:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Knockout Boxing Night: wieczór pełen emocji [VIDEO i FOTO]

Boks, Knockout Boxing Night wieczór pełen emocji [VIDEO FOTO] - zdjęcie, fotografia
23/09/2018 12:31

Pochodzący z Białegostoku Kamil Szeremeta obronił tytuł mistrza Europy wagi średniej podczas sobotniej gali Knockout Boxing Night zorganizowanej w Łomży. Nasze miasto odwiedzili także znani pięściarze a niespodzianką dla kibiców było oficjalne ogłoszenie walki, którą 10 listopada tego roku stoczą ze sobą obecni na wydarzeniu Artur Szpilka i Mariusz Wach.

- Z całą pewnością przywieźliśmy naprawdę najwyższej klasy europejskiej a może i takiej już górnej bardzo klasy światowej walkę wieczoru i to nie podlega dyskusji - mówi na początku gali Andrzej Wasilewski z Knockout Promotions, który zaznacza, że stawką walki jest jedyny męski pas mistrzowski, będący w polskich rękach.

Przed kluczowym pojedynkiem, odbyło się kilka innych walk zawodowych.Białorusin Maksym Hardzeika pokonał poprzez nokaut swojego rodaka - Siergieja Krapshyla, ostrołęczanin Przemysław Zyśk wygrał na punkty z Pavlem Hryshkavetsem, Michał Syrowatka z Ełku decyzją sędziów wyszedł zwycięsko z pojedynku ukraińcem Artemem Ajwazidim zaś szczecinianin Paweł Stępień znokautował Yevgenia Makhteienko pochodzącego z Ukrainy.

Walka okazała się szczęśliwa dla polaka, gdyż Kamil Szeremeta (18-0, 4 KO) pokonał przez nokaut Rubena Diaza (25-1-3,16 KO) broniąc tym samym tytułu mistrza Europy wagi średniej. Niepokonany na zawodowym ringu Szeremeta dopiero w 10 rundzie zdołał powalić hiszpana na łopatki i przerwać jego kilkunastoletnią passę zwycięstw.

Oprócz walki wieczoru, na ringu odbyły się starcia: Paweł Stępień - Jewgienij Machtiejenko, Michał Syrowatka - Artiem Ajwazidi, Przemysław Zyśk - Paweł Hryszkawiec, Maksim Hardzieika - Sergiej Krapszyla.

Widowiska, w których stawką jest mistrzostwo kontynentu, kojarzyć mogą się z wielkimi miastami a jednak to Łomża w Hali im. Olimpijczyków Polskich gościła znane osobistości polskiego boksu.

- Prawda jest taka, że kariery Tomasza Adamka, Krzysztofa Włodarczyka i wielu mistrzów zagranicznych na świecie zaczynały się od mniejszych imprez, nie od razu się walczy na Wembley, nie od razu się walczy na wielkich stadionach, trzeba naprawdę ileś walk stoczyć w mniejszych halach, w mniejszych obiektach, w mniejszych miastach gdzie z kolei często publiczność jest bardziej żywiołowa, często się bardziej zna na boksie niż w wielkich miastach - mówi Andrzej Wasilewski z Knockout Promotions.

Podczas gali udało nam się porozmawiać z Arturem Szpilką i Mariuszem Wachem, z którymi kibice chętnie ustawiali się do pamiątkowych zdjęć.

- Przecież też walczyłem w takich mniejszych galach i to oczywiście jest bardzo ważne, żeby docierać do tej grupy kibiców w mniejszych miastach, gdzie tego nie ma - mówi nam w rozmowie Artur Szpilka. - Uważam, że takie gale są jak najbardziej potrzebne, tutaj też, co słychać z resztą, kibice żyją tym boksem, boksował Zyśk, miał swoją grupę kibiców z Ostrołęki, chłopaki przyjechali 40 km, to było fajne - dodaje pięściarz.

- Bardzo fajna gala, twardzi przeciwnicy, oponenci potrafiący boksować, odgryzają się na każdy cios więc na pewno te walki kibicom się podobają - komentuje pięściarz Mariusz Wach.

Kibice nie musieli długo czekać aby poznać rzeczywisty powód obecności tych dwóch znanych polskich pięściarzy. W trakcie przerwy, oficjalnie zapowiedziano starcie pomiędzy Szpilką i Wachem, które zawodowcy stoczą ze sobą już 10 listopada w Gliwicach.

Knockout Boxing Night: wieczór pełen emocji [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • Never piss - niezalogowany 2018-09-24 11:37:43

    Taka sama to była transmisja na żywo jak i z gali rozdania nagród na festiwalu filmowym w Gdyni. Takie numery to ostatnio w TVP kręcili za Jurka Urbana żeby wycinać co niewygodne.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-24 11:31:47

    To Łomża i tak spóźniona o kilka lat. Bo wcześniej takie gale już się odbywały w Legionowie, Pruszczu Gdańskim, Łochowie, Zambrowie, Kisielnicy itd. itp. Wreszcie jakiś poziom miejski załatwił nam prezydent. Teraz to już tylko dorównać tym miastom.

  • Marcin Robak - niezalogowany 2018-09-24 10:47:59

    super było wczoraj powtórkę nawet oglądałem

  • boks - niezalogowany 2018-09-24 08:45:46

    Taka gala to najlepsza promocja Łomży w całym kraju. Transmisja na żywo w sobotę w najlepszym czasie antenowym w TVP1. Nie można było tego lepiej wymyślić.

  • jarek d. - niezalogowany 2018-09-24 07:41:06

    Ja oglądałem w tvp, oby więcej tego typu imprez

  • qwerty - niezalogowany 2018-09-24 07:30:34

    I dobrze, że taka gala się odbyła. Lepiej na to wydać pieniądze, niż na kościół

  • agent - niezalogowany 2018-09-24 06:19:16

    Jeśli promocja i rozwój miasta mają opierać się na takich imprezkach komercyjnych za naszą kasę to tylko współczuć tym co to pochwalają. Kasa dana dla prywatnej firmy a ile to ta firma zapłaciła za wynajem sali i jej przygotowanie? Chyba że to nic nie kosztuje? Co w tym wydarzeniu takiego żeby prezydent, jakaś poseł i podobno dyrektor firmy miejskiej aż tak się podniecali? Oj żeby przy takim rządzeniu łomżyniaki po ryjach nie dostali przypadkiem.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-24 06:12:43

    A tych troje to chyba chciało powalczyć ale spóźnili się i majtasów zapomnieli.

  • sezamkowa niech oszczędza - niezalogowany 2018-09-23 23:36:41

    ja tam wole się pobawić niż wulewać strumieniami kase na Sezamkową

  • rektor2000 - niezalogowany 2018-09-23 22:33:25

    Borysewicz, a nie Muzyk

  • dość długu - niezalogowany 2018-09-23 22:04:20

    Ciekawe czy swoją rodzinę też tak zadłuża. Panie prezydencie kupuje pan kawior i szampana kiedy w portfelu ostatnia dycha?

  • Smarzowski moze chcesz kolejny - niezalogowany 2018-09-23 21:43:55

    film Smarzowskiego w Łomży! Duchovni to tylko ludzie Czesto bardzo grzeszni dobrze ze prawda ujrzy sweiatlo dziennne po razz kolejny

  • Znajomy - niezalogowany 2018-09-23 21:31:57

    jaka promocja, czego? może tego jak sie bawić? Boże spraw żeby prezydentem została osoba ,której dobro tego miasta będzie leżało na sercu i będzie umiala liczyć i szanowac pieniadze podatników.

  • Marcin Robak - niezalogowany 2018-09-23 21:31:30

    lepiej gale boksu niż duchownych co nawet mowia na jaki film czlowiek moza isc a na jaki nie.

  • MyzŁomży - niezalogowany 2018-09-23 21:16:02

    Łomża zadłużona po uszy,a ten gale bokserskie dofinasowuje. Czy on myśli o przyszłości miasta czy tylko o wyborach?

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-09-23 20:26:18

    ziomek 98 czy tak czy siak BEDZIE CZARNO NA BIAŁYM

  • ziomek98 - niezalogowany 2018-09-23 20:19:46

    Ja też słyszałes od pewnego,ziomka o jakis taśmach z udziałem biskupa, ale czy to prawda. może i prawda bo to różnie bywa z tymi naszymi ksież

  • serik - niezalogowany 2018-09-23 20:08:21

    Najpierw plany na prezydenta a teraz plany żeby zniszczyć ludzi zamknąć usta żeby niewygodnej prawdy nie mówiono? Czuję że będzie bitwa. Cios za cios. Oko za oko. Prawda za prawdę. Niech Pani szybciej zacznie to szybciej prawda ujrzy światło dzienne. Ja do dziś nie rozumiem Chrzanowskiego dlaczego on jeszcze do tv nie poszedł z dowodami na to jak Sprawa się w Łomży potoczyła z wyborami. Nie rozumiem na co chłop czeka. Rozmowa z Biskupem podobno w sieci krąży? Ludzie coś mówią o liście proboszczy w sprawie Chrzanowskiego? Po co czekać....temat na fali razem ze Smażowskim - podać im na tacy jak to duchowni lubią politykę i jakie to strategie mają.

  • Gregory - niezalogowany 2018-09-23 19:52:36

    Oby więcej takich gal. Gratki Chrzanowski

  • Nudzi mi się - niezalogowany 2018-09-23 18:54:47

    Czytam, czytam i oczom nie wierzę. Ludzie jaką promocję miasta macie na myśli? Jakiś baran pisze, że cała usłyszała o Łomży, a co to kolonia wsi Kupiski, że nikt o niej nie słyszał? Proszę o merytoryczne odpowiedzi w temacie promocji miasta, co Łomża konkretnie zyska? Takich gal organizowanych w naszym kraju są dziesiątki i raczej ma to służyć rozrywce gawiedzi i promocji danej dyscypliny w regionie. Impteza ta, podobnie jak wiele innych, wpisuje się jedynie w promocję pana Chrzanowskiego.

  • Marcin Robak - niezalogowany 2018-09-23 17:59:17

    to pokazuje jaki WPLYW MA KOSCIOL NA WLADZE W MIESCIE. dalej kryjcie ksiezy upadlych i czyniacych krzywdy drugiemu. otumaniajcie narod swoja swietoscia... w lomzy tez biskup otumania wszystkich wywyzszajac swoja kandydatke. Brak slow to dno moralne...

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-09-23 17:57:38

    dobrze ze w lomzy bedzie film smazowskiego myslalem ze nie puszcza bo biskup zabroni i bede musial jechac do ostroleki a tu masz ci los w ostrolece nie ma......

  • rfr - niezalogowany 2018-09-23 17:10:52

    Jak murzyna pobije, wtedy będzie coś.

  • darekk - niezalogowany 2018-09-23 16:55:30

    mam nadzieję że Chrzanowski wygra te wybory i utrzyma prowadzoną politykę promocji miasta

  • Chrzanowski dobrze działa - niezalogowany 2018-09-23 16:19:58

    Byłem, widziałem, gala na wysokim poziomie. Łomża może być dumna, że gościła najlepszych bokserów w Europie, a kto wie może niedługo także i na świecie. Promocja Łomży w związku z relacją na żywo w TVP1 pierwsza klasa. O Łomży mówi się od wczoraj w całej Polsce i poza granicami także. To zasługa także obecnych władz samorządowych.

  • enej - niezalogowany 2018-09-23 16:03:33

    pomysł z galą boksu i to we współpracy z największym polskim promotorem to idealne rozwiązanie

  • ooooo67 - niezalogowany 2018-09-23 16:00:57

    o kurczaki ....

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-23 16:00:33

    i to się nazywa promocja miasta na dużą skalę!!! przecież to pokażą w otwarty kanale tvp1. O Łomża będzie mówić cała sportowa Polska. Genialny pomysł

  • SuperoL - niezalogowany 2018-09-23 15:56:50

    Leżałam sobie na łóżku i córka pokazała mi plakat Muzyczki, tak , tak, znów, plakaty się zwinęły same ze wstydu. Mamo, znów się zwinęły bo reszta leżała na chodniku.

  • Basia - niezalogowany 2018-09-23 15:56:45

    Brawo! Świetna promocja miasta w TVP 1 w najlepszym czasie antenowym. Cała Polska usłyszała o Łomży. Takie ważne imprezy tylko w miastach z dobrym gospodarzem.

  • rower fajna sprawa - niezalogowany 2018-09-23 15:49:20

    na uks i biegaczy tez miasto daje...co za dur...pisze ze bilety za darmo dla lomzyniakow!!!!!!!!!!!!chlopie jestes jak chytra baba z radomia za darmo???to bys mial 10 tys ludzi!!w zadnym miescie nie ma za darmo bys stal w kolejce z 3 dni....prezydent i tak robi duzo imprez otwartych chodzby kabarety !!!widac bylo jakie byly tlumy!!!!!tysiace ludzi bo za darmo ...trolle antychrzan slabi jesteacie zero merytoryki

  • johny deepp - niezalogowany 2018-09-23 15:38:11

    chociażby za budowanie sportowej Łomży Chrzanowski ma mój głos

  • enej - niezalogowany 2018-09-23 15:37:54

    to prawda, inni politycy z Łomży mają gdzieś sport w tym mieście, dlatego na nich nie głosuję

  • jadwiga - niezalogowany 2018-09-23 15:37:35

    darekk to prawda, bez Chrzanowskiego Łomżyński sport leży

  • darekk - niezalogowany 2018-09-23 15:37:19

    tak naprawdę to Chrzanowski jest jedynym politykiem któremu na sercu leży łomżyński sport, przykładem tego jest chociażby ŁKS

  • johny - niezalogowany 2018-09-23 15:37:01

    brawo Chrzan, oby tak dalej

  • rektor 2000 - niezalogowany 2018-09-23 15:36:47

    mam nadzieję że Chrzanowski wygra te wybory i utrzyma prowadzoną politykę promocji miasta

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-23 15:36:34

    pomysł z galą boksu i to we współpracy z największym polskim promotorem to idealne rozwiązanie

  • darekk - niezalogowany 2018-09-23 15:35:45

    rzeczywiście za prezydentury Chrzanowskiego Łomża stała się istotnym punktem na kulturowo-rozrywkowej mapie Polski. Dla mnie Chrzanowski naprawdę daje radę

  • koty - niezalogowany 2018-09-23 15:35:27

    super że takie rzeczy dzieja się w Łomży, w ostatnich 4 latach miasto zmieniło się nie do poznania na plus!!!!

  • johny - niezalogowany 2018-09-23 15:35:10

    podziwiam możliwości Prezydenta Chrzanowskiego. Wasilewski to największy promotor boksu w Polsce

  • Łomżyniak czy Łomżanin?? - niezalogowany 2018-09-23 15:34:32

    logo Łomży pokazane w najlepszym czasie antenowym na tvp1 - świetny pomysł na promocję miasta

  • dzieci z bulerbyn - niezalogowany 2018-09-23 15:34:08

    było świetnie

  • darekk - niezalogowany 2018-09-23 15:33:50

    Genialny pomysł. Mam nadzieję że będą kolejne edycje. Wasilewski to największy promotor boksu w Polsce. Chrzanowski ma naprawdę rozległe kontakty

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-23 15:32:59

    brawo gala na tvp!!!!!

  • jadwiga - niezalogowany 2018-09-23 15:32:39

    Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek była w Łomży jakaś mistrzowska walka bokserska. A tu proszę jest i jeszcze z bezpośrednią transmisją w tv. Chrzanowski dobrze działa.

  • darekk - niezalogowany 2018-09-23 15:32:16

    Brawo Chrzanowski. Za to, że nie jesteś obojętny na różne potrzeby mieszkańców będę na Ciebie głosował.

  • johny deepp - niezalogowany 2018-09-23 15:32:02

    Lubię boks i w końcu mogłem go zobaczyć go na żywo w najlepszym wydaniu. W dodatku obejrzałem też mistrzowską walkę z Londynu na dużym ekranie. To mi się podoba.

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-23 15:30:54

    Transmisja na żywo w TVP1 w sobotę w szczycie oglądalności prosto z Łomży. Lepszej promocji Łomża nie mogła mieć.

  • johny - niezalogowany 2018-09-23 15:30:29

    Świetna promocja Łomży w całym kraju. Brawo!

  • enej - niezalogowany 2018-09-23 15:30:17

    Transmisja w TVP, więc promocja Łomży idealna

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-23 15:29:57

    Super, że taka gala była w Łomży

  • Łomża została doceniona - niezalogowany 2018-09-23 15:29:32

    Kibice nie musieli długo czekać aby poznać rzeczywisty powód obecności tych dwóch znanych polskich pięściarzy. W trakcie przerwy, oficjalnie zapowiedziano starcie pomiędzy Szpilką i Wachem, które zawodowcy stoczą ze sobą już 10 listopada w Gliwicach.

  • jadwiga - niezalogowany 2018-09-23 15:29:30

    gratulacje dla Prezydenta i organizatorów. Pełen sukces

  • rektor 2000 - niezalogowany 2018-09-23 15:28:34

    oby więcej takich imprez

  • od biskupa - niezalogowany 2018-09-23 15:28:16

    czyżby Chrzanowski byl w konflikcie i z kościołem? Że z partią to wiadomo, ale patrząc po tych wpisach przychylnych mu ,ciągle pojawai się coś o biskupie,kościele...

  • darekk - niezalogowany 2018-09-23 15:27:33

    Byłem. Widziałem. Jestem pod wrażeniem

  • wachu - niezalogowany 2018-09-23 15:27:18

    Bardzo fajna gala, twardzi przeciwnicy, oponenci potrafiący boksować, odgryzają się na każdy cios więc na pewno te walki kibicom się podobają

  • JjANEK34 - niezalogowany 2018-09-23 15:26:44

    BYŁEM I JANIE SIĘ BAWIŁEM, PRZESTAŃCIE PITOLIĆ

  • krychal - niezalogowany 2018-09-23 15:26:32

    Z całą pewnością przywieźliśmy naprawdę najwyższej klasy europejskiej a może i takiej już górnej bardzo klasy światowej walkę wieczoru i to nie podlega dyskusji - mówi na początku gali Andrzej Wasilewski z Knockout Promotions, który zaznacza, że stawką walki jest jedyny męski pas mistrzowski, będący w polskich rękach

  • zygmunt z bema - niezalogowany 2018-09-23 15:25:33

    wieslaw kula ty to w sredniowieczu zyjesz??czy na sezamkowej..to impreza organizowana razem z miastem i bardzo dobrze bo to super promocja miasta

  • jackus - niezalogowany 2018-09-23 15:23:32

    o tej stronie to mi mowil jeden koles z kolna ,ze na weselu ich burmistrz troszke wypil i zaczal sypac takie historie ze az na gloeie sie jezy..nie chce mi sie w to wierzyc i raczej to plotka

  • akwi - niezalogowany 2018-09-23 15:05:59

    chcesz to wynajmij hale w szkole to koszt 100 zł za godzinę:) wielki wyczyn hehehheh

  • genia - niezalogowany 2018-09-23 15:01:42

    Gratulacje dla Prezydenta Impreza bardzo fajna Piękna sportowa rywalizacja na wysokim poziomie Doskonała promocja miasta Oczywiście nie którzy woleliby przekazać tą kasę na remont pałacu biskupiego albo na basen w parku księżowskim. Proszę o docenienie bo taka impreza bardzo możliwe, że już nigdy się w tym mieście nie odbędzie.

  • Wieslaw - niezalogowany 2018-09-23 14:52:34

    Kula napisał: "A czy szkola chociaz zarobila na wynajęciu hali? Co zyskala Lomza? Kto zarobil na biletach? Ktozaplacil bilety Dla Krynickiej Modzelewskiego i Chrzanowskiego jesli byla to prywatna impreza? Panie Prezydencie Chrzanowski prosimy o oficjalną odpowiedż na ww pytania" Dołączam sie do tych pytań.Panie prezydencie niech pan udzieli informacji mieszkańcom, w koncu to ich pieniądze.

  • L. leje wode - niezalogowany 2018-09-23 14:42:04

    Kto wykonał stronę dla Łomżyńskiego Forum Samorządowego której Prezesem jest Agnieszka Muzyk? Czy tą osobą nie jest Marcin M. Na jakiej podstawie Pani Agnieszka wybrała tą firmę i ile wyniosło wynagrodzenie i dlaczego ta firma a nie inne?

  • Pani Agnes ktoś Panią zdemasko - niezalogowany 2018-09-23 14:38:58

    Autor: sparow (---.schokomil.ch) Data: 25-05-18 20:41 Bardzo szybko Pani Agnieszka Barbara Muzyk wydała oświadczenie w sprawie odwołania jej ze stanowiska. Pani Agnieszko śmieszą mnie Pani słowa że w sprawowaniu tej funkcji poświęciła Pani swój czas i umiejętności. Otóż Pani Agnieszko nie robiła Pani tego społecznie tylko otrzymywała Pani wynagrodzenie i to pewnie wyższe niż sam Chrzanowski. Pisze Pani Nasze miasto, a może pochwali się Pani skąd pochodzi i gdzie w chwili obecnej mieszka. Jak osoba pochodząca ze Śniadowa bardzo trafnie podkreśla Pani że Łomży potrzebne są osoby ofiarne, pracowite, bezinteresowne, troszczące się o dobro wspólne a nie swoje własne, jako mieszkaniec Łomży, który uczestniczył w spotkaniu z Panią muszę powiedzieć z przykrością że żadnej z przytoczonych cech Pani nie posiadała. Troszczyła się Pani przede wszystkim o dobro własne. I co najważniejsze sformułowaniem kończącym swoje oświadczenie przyznała Pani że naprawdę planowała i planuje start w wyborach. I to pokazuje że działała Pani z premedytacją oszukując swego pracodawcę. Gdyby moja podwładna oszukiwała mnie robiąc wszystko żebym to ja stracił posadę to ja bym zwolnił Panią dyscyplinarnie. Bo tylko w taki sposób karze się osoby nielojalne, które oszukują przełożonego.

  • Xyz - niezalogowany 2018-09-23 14:36:44

    Kolejny raz Chrzanowski rozdaje pieniądze mieszkańców Łomży prywatnym organizatorom na biletowane imprezy. Co chwilę spółki miejskie widnieją jako sponsorzy różnych imprez. To są nasze pieniądze! Mieszkańców miasta! Wstyd Panie Chrzanowski! Filharmonie remontowaliście przez 3 i pół roku, dopiero niedawno przerwaliście prace i wmawiacie ludziom, że to wina projektanta! Po 3,5 roku prowadzenia prac budowlanych?! Kończ waść wstydu oszczędź!

  • Kula - niezalogowany 2018-09-23 14:35:23

    A czy szkola chociaz zarobila na wynajęciu hali? Co zyskala Lomza? Kto zarobil na biletach? Ktozaplacil bilety Dla Krynickiej Modzelewskiego i Chrzanowskiego jesli byla to prywatna impreza? Panie Prezydencie Chrzanowski prosimy o oficjalną odpowiedż na ww pytania

  • lubie się pobawićd - niezalogowany 2018-09-23 14:33:47

    Lepiej robic imprezy dla Łomżyniaków niż pchać kasę na Sezamkową. Chrzan nie daje sobie w kasze dmuchać, a to sie już biskupinowi nie podoba.Na stołku woli mieć POSŁUSZNA AGNESS niz faceta z jajami. Wole się bawić na ipreskach niż dawać kase dla duchownych, oni i tak już kasy mają.....

  • Edek knockaut - niezalogowany 2018-09-23 14:25:18

    I to jest nokaut Pani Agnieszki. Blondynka nie zastanowiła się że w swym oświadczeniu przyznała że chce startować w wyborach i ta bajeczka o późniejszej propozycji z pis to ściema.

  • Pani Agnes ktoś Panią zdemasko - niezalogowany 2018-09-23 14:21:43

    Autor: sparow (---.schokomil.ch) Data: 25-05-18 20:41 Bardzo szybko Pani Agnieszka Barbara Muzyk wydała oświadczenie w sprawie odwołania jej ze stanowiska. Pani Agnieszko śmieszą mnie Pani słowa że w sprawowaniu tej funkcji poświęciła Pani swój czas i umiejętności. Otóż Pani Agnieszko nie robiła Pani tego społecznie tylko otrzymywała Pani wynagrodzenie i to pewnie wyższe niż sam Chrzanowski. Pisze Pani Nasze miasto, a może pochwali się Pani skąd pochodzi i gdzie w chwili obecnej mieszka. Jak osoba pochodząca ze Śniadowa bardzo trafnie podkreśla Pani że Łomży potrzebne są osoby ofiarne, pracowite, bezinteresowne, troszczące się o dobro wspólne a nie swoje własne, jako mieszkaniec Łomży, który uczestniczył w spotkaniu z Panią muszę powiedzieć z przykrością że żadnej z przytoczonych cech Pani nie posiadała. Troszczyła się Pani przede wszystkim o dobro własne. I co najważniejsze sformułowaniem kończącym swoje oświadczenie przyznała Pani że naprawdę planowała i planuje start w wyborach. I to pokazuje że działała Pani z premedytacją oszukując swego pracodawcę. Gdyby moja podwładna oszukiwała mnie robiąc wszystko żebym to ja stracił posadę to ja bym zwolnił Panią dyscyplinarnie. Bo tylko w taki sposób karze się osoby nielojalne, które oszukują przełożonego.

  • Edek - niezalogowany 2018-09-23 14:20:51

    Białystok ma mądrego Prezydenta który nie wydealiłby kasy aby nabić kieszeń prywatnym ludziom. Kto zarobił na biletach. Jeśli Prezydent chciał zaspinsorować to czy bilety nie powinny byc za darmo dla łomzy? To straszne M Chrzanowski. Zamiadt zasponsorować UKS łomzyczka czy naszych lekkoatletów to komu nabija Pan kieszeń?Tragedia

  • Co miała na myśli Muzyk pisząc - niezalogowany 2018-09-23 14:20:40

    Dzisiaj przed południem po prawie 4 latach tytanicznej pracy zostałam odwołana ze stanowiska bez podania żadnych argumentów, w sposób który pozostawiam bez komentarza … . Zostałam odwołana przez człowieka, który dostrzegł we mnie konkurenta do jego stanowiska. To nie jest sposób, w jaki powinno się traktować nie tylko współpracowników, ale i wszystkich Łomżan. Tak się nie godzi … . Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mogli zrobić dla naszego miasta wiele. Ostatecznie o wszystkim zdecydują w wyborach, mieszkańcy Łomży.

  • Co miała na myśli Muzyk pisząc - niezalogowany 2018-09-23 14:19:38

    Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mogli zrobić dla naszego miasta wiele. Ostatecznie o wszystkim zdecydują w wyborach, mieszkańcy Łomży

  • Pytin - niezalogowany 2018-09-23 14:17:44

    Wasilewski to promotor Andrzeja Gołoty robił galę w wielu miastach!!!Super ,że wybrał Łomże a nie Białystok..prezydent umie rozmawiać z ludzmi...boję się,że jak zostanie muzykalna to tylko muzyczka koscielna będzie grana

  • otwarty - niezalogowany 2018-09-23 14:17:30

    jakbym komuś kieszeń napychał to faktycznie oznaczałoby otwartość i przyjażń.

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-09-23 14:12:16

    Dobra promocja Łomży. To nie tylko to co pokazali w tv. Podobno Prezydent rozmawiał z różnymi szychami i biznesmenami to doskonała rekalama i rzeczywiste ukazanie tego że Łomża jest przyjazna i otwarta.

  • qlostik - niezalogowany 2018-09-23 14:09:55

    Wasilewski dobrze mówił miał być Białystok, ale się nie potrafili dogadać..a prezydent Chrzanowski stawia na sport!!!dlatego wybrali Łomże!!

  • Agnes na wójta - niezalogowany 2018-09-23 14:06:25

    Zasmakuj w Łomży, 600 lecie...cały czas mówili ze z Łomży

  • kirk - niezalogowany 2018-09-23 14:05:14

    pokazali ciemną halę ,a nie Łomżę. Niezła promocja.

  • zbych - niezalogowany 2018-09-23 13:59:56

    rozrywka potrzebna w życiu jest ,ale trzeba mieć na nią kasę.

  • bokser - niezalogowany 2018-09-23 13:57:33

    ale gdzie pokazali Łomżę??? ten ring? ring jest zawsze prawie taki sam. Hali trochę bylo widać, fantastyczna promocja.

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-23 13:53:44

    Lepiej wydać kasę na imprezy niż na sezamkową.Rozrywki do życia są bardzo potrzebne.........

  • tadzik - niezalogowany 2018-09-23 13:50:33

    ja ogladalem w telewizji i jestem dumny ze pokazali moja Lomze!!

  • xvf - niezalogowany 2018-09-23 13:48:50

    tez zaplacilem 45 na trybune i bylo super bilet na kabaret kosztuje 60 zl a tu gala na Wysokim poziomie brawo

  • zygmunt z bema - niezalogowany 2018-09-23 13:47:55

    pelne trybuny to swiadczy o tym ze warto bylo!!!!w dodatku transmisja na TVP 1!!!dzis caly czas w wiadomosciach sportoeych mowią o walce w Lomzy!!!!!!!brawo

  • Zenek6 - niezalogowany 2018-09-23 13:47:29

    Ja bylem za 45 zeta, nie żałuje

  • agata .m - niezalogowany 2018-09-23 13:44:47

    najltansze bilety byly po 45 zl wejdz na strone ebilet.pl i nie klmam chlopcze..urzad miasta dal 15 tys zl a wczoraj na tvp 1 caly czas o lomzy bylo super

  • Edek - niezalogowany 2018-09-23 13:44:12

    Ciekawe czy Krynicka to zaplaciła za bilety i Modzelewski ?czy jak zwykle my podatnicy zadłuzone po uszy miasto zaplacilo za ich rozrywkę

  • Student1 - niezalogowany 2018-09-23 13:35:18

    najtańsze bilety były po 70zł ale były i te po 1 000 zł i więcej ciekawe ilu bezrobotnych łomżyniaków było na to stać ?

  • ciekawa.eee - niezalogowany 2018-09-23 13:20:53

    Ktoś wie ile na tą komercyjną imprezę wyłożyło miasto(w tym spółki miejskie) ??? Łomża tonie w długu, a tu dofinansofanie prywatnych organizatorów

  • real - niezalogowany 2018-09-23 13:20:47

    Szkoda tylko, że hołota, która wychodziła z hali w środku nocy darła mordę i nie dała spać porządnym ludziom.

Dodajesz jako: |