:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Kto zmienił nazwę "Budowlanki"? Sprawa trafiła na policję!

Ciekawostki, zmienił nazwę Budowlanki Sprawa trafiła policję! - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 07/11/2019 15:17

W Mapach Google w miejscu Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 w Łomży pojawiła się szkoła o której nikt prawdopodobnie w naszym mieście nie słyszał. Szokującą zmianę zdążyła zauważyć dyrekcja, a do łomżyńskich policjantów wpłynęło w tej sprawie stosowne zawiadomienie.

Trzeba przyznać, że "żartowniś" wybrał nazwę wyjątkowo wulgarną. Szukając  "Budowlanki" w wyszukiwarce Google lub wybierając w Mapach Google trasę prowadzącą do szkoły, trafimy na "Zespół Szkół Zje*ow i Ogólnospie**olonych nr 4 im. M. Skłodowskiej-Curie".

Nie jest to pierwszy tego typu internetowy "żart" w Polsce. W mapach Google, w miejscu nazw istniejących szkół, pojawiały się wcześniej takie nazwy jak np.: Zespół Szkół im. Matki Boskiej Mechanicznej, Poliburdel Białostocki, LO im. Matki Teresy z Katapulty, czy Zespół Szkół Gotujemy Żremy i nie tyjemy.  To oczywiście tylko część popisów dowcipnisiów, o których pamięta wyszukiwarka. W niektórych przypadkach zdarzały się nazwy, które można by uznać za figlarne (jak np. nadanie szkole imienia Tomasza Karolaka), jednak przypadek ZSTiO Nr 4 do takich raczej nie należy.

Wieść o zmianie dotarła do dyrekcji, która dzisiaj udała się na policję. Wpłynięcie tego typu zawiadomienia potwierdza nam Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.  Funkcjonariusze na pewno będą prowadzili w tej sprawie czynności.

lomza

Kto zmienił nazwę "Budowlanki"? Sprawa trafiła na policję! komentarze opinie

  • gość 2019-11-07 15:39:08

    Prawda w oczy kole

  • gość 2019-11-07 15:55:09

    Matka Teresa z Katapulty najlepsza :D

  • gość 2019-11-07 16:03:10

    W Łomży znajdziesz jeszcze II Liceum Ogólno Kształcące

  • gość 2019-11-07 16:19:24

    nie żeby coś ale to jest takie łatwe zmienić nazwę w internecie że beka z nich

  • gość 2019-11-07 16:56:02

    XDDD

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 17:59:57

    XDDDDDDDDD AHAHAHHAHA

  • Gośćiuwww - niezalogowany 2019-11-07 18:18:29

    Nazwa niestety .... PrawdZiwa

  • ważywniak - niezalogowany 2019-11-07 19:48:22

    to januszki

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 19:48:49

    O to ciekawa jestem jaka szkołę skończył pomysłodawca nazwy. Szkołę specjalną, bo mądry tego nie napisał. A może wcale mu się uczyć nie chciało inaczej mówiąc debil nad debilami. Niczym się nie pochwalił.

  • Wieś - niezalogowany 2019-11-07 20:00:19

    Głupota ludzka nie zna granic!

  • bekael - niezalogowany 2019-11-07 20:01:44

    januszki tesz

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 20:02:06

    Widać było że nie tylko tej szkole zmienili nazwę

  • gość 2019-11-07 20:14:20

    tragedia i o to są prawdziwe problemy tego miasta XD

  • oGo - niezalogowany 2019-11-07 20:18:07

    Zaaresztować internet!

  • Toja - niezalogowany 2019-11-07 21:42:35

    Z jednej strony chłop jest głupi że zrobił tak głupią rzecz a z drugiej strony musi być mądry żeby potrafić złamać Hasło szkoły .

  • gość 2019-11-07 21:59:38

    halo policja proszę przyjechać na google maps hahahahahhaha
    ale to trzeba być cymbałem żeby takie sprawy zgłaszać do służb zamiast korporacji odpowiedzialnej za tę stronę.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 04:44:09

    I w II lo i w budowlaniec są bardzo miłe koleżanki testowalem w jednaczewskim po prostu super

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 07:58:47

    W tej szkole zawsze coś jest nie tak! Dyrekcja niech jeszcze bujki zgłosi które dzień dnia mają miejsce pod szkołą. Kiedyś dojdzie tam do nieszczęścia. Gnojki biją się za byle co a to o dziewczyne, a to krzywo jeden na drugiego spojrzał itd. Ja się pytam gdzie oczy ma Dyrekcja i nauczyciele? Filmiki kręcą i się chwalą między sobą jakie to modrę... Szkoda gadać.

  • gość 2019-11-08 09:58:20

    Gość - niezalogowany 2019-11-08 07:58:47 zejdź mi z oczu szatnie bo dajesz fałszywe świadectwo przeciw prawdzie pokazując skutki bez odrzekania przyczyny pogrzebanej w wielkiej tajemnicy wiary starających się by przy "grobach pobielanych" objawienie o tym co i dlaczego było starannie zapieczętowane "...na wieki wieków amen"

    Brawo Kreatywni burzący Święty Spokuj odmawiających koronki na rużańcu Matki Boskiej Mechanicznej

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 10:18:18

    Nie tylko budowlanka zostala oszpecona takimi glupimi slowami zswio nr7 tez mialo zmienione 3lo rowniez katolickie gimnazjum tez

  • Aklamacja - niezalogowany 2019-11-08 10:41:14

    Brawo Kreatywni burzący Święty Spokuj "grobom pobielanym" odmawiających koronki na rużańcu Matki Boskiej Mechanicznej przy wiecznej lamce ...wiana zakazanego przez apostolstwo trzeźwości trzeźwych jak pomnik JPII-ego

  • gość 2019-11-08 14:55:41

    Leśne dziadki odkryły internet. :D Zaaresztować Google!

  • Gośćapsolwent - niezalogowany 2019-11-08 20:43:56

    Banda idiotów to taka porządna szkoła takie czasy wszędzie bydło a ta dzisiejsza młodzież we łbach im się poprzewalało myślą że im wszystko wolno!!! Życie sprowadzi do parteru szybciej niż myśli jeden z drugim.

  • gość 2019-11-08 21:30:42

    parter jest dobry na starość

Dodajesz jako: |