:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Karambol na Sikorskiego. Pasażerka w szpitalu [FOTO]

Wypadki drogowe, Karambol Sikorskiego Pasażerka szpitalu [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 12/04/2019 18:56

Trzy samochody osobowe zderzyły się na ul. Sikorskiego w Łomży. Do zdarzenia doszło przed skrzyżowaniem z ul. Różaną. Do szpitala trafiła jedna z pasażerek.

Do zdarzenia doszło przed godziną 18.

Prawdopodobnie kierowca rozpędzonego dodga wjechał w strojące przed skrzyżowaniem na „czerwonym” volkswageny – tourana i passata. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci i ustalają okoliczności zdarzenia.

lomza

Karambol na Sikorskiego. Pasażerka w szpitalu [FOTO] komentarze opinie

  • gość 2019-04-12 19:30:42

    wiecej swiatel bo za malo

  • gość 2019-04-12 20:16:49

    Gość nawet nie hamował. Akurat to widziałem.

  • gość 2019-04-12 20:54:19

    Zapewne gapił się w komórkę jak większość badziewiaków za kierownicą.

  • gość 2019-04-12 21:14:28

    Wystarczy jeden tuman i mamy karambol.

  • gość 2019-04-13 07:51:49

    BL i wszystko jasne :)

  • gość 2019-04-13 09:52:51

    ... ... znp to ORGAN pzpr ... pzpr = " PŁATNI ZDRAJCY PACHOŁKI ROSJI" ! ... ... "szanowna " CIEMNOTA ... po strajkach np w 1980 ZYSKAŁA tylko komuna UWŁASZCZAJĄC je na MAJĄTKU NARODOWYM ... teraz tez nauczyciele co najwyżej sekretarz z pzpr Broniarz dla nauczycieli chce 30 % podwyżki to będzie w przeliczeniu z 1500 zł dla nauczycieli i dla " związkowców" po jakieś 4000 więcej ! ! ... tak więc strajkujcie aby pzpr miało 3 x więcej niż CIEMNA masa !

  • gość 2019-04-13 10:19:56

    Pan wyżej dobrze prawi. Ale ludzie to ciemnota i głupota co widzi to co ma widzieć ;)

  • niestety - niezalogowany 2019-04-13 10:21:49

    Broniarz wmanewrował nauczycieli, a sam dostanie może jedynkę do jakichś wyborów - od podpuszczalskich. Czym to będzie skutkować w przyszłości dla przeciętnego pedagoga, to trudno dziś powiedzieć.

  • gość 2019-04-13 12:02:48

    a Trynitarny "CAR'aVan" dobroczynności katedralnych "arcy" "pasterzy FeFeFe" (łac.) jedzie dalej myślą słowem i postępowaniem taki postęp (Ap 13, - 18) ... o. Bańkowski stary Kapucynie (Mt 18, 1-do nadal) dopóki nie staniecie się jak dziecko kocelebrując - nauczając - rodziców (ojców?) przykazania czcij Ojca i Matkę zapomnijcie o wejściu do Domu Ojca Jezusa Ks.Popiel jeśli więc św.Tereska przyjdzie klęczeć pod twój ołtarz Mt 5, 21-62 powiedz jej ... W imię Ojca i Syna i Ducha czystego serca .... by "Żmija w Koronie" matriarchatu cnoty Matki Jezusa nie pozostała na święta złodziejem chwały bożej poszła pojednać się z Synem jak z bratem bliźnim swoim co go urodziła i jak suka bez serca zaszczuwała latami z pomocą ks.pedofila - Alleluja ks.cwaniaki pilnujące swego interesu jak kapłani Judasza w ewangelii - taka dobra nowina zwalniająca LUD z konieczności wiary zakłamanym arcy kapłanom biblijnym ks.zKórywSynom (Rdz. 3 15-) co diabła mają za Ojca (J 8, 44-32/31 taki re wers takie nawrócenie)

  • gość 2019-04-13 12:23:32

    Chyba wam coś się pomyliło ,po przewodniczących Solidarności widać jakie kariery robi się w tym związku,pan Śniadek ,był przewodniczącym,teraz jest posłem. To samo w nagrodę dostanie przewodniczący oświatowej Solidarności...ludzie to widzą. Tylko szkoda że Solidarność straciła przez tą zdradę tyle tysięcy członków.

  • gość 2019-04-13 12:29:15

    Uwłaszczył się na majątku narodowym to Kaczyński ze swoimi kolegami ,za darmo dostał Expres Wieczorny i budynki po nim. Budynki na Nowogrodzkiej-obecna siedziba PIS,budynek na Srebrnej też za darmo dostał,słynna afera Srebrna,. Nauczyciele nie dostali intratnych nieruchomości w centrum Warszawy

  • gość 2019-04-13 14:42:37

    żeby nie korepetycje to by było widać jak naprawdę większość nauczycieli uczy od lat. Byle jak i jeszcze za mało. A na korkach i tak sobie dorabiają i to bardzo dużo. Wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy. Tak samo niektórzy lekarze w szpitalu. Leczenie na NFZ byle jakie, lekarz lekarka nie miła ma gdzieś pacjenta, ale jak wyciągnie swoją wizytówkę i prywatnie przyjdziesz to od razu inna osoba. Oczy można przecierać ze zdziwienia. I tak ma być. Każdy tylko swoje widzi...

  • gość 2019-04-13 16:26:25

    Mówili w TVP ,że pan Broniarz zarabia 5 razy więcej niż n-l dyplomowany a więc 5x 5000,37 zł i jest jeszcze zarządcą kilku hoteli i bierze drugie wynagrodzenie.Nauczyciele nic widzą,że on dba tylko o siebie kosztem n-li.Odnośnie nauczycieli to uczniowie mówią,że uczą tak żeby nie nauczyć............Korepetycje muszą być .............

  • +++ - niezalogowany 2019-04-13 16:46:52

    może by Biskupowi zrobić korepetycje z Ewangelii bo widać wyraźnie że Jezus do niego pasuje jak Krzyż zbrodniczy do Krzyża lędźwiowego na którym przyszedł kręgosłup moralny dający zdrowy wzorzec zbawienia świata

  • gość 2019-04-14 13:08:21

    Ktoś kto ogląda i słucha TVP ? Ha ha ha to są jeszcze takie dinozaury?

  • gość 2019-04-14 14:16:36

    Szkoda mi tylko ludzi którzy dali się znowu ogłupić tej propagandzie rządu. Oglądaliście program o fabryce troli ?

  • gość 2019-04-14 15:25:09

    Bo nauczyciele powinni pracować dla ideii tak jak Pan Karczewski z PiS. W ubiegłym roku temu panu wpadło na konto za pracę dla ideii ponad 200 tys zł plus 30 tys nie opodatkowanej diety

Dodajesz jako: |