:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Klątwa niezłamana. ŁKS przegrywa na wyjeździe z Unią Skierniewice

Sport, Klątwa niezłamana przegrywa wyjeździe Unią Skierniewice - zdjęcie, fotografia
01/10/2018 05:20

Chyba nawet najstarsi łomżanie nie pamiętają tak czarnej serii ŁKS-u 1926 Łomża. W ostatnim meczu piłkarze „białoczerwonych” polegli na wyjeździe w Skierniewicach 0-3 z miejscową Unią, a przy okazji zaliczyli szóstą ligową porażkę na terenie rywali.

Po niedawnym zwolnieniu trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego, stery w ŁKS-ie przejął jego dotychczasowy zastępca Marcin Mroczkowski. Niestety pod jego wodzą „ełkaesiacy” ulegli gościom z Legii II Warszawa 0-4, a ostatni mecz w Skierniewicach przegrali 0-3.

W 10. kolejce ligowych rozgrywek ŁKS 1926 Łomża w sobotę mierzył się z beniaminkiem Unią Skierniewice. Po raz kolejny zespół z Łomży wyruszał z miasta z nadzieją, iż przerwie wyjazdową klątwę. Jednak, już po raz szósty nie udało się wrócić do domu, choćby z punktem.

Od początku meczu ŁKS 1926 nie mógł sobie poradzić z agresywnie grającymi gospodarzami. Unia przypieczętowała przewagę w posiadaniu piłki, golem zdobytym w 20. minucie z rzutu karnego przez Kamila Łojszczyka. ŁKS dał sobie wbić jeszcze jedną bramkę do przerwy. W 44. minucie w sytuacji jeden na jeden gola zdobył Konrad Niedzielski. Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił, choć ŁKS próbował zagrozić bramce rywala, to niewiele z tego wynikało. Ostatecznie to gospodarze strzelili trzecią bramkę w doliczonym czasie gry. W 93. minucie meczu wynik ustalił Damian Warchoł.

W dotychczas rozegranych meczach ŁKS 1926 Łomża zdobył jedynie sześć punktów, wygrywając przed własną publicznością ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (3:0) oraz MKS-em Ełk (3:1). W siedmiu pozostałych meczach przegrali kolejno ze Zniczem Białą Piska (0:3), Legionovią Legionowo (1:5), Huraganem Morąg (2:3), Victorią Sulejówek (1:3), Lechią Tomaszów Mazowiecki (0:1) i Ursusem Warszawa (0:2) oraz wczoraj z Unią Skierniewice (0-3).

W następnej kolejce łomżan czeka niezwykle trudne zadanie i to nie tylko ze względu na sytuację w jakiej się aktualnie znajdują. Piłkarze ŁKS-u 1926 Łomża 6 października o godz. 15.00 podejmować będą na własnym stadionie lidera ligowej tabeli Sokoła Aleksandrów Łódzki, który w 10. rozegranych meczach wygrywał 8-krotnie, zaliczył 1 remis i 1 porażkę.

X kolejka 3 ligi, gr. I

Unia Skierniewice 30 (2-0) ŁKS 1926 Łomża

Gole: Kamił Łojszczyk (20’), Kondrad Niedzielski (44’), Damian Warchoł (93’)

Klątwa niezłamana. ŁKS przegrywa na wyjeździe z Unią Skierniewice komentarze opinie

  • SHREK - niezalogowany 2018-10-02 04:32:10

    Zarząd co najgorsze Nic kompletnie nie robi!!!! Niech lepiej ustąpi i nie blokuje miesc na nowy sklad i nowe osoby!!!!

  • wiktorio - niezalogowany 2018-10-01 18:20:42

    speech wystarczy że wykastrujemy takich jak ty i już będzie lepiej. Potrzebni są ludzie którzy będą potrafili właściwie zarządzać klubem.

  • speech - niezalogowany 2018-10-01 17:50:02

    Trzeba zorganiowac referendum i zlikwidowac ten klub ,jest duzo ciekawszych sportow co daja nam wyniki i godnie nas by prezentowali .Wtym klubie sie nikt nie wybije kazdy gra bo jak kiedysny pilkarz powiedzial lepiej kopac pilke niz lopate ciagac kasa taka sama ,kiedys jeszcze klub prace dodadkowo chlopakom zalatwial w firmach

  • SHREK - niezalogowany 2018-10-01 16:39:50

    (wiktorio) Pewnie tak 4 liga będzie. i prawdopodobnie wtedy cały zarząd ustąpi jak ŁKS spadnie.

  • wiktorio - niezalogowany 2018-10-01 15:56:32

    No cóż zmierzamy wielkimi krokami do 4 ligi

  • Lomzyniak - niezalogowany 2018-10-01 15:40:33

    Co tu sie spinać poziom gry jest słaby , trener niepotrzebny grają tyle lat ze sobą to na pewno są zgrani . Partacze wodę tam lać moze mróz ściśnie to na łyżwach będzie można pojezdzic

  • wiktorio - niezalogowany 2018-10-01 15:23:37

    to nie pisz o kontraktach bo to dwie różne rzeczy

  • SHREK - niezalogowany 2018-10-01 15:12:23

    Takich kontaktów że nie umieją znaleźć trenera i odpowiednich zawodników nie wspominając o sponsorach/

  • Wiktorio - niezalogowany 2018-10-01 14:46:41

    Jakich kontraktów

  • SHREK - niezalogowany 2018-10-01 12:40:31

    Tylko że obecny Prezydent m.Łomży ma swojego człowieka w ŁKS-ie,który nie zna się i nie ma kontraktów w Polskiej piłce nożnej oraz brak jakichkolwiek chęci do dobrego porosperowania klubu.

  • Jan Polak - niezalogowany 2018-10-01 12:18:53

    Ja też widziałem jak Chrzanowski strzela piękne Gole w rozgrywkach samorządowych z pewnością byłoby to duże wzmocnienie bardzo dobry pomysł.

  • Prawdziwy Łomżyniak Patriota i - niezalogowany 2018-10-01 12:15:23

    Chrzanowski pięknie i godnie rezentuje się na bilbordach z piłkarzami. Wygląda jak prawdziwy piłkarz. Jest świetnym piłkarzem więc może warto żeby trener go wystawił do grania. Napewno sobie poradzi bo to świetny piłkarz, uczciwy i dobrze wychowany Łomżyniak z dziada, pradziada. Z pewnością w wolnej chwili mógłby wspomóc nasz ukochany ŁKS 1926

  • lux - niezalogowany 2018-10-01 08:57:12

    niech chrzan da im jeszcze więcej kasy

  • SHREK - niezalogowany 2018-10-01 07:59:49

    I to jest profesjonalne podejście zarządu do kłopotów ŁKS-u!!!! Szkoda pisać.

  • dość - niezalogowany 2018-10-01 07:39:13

    07 zgłoś się!!!jak na razie... Dlaczego mówicie, że nie ma trenera, przecież jest cały czas. Mroczkowski to też trener. Lepszy, gorszy ale trener. Jest w klubie już bardzo długo z 10 lat jako asystent i co? I nic... Bo bycie asystentem to chyba jego fucha, za którą bierze dobry pieniądz i bez odpowiedzialności żadnej. Pierwsi trenerzy odchodzą a on siedzi i siedzi. A może niech się w końcu wykaże? Chociaż patrząc na wyniki to nie wiem czy to dobra decyzja...

  • SHREK - niezalogowany 2018-10-01 07:29:50

    Brawo zarząd!!!! Czekacie aż sam trener do Was się zgłosi...????. czym szybciej trener będzie tym lepiej!!! Jestem ciekaw ile czasu będzie ŁKS bez trenera??? Czyżby aż tyle ofert było???? Wątpię w to.I znów będzie ze trener był najtańszy.co nie oznacza że będzie dobrym trenerem ŁKS-u.Amatorszczyzna nic więcej!!!!

  • dośc tego - niezalogowany 2018-10-01 06:43:38

    W sumie co za różnica,grają jakby trenera nie było.

  • widz - niezalogowany 2018-10-01 06:42:07

    Marcin Mroczkowski chyba?

Dodajesz jako: |