:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

KnockOut Boxing Night 3 już w przyszły weekend

Boks, KnockOut Boxing Night przyszły weekend - zdjęcie, fotografia
14/09/2018 08:19

Niebawem, bo 22 września odbędzie się w hali sportowej przy ul. Księżnej Anny 18 w Łomży gala boksu organizowana przez grupę KnockOut Boxing Night Andrzeja Wasilewskiego. Podczas sportowego wydarzenia dojdzie do walki Mistrza Europy wagi średniej Kamila Szeremety (17-0, 3 KO) z Hiszpanem Rubenem Diazem (25-1, 16 KO).

Walka Szeremeta vs. Diaz to jedno z najważniejszych wydarzeń bokserskich na polskiej ziemi od 10 lat! Pochodzący z Białegostoku pięściarz musi walczyć z Rubenem Diazem, gdyż ten drugi jest aktualnym, obowiązkowym pretendentem do tytułu EBU. Poprzednią walkę Hiszpan stoczył z innymi Polakiem - zwyciężył z Rafałem Jackiewiczem.

Poza walką wieczoru, której stawką będzie pas Mistrza Europy w Wadze Średniej (EBU) odbędą się cztery dodatkowe zawodowe walki bokserskie zawodników KnockOut Promotions oraz dwie walki na zasadach boksu olimpijskiego.

Cała gala będzie transmitowana „na żywo" w kanale TVP SPORT, a walkę wieczoru obejrzą dodatkowo widzowie TVP 1. Bonusem dla fanek i fanów, którzy w sobotni wieczór, 22 września, zdecydują się odwiedzić halę przy ul. Księżnej Anny 18, będzie publiczna transmisja LIVE arcyciekawej walki z Londynu, gdzie Anthony Joshua podejmie Rosjanina Aleksandra Powietkina w królewskiej kategorii ciężkiej.

Ponadto wszyscy fani pięściarstwa będą mogli zobaczyć oficjalną ceremonię ważenia, która będzie miała miejsce w przededniu gali, tj. w piątek, 21 września 2018 r., o godz. 15:30, w Galerii Veneda w Łomży - wstęp wolny!
Bilety na galę dostępne na: ebilet.pl http://ebilet.pl, a w dniu imprezy w kasie hali od godz. 12:00 do walki wieczoru.

KnockOut Boxing Night 3 już w przyszły weekend komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-16 06:44:39

    Może niech sam wystąpi na tym ringu i pokaże że nadaje się do rządzenia .Jednym słowem wychodź gn....u na plac boju. Tylko wpisowe za własne a nie miejskie. A swoją drogą to ożywiło nam się panisko na koniec kadencji. Niech przyfolguje bo nam się zatyra chłopina na śmierć w tej obronie korytka. Najgorzej to jak się zawiesi albo zatrze.

  • Anna39 - niezalogowany 2018-09-15 18:38:24

    Współpraca szeroko promująca miasto? Wzajemne obijanie się po gębie? No ja dziękuje za taką promocję. Komu i czemu ma to służyć? Masakra. Trwonienie kasy i tyle.

  • hahahah - niezalogowany 2018-09-15 07:04:44

    500-1000 zł.

  • hahahah - niezalogowany 2018-09-15 07:04:22

    TVP pokaże puste trybuny. Bilety po 500-100 zł. w Łomży.

  • Agnieszka M. - niezalogowany 2018-09-14 19:05:15

    gościu nie rozumiesz mechanizmów promocyjnych, to świetny początek współpracy szeroko promującej miasto. Dzięki temu o Łomży mówi się w skali kraju

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 18:48:33

    Jakież to sportowe wydarzenie? Ile to osób obejrzy w tej sali i skorzysta z fruktów na zapleczu? Czysta komercja za pieniądze łomżyniaków. Zarobi jakiś bokserek i jego właściciel. Promocja na poziomie i wedle wyobraźni obecnego prezia i jego kumpli. Kasa na to już nasza niestety. Najlepiej niech sam się wali z tym bokserem.

  • enej - niezalogowany 2018-09-14 18:35:37

    mam nadzieję że to początek stałej współpracy

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-14 18:35:15

    logo Łomży pokazane w najlepszym czasie antenowym na tvp1 - świetny pomysł na promocję miasta

  • dzieci z bulerbyn - niezalogowany 2018-09-14 18:07:37

    świetnie, będę na pewno

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:04:22

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:04:22

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:04:22

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:04:22

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:04:22

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:04:21

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:04:21

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:04:21

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:04:21

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:04:21

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-14 18:04:21

    KAŻDY ZDROWO MYŚLĄCY INTERNAUTA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE 90% KOMENTARZY PRO CHRZANIONYCH PISZE RAPTEM DWÓCH/TRZECH KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA W OBAWIE O UTRATĘ DOSTĘPU DO KORYTA, DWOJĄ SIĘ I TROJĄ PISZĄC POD KILKOMA PSEUDONIMAMI JEDNOCZEŚNIE CHCĄC WYWOŁAĆ WRAŻENIE, ŻE TAK JAK ONI MYŚLI WIĘKSZOŚĆ ŁOMŻYNIAKÓW .

  • ŁKS - niezalogowany 2018-09-14 16:57:25

    Super ! Brawo.

  • JEDZIEMY Z BLONDI - niezalogowany 2018-09-14 16:03:04

    Łomża będzie w tvp1 i widać niektórych denerwuje, że nie będą mieli okazji się pochwalić że to ich zasługa. Zawsze możecie zorganizować rekolekcje i transmitować na TV TRWAM

  • Never Piss - niezalogowany 2018-09-14 14:23:15

    Jakież to sportowe wydarzenie? Ile to osób obejrzy w tej sali i skorzysta z fruktów na zapleczu? Czysta komercja za pieniądze łomżyniaków. Zarobi jakiś bokserek i jego właściciel. Promocja na poziomie i wedle wyobraźni obecnego prezia i jego kumpli. Kasa na to już nasza niestety. Najlepiej niech sam się wali z tym bokserem.

  • darekk - niezalogowany 2018-09-14 13:26:56

    Genialny pomysł. Mam nadzieję że będą kolejne edycje. Wasilewski to największy promotor boksu w Polsce. Chrzanowski ma naprawdę rozległe kontakty

  • polka - niezalogowany 2018-09-14 12:00:30

    nasi hierarchowie niestety bardzo lubia pieniazki....chrzanowski za malo inwestowal . dlatego go zdeptali bo znalezli jelonka ktory im wszedzie wskoczy ....

  • duma - niezalogowany 2018-09-14 11:55:30

    Muzyk zgadzala sie z programem Mariusza dopoki miala z tego KASE. teraz tej KASY nie ma bo wyleciala i juz sie jej odmienilo!!!!!!

  • polka - niezalogowany 2018-09-14 11:53:50

    trzeba jasno powiedziec ta pani pracowala w tym urzedzie czy nie?? bo teraz atakuje prezydenta jakby ten kazal jej niewolniczo robic rozne rzeczy z ktorymi ideologicznie ona sie nie zgadzala? bynajmniej bardzo dziwne.

  • duma - niezalogowany 2018-09-14 11:51:53

    PANI MUZYK UWAZA ZE TO FAJERWERKI. MYSLE ZE WYSTARCZY JUZ LOMZY SYLWESTROW I GOSCINCA I DNI MIASTA...TERAZ TRZEBA ROBIC PIKNIKI I FESTYNY KOSCIELNE, WSPIERAC BISKUPOW KTORZY WALCZA O TRZEZWOSC NARODU I ABSTYNENCJE WSZYSTKICH. I PRZY TYM DZIEKOWAC RYDZOWI BO NIE MA NIC ZA DARMO. NIE DZIWI MNIE TEN FRONT. ALE PRZEZ 3 I POL ROKU TEJ PANI NIC NIE PRZESZKADZALO??? TERAZ OBUDZILA SIE ZE SNU TYTANICZNEGO

  • Ziutek - niezalogowany 2018-09-14 11:17:35

    brawo gala na tvp!!!!!obejrze lomza w tc

  • Krzysztof lomza - niezalogowany 2018-09-14 10:50:03

    Chyba trzeba się wybrać. Myślę, że warto

  • qwerty - niezalogowany 2018-09-14 10:06:58

    Fajne wydarzenie sportowe się zapowiada

  • Josef - niezalogowany 2018-09-14 10:01:19

    No Chrzanowski się postarał. Promocja Łomży jak ta lala

  • Josef - niezalogowany 2018-09-14 10:00:59

    No Chrzanowski się postarał. Promocja Łomżt jak ta lala

  • Marcel - niezalogowany 2018-09-14 09:57:16

    Już nie mogę się doczekać tej walki.

  • smyk - niezalogowany 2018-09-14 09:56:15

    Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek była w Łomży jakaś mistrzowska walka bokserska. A tu proszę jest i jeszcze z bezpośrednią transmisją w tv. Chrzanowski dobrze działa.

  • wyborca z Południa - niezalogowany 2018-09-14 09:53:56

    Brawo Chrzanowski. Za to, że nie jesteś obojętny na różne potrzeby mieszkańców będę na Ciebie głosował.

  • fan boksu - niezalogowany 2018-09-14 09:52:26

    Lubię boks i w końcu będę mógł zobaczyć go na żywo w najlepszym wydaniu. W dodatku obejrzę też mistrzowską walkę z Londynu na dużym ekranie. To mi się podoba.

  • kibic - niezalogowany 2018-09-14 09:49:53

    Transmisja na żywo w TVP1 w sobotę w szczycie oglądalności prosto z Łomży. Lepszej promocji Łomża nie mogła mieć.

  • łomżing - niezalogowany 2018-09-14 09:45:41

    Świetna promocja Łomży w całym kraju. Brawo!

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-14 09:42:42

    Chrzanowski a goneic bedzie walczył? co smsem mu robote ogarniałes? umowa o prace co ?

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-14 09:42:42

    Chrzanowski a goneic bedzie walczył? co smsem mu robote ogarniałes? umowa o prace co ?

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-14 09:42:42

    Chrzanowski a goneic bedzie walczył? co smsem mu robote ogarniałes? umowa o prace co ?

  • sprzedawca - niezalogowany 2018-09-14 09:34:38

    jako fan boksu chętnie się wybiorę

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-09-14 09:23:31

    Kolejna gala! Super

  • jony bravo - niezalogowany 2018-09-14 09:15:40

    może kościół pomoże? Tyle kasy ma przecież

  • MatrixXX89 - niezalogowany 2018-09-14 09:12:59

    chrzanowski a zadłuzenie kto będzie spłacał? podobno kasy brakuje, co ty odstawiasz w tym ratuszu?

  • MatrixXX89 - niezalogowany 2018-09-14 09:12:59

    chrzanowski a zadłuzenie kto będzie spłacał? podobno kasy brakuje, co ty odstawiasz w tym ratuszu?

  • MatrixXX89 - niezalogowany 2018-09-14 09:12:58

    chrzanowski a zadłuzenie kto będzie spłacał? podobno kasy brakuje, co ty odstawiasz w tym ratuszu?

  • MatrixXX89 - niezalogowany 2018-09-14 09:12:58

    chrzanowski a zadłuzenie kto będzie spłacał? podobno kasy brakuje, co ty odstawiasz w tym ratuszu?

  • MatrixXX89 - niezalogowany 2018-09-14 09:12:58

    chrzanowski a zadłuzenie kto będzie spłacał? podobno kasy brakuje, co ty odstawiasz w tym ratuszu?

  • MatrixXX89 - niezalogowany 2018-09-14 09:12:58

    chrzanowski a zadłuzenie kto będzie spłacał? podobno kasy brakuje, co ty odstawiasz w tym ratuszu?

  • MatrixXX89 - niezalogowany 2018-09-14 09:12:58

    chrzanowski a zadłuzenie kto będzie spłacał? podobno kasy brakuje, co ty odstawiasz w tym ratuszu?

  • MatrixXX89 - niezalogowany 2018-09-14 09:12:58

    chrzanowski a zadłuzenie kto będzie spłacał? podobno kasy brakuje, co ty odstawiasz w tym ratuszu?

  • MatrixXX89 - niezalogowany 2018-09-14 09:12:58

    chrzanowski a zadłuzenie kto będzie spłacał? podobno kasy brakuje, co ty odstawiasz w tym ratuszu?

  • MatrixXX89 - niezalogowany 2018-09-14 09:12:58

    chrzanowski a zadłuzenie kto będzie spłacał? podobno kasy brakuje, co ty odstawiasz w tym ratuszu?

  • Kubabjj - niezalogowany 2018-09-14 09:05:32

    Gale MMA, teraz gala bokserska, fajnie. Kiedyś takich gal nie było, Chrzanowski działaj tak dalej