlag mnie trafia jak muszę jechać ul. Senatorską po poprzecznych garbach. Dureń Podsiadło z owej przyjaznej Łomży nam to załatwił . Jeśli przyjaźń będą nam kretyni definiować to w d... mam taką przyjaźń .

  • Korwin - niezalogowany 2018-11-21 16:59:32

    A głosował tak jak ludzie od Chrzanowskiego czy jak Przyjazna Łomża? Kto oglądał?

  • koalicja z pisiorkami - niezalogowany 2018-11-21 16:58:34

    Podsiadło,Domasiewicz,Michalak i Wojtkowski to są z Przyjaznej Łomży widać ,że dogadali się z radnymi pani M.Zdradzili swoich wyborców...

  • ciekawy - niezalogowany 2018-11-21 16:48:15

    Wojtkowski to z Przyjaznej Łomży.

  • pppppi - niezalogowany 2018-11-21 16:42:50

    bezmyślne sterowanie ludzmi dla wiekszosci....

  • Korwin - niezalogowany 2018-11-21 16:40:40

    Z jakiego komitetu kandydował Wojtkowski. Od ćwikły czy z PO?

  • głosowanie na v-ce przewodnicz - niezalogowany 2018-11-21 15:10:30

    Oni będą rządzić z partii M.z Przyjazną widać dogadali się.....

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-11-21 14:51:58

    widać wszystko jak na dłoni nie trzeb być janowidzem. Kto władze chce dzierżyć. Boli przegrana do tego stopnia że perfidia się wylewa .....

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-11-21 14:50:09

    Z pis po tym co zrobili. hhehehhe bajeczek za dużo oglądasz.

  • senior - niezalogowany 2018-11-21 14:26:59

    Przewodniczący jak się nie wyrobi to będzie cyrk na sesjach rady miejskiej .

  • enej - niezalogowany 2018-11-21 14:17:11

    to ty siejesz ferment chyba o to aby utrudnić prezydentowi porozumienie z PiS bo ja pisze to co tu widzę w tych komentarzach.

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-11-21 14:14:39

    hahahhhhahahhahah enej to po co pani śpiewająca spotkała się w towarzystwie radnych pis i kołka? I powiesz mi że była tam żeby powiedzieć - wspierajmy prezydenta !!! Bo ja pracowałam 3 i poł roku i było dobrze ale okazało się że się pomyliłam...jak zostałam odwołana??? Więc kto kogo atakuje? sprawa jest prosta i widoczna przed wyborami. Nie siej fermentu

  • enej - niezalogowany 2018-11-21 14:03:11

    na razie to PiS nie atakuje prezydenta. Raczej PiS jest atakowany przez znaną z wyborów grupę internetowych hejciarzy,

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-11-21 13:57:16

    Już Jurgiel do was jedzie i zrobi porządek - co to ma być żeby Pis atakował prezydenta???

  • Edek - niezalogowany 2018-11-21 13:34:54

    Źyczę Prezydentowi jak najlepiej.Zyczę jemu zeby się wszystko udało

  • enej - niezalogowany 2018-11-21 13:31:33

    spokojnie prezydent Chrzanowski niebawem dogada się z PiS. To tylko kwestia czasu. Sam stwierdził ,ze ideały PiS są mu nadal bliskie o co nawet walczył przed sadem w trybie wyborczym z Muzyk. Już w poprzedniej kadencji był w identycznej sytuacji a dość szybko i sprytnie rozegrał sytuację tak ,że całe PiS miał po swojej stronie. Wygrał wybory przekuwając porażkę w sukces , wygra i tą rozgrywkę. Najbardziej przegranym jest tu pan Borysewicz , który zdradził swoich wyborców.

  • Edek - niezalogowany 2018-11-21 13:24:23

    A napiszę ze chciałabym aby PIS dogadal się z PREzydentem dla dobra Łomzy.Ąle nie zniosę Galazki na stanowisku vice bo wtedy gwiazda Jaworowski rozszaleje się zupełnie.Oczywiście jest to metafora.

  • kłębek - niezalogowany 2018-11-21 13:23:32

    Jan Olszewski-przewodniczącym rady.Bardzo dobrze się stało, w końcu uczciwy i doświadczony człowiek bedzie podejmował ważne decyzje w sprawach dotyczących miasta. Dobrze że radni odbiorą Chrzanowskiemu władzę, bo mógłby narobić dużo szkód. Więcej już nic nie sprzeda za bezcen.

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-11-21 13:01:16

    edek podobno nie wyrzucili prezydenta to paranoja zobaczysz jeszcze co sie bedzie wyrabiało. hahahha pis bedzie głoswać za Chrzanowskim bo ta sama prawa strona. buuu

  • ania12 - niezalogowany 2018-11-21 13:00:06

    nie będziesz Julią moja na balkonie :)))

  • wujek z ameryki - niezalogowany 2018-11-21 12:56:53

    Nie udalo się Maciusiowi stworzyć koalicji z Mariuskiem, żeby móc dzielić lukratywne stołki.

  • Edek - niezalogowany 2018-11-21 12:52:51

    Ojcze Piotrze zyczę wszystkiego najlepszego Prezydentowi.Ale PIS to nie jest jego partia bo juz do niej nie nalezy.Nie zmienia to faktu ze zyczę Prezydentowi zeby jednak się dogadał z RM bo czeka nas stagnacja toralna

  • Kolega z ławki - niezalogowany 2018-11-21 12:50:42

    Pani Gałązka pyta się Domasiewicza czy będzie pracował na rzecz miasta ponad podziałami, a kiedyś jak była członkiem PZPR i donosiła, to nie przeszkadzały jej podziały. Ta Gałązka to wstydu nie ma...

  • Edek - niezalogowany 2018-11-21 12:49:15

    Jeśli Gałazkowa zostanie vice to chyba większośc łomzy będzie uczyla się angielskiego i to w linquo.Czy nie jest to prawdopodobne?

  • Edek - niezalogowany 2018-11-21 12:46:27

    Borysewicz to ze się sprzeda za stanowisko to bardzo prawdopodobne.Bo ciekawe co z wordem będzie.Chyba niedlugo tam popracuje.A jednak kazdy robotę chcę mieć zwlaszcza jak ma rodzinę na utrzymaniu

  • ojciec Piotr - niezalogowany 2018-11-21 12:43:49

    Pani Gałązka super by była na tym miejscu. !!!! PIS tworzy opozycję wobec swojego prezydenta z prawicy....to dopiero paranoja.

  • motor22 - niezalogowany 2018-11-21 12:41:14

    Mnie się wydaje że Chrzanowski musi Borysewicza wziąść na zastępcę aby mieć spokój na radzie .Gałązce proponuję wnuki bawić.

  • Edek - niezalogowany 2018-11-21 12:40:02

    To niech Nowy przewodniczący tupnie nogą bo zjedzą biedaka te wyjadacze

  • Edek - niezalogowany 2018-11-21 12:35:46

    Ale tez jest widoczne ze PO dogadało się z Prezydentem.Widać jak na dloni.Tylko bez RM NIC NIE ZROBI Szkoda bo bedą jego blokować ze wszystkim. SZKODA.TO TAK JALBY PREZYDENTA NIE BYŁO PRAKTYCZNIE.Szkoda bo przydałoby się dac szansę MChrzanowskiemu.Nie zmienia to faktu ze Gałązka denerwuje mnie.Chyba ona się pcha na vice.To się będzie dzialo

  • enej - niezalogowany 2018-11-21 12:32:51

    jeszcze nowy przewodniczący nie pokazał się w działaniu a już rozpoczyna się internetowa nagonka.

  • Edek - niezalogowany 2018-11-21 12:27:55

    No właśnie pokazała to juź Gałązkowa ze lubi się wtrącac w nie swoje kompetencje.Oglądalem sesje i Galązkowa zachowywala się tak jakby wszystkie rozumy pozjadała. Niech ona lepiej pilnuje swojego zięcia Jaworowskiego z linquo bo to kolejna gwiazda

  • motor22 - niezalogowany 2018-11-21 12:25:15

    A tak mogło być dobrze aby Borysewicz został Przewodniczącym .Pis działa na szkodę Łomży przeciw Prezydentowi. Oczekuję że ten Przewodniczący w poniedziałek zrezygnuje ze swojej funkcji ,dotychczas to się ośmiesza.

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 12:21:59

    Borysewicz powinien zostać i tyle, co tam się dzieje w tej radzie, Chcoiaz by słychać cokolwiek było

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 12:21:59

    Borysewicz powinien zostać i tyle, co tam się dzieje w tej radzie, Chcoiaz by słychać cokolwiek było

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 12:21:58

    Borysewicz powinien zostać i tyle, co tam się dzieje w tej radzie, Chcoiaz by słychać cokolwiek było

  • ppppp - niezalogowany 2018-11-21 12:21:35

    ale moze się wyrobi. ZObaczymy czy swój rozum człowiek ma czy sterowalny będzie. Będziemy patrzeć na rączki tego pana ..posła kołaka i aksamitne rękawiczki razy dwa.

  • yui - niezalogowany 2018-11-21 12:20:13

    współczuję temu Panu - będą go pouczać i wtrącać się ciągle bo nie widzę w nim przywódczych cech a spolegliwosć. Co groźną jest cechą . cicho mówi i nie widzę aby umiał wprowadzić spokój w radzie. Trudno chce sobie człowiek na stare lata nerwów napsuć niech psuje.

  • gabon - niezalogowany 2018-11-21 12:17:38

    Wiesiu wróć. Byłeś dużo lepszym przewodniczącym. Teraz nawet nie słychać co ten za przeproszeniem dziadek mówi. Paranoja.

  • Jan S.ski - niezalogowany 2018-11-21 12:07:51

    Arteusxxxxx - Psychopata !

  • Olek D - niezalogowany 2018-11-21 11:57:06

    Arteusxxxxx Ale ty gościu jesteś przyje*any, skończ i się nie kompromituj.

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 11:44:19

    niech krótko trzyma prezia wysyłającego esemesy! Zadnych zarudnien kolegów !

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 11:44:19

    niech krótko trzyma prezia wysyłającego esemesy! Zadnych zarudnien kolegów !

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 11:44:18

    niech krótko trzyma prezia wysyłającego esemesy! Zadnych zarudnien kolegów !

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 11:44:18

    niech krótko trzyma prezia wysyłającego esemesy! Zadnych zarudnien kolegów !

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 11:44:18

    niech krótko trzyma prezia wysyłającego esemesy! Zadnych zarudnien kolegów !

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 11:44:18

    niech krótko trzyma prezia wysyłającego esemesy! Zadnych zarudnien kolegów !

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 11:44:18

    niech krótko trzyma prezia wysyłającego esemesy! Zadnych zarudnien kolegów !

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 11:44:18

    niech krótko trzyma prezia wysyłającego esemesy! Zadnych zarudnien kolegów !

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 11:44:17

    niech krótko trzyma prezia wysyłającego esemesy! Zadnych zarudnien kolegów !

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 11:44:17

    niech krótko trzyma prezia wysyłającego esemesy! Zadnych zarudnien kolegów !

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 11:44:17

    niech krótko trzyma prezia wysyłającego esemesy! Zadnych zarudnien kolegów !

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 11:44:17

    niech krótko trzyma prezia wysyłającego esemesy! Zadnych zarudnien kolegów !

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 11:44:17

    niech krótko trzyma prezia wysyłającego esemesy! Zadnych zarudnien kolegów !

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 11:44:17

    niech krótko trzyma prezia wysyłającego esemesy! Zadnych zarudnien kolegów !

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 11:44:16

    niech krótko trzyma prezia wysyłającego esemesy! Zadnych zarudnien kolegów !

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 11:44:16

    niech krótko trzyma prezia wysyłającego esemesy! Zadnych zarudnien kolegów !

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 11:44:16

    niech krótko trzyma prezia wysyłającego esemesy! Zadnych zarudnien kolegów !

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 11:44:16

    niech krótko trzyma prezia wysyłającego esemesy! Zadnych zarudnien kolegów !

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 11:44:16

    niech krótko trzyma prezia wysyłającego esemesy! Zadnych zarudnien kolegów !

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 11:44:16

    niech krótko trzyma prezia wysyłającego esemesy! Zadnych zarudnien kolegów !

  • enej - niezalogowany 2018-11-21 11:26:12

    a ja uważam ,że PiS po prostu porozumiał się z radnymi prezydenta Chrzanowskiego i nic w tym dziwnego. Oni są sobie naturalnie bliscy. Pan prezydent nigdy nie wyrzekł się ideałów PiS jak to sam stwierdził więc nic tu w tym dziwnego nie ma. Jak powiedział wybory skończone , kurtyna opadła czas zacząć pracę dla miasta.

  • enej - niezalogowany 2018-11-21 11:21:13

    czy to jest najlepszy to trudno powiedzieć nie mniej jednak jest i trzeba go uszanować i życzyć nowego przewodniczącemu dużo zdrowia i sił bo naprawdę bardzo trudne przed nim zadanie

  • Zuch - niezalogowany 2018-11-21 11:20:49

    przyjazna łomza dogadała się z pisem i co mają dostać

  • komi - niezalogowany 2018-11-21 11:16:24

    Nie ujmując nic Panu Olszewskiemu ale czy aby to jest najlepszy wybór?

Dodajesz jako: |