:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

[LIVE] Konferencja: O rozwoju subregionu łomżyńskiego z prof. Masatake Wada

Newsy, [LIVE] Konferencja rozwoju subregionu łomżyńskiego Masatake - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 05/07/2018 08:54

Prezes Łomżyńskiego Forum Samorządowego zaprasza na spotkanie z profesorem Masatake Wada, które odbędzie się dziś w Domku Pastora w Łomży. Spotkanie dotyczy rozwoju gospodarczego i promocji subregionu łomżyńskiego oraz możliwości realizacji Planu Rozwoju Innowacyjności opracowanego dla Łomżyńskiego Forum Samorządowego.

Na spotkaniu przedstawiciele samorządów będą przedstawiać walory inwestycyjne, gospodarcze miast, gmin i powiatów, których są reprezentantami.

lomza

[LIVE] Konferencja: O rozwoju subregionu łomżyńskiego z prof. Masatake Wada komentarze opinie

  • RONDA - niezalogowany 2018-07-06 10:34:51

    zamiast dziwolagow konferencji Prezydent powinien wyjsc na przeciw mlodym matkom tworzac dla nich klub czy fundacje aby mogly wspolnie wspierac sie i dzielic swoimi problemami

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-07-06 09:00:40

    Kampania przedwyborcza.Niski poziom tej konferencji!!!!

  • zett - niezalogowany 2018-07-06 06:28:56

    Profesor się nagadał i nic z tego nie wyszło :) Konferencja przypomina mi lekcje w szkole... byle coś było

  • gettri - niezalogowany 2018-07-06 06:24:58

    dala popis... konferencja nic nie wnosi, ona chce zeby o niej uslyszano

  • RONDAl - niezalogowany 2018-07-06 04:31:15

    bez sensu konferencja,zlozone meldunki z pszczegolnych gmin nie rozjasnily glowy pana profesora, zanim doleci do domu zapomni gdzie byl i o czym rozmawial, prezentacja gmin w terenie odnioslaby pozytywny skutek, zmarnowany czas

  • alana - niezalogowany 2018-07-05 17:51:48

    Jaki jest cel wizyty tego starszego pana ? Co mieszkańcy uzyskają z tej wizyty oprócz propagandy, poniesionych kosztów i zaangażowania ludzi? Ten pan w pewnym momencie nie mógł nic doradzić "bo jest już zmęczony". Proszę o wskazanie celu i korzyści dla mieszkańców, oprócz przekazania informacji o naszym regionie dla tego pana.

  • darekk - niezalogowany 2018-07-05 17:02:16

    Dziennikarz portalu 4lomza Mirosław Derewońko na swoim profilu fb ogłosił start w wyborach na prezydenta Łomży. To już teraz domyślam się jaki jest powód, że kasują moje wypowiedzi na tym portalu. On będzie prowadził agresywną kampanię przeciwko Prezydentowi po to aby muzyk miała łatwiej, bo w debatach z Chrzanowskim nie ma najmniejszych szans ale teraz już ponad wszelką wątpliwość wiadomo dlaczego 4lomza bez przerwy pisze ohydne paszkwile na Prezydenta....to obrzydliwe....

  • Korki z ratusz - niezalogowany 2018-07-05 14:04:54

    A co wy macie do Darka i ani to porządnie ludzie kto wam broni mielić kapuche z projektów to że Darek umnie się przykleić do takich ludzi jak aga to chyba dobrze.

  • Zawsze będę mieli radę bo tyle - niezalogowany 2018-07-05 13:41:16

    Wiadomo że Darek da radę i Ania bo tyle lat mają projekty

  • obserwator - niezalogowany 2018-07-05 13:18:15

    Młode chłopczyki z gwardii biegające po urzędzie się rozpisali.

  • Matyldia - niezalogowany 2018-07-05 13:16:16

    haha jasne ;)
    Gdzie te imiona?

  • Kula - niezalogowany 2018-07-05 12:38:41

    Ja tak bo ich znam i slyszalem jak bronili Prezydenta na spotkaniu pracowalem kiedyś z nimi i się tego nie wstydze. ale skoro pojawiają się imiona ich w innych postach to rozumiem ze to urzędnicy UM którzy zamiast pracować lenią się. Mam nadzieję ze Prezydent to zauwazy.Bo te wazystkie niedociągnięcia to wina urzędnikow.Prezydent bowiem nie jest w stanie w prawie 60 tyś mieście znać szczególy kazdej sprawy.Wiem bo tez jestem samorzadowcem.Ale czemu się dziwić skoro niektorzy siedzą i nie wiem co robią.Prezydent powinien się tym zając zdecydpwanie sprawdzając serwery. Ja tak zrobilem u siebie.Podatnicy placą nam za pracę.

  • Serce Miasta - niezalogowany 2018-07-05 12:32:55

    Chyba koniec. Muzyk ciesz się, bo nie musisz już się uśmiechać na siłe

  • Matyldia - niezalogowany 2018-07-05 12:30:11

    nikt tu właśnie nie pisał o żadnej Ani i Darku, jedynie ty.. podgrążasz się

  • Matyldia - niezalogowany 2018-07-05 12:28:59

    @Kula to ty wiedziałeś kto to Ania i Darek.... pozdro

  • Kula - niezalogowany 2018-07-05 12:17:23

    PS Ta zadrość zapewne niektorych Urzędników Miasta skoro wiedzą ktorzy to Ania i Darek ( bo nie są to osoby publiczne) jest straszna.Mają chyba bardzo niskie poczucie własnej wartości. Skoro podkreślają bliskie zaplecze pracownikow Prezydenta w pracy.Co jest dziwnego ze starają się wypelniac ją najlepiej jak potrafią. Kochani piszący urzędnicy.Apel do Was weźcie się do pracy.A Prezydent powinien sprawdzić boa taką moźliwośc kto w czasie pracy zamiast wykonywać swoje obowiązki śledzi k9nferencję.A później wyhodzą kwiatki jak zawadzka czy inne..

  • Matyldia - niezalogowany 2018-07-05 12:13:53

    moje ulubione- pisanie milion razy tego samego komentarza hahahh ;)

  • darekk - niezalogowany 2018-07-05 12:05:33

    Mieszkańcy ul. Niemcewicza dziękują Chrzanowskiemu,
    że nie będzie szumnie zapowiadanego remontu ulicy !
    SKANDAL!
    Po co było się wcześniej chwalić na mylomza ?

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-07-05 12:05:16

    Mieszkańcy ul. Niemcewicza dziękują Chrzanowskiemu,
    że nie będzie szumnie zapowiadanego remontu ulicy !
    SKANDAL!
    Po co było się wcześniej chwalić na mylomza ?

  • Kula - niezalogowany 2018-07-05 12:04:54

    Po pierwsze oprócz Agnieszki są jeszcze inni prEdstawiciele gmin i powiatów.Ale slepcy tego nie widzą poniewaź mają dziwną obsesję na temat Agnieszki.Po drugie to wielki wstyd ze nie ma Prezydenta lub vice straszne ze Darek z Anią muszą robic się czerwoni gdy slyszą pytania dlaczego Prezydent olał tak waznego gościa. To Prezydent powinien tam brylować. A Darek Ania i nawet Prezydent dobrze wiedzą ze oni mieli się dobrze nawet zanim trafili do Miasta.Nie jest to więc jakieś wyróznienie.Oni sobie poradzą. I prezydent powinien być dumny ze ktos taki jak Darek czy Ania godnie reprezentują Prezydenta.

  • Grosik gosik - niezalogowany 2018-07-05 12:04:18

    Pierwszy raz o niej słysze

  • ewcia z ratusza - niezalogowany 2018-07-05 11:38:49

    TAM DAREK WALCZY O POSADĘ

  • euros - niezalogowany 2018-07-05 11:25:24

    Ehh jak widać kariera najważniejsza, po trupach do celu. Ale jak to się mówi, lajf is brutal. Mimo wszystko tak się nie robi i głosu mojego na pewno nie ma.

  • Hali - niezalogowany 2018-07-05 11:22:29

    konferencja jest bez sensu. Szczerze to myslalam, ze to bardziej konkretna babka. Okazuje sie ze nie

  • Tombraider - niezalogowany 2018-07-05 11:20:56

    Nic konkretnego nie powiedziała

  • martecze - niezalogowany 2018-07-05 11:20:20

    widac po buzi ze falszywa xd

  • tom37 - niezalogowany 2018-07-05 11:04:54

    Oj Tadziu.. Wiadomo przecież, że nie Muzyk. Głosuj na Chrzanowskiego i tyle

  • senior Tadek - niezalogowany 2018-07-05 10:58:11

    Miałem głosować na pis, ale oni takie cyrki odstawiają z kandydatem, więc niestety muszę wybrać innego kandydata. Chrzanowski?

  • ggggg - niezalogowany 2018-07-05 10:57:35

    zalosne

  • xena - niezalogowany 2018-07-05 10:54:59

    Muzyk jest kiepska. Zero kompetencji tylko sztuczny udawany uśmiech

  • RED - AKCJA - niezalogowany 2018-07-05 10:53:00

    Dzisiaj Biskup z Mariuszem, wysterujo muzykowo jak chlopa w sadzie, bedzie sie dzialo

  • Roman52 - niezalogowany 2018-07-05 10:43:57

    idźta mnie z tą Muzyk lepiej. Nie zagłosuję na nią nigdy...

  • Serce Miasta - niezalogowany 2018-07-05 10:37:38

    Jak osiągnie to co chce to zobaczymy jej prawdziwe oblicze. To ten typ człowieka. Po trupach do celu

  • ojej - niezalogowany 2018-07-05 10:35:52

    Muzykowa to już się nagadała? hahhah

  • Wiesław T. - niezalogowany 2018-07-05 10:29:35

    A gdzie biskup? Czemu nie ma go na spotkaniu? Przecież to taka bliska osoba dla Pani Muzyk

  • Kasa - niezalogowany 2018-07-05 10:28:57

    Wiesław Grzymała przymila się do Muzyk.

  • wrrrr - niezalogowany 2018-07-05 10:28:15

    Ja na wybrzeżu jest Biedroń to w Łomży czemu nie M. To wcale nie byłyby jaja. Takie czasy.

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-07-05 10:26:54

    Oni już rządzili,mamy efekty......

  • Serce Miasta - niezalogowany 2018-07-05 10:24:32

    Derewońko to startuje po to, żeby pomóc Agniesi

  • Fabian - niezalogowany 2018-07-05 10:21:42

    hahahha wcale sie nie nudza :D

  • pliszkar - niezalogowany 2018-07-05 10:19:56

    Muzyk niech wytłumaczy lepiej jakim prawem umorzyła Edukatorowi blisko 600 tysięcy złotych. Za te 600 tysięcy ile mozna było dobrego zrobić.
    Edukator dochodził swoich nalezności od miasta przed sądem a Muzykowa zamiast dochodzić od Edukatora zrezygnowała.
    Z takimi działaniami to może ona szybko mieszkańców puścić z torbami

  • MAtkaicórka - niezalogowany 2018-07-05 10:14:38

    A kto niby jest jeszcze z Kandydatów??? Nikt się nie nadaje. Derewońko???

  • Serce Miasta - niezalogowany 2018-07-05 10:13:09

    i co oni tam niby robią? Mariusz powinien zaprowadzić porządek. Jak muzyk ma być prezydentem to ja dziękuje. Tak bedzie wygladał cały jej urzad: jej ludzie na stolkach pijacy kawke....A Łomża bedzie w ruinach... Każdy musi zrozumieć, że ona robi to wyłącznie dla swojego interesu, chorych ambicji. Jak zostanie prezydentem to już nic nie zrobi.. chodzi tylko o prestiż

  • oboj - niezalogowany 2018-07-05 10:11:32

    Czytając te komentarze,zastanawiam się czy jest życie w Łomży poza Mariuszkiem i Agnieszką?Wyluzujcie.

  • RONDA - niezalogowany 2018-07-05 10:09:11

    Jaroslaw jesienio moze wspierac sie po drabinie, chyba nie bedzie przyusu glosowania czy przekupstwa, kazdy wie co robi i na kogo ma glosowac, Mariusza bedzie wspieral Sw. Jozef Jarkowi do Jozefa daleko

  • Maf - niezalogowany 2018-07-05 10:03:41

    ojojoj. tak muzyczko na pewno coś tam zrobisz.

  • Maf - niezalogowany 2018-07-05 10:03:41

    ojojoj. tak muzyczko na pewno coś tam zrobisz.

  • Filemono - niezalogowany 2018-07-05 10:00:28

    Muzyk wsadź sobie gdzieś tego biskupa i tą twoją stronę 4Łomża... gdzie nawet komentarza nie można napisać

  • finally - niezalogowany 2018-07-05 09:59:55

    Pis jeszcze będzie żałował swojej decyzji o wystawieniu Muzyk. Jesień tuż tuż

  • RONDA - niezalogowany 2018-07-05 09:59:40

    Macieju moze to ona miala stac na tym pomniku, lomzynska matka Polka, my tu gadu gadu a Mariusz w Warszawie wie co robi , bedzie fajnie bedzie milo a na koniec zagrajo Tango Milonga

  • turystyka24 - niezalogowany 2018-07-05 09:58:40

    trzeba pamiętać, że dziś jest dobrze a co będzie w wyborach na jesień nikt n ie wie bo agnieszka żuci specjalistów z warszawy i trzeba pamiętać, że jarosław może przyjechać i spierać ją bezpośrednio lub czołowi politycy PIS i co wtedy będzie?

  • Josef - niezalogowany 2018-07-05 09:58:15

    o jest i Muzyk heheh. Tam gdzie kamery musi być i Pani M.

  • Grzegorz S. - niezalogowany 2018-07-05 09:57:38

    Masakra, jak ona mogla pomyslec, ze ktoś na nią zagłosuje. Przeczuwam 5% poprarcia... w tym wszyscy to prezesi, których zatrudni jak wygra

  • zbójniczy - niezalogowany 2018-07-05 09:57:18

    TAm darek działa i Ania oj oj

  • Maciej Z. - niezalogowany 2018-07-05 09:54:05

    Muzyk to totalna porazka. Przecież ona nie potrafiła takiej kwestii jak pomnik dopilnować. Więc co ona może dobrego zrobić w poważniejszych kwestiach.

    Jak to mówią krowa, która dużo mruczy mało mleka daje.

  • Rampampam - niezalogowany 2018-07-05 09:50:45

    dajcie spokoj... p.mariusz tez pewnie non stop siedzi w telefonie mimo, ze jest na urlopie. Tak niestety wygląda praca prezydenta 24/h, wspolczuje mu, ze nawet nie moze odpoczac

  • maarcin z ruszaat - niezalogowany 2018-07-05 09:45:14

    co tam się dzieje Agnieszka błyszczy, Darek błyszczy, a Mariusza nie ma czy teraz widać granice obozu agnieszki czy ci ludzie to zaplecze agnieszki to są pytania, które stawia wyborca

  • rex - niezalogowany 2018-07-05 09:34:34

    niech przyjdzie na 65 zobaczycie jak jej mina zrzednie, a co z Kamienno czy tez pani sie cieszy?

  • Kobietabiznesu - niezalogowany 2018-07-05 09:30:13

    Panią Muzyk nagle Łomża zaczęła obchodzić. Ale jasne, ten stracony milion to tak przez przypadek. Skończy pani te gierki i weźmie się za prawdziwą robotę.

  • Wlasnietak - niezalogowany 2018-07-05 09:28:28

    Ona sie jakas mila zrobiła.... Zaprasza losowych ludzi do znajomych, chodzi taka usmiechnieta i milutka, a niedawno zachowała sie jak ostatnia... Po trupach i do celu. Po wyborach bedzie znowu taka sama

  • tmtmt - niezalogowany 2018-07-05 09:24:13

    Muzyk odpuść sobie te gierki. Nie nadajesz sie do polityki, nikt na ciebie nie zaglosuje ;)

  • motocyklista - niezalogowany 2018-07-05 09:22:22

    Ona robi to pod publike

  • maxiu - niezalogowany 2018-07-05 09:21:23

    Zobaczcie jak miło sie uśmiecha.. O mój boże.. anioł nie kobieta hahahah Chyba nawróciła się dzieki biskupowi

  • cześć i czołem jestem wesoły r - niezalogowany 2018-07-05 09:21:12

    myślę, że agnieszka robi kampanie i wie jak to robić a Mariusz na wakacjach

  • lulu - niezalogowany 2018-07-05 09:20:56

    widać, że Pani Agnieszka jest pracowita. Podejrzewam, że pójcie na urlop, w czasie nieobecności zastępcy nawet przez myśl by jej nie przeszło. Jest zbyt odpowiedzialna

  • ygrer - niezalogowany 2018-07-05 09:18:58

    Ta baba wysłowić się nie umie XD

  • Tomciio - niezalogowany 2018-07-05 09:18:14

    ee tam, to wszystko jest pod publike, pewnie nawet nic nie zrobią. to jest po to, zeby mogla sobie pogadać z samorządem i kogoś przekonać, żeby głosował na nią

  • gelgut - niezalogowany 2018-07-05 09:15:55

    widać kto z nią trzyma

  • Jerzy M - niezalogowany 2018-07-05 09:15:26

    Muzyk to teraz będzie milutka i grzeczniutka przed kampanią

  • magdfa - niezalogowany 2018-07-05 09:12:26

    agnieszka na traci czasu co na to mariusz ?

  • hahahha - niezalogowany 2018-07-05 09:09:37

    ta... Agnieszka działa... Chyba chcialeś powiedzieć biskup