:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Jeden człowiek pozbawił prądu połowę Łomży!

Newsy, Jeden człowiek pozbawił prądu połowę Łomży! - zdjęcie, fotografia
16/07/2018 14:30

Jak poinformował wczoraj na swoim twitterze prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski, finał piłkarskiego Mundialu 2018, Francja-Chorwacja obejrzało prawie 11 mln widzów. Wśród nich na pewno znalazłoby się duże grono kibiców z Łomży, gdyby ktoś nie przerwał im oglądania decydującego meczu mistrzostw na początku pierwszej połowy spotkania.

Wczoraj o godz. 17.00 rozpoczynał się najważniejszy mecz mundialu, odbywającego się w Rosji. Właśnie wtedy doszło do sytuacji, w której jeden człowiek pozbawił prądu połowę miasta i jego okolic.

Niefortunne zdarzenie zbiegło się z chwilą wybiegnięcia piłkarzy na murawę stadionu w Moskwie. Drzewo ścinane przez jednego z mieszkańców Łomży zawisło na linii energetycznej, co w konsekwencji zmusiło dostawcę prądu do wyłączenia głównej stacji zasilającej Łomżę.

Około godz. 17.00 prądu pozbawiona została blisko połowa Łomży i jej okolice. Jak informuje PGE Dystrybucja Białystok, w momencie wyłączenia prądu z usług dostawcy korzystało ponad 14 600 odbiorców.

- Drzewo niefortunnie przewróciło się na linię energetyczną, przez co została wyłączona stacja Łomża 2 – główna stacja zasilająca Łomżę. Nastąpiła sytuacja, w której przez 40 minut nie było prądu u odbiorców – mówi Urszula Kosińska z PGE Dystrybucja Białystok.

<

Jeden człowiek pozbawił prądu połowę Łomży! komentarze opinie

  • człowiek który wsadzi mordę w - niezalogowany 2018-07-17 17:55:26

    @ enej Kara Boska dotknęła złych biskupów w Kościele puki co w Chile czy "fala tsunami" oczyści Kościół Łomżyński ? NIE NIE OCZYŚCI bo BÓG DZIAŁA PRZEZ LUDZI DOBREJ WOLI bo gdzie dwaj albo trzej w jego imię w imię prawdy tam On a w Chile ropiejący wrzód na zadupiu "stolicy apostolskiej" pękł naciskany właśnie oddolnie przez LUD przez więcej niż trzech wołający o pomstę do nieba i "GŁOS" ich "Katolicki" został "usłyszany" jak "POWSZECHNY" przez "ojca" a "matka" ks.Patronów patologii nadal jest niewzruszona głucha jak martwa natura wyobrażenia patriarchy z obrazów Rembrandta ps Jozek weź wiaderko i skocz po fazę ;P będzie widniej

  • Jozek - niezalogowany 2018-07-17 14:44:32

    Cezary Zborowski naczelny wdupołaz chrzanowskiego :P

  • Cezary Zborwski - niezalogowany 2018-07-17 10:32:29

    Dziennikarz portalu 4lomza Mirosław Derewońko na swoim profilu fb ogłosił start w wyborach na prezydenta Łomży. To już teraz domyślam się jaki jest powód, że kasują moje wypowiedzi na tym portalu. On będzie prowadził agresywną kampanię przeciwko Prezydentowi po to aby muzyk miała łatwiej, bo w debatach z Chrzanowskim nie ma najmniejszych szans ale teraz już ponad wszelką wątpliwość wiadomo dlaczego 4lomza bez przerwy pisze ohydne paszkwile na Prezydenta....to obrzydliwe....

  • enej - niezalogowany 2018-07-17 05:56:11

    teraz powinni mu dopierdolić tyle kary aby i następni zanim zabiorą się za takie sprawy zastanowili się dokładnie co robia.

  • co to znaczy "morda w kubeł" ? - niezalogowany 2018-07-16 19:35:44

    @ giovan kubeł to taka delikatnie mówiąc forma koryta która pasterzom występującym w operacji typu "FALSE FALG" nigdy nie była dość wystarczającym żłobem (betlejemskim) tradycji ze swą żertwą niosącej flagę Trzech Króli zamiast flagi Trzech Magików dawniej mówiono Magów których dla skuszenia dla zmylenia przeciwnika wyrzucono z Żywej Szopki dobrze że uszli z życiem -mogą wrócić- czarownice nie miały tyle szczęścia co ci her etycy rodzaju kapłańskiego w końcu może dlatego właśnie "KUWAMAĆ" Kopernik nie była kobietą tak jak matka "boska" doskonałej jakości ps ks.Wiaderko "nie lękajcie się ..." "zaprzyj się samego siebie" przyjmij podanie najpierw na klatę do serca nie wyżej bo "ono" może "zmiażdżyć ci głowę" (por. Rdz 3, -15 do nadal)

  • .... - niezalogowany 2018-07-16 18:24:24

    @ giovan żebyś mnie źle nie zrozumiał biskupa trzeba karać nie za siedzenie w kościele w niedzielę - takie jego powołanie - ale za to że ta jEgo ekscelencji "członków" Kościoła "apostolska" praca w niedzielę jest nieprzyzwoita bo wyszło z niej C U R V A(wł)sacrum "szafarzy" na modlitwie gorliwych jak poganie

  • prawy do lewego podaj kolego - niezalogowany 2018-07-16 18:11:41

    @ Prześmiewca czekam na dobrą zmianę może skorumpowany egzorcysta przyjmie ten kefas na klatę odstępując od swego kubła ludowej religijności

  • Prześmiewca - niezalogowany 2018-07-16 17:59:32

    Zajebisty jest ten kolo... Tak pięknie włada językiem polskim. Swoimi poczynaniami udowadnia tylko, że jest jak Syzyf który słowem swoim wtacza kamień pod tą górę i te słowo go przygniata. Lecz on jest nieugięty i dalej toczy ten kamień tracąc swój cenny czas.

  • ... - niezalogowany 2018-07-16 17:47:05

    @ B stworzenie świata trwało dość długo bo 6 dni według czasu nie z tej ziemi nie wiemy ile to lat świetlnych trwał 1 dzień z tych sześciu cykli nazwijmy je roboczo dniami nie świątecznymi potem bóg nie wieszał wiechy żeby zrobić czas karnawła od razu wszedł w czas koncelebracji życia w urokach kurortu który na nowo definiował czas okres transparentności nazywał dniem życia zaś czas mroku nazywał jego zmierzchem życia

  • ... - niezalogowany 2018-07-16 17:25:48

    @ giovan znaczy karać trzeba biskupa co do pracy w niedzielę wolnych ludzi trzyma spełniając swoje sacrum którym profanuje życie boże na ziemi tej ziemi a drzewo to ukłon na pożegnanie Kukiza w Kwestii bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego objawiającego zamiar wypowiedzenia pakietu energetyczno-klimatycznego to od wrót do logiki "bram piekielnych" średniowiecza dłubiącego paliwa kopalne jakby z tendencją w przeciwną stronę niż kierunek zbawienia JEZUSA ... drętwym paluchem z cmentarnego pomnika przy katedralnym uczonym w piśmie t/uczonym w prawie faryzeuszom kanonikom konstytucjonalistom pokolenie jp2 pokolenia judaszy ... ... pokazującego drogę do nieba

  • ... - niezalogowany 2018-07-16 17:19:53

    to ukłon na powitanie Kukiza Kwestie bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego ogłaszającego wypowiedzenie pakietu energetyczno-klimatycznego to od wrót do logiki "bram piekielnych" średniowiecza dłubiącego paliwa kopalne jakby z tendencją w przeciwną stronę niż kierunek zbawienia JEZUSA ... drętwym paluchem z cmentarnego pomnika przy katedralnym uczonym w piśmie t/uczonym w prawie faryzeuszom kanonikom konstytucjonalistom pokolenie jp2 pokolenia judaszy ... ... pokazującego drogę do nieba

  • giovan - niezalogowany 2018-07-16 17:18:45

    kara musi być za pracę w niedzielę

  • nie pytaj co możesz zrobić dla - niezalogowany 2018-07-16 16:41:00

    @ beka gdyby zgasło słońce taki rodzaj światłości wiekuistej wzrosła by tylko śmiertelność potem i śmiertelność by zeszła na wieki wieków amen I ty zrób coś dla kraju! ;) nie pytaj co możesz zrobić dla kościoła pytaj co kościół może zrobić dla twojego ogniska domowego

  • beka - niezalogowany 2018-07-16 16:15:15

    Gaśnie światło - wzrasta przyrost demograficzny! Zdecydowanie popieram. I ty zrób coś dla kraju! ;)

  • B - niezalogowany 2018-07-16 14:58:48

    3 przykazanie Boże:Pamiętaj, abyś dzień święty święcił !!!

  • ... - niezalogowany 2018-07-16 14:49:57

    i to jest argument za tym by wieczna lampka nadal była "ogniem wiary" niestety kultura "czarnych"(pająków) wijących sieci Hierarchii (wartości) nie wypracowała zdrowej alternatywy

  • Kobieta pracujaca - niezalogowany 2018-07-16 14:40:40

    W niedzielę się nie pracuje !!!

  • I nie ma mocnego - niezalogowany 2018-07-16 14:40:00

    w kinie tez nie było prądu...

Dodajesz jako: |