:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Konferencja prezydenta. SP7 doczekało się hali sportowej [VIDEO i FOTO]

Szkoły i edukacja, Konferencja prezydenta doczekało sportowej [VIDEO FOTO] - zdjęcie, fotografia
10/08/2018 12:44

Powoli ku końcowi zmierzają prace w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 przy ul. Mickiewicza w Łomży. Prezydent Miasta Mariusz Chrzanowski uznał, że to dobry moment, aby zwołać konferencję, na której podsumuje inwestycję przy placówce szkolnej. 

Otwarcie hali wstępnie zaplanowane zostało na pierwszy tydzień września. Do 15 sierpnia nastąpi odbiór hali, do 30 sierpnia hala powinna zyskać pozwolenie na użytkowanie. Całość inwestycji to ponad 7 mln zł.

- Kwota jaką uzyskaliśmy z dofinansowania, wynosi prawie 3 mln. Pół miliona udało nam się uzyskać z PFRON-u, gdyż hala jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Z hali będzie korzystać przede wszystkim szkoła SP 7, jednak swoją szansę użytkowania obiektu sportowego będą mieć również kluby sportowe oraz stowarzyszenia. Na hali będzie można zagrać w koszykówkę, piłkę ręczną, siatkówkę, tenisa oraz piłkę nożną.

- Boisko podzielone zostało na trzy części, żeby mogły odbywać się mecze treningowe – o obiekcie mówi prezydent miasta Mariusz Chrzanowski.

Z hali będzie korzystać przede wszystkim szkoła SP 7, jednak swoją szansę użytkowania obiektu sportowego będą mieć również kluby sportowe oraz stowarzyszenia. Na hali będzie można zagrać w koszykówkę, piłkę ręczną, siatkówkę, tenisa oraz piłkę nożną.

- Nasza młodzież bardzo chętnie garnie się do sportu, ale czasami brakuje infrastruktury sportowej – dodaje prezydent Łomży.

- Jesteśmy z tego dumni, że powstają nowe hale sportowe, bo widzimy jak duże zapotrzebowanie jest u nas, na uprawianie sportu. Cieszymy się z naszych sukcesów w Mistrzostwach Europy w Lekkiej Atletyce.

- Nasza młodzież bardzo chętnie garnie się do sportu, ale czasami brakuje infrastruktury sportowej.

Obiekt wyposażony został w szatnie sportowe. Szatni jest sześć. Przystosowane są one do pomieszczenia dwudziestu pięciu osób. Hala została wyposażona w niewielką trybunę.

Prezydent miasta Mariusz Chrzanowski podkreślił, że w ciągu tej kadencji samorządu środki przeznaczone na inwestycje w szkołach to ok. 28 mln. Wskazał, że kadencja ta skupiła się nie tylko na remontach w szkołach, ale i przedszkolach. Odnawiane były łazienki, kuchnie oraz pomieszczenia gospodarcze. Budowane były obiekty sportowe.

- Ta kadencja pokazuje, że przynajmniej jedną halę sportową można w ciągu kadencji zbudować. W tamtej kadencji była to hala sportowa przy II liceum ogólnokształcącym, w tej mamy halę sportową przy SP 7.

- W tym roku, w roku budżetowym 2018 realizowane były inwestycje w placówkach. Jeżeli chodzi o przedszkola to są realizowane albo będą realizowane. Część z inwestycji kończy się z końcem miesiąc, część zakończy się później. Realizowane będą inwestycje w przedszkolach nr 1, 2 i 9.

Prezydent zapowiedział dalsze inwestycje w obiekty sportowe w mieście.

- Widzimy także dalszą perspektywę, jeżeli chodzi o rozwój bazy sportowej w naszym mieście. Chcemy, żeby w najbliższym czasie powstała hala sportowa przy SP 2. Na pewno w dalszej perspektywie taka hala sportowa powinna powstać przy SP 4 – mówi Mariusz Chrzanowski.

 

Konferencja prezydenta. SP7 doczekało się hali sportowej [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-08-13 08:26:45

    "Gif" się nadął i wydał z siebie ciąg znaków które wpaja mu propaganda i pozbawiony myślenia sposób na życie. No nie może być tak że obrabiają jego wybrańców. Przecież to jest DOJNA ZMIANA a im się wszystko należy niezależnie od tego jak wszystko pieprzą.KORYTA RAZ ZDOBYTEGO NIE ODDADZĄ przecież. Gifowi pana jego naruszają a pan to pan. Jaki Gif taki i pan jego co wszyscy widzą i odnotowują.

  • Gif - niezalogowany 2018-08-12 22:45:42

    Nigdy więcej POpaprańców , niezliczonych i nierozliczonych afer braku poczucia narodowości, zamydlania ludziom oczu pustymi frazesami o wolności przy zadłużaniu Polski , manipulacjach i nie dostrzegania obywatela z jego problemami. Stop wyprzedawaniu majątku narodowego i dbania o interes obcych grup kapitałowych niszczących polski rynek.  Ta rana jest zbyt świeża, żeby ludzie wam to zapomnieli! By kolesiom żyło się lepiej! Nigdy! Opozycja , co poza krytyką nie potrafi przedstawić nic konstruktywnego.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-12 17:14:13

    Kaczki prowadzać szczać a nie za rządzenie się brać.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-12 17:08:43

    "Gif" się nadął i wydał z siebie ciąg znaków które wpaja mu propaganda i pozbawiony myślenia sposób na życie. No nie może być tak że obrabiają jego wybrańców. Przecież to jest DOJNA ZMIANA a im się wszystko należy niezależnie od tego jak wszystko pieprzą.KORYTA RAZ ZDOBYTEGO NIE ODDADZĄ przecież. Gifowi pana jego naruszają a pan to pan. Jaki Gif taki i pan jego co wszyscy widzą i odnotowują.

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-08-12 10:43:42

    Afery w mieście nie wyjaśnione ,których było kilka , nie ma winnych np. za aferę śmieciową itd.Ogólnie jest wielki bałagan.Dla mnie nieważne ,która partia rządzi,ważne aby rządziła dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!! W SŁUPSKU MIESZKAŃCY CHWALĄ PREZYDENTA BIEDRONIA I JEST DOBRZE !

  • Gif - niezalogowany 2018-08-12 08:35:20

    Nigdy więcej POpaprańców , niezliczonych i nierozliczonych afer braku poczucia narodowości, zamydlania ludziom oczu pustymi frazesami o wolności przy zadłużaniu Polski , manipulacjach i nie dostrzegania obywatela z jego problemami. Stop wyprzedawaniu majątku narodowego i dbania o interes obcych grup kapitałowych niszczących polski rynek.  Ta rana jest zbyt świeża, żeby ludzie wam to zapomnieli! By kolesiom żyło się lepiej! Nigdy! Opozycja , co poza krytyką nie potrafi przedstawić nic konstruktywnego.

  • Oni - niezalogowany 2018-08-12 08:01:21

    Kiki riki, kiki riki ja już przecież jestem nikim. Partia zdecydowała.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-12 07:58:42

    "Gif" się nadął i wydał z siebie ciąg znaków które wpaja mu propaganda i pozbawiony myślenia sposób na życie. No nie może być tak że obrabiają jego wybrańców. Przecież to jest DOJNA ZMIANA a im się wszystko należy niezależnie od tego jak wszystko pieprzą.KORYTA RAZ ZDOBYTEGO NIE ODDADZĄ przecież. Gifowi pana jego naruszają a pan to pan. Jaki Gif taki i pan jego co wszyscy widzą i odnotowują.

  • Gif - niezalogowany 2018-08-12 07:04:30

    Nigdy więcej POpaprańców , niezliczonych i nierozliczonych afer braku poczucia narodowości, zamydlania ludziom oczu pustymi frazesami o wolności przy zadłużaniu Polski , manipulacjach i nie dostrzegania obywatela z jego problemami. Stop wyprzedawaniu majątku narodowego i dbania o interes obcych grup kapitałowych niszczących polski rynek. Ta rana jest zbyt świeża, żeby ludzie wam to zapomnieli! By kolesiom żyło się lepiej! Nigdy! Opozycja , co poza krytyką nie potrafi przedstawić nic konstruktywnego.

  • kiki riki - niezalogowany 2018-08-11 16:59:43

    Gratuluję realizacji inwestycji w mieście. Super gospodarz ma mój głos.

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-08-11 12:49:24

    W centrum miasta nie ma żadnej szkoły podstawowej z dobrą salą gimnastyczną,tylko na południu są............

  • Gość - niezalogowany 2018-08-11 12:30:45

    Niech se śpiewa: fiki miki, fiki miki ja już przecież jestem nikim.

  • kasa - niezalogowany 2018-08-11 09:30:45

    Szkoły nie mają dobrych sal gimnastycznych a są też w mieście szkoły ,które nie mają nawet sali gimnastycznej.Szkoła bez sali gimnastycznej powinna być zamknięta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Mariusz zly - niezalogowany 2018-08-11 08:50:13

    Za co brawo? Że salę odmalowal? Na coś chyba nasze podatki idą!

  • Cool - niezalogowany 2018-08-11 07:46:55

    Popieram inwestycje w infrastrukturę szkolną, która jest archaiczna. Cieszę się, że jednak małymi krokami idziemy do przodu! Brawo Panie Prezydencie!

  • Gość - niezalogowany 2018-08-11 07:01:40

    Fiki miki jestem dziki

  • Gość - niezalogowany 2018-08-11 06:46:25

    Jego wiara w propagandę jest tak wielka jak i pozostałych pissonielotów. Nie kuma że nie ma ciemnego ludu i nikt tego już nie kupuje. Ale kasy publicznej na takie cuś to i szkoda bo para w gwizdek. Reklama to dźwignia handlu ale towar musi byc prima sort a nie fuszera co to rozłazi się w pierwszym praniu.

  • Miło - niezalogowany 2018-08-11 06:38:43

    W szkole numer 5 od lat nie mamy prawdziwej hali dzieci wf mają na korytarzach i o naszej szkole to nikt nie pomyśli ani o drodze po błocie którym trzeba przejść do szkoły.

  • Kolek - niezalogowany 2018-08-11 05:40:46

    Czy może ktoś zgłosić tego patafiana z mylomza żeby jego wszystkie wpisy powyżej pod innymi nickami zostały zablokowane, żeby w ogóle ten? Pan miał zakaz udzielania się na forach

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 20:46:56

    DLACZEGO NIE ZWOŁAŁ KONFERENCJI PRZED PLANOWANĄ UBOJNIĄ BYDŁA ?

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 20:46:49

    DLACZEGO NIE ZWOŁAŁ KONFERENCJI PRZED PLANOWANĄ UBOJNIĄ BYDŁA ?

  • Ufff - niezalogowany 2018-08-10 20:27:29

    W SP4 dzieci na wf-ach łączonych z innymi klasami przy 7 i 8 klasie to chyba się teraz zgniotą nawzajem. Zapraszam nowo wybranego prezydenta na niezapowiedzianą wizytę, żeby przejrzeć na oczy jak zimą dzieci ćwiczą w szkołach. Sala bez bramek na miniaturowym parkiecie. Styl końca lat 60-tych poprzedniego wieku. PORAŻKA! Podobnie z pewnością jest w SP 2 i 5.

  • Andrewww - niezalogowany 2018-08-10 18:36:58

    Z tego co wiem to chodzi i robi muzykalna propagandę. Eh takie czasy...

  • giani - niezalogowany 2018-08-10 18:35:04

    Bronek niech się określi, sacrum czy profanun?

  • Martusia - niezalogowany 2018-08-10 18:33:56

    Brawo Mariusz Chrzanowski. Na takiego prezydenta Lomza czekała przez lata!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 16:24:04

    CZY TO HIMALAJE BEZCZELNOŚCI CZY JAWNA AGITACJA POLITYCZNA?!?!?!?!?!? byłem dziś na otwarciu hali przez Prezydenta Chrzanowskiego i niejaki Zaborowski zaatakował go różnego rodzaju kalumniami m.in. zadłużeniem miasta itd., pluje żółcią w każdym artykule i usuwa pozytywne komentarze dla Prezydenta, natomiast dziś Zbborowski pojawił się na spotkaniu z Borysewiczem i tam nawet nie pisnął o zadłużeniu miasta, które w największej mierze powstało jak Borysewicz był przewodniczącym rady miejskiej!!! Co więcej wstawia lukierkowe artykuły dla Borysewicza i Muzyk, a to co dotyczy Prezydenta Chrzanowskiego w zakłamanym i co najważniejsze nieprawdziwym świetle. To przecież kompromitacja dziennikarstwa!!!!!!!! Tym powinna zająć się Komisja Etyki Mediów i takie zawiadomienie złożę. To chore żeby ktoś taki mienił się dziennikarzem!!!! Jawna agitacja!!!! Piszę to tutaj, bo nie mogę znieść tak bezczelnej postawy kogoś kto jako dziennikarz powinien być obiektywny....

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 16:24:04

    CZY TO HIMALAJE BEZCZELNOŚCI CZY JAWNA AGITACJA POLITYCZNA?!?!?!?!?!? byłem dziś na otwarciu hali przez Prezydenta Chrzanowskiego i niejaki Zaborowski zaatakował go różnego rodzaju kalumniami m.in. zadłużeniem miasta itd., pluje żółcią w każdym artykule i usuwa pozytywne komentarze dla Prezydenta, natomiast dziś Zbborowski pojawił się na spotkaniu z Borysewiczem i tam nawet nie pisnął o zadłużeniu miasta, które w największej mierze powstało jak Borysewicz był przewodniczącym rady miejskiej!!! Co więcej wstawia lukierkowe artykuły dla Borysewicza i Muzyk, a to co dotyczy Prezydenta Chrzanowskiego w zakłamanym i co najważniejsze nieprawdziwym świetle. To przecież kompromitacja dziennikarstwa!!!!!!!! Tym powinna zająć się Komisja Etyki Mediów i takie zawiadomienie złożę. To chore żeby ktoś taki mienił się dziennikarzem!!!! Jawna agitacja!!!! Piszę to tutaj, bo nie mogę znieść tak bezczelnej postawy kogoś kto jako dziennikarz powinien być obiektywny....

  • pro live in Łomża - niezalogowany 2018-08-10 16:00:29

    W Łomży żyje mi się jak nigdy! Miasto się rozwija. Zadłużenie procentowe miasta za obecnej kadencji prezydenta jest dużo mniejsze, niż za poprzednika. Wszystko rozkwita i kwita! Nie potrzebuję rządów kolesi, żeby im żyło się lepiej. Zagłosuję na Chrzanowskiego!

  • Łukasz co go nie oszukasz - niezalogowany 2018-08-10 15:55:15

    DROGA REDAKCJO! JANUSZ OD SMS-ÓW DZIAŁA. ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ WPISÓW MIESZKAŃCA I INNYCH JEGO ŚMIECI KTÓRE SĄ BEZSENSOWNIE POWIELANE POWINNO BYĆ USUWANE.

  • Wirtualny - niezalogowany 2018-08-10 15:38:25

    Chrzanowski dobrze działa dlatego jesienią na niego zagłosuje.

  • wrrozka - niezalogowany 2018-08-10 15:18:40

    Za pare dni bedzie zmiana, muzykalna odpada, zostawio CHRZANA

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-08-10 15:16:17

    WYPEŁNIJ ANKIETĘ ! Ankieta pod linkiem: www.survio.com/survey/d/M3I5W7Y9D1O9O6H4C „Łomża, co dalej?” Jaka jest przyszłość Łomży? Badania mają na celu przedstawić odpowiedzi m.in na pytania jak się żyje w naszym mieście?

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-08-10 14:50:39

    BRAWO!!!!!!!!DOTRZYMAŁ PAN słowa ,że będzie sala. Dziękujemy SP 7

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-08-10 14:50:24

    BRAWO!!!!!!!!DOTRZYMAŁ PAN słowa ,że będzie sala. Dziękujemy SP 7

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-08-10 14:50:09

    BRAWO!!!!!!!!DOTRZYMAŁ PAN słowa ,że będzie sala. Dziękujemy SP 7

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-08-10 14:49:56

    BRAWO!!!!!!!!DOTRZYMAŁ PAN słowa ,że będzie sala. Dziękujemy SP 7

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-08-10 14:49:42

    BRAWO!!!!!!!!DOTRZYMAŁ PAN słowa ,że będzie sala. Dziękujemy społeczność SP 7

  • wrrozka - niezalogowany 2018-08-10 14:45:17

    Lomza sie starzeje ludzie tez, a dzieci ktore mogly byc przyszloscio miasta ze wzgledu na trudno sytuacje rodzicow wywozono zagranice czy chcieli tego czy nie, nie mialy prawa glosu bo byly zamale, a ciekawi mnie kto w tym tak gorliwie maczal paluszki, jaki jest los tych dzieci nie wie nikt, cos to czarno widze

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 14:34:24

    Kadencja pełna sukcesów. Mam nadzieję że kolejna też będzie taka. Ufam Chrzanowskiemu, ma mój głos

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 14:33:48

    Kadencja pełna sukcesów. Mam nadzieję że kolejna też będzie taka. Ufam Chrzanowskiemu, ma mój głos

  • Pliszkar - niezalogowany 2018-08-10 14:21:25

    Kolejna inwestycja w infrastrukturę. Kadencja Chrzanowskiego jest niezwykle bogata pod tym względem. Chrzanowski się sprawdził.

  • Czerwony Wiewior - niezalogowany 2018-08-10 14:18:34

    Cała moja rodzina zamierza głosować na Chrzanowskiego. W chwili obecnej to jedyne dobre rozwiązanie dla Łomży.

  • Enej - niezalogowany 2018-08-10 14:15:46

    Ludzie widzą dokonania Chrzanowskiego bo to przekłada się na poparcie. Ostatni sondaż daje Prezydentowi 62% poparcia. To mówi samo za siebie!! Mój głos ma na pewno

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 14:12:43

    Prezydent Chrzanowski to mój Prezydent!!!

  • Serce miasta - niezalogowany 2018-08-10 14:11:52

    Dokładnie, Chrzanowski to jedyny wybór, bo wybór między Muzyk a Borysewiczem to tragedia

  • Enej - niezalogowany 2018-08-10 14:10:03

    Podoba mi się kierunek i tempo zmian które wprowadza Prezydent Chrzanowski ale do pełni rozwoju miasta i wykorzystania jego możliwości potrzebna jest przynajmniej jeszcze jedna kadencja Chrzanowskiego

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 14:03:20

    Trzeba nam młodych polityków, niewywodzących się z tamtej epoki, nie mających dziadków i ojców umoczonych w machinę tamtego systemu. Potrzeba nam takich polityków jak Patryk Jaki, Małgorzata Wasserman czy tak jak u nas Mariusz Chrzanowski. Młodzi ludzie z pasją i energią, a przede wszystkim wizją wielkiej polski!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 13:58:15

    Wyobraźcie sobie ile można byłoby zrobić dla miasta za pieniądze które Muzyk dwiema decyzjami wyrzuciła do śmieci!!! 1 000 000 zł!!!!!! Wybudowanie nowej hali sportowej

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 13:55:35

    Bardzo mi się podoba tempo rozwoju miasta. Prezydent Chrzanowski to dobry gospodarz

  • Serce miasta - niezalogowany 2018-08-10 13:53:17

    Brawo panie prezydencie, kolejny sukces. Oby tak dalej! Z rodziną głosujemy na pana

  • REX - niezalogowany 2018-08-10 13:52:35

    a niedlugo pani odpowiedzialna za mieszkalnictwo pochwali sie ze Patryk Jaki przeslal do Prokuratury papiery w sprawie Polowej 65, bedzie wesolo

  • Enej - niezalogowany 2018-08-10 13:52:12

    Ciekawe kiedy będzie konferencja na temat dwóch decyzji muzyk, które kosztowały miasta 1000000

  • Enej - niezalogowany 2018-08-10 13:51:49

    Ciekawe kiedy będzie konferencja na temat dwóch decyzji muzyk, które kosztowały miasta 1000000

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 13:50:44

    Muzyk nie masz szans w uczciwej kampanii z chrzanowskim dlatego spamujesz na forum?? Muzyk-zdrajca Nie dla zdrajców Nie dla muzyk

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 13:50:32

    Muzyk nie masz szans w uczciwej kampanii z chrzanowskim dlatego spamujesz na forum?? Muzyk-zdrajca Nie dla zdrajców Nie dla muzyk

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 13:50:16

    Muzyk nie masz szans w uczciwej kampanii z chrzanowskim dlatego spamujesz na forum?? Muzyk-zdrajca Nie dla zdrajców Nie dla muzyk

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 13:49:55

    Muzyk nie masz szans w uczciwej kampanii z chrzanowskim dlatego spamujesz na forum?? Muzyk-zdrajca Nie dla zdrajców Nie dla muzyk

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 13:49:11

    Muzyk nie masz szans w uczciwej kampanii z chrzanowskim dlatego spamujesz na forum?? Muzyk-zdrajca Nie dla zdrajców Nie dla muzyk

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-08-10 13:30:05

    KONFERENCJĘ TO EWENTUALNIE ZWOŁUJE SE NA ZAKOŃCZENIE BUDOWY, PO UZYSKANIU POZWOLENIA NA UŻYTKOWANIE !!! TERAZ TO CHWALENIE SIĘ NA ZAPAS, TAKA AKCJA PROPAGANDOWA, A NIE CHWALI SIĘ DNIA PRZED ZACHODEM SŁOŃCA BYŁO, JUŻ WIELE TAKICH PRZECHWAŁEK MARIUSZA , CZEGO TO W ŁOMŻY MIAŁO NIE BYĆ :) I WYSZŁO Z TEGO WIELKIE NIC CHWALIŁ SIĘ DOTACJAMI NA PARK JP II CHWALIŁ II ETAPEM BULWARÓW, CHWALIŁ BUDOWĄ NOWEGO DWORCA, REMONTEM UL. NIEMCEWICZA , CHWALIŁ PROGRAMEM MIESZKANIE +

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-08-10 13:30:05

    KONFERENCJĘ TO EWENTUALNIE ZWOŁUJE SE NA ZAKOŃCZENIE BUDOWY, PO UZYSKANIU POZWOLENIA NA UŻYTKOWANIE !!! TERAZ TO CHWALENIE SIĘ NA ZAPAS, TAKA AKCJA PROPAGANDOWA, A NIE CHWALI SIĘ DNIA PRZED ZACHODEM SŁOŃCA BYŁO, JUŻ WIELE TAKICH PRZECHWAŁEK MARIUSZA , CZEGO TO W ŁOMŻY MIAŁO NIE BYĆ :) I WYSZŁO Z TEGO WIELKIE NIC CHWALIŁ SIĘ DOTACJAMI NA PARK JP II CHWALIŁ II ETAPEM BULWARÓW, CHWALIŁ BUDOWĄ NOWEGO DWORCA, REMONTEM UL. NIEMCEWICZA , CHWALIŁ PROGRAMEM MIESZKANIE +

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-08-10 13:30:04

    KONFERENCJĘ TO EWENTUALNIE ZWOŁUJE SE NA ZAKOŃCZENIE BUDOWY, PO UZYSKANIU POZWOLENIA NA UŻYTKOWANIE !!! TERAZ TO CHWALENIE SIĘ NA ZAPAS, TAKA AKCJA PROPAGANDOWA, A NIE CHWALI SIĘ DNIA PRZED ZACHODEM SŁOŃCA BYŁO, JUŻ WIELE TAKICH PRZECHWAŁEK MARIUSZA , CZEGO TO W ŁOMŻY MIAŁO NIE BYĆ :) I WYSZŁO Z TEGO WIELKIE NIC CHWALIŁ SIĘ DOTACJAMI NA PARK JP II CHWALIŁ II ETAPEM BULWARÓW, CHWALIŁ BUDOWĄ NOWEGO DWORCA, REMONTEM UL. NIEMCEWICZA , CHWALIŁ PROGRAMEM MIESZKANIE +

  • Student1 - niezalogowany 2018-08-10 13:21:13

    Nie wiadomo, kiedy ruszą prace remontowe w dwóch przedszkolach. W PP nr 1 przy Wyzwolenia mają być: wymiana instalacji elektrycznej i oświetleniowej pomieszczeń parteru, prace malarskie, remont dwóch łazienek zaplecza kuchennego, wymiana okładzin ściennych i posadzek pomieszczeń zaplecza żywieniowego i część drzwi. Kwota przeznaczona na wykonanie zadania to ponad 184 tys. zł. W przetargu na wyłonienie wykonawcy wpłynęła tylko jedna oferta, więc nie podpisano jeszcze umowy. Z kolei w PP nr 2 dopiero trwa procedura uzyskania pozwolenia na budowę pomieszczenia gospodarczego i rozbudowę drogi wjazdowej WTEDY TEŻ BĘDZIE ZWOŁYWAŁ KONFERENCJE ?

  • Student1 - niezalogowany 2018-08-10 13:20:01

    Modernizacja pionu żywieniowego i zakup wyposażenia z infrastrukturą do SP 1 będzie kosztować ponad 1 mln 205 tys. zł. Powstaną nowe okładziny ścienne i podłogowe, pomalowane będą ściany i sufity, wykonane zaplecze sanitarne z wymianą instalacji sanitarnej i stolarki drzwiowej. Może to zająć czas budowlańcom i technikom instalatorom i serwisantom sprzętu aż do połowy września. WTEDY TEŻ BĘDZIE ZWOŁYWAŁ KONFERENCJE ?

  • Student1 - niezalogowany 2018-08-10 13:18:01

    Wakacyjne remonty znowu przedłużają się na rok szkolny Na dziewięć remontowanych placówek w trzech: I LO przy ul. Bernatowicza, „Wecie” przy ul. Konwy i w SP nr 7 przy ul. Mickiewicza, planowane terminy zakończenia prac przy elewacjach ustalono na koniec października. W „Jedynce” kapitalny remont kuchni, być może, skończy się w połowie września. W przedszkolu nr 1 nie podpisano umowy, a w PP 2 nie ma pozwolenia budowy.

  • Student1 - niezalogowany 2018-08-10 13:18:01

    Wakacyjne remonty znowu przedłużają się na rok szkolny Na dziewięć remontowanych placówek w trzech: I LO przy ul. Bernatowicza, „Wecie” przy ul. Konwy i w SP nr 7 przy ul. Mickiewicza, planowane terminy zakończenia prac przy elewacjach ustalono na koniec października. W „Jedynce” kapitalny remont kuchni, być może, skończy się w połowie września. W przedszkolu nr 1 nie podpisano umowy, a w PP 2 nie ma pozwolenia budowy.

  • Asertywna - niezalogowany 2018-08-10 13:16:09

    Super dzieciaki będą miały gdzie ćwiczyć dobra decyzja dziękujemy i zagłosujemy oczywiście na Chrzanowskiego jak będzie startował

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-10 13:10:40

    JAKOŚ W SPRAWIE ŚMIERDZĄCEJ UBOJNI BYDŁA TO KONFERENCJI NIE ZWOŁYWAŁ GDYBY NIE RADA OSIEDLA, MIESZKAŃCY I SERDYŃSKI Z PO TO BY TO TRZYMALI W TAJEMNICY.

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-10 13:10:40

    JAKOŚ W SPRAWIE ŚMIERDZĄCEJ UBOJNI BYDŁA TO KONFERENCJI NIE ZWOŁYWAŁ GDYBY NIE RADA OSIEDLA, MIESZKAŃCY I SERDYŃSKI Z PO TO BY TO TRZYMALI W TAJEMNICY.

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-10 13:10:40

    JAKOŚ W SPRAWIE ŚMIERDZĄCEJ UBOJNI BYDŁA TO KONFERENCJI NIE ZWOŁYWAŁ GDYBY NIE RADA OSIEDLA, MIESZKAŃCY I SERDYŃSKI Z PO TO BY TO TRZYMALI W TAJEMNICY.

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-10 13:10:40

    JAKOŚ W SPRAWIE ŚMIERDZĄCEJ UBOJNI BYDŁA TO KONFERENCJI NIE ZWOŁYWAŁ GDYBY NIE RADA OSIEDLA, MIESZKAŃCY I SERDYŃSKI Z PO TO BY TO TRZYMALI W TAJEMNICY.

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-10 13:10:00

    JAKOŚ W SPRAWIE ŚMIERDZĄCEJ UBOJNI BYDŁA TO KONFERENCJI NIE ZWOŁYWAŁ GDYBY NIE RADA OSIEDLA, MIESZKAŃCY I SERDYŃSKI Z PO TO BY TO TRZYMALI W TAJEMNICY.

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-10 13:09:59

    JAKOŚ W SPRAWIE ŚMIERDZĄCEJ UBOJNI BYDŁA TO KONFERENCJI NIE ZWOŁYWAŁ GDYBY NIE RADA OSIEDLA, MIESZKAŃCY I SERDYŃSKI Z PO TO BY TO TRZYMALI W TAJEMNICY.

  • tgvb - niezalogowany 2018-08-10 13:09:59

    JAKOŚ W SPRAWIE ŚMIERDZĄCEJ UBOJNI BYDŁA TO KONFERENCJI NIE ZWOŁYWAŁ GDYBY NIE RADA OSIEDLA, MIESZKAŃCY I SERDYŃSKI Z PO TO BY TO TRZYMALI W TAJEMNICY.

  • OBCIĘCIE DODATCJI - niezalogowany 2018-08-10 13:06:49

    PANIE MARIUSZU CHRZANOWSKI - A MOŻE ZWOŁA PAN KONFERENCJE PRASOWĄ POD HOSPICJUM ŁOMŻYŃSKIM GDZIE ZA PANA KADENCJI ZOSTAŁA UCIĘTA DOTACJA?

  • OBCIĘCIE DODATCJI - niezalogowany 2018-08-10 13:06:48

    PANIE MARIUSZU CHRZANOWSKI - A MOŻE ZWOŁA PAN KONFERENCJE PRASOWĄ POD HOSPICJUM ŁOMŻYŃSKIM GDZIE ZA PANA KADENCJI ZOSTAŁA UCIĘTA DOTACJA?

  • OBCIĘCIE DODATCJI - niezalogowany 2018-08-10 13:06:48

    PANIE MARIUSZU CHRZANOWSKI - A MOŻE ZWOŁA PAN KONFERENCJE PRASOWĄ POD HOSPICJUM ŁOMŻYŃSKIM GDZIE ZA PANA KADENCJI ZOSTAŁA UCIĘTA DOTACJA?

  • OBCIĘCIE DODATCJI - niezalogowany 2018-08-10 13:06:48

    PANIE MARIUSZU CHRZANOWSKI - A MOŻE ZWOŁA PAN KONFERENCJE PRASOWĄ POD HOSPICJUM ŁOMŻYŃSKIM GDZIE ZA PANA KADENCJI ZOSTAŁA UCIĘTA DOTACJA?

  • OBCIĘCIE DODATCJI - niezalogowany 2018-08-10 13:06:48

    PANIE MARIUSZU CHRZANOWSKI - A MOŻE ZWOŁA PAN KONFERENCJE PRASOWĄ POD HOSPICJUM ŁOMŻYŃSKIM GDZIE ZA PANA KADENCJI ZOSTAŁA UCIĘTA DOTACJA?

  • OBCIĘCIE DODATCJI - niezalogowany 2018-08-10 13:06:48

    PANIE MARIUSZU CHRZANOWSKI - A MOŻE ZWOŁA PAN KONFERENCJE PRASOWĄ POD HOSPICJUM ŁOMŻYŃSKIM GDZIE ZA PANA KADENCJI ZOSTAŁA UCIĘTA DOTACJA?

  • OBCIĘCIE DODATCJI - niezalogowany 2018-08-10 13:06:48

    PANIE MARIUSZU CHRZANOWSKI - A MOŻE ZWOŁA PAN KONFERENCJE PRASOWĄ POD HOSPICJUM ŁOMŻYŃSKIM GDZIE ZA PANA KADENCJI ZOSTAŁA UCIĘTA DOTACJA?

  • OBCIĘCIE DODATCJI - niezalogowany 2018-08-10 13:06:48

    PANIE MARIUSZU CHRZANOWSKI - A MOŻE ZWOŁA PAN KONFERENCJE PRASOWĄ POD HOSPICJUM ŁOMŻYŃSKIM GDZIE ZA PANA KADENCJI ZOSTAŁA UCIĘTA DOTACJA?

  • OBCIĘCIE DODATCJI - niezalogowany 2018-08-10 13:06:48

    PANIE MARIUSZU CHRZANOWSKI - A MOŻE ZWOŁA PAN KONFERENCJE PRASOWĄ POD HOSPICJUM ŁOMŻYŃSKIM GDZIE ZA PANA KADENCJI ZOSTAŁA UCIĘTA DOTACJA?

  • OBCIĘCIE DODATCJI - niezalogowany 2018-08-10 13:06:47

    PANIE MARIUSZU CHRZANOWSKI - A MOŻE ZWOŁA PAN KONFERENCJE PRASOWĄ POD HOSPICJUM ŁOMŻYŃSKIM GDZIE ZA PANA KADENCJI ZOSTAŁA UCIĘTA DOTACJA?

  • OBCIĘCIE DODATCJI - niezalogowany 2018-08-10 13:06:47

    PANIE MARIUSZU CHRZANOWSKI - A MOŻE ZWOŁA PAN KONFERENCJE PRASOWĄ POD HOSPICJUM ŁOMŻYŃSKIM GDZIE ZA PANA KADENCJI ZOSTAŁA UCIĘTA DOTACJA?

  • OBCIĘCIE DODATCJI - niezalogowany 2018-08-10 13:06:47

    PANIE MARIUSZU CHRZANOWSKI - A MOŻE ZWOŁA PAN KONFERENCJE PRASOWĄ POD HOSPICJUM ŁOMŻYŃSKIM GDZIE ZA PANA KADENCJI ZOSTAŁA UCIĘTA DOTACJA?

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 13:06:21

    A co z blokiem, ruderą po dawnym hotelu robotniczym na Wesołej ?

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 13:06:21

    A co z blokiem, ruderą po dawnym hotelu robotniczym na Wesołej ?

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 13:06:21

    A co z blokiem, ruderą po dawnym hotelu robotniczym na Wesołej ?

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 13:06:21

    A co z blokiem, ruderą po dawnym hotelu robotniczym na Wesołej ?

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 13:06:21

    A co z blokiem, ruderą po dawnym hotelu robotniczym na Wesołej ?

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 13:06:20

    A co z blokiem, ruderą po dawnym hotelu robotniczym na Wesołej ?

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 13:06:20

    A co z blokiem, ruderą po dawnym hotelu robotniczym na Wesołej ?

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 13:06:20

    A co z blokiem, ruderą po dawnym hotelu robotniczym na Wesołej ?

  • Mieszkaiec budynku przy polowe - niezalogowany 2018-08-10 13:06:05

    i na ulicy polowej niech zwoła konferencje !

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-08-10 13:05:04

    Teraz niech zwoła konferencje na ulicy Niemcewicza .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-08-10 13:05:03

    Teraz niech zwoła konferencje na ulicy Niemcewicza .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-08-10 13:04:32

    Teraz niech zwoła konferencje na ulicy Niemcewicza .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-08-10 13:04:31

    Teraz niech zwoła konferencje na ulicy Niemcewicza .

  • Eryk Wawa - niezalogowany 2018-08-10 13:04:23

    co za żenada, kilkanascie lat temu uczyłem się w kilku szkołach na różnych etapach edukacji w Łomży, zawsze był jakiś remont, jakaś inwestycja, nowa hala ... ale nigdy prezydent nie organizował konferencji prasowych podsumowujących remont, co ten człowiek chce udowodnić? Łomża mówi stanowcze NIE dla Pana Chrzanowskiego! Lans nas nie interesuje!

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-08-10 13:03:15

    Kiedy zwoła konferencję i wytłumaczy ludziom dlaczego nie będzie Mieszkania + w Łomży, czym już się wcześniej chwalił.

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-08-10 13:03:15

    Kiedy zwoła konferencję i wytłumaczy ludziom dlaczego nie będzie Mieszkania + w Łomży, czym już się wcześniej chwalił.

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-08-10 13:03:15

    Kiedy zwoła konferencję i wytłumaczy ludziom dlaczego nie będzie Mieszkania + w Łomży, czym już się wcześniej chwalił.

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-08-10 13:02:46

    Kiedy zwoła konferencję i wytłumaczy ludziom dlaczego nie będzie Mieszkania + w Łomży, czym już się wcześniej chwalił.

  • zadek - niezalogowany 2018-08-10 13:02:12

    miasto zadłużone a ten dalej igrzyska, najgorszy prezydent jakiego pamietam

  • lazy 2 - niezalogowany 2018-08-10 13:01:58

    Chrzanowski się i tak na 2 kadencje nie załapie, ludzie nie są idiotami i już drugi raz nie dadzą się nabrać na ....konkretny program gospodarczy, konkretne to dostali posady koledzy

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:01:09

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:01:09

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:01:09

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:01:03

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:01:02

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:01:02

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:01:02

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:01:02

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:01:02

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:01:02

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:01:01

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:01:01

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:01:01

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:01:01

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:01:01

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:00:51

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:00:50

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:00:50

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:00:50

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:00:50

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:00:50

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:00:50

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:00:50

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:00:49

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:00:49

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:00:49

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:00:49

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 13:00:49

    Chrzanowski wytłumacz się lepiej z SMSów i nie zadłużaj na potęge miasta, w którym moja rodzina mieszka od wieków ! Łomża zasługuje na lepszego przezydenta!

Dodajesz jako: |