:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Klęska ŁKS-u na własnym boisku [VIDEO]

Sport, Klęska własnym boisku [VIDEO] - zdjęcie, fotografia
27/09/2018 05:20

Drużyna ŁKS-u Łomża została rozbita na własnym boisku przez rezerwy Legii Warszawa. Bezradnym momentami „biało-czerwonym” goście ze stolicy strzelili aż cztery bramki. Do przerwy było 0-2, w drugiej połowie było jeszcze gorzej…

Po tym jak zarząd ŁKS-u rozstał się w poniedziałek z trenerem Krzysztofem Ogrodzińskim, obowiązki pierwszego szkoleniowca przejął jego asystent Marcin Mroczkowski, który przez kilka spotkań ma prowadzić drużynę z Łomży. Prawdopodobnie trwają poszukiwania nowego trenera, a liga się nie zatrzymuje.

Początek środowego meczu nie zapowiadał klęski Łomżan, choć to goście lepiej utrzymywali się przy piłce w pierwszym fragmencie spotkania. Swoją przewagę przypieczętowali bramką zdobytą w 18. minucie przez Piotra Cichockiego. Od momentu straty bramki ŁKS rzucił się do odrabiania strat, jednak najczęściej brakowało ostatniego podania.

W 32. minucie meczu ŁKS nie zdążył ustawić się w defensywie po wykonaniu stałego fragmentu gry i po kontrze Legii stracił drugą bramkę. Na listę strzelców wpisał się Krzysztof Mączyński, który nie tak dawno temu występował w pierwszej reprezentacji Polski. Gospodarze meczu próbowali zagrozić gościom głównie ze stałych fragmentów gry. Widać było, że brakuje pomysłu na rozegranie akcji. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po zamianie stron do ataku pierwsi ruszyli legioniści, którzy mogli strzelić gola, ale gracz legii trafił tylko w słupek. Niestety, kilka minut po tej akcji ŁKS stracił kolejnego, trzeciego gola, w tym spotkaniu. Tym razem piłkę w siatce umieścił Bajdur, dokładnie w 52. minucie. Ostatni gol wbity, niczym sztylet w serce drużyny z Łomży padł w 81. minucie meczu, po błędzie w defensywie drużyny ŁKS-u.

Mecz zakończył się wynikiem 0-4. ŁKS Łomża zaliczył kolejną, już czwartą porażkę z rzędu. W ligowej tabeli zajmuje 17. miejsce, z najgorszym bilansem bramkowym w lidze. Nowego trenera czeka bardzo trudne zadanie…

III Liga: ŁKS Łomża 0-4 (0-2) Legia II Warszawa

Gole: Piotr Cichocki (18 min.), Krzysztof Mączyński (32 min.), Michał Bajdur (52 min.), Maciej Rosołek (81 min.)

 

Klęska ŁKS-u na własnym boisku [VIDEO] komentarze opinie

  • SHREK - niezalogowany 2018-09-28 08:30:04

    ( mazowszanin ) możemy się spotkać w Łomży.

  • mazowszanin - niezalogowany 2018-09-28 08:27:00

    SHREK jak jesteś serio poważny w tym co piszesz to daj do siebie namiar. Też chcę ratować ten klub ale w nowym składzie (nigdy do tej pory nie byłem w jakimkolwiek zarządzie).

  • SHREK - niezalogowany 2018-09-28 07:41:16

    Powiem tak dopóki te osoby będą to z ŁKS-em będzie coraz gorzej i spadek będzie nieunikniony,szkoda tylko że nie widzi tej całej sytuacji obecny Prezydent m.Łomży to przecież osoba z ratusza prowadzi ŁKS.

  • SHREK - niezalogowany 2018-09-28 07:26:21

    No więc nowi ludzie przyjdą i stary zarząd poslucha ich pomysłów i wtedy nie odejdą.będą sobie przypisywać nowe pomysły tych ludzi.Najpierw niech się rozwiąże ten zarząd a później te osoby będą działać

  • edekkredek - niezalogowany 2018-09-27 19:13:03

    A co ich trzyma ? Kibice wieszają psy, puste trybuny, kasy brak, perspektyw również ...

  • Janusze - niezalogowany 2018-09-27 19:10:18

    Nie odejdą nie przyznają się do błędu zwolnią trenera ponarzekają na zawodników nie mają honoru komuna tyle w temacie!!!

  • edekkredek - niezalogowany 2018-09-27 19:09:52

    A dlaczego nie ? Czego się boją? Skoro chcą podjąć się poprawy sytuacji w klubie to powinni o tym głośno mówić. Wszyscy przecież tego chcemy, by było lepiej.

  • Łks nigdy nie zginie!!!!!!! - niezalogowany 2018-09-27 19:07:24

    A dlaczego mają się ujawniać czy to ważne kto będzie niech odejdą Ci obecni którzy się nie sprawdzili.A może ktoś się znajdzie nauczyliśmy się już że obecny zarząd podaje się do dymisji tylko na 5 minut niech odejdą i tyle a nie siedzą na siłę i twierdzą że bez nich Łks zginie.

  • edekkredek - niezalogowany 2018-09-27 18:57:24

    Zarząd wybiera walne. Skoro są ludzie do prowadzenia klubu to niech się ujawnią i przedstawią sposób na poprawę sytuacji klubu. Członkowie klubu chcą tego samego czyli klubu na miarę możliwości Łomży. Jak na razie to tylko można przeczytać puste slogany. Przejdźcie do działania - nie mówienia a ludzie was poprą.

  • Ali - niezalogowany 2018-09-27 18:50:49

    Shrek daj spokój szkoda czasu to ktoś z obecnego zarządu próbuje twierdzić że lepiej się nie da jak ktoś dobrze stwierdził.Zarząd Łks 1926 okupuje się i mie dopuszcza do zmian bo chcą rządzić i nic nie robić dlatego jest jak jest i taka jest prawda.

  • kibicowski - niezalogowany 2018-09-27 18:48:11

    bieda123 naucz się czytać ze zrozumieniem a potem dyskutuj

  • Pazio - niezalogowany 2018-09-27 18:41:21

    lol jakiej dymisji daj spokój jednego dnia odeszli a drugiego się rozmyślili propaganda przypominają mi się czasy komuny ,jestem za stary na takie zagrywki ja też jestem za żeby odeszli zobaczymy co będzie.

  • bieda134 - niezalogowany 2018-09-27 18:34:22

    Kibicowski a jaki pomysł na klub ma obecny zarząd ? co roku żebrać z miejskiej kasy? ileż tak można.Tak tu chodzi o dobro klubu i to prawda co twierdzi Shrek,powiedz co zrobił obecny zarząd,nie broń niech odejdą nic nie zrobili i taka jest prawda wegetacja i nic więcej dosyć już.Jak odejdą okarze się czy nie ma chętnych.Kto by nie przyszedł gorzej już być nie może.

  • lol - niezalogowany 2018-09-27 18:28:47

    Już były te głosy na walnych gdzie po dymisji zarządu NIKT nie chciał być prezesem. O czym ty piszesz człowieku. Gdzie byli ci niby nowi ludzie ?

  • SHREK - niezalogowany 2018-09-27 17:40:28

    ( kibicowski ) z tego co wiem mają kilka punktów planu na przyszłość ŁKS-u i jego rozwój oraz przywrócenie dobrego imienia klubu, bo na dzień dzisiejszy jest b.zła opinia na arenie Polskiej piłce nożnej i sami piłkarze z Polski mają złą opinię co do klubu ŁKS-u.

  • kibicowski - niezalogowany 2018-09-27 17:32:58

    Nie chodzi tu o politykę tylko o dobro klubu. I tak jak w polityce dobrze jest poznać kandydatów. Ich wizję. Czy rzeczywiście mają jakiś pomysł na klub.

  • SHREK - niezalogowany 2018-09-27 17:25:26

    ( kibicowski ) zapewniam Cię że te osoby są bezpartyjne!!!! i nie mieszają się w politykę,od dłuższego czasu się przyglądają ŁKS-wi na pewno pojawią się po dymisji zarządu

  • kibicowski - niezalogowany 2018-09-27 17:08:52

    jak czytam ciebie to jakbym słuchał naszych polityków. Wybierzcie mnie a będzie zaje...cie. Niestety zawsze kończy się to tak samo. Obietnice bez pokrycia.

  • kibicowski - niezalogowany 2018-09-27 17:04:07

    shrek wskaż gdzie napisałem że popieram obecny zarząd. Ja chcę w Łomży piłki na poziomie i czekam by poznać ludzi( widma) którzy gotowi są to zrealizować. Dalej uważam, że nikt o zdrowych zmysłach nie będzie pchał głowy w chore łóżko jakim bez wątpienia w tej chwili jest ŁKS. Wielu już się o tym boleśnie przekonało.

  • bieda134 - niezalogowany 2018-09-27 16:45:46

    Dosyć już tych upokorzeń Jagiellonia extraklasa Wigry 1 liga Zambrów i Wysokie lepsze od nas żenada gdzie jesteśmy my Łomża pierdolenie że nie ma ludzi do zarządu to bzdura skoro tam można to równierz i u nas.Myślę że nawet tak przez niektórych krytykowany Shrek nie zarządzał by gorzej niż obecny zarząd,gorzej już się nie da

  • SHREK - niezalogowany 2018-09-27 16:26:23

    ( Pro junior shittttt, kibicowski )do tych osób to kieruję, do prowadzenia klubu potrzeba doświadczenia kreatywności i zaangażowania następnie zwalniać i przyjmować kto każdy może, tylko z głową. napiszcie konkretnie co zrobił zarząd przez ostatnie 1,5 roku. oprócz przyjęcia kilku piłkarzy i trenera tylko tyle ??? nie sądzicie że to jest za mało dla klubu ??? zapytam jeszcze z innej strony na ilu meczach ligowych zarząd był na wyjeździe ??? nie wspominając jeszcze wiele wiele spraw,czym szybsza zmiana tym lepiej dla ŁKS-u.

  • Pro junior shittttt - niezalogowany 2018-09-27 16:01:33

    Nie no zwolnili trenera którego wogóle nie powinni zatrudniac pozyskali piłkarzy których nie powinni pozyskiwać "Brawo Wy"brawo zarzą[email protected] jednak coś robią

  • kibicowski - niezalogowany 2018-09-27 15:55:02

    na razie to sam trollujesz. Mówisz o ludziach, że są chętni ale nikt ich nie widział, nikt ich nie zna. Ale są .... Może to kolejni "do koryta". Nikt o zdrowych zmysłach nie pcha głowy w chore łóżko.

  • SHREK - niezalogowany 2018-09-27 15:48:16

    ( Nowy pomysł zatządu 500 plus Na ŁKs 1926 ) BRAWO !!!! przynajmniej jedna osoba mnie popiera, szczerą prawdę napisałeś.a te trolle to nawet jednego przykładu nie podają co zarząd zrobił.

  • Nowy pomysł zatządu 500 plus N - niezalogowany 2018-09-27 15:42:08

    I nadal tak będzie jeśli nic się nie zmieni,żebranie o pieniądze z miejskiej kasy narzekania,żygać już się chcę.Shrek ma rację trzeba zmian nawet jeśli mielibyśmy spaść.O zarządzie się nie wypowiem faktycznie nic nie zrobili i taka prawda Łks jest w tym samym miejscu brak kasy,pomysłów,perspektyw a jeśli coś nie wychodzi to trzeba dać sobie spokój i odejść z honorem.Chętni do rządzenia na pewno się znajdą a pierdolenie zarządu "Bo jak nie my to kto?"albo "niechcę ale muszę" nie lezie już w dupę ludzie litości czytając niektóre komentarze zaślepionych ludzi którzy tak twardo bronią zarządu utwietdzam się w przekonaniu z tym co sądzą o nas w pobliskich miejscowościach no cóż Łomża to taki ciemnogród (Pisogród)

  • były sympatyk Łks - niezalogowany 2018-09-27 13:23:15

    Shrek po formie twojej wypowiedzi jesteś młodym człowiekiem Masz racje ze zarząd jest słaby ale nie poniżaj ludzi Chicago nie znasz realiów Zarządy lks1926 okopują się i nie dopuszczają zmian bo chcą rządzić i nic nie robić dlatego jest jak jest

  • SHREK - niezalogowany 2018-09-27 13:11:38

    (Gość) powiedz wszystkim co zarząd zrobił dla klubu przez ostatnie 1,5 roku???? Znalazł jakiegoś sponsora strategicznego??? Itd itd ???? Dlaczego zarząd nie szuka??? Jak takich sponsorów nie ma w Łomży to dlaczego nie szukają w Polsce?????(gość) Ty siebie możesz podlupac pestki i pozamiatac. Nie znasz się i tyle!!!!!

  • SHREK - niezalogowany 2018-09-27 13:05:21

    (Chicago) jest zarząd od tego żeby coś robił żeby klub był stabilny i nie miał problemów. Ale nie widać tego.

  • gość 2018-09-27 13:04:17

    SHREk spadaj pajacu. Możesz co najwyżej trybunę z pestek słonecznika pozamiatać a nie o Zarządzie dyskutować.

  • Chicago - niezalogowany 2018-09-27 12:59:22

    Shrek w dupie mam takich ludzi ktorzy patrza jak klub doluje i nie robia nic. Licza sie widocznie tylko ich prywatne interesy. Tylko LKS

  • SHREK - niezalogowany 2018-09-27 09:47:24

    Powiem tak. Najpierw zarząd a później nowi ludzie. Jak tak będzie to wtedy wam kopary opadną.

  • zamni - niezalogowany 2018-09-27 09:20:23

    Nie ma żadnych ludzi innych. Nikt się nie garnie do zarządu po co te bajki. Ostatni sezon w III lidze i trzeba się z tym pogodzić.

  • kibicowski - niezalogowany 2018-09-27 09:04:45

    są ludzie są ludzie są ludzie ... ale gdzie oni byli do tej pory i na co czekają? Było walne i co ? nie było chętnych

  • SHREK - niezalogowany 2018-09-27 08:57:35

    ( kibicowski ) już wcześniej pisałem.poczytaj dokładnie wcześniejsze wpisy.z przed 10 dni.i tu nikt nie czaruje.

  • SHREK - niezalogowany 2018-09-27 08:20:58

    Nie chcę wypunktować zarządu jakie błędy popelnia.bo by była kicha

  • racjonalnie - niezalogowany 2018-09-27 08:18:06

    Rozumiecie, że budżet jest nadal na minus? W bajce ku*** jakiejś żyjecie?

  • kibicowski - niezalogowany 2018-09-27 08:14:55

    shrek przestań czarować. Konkrety - nazwiska. Ciągle to powtarzasz lecz żadnych konkretów.

  • SHREK - niezalogowany 2018-09-27 07:40:16

    I na pewno jak zrezygnuje caly zarząd ŁKS-u te wtedy pojawiają się nowe osoby które poprowadzą ŁKS.

  • ... - niezalogowany 2018-09-27 07:27:05

    I teraz prezes zrezygnuje, MyMariusz powie że da trochę kasy i jak nas nauczyło doświadczenie Prezes łaskawie odwoła odwołanie...i tak w kółko.

  • franc - niezalogowany 2018-09-27 07:24:02

    Trenera już zwolnili. Nowy - stary asystent nic nie wniesie. Potrzeba wzmocnień.

  • Obserwator14 - niezalogowany 2018-09-27 07:14:57

    Przed sezonem było widać że kadra jest najsłabsza od lat więc wyniki nie powinny dziwić, tylko gdzie podziały sie pieniądze z miejskich dotacji skoro podobno znów są zaległości w wypłatach

  • SHREK - niezalogowany 2018-09-27 06:31:54

    Szkoda pisać i gadać. Amatorszczyzna ze strony zarządu. Szkoda tylko klubu i kibiców ŁKS-u.

  • ? - niezalogowany 2018-09-27 06:15:05

    prezesie Uscilowski co teraz jak już nikt nie chce z tobą rozmawiać? masz swój łks tak jak chciałeś i co dalej?

  • Kibicek - niezalogowany 2018-09-27 05:47:10

    Zwolnić trenera wiadomo ze to on wszystkiemu winien :)

Dodajesz jako: |