:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Jurgiel stracił funkcje szefa regionalnych struktur PiS

Partie polityczne, Jurgiel stracił funkcje szefa regionalnych struktur - zdjęcie, fotografia
04/02/2019 15:40

Szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski przed chwilą na Twitterze poinformował o zmianach pełnomocników okręgów. Z funkcją szefa regionalnych struktur PiS w Podlaskiem pożegnał się były minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel. Na jego miejsce powołany został Dariusz Piontkowski.

Z dniem 1 lutego bieżącego roku pełnomocnikiem okręgowym PiS w okręgu 24 - Białystok, został poseł Dariusz Piontkowski, który zastąpił byłego ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela.

Krzysztof Jurgiel regionalnymi strukturami PiS kierował od dziewięciu lat. Powołanie pełnomocnika nie oznacza rozwiązania zarządu partii. Kadencja zarządu potrwa do roku 2020.

Jurgiel stracił funkcje szefa regionalnych struktur PiS komentarze opinie

  • ktoś. - niezalogowany 2019-02-05 13:48:15

    Dobre. Dobre. Dobre i jeszcze lepsze. Myślą że jak schowają Posła J. to coś zyskają. Ludzie pamiętają o ASF.

  • enej - niezalogowany 2019-02-05 11:03:26

    czy lokalni politycy i posłowie oraz samorządowcy z prezydentem na czele robią coś w sprawie niedopuszczenia do zaniechania rewitalizacji linii kolejowej Łomża Śniadowo?. Powodzenie i obrona tej inwestycji to taki test na ich zaangażowanie w sprawie rozwoju naszego miasta i regionu oraz skuteczność. Dla nas i dla miasta to być albo nie być pisząc w wielkim uproszczeniu!!!!!!!!!!!!!

  • Łomżynianka - niezalogowany 2019-02-05 10:32:37

    Kołakowski (poza Czerniawskim)- to poseł, który dla Łomży zrobił najwięcej. Mam na myśli Via Baltica. Jeśli jeszcze załatwi dla Łomży kolej, a w dalszej kolejności województwo łomżyńsko-ostrołęckie, to będziemy mu jeszcze pomniki stawiać.

  • ooo - niezalogowany 2019-02-05 10:00:27

    Brawo Panie Kosicki !!!!!!!!!!!!!!!!!!! To pokazuje że ten człowiek ma zasady i pokazuje że pis jest podzielony jednocześnie. Trudno. Olbrys moze wróci na stare śmieci.

  • wyborca PiS - niezalogowany 2019-02-05 08:42:51

    Marszałek województwa podlaskiego Artur Kosicki (PiS) złożył rezygnację, po ogłoszeniu decyzji o zmianach w strukturach lokalnych partii. Kosicki był wieloletnim współpracownikiem Krzysztofa Jurgiela, do niedawna szefa PiS w województwie.

  • xxxxxx - niezalogowany 2019-02-05 07:40:34

    To bunia powinno się pożegnac z posłowaniem

  • babcia klozetowa - niezalogowany 2019-02-05 00:55:14

    A enej się nadaje na drzwi do klozetu miejskiego. Gorąco polecam!

  • enej - niezalogowany 2019-02-04 22:57:44

    no może na drzwi od stodoły to się nadaje bo na szefa miejscowego PiS to zdecydowanie nie.

  • sssssi - niezalogowany 2019-02-04 22:13:32

    Jurgiela wyrzucili bo słabe wyniki miała jego kandydatka z tej samej partii ??? Czy to możliwe ??? ajajajajaj no trzeba zacząć wiosenne porządki robić , teraz będzie kolej na kołaka?

  • Hura hip hip - niezalogowany 2019-02-04 21:35:44

    Pani poseł to będzie szefem łomżyńskiego PiSu jak kółka nie bedzie

  • wróbellll - niezalogowany 2019-02-04 19:26:11

    Rewelka!!! Czekam na kolejne cudne wieści,kolejka jest... a następna w kolejce ? hahaha pani posełka?

  • maxxx - niezalogowany 2019-02-04 18:25:27

    Benia jeszcze w partii ?

  • Mariusz esemesowy - niezalogowany 2019-02-04 17:59:59

    Chrzanowski się nie sprawdził i tyle

  • wyborca PiS - niezalogowany 2019-02-04 17:53:30

    kop to za popieranie i sprzyjanie chrzanowi

  • bramkarz - niezalogowany 2019-02-04 15:59:08

    Komuś się naraził i dostał kopa. Ciekawe jest to jak szybko znalazł się następca. A może tylko o to chodziło? W polityce albo kopiesz Ty, albo Ciebie kopią.

Dodajesz jako: |