:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Jednaczewo: Peugeot roztrzaskał się o drzewo. Kobieta trafiła do szpitala [FOTO]

Wypadki drogowe, Jednaczewo Peugeot roztrzaskał drzewo Kobieta trafiła szpitala [FOTO] - zdjęcie, fotografia
21/03/2019 08:30

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi w rejonie Jednaczewa. Na miejsce zadysponowano aż trzy zastępy straży pożarnej. Siła uderzenia była na tyle duża, że z osobowego peugeota wypadł silnik.

Do zdarzenia doszło niedługo po godz. 7:00 w rejonie Jednaczewa, na prostym odcinku drogi. Samochód osobowy wypadł z drogi i roztrzaskał się na rosnących obok drzewach.

Na miejscu zjawiły się służby. Strażacy musieli pomóc wydostać się kierującej z pojazdu, następnie została ona przewieziona do szpitala. Peugeotem podróżowała tylko jedna osoba. Siła uderzenia była na tyle duża, że z auta wypadł silnik. 

Policja prowadzi na miejscu czynności.
 

lomza

Jednaczewo: Peugeot roztrzaskał się o drzewo. Kobieta trafiła do szpitala [FOTO] komentarze opinie

  • gość 2019-03-21 08:59:36

    To musiała być bardzo wściekła baba. Warunki drogowe dobre i żeby tak rozwalić samochód to trzeba mieć mocno porąbaną psychikę.

  • Tosiek - niezalogowany 2019-03-21 09:10:37

    Widać, że za wolno nie jechała..

  • Gość - niezalogowany 2019-03-21 10:03:44

    Pewnie dosc szybko z telefonem w ręku... norma dzisiaj jam sie patrzy. Troche pobocza zalapala i fikołki gotowe

  • To wina drzew - niezalogowany 2019-03-21 11:12:41

    Kto tam posadzil te drzewa!? Zeby nie one to nie byloby tematu!!

  • gość 2019-03-21 11:14:29

    Ma kobiecina szczęście, że strzał nie był pół metra bliżej przodu pojazdu. Nawiasem mówiąc, to musiała zdrowo przycinać, że aż drzewo zatrzymało się na tylnej feldze.

  • gość 2019-03-21 11:16:29

    Kto tą babę wpuścił za kierownicę?! zeby nie ona nie byłoby tematu!

  • gość 2019-03-21 12:07:13

    To normalka,te buraki z Jednaczewa jezdza na tej trasie bez ograniczen,A tam obowiazuje 40\h.I tyle w temacie.

  • gość 2019-03-21 12:07:35

    A może straciła przytomność / zasłabła ? Oby z tego wyszła cała.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-21 12:37:57

    Mówisz że buraki to po co tam jeździsz

  • Gość - niezalogowany 2019-03-21 13:03:29

    Dorzucę swoją opinie Dostosujmy prędkość do umiejętności oraz warunków. Uprzedzam ze poranki są wilgotne i odcinki drogowe mogą być śliskie a wszczegolnosci z rana a jak również jeżeli ktoś zmienił opony letnie przy takich temperaturach nie ma ona przyczepności. Nie musisz jechać bardzo szybko ale to są poślizgi niekontrolowane ułamki sekundy decydują jak się zachowasz jaka będzie reakcja. Proponuje z rozwagą a przedewszystkim z głową. Dobrze ze nikt nie jechał z naprzeciwka! Nie wiem jaka była przyczyna wypadku ale po każdym takim zdarzeniu wyciągnijmy wnioski. Czy warto pędzić bo za kilka sekund możemy tego żałować. Pzdr.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-21 14:08:13

    A ja myślałem że w Jednaczewie sami spokojni ludzie. Tymczasem psychiatra potrzeby.

  • Gość2 - niezalogowany 2019-03-21 14:46:15

    Dla czego od razu buraki nie dało się inaczej ? Troszeczkę szacunku do drugiego człowieka... Wypadki chodzą po ludziach .

  • Gość - niezalogowany 2019-03-21 15:43:26

    Ludzie.. czasami byście mogli sobie darować zbędne komentarze. Nie wiecie co było przyczyną. Wypadki są wszędzie, więc każdy kierowca, który spowoduje wypadek to burak ? ;)

  • gość 2019-03-21 16:18:00

    A co mogło być przyczyną oprócz prędkości? Wariatka mogła zabić niewinnych ludzi gdyby tam ktoś jechał. Prędkość musiała być duża skoro aż silnik wyleciał. To wypadek na własne życzenie.

  • gość 2019-03-21 17:22:09

    Tak to się kończy jak się pisze sms-y w czasie jazdy. Dzisiaj widziałem taką paniusię w oplu. Przejechała przez przejście dla pieszych patrząc się do dołu, na ekran smartfona trzymanego pod kierownicą. Co tu więcej komentować!

  • gość 2019-03-21 18:45:26

    dlaczego wy "faceci"zawsze komentujecie najgorzej kobiete za kierownica . Ja jezdze bardzo duzo jestem kobieta i jakos zawsze widze przypadki z wami w roli głównej .To chyba wasza chora ambicja nie pozwala wam jezdzic wolniej ,no bo jak to .Meskie ego cierpi .

  • gość 2019-03-21 19:58:04

    Jest równouprawnienie i kobiety nie chcą być gorsze. Gdy widzę młode matki które jeżdżą bardzo szybko po prostu ręce załamuję. Chyba nie tędy droga.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-21 20:57:32

    Jedna wyeliminowana z zagrozenia w ruchu

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 06:49:19

    Widzę że nie wyciągnięcie nauki z tej kolizji tylko będziecie się wzajemnie przepychać. Zastanówcie się do czego potrzebny wam samochód ( Do męskiego ego! Do kobiecej dominacji!) jest to chyba wspomagacz do życia!! Używaj go zglową bo nie jesteś sam! Ludzie kiedy wy to zrozumiecie! Jeżeli chcę poczuć adrenalinę to jadę na tor wyścigowy i tam mogę poczuć skok endorfin pościgać się z innymi, lub wykupuje pakiet z doskonalenia jazdy tam tez pod okiem instruktorów możesz wykazac swoje umiejętności. To tak pokrótce w kilku zdaniach. Pzdr.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 08:30:29

    Mnie interesuje Czemu redaktor nie podał wszystkich faktów dotyczących tego wypadku. Czyżby jakaś zmowa milczenia dotyczące tej osoby?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 08:31:09

    Mnie interesuje Czemu redaktor nie podał wszystkich faktów dotyczących tego wypadku. Czyżby jakaś zmowa milczenia dotyczące tej osoby?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 09:13:25

    Choćby tego że kierowca nie miał wpływu na ryzykowne zachowanie samochodu.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 11:53:18

    Ludzie nie macie pojęcia i nie wiecie jak było to lepiej te komentarze zostawcie dla siebie. Dziewczyna nie rozmawiała przez telefon był sprawdzony telefon i o tej porze nie ma żadnych połączeń. Moja mama leży z nią na sali i wiem mogła zasłabnąć i nawet nic nie pamięta a wy już robicie z niej niewiadomo co. Najważniejsze że żyje a wy chcecie ją jeszcze dołować. Rozmawiałam z jej mamą. Jak ktoś gówno wie to niech lepiej zamknie buzię i siedzi cicho.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 11:57:09

    Najlepiej osądzać, zobaczcie jak wy jeździcie, najlepiej zamknij ie japy.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-24 23:07:18

    Do osoby która pisze ze zostala wyeliminowana.. To Ty zostaniesz wyeliminowany z pisania tego typu komentarzy! Źle trafiłeś, nie tym razem. IP urządzenia namierzone, zaproszenie do p-y juz w drodze.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 10:16:53

    Jedno jest pewne" Piłeś Nie jedź"

  • gość 2019-03-26 19:16:19

    Przepraszam bardzo jestem z Jednaczewa i znam ta dziewczynę bardzo dobrze i jechała jak jechała ale psychiatra to chyba do ciebie sie tyczy i nie buraki tylko normalni ludzie . I nie wiem po co ten hejt jeżeli wypadki chodzą po ludziach więc zamknij ten r**j bo ona nic nie zrobiła ! a tak na marginesie ! ONA NIE PIŁA !

  • Gość - niezalogowany 2019-03-29 15:57:31

    A ja dalej będę twierdzę " piłeś To nie jedź". I te osoby co ja bronią to chyba Najbliższa rodzina.

Dodajesz jako: |