Letnie Kino Plenerowe startuje w Łomży [HARMONOGRAM]

Kultura, Letnie Plenerowe startuje Łomży [HARMONOGRAM] - zdjęcie, fotografia
03/07/2018 06:47

Letnie Kino Plenerowe w Łomży rozpocznie działalność już od najbliższego piątku. Jako pierwszy w ogródku Domku Pastora wyświetlony zostanie film "Nie ma róży bez ognia” w reżyserii legendarnego Stanisława Barei. W repertuarze kina znalazł się także najbardziej nagradzany obraz ubiegłego roku, czyli „Cicha noc”, pochodzącego z Łomży Piotra Domalewskiego. Wstęp na projekcje jest bezpłatny, a na widzów czekają leżaki oraz ciepłe koce.

Część pierwsza (lipcowa) wpisuje się w obchody 600 – lecia nadania praw miejskich i ma podtytuł „4 filmy z Łomżą w tle”. Są to trzy klasyczne, polskie komedie z epizodami łomżyńskimi oraz najbardziej nagradzany film ubiegłego roku, czyli „Cicha noc”. W tym filmie nie ma łomżyńskich wątków, ale z Łomżą wiąże go jego twórca, pochodzący z naszego miasta reżyser i scenarzysta Piotr Domalewski.

Część drugą – sierpniową - zatytułowaną „4 filmy z muzyką w roli głównej” tworzą hollywoodzkie produkcje muzyczne. Wśród nich są klasyki gatunku oraz filmy nowe.

Wszystkie projekcje będą miały miejsce w ogrodzie Domku Pastora przy ul. Krzywe Koło 1, w lipcowe i sierpniowe piątki, o godz. 21.00. Wyjątkiem jest pokaz filmu „Cicha noc”, który odbędzie się w niedzielę 15 lipca na Starym Rynku w Łomży. 
Wstęp na projekcje jest bezpłatny, a na widzów czekają leżaki oraz ciepłe koce.

Program Letniego Kina Plenerowego w Łomży:

1. „Nie ma róży bez ognia” (reż. St. Bareja, 1974) – 6 lipca godz. 21.00
2. „Cicha noc” (P. Domalewski, 2017) – 15 lipca, godz. 21.00
3. „Miś” (St. Bareja, 1981) – 20 lipca, godz. 21.00
4. „Rozmowy kontrolowane” (S. Chęciński, 1991) – 27 lipca, godz. 21.00 
5. „Hair” (M. Forman, 1979) – 3 sierpnia, godz. 21.00
6. „Chicago” (Rob Marshall, 2002) – 10 sierpnia, godz. 21.00
7. „Rock Of Ages” (A. Shankmann, 2012), - 17 sierpnia. godz. 21.00
8. „La la land” ( D. Chazelle, 2016) – 24 sierpnia, godz. 21.00

Letnie Kino Plenerowe startuje w Łomży [HARMONOGRAM] komentarze opinie

  • arsenal tröja barn - niezalogowany 2019-01-03 16:17:44

    fußballtrikots fotbollströjor barn maglie calcio poco prezzo

  • joggingsæt børn - niezalogowany 2019-01-02 19:17:26

    fotballdrakter barn fodboldtrøjer børn maglie calcio a poco prezzo

  • fotbollströjor barn - niezalogowany 2018-12-06 13:11:00

    fotballdrakter fotbollströjor fotballdrakter barn

  • fotballdrakter barn - niezalogowany 2018-12-04 11:37:48

    maglie calcio bambino Billige Fodboldtrøjer fotbollströjor barn

  • fußballtrikots Günstige - niezalogowany 2018-12-02 18:42:07

    v2lhi8w5o kvp6rm7dwz fußballtrikots kinder myvtzqejxd wd56sq 5uayiz3 ojq28ftlha fotballdrakter 1mcphjqon8 3mhei2o6 zn0civgp aj5bhyw Billige Fodboldtrøjer ioepb4ds8 wx74ie

  • za mlodymi - niezalogowany 2018-07-27 16:03:14

    brawo chrzanowski

  • ziarno_prawdy - niezalogowany 2018-07-04 06:26:08

    Swietna klasyka filmowa, fajny pomysł, wydaje mi się że ludzi dopisze.

  • Gorzej nie będzie - niezalogowany 2018-07-03 17:25:32

    Chrzanowski to najgorszy prezydent jakiego lomza miała- gorzej nie będzie:)

  • Omen - niezalogowany 2018-07-03 16:42:46

    A weźcie idźcie z tą Muzyk... Ktoś taki nie może być prezydentem, aż się dziwię, że pis ją wybrał...

  • Wikram - niezalogowany 2018-07-03 15:59:53

    Tylko nie Muzyk

  • - niezalogowany 2018-07-03 13:30:19

    Łomża https://soundcloud.com/wzasiegu/02-07-2018-r-gosc-dnia-bernadeta-krynicka

  • Krzysztof lomza - niezalogowany 2018-07-03 12:23:40

    Chrzanowski się nei nadaje na prezydenta

  • darekk - niezalogowany 2018-07-03 12:12:05

    Muzyk to zdrajca!!!1

  • jan88 - niezalogowany 2018-07-03 12:06:12

    Muzyk na topie!

  • darekk - niezalogowany 2018-07-03 11:10:08

    ale teraz już ponad wszelką wątpliwość wiadomo dlaczego 4lomza bez przerwy pisze ohydne paszkwile na Prezydenta....to obrzydliwe....

  • darekk - niezalogowany 2018-07-03 11:02:50

    on będzie prowadził agresywną kampanię przeciwko Prezydentowi po to aby muzyk miała łatwiej, bo w debatach z Chrzanowskim nie ma najmniejszych szans

  • darekk - niezalogowany 2018-07-03 11:00:29

    Dziennikarz portalu 4lomza Mirosław Derewońko na swoim profilu fb ogłosił start w wyborach na prezydenta Łomży. To już teraz domyślam się jaki jest powód, że kasują moje wypowiedzi na tym portalu.

  • Johnny Depp - niezalogowany 2018-07-03 10:31:15

    Panie Prezydencie dziękujemy za dobre 3lata!! Odkąd Pan jest cały czas coś się dzieje w Łomży, nigdy nie było tu tak super. Dobrze, że są organizowane takie rozrywki, ludzie się nie nudzą, a przecież po 40 nie kończy się życie

  • Klient - niezalogowany 2018-07-03 09:58:08

    @Emilia W. To nie zamykaj sklepu o 17:00 czy 18:00, to będziesz miała więcej klientów. Większość ludzi pracuje w godzinach mniej więcej 8:00-16:00 +/-2h. To jest jedna z głównych przyczyn, dlaczego ludzie nie zaglądają na stary rynek.

  • Ruda Maruda Łubudubuda - niezalogowany 2018-07-03 09:50:35

    Aż 2 filmy Barei... Czyżby miasto dojrzało by reżyser ten miał w naszym mieście ulicę, skwerek, honorowe obywatelstwo, a może pomnik. Nikt w całej polskiej kinematografii nie poświęcił naszemu miastu tyle miejsca, w dodatku w tak ciepły, życzliwy i zabawny sposób.

  • maxx - niezalogowany 2018-07-03 09:10:43

    O i nawet stare filmy będą, chyba skorzystam, jak będę miał czas

  • Krzysztof lomza - niezalogowany 2018-07-03 09:03:29

    Oj widze się ze kolega MAńka rozpisał

  • Wiesław T. - niezalogowany 2018-07-03 08:38:28

    Racjonalnym wyborem jest obecny prezydent. Jesienią się wszystko wyjaśni

  • Ewaa - niezalogowany 2018-07-03 08:26:55

    Na la la land to i ja się wybiorę

  • w końcu - niezalogowany 2018-07-03 08:10:32

    Chrzanowski niech lepiej utrze nosa tym z pisu i wygra wybory. Chciałbym wtedy zobaczyć ich miny hehe

  • juwen - niezalogowany 2018-07-03 08:01:50

    Tylko nie Muzyk... ludzie

  • Leszek33 - niezalogowany 2018-07-03 07:55:02

    Słyszałem o tej Muzyk trochę ostatnio. Ktoś taki nie może być prezydentem... Więc kto? Według mnie powinien startować Chrzanowski

  • Daniel1 - niezalogowany 2018-07-03 07:50:15

    Ktoś tam wyżej wspomniał o peło heheh. Ciekawe, czy kogoś wystawią w Łomży, bo raczej ich kandydat nic nie ugra

  • młody - niezalogowany 2018-07-03 07:49:01

    Czekam na kolejne wybory i kolejne zwycięstwo Chrzanowskiego

  • Majlena - niezalogowany 2018-07-03 07:46:21

    Jest i mój ulubiony film „La la land” :)

  • południe - niezalogowany 2018-07-03 07:44:45

    Fałszywym ludziom mówimy NIE. Każdy wie o kogo chodzi.

  • Nie dla Nachalnej Muzyki - niezalogowany 2018-07-03 07:43:55

    Chrzanowski jesienią masz mój głos. Nie żadna Muzyk tylko ty.

  • Antoni44 - niezalogowany 2018-07-03 07:43:33

    Mieszkańcy osiedla Maria popierają Chrzanowskiego

  • favi - niezalogowany 2018-07-03 07:42:26

    nigdy nie zagłosuję na peło, na Muzyk zresztą też nie

  • hej - niezalogowany 2018-07-03 07:40:45

    wszystko tylko nie peło! najgorszy wybór to peło

  • senior Tadek - niezalogowany 2018-07-03 07:39:50

    O i ktoś tam znowu narzeka. Wystarczy spojrzeć na głosowanie na fb, gdzie Chrzanowski ma ponad 70% i masakruje Muzyk. Nie wiem, kto ją wystawił, ale raczej popełnił błąd.

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-07-03 07:37:04

    Przynajmniej za Chrzanowskiego miasto w końcu ożyło i coś się dzieje.

  • student1 - niezalogowany 2018-07-03 07:34:10

    Zawsze bywałem na takim kinie, teraz też chętnie się wybiorę

  • Pan P. - niezalogowany 2018-07-03 07:31:40

    Decyzja pis o Muzyk to śmiech na sali. W tym wypadku jedynym słusznym wyborem jest Chrzanowski

  • Emilia W. - niezalogowany 2018-07-03 07:30:23

    Pracuję przy starym rynku i dla mnie remont tej hali targowej to jak prezent na gwiazdkę. Stary rynek zmieni swoje oblicze i może więcej klientów trafi do mojego sklepu :)

  • sprzedawca - niezalogowany 2018-07-03 07:27:24

    Ja tam głosuję na Chrzanowskiego, w życiu bym nie zagłosował na Muzyk

  • john - niezalogowany 2018-07-03 07:24:30

    Niech CHrzanowski zakłada komitet i startuje lepiej

  • lulu - niezalogowany 2018-07-03 07:22:18

    no rzeczywiście... wielki wyczyn

  • Josef - niezalogowany 2018-07-03 07:11:07

    Chrzanowski ma bardzo duże poparcie i może wygrać już w I turze

  • Patryk N - niezalogowany 2018-07-03 07:05:18

    zgadzam się z komentarzami - Chrzanowski jest bardzo złym prezydentem !!!!!!

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-07-03 06:59:48

    Stanowcze NIE dla pana Chrzanowskiego! Dlaczego? A dlatego: Gdzie nowe miejsca pracy?! Gdzie nowi inwestorzy? Zakłady? Niezrealizowane inwestycje i co dalej? Zadłużanie miasta, kredyty, a w zamian nic konkretnego!!! Sprzedawanie działek miejskich!!! I czym ma rządzić następny Prezydent, jak nie będzie nic!!! Sprywatyzowane i ubogie miasto bez pracy i perspektyw!!! Donosy do prokuratury na nieprzychylne Chrzanowskiemu komentarze! Zatrudnianie przez eSeMeSy! Lans w mediach! Nie chcemy więcej Pana na stanowisku prezydenta miasta! Wstyd Pan przynosisz dla Łomży!

  • optiplex123 - niezalogowany 2018-07-03 06:58:24

    na pewno Pani Muzyk będzie lepsza, chrzanowski miał swoje 5 minut i wykorzystał ten czas tylko na esemesy i lansik

  • mARICK3838kDLO - niezalogowany 2018-07-03 06:57:35

    nikt rozsądny na niego nie będzie głosował - to prawda

  • Krzysztof lomza - niezalogowany 2018-07-03 06:57:18

    najgorszy prezydent jakiego pamiętam

  • Ericho34993 - niezalogowany 2018-07-03 06:56:20

    a w innych kadencjach filmów nie było :D ? nawet samochodowe kino było a nikt się nei zachwycał, Chrznaowski moim zdaniem tak samo sienie nadaje

  • Wysocki - niezalogowany 2018-07-03 06:55:46

    Chrzanowski się nie nadaje do rządzenia !

  • tgvb - niezalogowany 2018-07-03 06:55:32

    brawo chrzanowski cos dzieje za twojej kadencji!!!masz moj glos

Dodajesz jako: |