:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

KWW Mariusza Chrzanowskiego ogłosił listy kandydatów do rady miejskiej Łomży

Łomża, Mariusza Chrzanowskiego ogłosił listy kandydatów miejskiej Łomży - zdjęcie, fotografia
18/09/2018 10:18

Poznaliśmy kandydatów do rady miasta wystawionych przez Komitet Wyborczy Wyborców Mariusza Chrzanowskiego. O miejsce w radzie miasta Łomży w wyborach samorządowych ubiegać się będzie 31. osób z komitetu założonego przez obecnego prezydenta Łomży. 

Z okręgów pierwszego oraz drugiego do rady miasta zostanie wybranych po pięciu radnych. Z okręgu trzeciego wyłonionych zostanie siedmiu, natomiast z czwartego sześciu.

Termin rejestracji kandydatów na radnych miast, gmin, powiatów i do sejmiku wojewódzkiego minął dziś o północy. Natomiast do 26 września można zgłaszać kandydatów na prezydentów, wójtów i burmistrzów.

Okręg 1

1. Andrzej Janusz Grzymała
2. Ewelina Aleksandrowicz
3. Dariusz Krzysztof Wojtkowski
4. Hanna Bożena Blusiewicz
5. Jarosław Kaja
6. Grażyna Nowacka-Borusiewicz
7. Sandra Stępkowska

Okręg 2

1. Ireneusz Waldemar Cieślik
2. Irena Anna Gorzoch
3. Katarzyna Jarocka
4. Ryszard Piotr Abramowski
5. Artur Lipiński
6. Marzena Kościuk
7. Wojciech Klimaszewski

Okręg 3

1. Mariusz Chrzanowski
2. Witold Władysław Chludziński
3. Marcin Grodzki
4. Hanka Gałązka
5. Marcin Dębek
6. Sławomira Ewa Mariak
7. Wojciech Paweł Pietruszewski
8. Barbara Dolecka
9. Justyna Korytkowska

Okręg 4

1. Alicja Konopka
2. Wanda Mężyńska
3. Artur Nadolny
4. Justyna Małgorzata Mieczkowska
5. Marcin Dziekoński
6. Rafał Przychodzień
7. Iwona Winko
8. Andrzej Korytkowski

KWW Mariusza Chrzanowskiego ogłosił listy kandydatów do rady miejskiej Łomży komentarze opinie

  • dowidzonka - niezalogowany 2018-09-20 22:07:39

    STOP AGRESJI STOP AROGANCJI STOP ANGELI MUZYK

  • Gość - niezalogowany 2018-09-19 12:03:17

    Nie lubię chrzanu bo piśnięty. Dwie listy do klo się nadają bo jedną ideologią dojenia z publicznych kas podszyte. To co robiła ta dojna zmiana z naszym miastem w tej kadencji woła o pomstę do nieba. Gnać przy wyborach chrzanopiśniętych z obu ich list bo to wsio jedno. Nie można z takiego miasta bagna dać zrobić albo jednej wielkiej toyki.

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-19 09:24:27

    ŁOMŻA MIASTEM LUDZI MŁODYCH A NIE MIASTEM SENIORÓW! TRZEBA GŁOSOWAĆ NA MŁODYCH A NIE DLA TYCH CO SIEDZĄ LATAMI I MAJĄ PARCIE DO WŁADZY I UZALEŻNIENIE OD KORYTA.MŁODZI W RADZIE TO SZANSA NA ROZWÓJ MIASTA TAK MÓWIĄ SPECJALIŚCI ! AKTUALNA RADA STARA I JAKIE EFEKTY!!NIGDY NA TYCH CO SĄ AKTUALNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • akwi - niezalogowany 2018-09-18 17:08:26

    Pawel .k walnij sie w leb ja slyszalem ze Chrzanowski nie startuje i wycofuje sie z tego bagna ktore swoimi odchodami narobila ta pieknie ubrana pani zgila w srodku do szpiku.

  • Paweł.k - niezalogowany 2018-09-18 16:06:15

    Podobno Kukiz nie da poparcia chrznanowskiemu

  • antyPiS - niezalogowany 2018-09-18 15:23:23

    gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta... zatem głosujmy na tych trzecich, niekoniecznie na platfusów, jest oferta liberalna i lewicowa, laicka, nowoczesna... po co głosować na ciemnotę, zacofanie, kościelny dyktat, szowinizm i anachroniczny nie/patriotyzm..?

  • Zniesmaczony - niezalogowany 2018-09-18 15:08:46

    W odpowiedzi "antkowi południe": każdy prezydent będzie zadłużał miasto jeśli chce korzystać ze środków unijnych. Dofinansowanie wynosi np. 80% (to i tak dużo) pozostałe 20% trzeba dołożyć z kasy miejskiej, gdy tych środków nie ma bierze się kredyt. Więc albo nie korzystamy czyli nie budujemy, albo budujemy i się zadłużamy do dozwolonego poziomu. Ciekawe czy muzykalna jak wygra, a zapowiada, że będzie dostawała dużą kasę to z niej zrezygnuje, żeby nie zadłużać miasta. A może tylko kuria będzie korzystała ze środków.

  • obserwator - niezalogowany 2018-09-18 15:00:39

    A jak Chrzanowskiego popieram za to, że nie zapomniał o żadnej grupie społecznej Łomży. Pomógł i młodym rodzinom (samorządowe becikowe) i seniorom (bezpłatne empeki, karta seniora, seniorada, społeczna rada ds. seniorów) i młodym (młodzieżowa rada miasta, łokery, koncerty, festyny) i niepełnosprawnym (społeczna rada osób z niepełnosprawnościami) i sportowcom (społeczna rada ds. sportu, wspieranie ŁKS, MŁKS, MKS Dwójka Łomża, Prefbet Śniadowo Łomża, mma, boks).

  • zzzzz - niezalogowany 2018-09-18 14:59:07

    ....a kto to jest Chrzanowski? ;)

  • wyborca Chrzanowskiego - niezalogowany 2018-09-18 14:50:24

    Jakie ma dokonania Pani Muzyk albo Pan Borysewicz? Prawda, że trudne pytanie. To Chrzanowski spowodował, że w Łomży w końcu coś się dzieje. Wszędzie pełno remontów, budów. Na Stary Rynek wróciło życie (Hala Kultury, seniorada, Sylwester Miejski, jarmarki rozmaitości). W końcu do Łomży przyjeżdżają prawdziwi artyści (Perfect, Szpak i inni). Tak trzymać Panie Chrzanowski.

  • sportowiec - niezalogowany 2018-09-18 14:44:06

    Ja tam będę głosował na Chrzanowskiego i jego komitet za wspieranie łomżyńskich sportowców i kluby sportowe.

  • Kto Panią zgłosił Pani Muzyk? - niezalogowany 2018-09-18 14:38:29

    Nie będą nam Suwałki wybierały Prezydenta, ani Toruń ani Warszawa. Łomża sama wybierze sobie Prezydenta.

  • Nie dla toruńskich pierników w - niezalogowany 2018-09-18 14:26:48

    Chrzanowski dotrzymuje obietnic - wprowadził samorządowe becikowe, kartę seniora, bezpłatne empeki dla seniorów, pozyskał dofinansowanie na drogi, Filharmonię, Halę Kultury, Park Jana Pawła II, wprowadził łokery i rozpoczął budowę nowoczesnego dworca autobusowego. A Muzyk i reszta szkoda słów.

  • Eva - niezalogowany 2018-09-18 13:52:38

    Chrzanowski bardzo zawiódł ludzi, wielkie rozczarowanie

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-09-18 13:16:46

    CHRZANOWSKI STARTUJE NA RADNEGO Z OKRĘGU NR. 3 (ŁSM): JEST TAM JEDYNKĄ :) WSTYD BĘDZIE JAK SIĘ NIE ZAŁAPIE A I JAK MU SIĘ NAWET JAKIMŚ CUDEM UDA ZDOBYĆ MANDAT TO BĘDZIE DEGRADACJA I KOMPROMITACJA BYĆ PODRZĘDNYM RADNYM.

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-09-18 13:16:45

    CHRZANOWSKI STARTUJE NA RADNEGO Z OKRĘGU NR. 3 (ŁSM): JEST TAM JEDYNKĄ :) WSTYD BĘDZIE JAK SIĘ NIE ZAŁAPIE A I JAK MU SIĘ NAWET JAKIMŚ CUDEM UDA ZDOBYĆ MANDAT TO BĘDZIE DEGRADACJA I KOMPROMITACJA BYĆ PODRZĘDNYM RADNYM.

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-09-18 13:16:45

    CHRZANOWSKI STARTUJE NA RADNEGO Z OKRĘGU NR. 3 (ŁSM): JEST TAM JEDYNKĄ :) WSTYD BĘDZIE JAK SIĘ NIE ZAŁAPIE A I JAK MU SIĘ NAWET JAKIMŚ CUDEM UDA ZDOBYĆ MANDAT TO BĘDZIE DEGRADACJA I KOMPROMITACJA BYĆ PODRZĘDNYM RADNYM.

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-18 12:42:21

    Chrzanowski i Muzyk w duecie nie mogli grac bo jak ona flaszuuuuje ? szok po prostu uszy wiedna, nic szczerego, kazda nuta podszyta falszem.....

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-09-18 12:11:08

    Bardzo ciekawa lista kandydatow, zroznicowana i jest duzo mlodych ludzi, spolecznikow...mysle ze dobrze ze Chrzanowski startuje do rady bo nie daj Boze biskupowa bedzie na fotelu to przynajmniej bedzie miala merytorycznego radnego. a ona mowi ze nie gra na dwa fronty???? ale wybuchłem smiechem. buhahahahah. nie gra na dwa fronty? buhahahahaha zal zal ...sciska tej pani.

  • kobita - niezalogowany 2018-09-18 12:08:37

    kto idzie do fryzjera ? zeby tylko pokazac sie na ogloszeniu kandydatow do rady? muzyk??? raz pania czesalam ale juz ostatni...zaklamania nie zdierze prosze chodzic juz do kogos innego!!!

  • ania12 - niezalogowany 2018-09-18 12:05:59

    obsesje to ma muzykalna na punkcie biskupa. a koryto przy nim.

  • Never piss - niezalogowany 2018-09-18 11:52:22

    Chrzanić taką listę i tych kandydatów. Dość kompromitacji i karmienia jednych przez drugich naszą kasą.

  • Edek - niezalogowany 2018-09-18 11:41:00

    Oby nie Chrzanowski bo: 1. budowa ul Zawadzka wątpliwa - wszystko wyjdzie pewnie po wyborach. 2. Muzykowa załatwiła dotację na budowę filharmonii, a Wydział Inwestycji jak buduje tak buduje i nie wiadomo czy zbuduje. 3. Dworca brak sprzedany za krocie a co z pieniędzmi się stało? 4. Zostaliśmy odcięci od świata jesteśmy pośmiewiskiem dla okolicznych miast i gmin. 5. Niemcewicza ma być budowane jeszcze przed wyborami ( za rok oby nie szybciej trzeba będzie ją poprawiać). 6. Parku Jana Pawła II nie ma 7. Kąpieliska nie ma 8. A teraz Edukator? Muzyk chyba powinna wystąpić do Sądu bo niesłusznie ją zwolnili. 9. Zadłużenie Miasta na maksa już chyba większe być nie może. 10. Podsumowanie: tragedia. Nasze szkolnictwo kuleje, hospicjum nie ma kasy a Pan Prezydent organizuje mordobicie. Przepraszam Panie Prezydencie. Ale ja nie zgadzam się z modelem zarządzania przez Pana Miastem. Nie zgadzam się na szastanie kasą miejską. Głosowałem na Pana bo wierzyłem w Pana. A teraz to mi jest przykro patrzeć na klęskę naszego miasta.

  • Never piss - niezalogowany 2018-09-18 11:32:21

    Dojna zmiana bis i to ewidentnie. Ciąg do koryt prawidłowy, postawy rozdęte widać że władza za wszelką cenę musi być bo inaczej żyć się nie da. Żałosne to jak się przyjrzeć niektórym nazwiskom. Pogonić to przy wyborach raz na zawsze bo pożytku to z nich żadnego nie będzie a szkód narobią że cho cho.

  • młody - niezalogowany 2018-09-18 11:23:49

    dziwne, że biskupa nie było na spotkaniu pisu, jeszcze ojciec Tadek mógłby wpaść

  • Edek - niezalogowany 2018-09-18 11:22:01

    Ja też będę głosował na Muzyk

  • juwen - niezalogowany 2018-09-18 11:20:59

    tak sobie tłumacz

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-09-18 11:19:52

    ludzie a co ma facebook do tego? kazdy ma facebooka? nazakładaliscie fejkowych kont i się podniecacie

  • juwen - niezalogowany 2018-09-18 11:19:00

    Muzyk chociażby przegrała w głosowaniu na fb z kandydatem PO. Nawet z nim nie potrafi wygrać, więc z czym do ludzi

  • paula15654 - niezalogowany 2018-09-18 11:16:52

    chrzanowski sie nie zna na niczym

  • Big - niezalogowany 2018-09-18 11:15:57

    lepsza lista niż kołka i muzyk

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 11:14:57

    chrzanowski lepiej kolege z mosiru ogarnij bo przez niego plazy nie było przez pol wakacji

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 11:14:57

    chrzanowski lepiej kolege z mosiru ogarnij bo przez niego plazy nie było przez pol wakacji

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 11:14:57

    chrzanowski lepiej kolege z mosiru ogarnij bo przez niego plazy nie było przez pol wakacji

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 11:14:56

    chrzanowski lepiej kolege z mosiru ogarnij bo przez niego plazy nie było przez pol wakacji

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 11:14:56

    chrzanowski lepiej kolege z mosiru ogarnij bo przez niego plazy nie było przez pol wakacji

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 11:14:56

    chrzanowski lepiej kolege z mosiru ogarnij bo przez niego plazy nie było przez pol wakacji

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 11:14:56

    chrzanowski lepiej kolege z mosiru ogarnij bo przez niego plazy nie było przez pol wakacji

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 11:14:56

    chrzanowski lepiej kolege z mosiru ogarnij bo przez niego plazy nie było przez pol wakacji

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 11:14:56

    chrzanowski lepiej kolege z mosiru ogarnij bo przez niego plazy nie było przez pol wakacji

  • Basia - niezalogowany 2018-09-18 11:12:30

    Brawo. Bardzo dobra lista kandydatów. Ja zaglosuje na pewno i wszyscy moi bliscy. Powodzenia!

  • władcaorgazmów - niezalogowany 2018-09-18 11:11:31

    Bez kitu, poziom "dyskusji" jest tu rynsztokowy. Jesteście żałośni, zarówno piewcy SuperMario jak i MustBeTheMuzyk

  • zecer - niezalogowany 2018-09-18 11:10:19

    Chrzanoś prezydentem Łomży nie zostanie, ale paru swoich może do Rady Miejskiej wprowadzi.

  • Ziutek - niezalogowany 2018-09-18 11:05:53

    fale 39 zenada!!!!!!!!jaka prezydent!!!ona byla zstepca prezydent dal jej pracę a ona tak sie odwdzieczyla!!!jak wygra w co watpie dopiero bedzie mogla sie tytulowac

  • stokrotka - niezalogowany 2018-09-18 10:59:45

    Jestesmy z Panem, Panie prezydencie Chrzanowski!!! Cała Łomza za Panem stoi!!! Trzymamy mocno kciuki!!!

  • DELL - niezalogowany 2018-09-18 10:57:42

    Jeśli ktoś ma obsesję na punkcie władzy to tylko i wyłącznie Muzyk, a nie Chrzanowski. Muzyk powiedziała dzisiaj, że tylko prezydentura ją interesuje. Kariera najważniejsza i po trupach do celu. Elo

  • Benia - niezalogowany 2018-09-18 10:57:40

    Umieszczony wpis przez: antek południe jest żenujące

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:34

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:34

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:34

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:34

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:34

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:34

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:33

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:33

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:33

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:33

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:33

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:33

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:33

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:32

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:32

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:32

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:32

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:32

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:32

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:32

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:32

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:31

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:31

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:31

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:31

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:31

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:31

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:31

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:31

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:30

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • fale39 - niezalogowany 2018-09-18 10:55:30

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Muzyk. Moim zdaniem najlepsza prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Chrzanowskiego. Tego faceta trudno oderwać od koryta i najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • Karolina W. - niezalogowany 2018-09-18 10:52:22

    u pis jak zwykle większość to osoby starsze

  • roman cz - niezalogowany 2018-09-18 10:50:02

    Ja z cała rodzina zagłosuje na Mariusza. Zmiany na plus są widoczne. Stawia na młodych dba o starszych. 5 głosów masz na bank ode mnie!!! Muzykowa z biskupem i kaczorem mogą się obejść smakiem

  • anintry - niezalogowany 2018-09-18 10:49:20

    Nie ma emerytów jak na listach pis

  • grecky - niezalogowany 2018-09-18 10:48:51

    Każdy ma prawo głosować jak chce. Ja osobiście będę głosowała za Chrzanowskim. Moim zdaniem najlepszy prezydent w dotychczasowej historii Łomży. W żadnym wypadku na Muzyk. Ta kobieta najwyrażniej ma obsesję na punkcie władzy

  • Aneta G. - niezalogowany 2018-09-18 10:47:50

    Obecna kadencja zbliża się nieuchronnie ku końcowi. Muszę powiedzieć że z pewnymi obawami patrzyłam na fakt, że Chrzanowski tj. tak młody człowiek zasiadł na fotelu prezydenta. Muszę powiedzieć że jestem mile zaskoczona tym jak ten człowiek sprawują swoją funkcję. Zrobił bardzo dużo dobrego i widać jest dobrze przygotowany merytorycznie. Jednym słowem Pan Chrzanowski sie sprawdził

  • Krzysztof lomza - niezalogowany 2018-09-18 10:47:46

    Jedyny słuszny wybór to Chrzanowski

  • aleksandross - niezalogowany 2018-09-18 10:47:08

    Mariusz Chrzanowski to bardzo dobry Prezydent Miasta. Ma mój głos w tegorocznych wyborach samorządowych.Widać że wystawił kompetentne osoby do rady

  • wikis - niezalogowany 2018-09-18 10:46:11

    Można nie kochać Prezydenta, ale trzeba mu oddać, że dużo się zadziało pozytywnego dla miasta, np. samorządowe becikowe, darmowa komunikacja miejska dla seniorów + karta seniora, pozyskanie dofinansowań na drogi, filharmonię czy Halę Targową oraz nowi inwestorzy w strefie ekonomicznej. To są fakty.

  • kONESERT - niezalogowany 2018-09-18 10:45:15

    Bardzo mądra decyzje. Chrzanowski wygrasz i to spokojnie.

  • sprzedawca - niezalogowany 2018-09-18 10:44:50

    dużo młodych osób, o to chodzi

  • gabon - niezalogowany 2018-09-18 10:44:36

    Chrzanowski pokaże pisowi , biskupowi oraz Muzyk że ich działania to głupota, a porażka Muzyk zakończy jej działania w polityce.

  • waclav - niezalogowany 2018-09-18 10:43:51

    Jako jedyny dotrzymał słowa że wyremontuje halę targową. Dlatego też głosuję na Niego.

  • ciekawy - niezalogowany 2018-09-18 10:43:28

    Niech CHrzanowski wygra, a nie jakaś Muzyk

  • stoper - niezalogowany 2018-09-18 10:43:27

    Życzę zwycięstwa. Łomża za Pana rządów rozkwita i ten dobry czas trzeba kontynuować

  • romet1989 - niezalogowany 2018-09-18 10:42:46

    Ma Pan Nasze głosy.

  • Edek - niezalogowany 2018-09-18 10:42:36

    Ale te liczące się osobowy są daleko na liście więc chyba ich nazwiska mają za zadanie zdobyć tylko głosy by reszta dostała się do RM. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie bo chyba wtedy trzeba wyprowadzić się do innego miasta bo Łomża zbankrutuje. To nie jest hejt.Ale opinia Łomżyniaka.

  • Tedi - niezalogowany 2018-09-18 10:42:28

    Chrzanowski bardzo dobrym prezydentem. Dobrze że nie dał się sprzedać i startuje z własnego komitetu.

  • Pan P. - niezalogowany 2018-09-18 10:42:27

    zdecydowanie lepsza lista niż ta pisu

  • Maciej Z. - niezalogowany 2018-09-18 10:41:37

    Moim zdaniem obecny Prezydent zostanie ponownie wybrany. Dużo zrobił dla Miasta i są to rzeczy namacalne, widoczne, których nikt nie może zanegować. Natomiast pozostali kandydaci no to trochę śmiech na sali. Bo czy pączek czy fałszywa diva czy pozostali jeszcze mniej rozpoznawalni kandydaci mogą się pochwalić większymi osiągnięciami. Otóż nie. Oni wręcz mają się czym powstydzić.

  • Edek - niezalogowany 2018-09-18 10:39:11

    Poza niektórymi nazwiskami to ludzie z miernym wykształceniem. No nie wiem czy zdobędzie większość.

  • Adam z ekonoma - niezalogowany 2018-09-18 10:39:09

    Nikt inteligentny nie zagłosuje na tych ludzi z listy chrznaa

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-18 10:38:38

    najgorsza prezydentura jaką pamiętam

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-18 10:38:38

    najgorsza prezydentura jaką pamiętam

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-18 10:38:38

    najgorsza prezydentura jaką pamiętam

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-18 10:38:38

    najgorsza prezydentura jaką pamiętam

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-18 10:38:38

    najgorsza prezydentura jaką pamiętam

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-18 10:38:37

    najgorsza prezydentura jaką pamiętam

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-18 10:38:37

    najgorsza prezydentura jaką pamiętam

  • Wybory Wybory - niezalogowany 2018-09-18 10:38:37

    najgorsza prezydentura jaką pamiętam

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 10:38:24

    Żenująca jest postawa chrzanowskiego, załuzył miasto, nazatrudniał kumpli i teraz chce na druga kadencje

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 10:38:23

    Żenująca jest postawa chrzanowskiego, załuzył miasto, nazatrudniał kumpli i teraz chce na druga kadencje

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 10:38:23

    Żenująca jest postawa chrzanowskiego, załuzył miasto, nazatrudniał kumpli i teraz chce na druga kadencje

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 10:38:23

    Żenująca jest postawa chrzanowskiego, załuzył miasto, nazatrudniał kumpli i teraz chce na druga kadencje

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 10:38:23

    Żenująca jest postawa chrzanowskiego, załuzył miasto, nazatrudniał kumpli i teraz chce na druga kadencje

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 10:38:23

    Żenująca jest postawa chrzanowskiego, załuzył miasto, nazatrudniał kumpli i teraz chce na druga kadencje

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 10:38:23

    Żenująca jest postawa chrzanowskiego, załuzył miasto, nazatrudniał kumpli i teraz chce na druga kadencje

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 10:38:23

    Żenująca jest postawa chrzanowskiego, załuzył miasto, nazatrudniał kumpli i teraz chce na druga kadencje

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 10:38:22

    Żenująca jest postawa chrzanowskiego, załuzył miasto, nazatrudniał kumpli i teraz chce na druga kadencje

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 10:38:22

    Żenująca jest postawa chrzanowskiego, załuzył miasto, nazatrudniał kumpli i teraz chce na druga kadencje

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 10:38:22

    Żenująca jest postawa chrzanowskiego, załuzył miasto, nazatrudniał kumpli i teraz chce na druga kadencje

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 10:38:22

    Żenująca jest postawa chrzanowskiego, załuzył miasto, nazatrudniał kumpli i teraz chce na druga kadencje

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 10:38:22

    Żenująca jest postawa chrzanowskiego, załuzył miasto, nazatrudniał kumpli i teraz chce na druga kadencje

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 10:38:22

    Żenująca jest postawa chrzanowskiego, załuzył miasto, nazatrudniał kumpli i teraz chce na druga kadencje

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 10:38:22

    Żenująca jest postawa chrzanowskiego, załuzył miasto, nazatrudniał kumpli i teraz chce na druga kadencje

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 10:38:22

    Żenująca jest postawa chrzanowskiego, załuzył miasto, nazatrudniał kumpli i teraz chce na druga kadencje

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 10:38:22

    Żenująca jest postawa chrzanowskiego, załuzył miasto, nazatrudniał kumpli i teraz chce na druga kadencje

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 10:38:21

    Żenująca jest postawa chrzanowskiego, załuzył miasto, nazatrudniał kumpli i teraz chce na druga kadencje

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 10:38:21

    Żenująca jest postawa chrzanowskiego, załuzył miasto, nazatrudniał kumpli i teraz chce na druga kadencje

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 10:38:21

    Żenująca jest postawa chrzanowskiego, załuzył miasto, nazatrudniał kumpli i teraz chce na druga kadencje

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 10:38:21

    Żenująca jest postawa chrzanowskiego, załuzył miasto, nazatrudniał kumpli i teraz chce na druga kadencje

  • Za Mariuszem - niezalogowany 2018-09-18 10:37:49

    Po co ta cala żenująca walka Muzykowej i biskupa o wladze, a wlasciwie przede wszystkim biskupa. Łomżanie nie dadzą się wrobić w Muzykowa. Powodzenia Mariusz

  • Ziutek - niezalogowany 2018-09-18 10:34:58

    wygra chrzan

  • wyborca - niezalogowany 2018-09-18 10:34:35

    krzykaczy i darmozjadów bez liku brawo! brawo Pieruszewski i Nadolny prezesi MŁKS w was wierzy :)

  • jurys - niezalogowany 2018-09-18 10:34:25

    Chrzanowski masz głos mojej całej rodziny. Bardzo dobry, godny skład wybrałeś.

  • Benia - niezalogowany 2018-09-18 10:33:16

    Mój głos pewny to Okręg 3 poz.1

  • enej - niezalogowany 2018-09-18 10:32:50

    Na liście jest wiele młodych prawicowców i katolików. Brawo!

  • Ziutek - niezalogowany 2018-09-18 10:32:27

    brawo...chrzanowski