:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Kaczyński ogłosił "jedynki" list Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu

Partie polityczne, Kaczyński ogłosił jedynki Prawa Sprawiedliwości Sejmu - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 13/07/2019 12:28

Prezes Prawa i Sprawiedliwości przedstawił dziś w Warszawie liderów list wyborczych partii w najbliższych wyborach do parlamentu. Z naszego okręgu (nr 24) w jesiennych wyborach do Sejmu wystartuje z pierwszej pozycji minister edukacji i szef podlaskich struktur partii Dariusz Piontkowski.

- Mamy jedynki, które w naszym głębokim przekonaniu będą mogły w sposób właściwy wykonywać swoje zadania – powiedział Jarosław Kaczyński podczas dzisiejszej konferencji prasowej w siedzibie PiS na Nowogrodzkiej.

Piontkowski z wykształcenia jest historykiem, zawodowo nauczycielem historii w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Białymstoku. W latach 2007-2008 pełnił funkcję marszałka podlaskiego. W 2015 roku z powodzeniem ubiegał się o poselską reelekcję (dostał 28 378 głosów). W lutym 2019 roku Dariusz Piontkowski został przewodniczącym podlaskich struktur Prawa i Sprawiedliwości. Zastąpił na tym stanowisku byłego ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela, który w ostatnich wyborach dostał się do Parlamentu Europejskiego. W czerwcu 2019 r., po rekonstrukcji rządu Piontkowski objął tekę Ministra Edukacji Narodowej.

lomza

Kaczyński ogłosił "jedynki" list Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-13 12:57:55

    Brokoniecki do senatu??czy za czosnka??jak myślicie??

  • gość 2019-07-13 13:41:21

    brako miskiewicz chce do senatu ale w myslach chce wygrysc garlic

  • gość 2019-07-13 13:48:31

    24 mego głosu nie masz

  • Gość - niezalogowany 2019-07-13 14:48:24

    Do sejmu z Łomży tylko i wyłącznie Krynicka

  • Gość - niezalogowany 2019-07-13 14:49:57

    Brakoniecki to niech najpierw coś dobrego dla Łomży zrobi, a nie już się pcha do Senatu powoli chłopcze najpierw osiągnięcia potem zaszczyty.

  • sIp - niezalogowany 2019-07-13 15:18:44

    Na liście Benka przed Kołkiem, pewne info.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-13 15:44:13

    Tylko Benia żaden Kółek żaden Łomża jest sexi

  • Gość - niezalogowany 2019-07-13 15:52:16

    Dokładnie nie głosujecie też na PSL z Zambrowa

  • Gość - niezalogowany 2019-07-13 16:15:59

    Beakoniecki, Misiewicz jaka to różnica ważne że pod właściwym sztandarem
    W sumie to może być i kaczor Donald
    Kolejna gwiazda co nic nie zrobił nikt go nie zna a już mąż zaufania
    Tfu!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-13 16:38:15

    5 lat dojenia ciemnego ludu via baltica ani widu ani słychu a już Pendolino obiecują !!!

  • gość 2019-07-13 17:41:50

    każdy tylko nie benka

  • gość 2019-07-13 17:43:10

    kto na po-pis głosuje ten nędze odczuje :)))

  • Gość - niezalogowany 2019-07-13 20:19:41

    A kogo wolisz jak nie Benie?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-13 20:23:41

    A kogo wolisz jak nie Benie?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-13 20:41:44

    Tylko Platforma niech mnie rentę ubecka oddadzą pisowcy!

  • Bolek - niezalogowany 2019-07-13 20:44:08

    Platforma i tak wygra musi być jak było.
    Pisiaki oddajta emeryturh zomowcom bo za 2 tysiące nie da się pić znaczy żyć.

  • Biznsmen - niezalogowany 2019-07-13 20:46:55

    Kochany Tusku wróć.
    Tusk na króla świata, odkąd nie ma Tuska nie można kraść! A przez te pincet na dziecko niewolnicy mi nie chcą robić za tysiąc złoty i zroboty mi pouciekali. Skandal

  • gość 2019-07-13 22:50:19

    Senat to nie zaszczyty tylko pole do ciężkiej pracy. Brakoniecki jest młody, wykształcony, elokwentny, z ogromnym potencjałem. Myślę że trzeba właśnie takie osoby w sejmie i senacie, a nie starych zasiedziałych dziadków którzy chcą tylko przetrwać od wyborów do wyborów

  • gość 2019-07-13 22:54:01

    Brakoniecki - wielki plus - ogromny potencjał, czas go wykorzystać, napewno na niego zagłosuję\nKołakowski - słabo - ciągle ta sama gadka - kolej - a tak naprawę nic z tego nie ma\nPiontkowski - plus - dalbym mu szansę, mój głos ma\nKrynicka - minus - pozorantka, dużo gada, a nic konkretnego nie robi\nGwiazdowski - minus - facet zniknął po wyborach\n

  • gość 2019-07-13 23:01:18

    heh widzę że niektórzy boją się młodych, wykształconych z potencjałem, no ale co oni mogą zaproponować społeczeństwu poza rudą czupryną.....

  • Lgbd - niezalogowany 2019-07-14 07:23:31

    Czaskowski albo moja kochana Hania Walc powinieny być prezydentem Łomży wtedy byłby porządek z kamienicami i już.
    Poko jest spoko tu są same wykrztalcone ludzie a nie ciemnota z Pisu.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 07:35:26

    Porozumienie to strasznie ludzie teraz atakują Krynicką a ona Chrzanowskiemu pomagała smutne to.

  • gość 2019-07-14 09:59:31

    brako misiewicz to pozer każdy już wie, że liżę tyłek kierownikowi urzędu i tyle. Dodatkowo określenia jakie pojawią się to miałki owszem jest elokwentny ale jeszcze chleba nie było z tego, że ktoś używa ponieważ gdyż. Darek weź się za robotę trawa nie jest skoszona na legionów

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 10:21:46

    Ja żadnego poparcia Krynickiej w wyborach samorzadowych dla Prezydenta nie zauważyłam

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 10:22:21

    No wlaśnie, co ona takiego zrobiła?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 10:28:30

    4 kata to długo
    Zrobmy podsumowanie
    Co przez ostatnie 4 lata zrobiła krynicka oprócz świecenia niemal gołym tylkiem na uroczystościach państwowych?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 10:52:11

    Reprezentowała nasze miasto a że elegancki ubrana to chyba ładnej kobiecie jest dozwolone strojów wyzywających tam nie było widać. A co zrobił Brakoniewski oprócz bycia kumplem Chrzanowskiego? Krynicka jako jedyna nie była przeciwko miejscom pracy poprzez powstanie nowoczesnej rzeźni, a jak ktoś mówi że tam śmierdzi to niech się przejedzie np do Tykocina mniej to śmierdzi niż z oczyszczalni ścieków, że z domu wyjść nie można od kilku dni wieczorem. Czekam na osiągnięcia Brakonieckiego bo bycie doktorem prawa to nie wszystko samymi imprezami miasta nie rozwiniecie.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 10:58:41

    Brakoniecki to doktor prawa, naukowiec z duzym dorobkiem, wystarczy pójść do bibliotek prawniczych żeby znaleźć jego publikacje. Prawnik od początku na stanowiskach kierowniczych. Zasiada w radach nadzorczych spółek.
    Stary zagrożony BETON boi się zmian, we wszystkich czuje zagrożenie, to próbuje wszystkich każdego atakować, zarzucać absurdy, wyzywać od misiewiczow, trochę powagi....

  • gość 2019-07-14 11:01:33

    brako jawi sie jako misiewicz to kazy wie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 11:03:12

    4 lata i jako jedyne osiągnięcie "nie bycie przeciw ubojni" hahahahahshah ja pier**** geniusz, to się nazywa mąż albo mężyca stanu hahahahahsh
    W monistry ją

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 11:04:39

    Rzeczywiście Krynicka przez te 4 lata nic dla Łomży nie zrobiła

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 11:19:46

    Ale jaja ludzie Chrzanowskiego najpierw atakowali Muzyk, a teraz Krynicką ilu już współpracowników żeście załatwili aby być przy żłobie?

  • gość 2019-07-14 11:22:58

    to brako misiewicz atakuje bo stołki w głowie ma

  • gość 2019-07-14 11:27:38

    Jaki macie w tym interes, ze opluwacie Benię??? 4 lata temu sama uważałam, że nie da rady a jednak spisała się znakomicie, wg mnie jest kobietą która powinna dostać wysokie /drugie/ miejsce na liście, dużo zrobiła dla Łomży i liczę, że nigdy nas nie zawiedzie. Swój głos oddam na Krynicką.\n,,Stare wyjadacze,, WON na emeryturę

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 11:36:28

    Jeżeli pytanie "co Krynicka zrobiła przez 4 lata" jest uznawane za atak....to mamy chyba już odpowiedz co takiego przez te 4 lata ta pani zrobiła.....szkoda tylko tego zmarnowanego czasu....

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 11:38:18

    Ja tylko pytam co takiego zrobiła, KONKRETY

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 19:26:48

    Idealne rozwiązanie Brakoniecki do Senatu a Krynicka do Sejmu.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 19:30:06

    Poziom, ucywilizowania tej pani i jej poziom arogancki mówi wszystko, kiedyś ktoś jej w cztery oczy powiedział że nie wypada pewnych rzeczy jako posłowie to odparła ze ma to gdzieś i jej lata to jak kilo kitu co o niej ludzie sądzą, oraz że na tego kogoś naskarży że do niej ma rozmowe o sprawach Łomży, To właśnie zżera to miasto brak osób wysoko cywilizowanych, aby była fura volvo i dużo kasy.

  • gość 2019-07-14 21:40:55

    brako do senatu koniec swiata