:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Knockout Boxing Night. Ceremonia ważenia w Galerii Veneda [VIDEO i FOTO]

Boks, Knockout Boxing Night Ceremonia ważenia Galerii Veneda [VIDEO FOTO] - zdjęcie, fotografia
21/09/2018 18:17

Kamil Szeremeta (17-0, 3 KO) i Ruben Diaz (25-1-2, 14 KO) zmieścili się w limicie wagi średniej podczas dzisiejszej oficjalnej ceremonii ważenia w Galerii Veneda przed Knockout Boxing Night w Łomży. Stawką jutrzejszego pojedynku w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich będzie należący do Polaka tytuł mistrza Europy.

Organizatorzy gali z Grupy KnockOut Promotions przekazują, że walka Szeremeta vs. Diaz będzie jednym z najważniejszych wydarzeń bokserskich na polskiej ziemi od dziesięciu lat. Pięściarz pochodzący z Białegostoku jest w tej chwili jedynym aktualnym polskim zawodowym mistrzem Europy. Jego przeciwnik Hiszpan Ruben Diaz to bokser niepokonany na ringu od 15 lat.

- Zrobię wszystko, żeby pas został na Podlasiu, tu w Polsce – zapowiada Kamil Szeremeta. Oprócz pojedynku wieczoru widzowie obejrzą dodatkowo 4 inne wali zawodowe i 2 amatorskie.

Cała gala będzie transmitowana "na żywo" w kanale TVP SPORT, a walkę wieczoru obejrzą dodatkowo widzowie TVP 1.Bonusem dla fanów, którzy w sobotni wieczór zdecydują się odwiedzić halę przy ul. Księżnej Anny 18, będzie publiczna transmisja LIVE arcyciekawej walki z Londynu, gdzie Anthony Joshua podejmie Rosjanina Aleksandra Powietkina w "królewskiej" kategorii ciężkiej.

Bilety na galę "KnockOut Boxing Night 3" dostępne są na ebilet.pl, można będzie je również nabyć w dniu imprezy w kasie hali od godz. 12:00 aż do rozpoczęcia walki wieczoru.

Wyniki ważenia:

Kamil Szeremeta (72,4 kg) - Ruben Diaz (72,2 kg)

Paweł Stępień (80 kg) - Jewgienij Machtiejenko (79,7 kg)

Michał Syrowatka (67,4 kg) - Artiem Ajwazidi (67,6 kg)

Przemysław Zyśk (70,7 kg) - Paweł Hryszkiawiec (70,1 kg)

Maksim Hardzeika (69,8 kg) - Sergiej Krapszyla (71,5 kg)

Knockout Boxing Night. Ceremonia ważenia w Galerii Veneda [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-23 13:25:16

    Lepiej wydać kasę na imprezy niż na sezamkową.Łomża to biedne miasto i trzeba dać ciężko żyjącym mieszkańcom trochę relaksu ,radości i rozrywki.Chrzanowski dobrze rządzi ,że organizuje imprezy.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-23 08:33:12

    Mordobicie w sali gimnastycznej już było to teraz publiczny pokaz pędzenia bimbru w warunkach miejskich powinni zorganizować z oczywistą nauką i promocją na sprzęt do wyrobu. Może ziści się ta obietnica o miejscach pracy a miasto stanie się słynne na cały świat.

  • agent - niezalogowany 2018-09-22 21:32:00

    Kochać a może wielbić ? Odlot totalny. Ciekawe za co. Wymieniać to co jak krew z nosa idzie w tym mieście jako wielkie osiągnięcia prezydenta to trzeba mieć wielkie poczucie humoru. Jakimi ludźmi się otacza to widać, słychać i czuć. Z tego nic dobrego już wyjść nie może po za wstydem i stratą czasu w rozwoju miasta. W takim tempie to my za 30 lat dogonimy w rozwoju takie tuzy miejskie jak Pcim Dolny. Nawet rodzona partia się go wyrzekła a z niej nawet samemu to trudno odejść. Zdecydowanie trzeba porzegnać już tego pana.

  • MACIEK P. - niezalogowany 2018-09-22 19:07:38

    Można nie kochać Prezydenta, ale trzeba mu oddać, że dużo się zadziało pozytywnego dla miasta, np. samorządowe becikowe, darmowa komunikacja miejska dla seniorów + karta seniora, pozyskanie dofinansowań na drogi, filharmonię czy Halę Targową oraz nowi inwestorzy w strefie ekonomicznej. To są fakty.

  • agent - niezalogowany 2018-09-22 13:24:09

    Te enej. Nie sądź wszystkich po sobie. Fakty to fakty. Tak zarabiali a tyle z miejskich dostawali i nie tylko. To chyba o czymś świadczy. A co takiego to wielkiego zrobili, jedno i drugie współrządząc przez te lata? Gdzie ten geniusz zarządzania można zobaczyć? Może rowery wymyślili bo są na ulicach? Może esemesy to moje były i w sprawie mojego zatrudnienia? A może asfalt któreś wymyśliło bo ulice nim niektóre pokryte? Ostatnio to nawet boks chyba któreś wymyśliło bo to też sukces podobno? Styl kierowania też się liczy a żadne z tych dwojga nic nawet o tym nie wie bo nawet miedzy sobą się pogryźli. Wybiorą nie wybiorą taka demokracja ale na takie ściemnianie to nie każdy jak widać daje się nabrać. Dojna zmiana w kraju i dojna zmiana w mieście to dla mnie za dużo.

  • Omen - niezalogowany 2018-09-22 13:22:46

    Oglądam dzisiaj tv oczywiście

  • enej - niezalogowany 2018-09-22 12:57:15

    @agent nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy. Ludzie w polityce, ministrowie, wiceministrowie muszą dobrze zarabiać, bo inaczej eksperci i fachowcy pójdą do sektora prywatnego, a na ich miejsce przyjdą nieudacznicy, którzy zrujnują Polskę do końca. Jeżeli Polską mają rządzić najlepsi, to też trzeba im za to zapłacić, bo ci ludzie też mają rodziny i chcą żyć na pewnym poziomie. Przez ciebie przemawia zazdrość, pewnie nie udało ci się w życiu to teraz zazdrościsz innym. Ale zadaj sobie pytanie, czy masz odpowiednie kompetencje żeby zarządzać miastem lub być wykładowcą akademickim???? sam sobie odpowiedz na to pytanie

  • agent - niezalogowany 2018-09-22 12:47:53

    Faktycznie jestem opozycja do każdego kto za moje pieniądze źle się wywiązuje z nałożonych obowiązków. Przyjmując je z własnej nieprzymuszonej woli, nazywając to jeszcze służbą społeczną. Jak się okazuje za całkiem niezłą kasę, lata 2015-17 to zarobki z urzędu i PWSIiP 143 485,93 i 38 998,91. 133 894,32 i 44 020,47. 144 254,20 i 38 055,81.Wcześniej zarabiał 49 560,95 z uczelni i 16 022,34 plus 5 545,17 z diet radnego. Pamiętajcie że to nie będzie już 4 latka tylko 5 bo tak sobie dojna zmiana zaplanowała. O to się tak żrą nawet między sobą. Dla dobra tego Pana niech lepiej ten doktoracik wreszcie skleci a nie bierze się za to co mu ewidentnie nie wychodzi. A swoją drogą to lepiej jak wydarzenia sportowe organizują fachowcy a nie jakies prezydenty.

  • Wiesław T. - niezalogowany 2018-09-22 12:47:33

    Najpierw gale MMA, teraz boks. Fajnie, że tego typu wydarzenia są organizowane w Łomży. Oby tak dalej Panie Prezydencie

  • rektor 2000 - niezalogowany 2018-09-22 12:44:52

    Łomża w ostatnich latach mocno przyśpieszyła w rozwoju. To widać

  • janox - niezalogowany 2018-09-22 12:36:38

    Dobra gala się zapowiada. Super, że można w tvp obejrzeć

  • darekk - niezalogowany 2018-09-22 12:14:04

    nie wiem skąd te głosy krytyki, mam wrażenie że siedzi tu opozycja i w zazdrosna w swej nieudolności krytykuje dokonania Prezydenta Chrzanowskiego

  • darekk - niezalogowany 2018-09-22 12:14:04

    nie wiem skąd te głosy krytyki, mam wrażenie że siedzi tu opozycja i w zazdrosna w swej nieudolności krytykuje dokonania Prezydenta Chrzanowskiego

  • Zenon.W> - niezalogowany 2018-09-22 11:07:04

    tadzik organizuje w centrum....za 5 lat:)

  • Never piss - niezalogowany 2018-09-22 09:14:46

    Dopiszcie jeszcze że sam wyremontował te ulicy albo najlepiej że je stworzył na ugorze i na każdej walnąć mu na tę okoliczność pomnik. Plan remontów ulic to był stworzony za poprzedniej kadencji i wystarczy się go trzymać . Ulice robili inni to i jakoś to wyszło bo fachowcy. Sobie to on raczej w inny sposób reputacyję zapaskudził bo pokazał do czego się nadaje. Z całą pewnością nie do stołka prezydenta miasta.Pożegnanie to mu się należy takie jakie zgotował swojej zastępczyni. Oboje niech już nas nie męczą sobą.

  • rysio - niezalogowany 2018-09-22 08:44:47

    Czy jest już zaplanowana jakaś impreza na pożegnanie obecnego prezydenta? może być huczna.Pojdę napewno :D

  • plany budowy dróg - niezalogowany 2018-09-22 08:15:10

    i Nowogrodzka też :)

  • plany budowy dróg - niezalogowany 2018-09-22 08:13:32

    Za Chrzanowskiego powstały lub zostały całkowicie wyremontowane następujące ulice - Zawadzka, Sikorskiego, Szosa Zambrowska, Polowa, Poligonowa, Kopernika, Modrzewiowa, Glogera, Stacha Konwy, Niemcewicza, Piaski, Podleśna, Wiosenna.

  • agent - niezalogowany 2018-09-22 08:00:17

    Zarządzanie miastem poprzez walki bokserskie. Zaiste ciekawa to i nowatorska koncepcja oby tylko mieszkańcy przy tym nie dostali po ryju.

  • Never piss - niezalogowany 2018-09-22 07:56:55

    Jak to niektórym mało trzeba do życia. Bedom głosować na prezia bo jem bokserków pokaże oczywista za ich kasę ale zawsze cuś. To jeszcze poprośta go piknie żeby wam walki kogutów i wyścigi szczurów zorganizował a najlepiej to jakiś meczyk w piczypolo na małe bramki. Pograta i zagłosujeta bo tego wam do poważnej oceny władzy samorządowej trzeba.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-22 07:56:17

    Lata 2015 - 2017 z oświadczeń majątkowych kandydatów. On: 143485,93 i 38998,91. 133894,32 i 44020,47. 144254,20 i 38055,81. Ona: 156853,35 i 60671,02. 141210,55 i 44253,90. 163684,99 i 62741,43. Pierwsze cyfry to oczywiście urząd a drugie to kasa z uczelni. Przed tymi stołkami on zarabiał 49560,95 z uczelni i 16022,34 plus 5545,17 z urzędowych a ona 56013,31 z uczelni i 70895,22 z innej pracy. Jeszcze się łudzicie że to o dobro mieszkańców chodzi?

  • wyborca z Południa - niezalogowany 2018-09-22 07:43:30

    Ja tam będę głosował na Chrzanowskiego za całokształt, za rozwój, za drogi, za inwestycje. Za to, że nie zapomniał o młodych rodzinach (samorządowe becikowe) i za to że nie zapomniał o seniorach (karta seniora i bezpłatnee empeki). Za to że mamy rower miejski i za to że mamy Sywester miejski i koncerty znanych i lubianych zespołów muzycznych. Za to, że wspiera łomżyński sport i to wszystkie dyscypliny (ŁKS, MŁKS, MKS Dwójka Łomża, Prefbet Śniadowo Łomża i oba łomżyńskie kluby mma). Niech Łomża pozostanie normalna, a nie zarządzana przez biskupa z tylnego siedzenia...

  • Gość - niezalogowany 2018-09-22 07:29:36

    Lata 2015 - 2017 z oświadczeń majątkowych kandydatów. On: 143485,93 i 38998,91. 133894,32 i 44020,47. 144254,20 i 38055,81. Ona: 156853,35 i 60671,02. 141210,55 i 44253,90. 163684,99 i 62741,43. Pierwsze cyfry to oczywiście urząd a drugie to kasa z uczelni. Przed tymi stołkami on zarabiał 49560,95 z uczelni i 16022,34 plus 5545,17 z urzędowych a ona 56013,31 z uczelni i 70895,22 z innej pracy. Jeszcze się łudzicie że to o dobro mieszkańców chodzi?

  • Never piss - niezalogowany 2018-09-22 07:27:59

    Jak to niektórym mało trzeba do życia. Bedom głosować na prezia bo jem bokserków pokaże oczywista za ich kasę ale zawsze cuś. To jeszcze poprośta go piknie żeby wam walki kogutów i wyścigi szczurów zorganizował a najlepiej to jakiś meczyk w piczypolo na małe bramki. Pograta i zagłosujeta bo tego wam do poważnej oceny władzy samorządowej trzeba.

  • wsciekly pies - niezalogowany 2018-09-22 07:20:41

    nie pisiory tyljo bisiory!!!tadeusz go nie lubi

  • beny - niezalogowany 2018-09-22 07:07:20

    hehe dobre zarządzanie miastem... nawet pisiory dostrzegły że facet się nie nadaje i się go pozbyli z partii.

  • obiektywny - niezalogowany 2018-09-22 06:53:15

    To że ludzie wyjeżdżają z Łomży tak było jest i będzie, ale to nie znaczy, że Łomża się nie rozwija i nie jest dobrym miejscem do życia. Problem leży gdzieś indziej. Po prostu niektórzy wybierają zagranicę lub Warszawę ewentualnie Białystok. To jest zupełnie normalne, wręcz naturalne i obecna władza nie ma nic do tego. Uważam nawet, że dzięki temu, że Łomża mocno idzie do przodu ten odpływ ludności jest znacznie mniejszy niż mógłby być przy złym zarządzaniu miastem.

  • edyp - niezalogowany 2018-09-22 06:40:13

    wiktor niedługo zostana sami imprezowicze...

  • wiktor - niezalogowany 2018-09-22 06:36:53

    michal m.m. -a ludzie wyjeżdzaja z Łomży bo maja tu za dobrze. Chrzanowski raj nam tu stworzył.

  • michal m.m. - niezalogowany 2018-09-22 05:52:47

    wiktor najnizsze bezrobocie w historii a ty nowisz nielizna...brawo chrzan

  • wiktor - niezalogowany 2018-09-22 05:24:22

    rządy Chrzanowskiego to mielizna gospodarcza i morze długów

  • tgvb - niezalogowany 2018-09-22 05:12:51

    jal w telewizji obejrze i bede dumny ze z lomzy!!transmisja

  • tom37 - niezalogowany 2018-09-21 21:46:56

    też będę :)

  • ZiomekL - niezalogowany 2018-09-21 20:35:22

    ja sie wybieram

  • darekk - niezalogowany 2018-09-21 20:12:21

    i o to właśnie chodzi w promocji miasta, brawo!!!!

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-21 20:11:30

    świetnie, chcemy więcej takich imprez w Łomży

  • johny deepp - niezalogowany 2018-09-21 20:10:37

    chociażby za budowanie sportowej Łomży Chrzanowski ma mój głos

  • johny - niezalogowany 2018-09-21 20:09:59

    to prawda, inni politycy z Łomży mają gdzieś sport w tym mieście, dlatego na nich nie głosuję

  • jadwiga - niezalogowany 2018-09-21 20:09:17

    rektor to prawda, bez Chrzanowskiego Łomżyński sport leży

  • rektor 2000 - niezalogowany 2018-09-21 20:07:21

    tak naprawdę to Chrzanowski jest jedynym politykiem któremu na sercu leży łomżyński sport, przykładem tego jest chociażby ŁKS

  • jadwiga - niezalogowany 2018-09-21 20:03:31

    brawo Chrzan, oby tak dalej

  • rektor 2000 - niezalogowany 2018-09-21 20:03:03

    mam nadzieję że Chrzanowski wygra te wybory i utrzyma prowadzoną politykę promocji miasta

  • darekk - niezalogowany 2018-09-21 20:02:32

    za prezydentury Chrzanowskiego Łomża odżyła sportowo i kulturowo

  • johny - niezalogowany 2018-09-21 19:58:42

    mam nadzieję że będzie w Łomży znacznie więcej takich eventów

  • enej - niezalogowany 2018-09-21 19:58:00

    pomysł z galą boksu i to we współpracy z największym polskim promotorem to idealne rozwiązanie

  • darekk - niezalogowany 2018-09-21 19:56:51

    rzeczywiście za prezydentury Chrzanowskiego Łomża stała się istotnym punktem na kulturowo-rozrywkowej mapie Polski. Dla mnie Chrzanowski naprawdę daje radę

  • rektor 2000 - niezalogowany 2018-09-21 19:52:38

    super że takie rzeczy dzieja się w Łomży, w ostatnich 4 latach miasto zmieniło się nie do poznania na plus!!!!

  • johny - niezalogowany 2018-09-21 19:51:40

    Byłem na MMA to i na boks sie chętnie przejdę.

  • Łomżyniak czy Łomżanin?? - niezalogowany 2018-09-21 19:50:53

    i to się nazywa promocja miasta na dużą skalę!!! przecież to pokażą w otwarty kanale tvp1. O Łomża będzie mówić cała sportowa Polska. Genialny pomysł

  • jadwiga - niezalogowany 2018-09-21 19:50:37

    podziwiam możliwości Prezydenta Chrzanowskiego. Wasilewski to największy promotor boksu w Polsce

  • darekk - niezalogowany 2018-09-21 19:50:14

    a pamiętacie jak Muzyk mówiła że nie należy wspierać sportu bo to strata pieniędzy?!?!?!? i ktoś taki chce być prezydentem????? przerażające Jedynym kandydatem na prezydenta Łomży jest Mariusz Chrzanowski

  • rektor 2000 - niezalogowany 2018-09-21 19:48:56

    sport wyrywa ludzi ze słabości, uzależnień, trudnej sytuacji finansowej. Powinien być wspierany. Dobrze że Prezydent Chrzanowski to widzi!!!!

  • johny deepp - niezalogowany 2018-09-21 19:48:35

    nie pamiętam aby któryś prezydent tak mocno wspierał sport tak jak Chrzanowski to świetna promocja miasta, to pomoc ludziom zaangażowanym w sport, brawo

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-21 19:48:08

    walka będzie pokazywana w tvp1 i to w najlepszym czasie emisyjnym. świetna promocja miasta!!!

  • enej - niezalogowany 2018-09-21 19:47:53

    to największy promotor boksu w Polsce!!! Gratuluje

  • darekk - niezalogowany 2018-09-21 19:47:40

    Brawo Panie Prezydencie!!!!! i to nazywa się prawdziwa promocja miasta!! to jest ta droga!!!! brawo!!!

  • enej - niezalogowany 2018-09-21 19:46:40

    mam nadzieję że to początek stałej współpracy

  • Ziutek - niezalogowany 2018-09-21 19:46:18

    Goloty

  • Ziutek - niezalogowany 2018-09-21 19:45:59

    wasilewski robil galę dla golotu...boks największych lotow

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-21 19:45:05

    logo Łomży pokazane w najlepszym czasie antenowym na tvp1 - świetny pomysł na promocję miasta

  • dzieci z bulerbyn - niezalogowany 2018-09-21 19:44:49

    świetnie, będę na pewno

  • darekk - niezalogowany 2018-09-21 19:44:24

    Genialny pomysł. Mam nadzieję że będą kolejne edycje. Wasilewski to największy promotor boksu w Polsce. Chrzanowski ma naprawdę rozległe kontakty

  • johny deepp - niezalogowany 2018-09-21 19:44:10

    brawo gala na tvp!!!!!

  • johny - niezalogowany 2018-09-21 19:43:31

    Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek była w Łomży jakaś mistrzowska walka bokserska. A tu proszę jest i jeszcze z bezpośrednią transmisją w tv. Chrzanowski dobrze działa.

  • jadwiga - niezalogowany 2018-09-21 19:43:08

    Brawo Chrzanowski. Za to, że nie jesteś obojętny na różne potrzeby mieszkańców będę na Ciebie głosował.

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-21 19:42:53

    Lubię boks i w końcu będę mógł zobaczyć go na żywo w najlepszym wydaniu. W dodatku obejrzę też mistrzowską walkę z Londynu na dużym ekranie. To mi się podoba.

  • Madzia S. - niezalogowany 2018-09-21 19:42:38

    Transmisja na żywo w TVP1 w sobotę w szczycie oglądalności prosto z Łomży. Lepszej promocji Łomża nie mogła mieć.

  • enej - niezalogowany 2018-09-21 19:42:22

    Świetna promocja Łomży w całym kraju. Brawo!

  • rektor 2000 - niezalogowany 2018-09-21 19:40:16

    Transmisja w TVP, więc promocja Łomży idealna

  • darekk - niezalogowany 2018-09-21 19:39:55

    Super, że taka gala będzie w Łomży

  • Tur - niezalogowany 2018-09-21 19:36:03

    ZDECYDOWANIE GŁOSUJĘ ZA CHRZANOWSKIM. MIASTO OŻYŁO. BRAWO PANIE MARIUSZU

  • Lubię blondynki zaliczać - niezalogowany 2018-09-21 19:32:14

    Z ta blondynka w kreconych włosach to bym z checia pogrzeszył

  • forever PiS - niezalogowany 2018-09-21 19:28:39

    za Agnieszki to beda pikniki parafialne tez bedzie super..dla tadeusza

  • Ziutek - niezalogowany 2018-09-21 19:13:24

    za poprzednikow nie bylo tylu wydarzen sportowych a teraz rewelacja !!!Chrzanowski na plus

  • kibice ze Zjazdu - niezalogowany 2018-09-21 19:12:23

    Rewelacja bede mogl obejrzec lomze w TVP 1!!!!!!!!!widac ze prezydent uwielbia sport i ma moj glos!!!

Dodajesz jako: |