[LIVE] II sesja Rady Miejskiej w Łomży

Rada Miejska w Łomży, [LIVE] sesja Miejskiej Łomży - zdjęcie, fotografia
05/12/2018 11:30

O godz. 13:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego rozpoczną się obrady II zwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Łomży. Możliwe, że poznamy dzisiaj wiceprzewodniczących organu uchwałodawczego oraz składy poszczególnych komisji. Zapraszamy do oglądania transmisji NA ŻYWO.

Proponowany porządek obrad:

1. Przyjęcie protokołu z obrad I sesji Rady Miejskiej Łomży.

2. Wybór Wiceprzewodniczących Rady Miejskiej Łomży.

3. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej Łomży 

4. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejskiej Łomży 

5. Podjęcie uchwały w sprawie powołania stałych komisji Rady Miejskiej Łomży, ustalenia ich przedmiotu działania oraz składów osobowych.

6. Informacja o pracy Prezydenta w miesiącu październiku 2018 r. 

7. Zajęcie stanowiska w sprawie pism skierowanych do Rady.

8. Sprawy różne.

[LIVE] II sesja Rady Miejskiej w Łomży komentarze opinie

  • walka o koryto - niezalogowany 2018-12-06 13:29:56

    Radni p.M.tacy sami jak pozostali a przed wyborami krzyczeli,że M.Ch. zadłużył Łomżę......Po wyborach widać co dzieje się..........P.B.z KO też mówił o oszczędzaniu .............

  • Lew - niezalogowany 2018-12-06 12:29:36

    I to ma być rada miejska, kupa popaprańców. Wstyd, nie zajmujecie się sprawami mieszkańców ni miasta, walczycie o żłób i to z jaką chciwością. Jak się człek pcha do koryta, coś na mózgu wtedy zgrzyta. W parze łomżyńscy rajcy podążają ze śledziami, chyba jakaś zaraz rozplemiła się i w Łomży.

  • Kuep - niezalogowany 2018-12-05 19:20:39

    Odpowiedż dla Tearaja. Trudno dać odpowiedż, bowiem sami mędrcy z rady nie wiedzą o co chodzi, przepraszam cosik wiedzą, liczą na kase.

  • teraja - niezalogowany 2018-12-05 17:01:31

    bardzo proszę o wyjasnienie bo ja już nie wiem kto tu z kim , po co

  • teraja - niezalogowany 2018-12-05 16:59:55

    czy ktoś byłby uprzejmy wyjasnić dokładnie na czym polega ten wielki bajzel tak tu szumnie nazywany wielką koalicją?

  • Darmozjady - niezalogowany 2018-12-05 16:21:40

    Zanim zaczną pracować (o ile zaczną ) kadencja się skończy W tej radzie powinno być mac 10 osób i robota się zająć nie tylko ustawki kto z kim co z tego będzie miał itp itd Buractwo nic więcej Jak mawiał klasyk „Wam kury szczać prowadzać nie polityką się zajmować”

  • Lew - niezalogowany 2018-12-05 16:02:45

    Wśród łomżyńskich rajców od kilku już kadencji jest jedna dama, która udaje, że służy społeczeństwu i miastu. Niech więc przynajmniej jedną zasługą pochwali się wyborcom. Jak to łatwo udawać pracowitą babę i to namolną.

  • nikt - niezalogowany 2018-12-05 13:56:37

    Życie nie trwa wiecznie i bardzo dobrze. Przygarbiony Pies wkrótce zdechnie. Daj Boże żeby jak najszybciej.

  • Baczny obserwator - niezalogowany 2018-12-05 13:48:58

    Radny wychodząc na przerwę cosik szepnął przewodniczącym...Ci po chwili wstali i wyszli. Czyzby uświadomil ich ze slychac o czym gaworzą:))))

  • Baczny obserwator - niezalogowany 2018-12-05 13:39:24

    Na tym własnie polega tzw. "dogadanie sie" przed sesją. Aberracja od kuluarowych, rzekomo udanych ustaleń:)Komedia...

  • Lew - niezalogowany 2018-12-05 12:28:07

    No i cóż Państwo Radni wypieli się na swoich wyborców, jako główny cel swojej kadencji wybrali walkę o koryto. Jak wam nie wstyd być tak ograniczonym umysłowo. Od lat w radzie zasiada ta sama ekipa wyjadaczy i cwaniaków, którzy za wszelką cenę pielęgnują swoje stanowiska w radzie, tylko dla własnej wygody no rzecz jasna dla mamony. I to ma być radny!

  • swoj - niezalogowany 2018-12-05 11:43:27

    tylko po to bysmy na nich wiecej płacili?? dziekuje za takich radnych... lepiej niech poruszą temat drogich smieci, potem pewnie drogiej wody i ogrzewanie...

  • anintry - niezalogowany 2018-12-05 11:40:47

    Jak to mówią do trzech razy sztuka. Może dziś radni wreszcie wybiorą wiceprzewodniczących.

Dodajesz jako: |