:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Kościół świętego Jakuba Apostoła w Drozdowie będzie odnowiony

Region, Kościół świętego Jakuba Apostoła Drozdowie będzie odnowiony - zdjęcie, fotografia
04/04/2018 06:20

Decyzją Zarządu Województwa Podlaskiego Parafia Rzymskokatolicka pw. świętego Jakuba Apostoła w Drozdowie otrzyma prawie 140 tys. złotych z programu regionalnego na renowację zabytkowej świątyni.

Projekt został wybrany do dofinansowania w konkursie zorganizowanym przez LGD Stowarzyszenie „Sąsiedzi". Zakłada remont wnętrza kościoła, wymianę instalacji elektrycznej i oświetlenia na energooszczędne, montaż systemu przeciwpożarowego oraz kiosku multimedialnego.

Z odnowionej świątyni będą korzystać wierni oraz turyści, którzy będą mieli możliwość podziwiania zabytkowych wnętrz i uczestniczenia w koncertach czy wydarzeniach, w których drozdowska parafia bierze aktywny udział.

Wartość inwestycji to 176,3 tys. zł, dotacja z RPOWP – 139 tys. zł.

Kościół świętego Jakuba Apostoła w Drozdowie będzie odnowiony komentarze opinie

  • Bóg Humus i Ziemiaństwo a krzy - niezalogowany 2018-04-04 20:25:12

    piękno kościołka ...i zachwyt nad kościołkiem w kategoriach LUCYFERA myślącego o tym co nie Ludzkie i nie Boże ks.Alek skorumpowany proboszczu a p a g e s a t a n a s nie przesadzaj z inwestycjami w cmentarz ! Jezus z cmentarza się oddala na wieki wieków amen - nieprawdaż ??????? a wy chyba nie idziecie za Jezusem !!!!!!!!!!!!!! to po co te UDAWANIE wesołEgo Alleluja

  • Fender guitar - niezalogowany 2018-04-04 19:44:02

    Przepiękny kościółek. Kto nie byl w środku polecam. Świetne miejsce na ślub w gronie najbliższych.

  • rewitalizacją sztucznej intel - niezalogowany 2018-04-04 11:59:58

    Kościoła kręcącego się błędnym kołem ks.krzywych tradycji z jakich wyszedł cMENtarny Bóg Humus i Pańszczyzna

  • rewitalizacją sztucznej inteli - niezalogowany 2018-04-04 11:56:50

    ks.Alek jak nie zepsujecie sztucznej inteligencji - sztucznej światłości świata - to ona martwa natura ożywiona siłą sprawczą swego poruszyciela będzie tym SPIRITUS MOVENS czytam GŁÓWNYM INSPIRATOREM DZIAŁANIA co wyjaśni to co było zadaniem apostolskim które ukrywacie a mianowicie czym się różni człowiek martwy od zwłok po człowieku i na czym polega wskrzeszenie - rewitalizacja - z martwych wstanie dusz i ciał ALL IN ONE bo wam łatwiej rozjaśnić sztucznym światłem środowisko pająków plączących sieci za ołtarzem niż rozjaśnić w głowach wyższej inteligencji przy ołtarzu tych pająków upadłej jak sam diabeł bo wy w tym swoim kościele jak martwi dla Ojca Jezusa macie takie priorytety życia z myślą przewodnią o tym co ludzkie nie boskie bo wy diabła macie za Ojca por. J 8, 44 ks.Alek przestań żebrać na tą martwą naturę dającą sztuczne światło wstań i idź do świątyni Ojca Jezusa żyjąc w jedności z KOŚCIOŁEM nie ze swoim grobem pobielanym !!!!!! ps ks.Alek wystarczy D R O B N A zmiana w kainowej kongregacji nauki wiary cywilizacji łacińskiej i świat będzie się hulał "błogi, szczęśliwy" to wpisane jest w Łacińskie imię Faustyny K. wystarczy upodmiotowić wiarę która obecnie jest uprzedmiotowiona !!!!!!!! wy uczeni w piśmie dobrze wecie czym się rożni upodmiotowiona wiara od przedmiotu wiary Czuwaj wiara i wytężaj słuch, pręż swój młody duch, pracując za dwóch! Czuwaj wiara i wytężaj słuch, Pręż swój młody duch ... czuwajcie i pilnujcie się!... żeby wasi ks.Pasterze gorliwi na modlitwie jak poganie ponownie waszych ks.kapelanów razem z wami nie spuścili w kanał ... Historii Kościoła kręcącego się błędnym kołem ks.krzywych tradycji z jakich wyszedł cmentarniany Bóg Humus i Pańszczyzna

  • ++++++++++ - niezalogowany 2018-04-04 10:03:39

    Oko to przecież nie jest rewitalizacja to symbol zaprzeczenia tego czym jest rewitalizacja bo to konserwacja qui pro quo "rewitalizacji" cmentarnej "mumii"

  • Oko - niezalogowany 2018-04-04 09:55:29

    Brawo, to piękne miejsce zasługuje na rewitalizację!

  • ¯\\_(ツ)\_/¯ - niezalogowany 2018-04-04 07:50:57

    Przecież Łomża to miasto turystyczne wielka kraina rzek i jezior oraz masa wydarzeń kulturalnych i imprez sponsorowanych przez M.C.

  • Alleluja - niezalogowany 2018-04-04 07:31:48

    kościół dla turystów ... jak muzeum ze sztucznym światłem