:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Kuzie: Jest wieś, nie ma drogi! [FOTO]

Interwencje, Kuzie wieś drogi! [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 11/02/2019 14:04

- Jeśli Wy nie pomożecie naszej miejscowości to nikt nie pomoże – zwraca się do złamana mieszkanka wsi Kuzie. Chodzi o drogę gminną, której jak twierdzi nie da się użytkować. - Starsi ludzie są zdani tylko na pomoc najbliższych, niestety bus z chlebem i żywnością nie dojedzie po takiej drodze – żali się Czytelniczka, która zarzuca władzom gminy Zbójna bierność w rozwiązaniu tego problemu.

- Droga jest w tragicznym stanie, tak jest od lat, na jesieni, w zimie i na wiosnę praktycznie nie da się jej użytkować. Wszystko pokazują zdjęcia wykonane w dniu dzisiejszym (10.02.2019). Dosłownie ciężko było nią przejść. Wójt gminy Zbójna zupełnie nie reaguje na głosy z naszej wsi. W Kuziach zostały sprzedane takie budynki jak były klub, były ośrodek zdrowia, mieszkanie (wszystko należące do gminy), a nic nie zostało zrobione dla wsi Kuzie! Wójt zrobił w swojej wsi Zbójna wszystkie drogi asfaltowe, nawet za jakimiś stodołami mają drogi z asfaltu, a tutaj droga gminna, którą zamieszkują zarówno starsi ludzie, jak moja 93 letnia babcia, a także rodziny z dwójką lub trójką dzieci, które muszą dostać się ponad 1,5km taką drogą do szkoły. O zepsutych samochodach (rozwalone zderzaki, podziurawione podwozia) nie wspomnę. A dojazd karetki? Straży pożarnej? Przecież, gdyby doszło do jakiegoś wypadku, zachorowania, gdzie potrzebna jest natychmiastowa pomoc, jak ma dostać się a karetka, gdy droga tak wygląda? – pisze do nas Czytelniczka z Kuzi.

O komentarz dotyczący stanu dróg gruntowych w gminie Zbójna poprosiliśmy wójta Elżbietę Parzych.

- Rozumiem rozgoryczenie mieszkańców, bo sama przez wiele lat taką drogą jeździłam. Niestety nie jestem w stanie nic w tej chwili zrobić – oświadcza nam Parzych. Jej zdaniem do sprawy dróg w gminie trzeba podejść kompleksowo. Wójt chce najpierw odwodnić drogi, a później nawieźć dobrego kruszywa, ale zaznacza, że nie jest w stanie wykonać tej pracy nawet w ciągu swojej kadencji.

- Finanse gminy po prostu na to nie pozwalają, ale coś robić trzeba – dodaje wójt, która chce zwrócić się do radnych o pozwolenie na zakup koparko-ładowarki. Sprzęt ma być wykorzystany m.in do odwodnienia dróg. Doraźnej pomocy, zwłaszcza teraz – w okresie roztopów pani wójt nie przywiduje.

W tej chwili mieszkańcy Kuzi zdani są w tylko na łaskę pogody. Taki mamy klimat, można by napisać!

- Jak widać w dzisiejszych czasach wciąż istnieją miejsca odcięte od świata – stwierdza mieszkanka Kuzi.

lomza

Kuzie: Jest wieś, nie ma drogi! [FOTO] komentarze opinie

  • podatnik - niezalogowany 2019-02-15 14:32:31

    @ edek

    kabotynie ciemnogrodzki !

    skoro nic nie potrafisz poza obrażaniem mnie i innych to czego tu szukasz

    nie wiem czy jesteś świadom ale wyczerpałeś znamiona czynu zabronionego opisanego w KK jaki jest zniesławianie ! ... co nam jeszcze napiszesz ?

  • Piekna zbojna - niezalogowany 2019-02-14 12:25:55

    A może by tak zorganizować spotkanie z mieszkańcami na temat obecnej sytuacji w gminie? Czy wstyd nie pozwala...

  • edek - niezalogowany 2019-02-14 12:19:05

    Łupniu ostrobądzki!!!
    Rozwiązać to ty możesz sznurowadło..Weź te swoje głupie pomysły zachowaj na swoje urodziny. Może sam siebie uszczęśliwisz swoimi pomysłami.He he

  • podatnik - niezalogowany 2019-02-14 10:28:11

    @ edek

    kabotynie ciemnogrodzki !

    Gmina nie ma pieniędzy bo Urząd je "zjada " , a Gmina jest za mała aby normalnie funkcjonować !

    jako ratunek dla Ludzi zaproponowałem REFERENDUM w sprawie rozwiązania Gminy

    ... iii za te pieniądze które teraz idą tylko na same utrzymanie Urzędu w parę lat można zbudować dobre drogi

  • kaśka - niezalogowany 2019-02-14 08:19:03

    Coś w tym jest że w tej gminie nie dzieje się dobrze..Tam pracuje moja znajoma która ma tylko ukończona szkołę podstawową bo do zawodówki nie chciało się uczęszczać..Chyba też tylko dlatego ze jakoś spokrewniona z kimś..Dzisiaj na sprzątaczkę nie chcą bez żadnej szkoły a w gminie z podstawówką..Podobno parzy kawę, robi zakupy i jeszcze inne bzdety..To skąd tu na drogi ma być???

  • edek - niezalogowany 2019-02-14 06:11:13

    Skoro tak chciałbyś by było jak w gminie Łyse to może załóż taką firmę jak JBB to będziesz wiedział skąd gmina Łyse ma pieniądze na budowę asfaltowych dróg...Idź do szkoły ,naucz się czegoś a dopiero pisz na forach.

  • Zyczliwy - niezalogowany 2019-02-13 19:02:22

    Gdyby drogi byly dobre to nawet samochody po mleko by ich nie "rozpierniczyly"! Widac jaki zarzad. Tylko w samej Zbojnej sie rozgarnia i sypie piasek w zime no i na Parzychy. To chyba odgorny przykaz dla tego co to robi. A pracownicy tego urzedu to do niczego sie nie nadaja. My jeszcze dlugo nie bedziemy mieli tego co jest np w gminie Łyse. Tam nawet najboczniejsze drogi sa asfaltem wylane czy porzadnie utwardzone. Szkoda na to wszystko slow

  • edek - niezalogowany 2019-02-13 15:19:46

    Ludzie czy wy macie trochę oleju w głowie.?Sami rozpierniczacie te drogi ciężkimi cięgnikami i samochodami po mleko a potem to beczycie na forach internetowych? Najlepiej żeby każdy na podwórko miał asfalt..W d..ch wam się już poprzewracało..Wszędzie są takie drogi i nikt nie podnosi larum..Mieliście własnego kandydata z Kuzi na wójta to czemu go nie wybraliście? Nawet na zebrania z ludźmi nie jeździł a potem to jeszcze jego fanatycy rozpuścili plotki że go były wójt nie chciał dopuścić do ludzi..

  • podatnik - niezalogowany 2019-02-13 10:18:40

    @ widz

    a wioska którą miałem na myśli to zapewne Popiołki ... ale to i zapewne sam wiesz gdzie w 2015 nie było wodociągu

  • Wojt-kłamca - niezalogowany 2019-02-13 06:23:11

    Nie ma oczekiwać jakichkolwiek zmian w naszej gminie jeśli w całej gminie urzędują dwie rodziny(Parzych i Bajno). Niestety taka jest prawda. Nikt nie zainteresuje się tym że w urzędzie takim jak gmina może pracować tylko jedna osoba z rodziny, a co jest w naszej gminie? MĄŻ, ŻONA, SYN I CÓRKA. Oprócz tego w gminie pracują osoby które dawno powinny być na emeryturze, ale kto zrezygnuje z ciepłej posadki. A o tym że niektórzy w trakcie pracy załatwiają prywatne sprawy, takie jak dawanie zwierzętom gospodarczym jeść nie wspomnę. Powinno się wyrzucić darmozjazdów na zbity pysk.

  • Zainteresowany - niezalogowany 2019-02-12 22:03:15

    Do Widz cioci bronisz?! Irytujące. . .ludzie czy wy niewidzicie że gmina nasza w każdym aspekcie jest zaniedbana. Czas najwyższy wziąść sie za robotę!!!

  • ŁAPÓWKARZ ... biorę ile dają . - niezalogowany 2019-02-12 12:22:23

    @ Rakowo street

    ta droga to droga Powiatowa którą zarządzała jako Starosta obecny wójt Gminy Zbójna Elżbieta Parzych ... to niech nikt nie oczekuje że w Gminie Zbójna będzie inaczej niż na tej powiatowej "dziurawce"

    aaa "koło" było urwane i samochód zniszczony na dziurach których Starostwo nie chciał załatać nawet po zgłoszeniu i ZDP zapłacił za zniszczenia ... dowód na kolejne złe zarządzanie

  • Rakowo street - niezalogowany 2019-02-12 11:44:01

    KALINOWO w drodze do Drozdowa - tam dziura na dziurze. Część wyremontowana za wsią a we wsi masakra.
    Nic się z tym nie robi. Kto nie zna drogi może urwać koło!
    Nic nie jest łatane.
    Gdzie jest Zarząd Dróg Powiatowych?!!!

  • podatnik - niezalogowany 2019-02-12 10:12:22

    @ widz

    Wioska którą mam na myśli na pewno jest na trenie Gminy Zbójna - mogę jechać i sprawdzić , a skoro jesteś w temacie to zapewne dobrze wiesz gdzie w 2015 nie było WODOCIĄGU i możliwe że nadal nie ma ...

  • podatnik - niezalogowany 2019-02-12 09:55:52

    @ widz

    skoro obrażasz Ludzi ! i zachowujesz się najzwyklejszy prymitywny hejter to znaczy że to co robisz jest mniej warte niż powietrze które zużywasz

  • widz - niezalogowany 2019-02-12 09:51:59

    Kolega Podatnik mocno zorientowany :). Ptaki to Gmina Nowogród he he he. A skoro mieszkańcy takiego Wójta wybrali to znaczy że taki im pasuje!!! Proste!!! Jak przychodzi wiosna roztopy były są i będą!

  • podatnik - niezalogowany 2019-02-12 09:41:01

    4 lata temu trochę jeżdziłęm po Gminie Zbójna i gdy słuchałem Ludzi to widziałem że Gmina ma 30-40 letnie zapóżnienia w infrastrukturze do innych Gmin w Powiecie , np : w Ptakach w 2015 nawet WODOCIĄGU nie było ! ! ! ! ... myślałem że to jakiś hipnotyczny sen , albo że to jakaś seta czy mafia działająca w biały dzień ... poprostu trudno było by uwierzyć nie widząc na własne oczy że to jest współczesny Świat !

    skoro mieszkańcy Gminy wybierali takiego towarzysza naczelnik/ wójta , a teraz wybrali byłego starostę co jako starosta też niczym się nie wykazała ... to nasuwa się konkluzja czy dla Mieszkańców jest ważniejsze aby Zenon czy Elżbieta byli wójtami czy aby Ludzi mieli szanse na normalne Życie jak w 2019 roku ?


    szansa i możliwości prawne wyjścia z przysłowiowego "dziadostwa" są : REFERENDUM o rozwiązanie Gminy , ale to wybór mieszkańców co wybiorą , czy Mieszkańcy wybiorą trwanie z "władzą" w błocie po pas czy i marazmie czy Mieszkańcy wybiorą działanie dla rozwoju samych siebie i swoich Dzieci i Wnuków

  • bonk - niezalogowany 2019-02-12 07:51:01

    No i weś tu i kup nowy samochód jak to murzyny w Kenii mają lepsze drogi

  • Rozbawiony - niezalogowany 2019-02-11 22:34:41

    Normalna droga jak na każdej wsi.

  • Miły - niezalogowany 2019-02-11 22:32:01

    Widać ze grzybiarz jezdzi raz na rok Droga na Suchy Borek chyba wlasnie na grzyby skoro mówi o tak fantastycznej drodze. O każdej porze roku droga rozwalona a tym bardziej teraz w roztopy.

  • grzybiarz - niezalogowany 2019-02-11 21:42:21

    Suchy Barek ma drogę usypaną i systematycznie rozgarnianą, a że jest właśnie suchy, roztopów brak to i droga możliwa...

  • widz - niezalogowany 2019-02-11 21:02:12

    To niech od razu pokrzywdzeni przez roztopy wiosenne ze wsi Kuzie (na czele z etatowym kandydatem na wójta) piszą wnioski o przesiedlenie do Gminy Łyse...taka bogata gmina...takie drogi dobre... :) tylko kto was tam zechce... "PIENIACZE"!!!

  • podatnik - niezalogowany 2019-02-11 20:33:22

    jedyny RATUNEK to dobrze UZASADNIONY wniosek Mieszkańców o REFERENDUM w sprawie rozwiązania Gminy .... iii wtedy Premier ma podstawy aby Gminę rozwiązać

    a wójt ani Urząd nie zrobi nic aby NIEWYDOLNĄ Gminę rozwiązać

  • Somsiad - niezalogowany 2019-02-11 19:22:40

    Wystarczy żeby każdy wykonywał swoje obowiązki jak należy a nie iść tu iść tam. W sąsiadującym Nowogrodzie młody człowiek który cały czas dzia£a i widać tego efekty.

  • Pani Wójt do dymisji - niezalogowany 2019-02-11 19:22:36

    Taka droga jest tam od wielu lat. Były już wnioski do Wójta o wykonanie naprawy ale zamiast naprawić drogę zatrudnił kilku mało kompetentnych pracowników. Parzych też nic nie zrobi bo po zapłaceniu wynagrodzeń darmozjadom to z pustego i Salomon nie naleje. Ona jest taka sama jak Białobrzeski, zresztą chce tylko dobić do emerytury więc się nie będzie wysilać.

  • Wiesiek - niezalogowany 2019-02-11 18:40:22

    Mówią że w gminie zbójna pracuje jedna wielka rodzina

  • Łukasz Gawrych - niezalogowany 2019-02-11 18:27:54

    W miejscowości Laski jest podobna droga ciągnąca się 2 km.
    Jakoś nikt nie nażeka

  • Stefan burczymucha - niezalogowany 2019-02-11 18:18:46

    @Wojt-kłamca, nie zabiorą zasiłków pijakom i dalej będą utrzymywać dziesiątki urzędników, bo to jest ich żelazny elektorat. To samo nauczyciele, niedługo będziemy mieli nauczanie indywidualne na jednego ucznia jeden nauczyciel:)

  • Zyczliwy - niezalogowany 2019-02-11 18:14:22

    Szkoda slow na te nasze drogi gminne. Poprzedni wojt Pani P. Ulal asfalt to moze sie madrzyc. W naszej gminie sa tzw kolonie np Suchy Borek czy Czarny Kat, gdzie nic sie nie robi. Ludzie sami sobie sa pozostawieni. A jak pojedziesz do jakiegos urzedu w miescie to sie pytaja co to ta kolonia bo takiego czegos nie ma. Albo ulica albo miejscowisc. Wiec Pani wojt niech zajmie sie pozytecznymi rzeczami zamiast w godzinach pracy myc auto na myjni.

  • Wojt-kłamca - niezalogowany 2019-02-11 18:06:53

    Od kiedy to ci nasi kochani KŁAMCY biorą pieniądze na drogi gminne ze środków ogólnych gminy, z tego to jest powszechnie wiadomo to są specjalne środki przeznaczone na drogi gminne, ich naprawę i przebudowę. Tak więc lenie wody wyszło z mody po za tym bajeczki tej jaśnie PANI nie są nic warte. Historia o tym jaką miała tragiczną drogę jest wyssana z palca, ponieważ mieszkała w okolice ówczesnego wójta a ten zawsze musiał mieć drogę pierwsza klasa więc o czym tu mówimy. KŁAMCY, ZŁODZIEJE I DARMOZJADY. Proponuję zabrać zasiłki okolicznym pijakom i lepiej je spożytkować.

  • Prezesa_zarządu - niezalogowany 2019-02-11 17:40:20

    Takie samo gminno-wiejskie dziadostwo ma miejsce w Czyżewie. Przekładanie kostki, parki, skwery, wodotryski. A w okolicznych wioskach koślawe latarnie i brak chodników. Na kopach pogonić takich władców.

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2019-02-11 17:35:19

    W pełni popieram użytkownika @podatnik. Jeżeli nic nie umieją zrobić i na nic nie mają pieniędzy, bo wszystko przejadają na pensje i premie to należy gminę rozwiązać, a wioski dopisać do gmin ościennych i po kłopocie. Ta droga to nie jest jakiś wyjątek, 80% dróg wygląda tak samo. Ale jeżeli tyle lat rządził naczelnik przywieziony w teczce przez komunistów to nie ma się co dziwić, że i w urzędzie gminy panuje pełen socjalizm

  • podatnik - niezalogowany 2019-02-11 17:06:28

    po promo ... to wystarczy zlikwidować tak maleńką gminę i jej pełnowymiarowy URZĄD z pełną obsadą etatów a wioski przyłączyć do sąsiednich gmin

    za 5 lat znikną starowstwa właśnie w ramach programu używani rozumu i oszczędzania PUBLICZNYCH złotówek to nawet prawa jazdy wrócą do gmin

    małe Gminy zlikwidować i znajdą się pieniądze na wszystko co potrzebne ... dzisiaj do gminy nie jeżdzi się furmankami więc 5-10 km to nie robi różnicy

  • senior - niezalogowany 2019-02-11 14:31:36

    W następnych wyborach należy wybrać wójta z miejscowości Kuzie to będzie droga.

  • Ika - niezalogowany 2019-02-11 14:25:46

    Toć mieliście najalepszego gospodarza i co?

  • motor22 - niezalogowany 2019-02-11 14:11:53

    To jest ulica a nie jakaś droga gminna, jak gmina bogata to powinna coś zrobić a jak biedna to mieszkańcy do roboty.

  • Ann - niezalogowany 2019-02-11 14:05:36

    To niezła ta Polska B.

  • Koza - niezalogowany 2019-02-11 13:39:47

    Pozdrowienia dla Pani wojt i jej obitnice przedwyborcze! A na posypanie zwirem przed kosciolem tez nie macie kasy!

  • antyantekrk - niezalogowany 2019-02-11 13:01:45

    przesadzata, taka zła nie jest

  • senior - niezalogowany 2019-02-11 13:00:17

    Przez 5 lat kadencji wójt nie da rady tej drogi naprawić !!!!!!!!!!!!!!

  • Loko - niezalogowany 2019-02-11 12:53:49

    Kuzie to zapomniana wioska wiem bo przejezdzam tam bardzo często... i tak wydarzyl sie wielki postęp bo wybudowano trase kuzie-charubin to dopiero CUD. Tam bylo wesolo w czasie roztopow... inne gminy np turosl duzo bardziej dbaja o moeszkancow i ich drogi

  • Inaczej się nie nada - niezalogowany 2019-02-11 12:46:38

    Rowy pokopac po obu stronach drogi i osuszy trochę

  • JacaPraca - niezalogowany 2019-02-11 12:46:13

    czeba do miasta sie wyprowadzic karetka dojedzie myk

  • sam - niezalogowany 2019-02-11 12:35:26

    Dróżnik - boczna dróżka jakich wiele hahaha. Powiedział co wiedział. A raczej nie przeczytał i się wypowiedział.
    A takich dróg gminnych jest o wiele za dużo w takim stanie i tragedia to bedzie, gdy karetka zatopi się i nie dotrze do pacjenta. Ale o tym się nie mówi.

  • Dróżnik - niezalogowany 2019-02-11 12:23:48

    Jakaś boczna dróżka jakich wiele.
    Może miejscowi rolnicy niech sfinansują tą drogę. przecież to oni ciężkim sprzętem ją zniszczyli.
    Zamykam temat.

  • Kurpś - niezalogowany 2019-02-11 11:22:33

    gdy wójtował twardo Zenek nie było takich roztopów..., Elka zaś rozmiękczyła gminę...

  • podatnik - niezalogowany 2019-02-16 19:02:24

    Przepraszam za obrażanie innych użytkowników i pisanie nieprawdy

  • podatnik - niezalogowany 2019-02-17 12:52:45

    @ mylomza :

    1- w/w wpis nie jest moim wpisem : "
    podatnik - niezalogowany 2019-02-16 19:02:24
    Przepraszam za obrażanie innych użytkowników i pisanie nieprawdy "

    2- kto wam pozwolił usuwać moje komentarze krytykujące kabotyna który zniesławiał i obrażał innych ? !

    skoro redakcja portalu "mylomza" łamie prawo do wolności słowa i wypowiedzi i narusza bezprawnie dobra użytkownika to takie działania zgłaszam do właściwych organów














  • podatnik - niezalogowany 2019-02-17 13:01:19

    @ mylomza: żądam usunięcia wpisu oszusta który poszywa się pod mój nick : " podatnik - niezalogowany 2019-02-16 19:02:24
    Przepraszam za obrażanie innych użytkowników i pisanie nieprawdy " ... usunąć natychmiast w/w wpis

  • podatnik - niezalogowany 2019-02-18 06:51:50

    uważam że portal mylomza to najsłabszy portal jaki spotkałem : usuwają merytoryczne wpisy i komentarze krytykujące ich linię światopoglądową i polityczną ... cenzura na całego i łamanie Prawa do wolności słowa i wypowiedzi .... każdy wpis ma IP więc nie ma przymusu REJESTRACJI ...wystarczyłoby logowanie na hasło , ale to tylko świadczy jaka tu jest CENZURA jak za PZPR-u

  • Ela - niezalogowany 2019-02-18 07:25:12

    @podatnik : Waśnie sam Pan udowodniłeś że portal mylomza nie stosuje żadnej cenzury.Kto cię człowieku tu oszukał i w czym tak strasznie zostałeś oszukany??? Podatnikiem jest każdy, więc każdy może się tak nazwać..Nic oryginalnego nie wymyśliłeś.To ty zachowujesz się jak jedyny mądry na tym świecie i obrażasz wszystkich dookoła a potem nie potrafisz nawet przeprosić..Sam zaczełeś kogoś obrażać a potem masz pretensję że ktoś ci tym samym odpłacił??Zapamiętaj sobie przysłowie.."Kto sieje wiatr-ten zbiera burzę"

  • poadtnik - niezalogowany 2019-02-18 09:02:03

    @ Ela ... składam Tobie wyrazy współczucia z powodu tego co i jak piszesz

  • podatnik - niezalogowany 2019-02-18 11:14:11

    @ Ela ... kłamiesz i rozpowszechniasz nieprawdę : bo portal ocenzurował i usunął wpisy i moje i kabotyna któremu uświadomiłem że zniesławia i mnie i innych użytkowników więc nie kłam to po primo ... 2- podszywający się pod mój nick który " przeprasza" jest nawiązaniem do moich merytorycznych wpisów ... a zwłaszcza o złym zarządzaniu w Starostwie Powiatowym ... 3- krytykuję tylko złe działań ! ...
    "Ela" : nie przedstawiłaś ani jednego merytorycznego zarzutu a jedynie " walisz hektarami" bez uzasadnienia i mnie obrażasz bez żadnych podstaw ... "Ela" jestem dorosłym człowiekiem więc takie banialuki bez pokrycia które piszesz nie robią na mnie a na nikim wrażenia

  • gość 2019-02-18 12:57:33

    To jest droga prowanadząca na Podwycze ale identycznie jest w innych dzielnicach np
    Brzeziny można tam organizować ekstremalny rajd samochodów terenowych z wyciągarkami , ale spokojnie droga do Pana poprzedniego wójta i obecnej wójt jest świetna.

  • Ela - niezalogowany 2019-02-18 14:31:28

    @podatnik Znasz takie powiedzenie -kto się przezywa ten się sam tak nazywa..Wyzywasz innych od kabotynów a ty kim jesteś..Kozak w necie..pi..w świecie???To ty obrażasz urząd państwowy jakim jest Urząd Gminy..Możesz się nie zgadzać z wyborem ludzi ale na tym polega demokracja że musisz szanować taki wybór..I możesz się nadymać i pluć jadem ile tylko chcesz..Ale za to że napisałeś że ktoś coś przeżarł to lepiej uważaj.Bo za obrazę Urzędu to prokurator może z urzędu wszcząć postepowanie..I możesz się bardzo ździwić jak to wszystko się potoczy.

  • podatnik - niezalogowany 2019-02-18 18:54:34

    @ Ela ... po 1- kłamałaś że nie ma cenzury no to portal przywrócił usunięte wpisy - współpracujesz z portalem mylomza czy oni z tobą ? teraz wprowadzasz Ludzi w błąd i dalej obrażasz " I możesz się nadymać i pluć jadem" - to twoje słowa , moje słowa to : " Gmina nie ma pieniędzy bo Urząd je "zjada " " - więc to jest zupełnie co innego niż ty sugerujesz że : " przeżarł " , a sugerowanie innych racji niż są napisane to też za to laurów nie otrzymasz ,ale skoro tego nie rozumiesz co Ludzie piszą to jak poprosisz to mogę posłużyć za przewodnika po jasnej stronie Świata i doświadczysz jak Świat jest piękny ... a to kto zajmuje jakieś stanowisko to mnie jest to zupełnie obojętne bo nie poruszałem tematu sympatii politycznych , więc to nie do mnie te swoje aluzje i niezadowolenie kieruj ... a jak tak bardzo chcesz mieć Prokuratora to nie widzę najmniejszego problemu ,to może Prokurator tobie udzieli informacji jak i co pisać aby Ludzi nie obrażać , bo jak na razie wykazujesz i obrażanie a teraz to już mamy i zastraszanie ... mało mnie i innych interesują twoje powody eksponowanych emocji , a z tym wydawaniem poleceń to ubaw robisz wszystkim .... no takiego kabaretu nie często można spotkać

  • Ela - niezalogowany 2019-02-18 19:10:04

    @podatnik..Żal mi ciebie człowieku.

  • Edek kłamca - niezalogowany 2019-02-21 11:30:19

    @ Fela ... na wroguf politycznych socjalizmu wysyłało sie oddział zomofcuf

  • Ktoś inny - niezalogowany 2019-04-22 08:30:42

    Co 20 dzień miesiąca to cała gmina jedzie po zasiłek do banku z gminy bo wstydzą sie odbierać w gminie. Najlepsze było jak na ostatnie wybory dowozili do kuzi tych pijaków co sie nawet podpiasc nie umieją po szkołach specjlnych zeby na tą marę zagłosowac zeby było dalej jak jest. Droga w Wyku to ciekawe czy za 15 lat bedzie koło mleczarni. Ludzi straszyli bo jak ktoś nie odda kaweł działki na tą droge to bedą sądzić. Jeszcze na temat mleczarrni tzw. Klub WYKOWSKI , świeconki swiecic w tamtym roku to w mleczarni ksiadzc przyjechał a na rampie pies nasrał syf kiła i mogiła. PO-wcy żądzą w zbójnej tyle w temacie.

Dodajesz jako: |