:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Kierowca zmarł w szpitalu. Nocny wypadek na trasie Łomża - Ostrów Mazowiecka [FOTO][AKTUALIZACJA]

Wypadki drogowe, Kierowca zmarł szpitalu Nocny wypadek trasie Łomża Ostrów Mazowiecka [FOTO][AKTUALIZACJA] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal mylomza.pl 03/11/2019 07:12

Kierowca osobowego audi po reanimacji, w stanie ciężkim trafił do szpitala, po wypadku, do którego doszło w Wólce Seroczyńskiej na trasie Ostrów Mazowiecka - Łomża. Jak wstępnie ustalili policjanci, mężczyzna zignorował znak stop i wjechał wprost pod nadjeżdżającego tira.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 22. na skrzyżowaniu lokalnej drogi z trasą wojewódzką nr 677 w pobliżu Wólki Seroczyńskiej (gm. Czerwin).

- Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca audi a4, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie zastosował się do znaku stop, wymusił pierwszeństwo na pojeździe ciężarowym daf, który poruszał się w stronę Łomży. Mężczyzna kierujący audi podróżował sam – powiedział portalowi moja-ostroleka.pl podkom. Żerański.

Ciężarówką z naczepą kierował 31-letni obywatel Białorusi.

[AKTUALIZACJA]  Kierujący audi 33-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego zmarł w szpitalu. 

Fot. moja-ostroleka.pl

lomza

Kierowca zmarł w szpitalu. Nocny wypadek na trasie Łomża - Ostrów Mazowiecka [FOTO][AKTUALIZACJA] komentarze opinie

  • gość 2019-11-03 07:59:08

    To są właśnie Polskie drogi i Polscy kierowcy, którzy ze swojego "pasiołka", bezrefleksyjnie włączają się do ruchu w myśl zasady u mnie w gminie nikt nie "pędzi 90 km" i wszyscy mnie widzą, a jak już włączę się do ruchu to jadę swoim indywidualnym stylem i prędkością ( znaczy tocząc się po asfalcie) nie zważając na innych uczestników ruchu i mając w głębokim poważaniu co oni przeżywają za kierownicą. Tym razem ewidentnie nie udało się. Domyślam się ile to będzie pretensji. Biadolenia na ciężarówki, na prędkości itp itd.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 08:35:55

    Masz racje frajer nie mogl poczekac dobrze ze to byla ciezarowka a nie jakas rodzina gnebic takich cweli jak mozna byc tak nieodpowiedzialnym wisniakiem won na pole jezdzi a nie po drogach publicznych

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 08:53:00

    Zamknac piz.y chlopak zmarl śmiecie internetowi

  • gość 2019-11-03 09:38:05

    do gość - niezalogowany z 08:53 Przede wszystkim, jakby zależało Tobie na szacunku dla ofiary wypadku, to byś to uszanował tym, że zwróciłbyś się na forum zachowując poziom kultury i poszanowania słowa w obliczu tragedii. Odnośnie pierwszego komentarza pod artykułem, jakbyś przeczytał ze zrozumieniem to może Twoja reakcja była by inna. Ponadto, redakcja nie zamieściła informacji, o śmierci tego kierowcy. Więc kultury i ogłady więcej życzę.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 09:46:40

    No i co z tego że zmarł po co sie pchal moze dla tych co jeszcze zyja idiotow jakaś chwila refleksji ustap to ustap a nie pcha sie Baran. Żal w tym wszystkim tego kierowcy tira jechal przepisowo i nie stety ta mysl ze kogos sie rozwalilo na drodze jest straszna

  • gość 2019-11-03 09:57:19

    Popieram przedmówcę Gość - niezalogowany 2019-11-03 09:46:40.
    Mimo że wiele podobnych sytuacji kończyło się tragicznie, to i tak nie daje to do myślenia innym kierowcom.
    Wyobraźnia, rozwaga i jeszcze raz wyobraźnia - to powinien mieć każdy kto wsiada za kierownicę.

  • gość 2019-11-03 10:20:49

    Bardzo rzadko zabieram głos na forach internetowych, bowiem większość tych "szkolonych i kulturalnych" internautów pierwej skorzystać powinni z porad psychoterapeuty, zanim coś palną w internecie, niech dobrze przemyślą. Jak musi być ubogi człowiek, który potrafi tylko i wyłącznie mielić ozorkiem.

  • gość 2019-11-03 10:32:17

    Do gość 2019-11-03 10:20:49 i zrobiłeś to co zarzucasz innym. Wczytaj się ze zrozumieniem to co inni piszą. Jeden już zauważył, że redakcja nie poinformowała o śmierci kierowcy. Wszak, nie musiało tak być, ponieważ informacja internauty na forum, jest mało wiarygodna. Poza tym na przykładzie tego zdarzenia na początku dyskusji "gość" omówił ze swojego punktu widzenia, sytuację na Polskich drogach, a może i w regionie. Można zgadzać się z nią lub nie. Można wyrazić swoją opinię? Oczywiście, że można! Ale zaprezentowany przez jednego "gościa" sposób wyrażania opinii jest na poziomie asfaltu. Dodatkowo, Twoja wypowiedź też nic nie wnosi tylko, czynisz zarzut i odsyłasz do porad psychoterapeuty.

  • IMHO - niezalogowany 2019-11-03 10:40:42

    Jak zwykle pierwsze odezwało się stado łomżyńskich bawołów którzy wiedzą wszystko najlepiej pochopnie oceniając człowieka. Zdarzają się przypadki zasłabnięć za kierownicą, zaśnięć, awarie pojazdów, ale dureń zawsze będzie uważał się za najmądrzejszego, wszystko wiedzacego i nieomylnego.

  • gość 2019-11-03 10:44:07

    do gość z 2019-11-03 10:20:49 "Bardzo rzadko zabieram głos na forach internetowych" bardzo zabawne, ale bardzo dobrze, że rzadko zabierasz głos. Retoryka i punkt widzenia zmieniłby się, jakby ten kierowca wyjechał z podporządkowanej i zmasakrował rodzinę w dwóch pokoleniach, albo generalnie grupę ludzi, którzy intensywnie z okazji 01.11 przemieszczają się po drogach całej Polski. Wtedy byś miał Ty i Tobie podobni pole do popisu.

  • gość 2019-11-03 10:47:30

    do IMHO - niezalogowany 2019-11-03 10:40:42. Skąd wiesz, że stado łomżyńskich bawołów odzywa się na forum? Może, nie wszyscy piszący są łomżyniakami lub osobami związanymi z tym regionem?

  • gość 2019-11-03 11:04:10

    Poczekajmy na kolejne aktualizację, aby nie okazało się, że Pan właśnie zajęty był wysyłaniem SMS-a, lub pod wpływem.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 11:08:10

    Zgadzam się co prawda nie jestem tutaj zalogowany nie mam mumeru rejestracyjny bl. Na bl jeżdżą znakomicie to widać błędy zdarzają się każdemu

  • gość 2019-11-03 11:33:49

    Tu jest przykład tego że można jeździć znakomicie według przepisów dbać o bezpieczeństwo swoje i innych a trafi się łoś który w ciebie wystrzeli i tyle z tego ci zostanie.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 12:07:40

    Jaki blad co wy piszecie bledem bylo to ze ten gosc mial prawo jazdy pewnie by zyl a po zatym nie wkroczyl by na sumienie tego czlowieka z ktorym mial stluczke czlowiek jezdzil po calej epropie by tu w Łomży rozwalic goscia ktory wladowal mu sie pod kola

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 12:16:22

    Jechałem akurat wczoraj o tej porze z Ostrowi widziałem ciężarówkę i samochód.. Nie miał najmniejszych szans kierowca Białorusi na wyhamowanie w tak krótkim momencie dość ciemno było i akurat droga z której audi wyjeżdżał dosyć nie widoczna jest dla jadących w kierunku Łomży

  • gość 2019-11-03 12:23:16

    To nie wina drog,a baranich lbow.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 12:59:26

    Zmarł ale gdyby nie TIR tylko ja z rodzinką to chuj mu w dupe ciężko pojąć

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 13:20:31

    Jak coś mogę kupić felgi bo głupoty ludzkiej i tak nikt nie zatrzyma

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 13:59:56

    Tiry z LitwyBiałorusi i innych bratnich krajów no i oczywiście nasi kier w tyrach to potęcjalni zabujcy ale nie dlatego że nie potrafią prowadzić wrecz przeciwnie po prostu jest ich mrowie na naszych wspaniałych drogach może zamiast dawać 500 należało by szybciej budować drogi.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 14:30:49

    Myślenie raz a drogi potrzebne też konieczne i won z tymi tirami na przyszłe ekspresowo o ile wybudują w okolicy Łomży bo idzie to jak krew z nosa

  • gość 2019-11-03 14:56:16

    Ludzie, czy Wy trochę myślicie, każdemu z Was mogło sie to wydarzyć. Jesteście idiotami. Łomżyńską drogą non stop jadą tiry i nie szanują znaków. Ludzie, zginął młody chłopak, znałam Go, a Wy uważacie się za świetnych kierowców. Oby żadnemu z Was nie przytrafiło się to. Ni e komentujcie jak nie znacie faktów.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 15:17:49

    Samochód pewnie rodziców nie ma się pojęcia o jeździe a potem mamy takie efekty.dobrze że to był tir a nie osobowka bo ofiar mogła być więcej.nie chcę być wscipsy ale przez takich kierowców są tragedię .

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 17:06:33

    Idideami jesteście wy wszyscy którzy oceniacie tego chłopaka,znałam go i był dobrym człowiekiem,pomijając insynuacje wszystkich świętych którzy nigdy na kacu nie wsiedli za kółko poinformuje ze Adam bo tak miał na imię nie pil alkoholu i jak wy miał rodzinę, dla której miał po co żyć. Nie oceniajcie z jakiego powodu zginął bo każdy kto choć raz przejeżdżał te trasa w ostatnim czasie wie jak jest ona niebezpieczna a kierowcy Tirów szczególnie z zadmgranicy nie przestrzegają przepisów.
    Kolejna rzeczą jest pod jakim kontem jest to skrzyżowanie, jest tam slaba widoczność pod kontem i kultura kierowców na drodze jest nijaka a ludzie traktują się jak wrogowie oby nie przepuścić bo stracę 3 sekundy i szybciej dojadę
    Żal mi was i życzę by każdy kto napisał te bzdury i ocenił tego chłopaka poczuł co znaczy stracić kogoś bliskiego w takiej sytuacji skoro nie wiecie co znaczy stracić kogoś i nie potraficie tego uszanować !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 17:09:04

    Idideami jesteście wy wszyscy którzy oceniacie tego chłopaka,znałam go i był dobrym człowiekiem,pomijając insynuacje wszystkich świętych którzy nigdy na kacu nie wsiedli za kółko poinformuje ze Adam bo tak miał na imię nie pil alkoholu i jak wy miał rodzinę, dla której miał po co żyć. Nie oceniajcie z jakiego powodu zginął bo każdy kto choć raz przejeżdżał te trasa w ostatnim czasie wie jak jest ona niebezpieczna a kierowcy Tirów szczególnie z zadmgranicy nie przestrzegają przepisów.
    Kolejna rzeczą jest pod jakim kontem jest to skrzyżowanie, jest tam slaba widoczność pod kontem i kultura kierowców na drodze jest nijaka a ludzie traktują się jak wrogowie oby nie przepuścić bo stracę 3 sekundy i szybciej dojadę
    Żal mi was i życzę by każdy kto napisał te bzdury i ocenił tego chłopaka poczuł co znaczy stracić kogoś bliskiego w takiej sytuacji skoro nie wiecie co znaczy stracić kogoś i nie potraficie tego uszanować !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 18:54:56

    To żadne wytłumaczenie że był bardzo dobry chodzi o to że mógł się zderzyć z mniejszym autem np z rodziną i trupów by było więcej.przepisow muszą przestrzegać wszyscy bez wyjątków.tragedi na drogach nie brakuje,całe rodziny giną wypadkach drogowych tylko dlatego że ktoś nie przestrzega przepisów.nie stety taka jest prawda.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 19:55:41

    Nie oceniajmy. Wspolczujmy rodzinie pogrozonej w żałobie. Spoczywaj w pokoju.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 20:07:58

    Brak mi słów na wszystkich tu znawców ... nikt nir wie co się stało ! I napewno już się nidowiemy ! Cieszmy się ze nie było ta wspomniane auto z rodzina ... jednak uszanować zmarłego trzeba ! To były Adama strony znał te drogi na pamięć ... jak widać COŚ musiało się wydarzyć . Może zasłabł , może przysnął , może się zagapił a może pospieszył ! Ludzie ! Każdemu z Nas może się coś takiego przytrafić !! Niech rzuci kamień ten kto jezdzi idealnie i przepisowo !!
    Jak widzicie nawet najlepszemu może się przytrafić ...

  • Wrocław - niezalogowany 2019-11-03 20:31:44

    Jak można być taka szmata żeby w sytuacji gdy ktoś zmarł pisać ze dobrze mu tak bo popełnił błąd zlamal przepisy itp. Niech pokażą wreszcie wasze tępe gęby wielcy anonimowi oceniacze . Pierwszy raz w życiu coś komentuje bo akurat ten świetny chłopak był z mojej rodziny wiec zamknąć mordy bezczelne chamy.

  • gość 2019-11-03 20:34:51

    Wieczny Odpoczynek Racz Mu Dać Panie... [*]

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 20:34:58

    Pozdrawiam wszystkich troli internetowych, którzy hejtują chłopaka, który zginął. Zero współczucia. Fakt... tego wypadku nie powinno być. O jeden błąd za dużo..... Nie życzę nikomu aby spotkała kogoś z bliskich podobna tragedia. Łatwo jest wypisywać różne rzeczy nie znając faktów. Teraz to każdy udaje mądrego. Może samochód chłopak nawalił, może się spieszył i zagapił, a może popełnił samobójstwo..... Przestańmy tutaj wypisywać jacy to my jesteśmy mądrzy. I porostu bądźmy ludźmi w obliczu tej tragedii... Pokój jego duszy. Oby dobry Bóg miał go w swojej opiece...

    Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo...

  • gość 2019-11-03 20:59:54

    kierowcy osobówek ja też jestem kierowcą osobówki choc mam prawko na c=e niech kierowca osobówki co p...… takie głupoty niechaj przejdzie test na symulatorze ruchu test jazdy tirem to zobaczy sam jakie błędy popełnia

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 21:06:53

    Wszystko wiedzący, oraz idealnie idący przez życie hejterzy. Won jeśli nie potraficie uszanować śmierci drugiego człowieka!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 22:19:06

    Mlody chlopak, rodzina, dzieci, komu bylo tak szybko oodchodzi. Czasami warto sie spuznic, gdzies poczekac, ludzie ktozy za duzo przeszli nie umia wspolczuc, powiedza tylko zal ale nie maja czasu, checi by dalej zatrzymac sie nad nieszczesciem innych sami za bardzo sa pokieraszowani zyciem i nic zadna sytuacja nie umie ani zdziwic ani za mocno ja przeżywać. ...

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 00:18:37

    Bekaele

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 07:04:57

    Do Wrocław szmato to jesteś ty, nikt mu smierci nie życzył.czytaj ze zrozumieniem komentarze.Pewnie jakbyś rozjechał kogoś to byś powiedział sorry nie chciałem.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 10:18:23

    Ten chłopak nie zatrzymał się, mało brakowało i my byśmy zginęli. Kierowca tira nie był winny, to ten chłopak nie zatrzymał się wjechał wprost pod tira, i koniec kropka. Nawet nie wyobrażacie sobie jak ten facet z ciężarówki to przeżył i my.

  • gość 2019-11-04 11:22:37

    a on tego nie przezył ....., powiedzial CI czemu wjechal ? moze faktycznie nie zauwazyl ... moze stracil przytomnosc ? przeciez nikt bez powodu nie wjezdza pod tira.
    zostaje nam tylko się domyślać. ogromna strata dla rodzicow .
    wie ktos juz moze kiedy bedzie pogrzeb ?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 19:25:57

    Wasze komentarze są idiotyczne! Nie musicie kogoś określać baranem, wiesniakiem itp. Trochę szacunku.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 19:58:24