:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

[LIVE] 601 lat Łomży! Uroczysta Sesja Rady Miejskiej

Portal mylomza.pl 15/06/2019 09:00

Dziś Miasto Łomża świętuje! 15 czerwca przypada 601. rocznica nadania praw miejskich Łomży która, o czym warto pamiętać, liczy sobie tych lat znacznie więcej. Z tej okazji o godz. 10 w sali konferencyjnej łomżyńskiego ratusza odbędzie się uroczysta sesja. Zapraszamy do naszej transmisji wideo z tego wydarzenia.

Program uroczystej sesji przedstawia się następująco:

HEJNAŁ MIASTA OTWARCIE SESJI

  • Jan Olszewski, Przewodniczący Rady Miejskiej Łomży „GAUDĘ MATER POLONIA" - CHÓR KAMERALNY „AMICI"

OKOLICZNOŚCIOWE WYSTĄPIENIE

  • Prezydent Łomży, Mariusz Chrzanowski

„WIELKI ŁOMŻYNIAK, POLAK, EUROPEJCZYK - PROF. BOHDAN WINIARSKI"

  • refleksje Mateusza Tyszki, tegorocznego absolwenta I LO im. T. Kościuszki

„15 LAT PAŃSTWOWEJ WYŻSZEJ SZKOŁY INFORMATYKI I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. MIASTOTWÓRCZE AMBICJE UCZELNI. SUKCES CZY NIEDOSYT?"

  • wykład dra hab. prof. Dariusza Surowika, Rektora PWSIiP

KONCERT

  • Piotr Sawicki - skrzypce, Patrycja Gajek - fortepian; w programie: S. Moniuszko, G. Bacewicz, F. Chopin, W. Kilar

ZAKOŃCZENIE UROCZYSTEJ SESJI RADY MIEJSKIEJ ŁOMŻY

lomza

[LIVE] 601 lat Łomży! Uroczysta Sesja Rady Miejskiej komentarze opinie

  • gość 2019-06-15 10:27:27

    Pan Olszewski chyba się zestresował bardzo. Chaos w wypowiedzi i powitaniu.

  • gość 2019-06-15 10:29:38

    Prezydent podkreślił to co się udało zrobić i co czeka jeszcze na dokończenie...bardzo potrzebne podsumowanie bo to co dobre szybko się zapomina. Cenny skrót w pigułce. I bardzo miło że pamiętał o wszystkich którzy współpracują i podziękował tym osobom.

  • gość 2019-06-15 11:05:13

    kołek weź przestań i tak już Ci nie wierzę, ten kto dzieli niech nie mówi o wspólnocie. To jest żenujące. Pani Bernardetta tylko pomagała w naszych lokalnych sprawach za to jej wielkie dzięki. Panu już NIE WIERZĘ tylko kolej i via baltica. Dziękuje że zaprosił Poseł teraz Prezydenta na uroczystości otwarcia via balticy - szkoda że w kampanii wyborczej o tym zapomniał...nie mówię o zabraniu głosu ale o zaproszeniu. Także Kołek nie chrzań.

  • gość 2019-06-15 11:12:14

    Nie nabierzecie mieszkańców że tylko kołek jest ojcem kolei i via balticy. Co on jeden mógłby zrobić w tak wielkiej sprawie ??? Gdy w drobnych sprawach miasta współpracując z Prezydentem nie umiał tyknąć paluszkiem, ba nie umiał czy nie chciał? Bo Pani Poseł Krynicka jedyna miała odwagę współpracować.

  • gość 2019-06-15 14:21:09

    Nie mogę patrzeć na tego Kołka!!!!!!!!! Ileż on ma zła w sobie.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 15:20:49

    Chłopaczki Mariuszka działali w kampanii kłamiąc, a teraz się uruchamiają przed kampania poselska. Ludzie te wasze teksty już na pamięć znają. Brakuje tylko brawo panie Prezydencie, nasz Prezydent itd

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 16:16:51

    Chłopaczki Mariuszka działali w kampanii kłamiąc, a teraz się uruchamiają przed kampania poselska. Ludzie te wasze teksty już na pamięć znają. Brakuje tylko brawo panie Prezydencie, nasz Prezydent itd

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 16:19:29

    Szkoda, że prezydent jakoś o podwyżkach, które wprowadza nie wspomniał

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 16:20:45

    To prawda i o planowanych cięciach i zwolnieniach w szkołach

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 16:22:29

    Ludzie, śmiech. Krynicka załatwiła. Najpierw to niech się ona nauczy mówić. We wszystkich ministerstwach się z Łomży śmieją, że mamy taki intelekt w Łomży

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 16:23:48

    Teraz kampania kryni metodami Chrzana. Brawo, brawo. Dziękujemy, że zechciał pan przyjść do pracy w sobotę. Szok. Trzeba będzie pół tygodnia odsypiać

  • sołtys - niezalogowany 2019-06-15 18:08:23

    U mie w sołectwie większa impreza znamienitsze osobistości prawdziwsze osiągi i mniej piep..a bez sensu takich kaziów z za kredensu.

  • sołtys - niezalogowany 2019-06-15 18:10:37

    U mie w sołectwie większa impreza znamienitsze osobistości prawdziwsze osiągi i mniej piep..a bez sensu takich kaziów z za kredensu.

  • gość 2019-06-15 22:06:47

    Ale trole. Pieski już spuszczone żeby ujadać na Prezydenta ??? Pani karmiła w ciszy pół roku? Teraz trzeba się odwdzięczyć największemu nierobowi w historii ? Bo i on pomagał ? Warte siebie towarzystwo. Lepiej byście wzięli się do roboty a nie tylko knujecie jak tu prezydenta pogrążać. Zazdrośnicy katoliccy z błogosławieństwem Hierarchy co nic nie wie a pierwszy wszędzie, hipokryta i obłudnik, co niejednemu zohydził wiarę i życie. Robi się niedobrze na myśl o takich osobach. Nic w Łomży się nie zmieni bo ludzie tacy jak Wy zamiast patrzeć na dobro miasta robią swoje prywatne wojenki i zabawiają się w najlepsze.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 07:23:49

    Rzeczywiście widać jakby to krynia te trolle zachwycające się nią i Chrzanem spuściła z łańcucha. Kampania niedługo. Trzeba działać. Przynajmniej tak.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 07:24:54

    Jak ktoś będzie miał inne zdanie niż jaśnie panujący i jego pazie, to jest w tym mieście niszczony. Tak chcecie wszystkich zaszczuć, by już nikt się w mieście nie odezwał. Ale ludzie nie są głupi, nawet jak się chwilowo dali zmanipulować. Ceny idą w górę i będą szły, bo gospodarza nie ma. Ale jest zabawa. Bawmy się. Na finansowym Titanicu.

  • gość 2019-06-16 10:06:10

    Kto jest w mieście niszczony i jak ? proszę o konkrety. Prawda jest taka że to są kłamstwa, które już miały swój początek w kampanii wyborczej jako sposób na wygraną. Nie dość że podle wbija się nóż w plecy to potem jeszcze taki cyrk można odstawić. Pan Biskup sam się zniszczy swoim postępowaniem i skutecznie odstręcza od Koscioła mieszkańców nadal nie zdając sobie sprawy z tego co uczynił. Dzielcie i mnóżcie między sobą, ale odczepcie się już od Prezydenta, którego i tak już podle potraktowaliscie. Mozęcie się nie zgadzać z wieloma sprawami, ale sposób w jaki to robicie jest ponizęj pasa, jak wszystkie zagrywki które mieliśmy okazję obserwować. Osobiste żale schowajcie do kieszeni, bo Łomżanie nie chcą w waszej prywatnej wojence uczestniczyć i tracić na tym. Łomża jawi się jako miasto patologi, dzięki naszym Biskupom. Wstyd jest i tyle. Nic tego nie zmieni.

  • gość 2019-06-16 10:11:04

    Jak na razie ktoś chce zniszczyć prezydenta i zamknąć mu usta i usta dla wielu ludzi którzy rozszyfrowali układzik patologiczny w naszym mieście. Tu się zaszczuwa, straszy itd. Chociażby blog łomża tu i teraz - człowiek musiał stawić się na przesłuchaniu bo ktoś się bardzo wstydzi prawdy i po ludzku głupio teraz...więc próbuje się takich sztuczek. Społeczeństwo jest czujne i poznało się na tych socjotechnicznych manipulacjach.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 19:05:08

    Nikt się prawdy nie wstydzi. Wstydzić to wy się jeszcze będziecie. Myślicie, że znowu propagandą kłamstwa będziecie wygrywali. Jak jesteście tacy uczciwi, prawi, to dlaczego i w kampanii i teraz nie podpisujecie się swoimi nazwiskami pod wpisami. Bohaterowie wielcy. Piszecie, że się ktoś musiał na przesłuchaniu stawić. Szkoda, że nie pamiętacie jakie pomówienia, a nawet groźby pojawiły się na tym blogu. I nie tylko tam. W setkach sztuk pisaliście kłamstwa niszczące ludzi, walcząc o władzę. Przestańcie więc ludziom wciskać dalej ciemnotę.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 19:05:47

    I co wy się znowu do Biskupa czepiacie? Zabiegaliście o wsparcie i te kontakty zabiegaliście. A teraz neutralni??? Na pielgrzymkę idźcie, może w ten sposób sobie coś w tych kręgach wyrobicie. Śmieszne z was ludki. Rozpoznano się na was i teraz żal dupę ściska? A co do patologicznych układów, to pełna zgoda. Zacznijmy od pierwszego: ks Tomaszek i ekipka. I kilka innych, o których wiadomo coraz bardziej, coraz bardziej ..... .

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 19:06:34

    Zamknąć prezydentowi usta ktoś chce? Z wami naprawdę dzieje się coś złego? Może niech prezydent jeszcze jeden zamek kodowy założy, to będzie bezpieczniejszy. Ale najpierw niech się wypowie na temat drastycznych podwyżek w mieście.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 21:09:37

    A prezydent coś mówił o patologicznych układach, o biskupie? A to wszystko jasne. Czyli twierdzicie, że przesłuchanie autora bloga, to zamykanie ust prezydentowi. Dziękujemy w końcu za szczerość.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 22:05:27

    Kampanię wyborczą czas zacząć szkoda, że za nasze pieniądze!
    Pani Poseł będzie trudno o utrzymać stołek.
    Przez pomyłkę chwaliła Mariuszka, który już nie jest PiS !
    Ciekawe czy PiS ją w ogóle wystawi?
    Stawiam na Muzykową!

  • gość 2019-06-17 09:10:20

    Czytam i czytam i nadziwić się nie mogę. Jaki pęd w ludziach jest do władzy, żeby być kimś - broń Boże pozycję niżej niżeli się było. Ewidentnie ktoś tu sobie nie radzi z tym na poziomie emocjonalnym. Ciężko się pogodzić z wyborem mieszkańców - bo wyboru dokonali doskonałego. A otoczka która była podczas wyborów wykluła się sama patologiczną sytuacją, mieszaniem Kościoła, hierarchów itd. Jeżeli można mieć pretensje do kogoś to myślę że tylko do siebie. Mądry człowiek nie daje się manipulować, ani sam nie pcha się w ramiona tych z którymi robienie "szacher macher" wygląda komicznie i żenująco zarazem, a w dodatku gorszy mieszkańców. Biskup pokazał na co go stać, oczywiście uważam że stać go na więcej...czekam więc na interwencje podczas wyborów do sejmu i senatu. Jego wybór jeżeli chce tak pełnić swoją posługę, rozliczą go na górze. Tu na ziemi ludzie i mieszkańcy pilnują porządku i jeżeli patologia trwa to trzeba na nią reagować. Wiem, wiem jest to według Was atak na Kościół, ale tak naprawdę nie jest, bo Kościół ma się bardzo dobrze tam gdzie są dobrzy kapłani. Tam nikt nikogo nie atakuje, ba nie upomina - zacznijmy od tego. Prezydent Chrzanowski upomniał Biskupów - skończyło się buńczucznym oddaleniem go, do tego stopnia ze intencje były zakazane w Kościele...więc o czym można tu dywagować? Gdy tak zwane autorytety Kościoła dają nędzny przykład, a za nim idą tacy ślepcy co liczą nie wiadomo na co. Jesteście słabymi ludźmi, którzy chowają się za sutanna. To jest taka specyficzna symbioza znana tylko wam.

  • gość 2019-06-17 09:36:39

    Jeżeli ktoś sobie nie radzi, jest histerykiem, jest roztrzęsiony emocjonalnie, reaguje jak typowy Włoch lub Włoszka, nie odczuwa spokoju, wsparcia i miłości na tyle ile potrzebuje od najbliższych żeby udźwignąć ciężar bycia osobą publiczną - a co z tym idzie, osobą którą się nieustannie komentuje, nie zawsze dobrze, osobę którą się hejtuje bez względu na wszystko - ma dwa wyjścia: albo w tym tkwić i odłączyć internet, robić swoje i nie patrzeć na niezadowolone miny ( bo takie zawsze bedą ) to jest propozycja dla osób które wiedzą po co przyszły na stanowisko ale i zarazem wiedzą że kiedyś się ze stołkiem pożegnają, więc działają na tyle na ile mogą aby w tym czasie zrobić jak najwięcej dobrego dla pokoleń, mając z tyłu głowy świadomość że nie jest się idealną osobą ale osobą uczciwą wobec siebie i innych........ albo w tym tkwić, czytać wszystkie wpisy, składać ciągle pozwy ( co i tak nie uciszy hejterów ) brać przy tym lepki psychotropowe i chodzić na terapię, co jest opcją dla słabych ludzi, którzy nigdy nie powinni pchać się w te rejony. Jednakże ile jest takich osób, co tylko widzą władzę i prestiż i to jest najważniejsze, ile jest takich osób które do życia potrzebują uwagi innych obcych często ludzi, bo nie wystarcza im uwaga męża czy żony, rodziny...musi być więcej. To właśnie są takie wybuchowe osóbki, które ładują się tym że są na świeczniku, to ich wartościuje, natomiast nie daj Boże spaść z tego piedestału...wówczas rykoszetem obrywają wszyscy obok. Włącza się wówczas syndrom mściciela i trzeba znaleźć winnych i ukarać ich. Mało tego okazuje się że użalanie się nad sobą nie pomaga, bo inni nie wiedzą o tym że się użalam. Więc żal wypływa na szerszą widownię, im szerszą tym lepiej. Wówczas odwraca sie prawdziwą przyczynę porażki i skupia na swoim biednym życiu. Dzieci tak robią, jak mają widownię to się cieszą, jak mają uwagę to się cieszą, a gdy tego brak, zaczyna się wymyślanie, nawet autoagresja w niektórych przypadkach, manipulacje itd. Więc radzę zadbać o podstawę, nie zdejmować jeszcze dresów tylko wybiegać swoją złość, cieszyć się życiem normalnym z rodziną i dziećmi a nie w pogoni za szczęściem ulotnym. To są wartości, których nikomu nie można odebrać, odebrać je można tylko sobie samemu. Ale to już wybór każdego z osobna.

  • gość 2019-06-17 09:45:09

    To musi boleć gdy Pan Marian Kruk pisze coś o czym najlepiej nikt by się nie dowiedział. A jeszcze bardziej musi boleć to ze wiedząc kto to jest, nasyłając na tego człowieka policję, okazuje się ze wszystko jest ok. Ma prawo pisać i nikogo przy tym nie obraża, wszystko jest w granicach prawa i norm. I tu jest pies pogrzebany. Szuka się winnego po kątach. Mściwość tym się różni od sprawiedliwości że wydając sprawiedliwy sąd masz poczucie spokoju, zgody ze sobą, a mściciel czuje satysfakcję ze kogoś zabolało.

  • gość 2019-06-17 09:54:09

    gość 2019-06-17 09:36:39 To są wartości, których nikomu nie można odebrać, odebrać je można tylko sobie samemu ??? p i e r d o l i s z (!!!) od siebie czy inni Cię tak nauczyli (jak żyć) "robiąc swoje" w arogancji ("...i z duchem twoim") w ignorancji (plujących na "hejterów") bez wyrzutów sumienia rzucających światło na jakieś bezinteresowne postanowienie widocznej poprawy ???

  • gość 2019-06-17 10:08:05

    gość 2019-06-17 09:45:09 typowe dla katolickiej sakra mentalności zrobić komuś kuku "i jeszcze" wezwać na ofiarę policję bo ona czyni "ataki na kościół" i zakłuca "mir domowy" Kościoła domowego bo się akurat nie chce dopasować do życia z miłością do świętoszkowatej patologii w kościółku ze swoimi C U R V A (Mać) Ojcami Duchownymi z Pawłowym Hymnem o Miłości ... i Odpowiedzialności uporczywie koncelebrującymi swoje zuchwałe a g a p e satanas ... bez wrażliwości na ... profanacje LUDU (Bożego) jaką tym swoim c u r v a(wł)s a c r u m wyrządzają swojemu URBI et ORBI jadąc nn sygnale "Bogu na chwałę ..." dzieciom na ratunek

Dodajesz jako: |