:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

[LIVE] Juwenalia 2018: Konferencja prasowa

Sztuka, [LIVE] Juwenalia Konferencja prasowa - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 30/05/2018 07:21

W imieniu Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży zapraszamy na konferencję prasową dotyczącą Tygodnia Kultury Studenckiej, czyli Juwenaliów PWSIiP 2018. Nasz portal jako patron medialny przeprowadzi transmisję online z tego wydarzenia.

Konferencja odbędzie się 30.maja o godz. 10:00 w bibliotece uczelni (ul. Akademicka 1, nowy budynek PWSIiP w Łomży).

lomza

[LIVE] Juwenalia 2018: Konferencja prasowa komentarze opinie

  • Minix3020 - niezalogowany 2018-05-30 11:39:08

    na chrzanowskiego - najgorszy prezydent jakieg pamiętam

  • Minix3020 - niezalogowany 2018-05-30 11:38:45

    a ja tez nie będe głosował

  • Oświata nie ma bata - niezalogowany 2018-05-30 11:37:36

    Jaka uczony to z Łomży .... Nie mówcie ludziom co mają robić. Ludzie nie krowy swój rozum mają. Każdy oceni wybierze sobie plusy które im odpowiadały i pomyśli czy warto???? A jak znam życie to warto.!!!! Zagłosować na Chrzanowskiego. Ja będę na pewno głosował i znam dużo osób ze środowiska oświaty bo tam pracuje gdzie też pozytywnie mówią o Chrzanowskim. Niestety o pani Muzyk w świetle ostatnich wydarzeń ludzie chwytają się za głowę lub plują na chodnik. Takie reakcje można zauważyć.

  • Aligator - niezalogowany 2018-05-30 11:11:46

    chyba tylko koledzy jego po tych wszystkich aferach na niego teraz będa głosować !

  • Bujajcie garbem - niezalogowany 2018-05-30 11:04:30

    A ja buraki zagosluje na Chrzanowskiego i w d.... E mam wasze hejty na jego osobę. Moja rodzina też zagłosuje i wiele znanych mi osób!!!

  • Wiśta Wio - niezalogowany 2018-05-30 10:26:37

    nie głosuje na niego juz więcej, niekompetentny i bez szacunku do wyborców

  • Adriatica9 - niezalogowany 2018-05-30 10:26:24

    miasto zadłużone a ten dalej igrzyska, najgorszy prezydent jakiego pamietam

  • mARICK3838kDLO - niezalogowany 2018-05-30 10:26:12

    Wsród moich znajomych nikt ale to nikt nie zagłosuje więcej na mariusza

  • optiplex123 - niezalogowany 2018-05-30 10:26:03

    Chrzanowski się i tak na 2 kadencje nie załapie, ludzie nie są idiotami i już drugi raz nie dadzą się nabrać na ....konkretny program gospodarczy, konkretne to dostali posady koledzy

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-05-30 10:24:36

    "Stanowcze NIE dla pana Chrzanowskiego! Dlaczego? A dlatego: Gdzie nowe miejsca pracy?! Gdzie nowi inwestorzy? Zakłady? Niezrealizowane inwestycje i co dalej? Zadłużanie miasta, kredyty, a w zamian nic konkretnego!!! Sprzedawanie działek miejskich!!! I czym ma rządzić następny Prezydent, jak nie będzie nic!!! Sprywatyzowane i ubogie miasto bez pracy i perspektyw!!! Donosy do prokuratury na nieprzychylne Chrzanowskiemu komentarze! Zatrudnianie przez eSeMeSy! Lans w mediach! Nie chcemy więcej Pana na stanowisku prezydenta miasta! Wstyd Pan przynosisz dla Łomży! "

  • Obcy7777 - niezalogowany 2018-05-30 10:24:07

    Prezydent Mariusz już na pewno wie, że nie ma w Łomży żandego poparcia w innym wypadku zorganizowałby konsultacje np. wprowadzenia zakazu sprzedaży alko po 22.00