:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

[LIVE] Konferencja poseł Bernadety Krynickiej

Portal mylomza.pl 04/03/2019 12:48

O godz. 13:00 w łomżyńskim Parku Przemysłowym rozpocznie się konferencja prasowa poseł na Sejm RP Bernadety Krynickiej. Zapraszamy do oglądania transmisji NA ŻYWO. Na konferencji obecna ma być Lucyna Antecka, dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży.

lomza

[LIVE] Konferencja poseł Bernadety Krynickiej komentarze opinie

  • gość 2019-03-04 13:05:32

    Pani Poseł. Dziękujemy ! Takich Posłów Łomża potrzebuje nie kołków stojących na kolei, ewentualnie via baltice. Tylko aktywnych, w każdej dziedzinie życia miasta.

  • gość 2019-03-04 13:28:59

    Ruda ostatnio to chyba biegunki dostała z tymi konferencjami, a raczej briefingami prasowymi. Nagłe ożywienie przed wyborami, a przez ostatnie trzy i pół roku to co robiła, jakoś tak tych konferencji nie bywało , nie było się czym chwalić .

  • antykołtun - niezalogowany 2019-03-04 14:14:08

    ona zwyczajnie chce się staremu kawalerowi przyPOdobać, żeby wstawił ją na listę wyborczą do Eurosojuza, a wie, że ciężko zgrzeszyła stając przy Chrzanie...

  • gość 2019-03-04 15:06:28

    masakra erudycji i elokwencji

  • analfabeta - niezalogowany 2019-03-04 15:27:57

    o jakiej erudycji i elokwencji mowa..?!, tu są braki w POdstawowym wykształceniu, tu jest ciemnogród, ślePOta i naiwność POlityczna, zacietrzewienie idowe, religijna dewocja...

  • gość 2019-03-04 17:26:34

    Powinna dodać , że nikt niepełnosprawnym nie zabrania rodzenia dzieci, tak jak i nauczycielom, niech się wezmą do roboty i korzystają z 500+ na dzieci :)))))))))

  • gość 2019-03-04 18:27:24

    Zbliżają się wybory i walczy o miejsca na listach prześcigając się w głupocie z każdym jej wystąpieniem jest tylko gorzej. Zapomnieliście jak miała strajkujących w Sejmie niepełnosprawnych gdzieś ? .

  • PIR - niezalogowany 2019-03-04 18:32:17

    Właśnie takich ludzi jak Pani Poseł Krynicka i Gwiazdowski region potrzebuje nie kołków, przez całą swoją kadencję Pani Poseł jest bardzo aktywną i oddana temu co jej powierzono. Sam się dziwie skąd czerpie siły i musi ją to dużo kosztować poniewarz będąc tak aktywną brakuje czasu dla rodziny i najbliższych.

  • MM - niezalogowany 2019-03-04 18:47:32

    Jedyny kandydat na Prezydenta RP. P.s. Słońce już prowadzimy kampanie w U.K.

  • gość 2019-03-04 19:05:30

    Kazimierz Gwiazdowski,
    Krzysztof Jurgiel,
    Mariusz Kamiński,
    Krzysztof Tołwiński
    Jarosław Zieliński
    Jacek Bogucki, - ci posłowie PiSu byli przeciw wariantowi Via Baltica przez Łomżę . Forsowali wariant białostocki .

  • Klara - niezalogowany 2019-03-04 19:09:03

    Drodzy Panowie Pani Bernadetta mogła być próżną top modelką lub śpiewać disco polo jednak wybrała inną drogę, na pewno już wcześniej lepsze pieniądze by zarabiała, teraz coraz mniej naiwnych służących

  • gość 2019-03-04 19:53:44

    "Ruska swołocz nigdy nie przestanie obrażać polskich patriotów.." kolejny kamień milowy rozwoju intelektualnego tej poślicy rodem z podlaskiej wsi.

  • gość 2019-03-04 19:56:06

    jest to jedyna poślica dla której milczenie jest faktycznie złotem a wypowiadanie swoich złotych myśli kamieniami milowymi jej kompromitacji

  • gość 2019-03-04 20:09:40

    generalnie powiedziala cos ciekawego ????? bo moja klauzula sumienia nie pozwala sluchac tych pisdowatych wywodow

  • gość 2019-03-04 21:25:14

    A mnie sie Bernardetka podoba

  • gość 2019-03-04 21:25:48

    A mnie sie Bernardetka podoba

  • gość 2019-03-04 22:22:15

    Przykre że ludzie na takich stanowiskach...mimo całej sympatii...jakby to ująć...oratorami nie są...przekazu nie oceniam...bo populizm i propaganda nie wymaga oceny...

  • Julian - niezalogowany 2019-03-05 07:11:23

    Otworzą nowa biedronkę to też będzie konferencja, he! Dno i wodorosty

  • gość 2019-03-05 10:38:26

    Trzy warianty trzynastki: 1100 zł jednak nie dla każdego emeryta i rencisty?

  • gość 2019-03-05 13:06:01

    jej niepełnosprawna córka żyje w celibacie ? a też przecież może sobie dorobić na 500+

  • gość 2019-03-05 21:31:47

    NA 4 ŁOMZA JEST NAPISANE 4 LATA CZEKAMY NA OPERACJE ZACMY W ŁOMZY A ONA PIE...LI ZE JEST OD 1 KWIETNIA OPERACJE SA REALIZOWANE BEZLIMITOWO . TO BABSKO CO ZROBIC NIE UMIAŁO ZASTRZYKU DZIECIOM Z DOMU SPOECZNEGO W SZPITALU JEST PORAZKA !!!

  • BEZ MUZGU - niezalogowany 2019-03-05 21:39:46

    @ do Zarządu PiS : .... jak ma ochotę na piwo to nie muszę od razu kupować całego browaru ! ! ... rozumiem że w Zarządzie są rozumni ludzie i rozumieją o czym mowa !

  • gość 2019-03-05 21:58:06

    O czym ona pierdoli! Jeszcze do końca nie wiadomo komu będzie przyznane te 1100zł dla emeryta!

  • ti - niezalogowany 2019-03-05 22:02:15

    Po co ściągnęła na konferencję Panią Dyrektor! Czy Pan Prezydent wyraził zgodę na udział medialny jego podwładnej? Co by było, jak by nasza poseł znowu chlapnęła swoim nie przemyślanym słowem jak do Pani Senyszyn! Czy Pani Dyrektor szkoły by to parafowała!

  • PIR - niezalogowany 2019-03-06 08:34:53

    Ludzie troszkie szacunku jesli nie popieracie Pani poseł to rozumiem każdy ma jakieś swoje zdanie i opcje polityczno, ale nie czepiajcie się jej chorej córki. Pamiętajcie karma wraca, uważajcie bo może sami będziecie mieli chore dzieci lub wnuki.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-07 15:51:41

    Wygląd i elokwencja nie przymierzając tirówki

  • gość 2019-03-26 18:04:42

    głupota... ci co mają dochody wysokie na co im to? Co z biedy wyjda...???
    ale ... Pomoc to dla tych co naprawdę potrzebują a nie zarobki po 7-10 tys i jeszcze ima dawać na dzieci. Co za marnowanie pieniędzy.
    Zeby z kartki nie czytac płynnie...

Dodajesz jako: |