:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Akcje charytatywne, Kibicowanie Kamila! - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 12/09/2018 06:29

Już 15 września w 12 miastach w Polsce odbędzie się 4. Edycja PKO Biegu Charytatywnego, w tym w Łomży. Startujący w nim zawodnicy tworzą sztafety i przez godzinę pokonują kolejne okrążenia stadionu. Ich wysiłek jest przeliczany na posiłki dla potrzebujących dzieci. W tym roku mogą pomagać także kibice. Wystarczy, by stworzyli drużynę i wspierali swoją biegową sztafetę.

Najskuteczniej dopingujące zespoły czeka przyjemne wyróżnienie – będą mogły wskazać dowolny cel charytatywny, na który Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże 10 tys. zł lub zwiększy o tę kwotę wartość darowizny na dożywianie dzieci.

Wykorzystać akcję kibicowania chce grupa Łomża Piecze Ciasta, która zamierza wziąć w niej udział, a ewentualną wygraną chcą przekazać dla Kamila, który zachorował na chorobę Huntingtona. Wspomóc Kamila można też, poprzez stronę: https://pomagam.pl/svo9ltoe

Jako że pląsawica Huntingtona jest chorobą nieuleczalną, to jedyną możliwością walki z chorobą jest operacja głębokiej stymulacji mózgu, która daje możliwość wykonywania czynności wokół siebie bez pomocy innych. Koszt takiej operacji to 63 tys. zł. Do tej pory udało się zebrać prawie 29 tys. zł, czyli zaledwie 45 proc. całej kwoty.

Jak pomagać będąc kibice?

Wystarczy stworzyć grupę – liczną, barwną, głośną, wyróżniającą się – i wspierającą swoją sztafetę. Dobry kibic to aktywny kibic, trzeba pamiętać więc o charakterystycznych elementach ubioru i rekwizytach. Mogą to być kolorowe stroje, peruki, transparenty czy instrumenty, np. trąbka. Pomysłów jest wiele i liczy się inwencja, ale kluczowa będzie dobra energia.

Podczas biegu Łomża Piecze Ciasta kibicuje grupie MIASTO ŁOMŻA! Jeśli chcesz dołączyć do akcji, także kibicujesz tej grupie. Zbiórka łomżyńskiej strefy kibica zaplanowana jest w sobotę, 15 września, o godz. 10.30 na stadionie miejskim.

- Podjąłem decyzję, że w przypadku zwycięstwa "Strefy Kibica" Miasta Łomża dodatkowe środki zostaną przekazane na leczenie Kamila, u którego rok temu zdiagnozowano nieuleczalną postępującą chorobę Huntingtona. Zachęcam wszystkich mieszkańców do aktywnego wsparcia drużyny Miasta Łomża. Nie zapomnijmy o rekwizytach- mogą to być kolorowe stroje, peruki, transparenty czy instrumenty, np. trąbka. Liczy się inwencja oraz dobra energia - informuje prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

Link do wydarzenia fb: https://www.facebook.com/events/303359396883978/

lomza

Kibicowanie dla Kamila! komentarze opinie

  • akwi - niezalogowany 2018-09-13 07:40:26

    KONIEC Z DOJENIEM RATUSZA PRZEZ SEZAMKOWA!!!!

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-12 15:53:51

    Ratusz niech powie ile kasy w czasie kadencji przekazało na sezamkową.

  • na pewno NIE ZAGŁOSUJĘ na Agni - niezalogowany 2018-09-12 11:21:17

    Zdrajcy mówię stanowcze NIE!

  • enej - niezalogowany 2018-09-12 11:14:37

    nigdy nie poprę zdrajcy!!!

  • jurys - niezalogowany 2018-09-12 11:11:12

    Dobre!!!!!!!!!!!!!Moja Agnieszko Moja Agnieszko byłaś mi naprawdę bliska. Moja Agnieszko byłaś mym zastępcą wiesz??? Dałem ci wiarę, dałem Ci rękę. Dałem Ci wolnosc, a Ty w podzięce chwytajac rękę, chciałaś urwać głowę ma! Moja Agnieszko przyprowadziłem Cię z ulicy, Wprowadziłem w politykę Cię - jak brat. Dałem Ci wiarę, dałem Ci rękę. Dałem Ci wolnosc , a Ty w podzięce. Chwytajac rękę, chciałaś urwać głowę ma. Dał jej władzę, dał jej wolność - głowy nie dał hej! Ref. Teraz pijesz winio, pijesz aż do dna. Łomża- Toruń - WAWA jeździsz gdzie się da. Chciałabyś zapomnieć, uciec gdzie się da. Teraz spać nie możesz - ZDRADA swoje prawa ma!

  • co za ludzie - niezalogowany 2018-09-12 10:52:20

    Czy w promocji własnej osoby i w pędzie do władzy - Agnieszka Muzyk wystartuje w biegu charytatywnym razem ze zdradzieckim Oliwką? Robimy zakłady?

  • fałszywa muzyka - niezalogowany 2018-09-12 10:50:32

    Bo muzyka jest fałszywa.

  • rektor2000 - niezalogowany 2018-09-12 09:56:32

    Myślałem że skoro Muzyk tak bardzo próbuje przytulić się do kościoła to będzie bardziej współczująca dla hospicjum a tu proszę. Pach i ucięła im dotację

  • rektor2000 - niezalogowany 2018-09-12 09:56:32

    Myślałem że skoro Muzyk tak bardzo próbuje przytulić się do kościoła to będzie bardziej współczująca dla hospicjum a tu proszę. Pach i ucięła im dotację

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 09:53:33

    A chrzanowski się pod tym podpisał! TYLKO PAN BORYSEWICZ CHRZANOWSKI TWOJA KADENCJA JEST ZAŁOSNA

  • co za baba - niezalogowany 2018-09-12 09:40:53

    Cytując Agnieszkę Muzyk, która decydowała o podziale środków i ich przeznaczeniu na hospicjum - "Żeby komuś dać trzeba komuś zabrać". Tyle w temacie hospicjum.

  • enej - niezalogowany 2018-09-12 09:34:56

    W 2015 roku Piotr Czaban w programie „Blisko ludzi” na antenie ogólnopolskiej telewizji TTV, pokazał reportaż o tym, jak wówczas nowe władze Łomży zmniejszyły o połowę dotację, dla jedynego w mieście hospicjum. To jak podkreślono kwestia symbolu, dobrego smaku i priorytetów. Pewnych rzeczy po prostu nie wypada robić. Zwłaszcza umierającym ludziom. Materiał ten wywołał oburzenie. Podczas sesji Rady Miasta, która odbyła się kilka tygodniu później grapa radnych z PiS złożyła wniosek, aby zwrócić się do prezydenta Mariusza Chrzanowskiego o udzielenie dodatkowego wsparcia hospicjum. W trakcie burzliwej debaty radny Janusz Mieczkowski ironizował, że jeśli miasta nie stać na wsparcie hospicjum, choć było stać na o wiele wyższe wydatki na inne zadania, „to weźmy kolejny kredyt na 17 tys. zł” Zobacz: Redaktor Czaban rządzi... Wniosek radnych na niewiele się zdał. Prezydent dotacje dla hospicjum zwiększał tylko symbolistycznie. O ile w 2015 roku wyniosła ona 23 tys. zł, to w 2016 r. - 24 tys. zł, a w 2017 r. 25 tys. zł. W ubiegłym tygodniu prezydent Mariusz Chrzanowski podpisał zarządzenie dzielące środki na zdrowie na 2018 rok. Łomżyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych „HOSPICJUM” pw. Świętego Ducha w Łomży otrzymało z budżetu miasta wsparcie na realizację zadania publicznego pod tytułem „Opieka hospicyjno - paliatywna nad chorymi w terminalnym stadium choroby nowotworowej” w wysokości 25 tys. zł. Na co prezydent Chrzanowski w tym roku dał więcej niż na hospicjum? Na wiele... na wymianę wykładziny wraz z pracami naprawczymi i remontowymi w pokoju 101, czyli jego gabinecie - 25 tys. 596,30 zł na organizację imprezy sportowej pt. „Armia Fight Night II” - 28 tys. zł na występ kabaretu SMILE - 28 tys. 290 zł na wykonanie filmów informacyjno - promocyjnych „600-lecie nadania praw miejskich Łomży” (czas trwania do 5 min.) wraz ze spotem reklamowym (czas trwania do 30 sek.) - 30 tys. zł. na występ Zespołu piękni i Młodzi podczas Dni Łomży - 30 tys. 750 zł na wykonanie występu artystycznego zespołu Boys podczas Dni Łomży - 31 tys. 980 zł na przygotowanie i realizacja projekcji video – mappingu na fasadzie Ratusza z okazji obchodów 600-lecia nadania praw miejskich w dniach 15-16 czerwca - 40 tys. zł.

  • co za ludzie - niezalogowany 2018-09-12 09:33:38

    Czy w promocji własnej osoby i w pędzie do władzy wystartuje w biegu charytatywnym razem ze zdradzieckim Oliwką? Robimy zakłady?

  • parodia - niezalogowany 2018-09-12 09:31:18

    Muzyk pisze tutaj komentarze?

  • prawdziwa twarz Agnieszki M. - niezalogowany 2018-09-12 09:31:09

    Aktywna do bólu, kopiąca dołki pod pracodawcą, wchodząca mu na głowę i wbijająca nóż w plecy. O kim mowa?

  • taka prawda - niezalogowany 2018-09-12 09:29:20

    Tylko lans i promocja własnej osoby, prawda Pani Muzyk?

  • co za obłudnica - niezalogowany 2018-09-12 09:28:05

    Obłuda fałsz i zakłamanie nie znają granic, prawda Pani Muzyk?

  • Agnieszka M. - niezalogowany 2018-09-12 09:27:48

    to że Muzyk obcięła dotację dla hospicjum to fakt

  • Agnieszka M. - niezalogowany 2018-09-12 09:27:48

    to że Muzyk obcięła dotację dla hospicjum to fakt

  • Wikram - niezalogowany 2018-09-12 09:26:20

    warto pomagać :)

  • enej - niezalogowany 2018-09-12 09:20:25

    TAK TO BARDZO PROSZĘ WSKAZAĆ W KTÓRYM MIEJSCU NAPISAŁEM KŁAMSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZEKAM...................

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 09:19:23

    Przezydent działa na rzecz potrzebujacych obcinając dotacje na hospicjum? na tym polega jego dobroczynnosc?

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 09:19:23

    Przezydent działa na rzecz potrzebujacych obcinając dotacje na hospicjum? na tym polega jego dobroczynnosc?

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 09:19:23

    Przezydent działa na rzecz potrzebujacych obcinając dotacje na hospicjum? na tym polega jego dobroczynnosc?

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 09:19:23

    Przezydent działa na rzecz potrzebujacych obcinając dotacje na hospicjum? na tym polega jego dobroczynnosc?

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 09:19:23

    Przezydent działa na rzecz potrzebujacych obcinając dotacje na hospicjum? na tym polega jego dobroczynnosc?

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 09:19:22

    Przezydent działa na rzecz potrzebujacych obcinając dotacje na hospicjum? na tym polega jego dobroczynnosc?

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 09:19:22

    Przezydent działa na rzecz potrzebujacych obcinając dotacje na hospicjum? na tym polega jego dobroczynnosc?

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 09:19:22

    Przezydent działa na rzecz potrzebujacych obcinając dotacje na hospicjum? na tym polega jego dobroczynnosc?

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 09:19:22

    Przezydent działa na rzecz potrzebujacych obcinając dotacje na hospicjum? na tym polega jego dobroczynnosc?

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 09:19:22

    Przezydent działa na rzecz potrzebujacych obcinając dotacje na hospicjum? na tym polega jego dobroczynnosc?

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 09:19:22

    Przezydent działa na rzecz potrzebujacych obcinając dotacje na hospicjum? na tym polega jego dobroczynnosc?

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 09:19:22

    Przezydent działa na rzecz potrzebujacych obcinając dotacje na hospicjum? na tym polega jego dobroczynnosc?

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 09:19:22

    Przezydent działa na rzecz potrzebujacych obcinając dotacje na hospicjum? na tym polega jego dobroczynnosc?

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 09:19:21

    Przezydent działa na rzecz potrzebujacych obcinając dotacje na hospicjum? na tym polega jego dobroczynnosc?

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 09:19:21

    Przezydent działa na rzecz potrzebujacych obcinając dotacje na hospicjum? na tym polega jego dobroczynnosc?

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 09:19:21

    Przezydent działa na rzecz potrzebujacych obcinając dotacje na hospicjum? na tym polega jego dobroczynnosc?

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 09:19:21

    Przezydent działa na rzecz potrzebujacych obcinając dotacje na hospicjum? na tym polega jego dobroczynnosc?

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 09:19:21

    Przezydent działa na rzecz potrzebujacych obcinając dotacje na hospicjum? na tym polega jego dobroczynnosc?

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 09:19:21

    Przezydent działa na rzecz potrzebujacych obcinając dotacje na hospicjum? na tym polega jego dobroczynnosc?

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 09:19:21

    Przezydent działa na rzecz potrzebujacych obcinając dotacje na hospicjum? na tym polega jego dobroczynnosc?

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 09:19:20

    Przezydent działa na rzecz potrzebujacych obcinając dotacje na hospicjum? na tym polega jego dobroczynnosc?

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 09:19:20

    Przezydent działa na rzecz potrzebujacych obcinając dotacje na hospicjum? na tym polega jego dobroczynnosc?

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 09:19:20

    Przezydent działa na rzecz potrzebujacych obcinając dotacje na hospicjum? na tym polega jego dobroczynnosc?

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-12 09:18:09

    WIECIE DLACZEGO OPOZYCJA TAK SPAMUJE???? BO W MERYTORYCZNEJ DYSKUSJI NIE MA SZANS!!!

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-12 09:18:09

    WIECIE DLACZEGO OPOZYCJA TAK SPAMUJE???? BO W MERYTORYCZNEJ DYSKUSJI NIE MA SZANS!!!

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-12 09:18:08

    WIECIE DLACZEGO OPOZYCJA TAK SPAMUJE???? BO W MERYTORYCZNEJ DYSKUSJI NIE MA SZANS!!!

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-12 09:18:08

    WIECIE DLACZEGO OPOZYCJA TAK SPAMUJE???? BO W MERYTORYCZNEJ DYSKUSJI NIE MA SZANS!!!

  • rektor2000 - niezalogowany 2018-09-12 09:15:13

    fakty a nie kłamstwa!!! co robi opozycja dla ludzi potrzebujących??? Muzyk rozdała jabłka, i to wszystko Prezydent bez przerwy działa na rzecz potrzebujących, również w weekendy, czas w którym mógłby odpocząć poświęca ludziom potrzebującym. PO OWOCACH ICH POZNACIE A NIE PUSTYM KŁAMSTWOM

  • rektor2000 - niezalogowany 2018-09-12 09:14:46

    fakty a nie kłamstwa!!! co robi opozycja dla ludzi potrzebujących??? Muzyk rozdała jabłka, i to wszystko Prezydent bez przerwy działa na rzecz potrzebujących, również w weekendy, czas w którym mógłby odpocząć poświęca ludziom potrzebującym. PO OWOCACH ICH POZNACIE A NIE PUSTYM KŁAMSTWOM

  • enej - niezalogowany 2018-09-12 09:14:08

    edno warte drugiego w kwestii tego obcięcia dotacji dla ludzi nieuleczalnie chorych z miejscowego hospicjum. Dotacje faktycznie obcięła pani Muzyk ale zaklepał pan Chrzanowski. Potem pomimo obietnicy ,że ją podniesie przez kolejne lata kłamał bo dotacji nie podniósł a nawet ją obniżył. W tym czasie przez kolejne lata szczodrą ręką sypał na różne pierdoły środki finansowe znacznie większe niż na biednych chorych ludzi z hospicjum . Pani Muzyk w materiale filmowym o tym skandalu powiedziała wprost do kamery " jak komuś trzeba dać to komuś trzeba zabrać". No dziwne osoba mieniąca się tak żarliwie katoliczką o dla mnie wydumanej i sztucznie nadmuchanej wrażliwości nie wie w tej sytuacji komu należy dać? Natomiast pan Chrzanowski okazał się zwyczajnym kłamcą bo pomimo deklaracji przez kolejna lata nie podniósł tej dotacji tylko dalej przyznawał ją w wysokości o połowę niższej. Dlatego te osoby nie zasługują na mój szacunek i nie mogą być osobami którym mogę ufać. I NA BANK NA NICH NIE ZAGŁOSUJE . BO STOSUNEK DO CIERPIENIA DRUGIEGO CZŁOWIEKA JEST MIARA CZŁOWIECZEŃSTWA I JEGO WRAŻLIWOŚCI NA NIEDOLĘ INNYCH LUDZI. A TO JEST PIERWSZY I NAJWAŻNIEJSZA CECHA KTÓREJ BRAK DYSKWALIFIKUJE TYCH LUDZI NA URZĄD PREZYDENTA MIASTA W SPOSÓB BEZDYSKUSYJNY

  • hej - niezalogowany 2018-09-12 09:13:00

    NIE DLA PEŁO!

  • MatrixXX89 - niezalogowany 2018-09-12 09:12:19

    Nie dla Chrzanowskiego!

  • MatrixXX89 - niezalogowany 2018-09-12 09:12:19

    Nie dla Chrzanowskiego!

  • MatrixXX89 - niezalogowany 2018-09-12 09:12:19

    Nie dla Chrzanowskiego!

  • MatrixXX89 - niezalogowany 2018-09-12 09:12:19

    Nie dla Chrzanowskiego!

  • MatrixXX89 - niezalogowany 2018-09-12 09:12:18

    Nie dla Chrzanowskiego!

  • MatrixXX89 - niezalogowany 2018-09-12 09:12:18

    Nie dla Chrzanowskiego!

  • MatrixXX89 - niezalogowany 2018-09-12 09:12:18

    Nie dla Chrzanowskiego!

  • MatrixXX89 - niezalogowany 2018-09-12 09:12:18

    Nie dla Chrzanowskiego!

  • MatrixXX89 - niezalogowany 2018-09-12 09:12:18

    Nie dla Chrzanowskiego!

  • MatrixXX89 - niezalogowany 2018-09-12 09:12:18

    Nie dla Chrzanowskiego!

  • MatrixXX89 - niezalogowany 2018-09-12 09:12:18

    Nie dla Chrzanowskiego!

  • MatrixXX89 - niezalogowany 2018-09-12 09:12:18

    Nie dla Chrzanowskiego!

  • enej - niezalogowany 2018-09-12 09:05:49

    niech ta nerkę sobie zatrzyma bo boję sie aby komuś nie zaszkodziła

  • hej - niezalogowany 2018-09-12 09:04:41

    NIE DLA MUZYK!!!

  • enej - niezalogowany 2018-09-12 09:04:27

    jedno warte drugiego w kwestii tego obcięcia dotacji dla ludzi nieuleczalnie chorych z miejscowego hospicjum. Dotacje faktycznie obcięła pani Muzyk ale zaklepał pan Chrzanowski. Potem pomimo obietnicy ,że ją podniesie przez kolejne lata kłamał bo dotacji nie podniósł a nawet ją obniżył. W tym czasie przez kolejne lata szczodrą ręką sypał na różne pierdoły środki finansowe znacznie większe niż na biednych chorych ludzi z hospicjum . Pani Muzyk w materiale filmowym o tym skandalu powiedziała wprost do kamery " jak komuś trzeba dać to komuś trzeba zabrać". No dziwne osoba mieniąca się tak żarliwie katoliczką o dla mnie wydumanej i sztucznie nadmuchanej wrażliwości nie wie w tej sytuacji komu należy dać? Natomiast pan Chrzanowski okazał się zwyczajnym kłamcą bo pomimo deklaracji przez kolejna lata nie podniósł tej dotacji tylko dalej przyznawał ją w wysokości o połowę niższej. Dlatego te osoby nie zasługują na mój szacunek i nie mogą być osobami którym mogę ufać. I NA BANK NA NICH NIE ZAGŁOSUJE . BO STOSUNEK DO CIERPIENIA DRUGIEGO CZŁOWIEKA JEST MIARA CZŁOWIECZEŃSTWA I JEGO WRAŻLIWOŚCI NA NIEDOLĘ INNYCH LUDZI. A TO JEST PIERWSZY I NAJWAŻNIEJSZA CECHA KTÓREJ BRAK DYSKWALIFIKUJE TYCH LUDZI NA URZĄD PREZYDENTA MIASTA W SPOSÓB BEZDYSKUSYJNY

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-12 09:03:16

    hahaha co daje udostepnianie linków hahahahaha żałosne, obciął dotacje na hospicjum więc co ludziom z tych linków

  • darekk - niezalogowany 2018-09-12 09:01:37

    Chrzanowski bez przerwy wspiera osoby potrzebujące, w ilu to akcjach uczestniczył, ile zbiórek charytatywnych poparł, na fb bez przerwy udostępnia linki dzięki którym można pomóc potrzebującym, i teraz takie kłamliwe oszczerstwa wobec niego?!?!?!?!?! jesteście bezduszni, gdyby Prezydent oddał nerkę waszemu dziecku to i tak byście go krytykowali!!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-09-12 09:01:37

    Chrzanowski bez przerwy wspiera osoby potrzebujące, w ilu to akcjach uczestniczył, ile zbiórek charytatywnych poparł, na fb bez przerwy udostępnia linki dzięki którym można pomóc potrzebującym, i teraz takie kłamliwe oszczerstwa wobec niego?!?!?!?!?! jesteście bezduszni, gdyby Prezydent oddał nerkę waszemu dziecku to i tak byście go krytykowali!!!!

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 09:00:00

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 09:00:00

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 09:00:00

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 09:00:00

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:59:59

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:59:59

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:59:59

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:59:59

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:59:59

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:59:59

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:59:59

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:59:58

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:59:58

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:59:58

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:59:58

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:59:58

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:59:58

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:59:57

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:59:57

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:59:57

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:59:57

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:59:57

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:59:57

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:59:57

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:59:56

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:59:56

    ENEJ TU SIĘZ TOBĄ ZGADZAM CHRZANOWSKI NIE JEST TAKI SWIETY

  • enej - niezalogowany 2018-09-12 08:58:32

    jedno warte drugiego w kwestii tego obcięcia dotacji dla ludzi nieuleczalnie chorych z miejscowego hospicjum. Dotacje faktycznie obcięła pani Muzyk ale zaklepał pan Chrzanowski. Potem pomimo obietnicy ,że ją podniesie przez kolejne lata kłamał bo dotacji nie podniósł a nawet ją obniżył. W tym czasie przez kolejne lata szczodrą ręką sypał na różne pierdoły środki finansowe znacznie większe niż na biednych chorych ludzi z hospicjum . Pani Muzyk w materiale filmowym o tym skandalu powiedziała wprost do kamery " jak komuś trzeba dać to komuś trzeba zabrać". No dziwne osoba mieniąca się tak żarliwie katoliczką o dla mnie wydumanej i sztucznie nadmuchanej wrażliwości nie wie w tej sytuacji komu należy dać? Natomiast pan Chrzanowski okazał się zwyczajnym kłamcą bo pomimo deklaracji przez kolejna lata nie podniósł tej dotacji tylko dalej przyznawał ją w wysokości o połowę niższej. Dlatego te osoby nie zasługują na mój szacunek i nie mogą być osobami którym mogę ufać. I NA BANK NA NICH NIE ZAGŁOSUJE . BO STOSUNEK DO CIERPIENIA DRUGIEGO CZŁOWIEKA JEST MIARA CZŁOWIECZEŃSTWA I JEGO WRAŻLIWOŚCI NA NIEDOLĘ INNYCH LUDZI.

  • enej - niezalogowany 2018-09-12 08:57:54

    warte drugiego w kwestii tego obcięcia dotacji dla ludzi nieuleczalnie chorych z miejscowego hospicjum. Dotacje faktycznie obcięła pani Muzyk ale zaklepał pan Chrzanowski. Potem pomimo obietnicy ,że ją podniesie przez kolejne lata kłamał bo dotacji nie podniósł a nawet ją obniżył. W tym czasie przez kolejne lata szczodrą ręką sypał na różne pierdoły środki finansowe znacznie większe niż na biednych chorych ludzi z hospicjum . Pani Muzyk w materiale filmowym o tym skandalu powiedziała wprost do kamery " jak komuś trzeba dać to komuś trzeba zabrać". No dziwne osoba mieniąca się tak żarliwie katoliczką o dla mnie wydumanej i sztucznie nadmuchanej wrażliwości nie wie w tej sytuacji komu należy dać? Natomiast pan Chrzanowski okazał się zwyczajnym kłamcą bo pomimo deklaracji przez kolejna lata nie podniósł tej dotacji tylko dalej przyznawał ją w wysokości o połowę niższej. Dlatego te osoby nie zasługują na mój szacunek i nie mogą być osobami którym mogę ufać. I NA BANK NA NICH NIE ZAGŁOSUJE . BO STOSUNEK DO CIERPIENIA DRUGIEGO CZŁOWIEKA JEST MIARA CZŁOWIECZEŃSTWA I JEGO WRAŻLIWOŚCI NA NIEDOLĘ INNYCH LUDZI.

  • BOY - niezalogowany 2018-09-12 08:57:26

    takie spamowanie jest najlepszym dowodem na to jak koledzy chrzanowskiego boją się Muzykowej, oni wiedzą że w merytorycznej dyskusji nie mają szans więc z komentarzy robią śmietnik

  • BOY - niezalogowany 2018-09-12 08:57:26

    takie spamowanie jest najlepszym dowodem na to jak koledzy chrzanowskiego boją się Muzykowej, oni wiedzą że w merytorycznej dyskusji nie mają szans więc z komentarzy robią śmietnik

  • BOY - niezalogowany 2018-09-12 08:57:25

    takie spamowanie jest najlepszym dowodem na to jak koledzy chrzanowskiego boją się Muzykowej, oni wiedzą że w merytorycznej dyskusji nie mają szans więc z komentarzy robią śmietnik

  • BOY - niezalogowany 2018-09-12 08:57:25

    takie spamowanie jest najlepszym dowodem na to jak koledzy chrzanowskiego boją się Muzykowej, oni wiedzą że w merytorycznej dyskusji nie mają szans więc z komentarzy robią śmietnik

  • BOY - niezalogowany 2018-09-12 08:57:25

    takie spamowanie jest najlepszym dowodem na to jak koledzy chrzanowskiego boją się Muzykowej, oni wiedzą że w merytorycznej dyskusji nie mają szans więc z komentarzy robią śmietnik

  • BOY - niezalogowany 2018-09-12 08:57:25

    takie spamowanie jest najlepszym dowodem na to jak koledzy chrzanowskiego boją się Muzykowej, oni wiedzą że w merytorycznej dyskusji nie mają szans więc z komentarzy robią śmietnik

  • BOY - niezalogowany 2018-09-12 08:57:25

    takie spamowanie jest najlepszym dowodem na to jak koledzy chrzanowskiego boją się Muzykowej, oni wiedzą że w merytorycznej dyskusji nie mają szans więc z komentarzy robią śmietnik

  • BOY - niezalogowany 2018-09-12 08:57:25

    takie spamowanie jest najlepszym dowodem na to jak koledzy chrzanowskiego boją się Muzykowej, oni wiedzą że w merytorycznej dyskusji nie mają szans więc z komentarzy robią śmietnik

  • BOY - niezalogowany 2018-09-12 08:57:25

    takie spamowanie jest najlepszym dowodem na to jak koledzy chrzanowskiego boją się Muzykowej, oni wiedzą że w merytorycznej dyskusji nie mają szans więc z komentarzy robią śmietnik

  • BOY - niezalogowany 2018-09-12 08:57:24

    takie spamowanie jest najlepszym dowodem na to jak koledzy chrzanowskiego boją się Muzykowej, oni wiedzą że w merytorycznej dyskusji nie mają szans więc z komentarzy robią śmietnik

  • BOY - niezalogowany 2018-09-12 08:57:24

    takie spamowanie jest najlepszym dowodem na to jak koledzy chrzanowskiego boją się Muzykowej, oni wiedzą że w merytorycznej dyskusji nie mają szans więc z komentarzy robią śmietnik

  • BOY - niezalogowany 2018-09-12 08:57:24

    takie spamowanie jest najlepszym dowodem na to jak koledzy chrzanowskiego boją się Muzykowej, oni wiedzą że w merytorycznej dyskusji nie mają szans więc z komentarzy robią śmietnik

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:56:42

    chrzanowski a gdzie byłes 4 lata ?

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:56:42

    chrzanowski a gdzie byłes 4 lata ?

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:56:42

    chrzanowski a gdzie byłes 4 lata ?

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:56:41

    chrzanowski a gdzie byłes 4 lata ?

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:56:41

    chrzanowski a gdzie byłes 4 lata ?

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:56:41

    chrzanowski a gdzie byłes 4 lata ?

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:56:41

    chrzanowski a gdzie byłes 4 lata ?

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:56:41

    chrzanowski a gdzie byłes 4 lata ?

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:56:41

    chrzanowski a gdzie byłes 4 lata ?

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 08:56:41

    chrzanowski a gdzie byłes 4 lata ?

  • Leszek30 - niezalogowany 2018-09-12 08:55:51

    A ja chętnie pomogę. POMAGAMY

  • boy - niezalogowany 2018-09-12 08:55:40

    takie spamowanie jest najlepszym dowodem na to jak opozycja boi się Chrzanowskiego, oni wiedzą że w merytorycznej dyskusji nie mają szans więc z komentarzy robią śmietnik

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-09-12 08:50:46

    " BO MY SIE W POLITYKE NIE MIESZAMY" CYTUJAC SW. Z SADU. PYTAJA CO TO OBLUDA? TO JEST ODPOWIEDZ!!!

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-09-12 08:49:30

    JAK WIEMY SAM DYREKTOR WYJECHAL NA MISJE DO USA. ZEBY BRON CIE PANIE BOZE NIE MOGL POMAGAC PREZYDENTOWI KTOREGO MUSIAL ZRESZTA ZA PROSBA PRZELOZONEGO WYZUCIC Z RADIA.. ZAKAZ WSTEPU DO RADIA??? WYPOWIEDZENIE UMOWY? DLACZEGO???

  • rejes - niezalogowany 2018-09-12 08:47:47

    a ty dobrym trollem jesteś

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:47:06

    dobry to Chrzanowski jest kolega dla swoich ESEMESOWYCH ziomków

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:47:05

    dobry to Chrzanowski jest kolega dla swoich ESEMESOWYCH ziomków

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:47:05

    dobry to Chrzanowski jest kolega dla swoich ESEMESOWYCH ziomków

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:47:05

    dobry to Chrzanowski jest kolega dla swoich ESEMESOWYCH ziomków

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:47:05

    dobry to Chrzanowski jest kolega dla swoich ESEMESOWYCH ziomków

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:47:05

    dobry to Chrzanowski jest kolega dla swoich ESEMESOWYCH ziomków

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:47:05

    dobry to Chrzanowski jest kolega dla swoich ESEMESOWYCH ziomków

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:47:04

    dobry to Chrzanowski jest kolega dla swoich ESEMESOWYCH ziomków

  • rejes - niezalogowany 2018-09-12 08:45:53

    dobra piosenka heheh. Oby ta Muzyk nie wygrała

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:40

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:40

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:40

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:40

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:40

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:39

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:39

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:39

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:39

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:39

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:39

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:38

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:38

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:38

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:38

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:38

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:38

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:37

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:37

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:37

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:37

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:37

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:37

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:37

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:36

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:36

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:36

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:36

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:36

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:36

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:35

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:35

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:35

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:35

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:35

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:35

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:34

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:34

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:34

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:34

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:34

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:34

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:34

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:34

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:33

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:33

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • 4515878445 - niezalogowany 2018-09-12 08:45:33

    Chrzanowski to bardzo kiepski prezydent

  • Zenon.W> - niezalogowany 2018-09-12 08:44:57

    To było trochę później, Gdy zbierała swe poparcie, Mieszała wciąż w urzędzie, Niemożliwie i uparcie. Uważaj na zastępców swych, Bo ciebie wygryźć chcą, Ty wiesz kto rządzi w mieście, To biskup z Agnes swą. Tak mówił mu przyjaciel, Nadziei sam dyrektor, Co zagryzał wciąż swe wargi, Czerwone jak reflektor. Mam dosyć tego miasta, Purpurowo - czarnej mafii, Czy mnie rozumiesz Mariusz? Czy wiesz co mnie trapi?

  • Zenon.W> - niezalogowany 2018-09-12 08:44:36

    Mówiono o niej Agnes, W mieście świętym - Łomży, Pamiętam z podstawówki, Jak chodziła gdzieś przy komży. Przyjeżdżał też minister, Gdy przecinano wstęgę, Agnes chciała usiąść obok, By pokazać swoją gębę. Była zawsze na czołówkach, Na czwórce zawsze była, W urzędzie nikt nie wiedział, Co Agnes tam robiła?

  • Zenon.W> - niezalogowany 2018-09-12 08:42:49

    Teraz nie płacz mała. Toruń swoje prawa ma!!!

  • Zenon.W> - niezalogowany 2018-09-12 08:42:11

    Moja Agnieszko, byłaś mi naprawdę bliska. Moja Agnieszko byłaś mym zastępcą WIESZ?? Dałem Ci władzę, dałem Ci rękę. Dałem Ci kasę na lux sukienkę. Stołka nie dałem - stołek TADZIK zabrał sam. Dał jej władzę, dał jej wolność - głowy nie dał hej!! Ref. Teraz Łomża rządzić będzie TADZIK nasz. Ty do powiedzenia już niewiele masz. Z królewskiego miasta sięgnie aż do dna.

  • Zenon.W> - niezalogowany 2018-09-12 08:41:33

    Teraz Toruń będzie, drugim domem Twym, Hymn wdzięczności będziesz śpiewać z Tadziem swym. Chcielibyście ukryć prawdę..gdzie się da. Może spać spokojnie - KTO MORALNOSC W DUSZY MA!! Moja Agnieszko, jak wyrazić to co czuje. Jak wytłumaczyć czym jest dla mnie zdrada Twa? Dałem Ci wiarę i zaufanie. Upoważnienia i wykonanie, a za plecami. Potraktowałas mnie jak PSA!!

  • Zenon.W> - niezalogowany 2018-09-12 08:41:07

    Moja Agnieszko Moja Agnieszko byłaś mi naprawdę bliska. Moja Agnieszko byłaś mym zastępcą wiesz??? Dałem ci wiarę, dałem Ci rękę. Dałem Ci wolnosc, a Ty w podzięce chwytajac rękę, chciałaś urwać głowę ma! Moja Agnieszko przyprowadziłem Cię z ulicy, Wprowadziłem w politykę Cię - jak brat. Dałem Ci wiarę, dałem Ci rękę. Dałem Ci wolnosc , a Ty w podzięce. Chwytajac rękę, chciałaś urwać głowę ma. Dał jej władzę, dał jej wolność - głowy nie dał hej! Ref. Teraz pijesz winio, pijesz aż do dna. Łomża- Toruń - WAWA jeździsz gdzie się da. Chciałabyś zapomnieć, uciec gdzie się da. Teraz spać nie możesz - ZDRADA swoje prawa ma!

  • darekk - niezalogowany 2018-09-12 08:40:40

    Ludzie zawsze będą gadać. Prezydencie!!! Świetna inicjatywa, ludziom trzeba pomagać. Takiego dobrego człowieka, religijnego potrzebujemy!!!

  • enej - niezalogowany 2018-09-12 08:38:58

    Już nie gadajcie... Chrzanowski od zawsze wspierał takie inicjatywy. Może i ma twardą głowę, ale serce miękkie..

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-09-12 08:38:54

    . . . . . . .LUDZIE SPOJRZCIE TRZEZWO NA TEN HEJT WOBEC PREZYDENTA!!!!!! . . . .CZLOWIEK CHCE POMOC...NIE ZE WZGLEDU NA WYBORY AKURAT W TYM MOMENCIE JEST BIEG I SPRAWA Z KAMILEM ZOSTALA NAGLOSNIONA . . . .GDYBY BYLO TO WCZESNIEJ JESTEM PRZEKONANY DAM SE REKE UCIAC ZE PRZYDENT TEZ BY SIE TAK ZORGANIZOWAL BO TO LUDZKI CZLOWIEK!!!!! . . . . .PO PROSTU CZLOWIEK!!! CHCE POMOC JEZELI MOZE.

  • Marcin Robak - niezalogowany 2018-09-12 08:34:40

    JA BEDE NA PEWNO!!!!!! ZAPISUJE SIE DO DRUZYNY CHRZANOWSKIEGO !!!!! NIE BEDE CZEKAL AZ MI PIENIADZE SPADNAL Z NIEBA, TYLKO POMOGE NA ILE MOGE.... A RESZTA NIECH GADA. PIESKI MUZYKOWEJ....ZAMIAST SZCZEKAC NA PREZYDENTA, SAMI SIE ZORGANIZUJCIE.

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-12 08:32:45

    SB ---CKIE METODY W IMIE MILOSCI RODZINY. JEDNO I DRUGIE W IMIE MILOSCI ZNISZCZYC DRUGIEGO CZLOWIEKA. PARANOJA.

  • rio#hi - niezalogowany 2018-09-12 08:31:44

    haha nie wierzę w to co czytam. Chrzanowski pomaga? Źle. Jakby nie pomagał, to też byłoby źle. Co za ludzie. Zamiast pisać takie głupoty to wesprzyjcie akcję!!!

  • rio#hi - niezalogowany 2018-09-12 08:31:44

    haha nie wierzę w to co czytam. Chrzanowski pomaga? Źle. Jakby nie pomagał, to też byłoby źle. Co za ludzie. Zamiast pisać takie głupoty to wesprzyjcie akcję!!!

  • rio#hi - niezalogowany 2018-09-12 08:31:44

    haha nie wierzę w to co czytam. Chrzanowski pomaga? Źle. Jakby nie pomagał, to też byłoby źle. Co za ludzie. Zamiast pisać takie głupoty to wesprzyjcie akcję!!!

  • rio#hi - niezalogowany 2018-09-12 08:31:44

    haha nie wierzę w to co czytam. Chrzanowski pomaga? Źle. Jakby nie pomagał, to też byłoby źle. Co za ludzie. Zamiast pisać takie głupoty to wesprzyjcie akcję!!!

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-09-12 08:31:15

    . . . . . . .CZABAN TO OD HOSPOCJUM I OD SLUPA MIAL BYC ZEBY ZNISZCZYC CHRZANOWSKIEGO A TERAZ TE OSOBY WSPIERAJA PIS Z LIST DO RADY? . . . . .KPINA. .. . . .

  • senior Tadek - niezalogowany 2018-09-12 08:29:31

    Chrzanowski nie raz już pomagał podczas swojej kadencji. Za politykę do seniorów ma mój głos. Oby Pan wygrał te wybory

  • koty - niezalogowany 2018-09-12 08:29:02

    Muzykowa już chyba sobie nie radzi z forum i prosi koleżanki

  • boy - niezalogowany 2018-09-12 08:27:50

    Super inicjatywa!!!!!!!!!! Ludzie biegają a dzieciaki dostają haha :) Brawo Prezydencie!!!

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-09-12 08:26:50

    . . . . . . .POMAGAJMY- UCZMY SIE OD NAJLEPSZYCH!!!! . . . .. BRAWO DZIEWCZYNY I BRAWO CHRZANOWSKI!!! . . . . . . .10 TYS PIECHOTA NIE CHODZI . . . . BABKA Z HOSPICJUM MOZE TEZ STARTOWAC I W TEN SPOSOB ZAWALCZYC O KASE DLA HOSPICJUM!!! CO ZA PROBLEM??? A JEDNAK JEST??? NO TAK CZEKAJMY AZ MANNA SPADNIE Z NIEBA TYLKO WCZESNIEJ JESCZE OBSMARUJMY U CZABANA LUDZI I ZMIESZAJMY Z BLOTEM!!!!

  • www - niezalogowany 2018-09-12 08:26:25

    Ostatnia deska ratunku dla chłopaka, Chrzanowski okazał serce i mu pomógł.... A niektórzy i tak mówią, że źle.... A jakby nie pomógł to byłby tyranem???? I tak źle i tak źle.

  • ania12 - niezalogowany 2018-09-12 08:24:07

    ta pani bedzie biegla za kazdym kto jej da wladze. a za nia beda biegly pieski ktore beda na liscie radnych...hehehehehehheh raczka raczke myje jak ktos tu pieknie opisal te sytuacje.

  • dzieci z bullerbyn - niezalogowany 2018-09-12 08:23:50

    Najgorsze jest to, że Chrzan wspiera chłopaka, a niektórzy go krytykują. Muzykowa zdradziła, dołki kopała... i nikt nic nie mówi. Trzeba być sprawiedliwym i oddzielić plew od ziarna. Dobrego człowieka od złego człowieka...

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-09-12 08:22:21

    . . . . .. NA KRAWEDZI ZYCIA... . . . . POMOŻESZ? JAK POWIEM ZE STOJE NAD KRAWEDZIA ZYCIA???? . . . . . . .. JA BYM POMOGL . . . .BRAWO CHRZANOWSKI!!!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-09-12 08:21:01

    Patryk Jaki przyprowadził swojego syna na koalicję PiS i też ludzie go oskarżali o to, że wykorzystuje dzieciaka. A jak zdrowe dzieci się wspiera to nikt nic nie mówi. Ludzie będą zawsze gadali!!!!! Chrzanowski jesteś wspaniałym prezydentem, nie załamuj się opinią ludzi, którzy nie mają pojęcia o polityce...

  • darekk - niezalogowany 2018-09-12 08:21:01

    Patryk Jaki przyprowadził swojego syna na koalicję PiS i też ludzie go oskarżali o to, że wykorzystuje dzieciaka. A jak zdrowe dzieci się wspiera to nikt nic nie mówi. Ludzie będą zawsze gadali!!!!! Chrzanowski jesteś wspaniałym prezydentem, nie załamuj się opinią ludzi, którzy nie mają pojęcia o polityce...

  • parodia - niezalogowany 2018-09-12 08:20:50

    Muzyk podobno będzie biegła z biskupem za rękę :D

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-09-12 08:20:08

    . . . . . . . . . .CHRZANOWSKI NIE PATRZ NA HEJTEROW OD TEJ PANI!!!!. . . . . .ONI SAMI NIGDY NIE POMAGALI, ZA PANA KADENCJI PAN POKAZAL ZE MA WIELKIE SERCE I NIGDY NIE ODMAWIA POMOCY!!!!!!!!!! . . . . . .. NAWET JAK KTOS JEST NA KRAWEDZI ZYCIA...A POTEM OKAZUJE SIE ZWYKŁYM OSZUSTEM!!!!!! . . . . . . ..

  • Brick - niezalogowany 2018-09-12 08:18:23

    Dotację na hospicjum to obcięła Muzyk. Ona się tą sprawą zajmowała

  • Brick - niezalogowany 2018-09-12 08:18:23

    Dotację na hospicjum to obcięła Muzyk. Ona się tą sprawą zajmowała

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-12 08:17:51

    Obłuda to dopiero jest w Pani M... która mało co robiła przez 3,5 roku a teraz opowiada ile to ona nie zrobiła. To jest obłuda.

  • Senior - niezalogowany 2018-09-12 08:17:44

    nieładnie panie chrzanowski, dotacje na hospicjum obciął a przed wyborami wielki dobroczynca, załosne to się robi

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-09-12 08:17:25

    . . . . . . . . . . . . . .GONIEC TEZ BEDZIE BIEGL Z GRUPY PANI MUZYK? ZBOREK , MALINA I MIREK TEZ? . . . . . . . .. CZY ZNOW PO RAZ KOLENY JAJ NIE POKAZA??? NIE WZNIOSA SIE PONAD PODZIAL JAKI SAMI ZBUDOWALI NA FORUM?????. . . . . . . . . . . . . . . . . .PSY GONCZE JUZ CZEKAJA NA ZNAK :0

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-12 08:17:04

    a kto obciął dotacje dla hospicjum? Mieczysław czerniawski czy chrzanowski ? CHRZANOWSKI !!!!! NIE DLA TEGO PANA

  • true - niezalogowany 2018-09-12 08:17:04

    Pomagać zawsze trzeba. Każdy grosz się liczy

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-12 08:17:04

    a kto obciął dotacje dla hospicjum? Mieczysław czerniawski czy chrzanowski ? CHRZANOWSKI !!!!! NIE DLA TEGO PANA

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-12 08:17:04

    a kto obciął dotacje dla hospicjum? Mieczysław czerniawski czy chrzanowski ? CHRZANOWSKI !!!!! NIE DLA TEGO PANA

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-12 08:17:04

    a kto obciął dotacje dla hospicjum? Mieczysław czerniawski czy chrzanowski ? CHRZANOWSKI !!!!! NIE DLA TEGO PANA

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-12 08:17:04

    a kto obciął dotacje dla hospicjum? Mieczysław czerniawski czy chrzanowski ? CHRZANOWSKI !!!!! NIE DLA TEGO PANA

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-12 08:17:03

    a kto obciął dotacje dla hospicjum? Mieczysław czerniawski czy chrzanowski ? CHRZANOWSKI !!!!! NIE DLA TEGO PANA

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-12 08:17:03

    a kto obciął dotacje dla hospicjum? Mieczysław czerniawski czy chrzanowski ? CHRZANOWSKI !!!!! NIE DLA TEGO PANA

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-12 08:17:03

    a kto obciął dotacje dla hospicjum? Mieczysław czerniawski czy chrzanowski ? CHRZANOWSKI !!!!! NIE DLA TEGO PANA

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-12 08:17:03

    a kto obciął dotacje dla hospicjum? Mieczysław czerniawski czy chrzanowski ? CHRZANOWSKI !!!!! NIE DLA TEGO PANA

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-12 08:17:03

    a kto obciął dotacje dla hospicjum? Mieczysław czerniawski czy chrzanowski ? CHRZANOWSKI !!!!! NIE DLA TEGO PANA

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-12 08:17:03

    a kto obciął dotacje dla hospicjum? Mieczysław czerniawski czy chrzanowski ? CHRZANOWSKI !!!!! NIE DLA TEGO PANA

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-12 08:17:03

    a kto obciął dotacje dla hospicjum? Mieczysław czerniawski czy chrzanowski ? CHRZANOWSKI !!!!! NIE DLA TEGO PANA

  • sondaż - niezalogowany 2018-09-12 08:16:22

    Mariusz Chrzanowski bardzo skutecznie zatrudnił kolege to prawda, ludziom się to jednak nie podoba i z sondaży wynika, że przegra wybory

  • sondaż - niezalogowany 2018-09-12 08:16:21

    Mariusz Chrzanowski bardzo skutecznie zatrudnił kolege to prawda, ludziom się to jednak nie podoba i z sondaży wynika, że przegra wybory

  • rektor2000 - niezalogowany 2018-09-12 08:16:15

    Co to za obłuda? Przecież Chrzanowski przez całą kadencję wspierał różne osoby... Dobrym człowiekiem trzeba być zawsze!! Obłuda to jest w was bo nie dostrzegacie inicjatyw, które Chrzanowski wprowadził przez 4 lata!! Trzeba się zastanowić zanim się człowieka oceni.

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-09-12 08:15:30

    niech BISKUP I MUZYK OTWORZA PUNKT PRZYJMOWANIA LUDZI NA KRAWEDZI ZYCIA..... WOWCZAS SPRAWA TAKICH LUDZI SIE ROZWIAZE.

  • TORUN- LOMZA - niezalogowany 2018-09-12 08:13:40

    chrzanowski przyjde do twojej grupy kibica!!!!!!! pomagajmy a nie narzekajmy!!!! jestes GOSC!!!

  • Merq - niezalogowany 2018-09-12 08:11:48

    Bardzo dobra inicjatywa zatrudnienia kumpla SMSEM PANIE PREZYDENCIE BRAWO! TAK SIE PRACE ZALATWIA A NIE JAKIES OGŁOSZENIA I SZUKANIE KANDYDATÓW CYK SMS DO KUMPLA I ROBOTA JEST

  • Merq - niezalogowany 2018-09-12 08:11:48

    Bardzo dobra inicjatywa zatrudnienia kumpla SMSEM PANIE PREZYDENCIE BRAWO! TAK SIE PRACE ZALATWIA A NIE JAKIES OGŁOSZENIA I SZUKANIE KANDYDATÓW CYK SMS DO KUMPLA I ROBOTA JEST

  • Merq - niezalogowany 2018-09-12 08:11:48

    Bardzo dobra inicjatywa zatrudnienia kumpla SMSEM PANIE PREZYDENCIE BRAWO! TAK SIE PRACE ZALATWIA A NIE JAKIES OGŁOSZENIA I SZUKANIE KANDYDATÓW CYK SMS DO KUMPLA I ROBOTA JEST

  • Merq - niezalogowany 2018-09-12 08:11:48

    Bardzo dobra inicjatywa zatrudnienia kumpla SMSEM PANIE PREZYDENCIE BRAWO! TAK SIE PRACE ZALATWIA A NIE JAKIES OGŁOSZENIA I SZUKANIE KANDYDATÓW CYK SMS DO KUMPLA I ROBOTA JEST

  • Merq - niezalogowany 2018-09-12 08:11:48

    Bardzo dobra inicjatywa zatrudnienia kumpla SMSEM PANIE PREZYDENCIE BRAWO! TAK SIE PRACE ZALATWIA A NIE JAKIES OGŁOSZENIA I SZUKANIE KANDYDATÓW CYK SMS DO KUMPLA I ROBOTA JEST

  • Merq - niezalogowany 2018-09-12 08:11:48

    Bardzo dobra inicjatywa zatrudnienia kumpla SMSEM PANIE PREZYDENCIE BRAWO! TAK SIE PRACE ZALATWIA A NIE JAKIES OGŁOSZENIA I SZUKANIE KANDYDATÓW CYK SMS DO KUMPLA I ROBOTA JEST

  • Merq - niezalogowany 2018-09-12 08:11:47

    Bardzo dobra inicjatywa zatrudnienia kumpla SMSEM PANIE PREZYDENCIE BRAWO! TAK SIE PRACE ZALATWIA A NIE JAKIES OGŁOSZENIA I SZUKANIE KANDYDATÓW CYK SMS DO KUMPLA I ROBOTA JEST

  • Merq - niezalogowany 2018-09-12 08:09:06

    Brawo Chrzanowski. Dobra inicjatywa

  • hugo - niezalogowany 2018-09-12 08:08:08

    dokładnie tak. pomagajmy

  • roj - niezalogowany 2018-09-12 08:06:17

    wpłacać wpłacać nie marudzić w nosie z polityką trzeba pomóc chłopakowi

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:01:10

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:01:10

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:01:10

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:01:09

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:01:09

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:01:09

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:01:09

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:01:09

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:01:09

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:01:09

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:01:09

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:01:08

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:01:08

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:01:08

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:01:08

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:01:08

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:01:08

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:01:08

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:01:07

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Zi - niezalogowany 2018-09-12 08:00:54

    Mariusz pomagal przez calą kafencje pamietam jego akcje w organizowanie turniejow dla Kuby,pieczenie ciasta..czy mecze dla hospicjum!!!!!!nie pisz bzdur zaden jego poprzednik nie byl tak pomocny!!!!!

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:00:40

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:00:40

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:00:40

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:00:39

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:00:39

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:00:39

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:00:39

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:00:39

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 08:00:39

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • MatrixXX89 - niezalogowany 2018-09-12 07:59:59

    co wypad? nie mozna się wypowiedziec jak komuś się prezydentura nie podoba, co ty sobie myslisz zachwalaczu chrzanowskiego, ze tylko ty mozesz pisac? NIE DLA CHRZANA! POKAZAŁ, ZE SIĘZUPELNIE DO TEGO NIE NADAJE

  • hugo - niezalogowany 2018-09-12 07:55:00

    Trollu wypad z tymi komentarzami pod tym tematem. Idź pobiegaj to może zrzucisz trochę tego brzucha. Idź sobie pisz gdzie indziej

  • Krzysztof lomza - niezalogowany 2018-09-12 07:46:02

    bardzo kiepska kadencja chrzanowskiego, najgorszy prezydent jakiego łomża mogła miec

  • Krzysztof lomza - niezalogowany 2018-09-12 07:46:02

    bardzo kiepska kadencja chrzanowskiego, najgorszy prezydent jakiego łomża mogła miec

  • Krzysztof lomza - niezalogowany 2018-09-12 07:46:02

    bardzo kiepska kadencja chrzanowskiego, najgorszy prezydent jakiego łomża mogła miec

  • Krzysztof lomza - niezalogowany 2018-09-12 07:46:02

    bardzo kiepska kadencja chrzanowskiego, najgorszy prezydent jakiego łomża mogła miec

  • Krzysztof lomza - niezalogowany 2018-09-12 07:46:02

    bardzo kiepska kadencja chrzanowskiego, najgorszy prezydent jakiego łomża mogła miec

  • deminikis493 - niezalogowany 2018-09-12 07:45:38

    Chrzanowski Mariusz nie ma szans na wygraną - nie zna się na robocie

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-12 07:44:49

    ciekawe czemu taki Mariusz się zrobił z pomocą wyrywny pod koniec kadencji? ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... ....... Aaaaaa... no tak! Wybory...

  • Gnom - niezalogowany 2018-09-12 07:33:12

    Jeżeli ktoś może pomóc bo pełni funkcję publiczną niech pomaga. Pomagał organizując turnieje piłki nożnej. Dla hospicjum podczas meczu i koncertu w filharmonii. Pomagał dla Kubusia i dziewczyny które pieką ciasta również. Współpraca pani Muzyk mówiła że to podstawa. Więc niech nie ma żalu że nią akurat nie chcą współpracować po tym co zrobiła swojemu pracodawcy. Każdy wie w mieście!!! I będzie wiedział bo prawda musi ujrzeć światło dzienne.

  • Lodzia - niezalogowany 2018-09-12 07:29:42

    Super. Dziewczyny od ciast znają prezydenta. Wiedzą do kogo mogą się zgłosić o pomoc!!! I te pomoc otrzymają.

  • paula15654 - niezalogowany 2018-09-12 07:29:08

    ja jako mieszkaniec Łomży mam dosyć Pana Prezydenta Chrzanowskiego! Obłudnik totalny a dotacje na hospicjum obciął!

  • Tomejk111 - niezalogowany 2018-09-12 07:28:07

    Albo armaty .... Zawsze to więcej huku efektownie by było. Albo konfetti niech oliwka już wycina. Tyle pomysłów to naprawdę strefa kibica może być udana.

  • kazimierz68 - niezalogowany 2018-09-12 07:28:00

    oj nieładnie panie mariuszu, faktycznie - nie pomagałes pan wczesniej, za pana kadencji dotacja obcięta, wstyd ! a teraz wielki filantrop! Żałosne te pana zachowanie!

  • Tomejk111 - niezalogowany 2018-09-12 07:26:04

    Może pani Agnieszka załatwi chirliderki??? Będą kibicowały!!! Te z czerwonego boru!!! Były świetne patrząc na mine hierarchów i ministrantów.

  • Obluda - niezalogowany 2018-09-12 07:22:18

    Oliwka nie natłuszczaj się tak jak czopek!!! W biegu grzecznie pobiegniesz jak piesek swojej pani, szczyl nie da rady bo połamany. Ale zawsze was gdzieś zagospodaruje!! Jednego do biegania drugiego do siedzenia obok na koncercie. Super że macie ostatnie miejsca do rady!!! Ale ile pracy teraz musicie wykonać w podzięce??? Hehhehe

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-12 07:21:55

    CHRZANOWSKI POWINIEN ODEJSC Z POLITYKI I WIECEJ NIE SZKODZIC LUDZIOM

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-12 07:21:55

    CHRZANOWSKI POWINIEN ODEJSC Z POLITYKI I WIECEJ NIE SZKODZIC LUDZIOM

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-12 07:21:55

    CHRZANOWSKI POWINIEN ODEJSC Z POLITYKI I WIECEJ NIE SZKODZIC LUDZIOM

  • OBŁUDA NA MAXA - niezalogowany 2018-09-12 07:21:24

    Chrzanowski Mariusz ostatnio pokazuje, że jest zmienny jak chorągiewka, wczesniej był za wprowadzeniem zakazu alko a jak pis go kopnał w tyłek to juz nie jest OBŁUDA NA MAXA

  • Toksyczny - niezalogowany 2018-09-12 07:19:14

    Mariuszek nie ma żadnych zasług dla miasta, nic pozytywnego nie zrobił, zwyczajnie był miernym prezydentem, dokonał zmian kadrowych w celu obsadzenia miejskich stanowisk kumplami i PiSlamistami, na dodatek w większości dyletantami, bez wymaganych kompetencji i wykształcenia... urząd kierowany przez niego wielokrotnie działał nieprofesjonalnie, zawalił kilka istotnych spraw przez co i kilka nietrafnych ekonomicznie decyzji miasto poniosło wielomilionowe straty (ogromny wzrost zadłużenia)

  • Toksyczny - niezalogowany 2018-09-12 07:17:49

    największą słabością Chrzana jest jego dyletanctwo wynikające z "żółtodzióbstwa" i zdradzanego braku wykształcenia faktycznego co nie zmienia fakt nabrania nieco większej ogłady w czasie pełnienia funkcji, zatem pierwsze lata to była zwyczajna nauka taka, jaką przyszły pracownik pobiera na stażu, był ślepo wierny władzom PiSlamskiej mafii politycznej i kościelnej czarnej sile, urzędem i sprawami miasta kierował chaotycznie, często zmieniał decyzje, otoczył się ludżmi często bez wystarczajacych kwalifikacji-kompetencji, a także o wątłej reputacji (tragifarsa z esemesowym gońcem)... jednym słowem nie zasłużył na powtórny wybór, wręcz przeciwnie, POwinien odejść i zapaść się pod ziemię ze wstydu

  • Student1 - niezalogowany 2018-09-12 07:10:25

    a kto to kiedyś darował hospicjum stary TV ?

  • Mama Agatki - niezalogowany 2018-09-12 07:08:27

    Ciekawe czemu Pan Mariusz tak zaangażowany w pomoc nie był jak został prezydentem, tylko dopiero w wyborach

  • Belferl - niezalogowany 2018-09-12 07:07:41

    Chrzanowski to widać bardzo obludny osobnik

  • Toksyczny - niezalogowany 2018-09-12 07:06:59

    A Zborek nie przyszedl ani Mirus ani malina?? Nie umieli grać w piłkę?? Tylko kopać ludzi umieją na forum i stronie?? Kopać prezydenta?? A już nie? Aha Milczenie bo się ośmieszasz!!! Dla skromnego i normalnego człowieka każdy grosz się liczy bo szanuje każdy grosz. Jak ktoś pieniędzy nie szanuje to dasz sztabkę złota i będzie kręcił nosem że za mało.

  • Paranoja - niezalogowany 2018-09-12 07:04:39

    Dobra inicjatywa!! Jestem za, każda pomoc się liczy, teraz czy potem ,przed czy po wyborach. To nie jest ważne liczy się chęć pomocy!!!! Ludzka rzecz inni tego nie rozumieją bo może brakuje im tych cech człowieczych.

  • Gosia Jabłońska wolontariuszka - niezalogowany 2018-09-12 07:02:20

    Przypomnę, że ten niby charytatywny meczyk - to było spotkanie grupki krewnych i znajomych królika, którzy na Orliku za haratali w gałę 2x 20 minut , zainteresowanych widzów prawie nie było , a wolontariuszki z hospicjum zebrały w tym czasie do puszek raptem KILKADZIESIĄT złotych .

  • Toksyczny - niezalogowany 2018-09-12 06:59:59

    Liczą się czyny a nie klepanie z ambony językiem... Chrzanowski wyciągnął rękę do słynnego pana z pod ratuszowej ławeczki....pytam gdzie wtedy był biskup lub pani Muzyk?? W swoich pałacach i gabinetach? Pisali koleją mowę o trzeźwości narodu i myśleli jak ograniczyć dostęp alkoholu?? Ten człowiek na dzień dzisiejszy dzięki pomocy prezydenta nie pije alkoholu, można go spotkać jak modli się w Kościele i chce wyprostować swoje życie bo ktoś podał mu rękę realnie a nie poprzez list wygłoszony na ambonie....

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-12 06:57:19

    Współczuję chłopakowi i pomóc trzeba , każdy w miarę swoich możliwości . TYLKO DLACZEGO CHRZANOWSKI NA TYM MA UGRAĆ PARĘ GŁOSÓW ? ŻEBY NIE KAMPANIA WYBORCZA, GROSZA BY NIE DAŁ . PRZECIEŻ, ON NIE DA SWOICH PRYWATNYCH PIENIĘDZY !!!!!!

  • Toksyczny - niezalogowany 2018-09-12 06:57:00

    Super. Dołączymy do grupy pana Prezydenta!!! Liczy się inicjatywa!!! Panie Mariuszu będziemy z panem kibicować bo możemy zrobić coś dobrego dla innych!! Pomoc dla Kamila bezcenna. Przypomnę dla hospicjum był grany mecz na który większość dziennikarzy pomimo zaproszenia nie przyszła. Olali hospicjum i widać kto naprawdę pomaga!!! Dziewczyny które robią ciasta są świetne!!!! Ich pomysł niesamowity!! Z nimi prezydent nie pierwszy raz angażuje się w pomoc.

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 06:48:34

    Chrzanowski widać w kampanie polityczną zaangażował także Kamila, który zachorował na chorobę Huntingtona WSTYD! Dlaczego nie przekazał pieniedzy na hospicjum na poczatku kadencji a pod koniec kadencji robi kampanie !

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 06:48:34

    Chrzanowski widać w kampanie polityczną zaangażował także Kamila, który zachorował na chorobę Huntingtona WSTYD! Dlaczego nie przekazał pieniedzy na hospicjum na poczatku kadencji a pod koniec kadencji robi kampanie !

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 06:48:34

    Chrzanowski widać w kampanie polityczną zaangażował także Kamila, który zachorował na chorobę Huntingtona WSTYD! Dlaczego nie przekazał pieniedzy na hospicjum na poczatku kadencji a pod koniec kadencji robi kampanie !

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 06:48:34

    Chrzanowski widać w kampanie polityczną zaangażował także Kamila, który zachorował na chorobę Huntingtona WSTYD! Dlaczego nie przekazał pieniedzy na hospicjum na poczatku kadencji a pod koniec kadencji robi kampanie !

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 06:48:34

    Chrzanowski widać w kampanie polityczną zaangażował także Kamila, który zachorował na chorobę Huntingtona WSTYD! Dlaczego nie przekazał pieniedzy na hospicjum na poczatku kadencji a pod koniec kadencji robi kampanie !

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 06:48:33

    Chrzanowski widać w kampanie polityczną zaangażował także Kamila, który zachorował na chorobę Huntingtona WSTYD! Dlaczego nie przekazał pieniedzy na hospicjum na poczatku kadencji a pod koniec kadencji robi kampanie !

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 06:48:33

    Chrzanowski widać w kampanie polityczną zaangażował także Kamila, który zachorował na chorobę Huntingtona WSTYD! Dlaczego nie przekazał pieniedzy na hospicjum na poczatku kadencji a pod koniec kadencji robi kampanie !

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 06:48:33

    Chrzanowski widać w kampanie polityczną zaangażował także Kamila, który zachorował na chorobę Huntingtona WSTYD! Dlaczego nie przekazał pieniedzy na hospicjum na poczatku kadencji a pod koniec kadencji robi kampanie !

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 06:48:33

    Chrzanowski widać w kampanie polityczną zaangażował także Kamila, który zachorował na chorobę Huntingtona WSTYD! Dlaczego nie przekazał pieniedzy na hospicjum na poczatku kadencji a pod koniec kadencji robi kampanie !

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 06:48:21

    Chrzanowski widać w kampanie polityczną zaangażował także Kamila, który zachorował na chorobę Huntingtona WSTYD! Dlaczego nie przekazał pieniedzy na hospicjum na poczatku kadencji a pod koniec kadencji robi kampanie !

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 06:48:20

    Chrzanowski widać w kampanie polityczną zaangażował także Kamila, który zachorował na chorobę Huntingtona WSTYD! Dlaczego nie przekazał pieniedzy na hospicjum na poczatku kadencji a pod koniec kadencji robi kampanie !

  • NIE DLA CHRZANA - niezalogowany 2018-09-12 06:48:20

    Chrzanowski widać w kampanie polityczną zaangażował także Kamila, który zachorował na chorobę Huntingtona WSTYD! Dlaczego nie przekazał pieniedzy na hospicjum na poczatku kadencji a pod koniec kadencji robi kampanie !

Dodajesz jako: |