:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Krynicka vs Muzyk, czyli kłótnia kandydatek PiS. Ogólnopolskie media aż huczą! [VIDEO]

Partie polityczne, Krynicka Muzyk czyli kłótnia kandydatek Ogólnopolskie media huczą! [VIDEO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 23/08/2019 10:02

Głośno w ogólnopolskich mediach po kłótni Agnieszki Muzyk z Bernadetą Krynicką, która miała miejsce przed oficjalnym rozpoczęciem wczorajszej konferencji. Panie wymieniły między sobą kilka "uprzejmości", a całość zarejestrowała nasza kamera.

Przed wczorajszym briefingiem prasowym Prawa i Sprawiedliwości byliśmy świadkami niecodziennej sprzeczki pomiędzy dwiema kandydatkami: Agnieszką Muzyk oraz Bernadetą Krynicką. Poszło o to, kto może zabrać głos, a sprzeczkę uchwyciła nasza kamera, która była w tym momencie włączona.

Zaczęło się od tego, że posłanka Krynicka zwróciła się do posła Kołakowskiego z prośbą o możliwość zabrania po nim głosu. - Jeżeli Bernadeta, to ja też! - odezwała się Agnieszka Muzyk. Panie wymieniły później między sobą kilka "uprzejmości"

- Ja jestem posłem, pani Muzyk - stwierdziła Krynicka.

- Ale proszę pani... pani Krynicka, niech się panie nie popisuje jak zwykle. I wszyscy na liście są równi, pani poseł - odpowiedziała poddenerwowana Muzyk. 

 - Nie, nie. Ty nie jesteś równa - zakończyła sprzeczkę Krynicka.

Całość zarejestrowała nasza kamera podczas transmisji NA ŻYWO. Sprzeczką kandydatek żyją media w całej Polsce. Kłótnia rozpoczyna się od 11:44 w załączonym nagraniu VIDEO.

lomza

Krynicka vs Muzyk, czyli kłótnia kandydatek PiS. Ogólnopolskie media aż huczą! [VIDEO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 10:43:41

    WSTYD !!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 10:44:20

    Ale wstyd...

  • gość 2019-08-23 10:44:20

    Jest szansa że Łomża po 13 pażdziernika przestanie się wstydzić za Krynicko

  • gość 2019-08-23 10:46:43

    http://www.lomza.pl/fotogaleria.php?id=15194

  • Zielony - niezalogowany 2019-08-23 10:47:17

    Jak jej pojechała hahahah Bernadeta

  • PrawdaoLomzy - niezalogowany 2019-08-23 10:47:43

    Kilka słów prawdy na temat tych pań i wytlumaczenie skąd ten spór. Zapraszam!
    https://prawdaolomzy.pl/wp/2019/08/23/aferamikrofonowa/

  • gość 2019-08-23 10:52:26

    Muzykowa znana z warcholstwa, cwaniara!

  • Rendi - niezalogowany 2019-08-23 10:56:26

    Co nie którym coś się pomyliło że są lepsi. Tylko Pan Kołakowski umie się zachować. Nie jestem za pisem ale tylko on coś robi dla Łomży. A co do tej pory zrobiła dla Łomży pani poseł?.

  • gość 2019-08-23 10:58:41

    Krynicka sprzeciwiła się CENTRALI? to chyba niesubordynacja i nie można popierać kogoś kto jest nielojalny? BUTA PYCHA I AROGANCJA przymioty Krynickiej.

  • Gośćj - niezalogowany 2019-08-23 11:05:18

    Wybrać już obojętnie kogo,dość już wstydu..
    Ktoś pisze ze zrobił ciś dla miasta,co ???co zrobił,jeszcze ze swoim akcentem!!!
    Wybrać wreszcie kogoś innego,to jż obciach nie pierwszy raz

  • gość 2019-08-23 11:05:55

    https://www.wiocha.pl/1592082,Czad -pani Krynicka opowiada o swoich zadaniach jako posłanka

  • Leoś - niezalogowany 2019-08-23 11:10:54

    Dwie żałosne kreatury, pozbawione wyższych wartości - wierne odbicie PISdowatego suwerena ...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 11:12:24

    Przepychanka na poziomie przedszkola. Skoro jedna chce coś powiedzieć to i ja też muszę. Po co takie komedie. Trzeba się potrafić zachować i zaprezentować. Jakiś poziom musi być. A przynajmniej powinien.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 11:13:51

    Jaki elektorat taka poślica

  • gość 2019-08-23 11:14:56

    co pani Krynicką zrobila dla Łomży ? no co się pytam! Poseł Kołakowskito chłop przynajmniej obiecuje że będzie kolej i obwodnica!

  • gość 2019-08-23 11:15:17

    Fajnie. To dobrze, że są szczere i prawdziwe. Powodzenia.

  • gość 2019-08-23 11:23:18

    fajnie, wesoło

  • gość 2019-08-23 11:23:54

    pochodzę z Łomży , pracuję w Wawie , własnie moi koledzy się smieją, no wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 11:25:30

    Co to znaczy koryto,

  • gość 2019-08-23 11:29:50

    Brako jest najlepszy!

  • gość 2019-08-23 11:30:07

    Wyszło kto ma klasę, doświadczony Poseł, a nie malowana ruda lala.

  • gość 2019-08-23 11:30:53

    tylko prostak może powiedzieć , ze "nie , nie jesteś równa" wstyd Pani Krynicka. Czas ze sceny zejść.

  • gość 2019-08-23 11:31:41

    co tu dużo mówić Krynicka to bezczelna baba.

  • gość 2019-08-23 11:31:41

    Pisbolszewia w walce o koryto a ciemnota mysli ze to w trosce o Polske, patologia wybrala patologie

  • gość 2019-08-23 11:35:17

    Krynicka pokazała brak szacunku.

  • gość 2019-08-23 11:35:52

    Poseł to klasa sama w sobie nic dziwnego że jest już kilka kadencji a dla rudej lali to pierwsza i ostatnia.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 11:38:40

    Jedna i druga siebie warte: urojona prezydent Łomszy I modelka Benia.

  • gość 2019-08-23 11:43:47

    A portal mylomza tak przypadkiem zapomniał wyłączyć dźwięk? Nie sądzę, pewnie od początku liczyli na tanią sensację, niestety Łomża znowu straciła wizerunkowo

  • gość 2019-08-23 11:52:08

    Tylko Kołek reszta to tzw. wypadki przy pracy.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 11:58:27

    Cała trójca siebie warta.. wstyd na każdej linii. Pani K przypomnimy o równości kiedy będzie usilnie korzystać z immunitetu w osiedlowym sklepie :)

  • gość 2019-08-23 12:27:28

    nikt nie przygotowal sie do tej konferencji, to byla reklama samochodu z ktorej strony postawic a przy tym jedna pani nie widziala mikrofonu a koniecznie chciala uslyszec swoj glos a tu cisza od Beni dostala reprimende

  • gość 2019-08-23 12:29:20

    nikt nie przygotowal sie do tej konferencji, to byla reklama samochodu z ktorej strony postawic a przy tym jedna pani nie widziala mikrofonu a koniecznie chciala uslyszec swoj glos a tu cisza od Beni dostala reprimende

  • gość 2019-08-23 13:03:35

    Kto miał (nie)przyjemność spotkać panią poseł Krynicką to wie że ta uważa się za lepszy sort i potraktowanie pani Muzyk nie powinno dziwić.

  • gość 2019-08-23 13:06:29

    https://prawdaolomzy.pl/wp/2019/08/23/jak-poslanka-krynicka-zostala-memem-w-internecie/

    KRYNICKA ZOSTAŁA MEMEM :D

  • gość 2019-08-23 13:09:43

    Kołakowski i Muzyk będą posłami. Reszta z Łomży się nie liczy, Krynicka ma złą opinię, gardzi ludzmi.

  • Niezadowolony Łomżanin - niezalogowany 2019-08-23 13:19:20

    Jeśli moi przedmówcy piszą, że tylko poseł Kołakowski ma klasę i tylko on coś robi dla Łomży, to ja pytam, co on takiego robi dla Łomży, bo minęło już kilka kadencji, a jakoś nie mogę sobie przypomnieć, co on takiego dla nas robi? Bądź zrobił, bo naprawdę nie pamiętam NIC a stary nie jestem.... Może ktoś pamięta bardziej niż ja... Może ktoś przypomni chociaż jedną załatwioną sprawę.

  • gość 2019-08-23 13:19:50

    benia gardzi ludzmi wstyd i to posłanka ona gardzi wszystkimi

  • gość 2019-08-23 13:21:07

    Świnie z siebie robią dążąc do koryta.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 13:26:39

    Benia przestań pisav

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 13:30:36

    Brawo Benia, każdy musi znać swoje miejsce w szeregu. Ha, ha, ha!

  • gość 2019-08-23 13:34:57

    Pani od mikrofonu predzej zgasla jak zablysla mialo byc muzykalnie a tu znowu wtopa

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 13:39:05

    Zagłosujcie wreszcie modrzej,

  • gość 2019-08-23 13:49:37

    Szkoda ze Benia niw przylala w gebe dopiero by bylo glosno o niej i to tylko o to jej chodzi.Kultura sie pyta

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 13:50:26

    Mam pytanie.
    Skoro kandydaturę p. Muzyk zgłosiła Wrszawa, to dlaczego nie wystartuje ona u Trzaskosia?

  • Iskierka - niezalogowany 2019-08-23 13:55:46

    Jeśli komukolwiek powinno być wstyd, to portalowi mylomza, który sprzedał tę informację prawdopodobnie za duże pieniądze. A ostra rozmowa między konkurentami jest powszechna w okresie przedwyborczym. Wystarczy włączyć jakąkolwiek stację informacyjną. Tego się nie robi dla własnego miasta panie "dziennikarzu" portalu mylomza. Takich ludzi jak pan inni nazywają hienami. Teraz dominują emocje, a do tego stres przed kamerami, mikrofonami i przemądrzałymi dziennikarzami.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 14:02:16

    Benia gardzi wszystkimi oprócz swoich kochanków a ma ich na pęczki.Baba obrzydliwa i arogancka.Straci stołek jak wójt Kozicki on też tak traktował ludzi.Dobrze że wybory tak blisko,wstyd krótszy. Benia won od koryta.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 14:08:32

    Ten wpis o kochankach to jest przegięcie mam nadziej, że prokuratura się tobą zajmie draniu

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 14:09:03

    Benia masz mój glos ha ha

  • gość 2019-08-23 14:10:47

    Trafiło się ślepej kurze ziarno.... Krynicka nie potrafi się nawet wypowiedzieć na poziomie, a jak już coś mówi to póżniej cała Polska się śmieje. Słaba to reklama dla Łomży. Wstyd dla miasta, dobrze się stanie jeśli to będzie jej pierwsza i ostatnia kadencja.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 14:17:53

    Jaką postawę w czasie wyborów prezydenckich zaprezentowała pani Agnieszka?
    Uuuuuu, chyba wielu już zapomniało.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 14:18:56

    Mylomza bawi się Sowa & Przyjaciele?

  • gość 2019-08-23 14:33:05

    Pani M.powiedziała chyba ,że jest szefową okręgu grajewskiego i liczy pewnie na wyborców z tego okręgu.Myślę,że ona na pewno wygra .

  • Gośćxxx - niezalogowany 2019-08-23 15:28:08

    Haha dobre te MILFY z Łomży!

  • gość 2019-08-23 16:02:07

    Bernadeta Kretyńska.

  • gość 2019-08-23 16:03:04

    Muzyk milf? Bez przesady :D

  • gość 2019-08-23 16:04:16

    Te "panie" to antyreklama i posmiewiskiem dla Lomzy. Krynicka to jest PIS w pigulce. Lomza zasluguje na lepszych przedstawicieli.Nadchodzi okazja ,zeby to zmienic....

  • Fan - niezalogowany 2019-08-23 16:27:53

    A ja tam uważam że pani benardeta to fajna kobitka z klasą i zadbana. Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 16:30:42

    Czyzby iskierka to Pani Muzyk?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 16:33:28

    Niestety, niektórzy politycy nie rozumieją jak widać , że politykę trzeba rozgrywać, a nie publicznie się wytrząsać. Żeby nie Lechu, to by pewnie wydrapały sobie oczy. Jak małe smarkule w piaskownicy. He, he.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 16:39:37

    Odnośnie tej waszej równości to nie do jednego zwykłego szarego obywatela nie możecie się nawet porównać! Nawet w miejscu publicznym nie umieją się co niektórzy zachować. Jest mi wstyd za polityków z naszego miasta! Myślicie że jesteście nie wiadomo kim? Trochę więcej pokory życzę.

  • gość 2019-08-23 16:56:08

    Trzeba jednak przyznać że Muzykowa pięknie zgrilowała Krynicką

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 17:03:26

    Tylko jednomandatowe okręgi wyborcze zalatwilyby sprawę i w końcu zostałoby odsunięte od koryta te dno intelektualne, ale niestety referendum w tej sprawie pomieszanie zostało z tematami pośrednimi celowo i z powodu złej frekwencji źle się skończyło

  • gość 2019-08-23 17:24:42

    faktycznie byłoby jeden zero dla Krynickiej ale ta pięknie dała się podprowadzić przez Muzyk by swoją pychę i zarozumiałość zaprezentować kolejny raz w pełnej krasie. Pani posłanko tak trzymać a już niebawem wrócimy tak skąd wyszliśmy.

  • gość 2019-08-23 17:26:19

    Muzyk kontra Krynicka 1-0 czekamy na więcej.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 17:46:07

    To świadczy o poziomie obu Pań. Niby wykształcone kobiety. Aż mi wstyd, że głosowałem na jedną i drugą.

  • gość 2019-08-23 17:46:36

    Krynicka niech wraca pieluchy przewijac, troche pokoty tewj butnej babie sie przyda

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 18:01:27

    Muzyk nie nadaje się na posła i wierzę, że nim nie zostanie. Mieszkańcy pokażą pani miejsce w szeregu haha już nie dlugo

  • Karol - niezalogowany 2019-08-23 18:02:59

    Kiedy ktoś mnie pyta jaka jest Łomża, odpowiadam: Bernadeta Krynicka. Znaczy więcej niż milion słów...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 18:30:47

    wpußciç chamstwo na salony

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 18:32:51

    Krynicka pokazała kim naprawdę jest. Brak szacunku to jej znak firmowy.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 18:34:14

    Krynicka ubiera się jak obciśnięta paròwka.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 18:49:39

    i co zadowoleni jesteście ? już konkurencja wylala swój żal? Czy potrzebujecie grilowac ta Pania jeszcze kilka dni? Śmiało. Ta co nogi jak kłody ma to z badylami na imieniny do Benki potrafiła przyjść na zwiady. to szok ze tacy sa ludzie. to jest roznica miedzy tymi osobami, jedna potrafi powiedzieć prawdę nie miła w oczy, a druga w oczy potrafi kłamać jak z nut.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 18:52:40

    Aj tam się podniecacie kobitkam że się deczko podarły, najlepsze to i tak na sam koniec nasze zuliki :D

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 18:53:20

    1:0 dla Beni.
    Pani Agnieszka nie potrafi emocji powstrzymać nie tylko w mowie ale i na twarzy. Nie wiem jakby wyglądała w sytuacji , gdy występując na mównicy sejmowej ktoś by je dogadał.
    Rozpłakała by się?

  • gość 2019-08-23 19:32:22

    Pani Agnieszko i Pani Bernadeto jesteście pracowitymi i mądrymi kobietami. Ludzi doskonałych nie ma. Pamiętajcie na całą kampanię . Nie dajcie się rozgrywać temu facetowi , co tyle lat siedzi w sejmie. Nawet na zdjęciu powyżej, gdzie jest skierowane Wasz wzrok, a gdzie tego pana. Wszystko mówi za siebie. Jest mi Was żal po prostu, jako kobiecie. Głowa do góry i przed siebie, a nie na posła.

  • gość 2019-08-23 19:51:22

    Nie da sie na to patrzec, dramat!

  • gość 2019-08-23 21:47:55

    Żenada

  • gość 2019-08-23 21:54:47

    Nie jestem sympatykiem ani jednej z tych pań, ale to co wyprawia Benia, to żenada. Za kogo ona się ma ? Czym ona jest lepsza od Agnieszki , że ta nie jest jej równa ? Ruda jest arogancka , nie umie się zachować przyzwoicie , do tego jest strasznie zarozumiała. Za kogo ona się ma ? Muzyk do niej per "pani" a ta wieśniara wali jej per "ty" . Pycha kroczy przed upadkiem.

  • gość 2019-08-23 22:27:37

    https://www.youtube.com/watch?v=69qI268LiOw

    konam.......

  • A.Duda - niezalogowany 2019-08-23 22:31:44

    Jakie miasto tacy i włodarze.

  • gość 2019-08-24 04:13:35

    a to krynicka jak wyjasni ?:D
    https://www.facebook.com/watch/?v=1351209628381608

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 05:50:54

    Wstyd

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 06:18:39

    Obie te panie to się nadają... odsunąć za brak reprezentacji chamy pod bramy A od koryta wara

  • Radek Janek Zbyszek. - niezalogowany 2019-08-24 08:16:58

    Jaja jak berety,ta muzyk to zawsze chodzi jakaś nerwowa i nabuzowana,całe szczęście że nie została prezydentem Łomży hehe.krynickiej uderza polityka do głowy.obydwie te panie nie nadają się do polityki,pchają się aby dostać się do koryta.wstyd wstyd,mściwe babska bez ogłady

  • Gość :) - niezalogowany 2019-08-24 08:35:26

    Krynicka przy wyczytaniu nazwiska uklonila się a Muzyk... Szkoda mówić...

  • KONFEDERACJA - niezalogowany 2019-08-24 09:09:30

    KONFEDERACJA to POLSKA RACJA STANU i uczciwość polityczna !

  • gość 2019-08-24 09:14:48

    Musicie przyznać że lale to to nie są a po otwarciu pap to już typowy odlot nielota: kuprem po ziemi. A pokazywać takie zachowania trzeba jak najbardziej bo jak one między sobą równość ustalają to jak nas po wyborach, nie daj boże wygranych, potraktują? A humorystycznie to odprowadzić mi obie do stajni.

  • gość 2019-08-24 09:17:51

    Teraz to już obie powinny skorzystać z usług kolesiów z Ministerstwa Sprawiedliwości i zacząć poważnie na siebie hejtować. Ubaw po pachy tylko Łomży żal.

  • gość 2019-08-24 09:41:01

    Słaba ta próba dorobienia "mordy" pani Muzyk, kto ją poznał to wie, że to dobry człowiek i nigdy nikomu pomocy nie odmówiła. Jakie jest zdanie o pani Krynickiej to można zobaczyć w całym internecie i telewizji.

  • gość 2019-08-24 10:34:38

    Zgadzam się, szczególnie nie odmówiła pomocy wielebnemu. hahahahahhaha Niech ją zatrudni do siebie, np. Dyrektor liceum katolickiego ? A może na szatni ?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 10:54:44

    Jak się Pani Muzyk nie uda to wsadzą ją na przeoryszę u Sióstr zakonnych.

  • gość 2019-08-24 12:33:03

    Kolakowski zle rozpisal scenariusz, pani pierwsza i druga mialy wyglosic monolog a ze pomylily role wyszlo jak wyszlo

  • gość 2019-08-24 14:32:31

    moim zdaniem to typowa walka nieokrzesania z pazernością

  • Anonim z Lomzy 2019-08-24 16:18:47

    Internauci takich potknięć nie wybaczają i postanowili grzać ten temat od samego początku. Jednak całkowicie zignorowali oni rolę nieznanej dla nich Agnieszki Muzyk i skupili się w pełni na wyśmiewaniu posłanki Bernadety Krynickiej. Nagrana kłótnia szybko stała się tzw. „viralem„, czyli filmikiem, który szybko stał się popularny i jest ciągle podawany dalej.


    https://prawdaolomzy.pl/wp/2019/08/23/krynickamem/

  • gość 2019-08-24 17:01:28

    bo za nim coś się pierdolnie to należy się zastanowić skrócenie procesu bodziec- myślenie- reakcja do bodziec - reakcja zawsze się kończy tym ,że pół Polski śmieje się dupami. No a potem trzeba tłumaczyć ,że to wyrwane z kontekstu.

  • Justynka - niezalogowany 2019-08-24 18:34:11

    Jakie zadziory, więc walki magnatów o tron tak wyglądają. Damy naśladują patole, dobrze że nie przeklinają i że rozdzielał je mężczyzna. Ciekawe czy wymierzyły sobie sprawiedliwość po przemowach. Jeszcze muszą nauczyć się pluć na chodnik i używać wulgaryzmów. To będą nasi landlordowie, od których ludzie będą zmuszeni wynajmować mieszkania.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 20:44:06

    Cała prawda o Łomży to dno i poniżej wodorostów mul i wodorosty wychodzące z pod swych małych kamyczków, czyli prymitywizm didi potęgi enter zrzerajacej to miasto i ludzi. Oraz kalkulatora mniemania z ul. Sezamkowej.....

  • Miejscowa - niezalogowany 2019-08-24 22:04:50

    Posłanka Ruda to właśnie kobieta z jajami Nadaje się do polityki jest beakompromisowa i nie daje sobie w kaszę dmuchać.A jej przeciwnika posługuje się retoryka rodem z PRL taka grozaca i ostrzegająca..... Już to przerabialismy

  • Miejscowa - niezalogowany 2019-08-24 22:05:55

    Posłanka Ruda to właśnie kobieta z jajami Nadaje się do polityki jest beakompromisowa i nie daje sobie w kaszę dmuchać.A jej przeciwnika posługuje się retoryka rodem z PRL taka grozaca i ostrzegająca..... Już to przerabialismy

  • gość 2019-08-25 01:52:52

    Posłanka Ruda nadaje się do kabaretu bo jak nikt potrafi wzbudzić śmiech w całym kraju

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 11:40:26

    Wolę widzieć jak się targami za kudly.

  • gość 2019-08-25 12:57:20

    Pan Kornel niech zadba o swoje zdrowie. Mając 78 lat należy się odpoczynek.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 13:50:10

    Krynica ma klasę a Muzykowa to by mogła jej buty czyścić. Poslanką jest jak by co to i głos się należał, Kołakowski zachował się egoistyczne nie dał mikrofonu żadnej z nich bo może bał się, że będą lepsze od niego.

  • gość 2019-08-25 15:25:05

    Dajcie spokój już z tą damą. Chciwus do mikrofonu i władzy. Niech Biskup udostępni swoją ambonę i tam chwyci za mikrofon, choć nie wiadomo do Biskupa by nie powiedziała że wszyscy są równi, wszak Biskup najwyższy...a wielebny może i by mikrofonu nie dał, bo on rządzić chce. Warci siebie.

  • dżi dżi amorozo - niezalogowany 2019-08-25 15:46:01

    Jest szansa że Łomża po 13 pażdziernika przestanie się wstydzić za nich

  • gość 2019-08-25 16:30:48

    "Posłanka Ruda to właśnie kobieta z jajami" patrząc na nią może coś w tym być

  • gość 2019-08-25 17:40:58

    myślę sobie tak jak muzyk pomogła mariuszowi wygrać wybory to teraz pomaga krynickiej czas teraz mi pomóc pani muzyk, A sadowa podobno łapie się za głowe,,,,

  • gość 2019-08-25 17:41:52

    brako to inteligentny gośc w przyszłości może nawet wystartowąc na senatora RP

  • gość 2019-08-25 18:56:25

    POstkomuszy POrtalik jak zawsze chce ośmieszyć PiS. Gdzie tu kłótnia? Ja widzę Panią Muzyk która nie wytrzymała presji i ostro odpowiedziała pani Krynickiej, która zamilkła. Tyle w temacie.
    Ile to razy konferencje prasowe PO były ośmieszane przez posłów PO, gdzie Schetyna nie wiedział co odpowiedzieć.

  • gość 2019-08-25 19:01:27

    uważam, że muzyk politycznie jest na aucie i tyle a takie zdarzenia pokazują że nie ma dobej passy i tyle raczej na tym zdarzeniu zyskała krynicka

  • gość 2019-08-25 19:30:28

    KRYNICKA LEPSZA.

  • gość 2019-08-25 20:29:30

    A może ktoś napisze z jakiej strony pokazała się nie doszła Pani Prezydent Muzyk?

  • gość 2019-08-26 17:54:14

    A może jeszcze raz posłanka /na razie/na konika jakiegoś się wdrapie i kiecką zawachluje ? Niech jeszcze co ciekawego też mordeczką swoją chlapnie a Łomża tylko z nią się będzie na długo kojarzyć. Kulturę to się ma albo jest się kimś takim co wstyd innym przynosi. Niech już lepiej obie w krzaczole idą gdzie ich miejsce.

  • gość 2019-08-27 11:43:29

    Dobrze się chwalić i wygrywać wybory do parlaementu, gdy jest jeden kandydat lub dwoch. Drugi nie prowadził kampanii. Proszą bardzo teraz jest jak trzeba, kandydaci zobaczą jakie maja faktyczne popracie.Taka sytuacja dotyczy PO i PIS

  • Mela - niezalogowany 2019-09-09 19:01:36

    Nie zagłosuję na panią Muzyk. Nie po tym co zrobiła Chrzanowskiemu. W mediach jest tak, że na każdego posła można coś powiedzieć...Każdy zaliczał wpadki, pani Krynicka nie jest wyjątkiem i nie jest na pewno na podium pod tym względem. Poza tym pani Krynicka ma stały światopogląd , nie tak jak dawny z PSL Baszko… Pan Lech też zaliczył wpadkę. Ja jestem za Krynicką.

Dodajesz jako: |