:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Jarmark Wielkanocny przyciągnął łomżan na Stary Rynek [FOTO]

Łomżanie, Jarmark Wielkanocny przyciągnął łomżan Stary Rynek [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 13/04/2019 16:25

Na Starym Rynku odbył się dziś Łomżyński Jarmark Wielkanocny. Dopisali twórcy ozdób wielkanocnych, wyrobów garmażeryjnych, oryginalnych wyrobów rękodzielniczych, kolekcjonerzy sztuki, antyków, militariów i różnego rodzaju staroci.

Na Starym Rynku odbył się dziś Łomżyński Jarmark Wielkanocny. Dopisali twórcy ozdób wielkanocnych, wyrobów garmażeryjnych, oryginalnych wyrobów rękodzielniczych, kolekcjonerzy sztuki, antyków, militariów i różnego rodzaju staroci.

Na mieszkańców jak zawsze z okazji łomżyńskich jarmarków czekało wiele wytworów. Zaczynając od miodów, konfitur, swojskich wędlin a kończąc na obrazach, figurkach i świecznikach. Jednak to palmy i ozdoby wielkanocne były dziś najbardziej poszukiwane wśród nabywców na pierwszym tegorocznym jarmarku na Starym Rynku w Łomży.

lomza

Jarmark Wielkanocny przyciągnął łomżan na Stary Rynek [FOTO] komentarze opinie

  • gość 2019-04-13 16:32:59

    Jak zwykle informacja po czasie

  • 2019-04-13 16:37:15

    Zapowiedź była: https://mylomza.pl/artykul/w-sobote-lomzynski/635596

  • +++ - niezalogowany 2019-04-13 16:49:45

    może by Biskupowi zrobić korepetycje+ z Ewangelii+ bo widać wyraźnie że Jezus+ do niego pasuje jak Krzyż+ kaźni do Krzyża lędźwiowego na którym przyszedł kręgosłup moralny dający zdrowy wzorzec zbawienia świata

  • Jan - niezalogowany 2019-04-13 18:26:22

    Najlepsza była pani z dużym psem na smyczy który lizał wyroby na stoisku

  • gość 2019-04-13 18:26:29

    było gorzej niż rok temu pomimo ze asortymentu by dużo a Ludzi tyle to sprzedających - żeby były opłaty targowe to większość kupców nie zarobiła by na opłaty ... kupowano głównie artykuły spożywcze , to jedynie świadczy że Mieszkańcy Łomża staje się coraz biedniejsi , za rok to pewni pojawią się już tylko stragany z żywnością = nie ma FABRYK to Łomża staje się coraz bardziej sennym prowincjonalnym miasteczkiem z coraz mniejszą liczbą Ludności

  • Gość - niezalogowany 2019-04-13 18:35:16

    Kolega zawiedziony bo darmego jedzenia nie było

  • gość 2019-04-13 20:32:41

    czy tu ktokolwiek pisał o braku " darmowego jedzenia " na jarmarku ? ... chyba masz dilirkę, albo oglądasz białe myszki że takie brednie piszesz

  • gość 2019-04-13 20:54:32

    "Murem za nauczycielami" "Murem za nauczycielami" "Murem za nauczycielami"

  • gość 2019-04-13 21:01:30

    przy dworcu jarmark jest na około może by tam katedrę przenieść by kościelne ks.wodzireje mieli te swoje odpustowe klimaty zaspokojone jak ks.kustosz tradycji raz na jakiś czas odprawi nabożeństwo przy ryneczku to jarmark będzie miał z urzędu bo on juz tam jest i czeka na dopełnienie św.Tradycji wsiowego Kościoła przy wiejskim jarmarku taka mamy diecezję wielkowiejską jedyna taka w Polsce miasto 600 lat i się nie rozwinęło jak dzielnica NY co ma zaledwie mniej niż 300 lat ... może ks.Nauczycieli na głowę mieszkańca tam mniejsza liczba to i inteligencja wyższa nie zajmuje się cmentarnymi marnościami ?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-13 22:24:32

    Ja piszę frajerze o tym właśnie,jak ci się nie podoba to się nie udzielaj i zamknij morde bo mi nie jest żal ale tobie widać tak,żal dupe ściska,ale to przykre....

  • gość 2019-04-14 06:30:51

    "Oto matka moja i moi bracia". Może dlatego mówię tak, jak mówię, ponieważ to jest moja matka, ta Rodzina! To jest moja matka, ten Kościół ! To są moi bracia i siostry! I zrozumcie, wy wszyscy, którzy lekkomyślnie podchodzicie do tych spraw, zrozumcie, że te sprawy nie mogą mnie nie obchodzić, nie mogą mnie nie boleć! .... Was też powinny boleć! Czy was bolą ??? Łatwo jest zniszczyć, trudniej odbudować. ks.zKórwySyny Zbyt długo niszczyli !!! .... Trzeba intensywnie odbudowywać! Nie można dalej lekkomyślnie niszczeć! taka parafraza JPII papieża rzymskokatolickiego dziedzińca na pokaz pobożnych w sercu bezbożnych "Chrześcijan" gorliwych w tradycji jak poganie w modlitwie

  • gość 2019-04-14 19:08:26

    Jarmark Wielkanocny i militaria...ciekawe połączenie.Pewnie były i "bombowe jajka"...:-)

  • gość 2019-04-15 02:04:02

    @ administrator - RODO : czy masz zgody wszystkich sfotografowanych których wizerunki publikujesz ? np dzieci to nie są osoby publiczne abyś ich zamieszczał w tym swoim kłamliwym portaliku !

  • gość 2019-04-15 14:24:13

    zgłosić do Prokuratury o łamanie Prawa na portalu "mylomza" za te nielegalne publikacje wizerunków i kłamliwe artykuły . A może łamanie Prawa to ich obsesja ?

  • +++ - niezalogowany 2019-04-15 19:37:53

    @ a gdzie zgłosić łamanie prawa bożego przez ks. duchownego co daje świętokradzkie rozgrzeszenie bez dowodu na zadośćuczynienie ... może zapomniał od czego są kartki do spowiedzi ... żeby przynajmniej w okresie wielkanocnym była szczera i uczciwa

Dodajesz jako: |