:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

[LIVE] II Tura: Znamy cząstkowe nieoficjalne wyniki [AKTUALIZACJA 00:22]

Posłowie łomżyńscy, [LIVE] Znamy cząstkowe nieoficjalne wyniki [AKTUALIZACJA - zdjęcie, fotografia
04/11/2018 23:22

Znamy już cząstkowe, nieoficjalne wyniki II tury wyborów w której rywalizują: Mariusz Chrzanowski i Agnieszka Barbara Muzyk. Będziemy aktualizować je na bieżąco, na podstawie danych uzyskanych z Obwodowych Komisji Wyborczych. Przypominany, że są to wyniki nieoficjalne, chociaż te zatwierdzone przez Państwową Komisję Wyborczą nie powinny znacząco różnić się od podanych przez nas.

Na podstawie danych uzyskanych z Obwodowych Komisji Wyborczych przekazujemy Państwu nieoficjalne, cząstkowe wyniki II tury wyborów na urząd Prezydenta Łomży. Na podstawie porównanych do tej pory wyników, widoczna jest ogromna przewaga obecnie urzędującego prezydenta Łomży - Mariusza Chrzanowskiego 

Wyniki będziemy aktualizować na bieżąco:

 

Dane opracowano na podstawie wyników z 29 obwodów ( z 32 )

Do tej pory porównaliśmy: 17442 głosy

 

- CHRZANOWSKI Mariusz - 13279 głosów 76,13 proc.

- MUZYK Agnieszka Barbara - 4163 głosy 24,28 proc

[LIVE] II Tura: Znamy cząstkowe nieoficjalne wyniki [AKTUALIZACJA 00:22] komentarze opinie

  • polo - niezalogowany 2018-11-05 16:08:51

    Dlaczego tej rzeźni nie można było wybudować w gminie Łomża lub Śniadowo?

  • ble - niezalogowany 2018-11-05 16:05:56

    Ktoś się obudził dzisiaj z ręką w nocniku? AAAAAAAAAAA HA HA HA!

  • bk - niezalogowany 2018-11-05 14:28:57

    PISzczacej Muzyki ludzie nielubio. pis (przegral i skonczone).

  • NIEMUZYKALNY - niezalogowany 2018-11-05 09:25:28

    Wygrał człowiek z chonorem Brawo panie Mariuszu za 5 lat terz będziemy z Panem

  • PTRIOTA - niezalogowany 2018-11-05 06:43:22

    BRAWO PAN PREZYDENT MARIUSZ CHRZANOWSKI.Zwyciezyla WIARA.

  • nJk - niezalogowany 2018-11-05 06:31:04

    "Rzeźnia" skoro nie powstała w mieście to powinna musowo powstać w okolicy Łomży, to jest moim zdaniem największa przegrana poprzedniej władzy miasta! Dzięki temu setki a nawet tysiąc miejsc pracy uciekło z miasta oraz nie rozwinęły się inne gałęzie przemysłu, a rzeźnia to sektor rolny, Łomża powinna się rozwijać na sektorze rolnym. Panie Mariuszu teraz jak znajdzie się jakiś inwestor to niech Pan wszystko zrobi by go zatrzymać, to Pana priorytet, trzymam kciuki, powodzenia.

  • beka - niezalogowany 2018-11-05 06:20:39

    Na V - ce proponuję panią Muzyk. ;)

  • Bokobrody - niezalogowany 2018-11-05 06:03:04

    Teraz w wyborach pokazujemy panu ko....u srodkowy palec,pelna mobilizacja odsunac tego pana od koryta

  • Łomża - niezalogowany 2018-11-05 05:22:31

    w dużym stopniu pomogli przegrać tej Pani księża pisowcy to nie średniowiecze ani masa ciemna

  • bk - niezalogowany 2018-11-05 03:02:31

    Gratulacje P.PREZYDENCIE A zdrajcy zawsze traca i ta cala paka niedlugo poleci.

  • ... - niezalogowany 2018-11-05 00:49:42

    @ Speed jeśli PZPR był grzechem to ten grzech nie wypadł sroce z pod ogona ale z chrzcielnicy w jakiej dokonał się Chrzest Polski ... widocznie świętokradzki więc PZPR to owoc kultury przez tak liczne wieki pokalanej jarzmem "miłości" "chrześcijańskiej" nauczanej przez takich ks.biskupów jak ks.Stanisław palących bogu świeczkę a diabłu kaganek

  • rafik - niezalogowany 2018-11-05 00:46:58

    Chrzanowski to prawicowiec! PiS trzelilo sobie w kolana! Pan posel "len" Kolakowski z Zambrowa jak dobrze pamietam namieszal wraz z biskupem to tak maja teraz wstyd!!! Mam nadzieje ze mimo wszystko zadnej teczowej koalicji nie bedzie w Lomzy!!!

  • ... - niezalogowany 2018-11-05 00:44:11

    @ Speed jeśli PZPR był grzechem to ten grzech nie wypadł sroce z pod ogona ale z chrzcielnicy w jakiej dokonał się Chrzest Polski ... widocznie świętokradzki więc PZPR to owoc kultury przez tak liczne wieki pokalanej jarzmem "miłości" "chrześcijańskiej" nauczanej prze takich ks.biskupów jak ks.Stanisław

  • Speed - niezalogowany 2018-11-05 00:28:53

    Jestem aktualnie bardzo daleko od Lomzy..i w tych stronach ludzie mowia ze w Lomzy nie ma szans Pis...poniewaz bylo i jest duzo ludzi po PZPR nie wiem ile w tym prawdy?

  • ... - niezalogowany 2018-11-05 00:25:15

    @ prawica POdaj przykład narodowych ideałów

  • Klejnot nilu - niezalogowany 2018-11-05 00:17:27

    Mina muzykalnej- bezcenna

  • ... - niezalogowany 2018-11-05 00:07:53

    @ Malik judaszowi też byś gratulował ?

  • Malik - niezalogowany 2018-11-04 23:55:55

    Muzyczka płynie, ale fałszywa. Mariusz gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!

  • ... - niezalogowany 2018-11-04 23:25:25

    @ Speed te narodowe ideały to "mięso armatnie" składane na ołtarzu (wspólnoty) interesów (ducha) który jak pokazuje Historia Powszechna Kościoła Powszechnego jest ołtarzem kainowym tych co idąc w zaparte nigdy się do tego nie przyznają że to właśnie oni zniszczyli wspólnotę (ducha) wartości ... ... bardziej wartościową niż oni sami prezydent jaki by nie był w tym świątynnym układzie zaspokajania pożądań kultu kultury tych kapłanów jakby się nie zachował jest po prostu wczesnym judaszem ... późny Judasz kasę wcześniej przytuloną odrzucił taka forma nawrócenia w Łomży ks.skórwysyny pachnęli kulturę współżycia (i wymowę dekalogu) w złym kierunku jehowy papież Franciszek próbuje tą kulturę zatrzymać i nadać jej inny kierunek ale brak ludzi dobrej woli np. infułaci w Łomży nadal posługują się atrybutami których nie chcą oddać mimo że papież F. zlikwidował godności infułackie pozostawiając wolny wybór tym co otrzymali je wcześniej aby sami mogli je sobie odebrać ... ... z duchem oryginalnego nauczania Jezusa

  • ... - niezalogowany 2018-11-04 22:56:16

    @ wrrozka gdyby uczciwie wobec boga i ludu głosili ewangelię to nawet nie budowali by masywnych ogrodzeń wokół świątyń a w świątyniach nie byłby potrzebny monitoring to tak z gróbsza rze tak brzydko POwiem bo katalog tego czego by nie robili a rabią na potęgę jest znacznie dłuższy i sięga znacznie dalej niż pamięć bohaterów NSZ

  • Elka - niezalogowany 2018-11-04 22:54:14

    Panie Chrzanowski może Pan liczyc na mieszkańców Łomży. Teraz do roboty i trochę odważniej. Zacząć od zlikwidowania miejsca postojowego Kołakowskiego przy starym rynku i przywrócić niepełnosprawnym.

  • Speed - niezalogowany 2018-11-04 22:49:53

    Amen..

  • ... - niezalogowany 2018-11-04 22:45:22

    @ prawica raczej wierna diabłu co się w ornat ubrał

  • ... - niezalogowany 2018-11-04 22:43:41

    @ wrrozka dla nich osoba świecka nie jest podmiotem ale przedmiotem to narzędzie realizacji programów w perspektywie dłuższej niż dwa pokolenia ... ... nasz prawo zmienić prezydenta ale nie masz prawa zmienić proboszcza który na inne zmiany wpływa odgórnie i oddolnie na wprost i na okrętkę

  • K - niezalogowany 2018-11-04 22:41:59

    Czekam do ostatnich głosów z komisji. Wtedy okażę swą radość.

  • Agnieszka od dawna w ratuszu n - niezalogowany 2018-11-04 22:38:39

    Pani M. dołki kopała i sama w nie wpadła

  • prawica - niezalogowany 2018-11-04 22:36:39

    kolego29 pan Mariusz Chrzanowski jest bardziej prawicowy niż pani Muzyk i PiS. Dlatego POstkomuszki, lewacy, PSLuchy muszą wiedzieć, że Łomża od zawsze będzie wierna narodowym ideałom.

  • Nazwa - niezalogowany 2018-11-04 22:28:19

    Niech Pan Bóg ma to miasto w opiece...

  • Karolnas - niezalogowany 2018-11-04 22:26:57

    żegnaj Agnieszka, następny Kołek... utrata prawka to przedsmak...

  • AlanKrupazXLOMZA.pl - niezalogowany 2018-11-04 22:25:04

    Mariusz, teraz inwestuj w przedsiębiorców, i skończ z debilnymi imprezami na muszli... nie igrzysk i chleba, a godnej pracy dla miszkańców

  • patrita - niezalogowany 2018-11-04 22:22:30

    GRATULACJE PANIE PREZYDENCIE CHRZANOWSKI PAN BOG JEST MIESZKANCY LOMZY SA BARDZO ODPOWIEDZIALNI WIARA OBRONIONA MOZNA ZYC W TYM MIESCIE. JUZ WSTYDU NIE MA KAADY MOZE ZBLADZIC.

  • ... - niezalogowany 2018-11-04 22:22:18

    @ enej bezpieczeństwo to jak głoszą transparenty nauczających wartości katolickich jest wartością pierwszoplanową tych dla których Ewangelia to tylko fala nośna dla fali modulowanej by ludzi wykorzystać ... ... tak jak ks.pedofile wykorzystywali środowiska parafialne by czuć się w nich bezpiecznie czyimś kosztem ps "Jeżeli najbardziej niewinne i bezbronne dziecko nie może czuć się bezpiecznie w jakimś społeczeństwie, wówczas już nikt bezpiecznie czuć się w nim nie może!" ks.Wyszyński KOŚCIÓŁ W ŁOMŻY TO JASKINIA ZBÓJCÓW

  • AgnieszkaM - niezalogowany 2018-11-04 22:20:35

    jest jeszcze jedna sprawa, za rok trzeba pogonić Kółka on potrafi jedynie kopać dołki pod innymi, strasznie mściwy

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-11-04 22:19:34

    W Piątnicy też PISuary poległy !!!

  • AgnieszkaM - niezalogowany 2018-11-04 22:18:04

    Ulżyło mi, idę spać

  • Judex - niezalogowany 2018-11-04 22:17:46

    W przyszłym roku zrobimy Kołakowskiemu niespodziankę tacy ludzie jak on psują Łomżę nastawiają jednego człowieka na drugiego mam nadzieję że za to zapłaci

  • Jareko - niezalogowany 2018-11-04 22:17:25

    No to lokalnie Utarty nos muzyczki i biskupa a globalnie Torunia i Kociarza z Wawy Ufff

  • Janusz Tracz - niezalogowany 2018-11-04 22:16:54

    Brawo panie Mariuszu! Za Pana kadencji widać że coś się działo w mieście, Łomża się zmienia! Zmienia się na dobre!

  • wrrozka - niezalogowany 2018-11-04 22:15:05

    Biegnie Bronek do Stefanka a to bracie niespodzianka, to nie bedzie dobra zmiana. Dziewcze stoi zaplakana, Tadeuszu ojcze drogi za wysokie dla mnie progi

  • Speed - niezalogowany 2018-11-04 22:14:16

    No na pewno ,zmodernizujecie MPEC na biomase...mozna filtry wstawic i lepszy jakosciowo wegiel ..czym palicie?

  • Lolek - niezalogowany 2018-11-04 22:12:16

    Nokaut

  • rerum novarum rerum srelum - niezalogowany 2018-11-04 22:10:38

    @ enej "szafarze" układów politycznych jakimi szafują od wieków sprzątają po "rewolucji" mają nadzieję wymieść alternatywną obcą im kulturę lewicową i na jej miejsce wprowadzić lewicę+ PiS to etap przejściowy w Historii Powszechnej Kościoła Powszechnego którego Hierarchowie Polskę Ochrzcili (podstępem) Lud słowiański przytulił (przemocą) naród podzielili na własną modłę (wedle starej rzymskiej zasady dziel i rządź) oni tę lewicę+ mają wpisaną już w dokumenty papieskie i nauczanie z końca XIXw kiedy to z własnej nie przymuszonej woli K L E R stojąc na straży Ewangelii zauważył że z miłością chrześcijańską coś się dzieje bo chłopi i robotnicy przestali kochać prawicę która ich karmiła swoim "ciałem bożym" w troskach LUDU powstała taka trauma wyciszana przy kościołach w jakich historii uczono tak by pamięć narodowa nie pamiętała wszystkiego ale ta pamięć POwraca i Chrzanowski z całymi zastępami parafialnych aniołów stróżów swego paśnika był tam gdzie ona mogła się nasilić i wyrwać lejce z rąk lepiących wartości prawicowe

  • Mieszkańcy gminy Piątnica - niezalogowany 2018-11-04 22:09:57

    Piątnica ma NOWEGO wójta,pozdrawia Basia Renia i Ela. To dobry POCZĄTEK.

  • Pracownik Mpec - niezalogowany 2018-11-04 22:02:20

    No i wszystko gra!! brawo! Dziękuję mieszkancom za dobry wybor!

  • zyta - niezalogowany 2018-11-04 22:01:03

    enej idz spać, odpocznij Dobranoc Gratulacje Panie Prezydencie! o takim wyniku wielu marzy

  • enej - niezalogowany 2018-11-04 22:00:57

    poza tym nie napisałem ,ze będzie gorzej. Natomiast napisałem ,że będzie tak samo.

  • Dave - niezalogowany 2018-11-04 21:57:48

    A co z VICE?

  • enej - niezalogowany 2018-11-04 21:54:59

    pozytywista po prostu patrząc poprzez pryzmat populizmu który tu zaprezentowałeś trudno Ci zapewne to zrozumieć ale czas tu zagra istotną rolę która zweryfikuje twój optymizm.

  • Kamil Sawicki - niezalogowany 2018-11-04 21:54:45

    Idę spokojnie spać. Wygrał mój prezydent. Dobranoc wszystkim

  • Torino - niezalogowany 2018-11-04 21:49:48

    Niejaki Tadeusz B nie będzie zadowolony:-)

  • Pozytywista - niezalogowany 2018-11-04 21:49:48

    enej: pomijając politykę, nie rozumiem czemu żaden mieszkaniec miasta ma się czuć przegrany? Ostatnie cztery lata to realizacja potrzeb mieszkańców: budowa i remonty ulic (wiem że nie wszystkich i że dużo w tym samym czasie co wpływa na korki), budowa zieleni i placów zabaw (wiadomo że drzewa nie urosły natychmiast i że są tacy co nie lubią jak dzieci krzyczą pod oknami), remonty szkół, stołówek, elewacji budynków oświatowych (j.w), budowa mieszkań komunalnych (pewnie za mało a wogóle to nie warto itp.), karta seniora i działania skierowane do starszych mieszkańców, Zawadzka (od lat 60 tych planowana jako arteria wyprowadzająca ruch z osiedla, nie było nigdy kasy teraz jest, no ale za blisko itp). Lista długa ale działania potrzebne. I realizowane na zasadzie wymiany pokoleniowej w ratuszu. Dlaczego mam przypuszczać, że będzie teraz gorzej? Politycznie też nie było szału, bo w województwie nie chcieli sypać kasą. Bądźmy optymistami.

  • enej - niezalogowany 2018-11-04 21:46:46

    o to jest dokładnie to o czym pisałem ten mechanizm. I typowy przedstawiciel czujący sie wygranym . Załosne ale prawdziwe.

  • AniaM - niezalogowany 2018-11-04 21:43:30

    Brawo Łomża! Studiuję w Warszawie i specjalnie wróciłam do rodzinnego miasta żeby na Chrzanowskiego zagłosować :) Nie będzie rydzyk i kartofel nami rządzić!

  • enej - niezalogowany 2018-11-04 21:38:58

    po prostu w kampanii tej wykorzystano zwyczajne antagonizmy które powstały w momencie wyznaczenia nowego kandydata popieranego przez PiS i miejscowych hierarchów. Nic to szczególnego mechanizm znany i stosowany od lat. Jeżeli sie pojedzie na tym bezwzględnie to wygrana jest zawsze na bank. Pani poślica nic nowego nie pokazała i jak zwykle poszła tam skąd wieje dla niej wiatr. Natomiast zrobiła to co zwykle podeptała swoje ideały. Wczoraj walkę z kolesiostwem w radzie ,dzisiaj wierność i posłuszeństwo PiS. Ale mnie to ani ziębi ani grzeje bo to nie moja bajka. Na bank niebawem będziemy świadkami niesamowitych igrzysk politycznych w mieście. Co jest najbardziej ważne w tych wyborach to fakt ,że łomżyński wyborca nadal został potraktowany jak ciemna masa i on sam się idealnie wczuł w tą rolę lokalnego patrioty bezmyślnie dając się podprowadzić. Żaden mieszkaniec miasta nie ma prawa czuć się wygranym bo wszyscy jesteśmy przegrani. Niektórzy mogą mieć jakąś tam satysfakcję ale w perspektywie gorzko im ona będzie smakować.

  • Atymczasem - niezalogowany 2018-11-04 21:34:38

    https://www.moja-ostroleka.pl/art/1541366943/umarl-krol-niech-zyje-krol-wideo

  • ... - niezalogowany 2018-11-04 21:34:01

    @ wróżka zjednoczona prawica bez zjednoczenia tumanów tam gdzie ich miejsce (na ofiarę) jest zerem oni sami na siebie przecież nie będą pracować taka ich stara jak stary Testament hierarchia nie uczciwości wobec Boga i LUDU oszukiwanego z wolnej ręki "i jeszcze" z wolnej stopy

  • Bluemoon - niezalogowany 2018-11-04 21:31:32

    Brawo dla Pana Mariusza Chrzanowskiego!!!

  • Speed - niezalogowany 2018-11-04 21:30:06

    I..po co jade i walcze o Lomze...z PO..jaj dalej jest PO

  • xxxxxx - niezalogowany 2018-11-04 21:28:30

    No właśnie a zostało wybrane większe

  • Me too - niezalogowany 2018-11-04 21:28:26

    A idźcie wy spac zamiast przezywac... najwiecej komentują Ci co polityki nie powąchali nawet...

  • Ulubiency - niezalogowany 2018-11-04 21:27:04

    Brawo Mariusz Chrzanowski

  • Tu mieszkam - niezalogowany 2018-11-04 21:26:50

    Trzeba było wybrać mniejsze zło

  • ... - niezalogowany 2018-11-04 21:25:14

    @ wrozka senior rodu w jednej koalicji bił w dzwon pański a z drugą koalicją w dzwonek Pański kapłanów we wszystkich parafiach (okręgach wyborczych) tak samo na modlitwie gorliwych jak poganie

  • enej - niezalogowany 2018-11-04 21:25:00

    Lech pstryczek zapewne tak ale szybko zostanie przypudrowany.

  • Moralle - niezalogowany 2018-11-04 21:24:36

    Benia pokazała prawdziwy charakter i męskie jaja o jakich kołakowski nawet nie śnił, bo mógłby się o nie potykać. Panie ośle, kołkowski - wykaż się odrobiną chonoru i abdykuj czym prędzej ... Tylko nie tak prędko żeby znowu szarżować na drodze powodowany wyższą koniecznością. Bye, bye...

  • enej - niezalogowany 2018-11-04 21:23:19

    rafik żadnej koalicji nie bedzie , będzie dalej to co miało miejsce do tej pory.

  • LechAntoniWzywaDoBroni - niezalogowany 2018-11-04 21:22:40

    Enej masz rację ten wynik wyborów to żadne zwycięstwo dla mieszkańców, ale pstryczek, a może potężny kopniak w nos tego dziadowskiego PiS, podziała trochę orzeźwiająco na centralę. Chrzanowski niestety nie posiada umiejętności zarządzania, nie jest przedsiębiorcą. Nie będzie też potrafił zachęcić zewnętrznych firm do lokowania tu kapitału i budowy miejsc pracy. Wciąż jest to jednak lepsza opcja niż MustBeTheMusic

  • JFK - niezalogowany 2018-11-04 21:21:48

    Leszku wiesz co to znaczy....?

  • rafik - niezalogowany 2018-11-04 21:21:20

    Bravo! Ale teraz trzeba dla dobra miasta zrobic koalicje, zapomniec o zlosciach i dobrze rzadzic dla mieszkancow Lomzy!

  • Lola - niezalogowany 2018-11-04 21:21:14

    Nie jestem z Łomży ale Gratuluję byłam za

  • Nudzi mi się - niezalogowany 2018-11-04 21:19:22

    No to panie Chrzanowski, niech Ci żona wór pokutny naszykuje z surowej wełny, idź tylko weń odziany na zamek Żoloborski. Tam przed murami stój 3 noce z pochwą od miecza na szyi i błagaj głośno o przebaczenie. Mały Komtur wybaczy Ci i może nawet oczu nie wyłupi i języka nie odejmie, jako ma w zwyczaju czynić z wrogami. Może Chrzanowski niecnoto witek wierzbowych przyjmiesz razów kilka i wrócisz na tron swój dalej miłościwie nam panować. Chociaż lochów też bym nie wykluczał.

  • enej - niezalogowany 2018-11-04 21:18:59

    może tak warto sie zastanowić i uświadomić sobie ,że dla mieszkańców miasta jakikolwiek wynik w tej rozgrywce to żadne zwycięstwo dla mieszkańców i powód do otwierania szampana. Czas szybko to wam uświadomi.

  • LechAntoniWzywaDoBroni - niezalogowany 2018-11-04 21:17:56

    Na kogo Bazyliszek spojrzał, ten zmieniał się w kamień. Czego Midas dotknął zamieniało się w złoto. Czegokolwiek nie dotknie się Lech Antoni, to spie$%#^li. Pewnie wodę na herbatę też by przypalił.

  • Było piękne lato - niezalogowany 2018-11-04 21:17:42

    Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka !

  • Lilka - niezalogowany 2018-11-04 21:17:11

    Teraz trzeba Kołakowskiemu podziękować.

  • Aneczka - niezalogowany 2018-11-04 21:17:00

    ja otwieram wino

  • ... - niezalogowany 2018-11-04 21:16:18

    @ wrozka pałac stracił białą damę ale jest inna dama a gierka w układzie junior-senior vs senior-prawa ręka nadal się kręci jakby diabeł mieszał ogonem bo on wie że zjednoczona prawica na ziemi tej ziemi jest podzielona na tych co mają mentalność panów i tych co mają jej doświadczenie znieczulane przy ołtarzu

  • enej - niezalogowany 2018-11-04 21:15:46

    kochani nie napinajcię się do granic swych możliwości. Czas niebawem pokaże wielki powrót Chrzanowskiego na łono partii która go wyrzuciła wszak jego serce nadal dla niej bije. Miejscowi hierarchowie popełnione wobec nich grzechy wybaczą wszak nie takie zakręty w historii brali driftem. I wszystko wróci do dawnego błogiego spokoju tylko mieszkancy bede znowu z utęsknieniem wygladali swiatełka nowego z tej czarnej dziury.

  • LechAntoniWzywaDoBroni - niezalogowany 2018-11-04 21:15:31

    Prezesie melduję wykonanie zadania!

  • beka - niezalogowany 2018-11-04 21:15:25

    Paradoksalnie Chrzanowsiwygrał dzięki Muzyk. Ha ha

  • Lilka - niezalogowany 2018-11-04 21:14:49

    Bo to Kołakowski namieszal. Poparł Muzyk. Taki lomzyniak. Wystąpił przeciwko Chrzanowskiemu.

  • Łomżanin - niezalogowany 2018-11-04 21:10:26

    I tym pięknym sposobem posioł Kołakowski i wzór lojalności w osobie p. Muzyk zostali ostatecznie ocenieni przez Łomżę. TIME TO SAY GOODBAY. Otwieram szampana ! :)

  • .... - niezalogowany 2018-11-04 21:08:03

    @ Aston nie uprawiaj tautologii Chrzanowski już w nazwisku ma zapisane to że nie jest damą więc po co tym panem podkreślać że Chrzanowski to chłop przecież to wynika z odmiany męskiej co innego kiedy nazwiska są rodzaju nijakiego i czasem nieodmienne

  • Wyborca - niezalogowany 2018-11-04 21:04:37

    Kołakowski do odstrzału!!! Licho!!

  • wrozka - niezalogowany 2018-11-04 21:02:57

    wystarczy byc przyzwoitym, KLECHOMANNIA wyszla bokiem

  • Bc - niezalogowany 2018-11-04 21:01:24

    Może się okazać, że wróci jako syn marnotrawny. Patrzę na to z oddali.

  • Wyborca - niezalogowany 2018-11-04 21:00:54

    Dał im przykład Kołakowski jak polegać mają... Krętactwa i mataczenia zostały docenione. Teraz 3 mam kciuki za koniec kariery politycznej posioła kołakowskiego. W prawicowej ziemi łomżyńskiej, gdzie mur beton elektorat pisowski, tylko ten miszcz strategii potrafi przegrać. Notorycznie przegrywać. Cóż klęska Suwałk i pałacu biskupiego. :) Łomża o Łomży i dla Łomży.

  • Andzrej D - niezalogowany 2018-11-04 21:00:50

    nice nice nice

  • Speed - niezalogowany 2018-11-04 20:59:01

    Jakie pisiory.

  • ++++ - niezalogowany 2018-11-04 20:58:36

    Ciekawe czy PREZES pogratuluje Chrzanowskiemu.Tak naprwade to mu bardzo duzo pan PREZES pomogl

  • Wiegor - niezalogowany 2018-11-04 20:57:29

    Brawo panie prezydencie.

  • Aston - niezalogowany 2018-11-04 20:57:21

    Mam nadzieje ze Pan Chrzanowski jak wygra na to nie pozwoli na to aby znowu wejsc w pis

  • pisiorekamorek - niezalogowany 2018-11-04 20:57:17

    Ale Pan Prezes rozliczy Łomżyńskich baronów PiSowskich! Marek traci swoją pozycję w sejmiku za brak poparcia dla Muzyk! Benia wylatuje z klubu poselskiego, za jawny bunt i nawoływanie do buntu! Lechu traci prawko!

  • enej - niezalogowany 2018-11-04 20:52:07

    kolega co ty za głupoty opowiadasz? Pisiory nie poległy nadal będa u władzy w mieście.

  • Kamil Sawicki - niezalogowany 2018-11-04 20:51:47

    Brawo Mariusz Chrzanowski