:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

[LIVE] Konferencja działaczy z łomżyńskich klubów sportowych

21/02/2019 14:51

Około godziny 15:45 rozpocznie się konferencja działaczy z łomżyńskich klubów sportowych. Podczas spotkania poruszony zostanie temat dotacji na łomżyński sport, które pozostają kością niezgody w środowisku.

Informacja o przyznanych dotacjach na sport seniorów, dzieci i młodzieży pojawiła się na początku lutego i błyskawicznie wywołała szereg kontrowersji. Działacze mają dzisiaj poruszyć tę kwestię.

 

<

[LIVE] Konferencja działaczy z łomżyńskich klubów sportowych komentarze opinie

  • Ups - niezalogowany 2019-02-21 18:03:15

    I jak poszło?

  • Ups - niezalogowany 2019-02-21 18:05:27

    Pogodzili się? Korytkowski rozdzielił część swojego uposażenia?

  • gość 2019-02-21 18:20:47

    tych co najbardziej "szaleli" i pisali list nie było.

  • Gość 3 - niezalogowany 2019-02-21 19:59:35

    To jak doszło do spojrzenia w oczy i wymiany argumentów to,, asów,, sportu zabrakło. Strach nie pozwolił im przyjść. fe

  • gość 2019-02-21 20:31:32

    ooo jaka konferencja, śmiechu warte" czwórka korytkowskiego" :)

  • Bolek - niezalogowany 2019-02-21 20:47:04

    Ta konferencj, czy jak to nazwać, coś pokazała. Kto kumaty, to wie o co chodzi:) Temu Panu już dziękujemy

  • gość 2019-02-21 20:50:52

    odwal się korytek od młodzieżowego łks łomża

  • gość 2019-02-21 23:18:33

    Zaraz a on nie chwalił ich i nie mówił,że powinni dostać więcej?

  • zaciekawiona - niezalogowany 2019-02-22 07:42:56

    a co prywatny biznes Korytkowskiego ma do sportu Dzieci i Młodzieży w Łomży ? ... przecież on w tym swoim klubie ma "zaciągi" z całego województwa aby zarabiać PUNKTY klubowe wymieniane na kasę ... skoro to jest zawodowy klub to z jakie racji ma otrzymywać dotacje publiczne od Miasta ?

  • gość 2019-02-22 09:30:47

    Znając życie to pewnie Pietruszewski napisze kolejny list, bo to najlepiej mu wychodzi w ostatnim czasie. Tylko pytanie do kogo??? może do prezydenta Polski z żalem jak to jest im źle?

  • gość 2019-02-22 09:49:31

    działacze PIS osiągnęli swój cel - skłócili środowisko sportowe w Łomży. Szkoda, ze Ci co tak najbardziej ostatnio "płakali" w liście do mediów nie mieli odwagi przyjść na wczorajszą konferencję. Ciekawe czy mieliby argumenty do swojej obrony - poza "nam się należy"

  • gość 2019-02-22 13:39:15

    Sport zawodowy osób dorosłych nie powinien być finansowany przez miasto. To są potrzeby natury prywatnej każdej jednostki czyli prywatne hobby każdej osoby. Mi miasto nie finansuje np. aparatu cyfrowego bo jestem miłośnikiem fotografii. No ale przecież mogłoby. Zero pieniędzy na kluby sportowe i działaczy. Jeżeli chodzi o sport dzieci i młodzieży to też kluby sportowe powinny brać udział w różnych konkursach i pozyskiwać środki zewnętrzne nie wyciągać pieniądze od mieszkańców bo ktoś chce uprawiać sport.

  • Lomzanin - niezalogowany 2019-02-22 16:38:08

    Cala ta konferencja to paranoja ,,, zjawili sie ludzie ktorzy nie maja pojecia o sporcie gropowym , pupilki prezydenta !!! Braciszkowie,,,,,,,

  • gość 2019-02-22 17:42:37

    Przecież cała ta czwórka była w Radzie Sportu. Szum powstał o to że nie dostali tyle ile sobie przyznali. Szkoda tylko że nie pomyśleli że każda ich wypowiedź jest atakiem w Pana Prezydenta. Przecież to On przyznaje środki na sport.

  • gość 2019-02-22 18:22:34

    Ciekawe na jaką ksywkę zasłużył ten pan co pisał list otwarty, chodził z panią do radia a teraz sie przestraszył konfrontacji i nie przyszedł?

  • Takie frajery ze się przestras - niezalogowany 2019-02-22 19:40:39

    Debata live Szansa na merytoryczna dyskusje oko w oko Szansa na transparentne ustalenie zasad działania Dlaczego nie było nikogo z mlks i Łks 1926?

  • gość 2019-02-22 21:01:14

    Posranek po raz drugi się zes.ał , spękał i nie przyszedł.

  • spoko - niezalogowany 2019-02-22 21:04:41

    To było spotkanie sportów młodzieżowych, dlatego nie było Uściłowskiego, on raczej by nie spękał.

  • Ups - niezalogowany 2019-02-23 09:24:31

    Jaja. Ludzie czy nie rozumiecie,że ludzie poprostu zignorował tego cynika i faryzeusza Koryta?! Kogo i czego się tu bać? Tego zasuszonego,wymiętoszonego pseudo sportowca.. Toć byle wiatr by go przewalił jak piórko na wietrze. Przecież nie jest on przewodniczącym ani żadną figurą,zwykłym jałowym szczurkiem,który już wydaje ostatnie jęki. Został wykpiony i ośmieszony.. Taki ma posłuch jak widać. Skończyła się jego kadencja,a on dalej ma drgawki.. Plan jego został unicestwiony w zarodku- mało to inteligentny typ jak pozostali jego współpobratyńcy. Po za tym we wtorek zbiera się nowa rada i tam przyjdzie 22 osoby i tam sobie spojrzą w oczy. Więc nikt nigdzie się nie chowa! Odbędzie się prawowite i prawdziwe spotkanie zwołane przez Prezydenta a nie przez jakiegoś gnojka. Po drugie Korytek zwoływał spotkanie pojednanie jak mówił,a po raz kolejny jak zauważyliście był przygotowany na agresję i atak... Oszust znowu chciał wszystkich okłamać. Po trzecie oszukuje, że do wszystkich dzwonił. Wielkie kłamstwo...że wszystkich powiadomił- jak, gdzie?? Pokaż,udowodnij Oszuście.. Do zobaczenia!

  • gość 2019-02-23 12:40:22

    Ups - ile masz za taki wpis? na flaszkę przez m-c zarobisz?

  • spoko - niezalogowany 2019-02-23 21:17:49

    do ups A kim ty piszesz? jakieś ksywy, skróty nie wiadomo o kogo chodzi. Jak już piszesz to jasno bo nie sposób tego zrozumieć.

  • gość 2019-02-23 22:00:38

    Osobistość "Ups" -jak zapewne domyślam się, w sporcie nic nie osiągnęła, dlatego wyciska na klawiaturze bzdety. Jeśli jak piszesz -to pseudo sportowiec- to mówiąc krótko obrażasz całe łomżyńskie środowisko sportowe bo Pan Andrzej osiąga najlepsze wyniki w Łomży. Mówiąc krótko obraziłeś wszystkich przez Twoją zazdrosną wypowiedź bo jeśli on jest pseudo to kim są ci słabsi?

  • Ups - niezalogowany 2019-02-25 08:00:28

    Gościu!!! O sportowcu świadczą nie tylko wyniki,ale także osobowość i to jak się zachowuje w życiu prywatnym na codzień. A tu mamy Pana Andrzeja Korytkowskiego, który ciągle podżega do nienawiści i na Prezydenta i w środowisku sportowym. Zwołuje jakąś tam śmieszną naradę jako kto...??? Pan Nikt! I znowu sam ze sobą walczy w podświadomości z Panem Pietruszyńskim i z Panią Gryczewską i innymi. Nie radzi sobie z tym, że tak naprawdę jest nikim i nikim zostanie.i wszyscy łącznie ze mną mają jego osobę w d..ie. Panie Korytko. trzeba będzie iść jednak do psychiatry i przestać walczyć z własnymi demonami.

  • gość 2019-02-25 08:14:06

    UPS - pracujesz w UM, czy w komórce propagandy prezydenta. Nawet słuchać ze zrozumieniem nie umiesz, widać nie nauczyli. Masz prywatny biznes wspierając z nazwiska osoby wymienione w swoim komentarzu - to bardzo zawęża osoby które tak piszą. To ze te osoby nie bardzo mają wiedzę o obowiązujących Ministerialnych przepisach - to ich problem. W Łomży od czasu nastania "dobrej zmiany" eliminuje się osoby ze świata sportu które mają osiśgnięcia. Dalej lecz swoje kompleksy oskarżając innych.

  • Gość 3 - niezalogowany 2019-02-25 08:41:58

    Według mnie ups nie osiągnął zbyt wiele w sporcie i pewnie atakuje tych co osiągnęli coś konkretnego

  • Ups - niezalogowany 2019-02-25 08:54:14

    Gość mówi o sporcie czy o drogę pyta?? Ja się na sporcie wogle nie znam! A wy ježeli chodzi o kierunek to "szerokiej drogi już czas...". Dostajecie tzw. BANA.

  • gość 2019-02-28 08:38:59

    Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych : 3 Marca -niedziela 14:00 w Piątnicy

Dodajesz jako: |