:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Kolej przez Łomżę: Konferencja posła Lecha Kołakowskiego [LIVE]

Portal mylomza.pl 26/03/2019 11:30

O godz. 12:00 rozpocznie się konferencja prasowa posła Lecha Antoniego Kołakowskiego dotycząca budowy kolei: Centralny Port Komunikacyjny - Warszawa - Ostrołęka - Łomża - Kolno - Pisz - Orzysz - Giżycko, czyli tzw. "Kolei Warszawsko-Mazurskiej" przez Łomżę. Zapraszamy do oglądania transmisji NA ŻYWO.

Konferencja odbędzie się w budynku Uczelni Jańskiego w Łomży. 

lomza

Kolej przez Łomżę: Konferencja posła Lecha Kołakowskiego [LIVE] komentarze opinie

  • gość 2019-03-26 12:04:31

    byłaby to świetna sprawa,aż trudno uwierzyć...super!

  • gość 2019-03-26 12:33:14

    owszem owszem ale najpierw niech doprowadzą do konca sprawe remontu tego co jest czyli linIi kolejowej Łomża Śniadowo Ostrołeka. gDZIE SA TE PIENIADZE KTORE NA TO BYŁY JUZ ZAKLEPANE?

  • kolo - niezalogowany 2019-03-26 12:39:33

    dziś jest mała orientacja,wagi tego przedsięwzięcia ...wzrost rozwoju , zbliżenie do stolicy,marzenie kilku pokoleń -pięknie!!

  • gość 2019-03-26 12:55:47

    Ten pan niech lepiej zacznie współpracę z prezydentem a nie kłody rzuca pod nogi. Tu w mieście mamy dużo ważnych spraw i potrzebna jest pomoc posła jak to robi Pani Posłanka Bernardetta Krynicka. Takie gadki szmatki o kolei przed wyborami moze Pan swobie włożyć w wiadome miejsce.....między bajki. Weźmie się Pan realnie do pracy, a nie lansuje się przed wyborami tanimi obieticami. Ludzie to nie idioci. Pokazli to w ostatnich wyborach. Przestańcie traktować Łomze jak ciemnogród gdzie można wcisnąć każdy kit i każdego kandydata, który nagle pokochał Łomżę.

  • gość 2019-03-26 13:04:54

    Skuteczność pana posła, kolejne 10 lat i będzie kolej z Ostrołęki do Łomży :)

  • gość 2019-03-26 13:10:15

    pierdu , pierdu . opowiadanie kolejnych bajek, a kasa leci. Czas na zmianę już wystarczy tego posłowania!!!!!

  • gość 2019-03-26 13:23:24

    pomoc Krynickiej dla miasta to odpowiednie się eksponowanie na ringu tej powiatowej gali bokserskiej/////////////////////? hahahah

  • gość 2019-03-26 13:27:30

    Myślenie perspektywiczne, a miasto daleko daleko w tyle nie dorasta do tematu. Dworca PKS nie potrafi wybudować. Obudź się Mariusz, bo do 3 razy sztuka.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-26 14:10:33

    Mistrzem od lansu to jest obecnie nam panujący panicz naszego grodu

  • gość 2019-03-26 16:24:07

    Kołak nie zazdrość prezydentowi. Ty kiedyś startowałeś i co ? nie udało się. Kandydatkę promowałeś i co? Gorszy wynik niż w pierwszej turze, gdy w Polsce dobra zmiana, a Łomża Kosciołem stoi. Ludzie już wiedzą co i jak i jak w Łomży się politykę robi. Obiecanki, cacanki a głupiemu radość. Ale powiem jedno - w Łomży nie ma głupich ludzi, a już po ostatnich wyczynach w wyborach się poznali. Mało tego przed wyborami pojawi się książka "Meandry władzy" i zgasi wszystko. A czerwienić się bedą na twarzach, nie tylko na czapeczkach. Będzie to spowiedź, taka jakiej w żadnym konfesjonale nikt nie słyszał- przepraszam nie chciał słyszeć.

  • gość 2019-03-26 16:43:47

    Dość już posłowania Kołakowskiego !!! Czas na nowych ludzi !! Do normalnej pracy trzeba iść i przetestować wszystkie dobre zmiany w praktyce !!! Dość , dość

  • gość 2019-03-26 16:44:41

    oby to wypaliło nawet bez CPK byłoby super i szansa na rozwój.Niech wszyscy politycy z naszego regionu postarają się i nie ważne z jakiej partii są.

  • gość 2019-03-26 17:05:27

    Panie skończ Waść, wstydu oszczędź !!!

  • obywatel - niezalogowany 2019-03-26 20:14:21

    Kto z Łomży albo okolic ma szansę zostać poslem ? Komu w tym roku trzeba podziekowac?

  • gość 2019-03-27 09:40:36

    Zabrali mu prawko, to teraz będzie jeździł koleją...