Karambol na moście Hubala. Wszystkiemu winna gołoledź [FOTO]

Wypadki drogowe, Karambol moście Hubala Wszystkiemu winna gołoledź [FOTO] - zdjęcie, fotografia
18/11/2018 08:47

Trzy osoby trafiły do szpitala po porannym wypadku na moście Hubala. Doszło tu do zderzenia czterech samochodów osobowych. W tej chwili most jest nieprzejezdny. Na miejscu pracują służby ratownicze.

Do wypadku doszło kilka minut po godzinie 8.

Z relacji świadków wynika, że kierowca bwm stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierkę i stanął na środku jezdni. Na bardzo śliskiej nawierzchni doszło do kolejnych, niekontrolowalnych kraks aut. Audi uderzyło w mercedesa, a mercedes w forda. Ostatecznie trzy osoby trafiły do szpitala.

W tym samym czasie doszło do wypadku na obwodnicy Stawisk - kierujący autem z lawetą, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w barierki oddzielające dwa pasy ruchu.

Według prognoz białostockich synoptyków przewiduje się dziś miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź.

Karambol na moście Hubala. Wszystkiemu winna gołoledź [FOTO] komentarze opinie

  • Trsadewajkhfg - niezalogowany 2018-11-19 10:52:32

    Hmm aż się chce napisać BLM i wszystko jasne.

  • ZDRADA ...zdrajcy na SZUBIENIC - niezalogowany 2018-11-18 17:30:50

    czy to już koniec Świata ? : posłowie ... władze samorządowe ... biskupi nagradzają w Łomży Tajnego Współpracownika Służb Bezpieczeństwa Adama Dobrońskiego ! a ciemny Lud idzie za biskupami jak barany do rzeżni !

  • GłupiJestem - niezalogowany 2018-11-18 17:08:14

    Pierdol**** jak nie uczestniczycie. Ja wiem jedno że jak jest gołoledź i masz opony zimowe dobrej jakości i dostosujesz prędkość do panujących warunków to będzie OK. Zamykać drogi ? Jakby tak mieli zamykać wszędzie drogi to później byście pisali że korki w mieście. Trzeba mieć przede wszystkim wyobraźnię jeżdżąc samochodem. O czym My faceci powinniśmy wiedzieć lepiej. Mądrzyć to się każdy może i umie to robić.

  • ZIOMEK - niezalogowany 2018-11-18 16:28:25

    A o 16 następny szybki i wściekły koła pogubił na zakręcie przed mostem. Uważajcie na siebie.

  • asfalt - niezalogowany 2018-11-18 16:03:10

    Sezon blacharsko - lakierniczy uważam za otwarty!

  • Easy rider - niezalogowany 2018-11-18 15:40:50

    Ile trzeba pruć żeby bagażnik zjednoczył się z tylną kanapą?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-18 15:24:54

    Dzudi ale Ty jesteś tępy. Jakie to ma znaczenie

  • Bang bang - niezalogowany 2018-11-18 15:14:28

    Kolejny wypadek na moście na zakręcie w stronę ZUSU, kozaczkowi z Mercedesa przednie koło wyrwało...

  • Dzudi - niezalogowany 2018-11-18 15:13:07

    No ale wszystko jasne na jakie rejestracje braly udzial w kolizji

  • łapiduch - niezalogowany 2018-11-18 14:38:35

    Chcąc uniknąć podobnych sytuacji normalny kierowca jedzie wolniej, nie zbliża się za bardzo do poprzedzającego samochodu i uważa na osła który mu siedzi na ogonie. Wystarczy tylko trochę mocniej przechować i kraska gotowa. Osioł będzie zawsze tylko osłem bez względu na to czym jedzie.

  • Matyjak - niezalogowany 2018-11-18 14:05:03

    Kierowca Bombowca Chyba nie czytałeś artykułu. Tam wpadły w poślizg cztery samochody,nie tylko BMW

  • Miejscowy2 - niezalogowany 2018-11-18 14:01:36

    @kierowca bombo, nie mowa tu o przepisach,ale błysnąłeś na temat znajomości przepisów. Ktoś zwraca uwagę na niedorzeczność tych przepisów,czytaj ze zrozumieniem. Po co utrzymywać armię drogowców jak i tak oni nie posypują drogi a winien zawsze kierowca.

  • Man - niezalogowany 2018-11-18 13:57:28

    Kierowca bombowca...zacznij myśleć,w Kanadzie drogi się zamyka...

  • kierowca bombowca - niezalogowany 2018-11-18 13:54:08

    kierowca ROBIONY w bambuko - zamykać most bo jest ślisko? Chłopie, kiedy i gdzie ty prawo jazdy robiłeś? Wsiadając do samochodu trzeba mieć ze sobą głowę a nie wieszak na beret! To, że jest mróz widać było już wieczorem. A jak mróz - to ślisko. Normalka. Tym bardziej na mostach i wiaduktach. Nie było na kursie? Noga z gazu. Ale BMW ma tylny napęd a szofer uczył się jeździć na Punto.

  • Marjanoelo - niezalogowany 2018-11-18 13:46:39

    I znow zima zaskoczyla drogowcow ehhh

  • Kierowca ROBIONY w bambuko - niezalogowany 2018-11-18 13:34:17

    Nie jest winna gołoledź tylko określenie "wytrych" wymyślone na potrzeby służb: "niedostosowanie prędkości do warunków na drodze" Panowie policjanci czy waszym zdaniem ,jadące kolejno po sobie cztery różne auta wjeżdżając na ten sam śliski most są winni kierowcy tych aut ? Czy może są winne służby państwowe które : 1.Nie posypały śliskiej nawierzchni 2.Nie zamknęły mostu

  • BANDA debili - niezalogowany 2018-11-18 12:10:24

    a dlaczego nie ma BARIEREK ochronnych oddzielających jezdnię od chodnika ? ...gdyby chodnikiem szli Ludzie to trup na miejscu ! ... gdyby auta uderzyły w ten płot na moście to auta by spadły do Narwi i nurkowie by trupów szukali !

  • Kula - niezalogowany 2018-11-18 11:12:46

    Na zdjęciu z obwodnicy Stawiska to nie autobus LKSu

  • Grzegorz Brzeczyszczykiewicz - niezalogowany 2018-11-18 11:12:24

    Brawo dla kierowców. Pomylone pedały amulca z gazem. Ślisko jest. Bądzcie bardziej rozwazniejsi nigdy nie wiadomo co boze wypaść przed wami

  • Pozytywna - niezalogowany 2018-11-18 10:44:33

    To cud ze nikt nie wpadł do rzeki

  • ad - niezalogowany 2018-11-18 10:30:40

    zapewne winny jakiś gówniak w aucie ojca musiał gazować, aż się wpadł w poślizg na prostej drodze

  • dobrazmiana - niezalogowany 2018-11-18 10:29:51

    ZNÓW DROGOWCY ZAPOMNIELI POSOLIĆ. TO SAMO W WIZNIE

  • stary ale jary - niezalogowany 2018-11-18 10:16:40

    Może i stare ale gdy się je wypucuje lśnią jak psu jaja. Niemiec zadowolony bo się rzęcha pozbył a Polak zadowolony i dumny z posiadania auta swoich marzeń.

  • ppk - niezalogowany 2018-11-18 09:57:17

    Luksusowe auta? Te 15letnie szroty? Chyba łączna wartość tych aut nie przekroczyłaby 30tys :D

  • marko - niezalogowany 2018-11-18 09:23:56

    Debile debile, bałwany, idioci jeżdżą bo oni mają BEEMWI i opony zimowe.. boże święty już nawet nie chcę tego komentować..

  • kierowca.pl - niezalogowany 2018-11-18 09:03:37

    I takie luksusowe auta pójdą na szrot...bo kierowca bezmyślny matoł za kółkiem buł.

Dodajesz jako: |