Jula, Marika, Adam i... Jacek Szymański. Prawdziwy zlot gwiazd na Łomżyńskie Betlejem!

Kultura, Marika Jacek Szymański Prawdziwy gwiazd Łomżyńskie Betlejem! - zdjęcie, fotografia
17/01/2018 07:31

Wyjątkowy pomysł, który z pewnością odniesie sukces! Mowa o zaproszeniu gwiazd muzyki, które pochodzą z Łomży i zrobiły prawdziwą karierę na ogólnolpolskiej scenie. Bez podziałów na muzykę, jaką wykonują. Bez podziałów na style. Wszyscy razem: Marika, Jula, Adam Kalinowski, Jacek Szymański i wielu innych, w niedzielę wystąpią wspólnie z łomżyńskimi filharmonikami w kościele katedralnym na wyjątkowym koncercie.

Łomżyńscy Filharmonicy zaprosili do wspólnego, rodzinnego kolędowania solistów oraz zespoły i chóry z Łomży. W niedzielę 21 stycznia 2018 roku o godzinie 13:00 w Katedrze Łomżyńskiej pw. Św. Michała Archanioła artyści wystąpią wspólnie z Orkiestrą Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży, a za pulpitem dyrygenckim stanie Jan Miłosz Zarzycki.

Jako soliści wystąpią: Jula, Marika, Żaklina Olchowik i Dariusz Boguski, Joanna Zawłocka, Adam Kalinowski, Paweł, Marek i Łukasz Lipscy z Rodzicami, Jacek Szymański, Tadeusz Walewacz.

Wystąpią również zespoły: Chór Dziecięcy Szkoły Podstawowej Nr 10 w Łomży – dyrygent Agata Durzyńska, Chór Kameralny Amici – dyrygent Anna Kurowska, Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Łomży – dyrygent Piotr Dąbrowski, Chór Parafii Krzyża Świętego w Łomży Spes Unica – dyrygent Katarzyna Szmitko, Funkasanki – Anna Kaptór i Przemysław Starachowski, Grupa Teatralna "Gesty" pod kierunkiem Anny Starachowskiej, Kapela Kurpiowska, Młodzi Wokaliści z Korzennego Kolektywu pod kierunkiem Anny Kaptur, Studio Piosenki Popart pod kierunkiem Bernarda Karwowskiego, Studio Wokalne eMDeK pod kierunkiem Magdy Sinoff, Studio Wokalne ROK pod kierunkiem Agnieszki Żemek-Pawczyńskiej, Zespół Pieśni i Tańca "Łomża" pod kierunkiem Justyny Wawrzyniak.

W programie koncertu usłyszymy najpiękniejsze kolędy, pastorałki i pieśni bożonarodzeniowe.

Koncert odbędzie się w niedzielę 21 stycznia 2018 roku o godzinie 13:00 w Katedrze Łomżyńskiej pw. Św. Michała Archanioła, ul. Dworna 25. WSTĘP WOLNY.

Jula, Marika, Adam i... Jacek Szymański. Prawdziwy zlot gwiazd na Łomżyńskie Betlejem! komentarze opinie

  • +++ - niezalogowany 2018-01-17 15:46:30

    @ Ech i niech kurp koniecznie jedzie niemieckim samochodem bo polskim może nie wrócić do swojej "żywej szopki" na której utrzymanie ktoś jednak musi podkładać się z ofiarą bez tego ona nie przetrwa na zębach czasu jak Polonez na polu ... wielkopolskim

  • Ech - niezalogowany 2018-01-17 14:58:40

    Kurp Jedź do Niemiec, tam ci islamiści zaśpiewają kolędę.

  • Ech - niezalogowany 2018-01-17 14:58:10

    Kup Jedź do Niemiec, tam ci islamiści zaśpiewają kolędę.

  • +++ - niezalogowany 2018-01-17 14:49:28

    @ wer parafialni myśliciele będący jednak ogonem przydupców kulturalno oświatowych powtarzających "to samo przez to samo" za katedralnymi fałszywymi autorytetami powinni jak najszybciej "BOGU NA Chwałę a LuDom na ratunek" porzucić liturgiczne uprawianie sztuki dla sztuki aby idąc ku życiu jak Bóg przykazał mogli uczciwie wejść na drogę prawdy i w jej Duchu zacząć autentyczne NAWRÓCENIE od rewitalizacji pojęcia kultury życia na ziemi tej Ziemi ! ps @ wer Dlaczego widzicie głównie wypowiedzi negatywne a nie widzicie prawdy czasu zamienianej na prawdę głosu bijącego własnym echem jak dzwon katolickiej próżności ? Z wami jest jak z dzwonem, co serce ma nielidzkie ... ps Pani Szymańska zadbała o fiu bździu dla Kościoła Katedralnego a Pan Szymański o figo fago dla jego Kustoszy - koneserów liturgicznego cudaczenia w czynieniu sztuki dla sztuki którą się rajcują jak ks.pedofil ZATROSKANY o przygotowania do procesji ministrantów za którymi dziewczynki do sypania kwiatków schola "aniołków" i sznur innych przebierańców folkloru ubogacające liturgiczne sacrum bałwochwalców !!!!!!!!!!!! których troska o KOŚCIÓŁ nie wynika z troski o Życie Kościoła

  • oni są jak CYMBAŁY BRZMIĄCE gł - niezalogowany 2018-01-17 14:26:55

    @ gofii miejscowym ks.KaOwcom pojęcie kultury stoczyło się do synonimu sztuki uprawianej dla stuki jak konserwacja liturgicznie namaszczonego truchła by się na wieki wieków amen utrwaliło w przyrodzie zamiast obrócić się w proch z którego powstało by nie blikować miejsca sztafety pokoleń

  • oni są jak CYMBAŁY BRZMIĄCE gł - niezalogowany 2018-01-17 14:26:11

    @ bbbb nie wszyscy mają na płacenie podatków więc do nich w pierwszej kolejności KARUZELA PODATKOWA powinna wrócić z redystrybucją dóbr wydartych przez lata drapieżnego kapitalizmu z którego dobrodziejstwa korzystali hierarchowie budując ptfu "r e w i t a l i z u j ą c" kościołki za miast r e w i t a l i z a c j i K o ś c i o ł a - Kościół taki atawizm LUDZKIEGO SPOŁECZEŃSTWA czytam Świątyni Ducha jaką jest LUD BOŻY na obraz i podobieństwo LUDZKIEGO BOGA w przeciwieństwie do pogańskich bożków

  • oni są jak CYMBAŁY BRZMIĄCE gł - niezalogowany 2018-01-17 14:24:47

    @ Oni oni (artyści "aportujący" arcy kapłanom) nie wiedzą co to jest Betlejem oni uprawiają sztukę dla stuki jak Żydowski naród który uprawiając religie dla religii zaniedbał przyjęcie Chrystusa tak samo jak Kustosze religijnego zbytku w Łomży zaniedbali przyjęcie życia Bożego na łonie Matki Kościoła ... ... w imię Matki Pięknej Miłości w Łomży Miała Być Matka Kościół a wyszła religijna MATNIA z logo Matki Boskiej Blaszanej czytam Matki Boskiej Drewnianej bi jedna czyniła cuda a drugiej przez zaniedbanie JPII przyczepił korony IN NOMINE DOMINI ramię w ramię z zachłanną prawicą swojej administracji pokalanej formacją duchową CNÓT Bożych z matecznika wyższej inteligencji katolickiej upadłej przy katedralnym tronie ks.Paetza pytając religijnych wieśniaków co stało się z 6-ustym przykazaniem Jacek Szymański który karierę wtenczas rozpoczynał na to pytanie odpowiedzi wam nie da tak samo jak pasterze otoczeni przez swoje "pawie" i "papugi" !!!!!!!!!!

  • gap - niezalogowany 2018-01-17 11:55:51

    najlepsza jest Marika?

  • wer - niezalogowany 2018-01-17 11:46:45

    Z miłą chęcią wybiorę się z rodziną posłuchać koncertu. Dziękuję za info.

  • wer - niezalogowany 2018-01-17 11:45:50

    Dlaczego widzimy głównie wypowiedzi negatywne? Z tymi ludźmi jest jak z dzwonem, głośny bo pusty...

  • Darek11 - niezalogowany 2018-01-17 11:39:54

    Co za kołtuneria dorwała się dziś do komputerów, aż wstyd że tacy się wypowiadają?

  • Kurp - niezalogowany 2018-01-17 11:32:15

    Odpowiadając, pragnę poinformować, iż nie jestem zainteresowany muzyką tandetą, proszę więc mnie nie obrażać.

  • Kurp - niezalogowany 2018-01-17 11:32:15

    Odpowiadając, pragnę poinformować, iż nie jestem zainteresowany muzyką tandetą, proszę więc mnie nie obrażać.

  • gofii - niezalogowany 2018-01-17 09:26:45

    ludzie nie chcą płacić za wstęp więc będzie za darmoche,mnie to i tak nie przekonuje,nie lubię tych artystów i już...

  • Oni - niezalogowany 2018-01-17 08:44:03

    Super ☺

  • Mmmiszka - niezalogowany 2018-01-17 08:29:59

    Wlacz sobie polo tv...tam bedziesz mial swoje gwiazdy gwiazdo zaranna

  • Kurp - niezalogowany 2018-01-17 08:26:03

    Czyżby nie stać Łomżan na lepsze gwiazdy. Od lat Jacuś w doborowym towarzystwie i ten sam repertuar. No cóż , najważniejsza jest kasa dla artystów.

Dodajesz jako: |