:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Jubileuszowe koncerty od czerwca do Sylwestra

Sztuka, Jubileuszowe koncerty czerwca Sylwestra - zdjęcie, fotografia
03/04/2018 07:47

Rok jubileuszu 600-lecia nadania Łomży praw miejskich obfituje w wiele różnorodnych wydarzeń. Wśród nich na pierwszy plan wybijają się plenerowe koncerty, których w naszym mieście w takiej ilości jeszcze nie było.

- Imprezy na świeżym powietrzu dają szansę udziału w nich licznemu gronu mieszkańców. Wierzę, że w tym roku każdy znajdzie coś, co trafi w jego gusta muzyczne – mówi Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

Rocznica nadania praw miejskich naszemu miastu przypada 15 czerwca. W tym roku tego dnia będą miały miejsce Jarmark Średniowieczny i ciekawe inscenizacje historyczne na Starym Rynku. W Katedrze odbędzie się jubileuszowy koncert Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego, a wieczorem na Ratuszu wyświetlony zostanie video mapping na temat historii Łomży. Typowo koncertowe świętowanie zaplanowane zostało w kolejnych dwóch dniach na Muszli Koncertowej przy ul. Zjazd. W sobotę 16 czerwca wystąpią artyści pochodzący z naszego miasta: Adam Kalinowski, Mateusz Kurkowski oraz Jula. Gwiazdą wieczoru będzie legenda polskiego rocka, zespół Perfect. Niedziela 17 czerwca upłynie w rytmach disco. Również na Muszli Koncertowej wystąpią m.in.: były lider zespołu Toples Marcin Siegieńczuk, Exaited, Boys oraz pochodząca z Łomży grupa Piękni i Młodzi. Jubileuszowe koncertowanie poprowadzą członkowie kabaretu Łowcy.B.

Koncertowe granie rozpoczniemy jednak zdecydowanie wcześniej. 26 kwietnia podczas inauguracji systemu Łomżyńskiej Komunikacji Rowerowej „Łoker" na łomżyńskich bulwarach wystąpi grupa Moment. Niespełna tydzień później, 2 maja podczas Pikniku Rodzinnego z okazji Święta Flagi, na Starym Rynku zagrają legenda muzyki rozrywkowej zespół Classic oraz grupa Alfa Boys. Kilka dni później, 6 maja, MDK-DŚT planuje wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. 15 maja, również na łomżyńskiej Starówce, zainaugurujemy sezon motocyklowy akcją Motoserce, podczas której wystąpi m.in. węgierski zespół Hollywood Roses, grający utwory Guns"n"Roses. W tym samym miejscu 9 czerwca odbędzie się coś nie tylko dla ciała, ale i ducha. Podczas Koncertu Uwielbienia wystąpi zespół Trzecia Godzina Dnia z gościnnym udziałem Mietka Szcześniaka.

Sierpień rozpoczniemy porządną dawką śmiechu na Starym Rynku. Łomżyńską publiczność 5 sierpnia będą bawiły skecze w wykonaniu kabaretów K2 oraz Smile. Przypadające 15 sierpnia Święto Wojska Polskiego uczczone zostanie zapoczątkowanym w tej kadencji koncertem patriotycznym. W tym roku wystąpią raper Sova i rockowe Złe Psy. Na koniec sierpnia, po rocznej przerwie, powróci Gościniec Łomżyński, jednak w nieco zmienionej formie. Muszla Koncertowa tym razem będzie gościła Łukasza Łyczkowskiego, który zajął drugie miejsce w ostatniej edycji programu The Voice of Poland, zespół Happysad oraz Michała Szpaka. Tego ostatniego artystę wybrali sami mieszkańcy w głosowaniu internetowym na oficjalnym profilu facebookowym prezydenta Mariusza Chrzanowskiego. Impreza pod nazwą „Zasmakuj w Łomży" odbędzie się 24 sierpnia.

To nie koniec plenerowych wydarzeń koncertowych w naszym mieście. Jeszcze w kwietniu planowany jest koncert w ramach obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Na przełomie maja i czerwca studenci zamierzają zorganizować Dni Kultury Studenckiej, czyli Juwenalia. Latem planowane są także mniejsze koncerty w ramach Cafe Kultura, ale również Dzień Bułgarski, pokazy filmowe w trakcie Letniego Kina Plenerowego i Festiwal Food Trucków oraz mniejsze wydarzenia w ramach „Łomżyńskich Wakacji". Jesienią należy spodziewać się kolejnej odsłony Seniorady, czyli imprezy nie tylko dla seniorów, a także imprezy integrującej środowisko osób niepełnosprawnych. Rok 2018 zakończymy podczas Łomżyńskiej Nocy Sylwestrowej na Starówce.

- Już dziś serdecznie zapraszam Państwa do udziału w wydarzeniach, które w tym roku przygotowaliśmy dla mieszkańców naszego miasta – podsumowuje Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

UM Łomża

<

Jubileuszowe koncerty od czerwca do Sylwestra komentarze opinie

  • Dzień dobry - niezalogowany 2018-04-04 05:22:16

    Ja i tak zagłosuję na Chrzanowskiego. Nie zwracam w ogóle uwagi na te negatywne komentarze. Trzeba robić swoje i tyle. Cały czas do przodu!

  • Dzień dobry - niezalogowany 2018-04-04 05:21:11

    Ja i tak zagłosuję na Chrzanowskiego. Nie zwracam w ogóle na te negatywne komentarze. Trzeba robić swoje i tyle. Cały czas do przodu!

  • zawiedzony wyborca PiSu - niezalogowany 2018-04-03 18:49:37

    Pan Chrzanowski podpadł ks Biskupowi,nie ma dla niego Nadziei,wierni to widzo

  • +++ - niezalogowany 2018-04-03 18:45:11

    @ dziennikarz Po drugie ks.pedofile działają w dobrej wierze i pewnie dlatego ich ofiary są okryte wielka tajemnicą wiary ponieważ brak twardych dowodów a akt wiary tych spraw nie dotyczy można wierzyć w cuda ale nie można wierzyć w prawdę wiary że środowisko ks.pedofila chroni chroniąc się przed dziećmi molestującymi księży a po pierwsze a jak sprawdzić zgodność z prawdą uzyskanych wiadomości lub podać ich źródło kiedy ono jest dostępne inaczej przez uzyskanie "imprimatur" sędziów grzeszących we własnej sprawie ? potem wychodzi że ksiądz cacy ale potrzebny narodowy program ochrony zdrowia psychicznego dzieci ... o starych moherach nie już wspomnę szerzej

  • zawiedzony wyborca PiSu - niezalogowany 2018-04-03 18:34:16

    Ostatnio dałem się nabrać na obietnice wyborcze,więcej na Pana Chrzanowskiego ja i moja rodzina nie zagłosujemy

  • dziennikarz - niezalogowany 2018-04-03 18:26:56

    Szanowny Panie redaktorze portaliku Mylomza.pl, W jakim celu blokujecie dostęp do forum i usuwacie negatywne dla Chrzanowskiego komentarze internautów na Waszym forum, a dopuszczacie wyłącznie sprzyjające dla włodarza? Dlaczego proprezydencki portalik blokuje możliwość komentowania? To na tym polega Wasza rzetelność dziennikarska? Wiadomym jest, że od samego początku obecnej kadencji Wasz portal robi wszystko aby w jak najjaśniejszym świetle, zarówno w formie pisanej jak i poprzez ukazywanie mnóstwa zdjęć z udziałem Chrzanowskiego, pokazać rzekomo pozytywne jego działania na rzecz miasta, ale żeby posuwać się do tego stopnia by usuwać negatywne komentarze mieszkańców !!! Prawa i obowiązki dziennikarza, w tym także obowiązek związany z rzetelnością regulowany jest w art. 10 prawa prasowego, który mówi, iż zadaniem dziennikarza jest służba społeczeństwu i państwu. Dziennikarz ma obowiązek działania zgadnie z etyką zawodową i zasadami współżycia społecznego, w granicach określonych przepisami prawa. Zgodnie natomiast z art. 12 prawa prasowego dziennikarz jest obowiązany: 1) zachować szczególna staranność i rzetelność przy zbieraniu i wykorzystywaniu materiałów prasowych, zwłaszcza sprawdzić zgodność z prawdą uzyskanych wiadomości lub podać ich źródło, 2) chronić dobra osobiste, a ponadto interesy działających w dobrej wierze informatorów i innych osób Prasa, zgodnie z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej, korzysta z wolności wypowiedzi i urzeczywistnia prawo obywateli do ich rzetelnego informowania, jawności życia publicznego oraz kontroli i krytyki społecznej.

  • antykod - niezalogowany 2018-04-03 18:07:17

    Negatywnie nastawiony pewnie chętnie przyszedłby na conchite wurst. Tu jurorzy dali największą punktację

  • zawiedzony wyborca PiSu - niezalogowany 2018-04-03 17:44:39

    To po co nam taki prezydent,prezencji to u niego nie ma,żeby tylko dalej dukał i śledzikował,jak on nie do roboty,to do czego się nadaje?

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-04-03 17:36:07

    V-ce powinni być lepszymi specjalistami niż są,prezydent to tylko prezentacja w mediach a v-ce do roboty.Radni niektórzy na sesjach wcale nie zabierają głosu tylko siedzą i milczą w czasie całej kadencji,co to za radni kto ich wybrał. W sondzie na 4lomza tylko walczą o głosy.

  • Zorba - niezalogowany 2018-04-03 17:26:45

    Redaktory mylomza! Poprawcie błąd. Proszę was i nie róbcie siary. Motoserce odbędzie się 19.05 a nie 15.05 we wtorek!!!!!! Proszę ogarnijcie się i nie puszczajcie takich bubli. Dzieks.

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-04-03 15:43:30

    O, i mamy następnego klakiera :) TERAZ WSZYSTKIE BŁĘDY I NIEPOWODZENIA BĘDZIECIE ZWALAĆ NA VICKÓW, BY WYBIELIĆ CHRZANOWSKIEGO ? ... a kto mu, jak nie on sam sobie wybrał zastępców? Prezydent jest odpowiedzialny za działania swoich zastępców, którzy działają z jego nadania i w jego imieniu.

  • Ludomir S. - niezalogowany 2018-04-03 15:37:40

    Chrzanowski jest dobrym prezydentem ale musi zwolnić wiceprezydentów żeby myśleć o reelekcji!!!

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-04-03 15:36:53

    Ja na pewno tam nie będę :) jedno ALE, ale ta impreza jest finansowana miedzy innymi z moich podatków. Jak myślisz,wśród publiczności i fanów Szpaka znajdziesz tam choćby lokalnych przedsiębiorców, elity tego miasta, które w zdecydowanej większości wpłacają podatki do miejskiej kasy? Czy raczej gro publiki, to będą ci którzy sami cienko przędą, często bezrobotni, gimbaza i okazjonalni spacerowicze? Kulturalno,intelektualno, finansowa elita , opoka budżetu miejskiego o jakże wyrafinowanym guście artystycznym :))

  • zygmunt z bema - niezalogowany 2018-04-03 15:22:45

    nie dla...ty chlopwie wez melise na uspokojenie!!!bo masz obsesje czlowieku...zaden poprzedni prezydent zadnej sondy nie robil!!!!!a chrzanowski zrobil i duzy plus..a ty czlowieczku nie narzekaj...bo jesres smieszny jak lowcy .b

  • enej - niezalogowany 2018-04-03 15:12:37

    i jeszcze raz napisze ,nie pasi panu Szpak niech więc pan nie przychodzi na jego koncert a nie bawi tutaj w profesjonalnego znawcę rynku muzycznego z powazaniem

  • enej - niezalogowany 2018-04-03 15:10:19

    panie "nie" nie pouczam pana ale proszę wybaczyć bo powiem prosto z mostu ,ze pana w tym przypadku Szpakowym przesadza a generalnie ja panu napisałem całkowicie o czym innym a pan mnie tu pisze całkiem nie na temat który poruszyłem.

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-04-03 14:54:45

    41 krajów miało po 10-ęć możliwości oddania głosu - przyznania swoich punktów i tu już nie wnikam po ile przyznawano , ważne by choć przyznali 1 punkt ! ... a tam raptem 4 - CZTERY kraje dało razem aż 7 punktów - jurorzy tylko tych państw coś tam kapnęli Szpakowi :)

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-04-03 14:41:59

    haha tak 41 krajów uwzięło się na artystę Szpaka :))) ... o wynikach głosowania już dużo wcześniej wiadomo, bo jurorzy , jak i wszyscy zainteresowani od dłuższego czasu znają już utwór promowany przez wykonawcę podczas objazdowego turnee przed Eurowizją, promującego utwór i artystę w Europie ... Jeszcze raz pytam : wiesz jaki jest target wiekowy fanów Szpaka ? no i ich gusta :))) kto z poważnych ludzi wieku +25-30 i powyżej słucha jego utworów ? jakie radio puszcza jego utwory? jaka TV muzyczna promuje jego twórczość ? widziałeś jakieś teledyski ? da się to tańczyć ? dasz radę coś zanucić? może to muzyka do auta ? ... a argument, że sobie gdzieś tam w Polsce występuje, świadczy tylko o tym, że ma operatywnego menadżera oraz niskie stawki, bądź co bądź , to jednak "artysta" dziwak i celebryta, za tanie pieniądze organizatorzy go biorą, by zapełnić program. A tak , jak i u nas, za darmo to ludzie i tak przyjdą z ciekawości popatrzyć i posłuchać. Myślisz, że SAM dałby radę ściągnąć ludzi na swój płatny , biletowany pełno czasowy koncert ? Nawet , jakby i bilety były o 50% niższe niż u większości średniej klasy polskich wykonawców ? Nie słyszałem, by gdzieś w Polsce wystąpił z recitalem. Raczej dwa, trzy utwory jako składowy element większego koncertu.

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-04-03 14:15:18

    RE: enej , nie pouczaj mnie, jak sam nie jesteś w temacie. Otóż "plebiscyt" ogłosił na swoim oficjalnym, prezydenckim profilu FB sam Chrzanowski. Do wyboru zaproponował tylko 4 możliwości( Szpak,Wyszkoni,Markowska, Zakopower)- subiektywnie przez siebie wybrane z pośród tysięcy innych możliwych do zaproponowania wykonawców/zespołów polskich. Głosowanie trwało ok. tygodnia i możliwość oddania swojego głosu mieli tylko posiadacze konta na Facebook"u ? -(każdy mieszkaniec Łomży ma konto na FB?) Jak później podano , największą liczbę głosów, bo 112, zdobył Michał Szpak. Zaraz za nim uplasowała się Ania Wyszkoni z 88 głosami. Patrycję Markowską poparły 73 osoby, a najmniejszym zainteresowaniem cieszył się zespół Zakopower (22). Uważasz, że 292 głosy oddane podczas plebiscytu w 60cio tysięcznym mieście są reprezentatywne dla woli większości społeczeństwa Łomży ? ... wszak mogli i głosować inni, z okolic Łomży, od Kolna aż po Zambrów, Ostrołękę itp. ci wszyscy, którzy mieli konto, możliwość i chęć oddania głosu, a to już znacząco podwaja/potraja potencjalny elektorat plebiscytowy, choćby o okoliczne mieściny i wioski. Taka impreza, to typowe tanie igrzyska dla gawiedzi, organizowane w ramach dbania o dobry wizerunek organizatorów, jak i element kiełbasy wyborczej. Ładnie to wygląda, jak w mediach czy też na banerach pojawia się hasło np. takie : "PREZYDENT CHRZANOWSKI ZAPRASZA NA ... " Chętni popatrzeć zawsze się znajdą, szczególnie jak to za frico a w tak biednej mieścinie, jak nasza Łomża, jest mało możliwości wybrać się gdziekolwiek bez kasy. Niewielu ludzi stać na płatną kulturę i w myśl zasady: darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.:))) u nas sprzeda się i to. Zawsze to lepsze zobaczyć cokolwiek ( jakiś np. koncert za darmo ) jak siedzieć w chałupie :) - tylko wybór był niewielki . Do tego może wiesz jaki jest target wiekowy fanów Szpaka ? ... gro to gimbaza :) a i pewien jesteś, że jedna osoba nie mogła oddać więcej, jak jeden głos w tym plebiscycie ? Inną sprawą jest to, czy stać nas na zabawę gdy miasto tonie w długach. Z braku perspektyw rozwojowych z Łomży uciekają młodzi, zdolni a pozostają tu właśnie sami nieudacznicy, mało ambitni, niezaradni, często i gęsto bezrobotni lub inni beneficjenci opieki społecznej. Miasto się wyludnia, Łomża się starzeje, bezproduktywni emeryci i renciści wespół z młodymi bezrobotnymi nigdy wielomilionowego długu nie spłacą ! Wy się bawcie, a wasze długi będą jeszcze spłacać wasze wnuki za 50 lat? Tak wam pasi ? Z czego spłacić ten ogromny już teraz 150cio milionowy dług miasta, jak tu nie widać żadnych nowych inwestycji gospodarczych, przynoszących realne wpływy do budżetu. Już musimy corocznie dokładać do populistycznych pomysłów i programów. MOSiR, park JPII, bulwary jeszcze nie skończone, coś tam trzeba sypnąć w stronę budownictwa komunalno/socjalnego, oj jest tego... A i w planach muszą być nowe kredyty, choćby na dokładkę do źle skalkulowanych przez urzędników z Ratusza kosztorysów inwestorskich, czego wynikiem są oferty składane przez wykonawców na rozbudowę parku JPII, remont i modernizację Hali na Starym Rynku, jaja będą przy przetargu na budowę nowego dworca i coś trzeba zrobić z zakupioną ruiną dawnego hotelu przy ul.Wesołej. Choćby i na te sprawy potrzeba nowych kilkunastu milionów złotych kredytu. Wy się bawcie, podobno na Tytanicu w czasie katastrofy, orkiestra też grała do samego końca.

  • enej - niezalogowany 2018-04-03 14:08:58

    jeżeli masz wątpliwości w kwestii mojej oceny profesjonalizmu tych jurorów eurowizji to zauważ ,że za każdym razem prowadzący transmisję w momencie głosowania z góry jest w stanie wskazać jak dany juror z danego kraju będzie głosował. Za każdym razem jest dosłownie tak samo a to chyba dobitnie świadczy jak nie o profesjonalizmie tych jurorów to przynajmniej o ich braku bezstronności. Tak więc ocenę widzów uważam w tym przypadku za jedyną miarodajną i autentyczną a ta wyniosła Szpak w mgnieniu oka tak naprawdę na pierwsze miejsce. Organizator już wcześniej dostrzegł tą patologie głosowania tylko na podstawie głosów jurorów i dlatego zmienił formułę tego konkursu i wprowadził oddzielne głosowanie telewidzów.

  • enej - niezalogowany 2018-04-03 14:01:48

    panie nie a panu przypomnę ,ze to rynek kształtuje pozycję i decyduje o sukcesie artysty. W przypadku Szpaka mamy tego ewidentny przykład bo to właśnie rynek czyli opinia publiczna swymi głosami w tym przypadku wyniosła go z ostatniego miejsca na jedno z pierwszych. Opieranie się na wątpliwych werdyktach jurorów eurowizji to tak jak opieranie się na prawdomówności sekty pisowskiej

  • enej - niezalogowany 2018-04-03 13:57:44

    panie Ł jakoś sobie nie przypominam takich faktów które pan przytacza ale pojmuje ,że cierpi pan na nowa wersję pomroczności jasnej czyli pisowskie ciemny lud to kupi

  • Roman Ł. - niezalogowany 2018-04-03 13:05:11

    A ja pamiętam wielu innych o wiele gorszych prezydentów, niż Chrzanowski. Nikt nie jest idealny, ale obecnie nie widzę lepszego kandydata na to stanowisko.

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-04-03 13:02:36

    Wytłumacz w takim razie dlaczego profesjonalni jurorzy z 41 krajów ( dziennikarze muzyczni, kompozytorzy, muzycy, wokaliści i inni nie wymienieni, ale na co dzień zajmujący się zawodowo muzyką ) - ocenili jego "talent" na przedostatnim miejscu z grupy 26 uczestników finału ? Głosy jury dla Polski w Eurowizji 2016: ​Austria: 0 punktów dla Polski Islandia: 0 punktów dla Polski Azerbejdżan: 2 punkty dla Polski! San Marino: 0 punktów dla Polski Czechy: 0 punktów dla Polski Irlandia: 0 punktów dla Polski Gruzja: 0 punktów dla Polski Bośnia i Hercegowina: 0 punktów dla Polski Malta: 0 punktów dla Polski Hiszpania: 0 punktów dla Polski Finlandia: 0 punktów dla Polski Szwajcaria: 0 punktów dla Polski Dania: 0 punktów dla Polski Francja: 0 punktów dla Polski Mołdawia: 0 punktów dla Polski Armenia: 0 punktów dla Polski Cypr: 0 punktów dla Polski Bułgaria: 0 punktów dla Polski Holandia: 0 punktów dla Polski Łotwa: 0 punktów dla Polski Izrael: 0 punktów dla Polski Białoruś: 0 punktów dla Polski Niemcy: 0 punktów dla Polski Rosja: 0 punktów dla Polski Norwegia: 1 punkt dla Polski Australia: 0 punktów dla Polski Belgia: 0 punktów dla Polski Wielka Brytania: 0 punktów dla Polski Chorwacja: 0 punktów dla Polski Grecja: 0 punktów dla Polski Litwa: 3 punkty dla Polski Serbia: 0 punktów dla Polski Macedonia: 0 punktów dla Polski Albania: 0 punktów dla Polski Estonia: 0 punktów dla Polski Ukraina: 0 punktów dla Polski Włochy: 0 punktów dla Polski Słowenia: 0 punktów dla Polski Węgry: 0 punktów dla Polski Czarnogóra: 1 punkt dla Polski Szwecja: 0 punktów dla Polski PRZYPOMINAM ; każdy z 41 krajów miał aż kilka możliwości przyznania swojego głosu danemu wokaliście tj. 1 punkt 2 punkty 3 punkty 4 punkty 5 punktów 6 punktów 7 punktów 8 punktów 10 punktów 12 punktów Michał Szpak otrzymał tylko 7 głosów/punktów RAZEM !!!!

  • enej - niezalogowany 2018-04-03 12:43:12

    poza tym drobiazgiem " nie dla Chrzanowskiego" popieram w całości bo innej alternatywy dla rozwoju naszego miasta nie ma

  • robota jest dla swoich - niezalogowany 2018-04-03 12:41:52

    PAn Mariusz Chrzanowski to najgorszy prezydent jakiego pamietam ...żenada i tyle ! nic rozsądku ! najlepiej sie zadłużyć a potem niech inni myslą ...

  • enej - niezalogowany 2018-04-03 12:41:34

    poza tym Szpaka to wybrali mieszkancy miasta a nie prezydent Chrzanowski więc bądź uprzejmy jak ci nie pasuje nie przychodzić na jego wystep bo to jak widać zwyczajnie nie twój poziom. JAK WIDZISZ PROSTE POSUNIĘCIE A NIE BAWIENIE SIE W UPOŚLEDZNEGO KRYTYKA MUZYCZNEGO

  • enej - niezalogowany 2018-04-03 12:38:34

    nie dla ja rozumię twoje rozgoryczenie prezydenturą Chrzanowskiego ale z tymi swoimi mądrościami w stosunku do SZpaka to mocno przesadziłeś sprowadzają siebie intelektulanie na manowce.

  • dicyna - niezalogowany 2018-04-03 12:34:12

    nie dla.. .uezaj bo za oskarzenia beda cie jeszcze scigac....

  • rio - niezalogowany 2018-04-03 12:03:50

    Mamy 600-lecie Łomży i dobrze, że tyle wydarzeń tego typu będzie w Łomży.

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-04-03 11:54:49

    aneczka, durna ty z automatu piszesz te peany na cześć pryncypała ? Łowcy.B. to nie to samo co Kabaret Smile !!!! widać tu ynteligencję elektoratu chrzanowskiego hihihi W2016r. po głosach od jurorów Michał Szpak otrzymał tylko 7 głosów i zajmował przedostatnie miejsce, wśród widzów - w głosowaniu widzów Michał Szpak zajął 3 miejsce! Po zsumowaniu głosów widzów i głosów jurorów Michał Szpak zajął ostatecznie ósme miejsce. Taką pozycję zawdzięcza pedałom i homosiom z Eurosoiuzu, którzy potraktowali go jak swojego. Pamiętacie babochłopa , babę z brodą - Conchita Wurst, która wygrała Eurowizję w 2014 r ? Też mi sukces :)))) Też mi "artysta " :)))))))

  • koledzy koledzy - niezalogowany 2018-04-03 11:49:48

    Panie Mariuszu mieszkancy się zdrugi raz nabrac nie dadzą ! a koncerty nam łomzy nie rozwiną kiedy pan to wreszcie zrozumie ? pan i pana koledzy ?

  • Kalinka88 - niezalogowany 2018-04-03 11:44:21

    chrzanowski wez ty juz łomzy nie zadłuzaj !!!!!! z własnej kieszeni to oddasz ?????

  • Leszek30 - niezalogowany 2018-04-03 11:13:33

    Dobry wybór. Chyba nie ma co narzekać. Perfekt!

  • Dzidek - niezalogowany 2018-04-03 11:11:59

    Oferta bardzo bogata. Każdy znajdzie coś dla siebie. Świetnie pomyślane i rozciągnięte w czasie. Brawo.

  • aneczka 123 - niezalogowany 2018-04-03 11:02:17

    szpak tp byl w czolowce eurowizji....braeo dla Prezydenta ze die dzieje jest i moj ulubiony kabaret Smile!!!!!!

  • Gonzalez - niezalogowany 2018-04-03 10:49:32

    Niech jeszcze bardziej zadłuży tę dziurę.

  • Edek z fabryki kredek - niezalogowany 2018-04-03 10:24:35

    Fakt, a ktoś może kojarzy przynajmniej jeden skecz grupy Łowcy.B. ? Absurdalny humor i prymitywne wygłupy ! Jeszcze Mariusz Kałamaga jakoś to ratował, ale po jego odejściu pozostało tylko samo dno i wodorosty.

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-03 10:07:37

    Tanie mięso, to psy jedzą , tu widać jacy wybredni łomżyniacy się wypowiadają.Pospólstwo i plebs, jak za darmo to wszystko łyknie.Byli wy choć raz w życiu w teatrze lub filharmonii?

  • ... - niezalogowany 2018-04-03 10:04:41

    @ Wikram dajcie mi z urzędu ofiarę na radio to kasę se przytulę w domu (radia) posłucham co lubię wszak nie jestem pasożytem

  • ... - niezalogowany 2018-04-03 10:01:29

    @ real @ Ewaa błędem to była wiara w raju okazana (szatanowi) zamiast sprawdzenia czy nie postępuje jak Ojciec R... Religii promowanej przez uczonych w piśmie

  • Wikram - niezalogowany 2018-04-03 10:00:53

    Nie muszą Ci odpowiadać. Ważne, że wielu osobom pasują. Posłuchaj sobie w takim razie innych w domu.

  • iskra reakcji sięgającej przyc - niezalogowany 2018-04-03 09:55:30

    błędem to była wiara ... w program ... naprawczy inspirowany z Ducha Sztabu Wyborczego gościów co się przy zły duchu umocnili przychodząc do ratusza Bogu na "chwałę" ludziom na "ratunek" tak samo jak ponad 600lat temu bo przy ("pamięci") Sienkiewicza diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-04-03 09:53:18

    Ale mobilizacja ratuszowych klakierów:) A ja powiem tak : jakie miasto, taka władza i gusta artystyczne :) No może jedynie Perfekt, ale i to już nie pierwszej świeżości, jedynie na starość odcinają kupony od swojej kariery. Reszta to sztucznie pompowani artyści, amatorzy niby celebryci. Szpak :)))) kto jest w stanie zanucić choć jeden jego utwór ? da się przy tym tańczyć ? puszcza go jakaś stacja radiowa ? ... o reszcie nawet szkoda słów :))) jaka lokalna publika - tacy i "artyści " :))))

  • Ewaa - niezalogowany 2018-04-03 09:26:44

    Mój błąd, przepraszam. Słownik w telefonie musiał zmienić i nie zauważyłam.

  • real - niezalogowany 2018-04-03 09:19:37

    Ewaa, pisze się tylu artystów, a nie tyle artystów.

  • Ewaa - niezalogowany 2018-04-03 09:10:25

    Tyle tych artystów, więc jest w czym wybierać. Dobrze, że jako mieszkańcy nie możemy narzekać na tego typu imprezy.

  • jose - niezalogowany 2018-04-03 09:03:58

    Prezydent Chrzanowski jest młodym energicznym politykiem, który potrafił poszerzyć ofertę miejskich wydarzeń kulturalnych i co ważne każdy z mieszkańców może zobaczyć coś interesującego dla siebie. Oferta jest dostosowana do potrzeb każdego mieszkańca. To dzięki Chrzanowskiemu mamy dni miasta, które nie trwają już miesiąc jak za poprzedników(praktycznie bez żadnych atrakcji) ale kumulują się w jeden weekend podczas którego występują m in. zespoły przyciągające tłumy ( przykład Akcent, Stachursky) To Chrzanowski zapoczątkował Sylwester Miejski. Żaden z poprzedników nie pomyślał, że mieszkańcy oczekują takiego wydarzenia, a praktyka pokazała, że mieszkańcy chętnie uczestniczyli w tego typu imprezie plenerowej. Za tej prezydentury również pojawiły się koncerty patriotyczne (które o dziwo nie były realizowane przed 2015 rokiem), Motoserce czy Łomżyńskie wakacje Chrzanowski rozumie, że samorząd musi zadbać również o sferę kulturalną każdego mieszkańca i ona moim zdaniem w Łomży spełnia oczekiwania każdego nawet najbardziej wybrednego Łomżyniaka

  • rejes - niezalogowany 2018-04-03 08:48:45

    Będzie Perfect, Happysad. Mi pasuje :)

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-03 08:33:07

    Niby kabaret Łowcy.B. ani to śmieszne ani mądre. Żenujące dowcipy i poczucie humoru grupy dorosłych chłopów poubieranych w przymałe ubranka, jakby z młodszego brata a i to elegancja raczej śmietnikowych ciuchów, gdzie towar z lumpeksu w porównaniu z ich "kostiumami" to wyższa półka :) Ciekawe ile wezmą za chałturę? Tylko oni byli wolni, bo nikt inny ich nie chciał ?

  • enej - niezalogowany 2018-04-03 08:07:16

    poza Szpakiem to ja żadnej tu czołówki nie widzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • tom37 - niezalogowany 2018-04-03 08:06:51

    Sporo tego trochę, ale to dobrze. W końcu to 600-lecie Łomży, więc musi to jakoś się prezentować. Nudzić na pewno się nie będziemy.

  • ania89 - niezalogowany 2018-04-03 08:03:53

    Fajnie że do naszego miasta przyjadą artyści z czółówki.

Dodajesz jako: |