:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Kamil Mieczkowski trzeci w Debiutach 2018 [VIDEO i FOTO]

Rekreacja sportowa , Kamil Mieczkowski trzeci Debiutach [VIDEO FOTO] - zdjęcie, fotografia
21/02/2018 06:03

Do pierwszych swoich zawodów w kulturystyce klasycznej przygotowywał się od roku, a ostatnie 10 miesięcy pod okiem Mistrza Polski Krzysztofa Reinharda. Choć niedługo skończy 34 lata, sportami siłowymi zajął się dopiero 3 lata temu. Przy odpowiedniej determinacji i wielkiej pracy wystarczyło do wielkiego sukcesu - 3. miejsca w kulturystycznych Debiutach.

Wczoraj odwiedziliśmy Kamila w Siłowni Pro-Fitness, gdzie pracuje jako trener i gdzie budował formę na swoje pierwsze kulturystyczne zawody. Opowiedział nam nieco o swojej drodze do sobotniego sukcesu w Hali Expo w Krakowie podczas Europe Sport Power. W zawodach kulturystycznych wzięło tam udział ponad 500 zawodników oraz zawodniczek z całej Polski, zatem o miejsce na podium nie było łatwo.

Debiuty PZKFiTS – IFBB 2018 to jedna z najważniejszych imprez w życiu każdego kulturysty! Bez udziału w niej, nie można mówić o rozpoczęciu profesjonalnej kariery w kulturystyce. Miejsce na podium z pewnością pomoże w osiąganiu kolejnych sukcesów, choć i tak najważniejsze będzie przygotowanie.

Każdy, kto Kamila zna nieco dłużej, pamięta z pewnością jego wcześniejsze sukcesy w zupełnie innej dyscyplinie. Kamil przez wiele lat trnował bowiem w Łomżyńskim Klubie Karate i jako jego zawodnik kilkakrotnie wygrywał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego. Zajmował też medalowe miejsca na Mistrzostwach Polski Wschodnie. Karierę utalentowanego karateki przerwała jednak kontuzja. Kamil nie potrafi jednak żyć bez sportu i bez rywalizacji. Znalazł sobie inne zajęcie, Dojo klubu karate zamienił na siłownię, a worek treningowy na hantle, sztangi i inne ciężary. Przyzwyczajony do ciężkiej pracy na treningach poradził sobie ze zmianą dyscypliny i wkładając mnóstwo serca i wysiłku w nowe zajęcie bardzo szybko zanotował pierwszy sukces.

W Krakowie Kamil wystartował w kulturystyce klasycznej do 175 cm. W grupie rywalizowało 12 zawodników, z czego kilku reprezentowało znane w Polsce kluby i choćby z tego powodu już na starcie miało "łatwiej" u sędziów. Jak mówi nasz łomżyński kulturysta, zakładał początkowo, że przy tej liście startowej zajmie 4. miejsce. To również byłby sukces, choć oczywiście nie tej miary co podium. Okazało się jednak, że znalazł się na wyższej pozycji i to pomimo kilku mniej lub bardziej istotnych kłopotów tuż przed samymi zawodami.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego pokazu w wykonaniu Kamila Mieczkowskiego oraz rozmowy zarejestrowanej naszą kamerą.

<

Kamil Mieczkowski trzeci w Debiutach 2018 [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • Kivaneand - niezalogowany 2018-12-16 14:22:54

    Автоматическая стрельба или автошот это отдельно вырезанная функция из аимбот хака. Автошот варфейс Преимущество программы лишь в том, что она супер лёгкая и не требует установки. Супер обновление! Теперь автошот не стреляет по своим! Автоматически стреляет только по врагам. Даже случайное проведение курсором мышки по врагу, приведёт AutoShot в боевую готовность, и он выстрелит прямо в цель. читы варфейс аим 2019, скачать аим для варфейс 2019 после обновы, чит аим рабочий варфейс, скачать аим для варфейс 2019 без вирусов, скачать варфейс читы аим рабочий, варфейс скачать аим чит рабочий, где скачать аим варфейс, скачать аим варфейс 2019, купить аим для варфейс, варфейс чит аим без смс, варфейс читы аим без смс, рабочие читы на варфейс аим, аим вх для варфейс без вирусов, скачать читы на варфейс аим бот бесплатно, читы варфейс магнит аим, чит варфейс аим магнит, скачать читы для варфейс бесплатно аим вх, аим для варфейс яндекс диск, фаст аим варфейс, аим варфейс пве, видео варфейс аим скачать, как тренировать аим в варфейс, читы на варфейс с вх и аимом, скачать аим вх антиотдача на варфейс, игра аим варфейс, аим магнит вх варфейс, варфейс скачать магнит аим, сайт аим варфейс, скачать рабочий чит на варфейс аим бот, аим для варфейс 2019 бесплатно, как натренировать аим в варфейс, читы варфейс аим вх магнит, скачать беспалевный аим для варфейс, программа для тренировки аима в варфейс, установить аим на варфейс, аим для варфейс 2019 без вирусов, скачать чит варфейс аим 2019, чит на аим бот варфейс 2019, аим вх для варфейс 2019, магазин читов варфейс аим, аим 400kg тренировка варфейс

  • Taki ulany - niezalogowany 2018-02-23 10:00:07

    Dla zainteresowanych Pań: na teściu stoi cały czas, wystarczy lekki podmuch wiatru, a libido wzrasta o 1000 %

  • Goro - niezalogowany 2018-02-22 20:30:39

    Tego co tak ciekawi czy sie jeszcze unosi mu to najlepiej wyslij mu swoja matke tylko ja umaluj i wymyj zeby wygladala jak czlowiek

  • Rzodkiewka - niezalogowany 2018-02-21 22:06:01

    słodka m ja z tego powodu tez tam niechodze mimo fajnej obsługi i sprzętu. ILEŻ To można patrzeć na te majtki wpatrzone w siebie. Zero pomocy merytorycznej nie mówiąc o wsparciu technicznym.

  • Bez ściemy - niezalogowany 2018-02-21 21:30:06

    Gratki chlopie za medal ale już nie pitol że 3lata ćwiczysz ,już parę ładnych lat temu cię widziałem w różnych silkach na mieście, raz spompowany jak balon raz szczupaczek,wiesz jak jest i bylo, toć wiesz że nasze miasto wszystko o wszystkich wie

  • James007 - niezalogowany 2018-02-21 21:12:14

    Dajcie spokój i nie spinajcie się za bardzo buee, to tylko forum i każdy chyba wie że można się wypowiedziec, myślę że nasz sportowiec nie buja w gwiazdach i nie wytoczy procesu forumowiczom buheee

  • 838DJJDJD - niezalogowany 2018-02-21 21:09:28

    ciekawe czy penis jeszcze się unosi, ciekawi mnie to ;)

  • dhah - niezalogowany 2018-02-21 21:08:30

    hahahha no fakt kruchy Ty juz wyzszy nie urosniesz;-)

  • Kruchy - niezalogowany 2018-02-21 21:04:27

    Nikt nie jest, doskonały a człowiek jest tylko człowiekiem. Zróbcie coś sami, pokażcie co potraficie, na co Was stać. Zawsze znajdzie się krytyk, dopóki nie pozna osobiście człowieka, zawsze będzie wytykał dopóki sam nie zazna tego na własnej skórze. Nikt nie jest idealny, lepiej robić nic? Niż spełniać marzenia? Naprawdę macie czas na pisanie ironicznych i negatywnych komentarzy? Chce Wam się? Sami poloniści i wszechwiedzący. Rozumiem, że się nudzi... Ja np. nie potrzebuję aby ktoś mnie chwalił w mediach, wywyższał, większy już nie urosnę, wiem jaką mam relację z Kamilem i wystarczy mi jego uściśnięcie dłoni i podziękowanie. Reszta niech sobie myśli co chce, każdy ma kompleksy, powtarzam nikt nie jest idealny, ale czy tego się wstydzi? Jesteś takim jaki jesteś... chyba liczy się zdrowie i szczęście to jaki jesteś w środku nie na zewnątrz i jak ci jest dobrze tak żyjesz! Pozdro dla kumatych!

  • dhah - niezalogowany 2018-02-21 20:49:01

    nie kazdy musi byc filologiem polskiego, żal mi Was ludzie że umiecie się tylko czepiać, stawiać zarzuty, zamiast po prostu pogratulowac. Z pewnością Ci wszyscy ktorzy sie tu wypowiedzieli negatywnie są idealni mają więcej sukcesów niż Kamil i każdy z Was twardzieli potrafiłby powiedzieć to Kamilowi w oczy, proponuję najpierw poznać człowieka a potem go oceniać, ale.po co lepiej wylać żale na forum,tak łatwiej... a co do podziękowań to żeby Kamil miał dziękować każdemu kto dołożyl jakąś cegiełke do jego sukcesu to by mu dnia nie starczylo! Komu miał podziękować to na pewno zrobił to nie koniecznie w wywiadzie a jak ktoś coś robił dla podziękowań to sory, nie ma co komentowac... gratki raz jeszcze.

  • Słodka M - niezalogowany 2018-02-21 20:38:05

    Gratulacje panie Kamilu! ale ja jednak zmieniłam siłownie i moje koleżanki też bo na początku było fajnie ale pana ćwiczącego w samych gaciach już nam się odechciało ogladac, o reszcie nie wspomnę.Poprostu pan to taka Zosia samosia :),bez urazy panie Kamilu. Głowa do gory.

  • alan22 - niezalogowany 2018-02-21 20:31:35

    sysza: Ibisz to chyba kulturystyki nie lubi... chociaż też przed lustrem sporo czasu spędza...

  • dyrektor - niezalogowany 2018-02-21 20:28:13

    On się wypowiada jakby gimnazjum nie skonczył, jaki to przykład dla dzieci ?

  • Gruby - niezalogowany 2018-02-21 20:19:19

    A Sysza to nie przypadkiem pan Kamil?Ta pisownia jakaś podobna. A Hejt to nic innego jak dobra reklama matołki.

  • sysza - niezalogowany 2018-02-21 20:02:59

    j...c hejtow smierdzacych troli na pole cebule plec zaraz wiosna bedzie .a kamilowi gratki oby tak dalej rob chlopaku to co lbisz i kochasz

  • BRAVO MIECIU !!! - niezalogowany 2018-02-21 19:47:45

    W tej zj.banej łomży to najlepiej siedzieć w domu i nic nie robić bo nawet jak coś dobrego zrobisz ,osiągniesz to spotka cię fala hejtu. J.bane cebulaki !!! Bravo MIETEK !!! Chłopak coś osiągnął ,mówi otwarcie że jest z łomży to zamiast się cieszyć że dumnie reprezentuje te wygwizdowo i pogratulować ,wesprzeć dobrym słowem aby miał chęć dalej realizować się w tym co lubi to oczywiście HEJT . J.bane wieśniaki łomżyńskie !!! Zawiść przez was przemawia .GRATULACJE KAMIL ! A hejterom pies mordę lizał !!!

  • Dobra Kobieta - niezalogowany 2018-02-21 19:30:13

    Panie Kamilu ładnie pan podziękował na tym reportazu "przyjacielowi" kruchemu za pomoc,ladnie! Na face wszystko widziałam jak pan ładnie pisze że super przyjaciel aha, a już wspomnieć o jego pomocy to po co jak już po zawodach.

  • frida - niezalogowany 2018-02-21 13:14:34

    no dobra dobra mieśnie ok ale jak tam ptaszek?

  • kaziu z ratusza - niezalogowany 2018-02-21 10:55:08

    super gratulacje

  • j - niezalogowany 2018-02-21 10:24:44

    No i jeszcze jedno. W takich majtkach to ja bym wolał dziewczyny oglądać.

  • Rzodkiewka - niezalogowany 2018-02-21 09:42:10

    Haha to prawda! Zgryz! Ja zwróciłam uwagę natomiast na wygląd ale nie mięśni tylko twarzy. Pan Kamil wbrew pozorom źle wygląda na twarzy. BRak rzęs i brwi świadczy o wypłukaniu ważnych witamin.Gratuluję sukcesu i pasji ale grunt to umiar.

  • Endriu - niezalogowany 2018-02-21 08:33:48

    James007 zgadzam się z Tobą w 100%.Wypowiedzi nie mają składu ani ładu.Co z tego że ma mięśnie i zajął 3 miejsce tam też trzeba się wykazać słownictwem podczas wywiadu...Porażka.Że nikt nie zwrócił uwagi na jego bałagan w jezyku polskim.Dobra rada Kamil w wolnej chwili poczytaj książki .

  • James007 - niezalogowany 2018-02-21 07:57:41

    NO coż... Nie chcesz się zająć doskonaleniem polszczyzny to zostaje tylko siłownia.

  • ~~ - niezalogowany 2018-02-21 06:58:11

    Gratulacje Mietek!!!

Dodajesz jako: |