:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Rada Miejska w Łomży, [LIVE] Sesja Miejskiej Łomży - zdjęcie, fotografia
21/11/2018 08:31

Radni wybrani w październikowych wyborach oraz prezydent miasta Łomży oficjalnie rozpoczną nową kadencję po złożeniu ślubowania w trakcie dzisiejszej sesji. Dzisiaj powinien zostać wybrany przewodniczący rady oraz jego zastępca lub zastępcy. Sesja rozpocznie się o godz. 10:00.

Komisarz Wyborczy w Łomży postanowieniem z dnia 5 listopada 2018 r. ustalił następujący porządek sesji:

1. Złożenie ślubowania przez nowo wybranych radnych.

2. Złożenie ślubowania przez nowo wybranego Prezydenta Miasta Łomża.

3. Wybór przewodniczącego rady.

4. Wybór wiceprzewodniczącego rady (wiceprzewodniczących).

[LIVE] I Sesja Rady Miejskiej w Łomży komentarze opinie

  • Łomzynianka - niezalogowany 2018-11-22 08:16:37

    Szkoda, ze Pan Prezydent milczy na temat pytań zadanych przez „Mariusz odpowiedz wreszcie mieszkańcom” Myślę, że niektóre pytania powinien zadać Panu Prezydentowi- prokurator, a napewno pytanie o celowość sprzedaży placu dworca autobusowego. Przekręt w biały dzień. Poczekamy-zobaczymy

  • Ko - niezalogowany 2018-11-22 06:48:14

    Zrobił sobie żart z wyborców. Bu ha ha. Pewnie mają zdziwione miny ci co na niego głosowali.

  • Brzydzę się polityką - niezalogowany 2018-11-21 21:23:59

    Borysek musi ratować swojego kolegę "niewybieralnego" Cezarego. Trzeba ciepłą i wygodną posadę mu przygotować. Ale straszne to jest jak się patrzy na Boryska, który 4 lata walił w Chrzana A dzisiaj będzie godzinę popierać. Brzydkie i ohydne.

  • AsiaAsia - niezalogowany 2018-11-21 21:19:12

    Oglądałam i pewnie jak to w Urzędzie ludzie, którzy wspomagają Radnych robią wszystko w pośpiechu A jeszcze jak mówią, że konsultowali to z mecenasem to pewnie dlatego wyszła chryja, że nie umieścili głosów przeciwnych. Bo 23 radnych. 11 było za, 3 głosy nieważne i 3 głosy wstrzymujace to zabrakło im tych 6 głosów przeciwnych. I teraz się wszystko zgadza. A dla tych, którzy chcieliby sprawdzić to z tego co wiem to takie głosowania są przechowywane. Kiedyś skorzystałam z tego za czasów Brzezinskiego.

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-11-21 20:03:14

    jakiej kolicji. we współpracy...jak już coś ;)

  • PO w koalicji z Chrzanowskim?? - niezalogowany 2018-11-21 19:16:40

    Wiesiek dobry chłop. Za to dziwię się Maćkowi po co mu koalicja z radnymi Chrzanowskiego?? Nie lepiej być w opozycji i czekać na wybory parlamentarne. Bo jako wyborca PO to już nic nie rozumiem. Od kiedy PO jest w koalicji z Chrzanowskim??

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-11-21 14:56:59

    bo bał się o pracę ???? Prezydent nie jest na tyle perfidny żeby straszyc że jak zmienią się rządy to ten czy tamten może się zmieni. A jak było każdy wie.... I stąd myślę że są takie patologie. Ktoś się boi, ktoś zastraszony. Tylko pomyślmy kto taką retorykę prowadził???

  • wyborca - niezalogowany 2018-11-21 14:48:51

    Wiesiek był dobrym przewodniczącym rady miejskiej tylko dlaczego on zdradził Chrzanowskiego ?

  • Tylko Mariusz - niezalogowany 2018-11-21 14:06:26

    Wiesiek jest zwalczany przez Kołka i bandę, czekamy kiedy Wiesiek połączy się z Mario.

  • ania12 - niezalogowany 2018-11-21 13:55:02

    tarka był to co się dziwisz. Lepiej nie będzie.

  • lepiej miec zaparcie niz popar - niezalogowany 2018-11-21 12:58:16

    jaki jest taki jest, moze nie każdy ma zdrowie żeby tryskać energią ale pis z jakichś powodów takiego człowieka na przewodniczącego wystawil. Lepszy byłby wiesiek ale za mało lizusował do Muzyk podczas kampanii. więc wybrali drugiego a że cichy i słabo słychać to tylko sam każdy powinien ocenic czy się nadaje czy udźwignie itd. Myślę że choć w 1 tysięcznej ten pan się przekona jak mili są ludzie i jak wyglądają ataki podczas sesji ...będzie miał okazję przezyć co prezydent w jedenj tysięcznej. Powodzenia i wtedy niech się madrzą ze swoim pisem i lisem.

  • podejrzana komisja do liczenia - niezalogowany 2018-11-21 12:54:23

    Czy komisja umie liczyć ? Powtórne liczenie kart do głosowania ...................................................................................................................................

  • głosowanie na v-ce przewodnicz - niezalogowany 2018-11-21 12:46:40

    Otrzymali v-ce po 11 głosów w tym 3 wstrzymało się i 3 głosy nieważne.Według mnie to absurd i nie zgadza mi się z liczbą radnych w ilości 23 radnych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Szimi - niezalogowany 2018-11-21 12:44:40

    A Olszewski to rzeczywiście tryskający energią młodzieniec Karolinka

  • Karolinka - niezalogowany 2018-11-21 12:41:59

    Dobrze że emeryci/emerytki już odeszli na zasłużoną emeryturkę...

  • Marcin Robak - niezalogowany 2018-11-21 11:54:21

    Tarka weź ty się człowieku nie zachowuj jak goguś. Edyta? Pani Edyta i z nazwiskiem. Na sesji jesteś człowieku. a nie na herbie....

  • Zenon.W> - niezalogowany 2018-11-21 11:50:31

    PISIAKI róbcie zdjęcie tylko żeby potem pokazac swojemu mózgowi operacyjnemu żeście ucziwi i wierni jak hipokampy.

  • donel - niezalogowany 2018-11-21 11:49:18

    PANIE OLSZEWSKI GŁOŚNIEJ I WYRAŹNIEJ W OGÓLE PANA NIE SŁYCHAĆ !!!! WIEM ŻE PIERWSZA SESJA W TAKIEJ ROLI ALE TROCHĘ ŻYCIA PAN Z SIEBIE NIECH DA !!!!!

  • hytra baba - niezalogowany 2018-11-21 11:18:50

    Liczę ze ten pan będzie miał swój rozum i nie podzieli rady. Miejmy nadzieję że bezie umiał pracować ponad podziałami.

  • loekl - niezalogowany 2018-11-21 11:11:34

    gratulacje dla biskupa, kołka i śpiewaczki. Ciąg dalszy arii . Pan Olszewski kto to???

  • akwi - niezalogowany 2018-11-21 10:52:00

    Działąją Ci co kłody rzucali pod nogi dla prezydenta. Nie moga przełknąć porażki. Nawet teraz. Gdzie ta współpraca ? Gdzie? Tylko dzielić umieją - nawet Grzymała nie dał rady - zawsze miałam o nim inne mniemanie a okazał się jak cała reszta. Naprawdę Panie Wiesławie miodu już nie kupię. za Gorzki jak dla mnie.

  • indor - niezalogowany 2018-11-21 10:19:24

    Narew działa widzę. Do pracy wracać!!!!!!!!

  • Zenon.W> - niezalogowany 2018-11-21 10:15:58

    Serdyński też Ci współczuję z tą nogą zobiłeś dziś furorę tak Ciebie słychać że nie ma mnie na sesji a czuję jakbym tam był i patrzył na Twoje kuku. Zdrowia życzę żebyś na 10 mógł dalej biegać za piłką jak najszybciej. Pozdrawiam i współpracy życzę.

  • akwi - niezalogowany 2018-11-21 10:13:47

    Nowa Rada a już trolle śpiewająco dzielą. Tworzą opozycję tylko wobec prezydenta. A mówią o współpracy hahhaha

  • pliszkar - niezalogowany 2018-11-21 10:12:36

    Chrzanowski widać, że jest człowiekiem dialogu, który szuka porozumienia z każdym.

  • ania12 - niezalogowany 2018-11-21 10:11:54

    hahahha pączki na starej oliwie odbijają się niestrawnością tym bardziej że teraz tydzień na wolnym.

  • Katarzyna. Ł - niezalogowany 2018-11-21 10:04:22

    Ktoś się zdenerwował że starcił stanowisko . I wali na oślep. Chłopie weż się za rodzinę na dobre Ci wyjdzie.

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-11-21 10:02:20

    bardzo dobre przemówienie. Prezydent wie co mówi. Kampanię przeżył a kto obserwował dobrze wie do kogo te słowa były skierowane.

  • fisher - niezalogowany 2018-11-21 09:46:41

    trollu tylko się ośmieszasz. Wrzuć na luz i zjedz pączka smażonego na tłuszczu

  • fisher - niezalogowany 2018-11-21 09:46:40

    trollu tylko się ośmieszasz. Wrzuć na luz i zjedz pączka smażonego na tłuszczu

  • fisher - niezalogowany 2018-11-21 09:46:40

    trollu tylko się ośmieszasz. Wrzuć na luz i zjedz pączka smażonego na tłuszczu

  • fisher - niezalogowany 2018-11-21 09:46:40

    trollu tylko się ośmieszasz. Wrzuć na luz i zjedz pączka smażonego na tłuszczu

  • dsdsfdfsfdsdfs - niezalogowany 2018-11-21 09:39:42

    Panie Chrzanowski fakt faktem mieszkancy czekają na wyjasnienia

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 09:39:15

    Mariusz? Co ty ukrywasz, że wystraszyłes się debaty?

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 09:39:15

    Mariusz? Co ty ukrywasz, że wystraszyłes się debaty?

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 09:39:14

    Mariusz? Co ty ukrywasz, że wystraszyłes się debaty?

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 09:39:14

    Mariusz? Co ty ukrywasz, że wystraszyłes się debaty?

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 09:39:14

    Mariusz? Co ty ukrywasz, że wystraszyłes się debaty?

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 09:39:14

    Mariusz? Co ty ukrywasz, że wystraszyłes się debaty?

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 09:39:14

    Mariusz? Co ty ukrywasz, że wystraszyłes się debaty?

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 09:39:14

    Mariusz? Co ty ukrywasz, że wystraszyłes się debaty?

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-21 09:39:13

    Mariusz? Co ty ukrywasz, że wystraszyłes się debaty?

  • Pan Tadek - niezalogowany 2018-11-21 09:39:02

    Chrzanowski został zdecydowanie wybrany na urząd Prezydenta Miasta i nie zmienią tego ani pozytywne ani negatywne komentarze internautów. Każdy może skorzystać z możliwości skomentowania obecnej sytuacji, jednak jak widać wyżej nie każdy potrafi zrobić to w sposób kulturalny bez oskarżania drugiego człowieka i używania inwektyw lub oszczerstw. Szkoda.

  • Pan Tadek - niezalogowany 2018-11-21 09:39:02

    Chrzanowski został zdecydowanie wybrany na urząd Prezydenta Miasta i nie zmienią tego ani pozytywne ani negatywne komentarze internautów. Każdy może skorzystać z możliwości skomentowania obecnej sytuacji, jednak jak widać wyżej nie każdy potrafi zrobić to w sposób kulturalny bez oskarżania drugiego człowieka i używania inwektyw lub oszczerstw. Szkoda.

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-21 09:36:11

    Ja na Muzykową nie głosowałem bo biskupa nie lubię ale z pytaniami miała racje! Moze Mariuszu na nie odpowiesz jednak? Wystraszyłes się debaty co ? PRzypomne pytania ! 01 Zatrudnianie w Urzędzie Miejskim i podległych instytucjach? 02 Kiedy wytłumaczy się z załatwiania pracy przez sms? 03 Ile pieniędzy wydaliśmy na promocję prezydenta? 04 Ile nowych miejsc pracy utworzył? 05 Gdzie idą zyski z MPEC i MPWiK? Dlaczego tak drogo płacimy za ciepło i wodę? 06 Ile jest w Łomży samochodów elektrycznych oraz ile kosztował nas montaż stacji ładowania? 07 Jak długo będzie trwał remont filharmonii? Ile jeszcze będzie nas kosztował? Dlaczego płacimy firmie za przestój? 08 Co zrobił, aby utworzyć tereny inwestycyjne w związku z dostępnością komunikacyjną Via Baltica ? 09 Zostało podpisane porozumienie z Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Gdzie są te miejsca pracy i inwestorzy? 10 Czy koszt budowy toalety publicznej musi wynosić 390 tysięcy złotych? 11 Co z wieżą ciśnień? 12 Co z remontem Starego Rynku? Dlaczego nie wykonano go na 600-lecie miasta? 13 Co z blokiem na Wesołej? Ile kosztuje nas utrzymanie pustego budynku? 14 Z czego sfinansuje budowę i utrzymanie hali widowiskowo-sportowej na 2500 osób? 15 Gdzie jest interes miasta, gdy sprzedaje się dworzec PKS za 4 mln zł, a buduje nowy za 12 mln zł? 16 Dlaczego dług miasta wzrósł tak gwałtownie? Obciąża to nas i nasze dzieci. 17 Ilu nauczycieli zamierza zwolnić? 18 Dlaczego plaża miejska działała tylko pół sezonu? 19 Skąd pomysł sprowadzenia na osiedle ubojni? 20 Czy panuje nad polityką kadrową MOSiR-u i spółek?2018-2023 - DLACZEGO on milczy? Masz prawo wiedzieć! Żyje z Twoich podatków! Co ukrywa przed mieszkańcami?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-21 09:36:11

    Ja na Muzykową nie głosowałem bo biskupa nie lubię ale z pytaniami miała racje! Moze Mariuszu na nie odpowiesz jednak? Wystraszyłes się debaty co ? PRzypomne pytania ! 01 Zatrudnianie w Urzędzie Miejskim i podległych instytucjach? 02 Kiedy wytłumaczy się z załatwiania pracy przez sms? 03 Ile pieniędzy wydaliśmy na promocję prezydenta? 04 Ile nowych miejsc pracy utworzył? 05 Gdzie idą zyski z MPEC i MPWiK? Dlaczego tak drogo płacimy za ciepło i wodę? 06 Ile jest w Łomży samochodów elektrycznych oraz ile kosztował nas montaż stacji ładowania? 07 Jak długo będzie trwał remont filharmonii? Ile jeszcze będzie nas kosztował? Dlaczego płacimy firmie za przestój? 08 Co zrobił, aby utworzyć tereny inwestycyjne w związku z dostępnością komunikacyjną Via Baltica ? 09 Zostało podpisane porozumienie z Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Gdzie są te miejsca pracy i inwestorzy? 10 Czy koszt budowy toalety publicznej musi wynosić 390 tysięcy złotych? 11 Co z wieżą ciśnień? 12 Co z remontem Starego Rynku? Dlaczego nie wykonano go na 600-lecie miasta? 13 Co z blokiem na Wesołej? Ile kosztuje nas utrzymanie pustego budynku? 14 Z czego sfinansuje budowę i utrzymanie hali widowiskowo-sportowej na 2500 osób? 15 Gdzie jest interes miasta, gdy sprzedaje się dworzec PKS za 4 mln zł, a buduje nowy za 12 mln zł? 16 Dlaczego dług miasta wzrósł tak gwałtownie? Obciąża to nas i nasze dzieci. 17 Ilu nauczycieli zamierza zwolnić? 18 Dlaczego plaża miejska działała tylko pół sezonu? 19 Skąd pomysł sprowadzenia na osiedle ubojni? 20 Czy panuje nad polityką kadrową MOSiR-u i spółek?2018-2023 - DLACZEGO on milczy? Masz prawo wiedzieć! Żyje z Twoich podatków! Co ukrywa przed mieszkańcami?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-21 09:36:11

    Ja na Muzykową nie głosowałem bo biskupa nie lubię ale z pytaniami miała racje! Moze Mariuszu na nie odpowiesz jednak? Wystraszyłes się debaty co ? PRzypomne pytania ! 01 Zatrudnianie w Urzędzie Miejskim i podległych instytucjach? 02 Kiedy wytłumaczy się z załatwiania pracy przez sms? 03 Ile pieniędzy wydaliśmy na promocję prezydenta? 04 Ile nowych miejsc pracy utworzył? 05 Gdzie idą zyski z MPEC i MPWiK? Dlaczego tak drogo płacimy za ciepło i wodę? 06 Ile jest w Łomży samochodów elektrycznych oraz ile kosztował nas montaż stacji ładowania? 07 Jak długo będzie trwał remont filharmonii? Ile jeszcze będzie nas kosztował? Dlaczego płacimy firmie za przestój? 08 Co zrobił, aby utworzyć tereny inwestycyjne w związku z dostępnością komunikacyjną Via Baltica ? 09 Zostało podpisane porozumienie z Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Gdzie są te miejsca pracy i inwestorzy? 10 Czy koszt budowy toalety publicznej musi wynosić 390 tysięcy złotych? 11 Co z wieżą ciśnień? 12 Co z remontem Starego Rynku? Dlaczego nie wykonano go na 600-lecie miasta? 13 Co z blokiem na Wesołej? Ile kosztuje nas utrzymanie pustego budynku? 14 Z czego sfinansuje budowę i utrzymanie hali widowiskowo-sportowej na 2500 osób? 15 Gdzie jest interes miasta, gdy sprzedaje się dworzec PKS za 4 mln zł, a buduje nowy za 12 mln zł? 16 Dlaczego dług miasta wzrósł tak gwałtownie? Obciąża to nas i nasze dzieci. 17 Ilu nauczycieli zamierza zwolnić? 18 Dlaczego plaża miejska działała tylko pół sezonu? 19 Skąd pomysł sprowadzenia na osiedle ubojni? 20 Czy panuje nad polityką kadrową MOSiR-u i spółek?2018-2023 - DLACZEGO on milczy? Masz prawo wiedzieć! Żyje z Twoich podatków! Co ukrywa przed mieszkańcami?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-21 09:36:11

    Ja na Muzykową nie głosowałem bo biskupa nie lubię ale z pytaniami miała racje! Moze Mariuszu na nie odpowiesz jednak? Wystraszyłes się debaty co ? PRzypomne pytania ! 01 Zatrudnianie w Urzędzie Miejskim i podległych instytucjach? 02 Kiedy wytłumaczy się z załatwiania pracy przez sms? 03 Ile pieniędzy wydaliśmy na promocję prezydenta? 04 Ile nowych miejsc pracy utworzył? 05 Gdzie idą zyski z MPEC i MPWiK? Dlaczego tak drogo płacimy za ciepło i wodę? 06 Ile jest w Łomży samochodów elektrycznych oraz ile kosztował nas montaż stacji ładowania? 07 Jak długo będzie trwał remont filharmonii? Ile jeszcze będzie nas kosztował? Dlaczego płacimy firmie za przestój? 08 Co zrobił, aby utworzyć tereny inwestycyjne w związku z dostępnością komunikacyjną Via Baltica ? 09 Zostało podpisane porozumienie z Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Gdzie są te miejsca pracy i inwestorzy? 10 Czy koszt budowy toalety publicznej musi wynosić 390 tysięcy złotych? 11 Co z wieżą ciśnień? 12 Co z remontem Starego Rynku? Dlaczego nie wykonano go na 600-lecie miasta? 13 Co z blokiem na Wesołej? Ile kosztuje nas utrzymanie pustego budynku? 14 Z czego sfinansuje budowę i utrzymanie hali widowiskowo-sportowej na 2500 osób? 15 Gdzie jest interes miasta, gdy sprzedaje się dworzec PKS za 4 mln zł, a buduje nowy za 12 mln zł? 16 Dlaczego dług miasta wzrósł tak gwałtownie? Obciąża to nas i nasze dzieci. 17 Ilu nauczycieli zamierza zwolnić? 18 Dlaczego plaża miejska działała tylko pół sezonu? 19 Skąd pomysł sprowadzenia na osiedle ubojni? 20 Czy panuje nad polityką kadrową MOSiR-u i spółek?2018-2023 - DLACZEGO on milczy? Masz prawo wiedzieć! Żyje z Twoich podatków! Co ukrywa przed mieszkańcami?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-21 09:36:10

    Ja na Muzykową nie głosowałem bo biskupa nie lubię ale z pytaniami miała racje! Moze Mariuszu na nie odpowiesz jednak? Wystraszyłes się debaty co ? PRzypomne pytania ! 01 Zatrudnianie w Urzędzie Miejskim i podległych instytucjach? 02 Kiedy wytłumaczy się z załatwiania pracy przez sms? 03 Ile pieniędzy wydaliśmy na promocję prezydenta? 04 Ile nowych miejsc pracy utworzył? 05 Gdzie idą zyski z MPEC i MPWiK? Dlaczego tak drogo płacimy za ciepło i wodę? 06 Ile jest w Łomży samochodów elektrycznych oraz ile kosztował nas montaż stacji ładowania? 07 Jak długo będzie trwał remont filharmonii? Ile jeszcze będzie nas kosztował? Dlaczego płacimy firmie za przestój? 08 Co zrobił, aby utworzyć tereny inwestycyjne w związku z dostępnością komunikacyjną Via Baltica ? 09 Zostało podpisane porozumienie z Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Gdzie są te miejsca pracy i inwestorzy? 10 Czy koszt budowy toalety publicznej musi wynosić 390 tysięcy złotych? 11 Co z wieżą ciśnień? 12 Co z remontem Starego Rynku? Dlaczego nie wykonano go na 600-lecie miasta? 13 Co z blokiem na Wesołej? Ile kosztuje nas utrzymanie pustego budynku? 14 Z czego sfinansuje budowę i utrzymanie hali widowiskowo-sportowej na 2500 osób? 15 Gdzie jest interes miasta, gdy sprzedaje się dworzec PKS za 4 mln zł, a buduje nowy za 12 mln zł? 16 Dlaczego dług miasta wzrósł tak gwałtownie? Obciąża to nas i nasze dzieci. 17 Ilu nauczycieli zamierza zwolnić? 18 Dlaczego plaża miejska działała tylko pół sezonu? 19 Skąd pomysł sprowadzenia na osiedle ubojni? 20 Czy panuje nad polityką kadrową MOSiR-u i spółek?2018-2023 - DLACZEGO on milczy? Masz prawo wiedzieć! Żyje z Twoich podatków! Co ukrywa przed mieszkańcami?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-21 09:36:10

    Ja na Muzykową nie głosowałem bo biskupa nie lubię ale z pytaniami miała racje! Moze Mariuszu na nie odpowiesz jednak? Wystraszyłes się debaty co ? PRzypomne pytania ! 01 Zatrudnianie w Urzędzie Miejskim i podległych instytucjach? 02 Kiedy wytłumaczy się z załatwiania pracy przez sms? 03 Ile pieniędzy wydaliśmy na promocję prezydenta? 04 Ile nowych miejsc pracy utworzył? 05 Gdzie idą zyski z MPEC i MPWiK? Dlaczego tak drogo płacimy za ciepło i wodę? 06 Ile jest w Łomży samochodów elektrycznych oraz ile kosztował nas montaż stacji ładowania? 07 Jak długo będzie trwał remont filharmonii? Ile jeszcze będzie nas kosztował? Dlaczego płacimy firmie za przestój? 08 Co zrobił, aby utworzyć tereny inwestycyjne w związku z dostępnością komunikacyjną Via Baltica ? 09 Zostało podpisane porozumienie z Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Gdzie są te miejsca pracy i inwestorzy? 10 Czy koszt budowy toalety publicznej musi wynosić 390 tysięcy złotych? 11 Co z wieżą ciśnień? 12 Co z remontem Starego Rynku? Dlaczego nie wykonano go na 600-lecie miasta? 13 Co z blokiem na Wesołej? Ile kosztuje nas utrzymanie pustego budynku? 14 Z czego sfinansuje budowę i utrzymanie hali widowiskowo-sportowej na 2500 osób? 15 Gdzie jest interes miasta, gdy sprzedaje się dworzec PKS za 4 mln zł, a buduje nowy za 12 mln zł? 16 Dlaczego dług miasta wzrósł tak gwałtownie? Obciąża to nas i nasze dzieci. 17 Ilu nauczycieli zamierza zwolnić? 18 Dlaczego plaża miejska działała tylko pół sezonu? 19 Skąd pomysł sprowadzenia na osiedle ubojni? 20 Czy panuje nad polityką kadrową MOSiR-u i spółek?2018-2023 - DLACZEGO on milczy? Masz prawo wiedzieć! Żyje z Twoich podatków! Co ukrywa przed mieszkańcami?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-21 09:36:10

    Ja na Muzykową nie głosowałem bo biskupa nie lubię ale z pytaniami miała racje! Moze Mariuszu na nie odpowiesz jednak? Wystraszyłes się debaty co ? PRzypomne pytania ! 01 Zatrudnianie w Urzędzie Miejskim i podległych instytucjach? 02 Kiedy wytłumaczy się z załatwiania pracy przez sms? 03 Ile pieniędzy wydaliśmy na promocję prezydenta? 04 Ile nowych miejsc pracy utworzył? 05 Gdzie idą zyski z MPEC i MPWiK? Dlaczego tak drogo płacimy za ciepło i wodę? 06 Ile jest w Łomży samochodów elektrycznych oraz ile kosztował nas montaż stacji ładowania? 07 Jak długo będzie trwał remont filharmonii? Ile jeszcze będzie nas kosztował? Dlaczego płacimy firmie za przestój? 08 Co zrobił, aby utworzyć tereny inwestycyjne w związku z dostępnością komunikacyjną Via Baltica ? 09 Zostało podpisane porozumienie z Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Gdzie są te miejsca pracy i inwestorzy? 10 Czy koszt budowy toalety publicznej musi wynosić 390 tysięcy złotych? 11 Co z wieżą ciśnień? 12 Co z remontem Starego Rynku? Dlaczego nie wykonano go na 600-lecie miasta? 13 Co z blokiem na Wesołej? Ile kosztuje nas utrzymanie pustego budynku? 14 Z czego sfinansuje budowę i utrzymanie hali widowiskowo-sportowej na 2500 osób? 15 Gdzie jest interes miasta, gdy sprzedaje się dworzec PKS za 4 mln zł, a buduje nowy za 12 mln zł? 16 Dlaczego dług miasta wzrósł tak gwałtownie? Obciąża to nas i nasze dzieci. 17 Ilu nauczycieli zamierza zwolnić? 18 Dlaczego plaża miejska działała tylko pół sezonu? 19 Skąd pomysł sprowadzenia na osiedle ubojni? 20 Czy panuje nad polityką kadrową MOSiR-u i spółek?2018-2023 - DLACZEGO on milczy? Masz prawo wiedzieć! Żyje z Twoich podatków! Co ukrywa przed mieszkańcami?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-21 09:36:10

    Ja na Muzykową nie głosowałem bo biskupa nie lubię ale z pytaniami miała racje! Moze Mariuszu na nie odpowiesz jednak? Wystraszyłes się debaty co ? PRzypomne pytania ! 01 Zatrudnianie w Urzędzie Miejskim i podległych instytucjach? 02 Kiedy wytłumaczy się z załatwiania pracy przez sms? 03 Ile pieniędzy wydaliśmy na promocję prezydenta? 04 Ile nowych miejsc pracy utworzył? 05 Gdzie idą zyski z MPEC i MPWiK? Dlaczego tak drogo płacimy za ciepło i wodę? 06 Ile jest w Łomży samochodów elektrycznych oraz ile kosztował nas montaż stacji ładowania? 07 Jak długo będzie trwał remont filharmonii? Ile jeszcze będzie nas kosztował? Dlaczego płacimy firmie za przestój? 08 Co zrobił, aby utworzyć tereny inwestycyjne w związku z dostępnością komunikacyjną Via Baltica ? 09 Zostało podpisane porozumienie z Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Gdzie są te miejsca pracy i inwestorzy? 10 Czy koszt budowy toalety publicznej musi wynosić 390 tysięcy złotych? 11 Co z wieżą ciśnień? 12 Co z remontem Starego Rynku? Dlaczego nie wykonano go na 600-lecie miasta? 13 Co z blokiem na Wesołej? Ile kosztuje nas utrzymanie pustego budynku? 14 Z czego sfinansuje budowę i utrzymanie hali widowiskowo-sportowej na 2500 osób? 15 Gdzie jest interes miasta, gdy sprzedaje się dworzec PKS za 4 mln zł, a buduje nowy za 12 mln zł? 16 Dlaczego dług miasta wzrósł tak gwałtownie? Obciąża to nas i nasze dzieci. 17 Ilu nauczycieli zamierza zwolnić? 18 Dlaczego plaża miejska działała tylko pół sezonu? 19 Skąd pomysł sprowadzenia na osiedle ubojni? 20 Czy panuje nad polityką kadrową MOSiR-u i spółek?2018-2023 - DLACZEGO on milczy? Masz prawo wiedzieć! Żyje z Twoich podatków! Co ukrywa przed mieszkańcami?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-21 09:36:10

    Ja na Muzykową nie głosowałem bo biskupa nie lubię ale z pytaniami miała racje! Moze Mariuszu na nie odpowiesz jednak? Wystraszyłes się debaty co ? PRzypomne pytania ! 01 Zatrudnianie w Urzędzie Miejskim i podległych instytucjach? 02 Kiedy wytłumaczy się z załatwiania pracy przez sms? 03 Ile pieniędzy wydaliśmy na promocję prezydenta? 04 Ile nowych miejsc pracy utworzył? 05 Gdzie idą zyski z MPEC i MPWiK? Dlaczego tak drogo płacimy za ciepło i wodę? 06 Ile jest w Łomży samochodów elektrycznych oraz ile kosztował nas montaż stacji ładowania? 07 Jak długo będzie trwał remont filharmonii? Ile jeszcze będzie nas kosztował? Dlaczego płacimy firmie za przestój? 08 Co zrobił, aby utworzyć tereny inwestycyjne w związku z dostępnością komunikacyjną Via Baltica ? 09 Zostało podpisane porozumienie z Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Gdzie są te miejsca pracy i inwestorzy? 10 Czy koszt budowy toalety publicznej musi wynosić 390 tysięcy złotych? 11 Co z wieżą ciśnień? 12 Co z remontem Starego Rynku? Dlaczego nie wykonano go na 600-lecie miasta? 13 Co z blokiem na Wesołej? Ile kosztuje nas utrzymanie pustego budynku? 14 Z czego sfinansuje budowę i utrzymanie hali widowiskowo-sportowej na 2500 osób? 15 Gdzie jest interes miasta, gdy sprzedaje się dworzec PKS za 4 mln zł, a buduje nowy za 12 mln zł? 16 Dlaczego dług miasta wzrósł tak gwałtownie? Obciąża to nas i nasze dzieci. 17 Ilu nauczycieli zamierza zwolnić? 18 Dlaczego plaża miejska działała tylko pół sezonu? 19 Skąd pomysł sprowadzenia na osiedle ubojni? 20 Czy panuje nad polityką kadrową MOSiR-u i spółek?2018-2023 - DLACZEGO on milczy? Masz prawo wiedzieć! Żyje z Twoich podatków! Co ukrywa przed mieszkańcami?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-21 09:36:10

    Ja na Muzykową nie głosowałem bo biskupa nie lubię ale z pytaniami miała racje! Moze Mariuszu na nie odpowiesz jednak? Wystraszyłes się debaty co ? PRzypomne pytania ! 01 Zatrudnianie w Urzędzie Miejskim i podległych instytucjach? 02 Kiedy wytłumaczy się z załatwiania pracy przez sms? 03 Ile pieniędzy wydaliśmy na promocję prezydenta? 04 Ile nowych miejsc pracy utworzył? 05 Gdzie idą zyski z MPEC i MPWiK? Dlaczego tak drogo płacimy za ciepło i wodę? 06 Ile jest w Łomży samochodów elektrycznych oraz ile kosztował nas montaż stacji ładowania? 07 Jak długo będzie trwał remont filharmonii? Ile jeszcze będzie nas kosztował? Dlaczego płacimy firmie za przestój? 08 Co zrobił, aby utworzyć tereny inwestycyjne w związku z dostępnością komunikacyjną Via Baltica ? 09 Zostało podpisane porozumienie z Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Gdzie są te miejsca pracy i inwestorzy? 10 Czy koszt budowy toalety publicznej musi wynosić 390 tysięcy złotych? 11 Co z wieżą ciśnień? 12 Co z remontem Starego Rynku? Dlaczego nie wykonano go na 600-lecie miasta? 13 Co z blokiem na Wesołej? Ile kosztuje nas utrzymanie pustego budynku? 14 Z czego sfinansuje budowę i utrzymanie hali widowiskowo-sportowej na 2500 osób? 15 Gdzie jest interes miasta, gdy sprzedaje się dworzec PKS za 4 mln zł, a buduje nowy za 12 mln zł? 16 Dlaczego dług miasta wzrósł tak gwałtownie? Obciąża to nas i nasze dzieci. 17 Ilu nauczycieli zamierza zwolnić? 18 Dlaczego plaża miejska działała tylko pół sezonu? 19 Skąd pomysł sprowadzenia na osiedle ubojni? 20 Czy panuje nad polityką kadrową MOSiR-u i spółek?2018-2023 - DLACZEGO on milczy? Masz prawo wiedzieć! Żyje z Twoich podatków! Co ukrywa przed mieszkańcami?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-21 09:36:10

    Ja na Muzykową nie głosowałem bo biskupa nie lubię ale z pytaniami miała racje! Moze Mariuszu na nie odpowiesz jednak? Wystraszyłes się debaty co ? PRzypomne pytania ! 01 Zatrudnianie w Urzędzie Miejskim i podległych instytucjach? 02 Kiedy wytłumaczy się z załatwiania pracy przez sms? 03 Ile pieniędzy wydaliśmy na promocję prezydenta? 04 Ile nowych miejsc pracy utworzył? 05 Gdzie idą zyski z MPEC i MPWiK? Dlaczego tak drogo płacimy za ciepło i wodę? 06 Ile jest w Łomży samochodów elektrycznych oraz ile kosztował nas montaż stacji ładowania? 07 Jak długo będzie trwał remont filharmonii? Ile jeszcze będzie nas kosztował? Dlaczego płacimy firmie za przestój? 08 Co zrobił, aby utworzyć tereny inwestycyjne w związku z dostępnością komunikacyjną Via Baltica ? 09 Zostało podpisane porozumienie z Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Gdzie są te miejsca pracy i inwestorzy? 10 Czy koszt budowy toalety publicznej musi wynosić 390 tysięcy złotych? 11 Co z wieżą ciśnień? 12 Co z remontem Starego Rynku? Dlaczego nie wykonano go na 600-lecie miasta? 13 Co z blokiem na Wesołej? Ile kosztuje nas utrzymanie pustego budynku? 14 Z czego sfinansuje budowę i utrzymanie hali widowiskowo-sportowej na 2500 osób? 15 Gdzie jest interes miasta, gdy sprzedaje się dworzec PKS za 4 mln zł, a buduje nowy za 12 mln zł? 16 Dlaczego dług miasta wzrósł tak gwałtownie? Obciąża to nas i nasze dzieci. 17 Ilu nauczycieli zamierza zwolnić? 18 Dlaczego plaża miejska działała tylko pół sezonu? 19 Skąd pomysł sprowadzenia na osiedle ubojni? 20 Czy panuje nad polityką kadrową MOSiR-u i spółek?2018-2023 - DLACZEGO on milczy? Masz prawo wiedzieć! Żyje z Twoich podatków! Co ukrywa przed mieszkańcami?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-21 09:36:09

    Ja na Muzykową nie głosowałem bo biskupa nie lubię ale z pytaniami miała racje! Moze Mariuszu na nie odpowiesz jednak? Wystraszyłes się debaty co ? PRzypomne pytania ! 01 Zatrudnianie w Urzędzie Miejskim i podległych instytucjach? 02 Kiedy wytłumaczy się z załatwiania pracy przez sms? 03 Ile pieniędzy wydaliśmy na promocję prezydenta? 04 Ile nowych miejsc pracy utworzył? 05 Gdzie idą zyski z MPEC i MPWiK? Dlaczego tak drogo płacimy za ciepło i wodę? 06 Ile jest w Łomży samochodów elektrycznych oraz ile kosztował nas montaż stacji ładowania? 07 Jak długo będzie trwał remont filharmonii? Ile jeszcze będzie nas kosztował? Dlaczego płacimy firmie za przestój? 08 Co zrobił, aby utworzyć tereny inwestycyjne w związku z dostępnością komunikacyjną Via Baltica ? 09 Zostało podpisane porozumienie z Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Gdzie są te miejsca pracy i inwestorzy? 10 Czy koszt budowy toalety publicznej musi wynosić 390 tysięcy złotych? 11 Co z wieżą ciśnień? 12 Co z remontem Starego Rynku? Dlaczego nie wykonano go na 600-lecie miasta? 13 Co z blokiem na Wesołej? Ile kosztuje nas utrzymanie pustego budynku? 14 Z czego sfinansuje budowę i utrzymanie hali widowiskowo-sportowej na 2500 osób? 15 Gdzie jest interes miasta, gdy sprzedaje się dworzec PKS za 4 mln zł, a buduje nowy za 12 mln zł? 16 Dlaczego dług miasta wzrósł tak gwałtownie? Obciąża to nas i nasze dzieci. 17 Ilu nauczycieli zamierza zwolnić? 18 Dlaczego plaża miejska działała tylko pół sezonu? 19 Skąd pomysł sprowadzenia na osiedle ubojni? 20 Czy panuje nad polityką kadrową MOSiR-u i spółek?2018-2023 - DLACZEGO on milczy? Masz prawo wiedzieć! Żyje z Twoich podatków! Co ukrywa przed mieszkańcami?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-21 09:36:09

    Ja na Muzykową nie głosowałem bo biskupa nie lubię ale z pytaniami miała racje! Moze Mariuszu na nie odpowiesz jednak? Wystraszyłes się debaty co ? PRzypomne pytania ! 01 Zatrudnianie w Urzędzie Miejskim i podległych instytucjach? 02 Kiedy wytłumaczy się z załatwiania pracy przez sms? 03 Ile pieniędzy wydaliśmy na promocję prezydenta? 04 Ile nowych miejsc pracy utworzył? 05 Gdzie idą zyski z MPEC i MPWiK? Dlaczego tak drogo płacimy za ciepło i wodę? 06 Ile jest w Łomży samochodów elektrycznych oraz ile kosztował nas montaż stacji ładowania? 07 Jak długo będzie trwał remont filharmonii? Ile jeszcze będzie nas kosztował? Dlaczego płacimy firmie za przestój? 08 Co zrobił, aby utworzyć tereny inwestycyjne w związku z dostępnością komunikacyjną Via Baltica ? 09 Zostało podpisane porozumienie z Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Gdzie są te miejsca pracy i inwestorzy? 10 Czy koszt budowy toalety publicznej musi wynosić 390 tysięcy złotych? 11 Co z wieżą ciśnień? 12 Co z remontem Starego Rynku? Dlaczego nie wykonano go na 600-lecie miasta? 13 Co z blokiem na Wesołej? Ile kosztuje nas utrzymanie pustego budynku? 14 Z czego sfinansuje budowę i utrzymanie hali widowiskowo-sportowej na 2500 osób? 15 Gdzie jest interes miasta, gdy sprzedaje się dworzec PKS za 4 mln zł, a buduje nowy za 12 mln zł? 16 Dlaczego dług miasta wzrósł tak gwałtownie? Obciąża to nas i nasze dzieci. 17 Ilu nauczycieli zamierza zwolnić? 18 Dlaczego plaża miejska działała tylko pół sezonu? 19 Skąd pomysł sprowadzenia na osiedle ubojni? 20 Czy panuje nad polityką kadrową MOSiR-u i spółek?2018-2023 - DLACZEGO on milczy? Masz prawo wiedzieć! Żyje z Twoich podatków! Co ukrywa przed mieszkańcami?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-21 09:36:09

    Ja na Muzykową nie głosowałem bo biskupa nie lubię ale z pytaniami miała racje! Moze Mariuszu na nie odpowiesz jednak? Wystraszyłes się debaty co ? PRzypomne pytania ! 01 Zatrudnianie w Urzędzie Miejskim i podległych instytucjach? 02 Kiedy wytłumaczy się z załatwiania pracy przez sms? 03 Ile pieniędzy wydaliśmy na promocję prezydenta? 04 Ile nowych miejsc pracy utworzył? 05 Gdzie idą zyski z MPEC i MPWiK? Dlaczego tak drogo płacimy za ciepło i wodę? 06 Ile jest w Łomży samochodów elektrycznych oraz ile kosztował nas montaż stacji ładowania? 07 Jak długo będzie trwał remont filharmonii? Ile jeszcze będzie nas kosztował? Dlaczego płacimy firmie za przestój? 08 Co zrobił, aby utworzyć tereny inwestycyjne w związku z dostępnością komunikacyjną Via Baltica ? 09 Zostało podpisane porozumienie z Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Gdzie są te miejsca pracy i inwestorzy? 10 Czy koszt budowy toalety publicznej musi wynosić 390 tysięcy złotych? 11 Co z wieżą ciśnień? 12 Co z remontem Starego Rynku? Dlaczego nie wykonano go na 600-lecie miasta? 13 Co z blokiem na Wesołej? Ile kosztuje nas utrzymanie pustego budynku? 14 Z czego sfinansuje budowę i utrzymanie hali widowiskowo-sportowej na 2500 osób? 15 Gdzie jest interes miasta, gdy sprzedaje się dworzec PKS za 4 mln zł, a buduje nowy za 12 mln zł? 16 Dlaczego dług miasta wzrósł tak gwałtownie? Obciąża to nas i nasze dzieci. 17 Ilu nauczycieli zamierza zwolnić? 18 Dlaczego plaża miejska działała tylko pół sezonu? 19 Skąd pomysł sprowadzenia na osiedle ubojni? 20 Czy panuje nad polityką kadrową MOSiR-u i spółek?2018-2023 - DLACZEGO on milczy? Masz prawo wiedzieć! Żyje z Twoich podatków! Co ukrywa przed mieszkańcami?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-21 09:36:09

    Ja na Muzykową nie głosowałem bo biskupa nie lubię ale z pytaniami miała racje! Moze Mariuszu na nie odpowiesz jednak? Wystraszyłes się debaty co ? PRzypomne pytania ! 01 Zatrudnianie w Urzędzie Miejskim i podległych instytucjach? 02 Kiedy wytłumaczy się z załatwiania pracy przez sms? 03 Ile pieniędzy wydaliśmy na promocję prezydenta? 04 Ile nowych miejsc pracy utworzył? 05 Gdzie idą zyski z MPEC i MPWiK? Dlaczego tak drogo płacimy za ciepło i wodę? 06 Ile jest w Łomży samochodów elektrycznych oraz ile kosztował nas montaż stacji ładowania? 07 Jak długo będzie trwał remont filharmonii? Ile jeszcze będzie nas kosztował? Dlaczego płacimy firmie za przestój? 08 Co zrobił, aby utworzyć tereny inwestycyjne w związku z dostępnością komunikacyjną Via Baltica ? 09 Zostało podpisane porozumienie z Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Gdzie są te miejsca pracy i inwestorzy? 10 Czy koszt budowy toalety publicznej musi wynosić 390 tysięcy złotych? 11 Co z wieżą ciśnień? 12 Co z remontem Starego Rynku? Dlaczego nie wykonano go na 600-lecie miasta? 13 Co z blokiem na Wesołej? Ile kosztuje nas utrzymanie pustego budynku? 14 Z czego sfinansuje budowę i utrzymanie hali widowiskowo-sportowej na 2500 osób? 15 Gdzie jest interes miasta, gdy sprzedaje się dworzec PKS za 4 mln zł, a buduje nowy za 12 mln zł? 16 Dlaczego dług miasta wzrósł tak gwałtownie? Obciąża to nas i nasze dzieci. 17 Ilu nauczycieli zamierza zwolnić? 18 Dlaczego plaża miejska działała tylko pół sezonu? 19 Skąd pomysł sprowadzenia na osiedle ubojni? 20 Czy panuje nad polityką kadrową MOSiR-u i spółek?2018-2023 - DLACZEGO on milczy? Masz prawo wiedzieć! Żyje z Twoich podatków! Co ukrywa przed mieszkańcami?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-21 09:36:09

    Ja na Muzykową nie głosowałem bo biskupa nie lubię ale z pytaniami miała racje! Moze Mariuszu na nie odpowiesz jednak? Wystraszyłes się debaty co ? PRzypomne pytania ! 01 Zatrudnianie w Urzędzie Miejskim i podległych instytucjach? 02 Kiedy wytłumaczy się z załatwiania pracy przez sms? 03 Ile pieniędzy wydaliśmy na promocję prezydenta? 04 Ile nowych miejsc pracy utworzył? 05 Gdzie idą zyski z MPEC i MPWiK? Dlaczego tak drogo płacimy za ciepło i wodę? 06 Ile jest w Łomży samochodów elektrycznych oraz ile kosztował nas montaż stacji ładowania? 07 Jak długo będzie trwał remont filharmonii? Ile jeszcze będzie nas kosztował? Dlaczego płacimy firmie za przestój? 08 Co zrobił, aby utworzyć tereny inwestycyjne w związku z dostępnością komunikacyjną Via Baltica ? 09 Zostało podpisane porozumienie z Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Gdzie są te miejsca pracy i inwestorzy? 10 Czy koszt budowy toalety publicznej musi wynosić 390 tysięcy złotych? 11 Co z wieżą ciśnień? 12 Co z remontem Starego Rynku? Dlaczego nie wykonano go na 600-lecie miasta? 13 Co z blokiem na Wesołej? Ile kosztuje nas utrzymanie pustego budynku? 14 Z czego sfinansuje budowę i utrzymanie hali widowiskowo-sportowej na 2500 osób? 15 Gdzie jest interes miasta, gdy sprzedaje się dworzec PKS za 4 mln zł, a buduje nowy za 12 mln zł? 16 Dlaczego dług miasta wzrósł tak gwałtownie? Obciąża to nas i nasze dzieci. 17 Ilu nauczycieli zamierza zwolnić? 18 Dlaczego plaża miejska działała tylko pół sezonu? 19 Skąd pomysł sprowadzenia na osiedle ubojni? 20 Czy panuje nad polityką kadrową MOSiR-u i spółek?2018-2023 - DLACZEGO on milczy? Masz prawo wiedzieć! Żyje z Twoich podatków! Co ukrywa przed mieszkańcami?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-21 09:35:59

    Ja na Muzykową nie głosowałem bo biskupa nie lubię ale z pytaniami miała racje! Moze Mariuszu na nie odpowiesz jednak? Wystraszyłes się debaty co ? PRzypomne pytania ! 01 Zatrudnianie w Urzędzie Miejskim i podległych instytucjach? 02 Kiedy wytłumaczy się z załatwiania pracy przez sms? 03 Ile pieniędzy wydaliśmy na promocję prezydenta? 04 Ile nowych miejsc pracy utworzył? 05 Gdzie idą zyski z MPEC i MPWiK? Dlaczego tak drogo płacimy za ciepło i wodę? 06 Ile jest w Łomży samochodów elektrycznych oraz ile kosztował nas montaż stacji ładowania? 07 Jak długo będzie trwał remont filharmonii? Ile jeszcze będzie nas kosztował? Dlaczego płacimy firmie za przestój? 08 Co zrobił, aby utworzyć tereny inwestycyjne w związku z dostępnością komunikacyjną Via Baltica ? 09 Zostało podpisane porozumienie z Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Gdzie są te miejsca pracy i inwestorzy? 10 Czy koszt budowy toalety publicznej musi wynosić 390 tysięcy złotych? 11 Co z wieżą ciśnień? 12 Co z remontem Starego Rynku? Dlaczego nie wykonano go na 600-lecie miasta? 13 Co z blokiem na Wesołej? Ile kosztuje nas utrzymanie pustego budynku? 14 Z czego sfinansuje budowę i utrzymanie hali widowiskowo-sportowej na 2500 osób? 15 Gdzie jest interes miasta, gdy sprzedaje się dworzec PKS za 4 mln zł, a buduje nowy za 12 mln zł? 16 Dlaczego dług miasta wzrósł tak gwałtownie? Obciąża to nas i nasze dzieci. 17 Ilu nauczycieli zamierza zwolnić? 18 Dlaczego plaża miejska działała tylko pół sezonu? 19 Skąd pomysł sprowadzenia na osiedle ubojni? 20 Czy panuje nad polityką kadrową MOSiR-u i spółek?2018-2023 - DLACZEGO on milczy? Masz prawo wiedzieć! Żyje z Twoich podatków! Co ukrywa przed mieszkańcami?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-21 09:35:58

    Ja na Muzykową nie głosowałem bo biskupa nie lubię ale z pytaniami miała racje! Moze Mariuszu na nie odpowiesz jednak? Wystraszyłes się debaty co ? PRzypomne pytania ! 01 Zatrudnianie w Urzędzie Miejskim i podległych instytucjach? 02 Kiedy wytłumaczy się z załatwiania pracy przez sms? 03 Ile pieniędzy wydaliśmy na promocję prezydenta? 04 Ile nowych miejsc pracy utworzył? 05 Gdzie idą zyski z MPEC i MPWiK? Dlaczego tak drogo płacimy za ciepło i wodę? 06 Ile jest w Łomży samochodów elektrycznych oraz ile kosztował nas montaż stacji ładowania? 07 Jak długo będzie trwał remont filharmonii? Ile jeszcze będzie nas kosztował? Dlaczego płacimy firmie za przestój? 08 Co zrobił, aby utworzyć tereny inwestycyjne w związku z dostępnością komunikacyjną Via Baltica ? 09 Zostało podpisane porozumienie z Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Gdzie są te miejsca pracy i inwestorzy? 10 Czy koszt budowy toalety publicznej musi wynosić 390 tysięcy złotych? 11 Co z wieżą ciśnień? 12 Co z remontem Starego Rynku? Dlaczego nie wykonano go na 600-lecie miasta? 13 Co z blokiem na Wesołej? Ile kosztuje nas utrzymanie pustego budynku? 14 Z czego sfinansuje budowę i utrzymanie hali widowiskowo-sportowej na 2500 osób? 15 Gdzie jest interes miasta, gdy sprzedaje się dworzec PKS za 4 mln zł, a buduje nowy za 12 mln zł? 16 Dlaczego dług miasta wzrósł tak gwałtownie? Obciąża to nas i nasze dzieci. 17 Ilu nauczycieli zamierza zwolnić? 18 Dlaczego plaża miejska działała tylko pół sezonu? 19 Skąd pomysł sprowadzenia na osiedle ubojni? 20 Czy panuje nad polityką kadrową MOSiR-u i spółek?2018-2023 - DLACZEGO on milczy? Masz prawo wiedzieć! Żyje z Twoich podatków! Co ukrywa przed mieszkańcami?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-21 09:35:47

    Ja na Muzykową nie głosowałem bo biskupa nie lubię ale z pytaniami miała racje! Moze Mariuszu na nie odpowiesz jednak? Wystraszyłes się debaty co ? PRzypomne pytania ! 01 Zatrudnianie w Urzędzie Miejskim i podległych instytucjach? 02 Kiedy wytłumaczy się z załatwiania pracy przez sms? 03 Ile pieniędzy wydaliśmy na promocję prezydenta? 04 Ile nowych miejsc pracy utworzył? 05 Gdzie idą zyski z MPEC i MPWiK? Dlaczego tak drogo płacimy za ciepło i wodę? 06 Ile jest w Łomży samochodów elektrycznych oraz ile kosztował nas montaż stacji ładowania? 07 Jak długo będzie trwał remont filharmonii? Ile jeszcze będzie nas kosztował? Dlaczego płacimy firmie za przestój? 08 Co zrobił, aby utworzyć tereny inwestycyjne w związku z dostępnością komunikacyjną Via Baltica ? 09 Zostało podpisane porozumienie z Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Gdzie są te miejsca pracy i inwestorzy? 10 Czy koszt budowy toalety publicznej musi wynosić 390 tysięcy złotych? 11 Co z wieżą ciśnień? 12 Co z remontem Starego Rynku? Dlaczego nie wykonano go na 600-lecie miasta? 13 Co z blokiem na Wesołej? Ile kosztuje nas utrzymanie pustego budynku? 14 Z czego sfinansuje budowę i utrzymanie hali widowiskowo-sportowej na 2500 osób? 15 Gdzie jest interes miasta, gdy sprzedaje się dworzec PKS za 4 mln zł, a buduje nowy za 12 mln zł? 16 Dlaczego dług miasta wzrósł tak gwałtownie? Obciąża to nas i nasze dzieci. 17 Ilu nauczycieli zamierza zwolnić? 18 Dlaczego plaża miejska działała tylko pół sezonu? 19 Skąd pomysł sprowadzenia na osiedle ubojni? 20 Czy panuje nad polityką kadrową MOSiR-u i spółek?2018-2023 - DLACZEGO on milczy? Masz prawo wiedzieć! Żyje z Twoich podatków! Co ukrywa przed mieszkańcami?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-21 09:35:47

    Ja na Muzykową nie głosowałem bo biskupa nie lubię ale z pytaniami miała racje! Moze Mariuszu na nie odpowiesz jednak? Wystraszyłes się debaty co ? PRzypomne pytania ! 01 Zatrudnianie w Urzędzie Miejskim i podległych instytucjach? 02 Kiedy wytłumaczy się z załatwiania pracy przez sms? 03 Ile pieniędzy wydaliśmy na promocję prezydenta? 04 Ile nowych miejsc pracy utworzył? 05 Gdzie idą zyski z MPEC i MPWiK? Dlaczego tak drogo płacimy za ciepło i wodę? 06 Ile jest w Łomży samochodów elektrycznych oraz ile kosztował nas montaż stacji ładowania? 07 Jak długo będzie trwał remont filharmonii? Ile jeszcze będzie nas kosztował? Dlaczego płacimy firmie za przestój? 08 Co zrobił, aby utworzyć tereny inwestycyjne w związku z dostępnością komunikacyjną Via Baltica ? 09 Zostało podpisane porozumienie z Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Gdzie są te miejsca pracy i inwestorzy? 10 Czy koszt budowy toalety publicznej musi wynosić 390 tysięcy złotych? 11 Co z wieżą ciśnień? 12 Co z remontem Starego Rynku? Dlaczego nie wykonano go na 600-lecie miasta? 13 Co z blokiem na Wesołej? Ile kosztuje nas utrzymanie pustego budynku? 14 Z czego sfinansuje budowę i utrzymanie hali widowiskowo-sportowej na 2500 osób? 15 Gdzie jest interes miasta, gdy sprzedaje się dworzec PKS za 4 mln zł, a buduje nowy za 12 mln zł? 16 Dlaczego dług miasta wzrósł tak gwałtownie? Obciąża to nas i nasze dzieci. 17 Ilu nauczycieli zamierza zwolnić? 18 Dlaczego plaża miejska działała tylko pół sezonu? 19 Skąd pomysł sprowadzenia na osiedle ubojni? 20 Czy panuje nad polityką kadrową MOSiR-u i spółek?2018-2023 - DLACZEGO on milczy? Masz prawo wiedzieć! Żyje z Twoich podatków! Co ukrywa przed mieszkańcami?

  • SERCOWY - niezalogowany 2018-11-21 09:34:21

    Szkoda, że Tadeusz Zaremba nie dostał się do rady.

  • SERCOWY - niezalogowany 2018-11-21 09:34:21

    Szkoda, że Tadeusz Zaremba nie dostał się do rady.

  • enej - niezalogowany 2018-11-21 09:27:37

    hahah no popatrzcie a to co tu wypisuje ten trol to nie jest dowód na to co mówiła Muzyk o istnieniu zorganizowanej grupy hejtującej w necie w czasie kampanii wyborczej

  • SILVA - niezalogowany 2018-11-21 09:26:02

    Widzę kogoś tu bardzo denerwuje fakt, że Chrzanowski został wybrany na Prezydenta. Kim jesteś człowieczku i dlaczego zżera cię aż taka złość. Dlaczego wypisujesz swe głupoty?

  • SILVA - niezalogowany 2018-11-21 09:26:02

    Widzę kogoś tu bardzo denerwuje fakt, że Chrzanowski został wybrany na Prezydenta. Kim jesteś człowieczku i dlaczego zżera cię aż taka złość. Dlaczego wypisujesz swe głupoty?

  • SILVA - niezalogowany 2018-11-21 09:26:02

    Widzę kogoś tu bardzo denerwuje fakt, że Chrzanowski został wybrany na Prezydenta. Kim jesteś człowieczku i dlaczego zżera cię aż taka złość. Dlaczego wypisujesz swe głupoty?

  • SILVA - niezalogowany 2018-11-21 09:26:02

    Widzę kogoś tu bardzo denerwuje fakt, że Chrzanowski został wybrany na Prezydenta. Kim jesteś człowieczku i dlaczego zżera cię aż taka złość. Dlaczego wypisujesz swe głupoty?

  • SILVA - niezalogowany 2018-11-21 09:26:01

    Widzę kogoś tu bardzo denerwuje fakt, że Chrzanowski został wybrany na Prezydenta. Kim jesteś człowieczku i dlaczego zżera cię aż taka złość. Dlaczego wypisujesz swe głupoty?

  • SILVA - niezalogowany 2018-11-21 09:26:01

    Widzę kogoś tu bardzo denerwuje fakt, że Chrzanowski został wybrany na Prezydenta. Kim jesteś człowieczku i dlaczego zżera cię aż taka złość. Dlaczego wypisujesz swe głupoty?

  • STOP WIŚTA - niezalogowany 2018-11-21 09:20:07

    Pamiętam wszystkich ostatnich prezydentów i na ich tle Chrzanowski wypada bardzo dobrze. Moim zdaniem jest najlepszym prezydentem Łomży w dotychczasowej historii. I chodzi mi o całokształt spraw poczynając od jeho wizji miasta, realizowanych inwestycji które kończąc na tym jaki ma stosunek do drugiego człowieka do petenta.

  • STOP WIŚTA - niezalogowany 2018-11-21 09:20:06

    Pamiętam wszystkich ostatnich prezydentów i na ich tle Chrzanowski wypada bardzo dobrze. Moim zdaniem jest najlepszym prezydentem Łomży w dotychczasowej historii. I chodzi mi o całokształt spraw poczynając od jeho wizji miasta, realizowanych inwestycji które kończąc na tym jaki ma stosunek do drugiego człowieka do petenta.

  • STOP WIŚTA - niezalogowany 2018-11-21 09:20:06

    Pamiętam wszystkich ostatnich prezydentów i na ich tle Chrzanowski wypada bardzo dobrze. Moim zdaniem jest najlepszym prezydentem Łomży w dotychczasowej historii. I chodzi mi o całokształt spraw poczynając od jeho wizji miasta, realizowanych inwestycji które kończąc na tym jaki ma stosunek do drugiego człowieka do petenta.

  • Mariusz i jego koledzy hihihih - niezalogowany 2018-11-21 09:17:45

    Chrzanowski lepiej w tej kadencji nei zatrudniaj koelgów, mam nadzieje, że radni cie przypilnują!

  • Mariusz i jego koledzy hihihih - niezalogowany 2018-11-21 09:17:45

    Chrzanowski lepiej w tej kadencji nei zatrudniaj koelgów, mam nadzieje, że radni cie przypilnują!

  • Mariusz i jego koledzy hihihih - niezalogowany 2018-11-21 09:17:45

    Chrzanowski lepiej w tej kadencji nei zatrudniaj koelgów, mam nadzieje, że radni cie przypilnują!

  • Mariusz i jego koledzy hihihih - niezalogowany 2018-11-21 09:17:45

    Chrzanowski lepiej w tej kadencji nei zatrudniaj koelgów, mam nadzieje, że radni cie przypilnują!

  • Mariusz i jego koledzy hihihih - niezalogowany 2018-11-21 09:17:44

    Chrzanowski lepiej w tej kadencji nei zatrudniaj koelgów, mam nadzieje, że radni cie przypilnują!

  • Mariusz i jego koledzy hihihih - niezalogowany 2018-11-21 09:17:44

    Chrzanowski lepiej w tej kadencji nei zatrudniaj koelgów, mam nadzieje, że radni cie przypilnują!

  • Mariusz i jego koledzy hihihih - niezalogowany 2018-11-21 09:17:44

    Chrzanowski lepiej w tej kadencji nei zatrudniaj koelgów, mam nadzieje, że radni cie przypilnują!

  • Mariusz i jego koledzy hihihih - niezalogowany 2018-11-21 09:17:44

    Chrzanowski lepiej w tej kadencji nei zatrudniaj koelgów, mam nadzieje, że radni cie przypilnują!

  • Mariusz i jego koledzy hihihih - niezalogowany 2018-11-21 09:17:44

    Chrzanowski lepiej w tej kadencji nei zatrudniaj koelgów, mam nadzieje, że radni cie przypilnują!

  • Mariusz i jego koledzy hihihih - niezalogowany 2018-11-21 09:17:44

    Chrzanowski lepiej w tej kadencji nei zatrudniaj koelgów, mam nadzieje, że radni cie przypilnują!

  • Mariusz i jego koledzy hihihih - niezalogowany 2018-11-21 09:17:44

    Chrzanowski lepiej w tej kadencji nei zatrudniaj koelgów, mam nadzieje, że radni cie przypilnują!

  • Ewaa - niezalogowany 2018-11-21 09:17:32

    Super, że Chrzanowski wygrał. Teraz niech się bierze ostro do pracy

  • Zenek z Ak. - niezalogowany 2018-11-21 09:17:11

    trollu daruj sobie juz te komentarze, wklejasz je co temat, niech mariusz lepiej się z zatrudniania kolegów przez esemesa wytłumaczy i z hajsu jak i wziął na nauke hiszpanskiego, inni czekają i nie dostali, prezydent zarabia dobrze, ma mniej niz 50 lat, ma wykształcenie wyzsze to czemu dostał????????????? a inni czekają..... SKANDAL!

  • Zenek z Ak. - niezalogowany 2018-11-21 09:17:11

    trollu daruj sobie juz te komentarze, wklejasz je co temat, niech mariusz lepiej się z zatrudniania kolegów przez esemesa wytłumaczy i z hajsu jak i wziął na nauke hiszpanskiego, inni czekają i nie dostali, prezydent zarabia dobrze, ma mniej niz 50 lat, ma wykształcenie wyzsze to czemu dostał????????????? a inni czekają..... SKANDAL!

  • Zenek z Ak. - niezalogowany 2018-11-21 09:17:11

    trollu daruj sobie juz te komentarze, wklejasz je co temat, niech mariusz lepiej się z zatrudniania kolegów przez esemesa wytłumaczy i z hajsu jak i wziął na nauke hiszpanskiego, inni czekają i nie dostali, prezydent zarabia dobrze, ma mniej niz 50 lat, ma wykształcenie wyzsze to czemu dostał????????????? a inni czekają..... SKANDAL!

  • Zenek z Ak. - niezalogowany 2018-11-21 09:17:11

    trollu daruj sobie juz te komentarze, wklejasz je co temat, niech mariusz lepiej się z zatrudniania kolegów przez esemesa wytłumaczy i z hajsu jak i wziął na nauke hiszpanskiego, inni czekają i nie dostali, prezydent zarabia dobrze, ma mniej niz 50 lat, ma wykształcenie wyzsze to czemu dostał????????????? a inni czekają..... SKANDAL!

  • Zenek z Ak. - niezalogowany 2018-11-21 09:17:11

    trollu daruj sobie juz te komentarze, wklejasz je co temat, niech mariusz lepiej się z zatrudniania kolegów przez esemesa wytłumaczy i z hajsu jak i wziął na nauke hiszpanskiego, inni czekają i nie dostali, prezydent zarabia dobrze, ma mniej niz 50 lat, ma wykształcenie wyzsze to czemu dostał????????????? a inni czekają..... SKANDAL!

  • Zenek z Ak. - niezalogowany 2018-11-21 09:17:11

    trollu daruj sobie juz te komentarze, wklejasz je co temat, niech mariusz lepiej się z zatrudniania kolegów przez esemesa wytłumaczy i z hajsu jak i wziął na nauke hiszpanskiego, inni czekają i nie dostali, prezydent zarabia dobrze, ma mniej niz 50 lat, ma wykształcenie wyzsze to czemu dostał????????????? a inni czekają..... SKANDAL!

  • Zenek z Ak. - niezalogowany 2018-11-21 09:17:11

    trollu daruj sobie juz te komentarze, wklejasz je co temat, niech mariusz lepiej się z zatrudniania kolegów przez esemesa wytłumaczy i z hajsu jak i wziął na nauke hiszpanskiego, inni czekają i nie dostali, prezydent zarabia dobrze, ma mniej niz 50 lat, ma wykształcenie wyzsze to czemu dostał????????????? a inni czekają..... SKANDAL!

  • Zenek z Ak. - niezalogowany 2018-11-21 09:17:10

    trollu daruj sobie juz te komentarze, wklejasz je co temat, niech mariusz lepiej się z zatrudniania kolegów przez esemesa wytłumaczy i z hajsu jak i wziął na nauke hiszpanskiego, inni czekają i nie dostali, prezydent zarabia dobrze, ma mniej niz 50 lat, ma wykształcenie wyzsze to czemu dostał????????????? a inni czekają..... SKANDAL!

  • Zenek z Ak. - niezalogowany 2018-11-21 09:17:10

    trollu daruj sobie juz te komentarze, wklejasz je co temat, niech mariusz lepiej się z zatrudniania kolegów przez esemesa wytłumaczy i z hajsu jak i wziął na nauke hiszpanskiego, inni czekają i nie dostali, prezydent zarabia dobrze, ma mniej niz 50 lat, ma wykształcenie wyzsze to czemu dostał????????????? a inni czekają..... SKANDAL!

  • Zenek z Ak. - niezalogowany 2018-11-21 09:17:10

    trollu daruj sobie juz te komentarze, wklejasz je co temat, niech mariusz lepiej się z zatrudniania kolegów przez esemesa wytłumaczy i z hajsu jak i wziął na nauke hiszpanskiego, inni czekają i nie dostali, prezydent zarabia dobrze, ma mniej niz 50 lat, ma wykształcenie wyzsze to czemu dostał????????????? a inni czekają..... SKANDAL!

  • Zenek z Ak. - niezalogowany 2018-11-21 09:17:10

    trollu daruj sobie juz te komentarze, wklejasz je co temat, niech mariusz lepiej się z zatrudniania kolegów przez esemesa wytłumaczy i z hajsu jak i wziął na nauke hiszpanskiego, inni czekają i nie dostali, prezydent zarabia dobrze, ma mniej niz 50 lat, ma wykształcenie wyzsze to czemu dostał????????????? a inni czekają..... SKANDAL!

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-11-21 09:15:54

    Chłop pokazał że się nadaje. Cieszę się, że mieszkańcy wybrali mądrze.

  • sztork - niezalogowany 2018-11-21 09:12:34

    Można nie kochać Prezydenta, ale trzeba mu oddać, że dużo się zadziało pozytywnego dla miasta w poprzedniej kadencji. Oby w tej było podobnie.

  • sztork - niezalogowany 2018-11-21 09:12:33

    Można nie kochać Prezydenta, ale trzeba mu oddać, że dużo się zadziało pozytywnego dla miasta w poprzedniej kadencji. Oby w tej było podobnie.

  • Ania i Piotr - niezalogowany 2018-11-21 09:10:53

    W zeszłym roku przyszło na świat nasze pierwsze dziecko i bardzo miłym gestem było to że otrzymaliśmy wyprawkę oraz becikowe od prezydenta. Niby niewiele ale na podstawowe rzeczy się przydało. Dziękujemy i życzymy powodzenia w sprawowaniu urzędu. Z takim człowiekiem jak Chrzanowski Łomża może tylko zyskać.

  • darekk - niezalogowany 2018-11-21 09:10:52

    Już zapowiedział obniżenie o ok. 50% nowych inwestycji, a tylko głównie kontynuację już rozpoczętych.

  • Tadeusz W. - niezalogowany 2018-11-21 09:09:33

    Łomża dokonała dobrego wyboru. Życzę powodzenia Panie Chrzanowski

  • jarz - niezalogowany 2018-11-21 09:08:27

    To pisałem ja Jarząbek. A tera zrobię kupę za szafą.

  • Łomżanka - niezalogowany 2018-11-21 09:07:17

    Mój prezydent. Oddałam na Niego swój głos.

  • kONESERT - niezalogowany 2018-11-21 09:03:25

    PANIE PREZYDENCIE ŻYCZĘ UDANYCH 5 LAT.

  • kONESERT - niezalogowany 2018-11-21 09:02:42

    Wybory w Łomży udowodniły że szyld partyjny to jeszcze nie wszystko, liczy się jeszcze jakim się jest człowiekiem. Chrzanowski jest dobrym człowiekiem, który potrafi z każdym porozmawiać, wysłuchać i jeżeli jest tylko możliwość to pomóc.Dlatego wygrał. Jednym słowem NASZ PREZYDENT

  • Maciej Z. - niezalogowany 2018-11-21 09:00:15

    Łomża za Pana rządów rozkwita i dobrze że ten okres będzie kontynuowany

  • Serwer - niezalogowany 2018-11-21 09:00:07

    Chrzanowski już pokazał, że potrafi wiele dobrego zrobić dla Łomży. Liczę na to w kolejnych 5 latach :)

  • Joanna W. - niezalogowany 2018-11-21 08:58:03

    Chrzanowski przywrócił mi nadzieję w to że na fotelu prezydenta może zasiadać osoba, która doskonale rozumie potrzeby mieszkańców i która w żaden sposób nie wywyższa się ponad zwykłego mieszkańca. Miałam przyjemność rozmawiać z prezydentem osobiście i muszę powiedzieć że tak miłego człowieka, który z troską patrzy na los drugiego człowieka to jeszcze nie spotkałam. Dziękuje Panie Prezydencie jest Pan uczciwym człowiekiem i cieszę się że prawda zwyciężyła. Jest Pan wspaniałym, szlachetnym człowiekiem a tylko tacy ludzie mogą dobrze wypełniać obowiązki służby mieszkańcom miasta. Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów. Dzięki Panu Łomża może tylko zyskać.

  • wojas - niezalogowany 2018-11-21 08:57:06

    Bardzo dobrze, że Chrzanowski wygrał

Dodajesz jako: |