:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Jedwabne: Nowy alkomat pomoże eliminować z ruchu nietrzeźwych kierowców

Komunikaty policji , Jedwabne alkomat pomoże eliminować ruchu nietrzeźwych kierowców - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 28/11/2019 13:04

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Jedwabnem otrzymali przekazany przez Urząd Gminy Przytuły alkomat iBlow. Urządzenie ma pomóc skuteczniej i efektywniej pełnić służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.

Alkomat na ręce I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Łomży podinspektora Krzysztofa Sewioło oraz Kierownika Posterunku Policji w Jedwabnem asp. szt. Dariusza Kondrackiego, przekazał Wójt Gminy Przytuły - Kazimierz Ramotowski. 

- Urządzenie wykorzystywane będzie w codziennej służbie funkcjonariuszy tego posterunku.  iBlow pozwala szybko sprawdzić stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu podczas kontroli drogowej w sposób bezkontaktowy. - przekazuje policja.

Praca urządzenia ma pozytywnie wpłynąć na podniesienie poziomu oraz poczucia bezpieczeństwa mieszkańców, poprzez eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców.

fot. KMP Łomża

lomza

Jedwabne: Nowy alkomat pomoże eliminować z ruchu nietrzeźwych kierowców komentarze opinie

  • bes musku - niezalogowany 2019-11-28 15:14:20

    na podstawie jakie przepisu chcecie używać ten " alkomat"

    ee ty admin ty sam z siebie masz taka wiedzę że to jest " alkomat " ?
    hahahahahahahahaha

  • gość 2019-11-28 16:18:47

    Ale sensacja!!! Nic tylko trzeba jeszcze wrzucić to info na krajowe portale...

  • gość 2019-11-28 18:16:57

    więcej koncesji na sprzedaż alkoholu

  • gość 2019-11-28 18:30:52

    a z jakiej racji gmina przytuły przekazała ten alko dla gminy jedwabne?

  • gość 2019-11-28 18:33:57

    Z tego co wiem to gmina przytuły była najbiedniejsza gmina w Polsce.Czy gmine stac na takie gesty?????????????

  • real - niezalogowany 2019-11-28 18:47:53

    Brawo, proszę też poinformować kiedy zakupione zostaną na potrzeby posterunku nowe długopisy i ołówki.

  • gość 2019-11-28 20:14:00

    "Praca urządzenia ma pozytywnie wpłynąć na podniesienie poziomu oraz poczucia bezpieczeństwa mieszkańców, poprzez eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców."
    Jakież to mądre i twórcze.
    A kiedyś wystarczylo że sierżant nachylił sie do kierowcy i kazał chuchnąć.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-28 23:55:25

    Biedna gmina, ale godnie i z zasadą "Chociaż biednie, to wesoło". To sobie wójt u gospodarzy w gminie przeskrobał. Teraz po kielichu tylko z buta do chałupy. Ale wójta to chyba nie będą badali, puszczą w razie czego? Jak waszym zdaniem zrobią?

  • real - niezalogowany 2019-11-29 08:07:12

    Jeżeli posterunki policji nie mają nawet alkomatów, to po części wyjaśnia dlaczego tylu pijanych kierowców jeździ po naszych drogach gminnych i powiatowych. Posterunek w Jedwabnem to jeden z większych posterunków w powiecie i aż wstyd, że nie miał nawet alkomatu. Pan minister od konfetti, na szczęście już były, osobiście jeździł po całym terenie i nawet nie spytał o podstawowe potrzeby sprzętowe policjantów gminnych. Jego to nie interesowało, bo on się po prostu lansował - wręczał sztandary, był przy święceniu różnych rzeczy i oczywiście fotografował się. Tragedia!

  • dziadek - niezalogowany 2019-11-29 10:03:34

    Kynolog!!! Zlituj się już :)

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 20:17:45

    Szok. Alkomat dostali. Cieszymy się. Teraz będą eliminować pijanych kierowców. Do tej pory nieeliminowali. Szok.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 20:19:18

    Papier toaletowy mają? Prąd mają?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 21:19:47

    Na gminie Przytuly takich ajblołów trzeba z piętnaście. Tam co drugi nafiukany...

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 18:55:26

    Przytuły na Podlasiu, to najbiedniejsza gmina w Polsce, tu pisowcy otrzymali wspaniały wynik wyborczy wynoszący 89%. Dziękuję za uwagę.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 19:05:04

    Alkomat pomoże wyeliminować pijanych kierowców , prostackie i naiwne myślenie . Czy kamery uchronią od kradzieży , nie , czy kara śmierci zapobiegnie morderstwom , nie , czy demokracja uchroni przed dyktatorami , nie , czego Polską jest najlepszym przykładem.

  • gość 2019-12-03 10:11:51

    Kur...! Jeszcze trochę i będziemy czytali relację z przekazania długopisów.

  • gość 2019-12-03 10:12:17

    Kur...! Jeszcze trochę i będziemy czytali relację z przekazania długopisów.

Dodajesz jako: |